Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-31, 14:46   #2221
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
coś tam upatrzyła?
płaszcz
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:46   #2222
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
coś tam upatrzyła?
Tam nie trzeba nic upatrzać, bo zawsze jest coś fajnego. Zwłaszcza spodnie.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:47   #2223
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
no wlasnie tam dopisalam, ze to ze zdjecia Wizazanki to chyba sa wlasnie microdermale, bo raczej za dlugi odstep jest jak na sztange
te micro wygladaja jak fragmenty mooich zawiasow od szafki z ikea
wole jednak sie dziarac
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:51   #2224
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
mam i nawet robilam tyle, ze poprawe
maja dobry sprzet-mniej mnie bolalo niz w innym salonie
ul. Boh. Monte Cassino 2B (zawodzie) dzwonilam sie umowic chociaz pisze, ze mozna przyjsc obojetnie o ktorej -327020209


czasem szukaja tez modelek np na kreski itp ale to juz sie placi za materialy 100zl
tzn że nie trzeba się umawiać tylko można po prostu przyjść ?
a jak to wygląda w praktyce ? jest się potem długo opuchniętym ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:53   #2225
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
tzn że nie trzeba się umawiać tylko można po prostu przyjść ?
a jak to wygląda w praktyce ? jest się potem długo opuchniętym ?
wysle ci na pw wsio
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:54   #2226
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
czyli Ty tez zadowolona mam nadzieje?

no halołin w sumie jest radosne
Bardzo zadowolona
Dzięki za linka ze podalaś

Zaraz idę odebrać soczewki na hallo

Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:54   #2227
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
płaszcz
poka

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Tam nie trzeba nic upatrzać, bo zawsze jest coś fajnego. Zwłaszcza spodnie.
tez kiedyś tak myślałam, ale chyba zmienił mi się gust
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 14:58   #2228
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
tez kiedyś tak myślałam, ale chyba zmienił mi się gust
Ja chyba tak myślę przez to, że to jedyny sklep, w którym spodnie na mnie pasują, nie są brzydkie i mają w miarę normalne ceny.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 14:59   #2229
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
zastanow sie powaznie, kolczyki surface'y sie dosc ciezko goja, widzialam wiele osob, ktore mialy zaczerwienienia i rozne zmiany wokol kulek przez dluuugi czas
no i moze migrowac
a zaplacisz za to mysle ok 200

edit:
teraz tak patrze, ze to chyba microdermale, bo za duzy odstep miedzy nimi, one sa drosze, po kilkaset zlotych i bardziej skomlikowane jest' 'zainstalowanie' tego



u mnie na poczcie tez panie sie ciagle dziwia, co to jest ta eprzesylka chyba tylko wizazanki nią nadaja
fajnie, ze Ci sie podobaja



kupilam szalik, czapke i rekawiczki, za wszystko 60 zl
No ja wiem, tak właściwie to dopiero dziś się bardziej zagłębiłam w temat, jeśli zdecydowałabym się na to, to tylko na microdermale, ale to już trochę zbyt duża ingerencja jak dla mnie, wkładać jakiś metal pod ciało ale podoba mi się przeokrutnie za to mojemu tż nie

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
ozesz Ty, hardkor, fajnie wyglada tam na doleczkach z tylu, ale chyba bym nie chciala mie taaaakiej dlugiej sztangi pod skora
no ale jak się wybierze ze sztangą to jest ryzyko tej migrcji, czyli to się przemieszcza w jakiś spsób, widziałam też zdj jak to poprostu całą powierzchnią "wychodzi" przez skórę
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:01   #2230
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
poka
Raczej nie będzie się Wam podobał
Mam bardzo podobny, tylko czarny ze Stradivariusa z zeszłego roku i go uwielbiam

A ten to nowość



Ale istnieje szansa, że jak go przymierzę to czar pryśnie
Chociaż mam nadzieję, że będzie odwrotnie
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:03   #2231
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie się Wam podobał
Mam bardzo podobny, tylko czarny ze Stradivariusa z zeszłego roku i go uwielbiam

A ten to nowość

Ale istnieje szansa, że jak go przymierzę to czar pryśnie
Chociaż mam nadzieję, że będzie odwrotnie
niestety miałaś rację
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 15:04   #2232
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

PISTACJA Tobie też sie te spodnie tak rozbiają: masakra, założyłam je 2 razy i 2 rozmiary większe się zrobiły jak mam je po każdym założeniu prać to średio mi si to uśmiecha
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:08   #2233
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie się Wam podobał
Mam bardzo podobny, tylko czarny ze Stradivariusa z zeszłego roku i go uwielbiam

A ten to nowość



Ale istnieje szansa, że jak go przymierzę to czar pryśnie
Chociaż mam nadzieję, że będzie odwrotnie
Niezły. Tylko ciekawe czy układa się tak ładnie jak na modelce
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:18   #2234
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
niestety miałaś rację
Oj mi też się niestety kompletnie nie podoba
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:38   #2235
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Bardzo zadowolona
Dzięki za linka ze podalaś

Zaraz idę odebrać soczewki na hallo

no to super

ale soczeeewy
Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
No ja wiem, tak właściwie to dopiero dziś się bardziej zagłębiłam w temat, jeśli zdecydowałabym się na to, to tylko na microdermale, ale to już trochę zbyt duża ingerencja jak dla mnie, wkładać jakiś metal pod ciało ale podoba mi się przeokrutnie za to mojemu tż nie


no ale jak się wybierze ze sztangą to jest ryzyko tej migrcji, czyli to się przemieszcza w jakiś spsób, widziałam też zdj jak to poprostu całą powierzchnią "wychodzi" przez skórę
aaauuu
Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie się Wam podobał
Mam bardzo podobny, tylko czarny ze Stradivariusa z zeszłego roku i go uwielbiam

A ten to nowość



Ale istnieje szansa, że jak go przymierzę to czar pryśnie
Chociaż mam nadzieję, że będzie odwrotnie
rekawy ma jakies dziwne,za krotkie takie i jakies szerokie, ale samo futerko to sama bym jakies wciagnela, tyle ze beznadziejnie wygladam
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:39   #2236
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
jest wredna i niemiła
córka umywa ręce, mówi że opieka jest super. to ciekawe czemu o 5 rano babka wychodzi sama i szuka pociągu. a jak jej sąsiadka zwróciła uwagę to na nią z ryjcem wyleciała
i prawdopodobnie chora, więc może trochę wspołczucia. To, że wyleciała z buzią na sąsiadkę, to też domyślam się skutek choroby,samotnosci,proble mow z pracą mózgu itp-nie wiem czemu mam wrażenie, że piszesz o niej jak o najgorszej zarazie.
Mieszkałam z moim chorym dziadkiem przez 25 lat swojego życia, i naprawdę nie łątwo mi czytać jak ktoś tak pisze o starszych osobach, bo wiem, co Ci samotni ludzie czują.
Dobrze, że zainteresowałaś się, że komuś może stać się krzywda z powodu tej Pani i jej samej też, pukałabym do wszystkich możliwych drzwi. Ktoś tu pisał, że mogą Was ciągać jako świadków itp - coś za coś, staranie o bezpieczeństwo swoje i notabene tej Pani wymaga poświęcenia, a że w naszym kraju trudno coś załatwić od razu, to trzeba niestety działać w grupie i długofalowo. Warto zainteresować PISEMNIE tematem gops, mops,spółdzielnię,córkę też - jesli trzeba.
Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Ale na innych watkach sie udziela, onlajn jest i teskno mi za nia
A to pamietam, ze odkryl.
tez tęsknię
Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Tylko,ze wiekszosc woli zostac w swoim dom, wsrod swoich rzeczy, zyc wspomniami i w wieku 80 lat malo jet osob, ktore rowazaja poznawanie nowych ludzi i wycieczki - tzn. znam syuacje, ze ktos sie przemogl, sprobowal takiego zycia i mu sie sposobalo, ale to margines moim zdaniem.

Zwlaszcza, ze jak sie sie schorowanym i niedoleznym - a takie osoby trafiaja do domu opieki, to sie nie chce pokazyac tego obcym ludziom.
No i nie oszukujmy sie, ze domy opieki to w wiekszosci nie wille z wielgachnymi ogrodami, bibliotekami, basenami, rozrywkami i saunami tylko z wygladu tanie hostele. Za dobrze wygladajacy dom spokojnej starosci trzeba zaplacic 2500-3000 na miesiac niestety.
Za niedobrze wyglądający też, orientowałam się w temacie zanim zmarł moj dziadek, bo bałam sie go zostawiać samego, tak jak w przypadku tej sąsiadki emki - czasem zapominał wyłączać gaz, albo zostawiał wodę na gazie i palił garnki itp.
Ale to kosmiczne kwoty, mimo, że warunki bardzo często urągają. Mało ktorą rodzinę stać na oddanie do domu opieki starszej osoby. Oczywiście, nie zwalnia ich to z obowiązku dbania o nich i sprawowoania opieki - ale to już zejście z tematu.

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
ja mam super fryzjerkę, nie zmienię jej za żadne skarby, zawsze wie co chce i robi tak że mi się podoba
ja też
Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość

kupilam szalik, czapke i rekawiczki, za wszystko 60 zl
chyba tez sie wybiore

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
niestety miałaś rację
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 15:49   #2237
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Poszłam sprawdzić poziom oleju do auta i okazało się, że nie wiem jak się maskę otwiera. Najlepsze jest to, że już ją kilka razy otwierałam ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak.

I jeszcze jakiś ciulas mi porysował lusterko na parkingu.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:09   #2238
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez kasia1608 Pokaż wiadomość
ja ide z tatą do housa tam jest -40%
łe tam nic dla mnie
Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
weź nie dałabym sobie założyć tego na włosy. Albo spotykałam się z taką tandetą, albo wszystkie takie są, nie wiem bo się nie znam, ale wszystkie przedłużane włosy jakie widziałam wyglądają okropnie
ja mam swoją szopę, nie trzeba mi dopinanej

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
mogliby dać zniżkę do pull&bear
zgadzam się
Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
i prawdopodobnie chora, więc może trochę wspołczucia. To, że wyleciała z buzią na sąsiadkę, to też domyślam się skutek choroby,samotnosci,proble mow z pracą mózgu itp-nie wiem czemu mam wrażenie, że piszesz o niej jak o najgorszej zarazie.
Mieszkałam z moim chorym dziadkiem przez 25 lat swojego życia, i naprawdę nie łątwo mi czytać jak ktoś tak pisze o starszych osobach, bo wiem, co Ci samotni ludzie czują.
Dobrze, że zainteresowałaś się, że komuś może stać się krzywda z powodu tej Pani i jej samej też, pukałabym do wszystkich możliwych drzwi. Ktoś tu pisał, że mogą Was ciągać jako świadków itp - coś za coś, staranie o bezpieczeństwo swoje i notabene tej Pani wymaga poświęcenia, a że w naszym kraju trudno coś załatwić od razu, to trzeba niestety działać w grupie i długofalowo. Warto zainteresować PISEMNIE tematem gops, mops,spółdzielnię,córkę też - jesli trzeba.
a czy od tego nie powinny być jej córki, żeby zainteresowały się matką?
nikt w moim bloku się za to nie weźmie, bo wszyscy tu mają średnio 75 lat więc im to nie robi różnicy bo cytuję' i tak niedługo umrą'. co do współczucia... to nie jest jedyna starsza osoba która tu mieszka i reszta jest miła sympatyczna, odpowie dzień dobry, nie burzy się o wszystko i z szacunkiem traktuje innych, ta taka nie jest. więc skoro ktoś powiedział że pewnie jest sympatyczna i miła, odpowiedziałam że to nieprawda. i tyle. ja też miałam swoich dziadków i babcie więc nie pisz jakbym w ogóle nie przebywała wśród starszych osób.
to córka wyleciała ryjcem na sąsiadkę która ją poinformowała że mama sama o 5 rano spaceruje przed blokiem i szuka pociągu. więc być może i córka jest chora.
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:15   #2239
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
niestety miałaś rację


Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Niezły. Tylko ciekawe czy układa się tak ładnie jak na modelce
Sprawdzę w niedzielę

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Oj mi też się niestety kompletnie nie podoba
Spodziewałam się

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
no to super

ale soczeeewy

aaauuu

rekawy ma jakies dziwne,za krotkie takie i jakies szerokie, ale samo futerko to sama bym jakies wciagnela, tyle ze beznadziejnie wygladam
Fakt, dopiero zauważyłam te rękawy ale zobaczymy jak będzie wyglądał na żywo
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 16:32   #2240
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ł

a czy od tego nie powinny być jej córki, żeby zainteresowały się matką?
nikt w moim bloku się za to nie weźmie, bo wszyscy tu mają średnio 75 lat więc im to nie robi różnicy bo cytuję' i tak niedługo umrą'. co do współczucia... to nie jest jedyna starsza osoba która tu mieszka i reszta jest miła sympatyczna, odpowie dzień dobry, nie burzy się o wszystko i z szacunkiem traktuje innych, ta taka nie jest. więc skoro ktoś powiedział że pewnie jest sympatyczna i miła, odpowiedziałam że to nieprawda. i tyle. ja też miałam swoich dziadków i babcie więc nie pisz jakbym w ogóle nie przebywała wśród starszych osób.
to córka wyleciała ryjcem na sąsiadkę która ją poinformowała że mama sama o 5 rano spaceruje przed blokiem i szuka pociągu. więc być może i córka jest chora.
zdaje sie, ze piszesz, ze corka sie nie interesuje poza tym, niby czemu ona ma sie starac o to, zeby jej mama tam nie mieszkała - tak z jej egoistycznego punktu widzenia patrząc. (zakładam, że ona tak myśli, bo jej wygodniej nie mieć mamy u siebie-co oczywiście jest paranoją. Nie postara się o to, bo jest jej pewnie tak wygodniej - więc do walki o Wasze zdrowie, musicie zatrudnić sami siebie, bo widocznie do tej córki nie dociera, że ma chorą mamę, albo jest jej tak wygodniej
Ja również mam cały blok emerytów i rencistów - i też dużo rzeczy musimy załatwiać my -młodsi - to akurat zrozumiałe, bo starsi ludzie marudzą, nie chce im się, nie dbają o to - ale nie uważam tego ze jakieś nienormalne, okres starości ma to do siebie, że często ludzie nie dbają o to, co dla innych jest ważne. Ba, my mamy wspólnotę mieszkaniową - więc sami decydujemy o sobie i to co czasem wyprawiają starsi ludzie na zebraniach naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie - poniekąd ich rozumiem, ale staramy się tłumaczyć, prosić, namawiać, czasem się udaje - a czasem nie i wtedy zazwyczaj sięgamy po pomoc rodziny i innych instytucji. Np. Pani sie nie chciała na remont zgodzic ogrzewania, przyszli fachowcy, powiedzieli dokładnie i spokojnie czym to grozi i ze remont musi być, bo kobieta moze nawet w zimie zamarznac. Po długich bojach udalo sie, remont jest w trakcie.
Emka, do Ciebie chyba nie dociera - miła, sympatyczna jest reszta sąsiadów bo odpowie dzień dobry - ale widocznie ona jest chora, ma poprzestawiane w głowie i jest złośliwa z tego względu, chyba nie widzisz subtelnej różnicy. Pani sąsiadka jest be, bo pyskuje ludziom a reszta jest fajna bo dla Ciebie uprzejma. Jakież to dziecinne U mnie na dole jest sąsiadka, która gnębila mnie całe dzieciństwo. Oskarżała o palenie papierosów, nasyłała policje bo wybiłam jej szyby w oknach podczas gdy spalam w domu, oskarżała ze przyprowadzam psy pod klatka i tam się załatwiają - owszem, jak byłam DZIECKIEM to jej szczerze niecierpiałam. Ale zdaje się- wydoroślałam i rozumiem, że kobita obecnie ma prawie 90 lat, jak mnie gnębiła miała okolo 70-ciu paru więc poprzestawiane w głowie. Nie kłaniam się jej dziś, przechodzę obojętnie, nie reaguję - ale nie uważam jej za kogoś gorszego tylko dlatego, ze miała napady hm nie wiem jak to nazwać - wariactwa.
Przebywać wśród starszych osób, a mieszkać ze schorowaną, starszą osobą to TOTALNIE co innego - nie licytuje się z Tobą, po prostu stwierdzam fakt - nie mieszkałaś, nie wiesz jak się zachowują, co robią gdy są sami, jak się zachowują gdy sa obcy ludzie itp, i jak żyją na codzień. To naprawdę bardzo, ale to bardzo wiele uczy.
A co do tego pociągu to źle przeczytałam, ale jeśli córka nie chce tego przyjąć do wiadomości - to tym bardziej w trosce o Wasze własne bezpieczeństwo powinniście wziąć sprawę w swoje ręce. Ode mnie tyle, kończę temat.

Edytowane przez Choco_
Czas edycji: 2012-10-31 o 16:33
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:36   #2241
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
łe tam nic dla mnie
ja kupiłam sweterek i pasek , coś znalazłam
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:41   #2242
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
[...]to tym bardziej w trosce o Wasze własne bezpieczeństwo powinniście wziąć sprawę w swoje ręce. Ode mnie tyle, kończę temat.
Dlatego właśnie emka napisała na forum i zapytała co może zrobić w tej sytuacji
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:41   #2243
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78


__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2012-10-31 o 16:42
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:45   #2244
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość

Ta mumia ma boczki
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:49   #2245
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Ta mumia ma boczki
faktycznie


zrobiłaś leczo?

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie się Wam podobał
Mam bardzo podobny, tylko czarny ze Stradivariusa z zeszłego roku i go uwielbiam

A ten to nowość



Ale istnieje szansa, że jak go przymierzę to czar pryśnie
Chociaż mam nadzieję, że będzie odwrotnie
rękawy wydają mi się takie szerokie, dziwnie to wygląda

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

dzisiaj mam w planach obejrzeć Teda albo Skóra w której żyje z czego w pracy wszyscy mi mówią że Skóra mi się nie spodoba :/ oglądał kto ?
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:51   #2246
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość


dzisiaj mam w planach obejrzeć Teda albo Skóra w której żyje z czego w pracy wszyscy mi mówią że Skóra mi się nie spodoba :/ oglądał kto ?
Oglądał.
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:52   #2247
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość

Fajne
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 16:55   #2248
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
faktycznie


zrobiłaś leczo?
Będę robić w weekend. Na razie szukam przepisu

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
dzisiaj mam w planach obejrzeć Teda albo Skóra w której żyje z czego w pracy wszyscy mi mówią że Skóra mi się nie spodoba :/ oglądał kto ?
Oglądałam Nie czytałam wcześniej żadnych recenzji ani nawet opisu filmu, nie wiedziałam o czym będzie i byłam dosyć zszokowana. Ale uważam, że warto obejrzeć.
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 17:01   #2249
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Oglądał.
i jak ?podobal sie ?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Będę robić w weekend. Na razie szukam przepisu

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------



Oglądałam Nie czytałam wcześniej żadnych recenzji ani nawet opisu filmu, nie wiedziałam o czym będzie i byłam dosyć zszokowana. Ale uważam, że warto obejrzeć.
no właśnie wszysycy mowia że będe zszokowana eheh ale ja lubie różne filmy ogladać więc czemu mam tego nie zobaczyc

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Będę robić w weekend. Na razie szukam przepisu [COLOR="Silver"]
myslalam że dzis takie dobrocie robisz
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-31, 17:04   #2250
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Co ja włożę dziś do gara - znów kupiona butów para...!!! część 78

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
myslalam że dzis takie dobrocie robisz
Od kilku dni codziennie robię coś z drożdżowym ciastem i strasznie mnie bolą mięśnie nad cyckami od mocowania się z ciastem Mam nadzieję, że cyce pójdą w górę
erha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.