Feel Free, Refreshing Facial Toner (Odświeżający tonik do twarzy)

Feel Free, Refreshing Facial Toner (Odświeżający tonik do twarzy)

Odświeżający tonik do twarzy z aloesem i rumiankiem. Idealnie koi i gasi pragnienie skóry oraz przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Posiada atest ECO CERT.

w butelce
płyn
>100ml
bez parabenów

Zawsze wracam

Tak jak w tytule, dla mnie ten tonik to coś do czego zawsze wracam i nadal nie znalazłam lepszego. Łagodzi różne stany na mojej cerze, jest wydajny, ma bardzo estetyczne opakowanie, a do tego kosztuje mało (około 20 zł) i jest dostępny w każdym Hebe.

Przyjemny tonik o dobrym składzie

Moją uwagę podczas zakupów przykuło minimalistyczne opakowanie, które wskazywało na naturalny skład produktu. Nie myliłam się, skład toniku faktycznie zasługuje na pochwałę.

Sam tonik jest bardzo przyjemny, daje delikatne odświeżenie, nie powoduje uczucia ściągnięcia ani nie podrażnią skóry. Może nie zauważyłam poprawy nawilżenia skóry, jednak w mojej opinii tonik jest produktem, który ma za zadanie przygotować skórę do dalszych etapów pielęgnacji i nie oczekuję od niego cudów (poza tym żeby nie wysuszał :))

Czytałam wiele pochwalnych opinii odnośnie zapachu, mi osobiście nie przypadł on do gustu. Mimo to nie jest uciążliwy i co najważniejsze nie jest sztucznie perfumowany.

Jest to pierwszy produkt marki Feel Free, który wypróbowałam i na pewno sięgnę po kolejne z tej gamy.

Praktycznie ideał

Właśnie zużyłam pierwsze, ale na pewno nie ostatnie opakowanie tego toniku, a moje spostrzeżenia są jak najbardziej na plus. Tonik idealnie odświeża skórę, koi ją i nawilża. Mam wrażenie, że moja skóra stała się wręcz idealna i to właśnie dzięki temu produktowi. Dla mnie bardzo na plus fakt, że tonik ma bardzo dobry skład i ekologiczne opakowanie.
Na pewno kupię kolejne, a potem kolejne opakowanie, bo naprawdę warto.

Na piąteczkę!

Ten tonik bardzo dobrze mi się sprawdza, super odświeża, nie powoduje ściągnięcia skóry i przygotowuje na dalsze kroki pielęgnacyjne. Idealny na codzień dla mojej trądzikowej cery, delikatny a skuteczny. Co prawda kiedyś lepiej mi się go używało, a opakowanie które mam teraz pieni się... Ale czytałam że nie tylko ja to zauważyłam. Różnicy w działaniu mimo to nie widzę. Pachnie jakby ziółkami. Ładne minimalistyczne opakowanie, chociaż od każdego jednego zawsze od razu odpadał mi ten drewniany korek (załączam zdjęcie). Zużyłam już kilka opakowań i to na pewno nie jest ostatnie. Zawsze kupuję w hebe jak jest promka (ok. 13 zł).

Bardzo dobry tonik dla każdego typu cery

Opakowanie produktu to przezroczysta, plastikowa tuba z minimalistycznym nadrukiem i drewnianą nakrętką. Dozownik jest w formie małej dziurki, przez którą wylewa się produkt na wacik (bądź też dłoń - ja właśnie tak go aplikowałam).
Produkt ma przezroczystą barwę z lekko żółtawym zabarwieniem i przyjemny, dość świeży zapach - wyczuwalne są lekko słodkie, cytrusowo-kwiatowe nuty. Konsystencja również jest bardzo przyjemna - płynna, nie lepiąca ani nie pozostawiająca nieprzyjemnego kleistego uczucia na skórze (jednocześnie nie powoduje też uczucia ściągnięcia).
Działanie również bardzo mi odpowiada - odświeża, łagodzi, idealnie sprawdza się pod dalszą pielęgnację, nie przesusza ani nie zapycha. Dodatkowo sprawdził mi się zarówno w momencie, kiedy moja skóra była tłusta ze skłonnością do trądziku, w trakcie terapii retinoidami w momencie dużego przesuszenia oraz podrażnienia, ale też po terapii, kiedy skóra stała się normalna w kierunku do suchej i skłonna do podrażnień.
Zdecydowanie polecam i z pewnością zakupię ponownie.

Delikatny i odświeżający

Bardzo przyjemny tonik zamknięty w uroczym opakowaniu. Tonik odświeża, pozostawia skórę czystą zbierając resztki zanieczyszczeń. Zostawia ukojoną skórę i nie podrażnia.

Nie polecam

Jest to tonik z rodzaju tych, które niestety pienią się na skórze, co odtrąciło mnie już od pierwszego użycia. Pachnie lekko i ma przyjemny skład, jednak to niestety nie wszystko. W ogóle nie zauważyłam jakichkolwiek efektów, chociaż delikatnego nawilżenia. W tej cenie jest wiele innych kosmetyków, które jakkolwiek działają. Moim zdaniem, nie jest wart swojej ceny.

Fajny

używam go jakoś od pół roku. bardzo często w Hebe jest na promocji, dlatego za każdym razem kupuje go w obniżonej cenie. Poleciły mi go znane wizażystki kiedy chodziłam do szkoły wizażu.
Na początku dostowania był mega! Uwielbiałam go, mega nawilżał i super się sprawdza.
Ostatnio kupiłam kolejne opakowanie i wydawało mi się, że coś jest z nim nie tak, sprawdziłam datę ważności, bo pomyślałam, że może to przez przeterminowanie jest on jakiś inny, ale to nie było to. To opakowanie bardzo się pieni i bardzo naciąga skóre, poprzednie opakowania nie były takie jak to.
przeglądałam jakąs grupe na fb i znalazłam własnie post o nim, kilka osob opisywało ten sam problem co mój, myśle, że moze w jakis sposob zmienił się skład toniku.
mimo to mogę go polecić, wczesniej używałam innych toników, np z ziaji,i nie był tak dobry jak ten.

Subtelny lecz skuteczny

Tonik Feel free kupiłam w promocji 2 plus 2 w Hebe. Kosztował mnie grosze i nie spodziewałam się po nim cudów, jednak analizując skład i czytając o nim same dobre opinie stwierdziłam, że wypróbowanie tego toniku do twarzy może być zaskakującym doświadczeniem.

I tak też było. Tonik miał delikatny naturalny, a co ważne nieperfumowany zapach - zasługuje to u mnie na duży plus.

Działał na skórę bardzo delikatnie ale skutecznie. Już po kilku dniach widziałam poprawę jej wyglądu. Była widocznie oczyszczona, rozpromieniona, co ważne niepodrażniona.

Bardzo polubiłam to jak ten tonik działał na moją skórę twarzy, a jego największą zaletą zdecydowanie były właściwości łagodzące– mam cerę normalną w kierunku wrażliwej i nawet delikatne pocieranie wacikiem często powoduje minimalne podrażnienia i zaczerwienienia. W tym przypadku nic a nic złego nie działo się z moją cerą (oczywiście jeśli chodzi o negatywy).

Tym bardziej uważam że ten produkt jest naprawdę bardzo, bardzo dobry. Na plus jest na pewno obecność w składzie rumianku i aloesu.

Po przygodzie z Sorayą chciałam spróbować przedewszystkim czegoś naturalnego i dobrego składowo - udało mi się!

A dzięki temu tonikiowi poznałam całą, bogatą gamę Feel Free. Polecam!

Przyjemny

Tonik ma dobry skład, sprawdził się przy mojej cerze. Dla mnie pachnie bardzo ładnie, jednak wielu może przeszkadzać. Wydajny i nadaje się do odświeżania twarzy w ciągu dni, albo do scalenia makijażu (jako mgiełka).

jak za taką niską cene, na prawdę dobry

Sprawdza się, bo robi to co powinien, czyli odświeża twarz po umyciu. Nie zauważyłam, żeby wpływał na poprawę nawilżenia skóry, ale nie zauważyłam tego jeszcze w przypadku żadnego toniku. Zdecydowanie przygotowuje skórę pod dalszą pielęgnację, nie ściąga jej i jest przyjemny w użyciu. Początkowo zapach nie podobał mi się, drażnił mnie wręcz, jednak po kilku już użyciach stweirdziłam, że jest on całkiem przyjemny. Taka pojemność kosmetyku za dość niską cenę sprawia, że na pewno wrócę do niego gdy się skończy.

Mój ulubiony

Toniku używam już około trzy miesiące i dla mojej mieszanej 32 letniej skóry sprawdza się świetnie. Używam go codziennie rano przed serum i kremem po jego nałożeniu kremy super sie wchłaniają skóra się nie zapycha. Ptodukt ma dość specyficzny zapach taki jak jak lekarstwo. Jak za tę cenę nie spodziewałam się rewelacji więc to było miłe zaskoczenie że produkt działa i nie robi krzywdy.