TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 18:31   #2641
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea: Niestety, mam tego świadomość, na śniadanie jadam często dwie kromki, ale dzisiaj więcej nie mogłam wmusić. Ale daję radę Prawie. Dlatego właśnie myślę nad zmianą diety, bo ta tutaj nie starcza mi przy treningach, a i w trakcie choroby jest nie za bardzo.
Ha ha, to jak ja bym Tobie przygotowała tyle ile ja jem, to chyba padłabyś z przejedzenia A poważnie, to naprawdę moim zdaniem powinnaś pozmieniać conieco w tym jadłospisie. Nawet jeżeli nie możesz jeść więcej, to zawsze możesz pokombinować tak żeby było, mniej, częściej ale nadal wartościowo.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 18:53   #2642
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym - częściej niż 5 lub 6 dziennie to ja nie chcę mi i tak jest często za dużo. Ja jestem niejadek, tylko słodyczoholik, stąd problemy z wagą
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:04   #2643
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Sanea: tygryskowym - częściej niż 5 lub 6 dziennie to ja nie chcę mi i tak jest często za dużo. Ja jestem niejadek, tylko słodyczoholik, stąd problemy z wagą
niejadek się znalazł no i do tego słodyczoholik
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:11   #2644
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
niejadek się znalazł no i do tego słodyczoholik
To się poczułam
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 19:23   #2645
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ojej, ile Wy piszecie.
O 17 pojechałam kupić spódnicę , potem zrobiłam HIIT 15 i Tone a tu tyle natrzaskałyście, że hoho
Ale zmęczona jestem, dobrze że jutro piątek.
A w sobotę mamy komunię także kolejny weekend bez porządnego odpoczynku
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:12   #2646
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Ella77 - podziwiam, że Ci się chciało aż tyle w jeden dzień (i po cichu zazdraszczam czasu )
to właśnie przez brak czasu w inne dni musiałam sobie pozamieniać kolejnośc i poprzerzucać sporo na czwartek, ale niestety w końcu srtetcha nie zrobiłam przeprowadzka i pakowanie to okropny pochłaniacz czasu

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Też nie lubię kolesia, też uważam że są nudne, ale mimo to czasem je robię, ale ostatnio już raczej wybierałam sobie elementy, które mnie interesowały
Podejrzewam, że ze mna tez tak będzie tuż po treningu z Leosiem mam same negatywne myśli na jego temat, ale tak już np. dzisiaj sobie myślę żę jednak może warto się pomęczyć...

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
tylko słodyczoholik
o, to coś o mnie... potrzebuję jakiejś grupy wsparcia bo ewidentnie jesetm uzależniona i sama sobie poradzić nie mogę

idę robić Fire 45 ez - nie wiem jak mi to wyjdzie, bo będę musiała skakać koło walizek, a kopać to będę chyba w kartony :P ale nie odpuszczę
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2011-05-13 o 10:14
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 13:36   #2647
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ale jesteś zawzięta, podziwiam
To prawda, Leoś jest wyjątkowo irytującym typem, i jak z Szaliną mogę ćwiczyć ciągle, codziennie, tak z nim... Nie wiem jak wytrzymałam całe 4 tygodnie. Wczoraj np włączyłam sobie Tummy Tuck i po 2 minutach wyłączyłam, bo nie dość, że gość wkurzający to te nienaturalne, uśmiechnięte panienki...
W TF jest fajne to, że widać zmęczenie po ludziach, pot na ich plecach, twarzy i sama Szalinka jak coś wykonuje to specjalnie 'sapie', bo podejrzewam, że jej to jużn nie jest w stanie zmęczyć
No a na dziś zaplanowałam sobie HIIT15 i Core20, a we wtorek pewnie będzie moje hula hop
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 15:39   #2648
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: Podejrzewam, że ze mna tez tak będzie tuż po treningu z Leosiem mam same negatywne myśli na jego temat, ale tak już np. dzisiaj sobie myślę żę jednak może warto się pomęczyć...
Myślę, że zawsze warto się pomęczyć żeby widzieć później efekty Ale ja już trochę miałam z nim doczynienia i jestem wstanie ocenić co z tego wszystkiego faktycznie na mnie działa a co jest mi zbędne. Poza tym ja sobie te jego elementy wplatam w moje treningi siłowe i dlatego nie jest mi potrzebne wszystko co on tam robi

Na przykład dzisiaj mam w planie znowu siłowe na nogi i tam mam właśnie elementy tego co on robi, tyle że ja robię te jego ćwiczenia w mniejszej ilości powtórzeń, z obciążeniem i w seriach. Czyli np. jak są te ćwiczenia w h&t na macie w klęku podpartym i te wszystkie wymachy nóg, to ja to robię po kilkanaście powtórzeń w 2-3 seriach.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-13 o 15:43
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 16:47   #2649
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, wiesz co, wydaje mi się, że możesz. Przecież nie działa to tak, iż trzeba wykonywać TF tylko i wyłącznie, bo inaczej nie będzie efektu. Plan TF jest tylko propozycją, jak może wyglądać trening. Ja czasem zamieniam ćwiczenia, bo nie zawsze mam ochotę na to, co jest w rozpisce.
A jak będę w domu, to zamierzam jeździć na rowerze zamiast aerobowych z TF, ale siłowe będę robiła nadal
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź.. Ja jestem taka że jak coś jest "przykazane" to tak trzeba robić.. i jak się coś w tym zmienia a potem liczy na efekty a ich nie ma tzn. że takimi zmianami sam sobie zawinił.. Nie chce sobie pluć w brodę i wolę Was zapytać
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Co drugi dzien to moze byc za czesto aby spodziewac sie szalinkowych efektow. No i rower nie dziala podobnie jak np. boksowanie Szalinki.
Ale: jesli masz Fire miesiac to mysle ze mozesz Fire zamieniac, ale HIITow i silowych bym niczym nie zamieszala, to specyficzny trening. No i daj sobie w kosc na tym rowerk
u ;-)
Teraz mam końcówkę 3 miesiąca.. Wszystko mniej więcej po nadrabiałam.. Ale czasem mam do wyboru .. świeże powietrze albo skakanie w 40 stopniach i wybieram rower nie wiem czy to dobrze.. Siłowe wszystkie robie Hity też.. Dzięki za szczerość
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Hmmmm, teraz chyba z tego co kojarzę masz miesiąc hiitowy. Więc jakbyś się baaaaardzo uparła jeździć co drugi dzień, to ja zrobiłabym mniej więcej taką przeplatankę, że w jeden dzień hiit+siłowy, następny dzień siłowy+rower (tylko porządnie na tym rowerze!), potem znowu dzień hiit+siłowy, itd. Ale to tylko takie moje luźne myślenie na szybko. Poza tym ja jestem szalona jeżeli chodzi o te ćwiczenia, więc może lepiej mnie nie słuchaj :brzyda l:
dobrze kojarzysz.. Za chyba 3 dni zaawansowany i mierzenie.. ale się boje.. No nic będę robić regularnie Szlinkę skoro tak radzicie. Będę Cię słuchać bo moim zdaniem dużo wiesz
Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Nie 2 h po, tylko do dwóch h po Czyli im wcześniej tym lepiej, ale nie później niż 2 godziny po wstanku.
aaaaaaaaaaaaaaaaa.. nie strybiłam zdrówka życzę

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-13 o 16:50
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:27   #2650
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: Będę Cię słuchać bo moim zdaniem dużo wiesz

Wcale dużo nie wiem, ja po prostu dobrze udaję, że coś wiem


__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 08:05   #2651
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Wcale dużo nie wiem, ja po prostu dobrze udaję, że coś wiem
skromnisia

Skończyłam wczoraj 3 miesiąc.. efektów nie ma.. ani centymetra.. chyba się domyślacie jak się czuje.. tyle pracy..
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 12:20   #2652
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Skończyłam wczoraj 3 miesiąc.. efektów nie ma.. ani centymetra.. chyba się domyślacie jak się czuje.. tyle pracy..
Może Ty taka szczupła już byłaś?
Albo źle mierzysz - ja nie potrafię się dobrze zmierzyć
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 12:39   #2653
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

a ja ma takie moze malo powazne pytanie

Czy macie jakies foto efektow przed i po?

Tak dla podniesiena na duchu?
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 13:13   #2654
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
skromnisia

Skończyłam wczoraj 3 miesiąc.. efektów nie ma.. ani centymetra.. chyba się domyślacie jak się czuje.. tyle pracy..
Moze zamiast spadku w postaci cm ujedrnilo ci sie cialo? masz lepsza kondycje itp? jaka diete mialas? masz moze zdjecia sprzed 3 miesiecy i teraz aby porownac?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 15:21   #2655
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: skromnisia
Nie, ja poważnie mówiłam, sama jeszcze wielu rzeczy się uczę i wcale nie uważam żeby dużo wiedziała

Cytat:
Skończyłam wczoraj 3 miesiąc.. efektów nie ma.. ani centymetra.. chyba się domyślacie jak się czuje.. tyle pracy..
A tam nie gadaj, dawaj zdjęcia, My tu same ocenimy czy efekty są czy nie ma Ty jesteś wobec siebie zbyt wymagająca, w związku z czym mało obiektywna, więc pewnie nas tutaj kłamiesz że nic nie ma

Cytat:
Sanea: Może Ty taka szczupła już byłaś?
Bo Dobrenka jest szczupła, ma piękną talię
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 15:22   #2656
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, słońce, nie martw się! Ja teraz też mam spadki zerowe, nawet nie myślę o mierzeniu, bo widzę po sobie, że wyglądam nadal jak wieloryb :/ może miałaś nieodpowiednią dietę, czy coś. Hm?
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:34   #2657
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Może Ty taka szczupła już byłaś?
Albo źle mierzysz - ja nie potrafię się dobrze zmierzyć
Podobno jestem szczupła (tak twierdzą znajomi) ale cały tłuszcz spłynął mi w uda i nic nie pomaga żeby go "rozbić".. Wydaję mi się że dobrze się zmierzyłam..
Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
a ja ma takie moze malo powazne pytanie
Czy macie jakies foto efektow przed i po?
Tak dla podniesiena na duchu?
Tygrysek ma
Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Moze zamiast spadku w postaci cm ujedrnilo ci sie cialo? masz lepsza kondycje itp? jaka diete mialas? masz moze zdjecia sprzed 3 miesiecy i teraz aby porownac?
Ciało na pewno lepsze i chociażby dlatego było warto ale pewnie się domyślasz że marzyłam o spadku chociaż jednego centymetra.. Nie byłam na diecie.. Jadłam poprostu zdrowo, 4 razy dziennie, piłam dużo ziołowych herbatek i wody.. Swego czasu schudłam do 57,5 (teraz ważę 61) przy tamtej wadze strasznie mi zwiotczały piersi i policzki.. a uda jakie były takie były.. Jedynie Szalina po 2 miesiącach pomogła mi zrzucić w nich centymetr (tzn. u samej góry bo ram mi najbardziej zależało). Wszyscy mówią że taka moja budowa.. ale kiedyś byłam szczupllejsza.. To prawda że miałam mniej lat ale az tak by się to zmieniło??
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie, ja poważnie mówiłam, sama jeszcze wielu rzeczy się uczę i wcale nie uważam żeby dużo wiedziała
człowiek uczy sie całe życie ale to nie znaczy że teraz nic nie wie
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
A tam nie gadaj, dawaj zdjęcia, My tu same ocenimy czy efekty są czy nie ma Ty jesteś wobec siebie zbyt wymagająca, w związku z czym mało obiektywna, więc pewnie nas tutaj kłamiesz że nic nie ma
Wrzucę w przyszłym tygodniu coś, postaram się zrobić w tej samej bieliźnie żeby było dobrze widać ale pewnie jakość zdjęcia będzie taka sama jak poprzedniego.. Ale nie śmiałabym Was kłamać
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Bo Dobrenka jest szczupła, ma piękną talię
Bardzo Ci dziękuje
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, słońce, nie martw się! Ja teraz też mam spadki zerowe, nawet nie myślę o mierzeniu, bo widzę po sobie, że wyglądam nadal jak wieloryb :/ może miałaś nieodpowiednią dietę, czy coś. Hm?
Wiesz nie martwie się.. troszkę mi przykro tylko..
Nie pisz o sobie tak źle... Może sama wrzucisz zdjęcia Wydaję mi się że jadłam całkiem w porządku.. Tygrysek mnie pogonił to musiałam się starać

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-14 o 19:38
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:36   #2658
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia dodajecie otuchy .. Dziękuje Wam
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 19:58   #2659
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: Wrzucę w przyszłym tygodniu coś, postaram się zrobić w tej samej bieliźnie żeby było dobrze widać ale pewnie jakość zdjęcia będzie taka sama jak poprzedniego.. Ale nie śmiałabym Was kłamać
Czekam z niecierpliwością na fotoski a z tym kłamaniem to żartowałam tylko

Cytat:
Dobrenka: Bardzo Ci dziękuje
Prawdę tylko piszę przecież, powinnaś dziękować naturze za taką fantastyczną kobiecą budowę. Może Ty po prostu kup sobie taką fest seksi czerwoną dopasowaną sukienkę i pochodź w niej trochę, to zaczniesz na siebie patrzeć łagodniejszym okiem

Cytat:
Tak: wyglądam nadal jak wieloryb :/
Zgadzam się z Dobrenką, nie możesz tak o sobie pisać. Zresztą już Tobie to mówiłam Mam jeszcze raz wklejać zdjęcie ładnego wielorybka
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 21:13   #2660
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobranko, przykro mi jak czytam takie rzeczy Ale nie z powodu zerowego spadku, a z Twojej samooceny Bardzo mi przykro, że nie możesz zrzucić nic z miejsca na którym bardzo Ci zależy, mam dokładnie tak samo, i dokładnie to samo miejsce jest bardzo problematyczne. Ale musimy polepszyć nasze somooceny, bo wtedy inni będą nasz odbierać inaczej.
Może i uda nie są takie jakie byś chciała, ale masz najlepszą tu z nas talię i każda to przyzna
Próbowałaś agrafki na uda? Wydaje mi się, że pomogła by Ci bardzo
Sama od czasu do czasu nią macham, gdybym robiła to systematycznie efekty byłyby lepsze. Wewnętrzna część ud robi się o wiele twardsza.
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:35   #2661
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Z tego co czytałam to dobry na pośladki i właśnie uda jest trening siłowy oparty o przysiady i wykroki, najlepiej z obciążeniem. Ja robiłam ostatnio jak nie miałam dostępu do kompa właśnie taki trening, ale niestety nie zmierzyłam się przed rozpoczęciem takich treningów, dlatego nie jestem w stanie powiedzieć nic o efektach takich mierzalnych Aczkolwiek muszę przyznać, że po takim treningu czuć uda, czasem nawet bardzo.

Nie chcę Wam za bardzo mieszać, ale może jak Wam baaaaaardzo zależy na tych partiach to spróbujcie sobie od czasu do czasu takiego rodzaju treningu. Popróbujcie jak to na Was działa, tylko nie spinajcie się od razu na wynik, po prostu zobaczcie jak reaguje Wasz organizm
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 10:10   #2662
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, tygryskowym - wiem, wiem, nie powinnam tak pisać, ale cóż poradzę, to już, niestety, należy do mojej natury. I ja nie piszę tego ani obraźliwie, ani użalająco się, to bardziej obojętny żart, bo zazwyczaj z różnymi osobami żartujemy właśnie z mojego pampuchowania . No ale po to ćwiczę, by pampuchem już nie być, prawda?
Zrobię zdjęcie za jakiś czas, bo aktualnie nie mam aparatu, zostawiłam go w domu, a do domu jadę za dwa tygodnie
Dopiero za tydzień rozpoczynam trzeci miesiąc, po tym całym moim przesunięciu treningów, ale cieszę się, że odrabiam to, co przegapiłam (za bardzo lubię Fire'y! ).
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 11:33   #2663
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny, nosy do góry - z treningu wynosi się wiele, nie tylko spadki centymetrów! Kondycja jest ważna, a przy okazji (podobno) wydłużamy sobie życie
Ja od jutra powtarzam czwarty tydzień, bo z powodu choroby połowa mi uciekła, więc wolę tak niż żałować. Wczorajszy tone i stretch znów mnie uszczęśliwiły
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:29   #2664
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na fotoski a z tym kłamaniem to żartowałam tylko
Postaram się coś wrzucić w któryś dzień.
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Prawdę tylko piszę przecież, powinnaś dziękować naturze za taką fantastyczną kobiecą budowę. Może Ty po prostu kup sobie taką fest seksi czerwoną dopasowaną sukienkę i pochodź w niej trochę, to zaczniesz na siebie patrzeć łagodniejszym okiem
Dziękuje że nie mam gorszej.. Myślałam że uda mi się coś z moimi udami zrobić.. No nic dzisiaj zaczynam zaawansowany.. Dziekuję Ci za pocieszenie.. Sukienki czerwonej nigdy nie ubiorę spaliłabym się ze wstydu..

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Dobranko, przykro mi jak czytam takie rzeczy Ale nie z powodu zerowego spadku, a z Twojej samooceny Bardzo mi przykro, że nie możesz zrzucić nic z miejsca na którym bardzo Ci zależy, mam dokładnie tak samo, i dokładnie to samo miejsce jest bardzo problematyczne. Ale musimy polepszyć nasze somooceny, bo wtedy inni będą nasz odbierać inaczej.
Przepraszam że Wam smęciłam.. oczekiwałam poprostu efektów i się zawiodłam .. Zazdroszczę tym wszystkim laskom cholernie poprostu.. Nie wiem jak one to robią że są szczupłe.. Ja próbowałam już wszystkiego.. i co z tego mam.. opadnięte piersi i podkrążone oczy..
Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Może i uda nie są takie jakie byś chciała, ale masz najlepszą tu z nas talię i każda to przyzna
Dziękuje już nie wiem co powiedzieć
Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Próbowałaś agrafki na uda? Wydaje mi się, że pomogła by Ci bardzo
Sama od czasu do czasu nią macham, gdybym robiła to systematycznie efekty byłyby lepsze. Wewnętrzna część ud robi się o wiele twardsza.
Nawet nie wiedziałam że jest coś takiego jak agrafka.. Plan mam taki .. Postanowiłam skończyć program zaawansowany (w miare możliwości bo z czasem będę mieć problem i gorącem w mieszkaniu) a potem w planie mam Vadera i kupie sobie tą agrafkę.. Dzieki za pomoc nie wpadłabym na to bez Ciebie.. a Tyle grzebałam w necie i nigdy nie natrafiłam..
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:58   #2665
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: Postaram się coś wrzucić w któryś dzień.
Czekam Ja chyba muszę podgonić z ćwiczeniami, bo kiepsko wyglądać będą te moje zdjęcia po całych 5 miesiącach

Cytat:
Dziękuje że nie mam gorszej.. Myślałam że uda mi się coś z moimi udami zrobić.. No nic dzisiaj zaczynam zaawansowany.. Dziekuję Ci za pocieszenie..
Oj nie przejmuj się tak
Na udkach świat się nie kończy, mężczyźni i tak wolą piersi i pośladki Moje zostały zaatakowane przez cellulit i muszę dodatkowo jeszcze z nim walczyć

Cytat:
Sukienki czerwonej nigdy nie ubiorę spaliłabym się ze wstydu..
Jesteś superowa, masz fantastyczną sylwetkę, korzystaj z tego póki masz czas, młodsza nie będziesz poza tym nie musisz w tym paradować po ulicach, ale tak dla samej siebie mnie ostatnio kusi żeby sobie taką sprawić, porządnie czerwoną seksi sukienkę i między ludzi bym pewnie w niej nie wyszła, bo brak mi odwagi, ale tak ubrać dla samej siebie i popodziwiać się w lustrze, mrrrrrr ....



W ogóle wszem i wobec ogłaszam, że dzisiaj powracam do walki z TF i rozpoczynam ostatnie dwa tygodnie planu zaawansowanego jupi jej
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:34   #2666
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam to dobry na pośladki i właśnie uda jest trening siłowy oparty o przysiady i wykroki
dużo takich wykroków ma szalina własnie

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie chcę Wam za bardzo mieszać, ale może jak Wam baaaaaardzo zależy na tych partiach to spróbujcie sobie od czasu do czasu takiego rodzaju treningu. Popróbujcie jak to na Was działa, tylko nie spinajcie się od razu na wynik, po prostu zobaczcie jak reaguje Wasz organizm ;)
Już tyle czekam na wyniki że kilka miesięcy w tą czy tamtą nie robi mi różnicy
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 13:46   #2667
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, tygryskowym - ja nie piszę tego ani obraźliwie, ani użalająco się, to bardziej obojętny żart, bo zazwyczaj z różnymi osobami żartujemy właśnie z mojego pampuchowania . No ale po to ćwiczę, by pampuchem już nie być, prawda?
.
Zazdroszcze tego luźnego podejścia do samej siebie.. Mi tego brakuje.. ale może to i lepiej.. Mam więcej mobilizacji.. Może to głupie ale napisałaś o tych pampuchach i chyba dzisiaj zrobie hahahahahahahhaa

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sanea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nosy do góry - z treningu wynosi się wiele, nie tylko spadki centymetrów! Kondycja jest ważna, a przy okazji (podobno) wydłużamy sobie życie
a tam .. chce być chuda..
Zdrówka życzę
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:02   #2668
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: dużo takich wykroków ma szalina własnie
Oj się nie zgodzę, u Szalinki wcale nie ma tego tak dużo. W bum bum z bbl jest tego więcej. Ale wszystko leci w takim tempie, że nie masz czasu skupić się na tym aby to było wykonane w 100% poprawnie.
Poza tym ja mówię o porządnym treningu siłowym, w którym wykonywane są porządnie wykroki i przysiady różnego rodzaju (albo inne ćwiczenia na nogi). Robisz po kilkanaście powtórzeń w kilku seriach i z czasem dokładasz obciążenia.

Cytat:
a tam .. chce być chuda..
Ale przecież Ty jesteś chuda Dobrenka ! Co trzeba zrobić żeby cię w końcu do tego przekonać ?
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:26   #2669
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dobrenka, jesteś zgrabna, chuda i piękna cudowna! Wiem, że każdy chciałby mieć 90 na 60 na 90, ale nie możemy być tacy sami! Pampuchy robiłaś? Dobre? na peeeeewno, bo to moi bracia i siostry! Ty kanibalu!

Jestem padnięta. Byłam na aerobikowych warsztatach na uczelni, trzy godziny treningu, a wieczorem TF! 8)
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 16:52   #2670
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cześć dziewczyny ja właśnie ściągam Turbo tym razem sobie powtarzam że DAM RADĘ i wytrwam w postanowieniach założyłam specjalny notes i zaraz sobie odnotuję w nim postanowienia, pomierze się, poważę i zaczynam ostro do przodu

Jakaś gruba to ja nie jestem, ale widać tłuszczyk tu i uwdzie a chciałabym zdecydowanie polepszyć kondycję i wysportować ciałko. Przy wzroście 171 mam 64-65kg nie chciałabym bardzo schudnąć, waga mi odpowiada (no może z 2-3kg mniej byłoby idealnie) tylko proporcje tłuszcz/mięśnie nie bardzo. Więc liczę na to że będzie to odpowiedni trening. Planuję jeszcze zacząć bieganie do tego, ale to z innego powodu, po prostu mój pies tego potrzebuje Husky to husky, nie ma że boli :P

Ogólnie z tym planem noszę się od dwuch tygodni, ale ze względu na duże zamieszanie w życiu niestety nie udało mi się go wprowadzić w życie Jednakże teraz wracam do rodzinnego domu i będę miała możliwość zadbać o siebie

Także pozdrawiam wszystkie TurboWizażanki i przyłanczam się do was
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.