Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 10:32   #2851
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tu macie foto z przed sekunda...
wlosy podsuszylam, nie czesalam jeszcze- dosychaja sobie po myciu i suszeniu...
i jak?

Załącznik 4842823Załącznik 4842824
faaaajne ale nie wyobrażam sobie męczarni jakie przechodzisz
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:41   #2852
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ja tam w swoich wlosach sie nie mecze bo ciagle mam zwiazane nawet w nocy jedynie chec zmiany bylaby wyznacznikiem sciecia


bunny przedzialek tez bym przesunela bardziej na srodek zeby falki z grzywki sie rozlozyly po jednaj i drugiej stronie..probowalas cos takiego? bo czola fakt wysokiego to nie masz az tak

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzieki czyli grzyweczka...


no wlasnie to czolo i to zarosniete jak u malpy nienawidze go... stad moja milosc do grzywek.
grzywa zdaje ci sie taka ciezka- bo wlosy stercza jak wyschly, jak przejade prostownica jest ok bo klapna...


wlasnie


zawsze sie zatanawiam czy pas- to talia inaczej czy biodra?
co ty mowisz ze zal ciac... wstretne klaczyska krzywde mi zrobily do tego rosna nad program i chociaz tne uparcie co miesiac po 1cm to i tak rosna

co do dlugich wlosow, ost z kylie na pw sie rechotalysmy
obejrzyjcie sobie filmiki tej panny:

http://www.youtube.com/watch?v=nPGhSSX3m58&feature=plcp
biodra to prawie dupa
pas=talia

zazdroszcze porostu w takim razie


ta panna ma jakis wielki zachwyt nad swoja osoba smieszna jest
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:46   #2853
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ta panna ma jakis wielki zachwyt nad swoja osoba smieszna jest
mogła fotkę zrobić, na to samo by wyszło i tak przez 2 minuty tylko kręci film w lustrze co za typka a włosy MEGA
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:52   #2854
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mogła fotkę zrobić, na to samo by wyszło i tak przez 2 minuty tylko kręci film w lustrze co za typka a włosy MEGA
uwaza zapewne ze jest tak fantastyczna ,ze kreci o sobie film na zywozdjecie pewnie nie oddaloby jej osobowosci
wlosy i wogole wyglad -przesada.
Noo ale co kto lubi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 10:58   #2855
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przepraszam!
robią WOW, jest szał, ale wiem, że się męczysz sama teraz nie wiem co Ci doradzić zapytaj TŻ jak wróci
a jeszcze co do grzywki to bym też troszeczkę przesunęła przedziałek w stronę środka, nie dużo, minimalnie
jak tz wroci i uslyszy o zmianie to dopiero bedzie... a po co a dlaczego...az wezmie maszynke i chlasnie jak mu sie spodoba

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja TŻ nic nie powiem, ufam jego wprawnemu oku i że nic nie zauważy

To Bunny ja ci powiem tak - ścinaj ten rozjaśniacz, do tej dolnej kreski max powiedzmy. Troche je podetniesz, i to jest takie wiesz - sumienie czyste - podcięłam, a i tak są długie Przynajmniej sie pozbędziesz rozjaśniacza

A i moja grzywka to codziennie leży inaczej - robi co chce Ale ostatnio stawiam na taką lekką grzyweczke z przedziałkiem bliżej środka Mam wrażenie że moje włosy całościowo lepiej sie prezentują bo ta strona bez grzywki nie jest taka oklapła wtedy

Ok chata wolna, ide rozrabiać farbe Bunny potem na koniec 2-3 minuty malaks robić? Bo odrost osobno bede robić w weekend albo za tydzien dopiero.
rob rob malaksik

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
faaaajne ale nie wyobrażam sobie męczarni jakie przechodzisz


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tam w swoich wlosach sie nie mecze bo ciagle mam zwiazane nawet w nocy jedynie chec zmiany bylaby wyznacznikiem sciecia


bunny przedzialek tez bym przesunela bardziej na srodek zeby falki z grzywki sie rozlozyly po jednaj i drugiej stronie..probowalas cos takiego? bo czola fakt wysokiego to nie masz az tak

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


biodra to prawie dupa
pas=talia

zazdroszcze porostu w takim razie


ta panna ma jakis wielki zachwyt nad swoja osoba smieszna jest
to twoje nie sa do talii??? masz dluzsze ode mnie.



to w albumie jeszcze foto po przesunieciu przedzialka blizej srodka o ok.1cm i co uwazacie ze tak lepiej?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mogła fotkę zrobić, na to samo by wyszło i tak przez 2 minuty tylko kręci film w lustrze co za typka a włosy MEGA
a widzialas jak ona chodzi na szpilkach?
jak kukła jakas...

ciuchy nie powiem- sukienki ma ładne, na impreze ok, ale niektore zestawy powalaja np rozowy komplecik z pupa na wierzchu...
i wlosy moim zdaniem tez przegiecie, takie lejce jej sie porobily i widac ze jej przeszkadzaja bo ciagle je maca- a to nie jest naturalne no i ten odrost- paskudny zle farba pojasniony
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:01   #2856
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

nie bunny moim klakom jeszcze troszke brakuje do talii pewnie to tez sie ma wysokoscia kazdej z nas na foto moga sie wydawac juz do talii bo jak robie foto to lekko glowa do gory zadarta jest znaczy do tylu przechylona
nie duzo ale brakujea chce zeby byly po calosci na prosto do talii/pasa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:10   #2857
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak tz wroci i uslyszy o zmianie to dopiero bedzie... a po co a dlaczego...az wezmie maszynke i chlasnie jak mu sie spodoba


a widzialas jak ona chodzi na szpilkach?
jak kukła jakas...

ciuchy nie powiem- sukienki ma ładne, na impreze ok, ale niektore zestawy powalaja np rozowy komplecik z pupa na wierzchu...
i wlosy moim zdaniem tez przegiecie, takie lejce jej sie porobily i widac ze jej przeszkadzaja bo ciagle je maca- a to nie jest naturalne no i ten odrost- paskudny zle farba pojasniony
Bunny TAK! teraz grzywka i przedziałek jest idealnie swoją drogą taka mała zmiana, przesunięcie przedziałka o 1 cm i jaka różnica

widziałam jak chodzi... stać w szpilkach też nie potrafi, ciągle z nogi na nogę... włosy tragedia, po co hodować takie cienizny, przecież to wygląda okropnie

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Bunny ten komplecik?

http://www.youtube.com/watch?v=tresz8mdvBc&feature=plcp

czy ta różowa sukienka? W sumie i tu i tu, pupa na wierzchu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 11:13   #2858
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

bunny lepiej po przesunieciu przedzialka
zazdroszcze bo ja mam 2 przedzialki jeden na wlosach po srodku glowy idzie a drugi grzywki z boku a wolalabym zeby wlosy z grzywka szly po calosci jak u ciebie ale u mnie jakos sie nie da



ide na powietrze , niedlugo bede

nie moge ogladac filmikow tej panny , dla mnie to juz jakies zaburzenia osobowosci i niedorzecznosc caloksztaltu.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 11:17
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:15   #2859
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny TAK! teraz grzywka i przedziałek jest idealnie swoją drogą taka mała zmiana, przesunięcie przedziałka o 1 cm i jaka różnica

widziałam jak chodzi... stać w szpilkach też nie potrafi, ciągle z nogi na nogę... włosy tragedia, po co hodować takie cienizny, przecież to wygląda okropnie

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Bunny ten komplecik?

http://www.youtube.com/watch?v=tresz8mdvBc&feature=plcp

czy ta różowa sukienka? W sumie i tu i tu, pupa na wierzchu
naprawde az tak widzicie roznice? ja mam wrazenie, ze teraz mi sie gorzej grzywka uklada, pewnie znow minie az sie przyzwyczai
tak ten komplecik hitowy jest nie???
ja sie ubieram wyzywajaco i krotko ale az tak to nie....

a w ogole chce taka kiecke do slubu jak tutaj ma doda

http://www.youtube.com/watch?v=bXrA1mwost0
pieknie wyglada

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie bunny moim klakom jeszcze troszke brakuje do talii pewnie to tez sie ma wysokoscia kazdej z nas na foto moga sie wydawac juz do talii bo jak robie foto to lekko glowa do gory zadarta jest znaczy do tylu przechylona
nie duzo ale brakujea chce zeby byly po calosci na prosto do talii/pasa
no jasne jak jestes wyzsza to i tułow masz dluzszy niz ja...prawda.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:15   #2860
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jak tz wroci i uslyszy o zmianie to dopiero bedzie... a po co a dlaczego...az wezmie maszynke i chlasnie jak mu sie spodoba


rob rob malaksik





to twoje nie sa do talii??? masz dluzsze ode mnie.



to w albumie jeszcze foto po przesunieciu przedzialka blizej srodka o ok.1cm i co uwazacie ze tak lepiej?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------


a widzialas jak ona chodzi na szpilkach?
jak kukła jakas...

ciuchy nie powiem- sukienki ma ładne, na impreze ok, ale niektore zestawy powalaja np rozowy komplecik z pupa na wierzchu...
i wlosy moim zdaniem tez przegiecie, takie lejce jej sie porobily i widac ze jej przeszkadzaja bo ciagle je maca- a to nie jest naturalne no i ten odrost- paskudny zle farba pojasniony
Ok jeszcze 10 minut i robie malaksik Jeszcze sobie dałam troche pod grzywke i na skronie bo tam mam porudziałe strasznie
Wogóle czaicie.. nakładam farbe a tu TŻ dzwoni, ma nosa skubany! "Co robisz?" - "aaa tak sobie ogarniam"

Bunny lepiej ! Teraz jest super


O mamo co za laska
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:21   #2861
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny lepiej po przesunieciu przedzialka
zazdroszcze bo ja mam 2 przedzialki jeden na wlosach po srodku glowy idzie a drugi grzywki z boku a wolalabym zeby wlosy z grzywka szly po calosci jak u ciebie ale u mnie jakos sie nie da



ide na powietrze , niedlugo bede
da sie... tylko musisz tuz po myciu wlosow zrobic go jak od linijki grzebieniem i pilnowac by wlosy tak wyschly i sie nie ruszaly- co przy plunkingu moze byc trudne i chodzeniu w turbanie
po kilku razach wlosy juz po myciu beda sie pilnowac tego przedzialka.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok jeszcze 10 minut i robie malaksik Jeszcze sobie dałam troche pod grzywke i na skronie bo tam mam porudziałe strasznie
Wogóle czaicie.. nakładam farbe a tu TŻ dzwoni, ma nosa skubany! "Co robisz?" - "aaa tak sobie ogarniam"

Bunny lepiej ! Teraz jest super


O mamo co za laska
tz dobry ale moj tez- jak mylam rano wlosy- co robisz?... a nic sprzatam... o 8 rano????? przeciez nie powiem ze sobie leb odparzylam bo mnie na pogotowie zawiezie i nie pofarbuje, panikarz

jestescie nieziemskie- gadacie ze lepiej jak ja czuje ze gorzej teraz to mi ta grzywka jak glut lezy i wlazi w oczy o mamo....
pewnie zla dlugosc do tego modelu i znow meka kilka miesiecy ale wiecie ze ten przedzialek mam teraz jakies 2cm od srodka? tak ma byc??? czy ja mam leb jakis kwadratowy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 11:23   #2862
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
da sie... tylko musisz tuz po myciu wlosow zrobic go jak od linijki grzebieniem i pilnowac by wlosy tak wyschly i sie nie ruszaly- co przy plunkingu moze byc trudne i chodzeniu w turbanie
po kilku razach wlosy juz po myciu beda sie pilnowac tego przedzialka.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------


tz dobry ale moj tez- jak mylam rano wlosy- co robisz?... a nic sprzatam... o 8 rano????? przeciez nie powiem ze sobie leb odparzylam bo mnie na pogotowie zawiezie i nie pofarbuje, panikarz

jestescie nieziemskie- gadacie ze lepiej jak ja czuje ze gorzej teraz to mi ta grzywka jak glut lezy i wlazi w oczy o mamo....
pewnie zla dlugosc do tego modelu i znow meka kilka miesiecy ale wiecie ze ten przedzialek mam teraz jakies 2cm od srodka? tak ma byc??? czy ja mam leb jakis kwadratowy?
nie ważne ile ważne że dobrze wygląda Ja to wogóle mam śmiesznie jakoś, ale co mycie mam inaczej Wydaje mi sie że 2 cm od środka jest spoko, ja pewnie też tyle mam.
Ale jak ja myje to nie układam, ręką włosy odgarne i już Wczoraj najlepiej - graliśmy z TŻ i byłam po myciu włosów, ręcznik jeszcze na głowie - no to co - ręcznik buch na ziemie, tylko odgarnelam grzywe z czoła i gram dalej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:24   #2863
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
naprawde az tak widzicie roznice? ja mam wrazenie, ze teraz mi sie gorzej grzywka uklada, pewnie znow minie az sie przyzwyczai
tak ten komplecik hitowy jest nie???
ja sie ubieram wyzywajaco i krotko ale az tak to nie....

a w ogole chce taka kiecke do slubu jak tutaj ma doda

http://www.youtube.com/watch?v=bXrA1mwost0
pieknie wyglada
widać różnicę, od razu

o kurczę, odważna kieca ładny ma przód, ale ja preferuję dłuższe
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wogóle czaicie.. nakładam farbe a tu TŻ dzwoni, ma nosa skubany! "Co robisz?" - "aaa tak sobie ogarniam"
aaaaahahaha dobre


ale ja dzisiaj mam tempo... ze 2 godziny temu już pisałam, że idę się ogarniać i do miasta, a jeszcze trzymam ręcznik na głowie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:30   #2864
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
podoba mi sie w miare krotka fryzura shakiry z nowego teledysku , taki nielad , fajnie to wyglada alee
swietna jest juz kiedys zreszta wstawialam tutaj linka z tym klipem, ze bardzo mi sie jej wloski w nim podobaja chociaz lubilam tez te jej dlugie sexowne blond loki

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale zle tutaj wygladalam?

Załącznik 4842801Załącznik 4842802
mialam do ramion jakos wtedy...

w sumie jak i tak masz te konce do sciecia to ja bym pewnie probowala
Ladnie ci w krotszych wloskach bylo tak bardziej niewinnie wygladalas

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tu macie foto z przed sekunda...
wlosy podsuszylam, nie czesalam jeszcze- dosychaja sobie po myciu i suszeniu...
i jak?

Załącznik 4842823Załącznik 4842824

Ja bym na Twoim miejscu tylko troche skrocila wlosy i zrobila cos z grzywka zeby ci bylo wygodniej bo chyba nie tyle zapuszczalas swoje piekne wloski zeby teraz diametralnie je scinac

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma szans... bedzie zolto...a po jakims czasie rudo- u kotki bylo to samo


agatko


ja za olbrzymi ubytek zaplacilam u swojej 120zl do tej pory najwiecej. tak to po 100zl.


mysle ze po farbie ci lecialy...
z tym zebem da rade poczekac z miesiac, duzo bardziej sie nie popsuje jak jest teraz popsuty...tylko moze myj czesciej zabki dla pewnosci...


to co po farbie ci ochlodzi, tu gdzie rozjasniacz zlapie ciut blekitno ale sie zmyje. nie trzymaj pelnego czasu z ulotki tylko polowe...splucze sie, ale jako ze pojasnia wlosy to cos tam moze zostac po niej gdzie niegdzie.


hej laseczki!
jaka ja durna to wy nie wiecie
wczoraj kolo 17 umylam wloski odzywka... nie chcialo mi sie katowac ich suszara, mysle sobie goraco jest to wyschna...
poszlam spac kolo 24. pol mokre wlosy zwiazalam w kucyk.
o 3 rano obudzilam sie, bo potwornie drapalam sie po karku, jak sie w koncu skontrolowalam to gdzie-niegdzie az skore pozdzieralam pazurami- pieklo i swedzialo nieziemsko...
odparzylam sobie leb mokrymi wlosami!
no i koniec spania, ciagle tylko pilnowalam swoich rak zeby sie nie drapac a to tak swedzialo jak chyba nic nigdy w zyciu...
teraz umylam wloski jeszcze raz szamponem lagodzacym dzieciecym, i wysuszylam suszara. przestalo swedziec ale miejscami piecze.
najgorsze jest to ze mialam sie dzis farbowac i teraz nie wiem co robic bo bedzie mnie pieklo pierunsko...
moze na weekend to przeloze...
w ogole jak wstalam to wlosy dalej mokre nie wyschly mi przez jakies 16h!!!!
juz ktorys raz tak mam, ale nigdy nie bylo tak drastycznie- chyba bede musiala sie zaprzyjaznic z suszarka
nigdy nie chodzcie spac z mokrymi wlosami bo moze was spotkac to co mnie...
kiedy mi sie łebek zagoi
czyli mi tez moze wyjsc żółto jak nałoże teraz 111 i 91 ?
Kurde juz nie wiem czym farbowac nie chce by wyszlo za jasno bo jak sie opale to tez bedzie nieladnie wygladac

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czyli co by nie mówić - chyba dojrzewamy do decyzji o obcięciu
ja jeśli się zdecyduję to na tę fryzurę, którą kiedyś pokazywałam - Ulrikke
bo co racja to racja, męczarnia jest, a jeszcze te wszystkie odżywki, maski, rozczesywanie, głaskanie, już mi się to znudziło... fajnie było na początku, widziało się efekty, było WOW, ale teraz... chociaż wiem, że jak obetnę to będzie czas, że pożałuję
Ja na razie zapuszczam poki jestem mloda jak bede w srednim wieku to nie bedzie mi nawet wypadalo w tak dlugich klakach paradowac, wiec na razie ciesze sie poki moge a tak w wieku 40 lat bede chyba chodzic w bobie juz jakie plany w ogole

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zapomniałam Wam pokazać
wczoraj byłam wybierać nowy kibelek i zobaczcie jaki znalazłam hahaha jaka dzicz, w dodatku kosztuje 8000 zł

haha ale wiocha



Dziewczyny czy to jest normalne- za jakies 12dni dopiero wyjezdzam a juz zaczynam powoli sie pakowac :P Po pierwsze bo juz nie moge sie doczekac wyjazdu, a po drugie wole miec juz wszystko wczesniej poprane, naszykowane, pokupowane itd niz panikowac na ostatnia chwile
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 11:36
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:35   #2865
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
nie ważne ile ważne że dobrze wygląda Ja to wogóle mam śmiesznie jakoś, ale co mycie mam inaczej Wydaje mi sie że 2 cm od środka jest spoko, ja pewnie też tyle mam.
Ale jak ja myje to nie układam, ręką włosy odgarne i już Wczoraj najlepiej - graliśmy z TŻ i byłam po myciu włosów, ręcznik jeszcze na głowie - no to co - ręcznik buch na ziemie, tylko odgarnelam grzywe z czoła i gram dalej
to ja bym tak nie mogla, bo jak mokrych wlosow nie przypilnuje to potem moge grac krola lwa

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
widać różnicę, od razu

o kurczę, odważna kieca ładny ma przód, ale ja preferuję dłuższe

aaaaahahaha dobre


ale ja dzisiaj mam tempo... ze 2 godziny temu już pisałam, że idę się ogarniać i do miasta, a jeszcze trzymam ręcznik na głowie
odwazna wlasnie taki krotki przod chce- max do polowy uda i tyl dluszy choc nie koniecznie musi byc do ziemi
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
swietna jest juz kiedys zreszta wstawialam tutaj linka z tym klipem, ze bardzo mi sie jej wloski w nim podobaja chociaz lubilam tez te jej dlugie sexowne blond loki

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------



Ladnie ci w krotszych wloskach bylo tak bardziej niewinnie wygladalas

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------




Ja bym na Twoim miejscu tylko troche skrocila wlosy i zrobila cos z grzywka zeby ci bylo wygodniej bo chyba nie tyle zapuszczalas swoje piekne wloski zeby teraz diametralnie je scinac

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



czyli mi tez moze wyjsc żółto jak nałoże teraz 111 i 91 ?
Kurde juz nie wiem czym farbowac nie chce by wyszlo za jasno bo jak sie opale to tez bedzie nieladnie wygladac

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



Ja na razie zapuszczam poki jestem mloda jak bede w srednim wieku to nie bedzie mi nawet wypadalo w tak dlugich klakach paradowac, wiec na razie ciesze sie poki moge a tak w wieku 40 lat bede chyba chodzic w bobie juz jakie plany w ogole

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------




haha ale wiocha
ja raczej nigdy tak nie mysle- ze tyle zapuszczalam i teraz bede scinac...
bo w sumie nie czekalam z upragnieniem na jakastam dlugosc, rosly szybko i jak chcialy...
cos z nimi zrobie na pewno bo oszaleje
nie powinno ci wyjsc zolto- bo ty schodzisz z poziomu i dajesz popiele to troche inna opcja...


dobra ide ja do biedro
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:42   #2866
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

a ja chyba się jednak skuszę na farbę

też idę się zebrać i do sklepów, do później!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:43   #2867
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

CASCADA
a jak juz sie umyje wlosy szamponem dajmy na to dzieciecy czy ten nivea to jaką maskę daje się na potem? albo odzywke?
chodzi mi o tę z/s co sie zawija w koszulkę?
jakie masz?
i co masz z/s?
bo na koniec ten pantene ale co masz takie stricte zeby spryskac wlosy, jakiś nawilżacz.


BUNNY
ja bym obciela z 5 cm no moze 10 cm i grzywka

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-08-23 o 11:45
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 12:30   #2868
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja wysusze włosy, obiad, pomaluje sie, wykorzystam ostatnią szanse na zalozenie tej mojej miętowej spodniczki i pojade do hurtowni po utleniacz i po drodze do TŻ

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Udało sie W szoku aż jestem że tak ładnie wyszło bo kładłam troche byle jak Lekko pojaśniło i ochłodziło do takiego beżu. Prawie różnicy nie widać, trzebaby sie mocno przyglądać a i tak jest to może z pół tonu

W kondycji jakichś wielkich zmian nie ma a jestem szczęśliwa

A nawet sie ździwiłam bo na skroniach i pod grzywką troche na odrost mi sie najechało i na skroniach nawet ładnie chłodno złapało Pod grzywka oczywiscie rudo ale to norma
Gdzieś tam z tyłu pewnie farby nie nałożyłam i mam jeszcze miejscami ciemniejsze ale kto by na to patrzył
Ogarne sie i wstawie foty aż
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 12:32   #2869
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CASCADA
a jak juz sie umyje wlosy szamponem dajmy na to dzieciecy czy ten nivea to jaką maskę daje się na potem? albo odzywke?
chodzi mi o tę z/s co sie zawija w koszulkę?
jakie masz?
i co masz z/s?
bo na koniec ten pantene ale co masz takie stricte zeby spryskac wlosy, jakiś nawilżacz.


BUNNY
ja bym obciela z 5 cm no moze 10 cm i grzywka
no grzywka zostaje na pewno

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wysusze włosy, obiad, pomaluje sie, wykorzystam ostatnią szanse na zalozenie tej mojej miętowej spodniczki i pojade do hurtowni po utleniacz i po drodze do TŻ

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Udało sie W szoku aż jestem że tak ładnie wyszło bo kładłam troche byle jak Lekko pojaśniło i ochłodziło do takiego beżu. Prawie różnicy nie widać, trzebaby sie mocno przyglądać a i tak jest to może z pół tonu

W kondycji jakichś wielkich zmian nie ma a jestem szczęśliwa

A nawet sie ździwiłam bo na skroniach i pod grzywką troche na odrost mi sie najechało i na skroniach nawet ładnie chłodno złapało Pod grzywka oczywiscie rudo ale to norma
Gdzieś tam z tyłu pewnie farby nie nałożyłam i mam jeszcze miejscami ciemniejsze ale kto by na to patrzył
Ogarne sie i wstawie foty aż
pokaz ciekawe czy tz roznice zauwazy
ja juz wrocilam.
i odkrylam ze moja lola uwielbia slone paluszki i teraz obie je wpierniczamy na pozne sniadanie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 13:10   #2870
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CASCADA
a jak juz sie umyje wlosy szamponem dajmy na to dzieciecy czy ten nivea to jaką maskę daje się na potem? albo odzywke?
chodzi mi o tę z/s co sie zawija w koszulkę?
jakie masz?
i co masz z/s?
bo na koniec ten pantene ale co masz takie stricte zeby spryskac wlosy, jakiś nawilżacz.


BUNNY
ja bym obciela z 5 cm no moze 10 cm i grzywka
po szamponie normalna twoja odzywka czy maska np ja teraz stosuje ta Lady Spa cashmere profesjonalna + plus zuzywam ta wygrana z konkursu nivea long&repair, mam tez jeszcze fajna z pottersa, ostatnio moja milosc i zaskoczenie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...a-herbata.html innych nie bede wypisywac bo moze z 10 sie uzbiera jeszcze ale mniej uzywane) splukuje bo one sluza mi do odzywienia wlosow i po splukaniu nakladam tego pantene ,i zawijam w koszulke czyli robie ten plunking

nie uzywam psikaczy do wlosow pewnie chodzi ci o jakis olejek czy cos? ja nie widze sensu skoro na wlosach sa juz 2 odzywki(jedna splukana a druga zostaje na nich).



ale sie nalazilam; czas na kawe
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 13:12
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:13   #2871
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja wysusze włosy, obiad, pomaluje sie, wykorzystam ostatnią szanse na zalozenie tej mojej miętowej spodniczki i pojade do hurtowni po utleniacz i po drodze do TŻ

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Udało sie W szoku aż jestem że tak ładnie wyszło bo kładłam troche byle jak Lekko pojaśniło i ochłodziło do takiego beżu. Prawie różnicy nie widać, trzebaby sie mocno przyglądać a i tak jest to może z pół tonu

W kondycji jakichś wielkich zmian nie ma a jestem szczęśliwa

A nawet sie ździwiłam bo na skroniach i pod grzywką troche na odrost mi sie najechało i na skroniach nawet ładnie chłodno złapało Pod grzywka oczywiscie rudo ale to norma
Gdzieś tam z tyłu pewnie farby nie nałożyłam i mam jeszcze miejscami ciemniejsze ale kto by na to patrzył
Ogarne sie i wstawie foty aż

ale jestem ciekawa Czekam na zdjecia !
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:16   #2872
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no grzywka zostaje na pewno


pokaz ciekawe czy tz roznice zauwazy
ja juz wrocilam.
i odkrylam ze moja lola uwielbia slone paluszki i teraz obie je wpierniczamy na pozne sniadanie
Wątpie zeby zauwazył, nie zdziwie sie jak za 2-3 miesiace powie "ej a tu mialas zawsze ciemniejsze!"

Ściągam juz z aparatu zdjecia i wstawie zaraz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:19   #2873
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wątpie zeby zauwazył, nie zdziwie sie jak za 2-3 miesiace powie "ej a tu mialas zawsze ciemniejsze!"

Ściągam juz z aparatu zdjecia i wstawie zaraz

Moj to ma obsesje jesli chodzi o moje wlosy :P Wiele razy chcialam przed nim ukryc ze farbowalam klaki bo marudzil mi zawsze ze tak czesto farbuje i poniszcze sobie wlosy i nigdy jeszcze nie bylo tak zeby nie zauwazyl ze cokolwiek z nimi zrobilam... Nawet jak jest minimalna roznica...Jesli chodzi o farbe to ma czujne oko


Czekoladowo
- widzialam w albumie- jest jasniutko ale pieknie jak ladnie ci ochlodzilo Pasuje do Ciebie ten kolorek
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 13:30
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:29   #2874
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia.jpg (83,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia2.jpg (77,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia3.jpg (89,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia4.jpg (39,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23sierpnia5.jpg (61,9 KB, 15 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:33   #2875
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam
fantastycznie jasny kolorek ale nie bialy na szczescie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:39   #2876
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam
pieknie
a dokad ci grzywka siega? bo chce taka jak ty masz teraz i nie wiem jak dlugo jeszcze bede zapuszczac zazdroszcze ci takich prostych, gladziutkich wloskow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:46   #2877
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wczoraj w tutejszej telewizji byl reportaz na temat tabsow anty Yazz , Yasminelle i Yasmin tragedia czego sie dowiedzialam byly pokazane osoby ktore zostaly kalekami( tzw rosliny na wozku ,)przez te tabsy poniewaz one bardziej niz inne powoduja zakrzepice zylna (zator pluc np) wiele dziewczyn mlodych zostalo kalekami a jakis % zmarlo bo nie dalo sie uratowac

Pozniej wzielam do reki swoje opakowanie po tabsach(qlaira) i tam tez wyraznie jest przestroga o tym , ale wiadomo kto na to zwaza decydujac sie na ustna antykoncepcje naprawde 1 raz mialam stracha przed ta tabletka , jak wczoraj mialam ja brac wieczorem

Czasami sie zastanawiam po co mi te cholerstwo , chemia w organizmie skoro niesie to za soba wiecej szkody niz pozytku?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 13:50
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:49   #2878
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wczoraj w tutejszej telewizji byl reportaz na temat tabsow anty Yazz , Yasminelle i Yasmin tragedia czego sie dowiedzialam byly pokazane osoby ktore zostaly kalekami przez te tabsy poniewaz one bardziej niz inne powoduja jakis zator w plucach wiele dziewczyn mlodych zostalo kalekami a jakis % zmarlo bo nie dalo sie uratowac

Pozniej wzielam do reki swoje opakowanie po tabsach(qlaira) i tam tez wyraznie jest przestroga o tym , ale wiadomo kto na to zwaza decydujac sie na ustna antykoncepcje naprawde 1 raz mialam stracha przed ta tabletka , jak wczoraj mialam ja brac wieczorem

Czasami sie zastanawiam po co mi te cholerstwo , chemia w organizmie

No niestety tabletki anty maja duzo skutkow ubocznych i trzeba sie z tym liczyc.... Ja sie boje ze moja watroba jest juz od nich calkowicie wyniszczona... dlatego trzeba co jakis czas robic badania i przerwy w braniu tabsow...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:03   #2879
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wczoraj w tutejszej telewizji byl reportaz na temat tabsow anty Yazz , Yasminelle i Yasmin tragedia czego sie dowiedzialam byly pokazane osoby ktore zostaly kalekami( tzw rosliny na wozku ,)przez te tabsy poniewaz one bardziej niz inne powoduja zakrzepice zylna (zator pluc np) wiele dziewczyn mlodych zostalo kalekami a jakis % zmarlo bo nie dalo sie uratowac

Pozniej wzielam do reki swoje opakowanie po tabsach(qlaira) i tam tez wyraznie jest przestroga o tym , ale wiadomo kto na to zwaza decydujac sie na ustna antykoncepcje naprawde 1 raz mialam stracha przed ta tabletka , jak wczoraj mialam ja brac wieczorem

Czasami sie zastanawiam po co mi te cholerstwo , chemia w organizmie skoro niesie to za soba wiecej szkody niz pozytku?
coz... mam takie samo zdanie.
mowi sie ze sa malo szkodliwe i takie dobre... ale czy przeprowadzono juz badania na kilku pokoleniach staruszek ktore by braly taka forme zabezpieczenia przez wieksza czesc zycia? nie!
dlatego ja nie wierze w te bajeczki.
gumki moze sa dyskomfortowe- ale przynajmniej nie maja takich skutkow ubocznych...
juz bym chyba wolala plastry anty niz tabsy chociaz to tez zabawa w dalszym ciagu hormonami i sztuczne sterowanie organizmem...

a nigdy nie wiadomo czy na starosc nie bedziemy tak chore, ze bedziemy zalezne od wielu lekow jak moj dziadek- 10tabl na dobe i wtedy zdrowa watrobka by sie przydala.... a tak... bedzie wiecej inwalidow i wieksza smiertelnosc na choroby ukl krazenia, i tak koncerny zwala to na postep cywilizacyjny
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:04   #2880
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam

Kolor piękny - mam cos podobnego na głowie

Widziałyście nowy odcień włosów Aleny - fajny , stonowany kolor blondu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 409771_342871805800185_482249187_n.jpg (42,9 KB, 61 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:05
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.