TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-30, 07:46   #2821
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pomogłam Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania to wal śmiało Tylko może na wątku z hh żeby tu offtopów nie robić Ewentualnie na PW
Takie rzeczy tez tutaj pomagają więc może warto czasem o tym napisać bez względu na to jaką metodą to robimy to na każdym forum mamy wspólny cel - szczupła zgrabna sylwetka
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Dobrenka, jogurt to nabiał, maślanka też. A owoce i musli to same węglowodany. Uważam, że ich za dużo. Max 1 jogurt na dzień. Zależy jeszcze, jaki. Ja z nabiału ograniczam się tylko do serków wiejskich i sera białego, czasem zdarzy się mała ilość mleka na potrzeby jakiegoś przepisu.
kochanie weź jakikolwiek jogurt do łapki i zerknij na skład.. i powiedz mi ile masz w tych produktach białka a ile węglowodanów
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Ja do szkoły biorę surówki, albo serek wiejski z orzechami. Albo biorę marchewkę, albo ogórka. Trzeba kombinować ja ogólnie jadam białkowo-tłuszczowo z niewielką ilością węgli. Chociaż dzisiaj np. mam dzień warzywkowy, więc ilość białka jest minimalna
Oczywiście serki ziarniste czasem zjadam.. jednak po dużej ilości białka mam problemy z WC a warzywa i owoce działają na mnie ok nie jestem głodna i nie czuje się źle..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czemu nie robisz sobie np. kanapek do pracy ? Albo tortille z różnymi nadzieniami, coś takiego a la twister z kfc, tylko zdrową wersję. Możesz sobie robić np. właśnie omlety, do tego jakaś surówka. Albo takie zupy gęściejsze, coś takiego gulaszowego. Przecież jest sporo możliwości na to żeby jeść porządnie, wartościowo i zdrowo nawet nie będąc w domu. Ja jak wstaję wcześnie rano, wybywam z domu i wracam dopiero wieczorkiem to zabieram ze sobą jedzonko, a nie tylko jogurciki i owocki
Tak masz racje.. tylko że teraz jest gorąco i te rzeczy u mnie w szufladzie robią się ciepłe i mam odruch wymiotny kiedy muszę je zjeść.. Kanapek nie robię bo nie jem chleba.. czasem biorę sobie warzywka i robie sałatkę na miejscu (kupuje zimny jogurt) jak mam więcej czasu.. Gotowych sałatek teraz nie mogę bo też wygląda to nie za fajnie jak poleży pare godzin w szufladzie.. czasem biorę sobie też gotowca z jakiegoś sklepu ale nie zawsze się im uda i potem znowu mam wstręt
Najlepiej mam w zimie wtedy zabieram ze sobą wszystko w lecie jednak nie daję się tego jeść.. za wysoka temperatura.. Zupki czasem zamawiam na miejscu To nie jest tak że ja cały czas tak jem chociaż nie ukrywam że w większości jednak tak.. Ale staram się nie popadać w skrajności.. wiadomo..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość

Ale ja jestem niecierpliwa i chcę i potrzebuję kogoś teraz a nie niewiadomo kiedy Wiem marudzę, ale chyba mam taki moment na marudzenie
Dobra koniec z tym
Spoko.. wiem jak to jest kogoś potrzebować.. i to doskonale.. też zawsze miałam "kolegów" którzy nie zawsze okazywało się potem mieli koleżeńskie zamiary no ale.. i potrzebowałam kogoś na już i teraz i czasem się gubiłam za bardzo.. Teraz mam przy boku kogoś wspaniałego i Tobie też życzę takiego "boczka" znajdzie się tylko miej oczy szeroko otwarte
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Lanessa, hejo
No wreszcie Witaj
Bananova7 są tutaj specjalistki więc ja nie będę wchodzić w kompetencje ale powitać mogę

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-30 o 07:58
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:49   #2822
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym, pięknie! Gratki!
Ja też chcę dotrwać do końca, ba nie obraziłabym się, gdybym już tam była :P
Mam teraz stresujący okres w pracy i mam problem żeby się do ćwiczeń zmotywować, zwłaszcza jak jest fire dłuższy niż 30 minut Stretche, sculpty, cory i tony mogą być, nawet fire 30 przełknę, ale te 45tki i 55tki mnie irytują
No nic, pomarudziłam
Miłego poniedziałku!
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:56   #2823
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Taa, tyle się męczyłam żeby teraz dobrowolnie przytyć.
ale super.. może też sobie zmierzę
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
SKOŃCZYŁAM TURBO FIRE
GRATULACJE!!

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-30 o 08:05
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:29   #2824
dagapee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Witam Kobitki przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu. Chciałabym poprawić swoją sylwetkę żeby wiadomo, jakoś wyglądać w tym stroju i żeby słońce nie zaszło jak wyjdę na plażę xD

Mam 170cm wzrostu, ważę 62kg, wiem, że nie jestem drastycznie otyła, ale niestety podoba mi się model drobnej, szczuplutkiej kobiety, a do tego mi niestety daleko Odnośnie moich wymiarów:

biust - 88cm
talia - 64cm (ćwiczę od 2 tyg hulahop)
biodra - MOJA ZMORA... 98cm
udo - 57cm w najgrubszym miejscu
łydka - 37 cm

Ogólnie stojąc profilem wyglądam ok, ale niestety jestem szerokiej budowy - szerokie biodra, klatka piersiowa, plecy itd.
Chciałabym zrzucić z bioder około 8cm, z ud tak 6-7cm, z łydek gdzieś po 3-4cm i z talii do 60cm przynajmniej. Miałam kiedyś 91cm w biodrach i 61cm w talii i wtedy wyglądałam dobrze (nie jak wieszak jak pewnie niektóre myślą, bo jak pisałam mam solidną budowę - pancerne kości)

Zgłaszam się z prośbą o jakieś rady, co powinnam ćwiczyć, jak często itd, co do diety to od dzisiaj wprowadzam sporo warzywek, ryby, jajek i twarogu, chleb tylko ciemny z ziarnami domowej roboty, z owoców tylko jabłka i cytryny. Myślicie że to da radę?

Z góry dziękuję za rady
dagapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:03   #2825
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Moje wyniki
Przed ćwiczeniami - Po Turbo Jam - Po 1m-cu TF - Po 2 m-cu TF - Po 3 m-cu TF – Po 5 m-cu TF
łydka: 37,5 - 36,5 - 35,5 - 35 –35 35 / 2,5
udo góra: 59 - 57 - 55 - 53,5 – 52 50 / 9
udo dół: 48 - 46,5 - 44,5 - 43 - 41,5/4239 / 9
biodra: 102 - 98,5 - 95,5 - 93 -91,5/9289 / 13
pupa: 104 - 101 - 98 - 95,5 - 94,593 / 11
brzuch: 95 - 88,5 - 84,5 - 82 – 8077 / 18 (tu chyba jestem najbardziej zadowolona)
waga: 66 - 62,5 - 60,5 - 58,5 – 5756 / 10

Ogólnie w moim przypadku jak widać program spisał się świetnie, dlatego jestem dowodem na to, że działa

p.s. zdjęcia dodałam, nie są najlepszej jakości, ale jak zwykle dysponuję tylko komórką. Chciałam jeszcze pokazać, że faktycznie na tym zaawansowanym bardziej wyrobiły mi się mięśnie, ale bez dobrego aparatu nic nie zdziałam :/

Edit 1:
Cytat:
Dobrenka: (...) Kanapek nie robię bo nie jem chleba.. czasem biorę sobie warzywka i robie sałatkę na miejscu (kupuje zimny jogurt) jak mam więcej czasu.. Gotowych sałatek teraz nie mogę bo też wygląda to nie za fajnie jak poleży pare godzin w szufladzie. (...) To nie jest tak że ja cały czas tak jem chociaż nie ukrywam że w większości jednak tak.. Ale staram się nie popadać w skrajności.. wiadomo..
Czemu nie jesz chleba ? Gotowych sałatek też nie robię, tylko biorę oddzielnie warzywka i sos osobno, mieszam przed zjedzeniem dopiero Ja mam też mieszankę bakali i płatków owsianych i jak mi się znudzą sałatki, kanapki, itp. to biorę taką mieszankę i zalewam jogurtem naturalnym, serkiem wiejskim
No ja myślę, że zdecydowanie częściej jesz właśnie w taki sposób :/ Oj Dobrenka ogarnij się zanim wykończysz się taką dietką ...

Edit2:
Cytat:
Dagapee: Witam Kobitki
Zgłaszam się z prośbą o jakieś rady, co powinnam ćwiczyć, jak często itd, co do diety to od dzisiaj wprowadzam sporo warzywek, ryby, jajek i twarogu, chleb tylko ciemny z ziarnami domowej roboty, z owoców tylko jabłka i cytryny. Myślicie że to da radę?
Hejo
Napisałaś wątku o Turbo Fire, więc naturalne jest, że polecimy TF (no a przynajmniej ja polecę). Na pierwszej stronie wątku masz rozpiskę na trzy miesiące podstawowe i dwa zaawansowane. Ćwiczysz zgodnie z rozpiską czyli 6 dni treningu i jeden dzień odpoczynku Jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś, albo jesteś po dłuższej przerwie w ćwiczeniach to może lepiej przynajmniej na początku trzymaj się rozpiski.
Co do diety, to ja jestem zwolenniczką zasady, że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach oraz zasady zdrowego rozsądku. A jakieś dokładniejsze wskazówki dietetyczne, to chyba do Aguśka trzeba. Ale ona teraz zapracowana jest, więc musiałabyś poczekać aż się pojawi
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-30 o 09:41
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 09:43   #2826
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

gratuluje tygrysowym_okiem !!!!! wow!!!
ps. a te zdjęcia to gdzie są?
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 10:02   #2827
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziękuję Naiyah
p.s. zdjęcia mam w swoim prywatnym albumie w profilu, który widzą tylko wizażowi znajomi.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 10:55   #2828
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Czy Ty sobie ze mnie jaja robisz
Dobrenko, Kochana, w żadnym wypadku nie chciałam z Ciebie żartować, pisałam całkowicie poważnie, bo jak dla mnie masz przepiękną figurę, taką fantastycznie kobiecą. Pisałam tak dlatego, że moja figura jest bardzo nieproporcjonalna, mam bardzo szerokie ramiona, chude długie ręce, wystające obojczyki i mały biust, zaś pupę i uda wielki i pokryte cellulitem a mimo ich wielkości i tak barki mam szersze dlatego Twoje kształty, bez pana C. z fajnym biustem, wcięciem w tali i zaokrąglonymi biodrami to mój nieosiągalny ideał. Wiele bym dała, by mieć więcej w obwodach, czy na wadze, ale bez cellulitu i z tak proporcjonalną figurką.

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
SKOŃCZYŁAM TURBO FIRE
GRATULACJE!!! Wspaniałe wyniki!! a zdjęcia, mmmm, miód malina
Tygrysku, a ile masz wzrostu?


A ja niestety muszę się przyznać, że zawaliłam poprzedni tydzień udało mi się poćwiczyć tylko 2 razy. Dostałam w czwartek @ wyjątkowo nieprzyjemny, potem brak czasu, zmęczenie, brak motywacji - a że mam problemu z internetem to i rzadziej mogę na forum zaglądać co by tutaj poszukać u Was wsparcia i dopingu. Ale postanowiłam, że powtórzę cały 5 tydzień i dziś już jestem po Fire 55 EZ Zaraz śmigam robić obiadek a potem do pracy.
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2011-05-30 o 10:57
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:02   #2829
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: GRATULACJE!!! Wspaniałe wyniki!! a zdjęcia, mmmm, miód malina
Tygrysku, a ile masz wzrostu?
Dziękuję
Wzrost to tak 173 do 175 to zależy jak akurat się zmierzę

Cytat:
A ja niestety muszę się przyznać, że zawaliłam poprzedni tydzień udało mi się poćwiczyć tylko 2 razy. Dostałam w czwartek @ wyjątkowo nieprzyjemny, potem brak czasu, zmęczenie, brak motywacji - a że mam problemu z internetem to i rzadziej mogę na forum zaglądać co by tutaj poszukać u Was wsparcia i dopingu.
Każdy miewa słabsze momenty, ważne żeby nie dawać za wygraną. A skoro postanowiłaś jeszcze raz zrobić ten tydzień to wszystko jest okej Głowa do góry, biust do przodu i jedziesz właściwie to skaczesz
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:10   #2830
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wzrost to tak 173 do 175 to zależy jak akurat się zmierzę


Każdy miewa słabsze momenty, ważne żeby nie dawać za wygraną. A skoro postanowiłaś jeszcze raz zrobić ten tydzień to wszystko jest okej Głowa do góry, biust do przodu i jedziesz właściwie to skaczesz
Czyli niewiele mniej niż ja, bo u mnie to 175-177 w zależności od pomiarów tak dopytuję co by mieć porównanie więc się cieszę, żę mogę Twoje wyniki traktować jako cel i odnośnik

Wolę być tydzień do tyłu, ale mieć pewność, że wszystko zrobiłam jak należy zastanawiam się też, czy by nie spróbować jeszcze dodać, zamiast BBL, ćwiczeń na jakiejś maszynie VACU w podciśnieniu, żeby zintensyfikować walkę z Cellu...
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 11:23   #2831
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

TYGRYSKU - wyniki rewelacja! Jesteś żywym przykładem na to, że jak się czegoś bardzo pragnie to nie ma rzeczy niemożliwych! Podziwiam Twoją determinację i zawziętość Moim zdaniem Twoje wyniki
(najlepiej ze zdjęciem przed i po ) powinny zostać podpięte na pierwszą stronę aby motywować kolejne dziewczyny do walki z własnym ciałem! Co teraz zamierzasz? Zgodnie z planem hybryda TF&CLX?
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 11:41   #2832
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Moje wyniki
Przed ćwiczeniami - Po Turbo Jam - Po 1m-cu TF - Po 2 m-cu TF - Po 3 m-cu TF – Po 5 m-cu TF
łydka: 37,5 - 36,5 - 35,5 - 35 –35 35 / 2,5
udo góra: 59 - 57 - 55 - 53,5 – 52 50 / 9
udo dół: 48 - 46,5 - 44,5 - 43 - 41,5/4239 / 9
biodra: 102 - 98,5 - 95,5 - 93 -91,5/9289 / 13
pupa: 104 - 101 - 98 - 95,5 - 94,593 / 11
brzuch: 95 - 88,5 - 84,5 - 82 – 8077 / 18 (tu chyba jestem najbardziej zadowolona)
waga: 66 - 62,5 - 60,5 - 58,5 – 5756 / 10

Hejo
Niesamowite. A talia, tygrysku? Bardzo Ci gratuluje, jesteś wspaniałą inspiracją

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Dobrenko, Kochana, w żadnym wypadku nie chciałam z Ciebie żartować, pisałam całkowicie poważnie, bo jak dla mnie masz przepiękną figurę, taką fantastycznie kobiecą. Pisałam tak dlatego, że moja figura jest bardzo nieproporcjonalna, mam bardzo szerokie ramiona, chude długie ręce, wystające obojczyki i mały biust, zaś pupę i uda wielki i pokryte cellulitem a mimo ich wielkości i tak barki mam szersze dlatego Twoje kształty, bez pana C. z fajnym biustem, wcięciem w tali i zaokrąglonymi biodrami to mój nieosiągalny ideał. Wiele bym dała, by mieć więcej w obwodach, czy na wadze, ale bez cellulitu i z tak proporcjonalną figurką.
Zgadzam się Z każdym słowem.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:02   #2833
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Ella: Czyli niewiele mniej niż ja, bo u mnie to 175-177 w zależności od pomiarów tak dopytuję co by mieć porównanie więc się cieszę, żę mogę Twoje wyniki traktować jako cel i odnośnik Wolę być tydzień do tyłu, ale mieć pewność, że wszystko zrobiłam jak należy. zastanawiam się też, czy by nie spróbować jeszcze dodać, zamiast BBL, ćwiczeń na jakiejś maszynie VACU w podciśnieniu, żeby zintensyfikować walkę z Cellu..
No właśnie coś mi się tak kojarzyło z momentu kiedy dzieliłyśmy się wymiarami, że któraś tutaj jest wyższa ode mnie
Co do tych maszyn, to gdzieś tutaj czytałam, że jest jakaś taka maszyna bodyspace i ona daje efekt. Mój tato na tym ćwiczył i schudł sporo jakiś czas temu, ale cellu to mój tato nie ma, więc nie wiem jak w tej kwestii się sprawa ma

Cytat:
Kerju:TYGRYSKU - wyniki rewelacja! Jesteś żywym przykładem na to, że jak się czegoś bardzo pragnie to nie ma rzeczy niemożliwych! Podziwiam Twoją determinację i zawziętość Moim zdaniem Twoje wyniki
(najlepiej ze zdjęciem przed i po ) powinny zostać podpięte na pierwszą stronę aby motywować kolejne dziewczyny do walki z własnym ciałem! Co teraz zamierzasz? Zgodnie z planem hybryda TF&CLX?

Dzięki

Czy ja wiem czy je podpinać, myślę, że aż tak upubliczniać zdjęć nie chcę
Ten tydzień będzie taki regeneracyjny i spokojniejszy, troszkę siłowych i hiitów co najwyżej, bo mam sesję i strasznie dużo mi się nazbierało w tym tygodniu kół, egzaminów, itp. A potem w weekend chcę ogarnąć filmiki z CE, bo już pościągałam i zobaczyć jak tam ten plan wygląda i ewentualnie to co mi nie będzie odpowiadać to sobie zmodyfikuję Ściągnęłam sobie też Insanity i może jak coś z CE okaże się nudne dla mnie to coś z tego sobie wsadzę, tylko póki co nie orientuję się jeszcze co tam jest fajnego.

Cytat:
Lanessa: Hejo
Niesamowite. A talia, tygrysku? Bardzo Ci gratuluje, jesteś wspaniałą inspiracją
Hejo Lanessa
A talii nigdy nie mierzyłam, jakoś mi umknęła, więc nie byłoby sensu teraz się zmierzyć i wstawić wyników, bo nie byłoby z czym porównywać
Dziękuję


Cytat:
Zgadzam się Z każdym słowem.
Mówcie tak Dobrence jeszcze, to może w końcu uwierzy, że ma super figurę
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni

Edytowane przez tygryskowym_okiem
Czas edycji: 2011-05-30 o 12:04
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:05   #2834
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Gratulacje Tygrys
Super wyniki! No aż nie mogę uwierzyć że to tylko po ćwiczeniach Ale teraz chudzinka jesteś

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
(...)

Edit 1:
Czemu nie jesz chleba ? Gotowych sałatek też nie robię, tylko biorę oddzielnie warzywka i sos osobno, mieszam przed zjedzeniem dopiero Ja mam też mieszankę bakali i płatków owsianych i jak mi się znudzą sałatki, kanapki, itp. to biorę taką mieszankę i zalewam jogurtem naturalnym, serkiem wiejskim
No ja myślę, że zdecydowanie częściej jesz właśnie w taki sposób :/ Oj Dobrenka ogarnij się zanim wykończysz się taką dietką ...

Edit2:
Hejo
Napisałaś wątku o Turbo Fire, więc naturalne jest, że polecimy TF (no a przynajmniej ja polecę). Na pierwszej stronie wątku masz rozpiskę na trzy miesiące podstawowe i dwa zaawansowane. Ćwiczysz zgodnie z rozpiską czyli 6 dni treningu i jeden dzień odpoczynku Jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś, albo jesteś po dłuższej przerwie w ćwiczeniach to może lepiej przynajmniej na początku trzymaj się rozpiski.
Co do diety, to ja jestem zwolenniczką zasady, że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach oraz zasady zdrowego rozsądku. A jakieś dokładniejsze wskazówki dietetyczne, to chyba do Aguśka trzeba. Ale ona teraz zapracowana jest, więc musiałabyś poczekać aż się pojawi
Jestem! Pojawiam się czasem na chwilę
__________________
Alicja już na świecie

Edytowane przez Agusiek89
Czas edycji: 2011-05-30 o 13:13
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:30   #2835
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygryskowym -
Normalnie bomba! Dodałaś mi motywacyjnego kopa jak stąd na Marsa czy inną Wenus Jestem pod wrażeniem i generalnie jeszcze bardziej się cieszę, że znalazłam i ten trening i to forum!
A tygryskowe spadki jak uda mi się osiągnąć za 4 miesiące to w ogóle będę happy
Dobra, uciekam robić obiad, bo jestem poza rozkładem
Trzymam kciuki za wszystkie, które mają problemy z motywacją - moja wróciła, bo nie ma wątpliwości najmniejszych - to działa!!!
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:37   #2836
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

tygryskowym, o matko i córko! Świetne wyniki! Zazdroszczę, nawet nie wiesz, jak bardzo! Aż zabieram się za ćwiczenia!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:36   #2837
Bananova7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: L-c:)
Wiadomości: 8
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość


Jeżeli priorytetem jest dla Ciebie tenis, to TF traktuj tylko jako uzupełnieni i rób to co akurat fizycznie dasz radę zrobić. HIIT-y są intensywniejsze i krótsze od fire, więc jeżeli będziesz miała siłę żeby po tym tenisie jeszcze je robić to rób. Tyle że pamiętaj żeby nie przedobrzyć, organizm też potrzebuje sił na regenerację, dlatego przynajmniej 1 dzień w tygodniu daj mu luzu. Co się tyczy efektów, to w tym przypadku ciężko o tym mówić, bo TF jest programem całościowym, więc pojedyncze filmiki każdy stosuje na własną odpowiedzialność
nie do końca jest tak, że najważniejszy jest dla mnie tenis. Priorytetem jest dla mnie schudnięcie i to dość poważne. Jednak treningi stanowią dla mnie część dnia i nie są one tak intensywne jak dla zawodowców, ale też nie tak łatwe jak dla amatorów. HITT-y robiłam i jak dla mnie są najlepsze bo najbardziej się męcze a to daje mi satysfakcję, a fire cóż, jest dla mnie lekko nudnawy, ale dziękuję Ci za radę

btw: gratuluję rezultatów, są fantastyczne.. Boże, daj mi tyle samozaparcia
__________________
"Gdybym miał ledwie godzinę miłości
I tylko tyle było mi dane-
Jedna godzina w całej mej chudobie
To moją miłość oddałbym tobie."
Maur
Bananova7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:02   #2838
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Agusiek: Gratulacje Tygrys
Super wyniki!
No aż nie mogę uwierzyć że to tylko po ćwiczeniach Ale teraz chudzinka jesteś

Dzięki
No to musisz uwierzyć, że tylko, bo raczej wszem i wobec wiadomo, że głodzić bym się nie głodziła, bo za bardzo lubię jeść Teraz jestem akuratnia, a nie tam chudzinka

Cytat:
Sanea: Tygryskowym -
Normalnie bomba! Dodałaś mi motywacyjnego kopa jak stąd na Marsa czy inną Wenus (...) Trzymam kciuki za wszystkie, które mają problemy z motywacją - moja wróciła, bo nie ma wątpliwości najmniejszych - to działa!!!
Dzięki I z tym kopem motywacyjnym to polecam się na przyszłość
W ogóle może powinni mnie zacząć sprzedawać w tabletkach, taki np. Motywujący Tygrys - Suplement diety

Cytat:
Tak: tygryskowym, o matko i córko! Świetne wyniki! Zazdroszczę, nawet nie wiesz, jak bardzo! Aż zabieram się za ćwiczenia!
Nie zazdrość, tylko pokaż, że można jeszcze więcej osiągnąć


Cytat:
Bananova: nie do końca jest tak, że najważniejszy jest dla mnie tenis. Priorytetem jest dla mnie schudnięcie i to dość poważne. Jednak treningi stanowią dla mnie część dnia i nie są one tak intensywne jak dla zawodowców, ale też nie tak łatwe jak dla amatorów. HITT-y robiłam i jak dla mnie są najlepsze bo najbardziej się męcze a to daje mi satysfakcję, a fire cóż, jest dla mnie lekko nudnawy, ale dziękuję Ci za radę
btw: gratuluję rezultatów, są fantastyczne.. Boże, daj mi tyle samozaparcia

Aha, więc cel dość konkretny. Z tego co napisałaś odnośnie ilości treningów tenisa wywnioskowałam, że dosyć dużo czasu na to poświęcasz i tenisa nie trenowałam, ale sądzę, że nawet na poziomie amatorskim jest to konkretny wysiłek. W związku z tym po prostu doszłam do wniosku, że na tym opierasz tą swoją walkę o niższą wagę i w tym kontekście napisałam, że to priorytet. Ale czytam, że fire cię nudzą, a skoro tak to zostań przy hiitach I pamiętaj o odpowiednim odżywianiu, bo przy takiej ilości wysiłku i takim celu jest to też ważne.
Dziękuję W razie czego wiesz, sygnał na forum że potrzebujesz motywacji, to już My cię zmotywujemy
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:22   #2839
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygryskowym, a zobaczysz, pokażę pokażę Strzeżcie się! tylko dajcie mi troszkę czasu, a do końca TF będę seksowna laska, a co!
tak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 18:37   #2840
Sanea
Raczkowanie
 
Avatar Sanea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 142
GG do Sanea
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
W ogóle może powinni mnie zacząć sprzedawać w tabletkach, taki np. Motywujący Tygrys - Suplement diety
Nie mam nic przeciwko :P Z chęcią kupię
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
zobaczysz, pokażę pokażę Strzeżcie się! tylko dajcie mi troszkę czasu, a do końca TF będę seksowna laska, a co!
tak, po TFie wszystkie będziemy seksowne laski Więc pokazuj, pokazuj, zmotywujesz inne :P
__________________
Eee... tutaj jestem...
Sanea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 18:46   #2841
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Oj, teraz to ja zniechęcę. Jestem na trzecim miesiącu, a coś te centymetry mi schodzą, jakby chciały, a nie mogły! Eh eh
Ale za jakiś miesiąc, po postanowionej na milion procent dietce i solidnych ćwiczeniach pochwalę się nawet i zdjęciami. Mimo iż nadal będę miała tu i ówdzie, aktualnie ważę 70 kg
tak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:42   #2842
dagapee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość

Hejo
Napisałaś wątku o Turbo Fire, więc naturalne jest, że polecimy TF (no a przynajmniej ja polecę). Na pierwszej stronie wątku masz rozpiskę na trzy miesiące podstawowe i dwa zaawansowane. Ćwiczysz zgodnie z rozpiską czyli 6 dni treningu i jeden dzień odpoczynku Jeżeli nigdy wcześniej nie ćwiczyłaś, albo jesteś po dłuższej przerwie w ćwiczeniach to może lepiej przynajmniej na początku trzymaj się rozpiski.
Co do diety, to ja jestem zwolenniczką zasady, że wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach oraz zasady zdrowego rozsądku. A jakieś dokładniejsze wskazówki dietetyczne, to chyba do Aguśka trzeba. Ale ona teraz zapracowana jest, więc musiałabyś poczekać aż się pojawi
Dziękuję bardzo :P z kondycją raczej słabo także nie wiem czy dam radę ale spróbuję
Gratuluję wyników!!! A gdzie są te zdjęcia sprzed i po? Bo wizualna różnica jest chyba najbardziej motywująca
dagapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 19:42   #2843
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Tygrysku, cudowne wyniki!!! Jesteś najlepszą naszą motywacją.

Ja teraz mam w biodrach 89cm, ale bym chciała jeszcze 2 cm się pozbyć i będzie git
Mam jeszcze 2 miesiące (a dokładnie to 8 tygodni) bo dziś oficjalnie zaczęłam program zaawansowany
Ale było potu, ło matko!!!!
Ale nie dałam się, i Fire 60 i Abs10 zaliczone.
Nie ukrywam że Fire60 w ogóle nie przypadło mi do gustu. Ale może jak opanuję za którymś razem układy to będzie spoko.
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:18   #2844
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez dagapee Pokaż wiadomość
Zgłaszam się z prośbą o jakieś rady, co powinnam ćwiczyć, jak często itd, co do diety to od dzisiaj wprowadzam sporo warzywek, ryby, jajek i twarogu, chleb tylko ciemny z ziarnami domowej roboty, z owoców tylko jabłka i cytryny. Myślicie że to da radę?

Z góry dziękuję za rady
Moim zdaniem sama aktywność fizyczna powinna pomóc chyba że jesteś takim "twardzielem" jak ja tzn. moja sylwetka za nic w świecie nie chce pozbyć się centymetrów.. ale jestem jednym przypadkiem na milion nie straszę już pomoże na pewno
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 07:32   #2845
dagapee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 70
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Ja zazwyczaj mam wrażenie że mi przybywa od ćwiczeń tych cm u mnie właściwie sama dieta dużo daje, bo tryb życia i tak mam dość aktywny. No ale nie chodzi o to, żeby być szczupłym a mieć wiszące zwały skóry
dagapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 08:30   #2846
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ogólnie w moim przypadku jak widać program spisał się świetnie, dlatego jestem dowodem na to, że działa
fenomenie jeden super efekty
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
p.s. zdjęcia dodałam, nie są najlepszej jakości, ale jak zwykle dysponuję tylko komórką. Chciałam jeszcze pokazać, że faktycznie na tym zaawansowanym bardziej wyrobiły mi się mięśnie, ale bez dobrego aparatu nic nie zdziałam :/
spoko spoko doskonale widac jaką masz prześliczną szczuplutką sylwetkę.. dalej nie wiem jak Ty to zrobiłaś
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Czemu nie jesz chleba ?
Czasem zjem ale to na prawdę czasem.. może z raz w tygodniu mi się przytrafi coś razowego albo z ziarnami. Nie jem bo tuczy.. Ale ziemniaki już jem.. tzn. max raz w tygodniu z kefirkiem
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ja mam też mieszankę bakali i płatków owsianych i jak mi się znudzą sałatki, kanapki, itp. to biorę taką mieszankę i zalewam jogurtem naturalnym, serkiem wiejskim
No ja myślę, że zdecydowanie częściej jesz właśnie w taki sposób :/ Oj Dobrenka ogarnij się zanim wykończysz się taką dietką ..
.
ja taką mieszankę jak Ty opisujesz robie sobie rano Problem mam narazie z serkami bo już 2 razy trafiłam na zepsuty (dobrą miał datę ważności) ale ten cholerny posmak w ustach został mi do dziś.. narazie odpoczywam od serków.. może u mieszam sobie coś w domu z warzywami to da się zjeść.. tylko nie wiem czy mi w pracy postoi ehh

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Dobrenko, Kochana, w żadnym wypadku nie chciałam z Ciebie żartować, pisałam całkowicie poważnie, bo jak dla mnie masz przepiękną figurę, taką fantastycznie kobiecą. Pisałam tak dlatego, że moja figura jest bardzo nieproporcjonalna, mam bardzo szerokie ramiona, chude długie ręce, wystające obojczyki i mały biust, zaś pupę i uda wielki i pokryte cellulitem a mimo ich wielkości i tak barki mam szersze .
Przepraszam, zbyt żywiołowo zareagowałam.. ale poprostu za dużo mam kompleksów.. Dziekuję Ci za tak wiele miłych słów.. Jestem pewna że jesteś zbyt krytyczna wobec siebie i wiele rzeczy Ci się wydaje.. Moja koleżanka np. też twierdzi że ma szerokie ramiona czego wcale nie ma ale nie da sobie tego wytłumaczyć.. też mam długie chudę ręce wystający obojczyk
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
dlatego Twoje kształty, bez pana C. z fajnym biustem, wcięciem w tali i zaokrąglonymi biodrami to mój nieosiągalny ideał. Wiele bym dała, by mieć więcej w obwodach, czy na wadze, ale bez cellulitu i z tak proporcjonalną figurką
Dziękuje Ci strasznie za tak miła opinię na mój temat
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Dostałam w czwartek @ wyjątkowo nieprzyjemny, potem brak czasu, zmęczenie, brak motywacji .
Też wyjątkowo odpuściłam sobie ostatnio pierwszy dzień @ i co jak co ale doskonale rozumie Twój brak motywacji.. też jej mam coraz mniej
Cytat:
Napisane przez Lanessa Pokaż wiadomość
Zgadzam się Z każdym słowem.
No ja już nie wiem co mam powiedzieć.. Dziękuje..

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-31 o 10:20
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 09:45   #2847
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Tak: Tygryskowym, a zobaczysz, pokażę pokażę Strzeżcie się!
Już się zaczęłam bać

Cytat:
Sanea: Nie mam nic przeciwko :P Z chęcią kupię
Ja też chętnie kupię, tylko jakoś jeszcze nikt nie wymyślił sproszkowanej motywacji

Cytat:
Dagapee: Dziękuję bardzo :P z kondycją raczej słabo także nie wiem czy dam radę ale spróbuję
Gratuluję wyników!!! A gdzie są te zdjęcia sprzed i po? Bo wizualna różnica jest chyba najbardziej motywująca
Dasz radę
Zdjecia są w moim profilu w prywatnym albumie.

Cytat:
Izabelka: Tygrysku, cudowne wyniki!!!
Dzięki
I gratuluję rozpoczęcia zaawansowanego. Mi fire60 się podoba, jego jedyna wada to to, że jest długi

Cytat:
Dobrenka: fenomenie jeden super efekty
spoko spoko doskonale widac jaką masz prześliczną szczuplutką sylwetkę.. dalej nie wiem jak Ty to zrobiłaś
Dzięki
Jak ja to zrobiłam ? Hmmm... jestem uparciuchem, więc jak się uprę to musi być tak jak ja chcę. Więc chyba się uparłam, że to TF musi dać efekty, no więc Szalinka poczuła presję i musiała się postarać i coś zdziałać z moim ciałkiem


Dobra mykam na zajęcia, wpadnę wieczorkiem poczytać o Waszych dzisiejszych zmaganiach, więc meldować co tam dzisiaj zaliczyłyście
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 10:19   #2848
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Mówcie tak Dobrence jeszcze, to może w końcu uwierzy, że ma super figurę
Dobrze.. Może figurę mam nie taką złą jak mi się wydaje ale nadal mam wielkie grube spasione uda to nie ulega wątpliwości
Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Tygryskowym, a zobaczysz, pokażę pokażę Strzeżcie się! tylko dajcie mi troszkę czasu, a do końca TF będę seksowna laska, a co!

Cytat:
Napisane przez izabelka_007 Pokaż wiadomość
Ale nie dałam się, i Fire 60 i Abs10 zaliczone.
Nie ukrywam że Fire60 w ogóle nie przypadło mi do gustu. Ale może jak opanuję za którymś razem układy to będzie spoko.
o jak ja tego nie znosze to masakra.. postanowiłam w ogóle zrobic go dzisiaj i reszte leciec wg. rozpiski .. Nie znosze go nie znosze nie znosze

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-05-31 o 10:21
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 11:44   #2849
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hmmm a ja wlasnie sie tak zastanawiam nad tym moim calym tluszczem, bo chodzi o to ze on jest taki strasznie 'miekki', tak jakby skora byla bardzo cienka i go mocno nie trzymala... wasz tez tak jest
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 13:37   #2850
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny mam tyle do nadrobienia że nie wiem muszę zrobić Core20, stretch 40, fire45, fire45ez i hiit20. Najgorsze te fajery ;/ myślicie że da się je np zastąpić jakimś hiitem? Bo naprawde średnio je lubie, jeszcze ten 30 zrobie ewentualnie jak mam w rozpisce ale te dłuższe to masakra xD

Tygrysku, super wyniki!! Wysłałam do ciebie zaproszenie, bo nie mogę oglądnąć twoich zdjęć jejku jak bym chciała osiągnąc to co ty
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.