Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-26, 21:21   #1561
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Według mnie korektor Aussie Perk Me Up rozświetla perłowo, bez drobin.
Oj rozświetla, rozświetla, a drobinek null. I dzięki temu jest cuuudowny...

P.S. Jestem od niego uzależniona...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 23:18   #1562
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
martagg masz śliczną cerę! No i jesteś bardzo jaśniutka, z beżowych i buff spróbuj sandy fair i fair neutral, typuję Cię na formuły original-glo lub semi-matt, bo właściwie nic nie musisz zakrywać
Zatkało mnie, normalnie zatkało mnie. Aż otworzyłam jeszcze raz swoje zdjęcie by sie obejrzeć. Nie, tak dobrze nie jest Rozwielitko, jestem na co dzień buraczkowa, kosmetyki mnie łatwo podrażniają i dostaje kaszki na policzkach, ale kryje to pod jasnymi fluidami. Ale dziękuję, jest mi bardzo miło że jednak potrafię to zamaskować .

I dziękuje za sugestie co do koloru!
Bo myślałam by wziąć:

beige fairly light semi matte
cool fair medium matte
buff perfect orginal glo

Za ciemne??

korektor sunlight
róż new car smell
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-26 o 23:27
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 23:44   #1563
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Zatkało mnie, normalnie zatkało mnie. Aż otworzyłam jeszcze raz swoje zdjęcie by sie obejrzeć. Nie, tak dobrze nie jest Rozwielitko, jestem na co dzień buraczkowa, kosmetyki mnie łatwo podrażniają i dostaje kaszki na policzkach, ale kryje to pod jasnymi fluidami. Ale dziękuję, jest mi bardzo miło że jednak potrafię to zamaskować .

I dziękuje za sugestie co do koloru!
Bo myślałam by wziąć:

beige fairly light semi matte
cool fair medium matte
buff perfect orginal glo

Za ciemne??

korektor sunlight
róż new car smell
new car smell bedzie za ciemny i jest z czerwienią, myślę że inny powinnas wziac, za to perfect bedzie idealny dla Ciebie, cool far za jasny i za rozowy wg mnie, zamiast niego buff flairy light neutral lub light neutral, swatche rózów są w pierwszym poscie
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 23:52   #1564
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
new car smell bedzie za ciemny i jest z czerwienią, myślę że inny powinnas wziac, za to perfect bedzie idealny dla Ciebie, cool far za jasny i za rozowy wg mnie, zamiast niego buff flairy light neutral lub light neutral, swatche rózów są w pierwszym poscie
Więc zamówię zgodnie z sugestiami. Dzięki

A jaki róż? Bo z tym mam zawsze problem, wiem że fotki są na początku, studiowałam je długo, ale za chiny ludowe nie umiem nic dobrać do siebie, bo prawie nigdy nie używałam. Może coś by ogrzać trochę twarz? Jakaś brzoskwinia, niezbyt pomarańczowa? [Zabijecie mnie za to nudzenie...]
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 09:35   #1565
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

martagg najbezpieczniejszy powinien byc roz Soft Touch (jasny roz ale ociepla sie na skorze do neutralnego odcienia) lub delikatny brazer Soft Bronzer
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 09:54   #1566
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Zatkało mnie, normalnie zatkało mnie. Aż otworzyłam jeszcze raz swoje zdjęcie by sie obejrzeć. Nie, tak dobrze nie jest Rozwielitko, jestem na co dzień buraczkowa, kosmetyki mnie łatwo podrażniają i dostaje kaszki na policzkach, ale kryje to pod jasnymi fluidami. Ale dziękuję, jest mi bardzo miło że jednak potrafię to zamaskować .

I dziękuje za sugestie co do koloru!
Bo myślałam by wziąć:

beige fairly light semi matte
cool fair medium matte
buff perfect orginal glo

Za ciemne??

korektor sunlight
róż new car smell
podkłady zdecydowanie za ciemne, oprócz cool fair (bo to najjaśniejszy cool?).
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=10044027&p ostcount=1085]
tu są moje zdjęcia ivory, fair neutral i sandy fair.
http://photobucket.com/guestlogin?al...yday_Minerals/
a tu jest dużo różnych zdjęć, hasło "minerals"

a w pierwszym poście są kolekcje z tego watku, zgromadzone przez Nanomi
korektor chcesz rozświetlający np. pod oczy czy raczej matowy?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
martagg najbezpieczniejszy powinien byc roz Soft Touch (jasny roz ale ociepla sie na skorze do neutralnego odcienia) lub delikatny brazer Soft Bronzer
soft touch jest śliczny, vril dobrze radzi
podobny do soft touch jest snuggle, ale ma drobinki- więc zależy czy chcesz matowy czy rozświetlający.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-27 o 09:58
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:00   #1567
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
podkłady zdecydowanie za ciemne, oprócz cool fair (bo to najjaśniejszy cool?).
tak, najjaśniejszy z cool'ów. wybrałam więc po najjaśniejszym z trzech baz kolorystycznych cool, beige i buff. Zobaczę która mi najbardziej pasuje. choć mam wrażenie że są za jasne obym się myliła

-podkłady
cool- cool fair (matte)
beige- sandy fair (oryginal glo)
buff- fair neutral semi matte)

Cytat:
soft touch jest śliczny, vril dobrze radzi
podobny do soft touch jest snuggle, ale ma drobinki- więc zależy czy chcesz matowy czy rozświetlający.
-róż
soft touch- czy on jest zupełnie matowy? bo chciałabym cos o subtelnej perłowości, ale nie brokatowym błysku.

-korektor
szukam jakiegoś jasnego, ale ciepłego, bo takie najlepiej maskują mi zaczerwienienia np wokół nosa. raczej nie perła, bo to mi się pod oczy nie sprawdza, jakoś tylko uwidacznia worki bo się światło załamuje podobał mi się ten sunlight color corrector (nie pearl sunlight), ale czy nie jest za ciemny przy tych podkładach? Bo wtedy zostaje multi intensiv (różowawy?)


I mam dodatkowe pytanie. Bo podobno połowa sukcesu to odpowiednie nałożenie minerałów. Czy do bezpłatnych próbek można coś dokupić, np pędzel? Czy warto? Czy lepiej kupić Inglota na miejscu?
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-27 o 11:09
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:07   #1568
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rozwielitko, rzuciłam okiem na Twoje zdjęcia i zainteresował mnie odcień Ivory. Mogłabyś napisać, czy ma on wyraźne różowe tony i czy nie wydaje Ci się nieco szarawy?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:17   #1569
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Rozwielitko, rzuciłam okiem na Twoje zdjęcia i zainteresował mnie odcień Ivory. Mogłabyś napisać, czy ma on wyraźne różowe tony i czy nie wydaje Ci się nieco szarawy?
w porównaniu do sandy fair i fair neutral rzeczywiście jest ma różowe tony, ale nie wyraźne, ja mam bladą twarz z skłonnością do różowienia i ivory tego nie podbija. Mi nie wydaje mi się szarawy.


martagg
soft touch to mat, snuggle ma za to już delikatne drobinki.
myślę, ze kolory na pewno nie bedą za jasne. Ja na początku czułam się blada jak trup, ale potem odkryłam że właśnie taką mam karnację
co do pędzli- to warto wziąć z próbkami jak najbardziej! Są niesamoiwicie miękkie i świetnie się nimi nakłada minerały.
co do korektorów to najlepiej mam przetestowany pearl sunlight i jest on mocno perłowy...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:27   #1570
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny dostałam przesyłkę Ale się cieszę Jest wszystko łądniutko zapakowane i bez UC Tak się cieszę, że przesyłka gdzieś nie wsiąkła, bo wzięłam najtańszą przesyłkę

Pędzle są tak delikatne jak pupcia niemowlaka A wiem coś o tym bo mam profesjonalne pędzle i Sephory i Inglota
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:28   #1571
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
tak, najjaśniejszy z cool'ów. wybrałam więc po najjaśniejszym z trzech baz kolorystycznych cool, beige i buff. Zobaczę która mi najbardziej pasuje. choć mam wrażenie że są za jasne obym się myliła

-podkłady
cool- cool fair (matte)
beige- sandy fair (oryginal glo)
buff- fair neutral semi matte)



-róż
soft touch- czy on jest zupełnie matowy? bo chciałabym cos o subtelnej perłowości, ale nie brokatowym błysku.

-korektor
szukam jakiegoś jasnego, ale ciepłego, bo takie najlepiej maskują mi zaczerwienienia np wokół nosa. raczej nie perła, bo to mi się pod oczy nie sprawdza, jakoś tylko uwidacznia worki bo się światło załamuje podobał mi się ten sunlight color corrector (nie pearl sunlight), ale czy nie jest za ciemny przy tych podkładach? Bo wtedy zostaje multi intensiv (różowawy?)


I mam dodatkowe pytanie. Bo podobno połowa sukcesu to odpowiednie nałożenie minerałów. Czy do bezpłatnych próbek można coś dokupić, np pędzel? Czy warto? Czy lepiej kupić Inglota na miejscu?
sunlight jest zoltawy i swietny do maskowania cieni pod oczami, i sie wpapia w skore, dla Ciebie intensive far na maskowanie innych zaczerwien itp polecam. Szkoda ze zrazygnowalas z perfect bo mnie sie wydaje ze by byl idealny jako Twoj kolor. Multi intensive bedzie za ciemny dla Ciebie na 100%
Co do pedzla to warto tam kupic, jest teraz jeszcze -17% wiec kolo 25 zł bedzie kosztowal np flat top. a jest naprawdę duzo lepszy od inglota.
mysle ze te far beda za jasne dla Ciebie


Mariola to szybko otrzymalas reakcja na pędzle jak u wszystkich u mnie poczta w soboty nieczynna :/

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-27 o 11:31
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:50   #1572
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam przesyłkę Ale się cieszę Jest wszystko łądniutko zapakowane i bez UC Tak się cieszę, że przesyłka gdzieś nie wsiąkła, bo wzięłam najtańszą przesyłkę

Pędzle są tak delikatne jak pupcia niemowlaka A wiem coś o tym bo mam profesjonalne pędzle i Sephory i Inglota
Ciesze się razem z Tobą bo ja też zamówiłam najtańszą (i nie wpisałam hasła na zniżkę ) więc mam nadzieję, że i moja dojdzie bez problemów.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:21   #1573
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ciesze się razem z Tobą bo ja też zamówiłam najtańszą (i nie wpisałam hasła na zniżkę ) więc mam nadzieję, że i moja dojdzie bez problemów.
, żeby Twoja też szybciutko doszła

Którym pędzlem nakładacie brazer i róż ? A ten Eye kabuki gruby dosyć. Jaki stosujecie do cieni ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:24   #1574
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
, żeby Twoja też szybciutko doszła
Dzięki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 13:50   #1575
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
, żeby Twoja też szybciutko doszła

Którym pędzlem nakładacie brazer i róż ? A ten Eye kabuki gruby dosyć. Jaki stosujecie do cieni ?
Róż i brązer do modelowania nakładam skośnym pędzlem Angled Blush Brush, ale nie wiem czy go brałaś. Zanim zaopatrzyłam się w ten pędzel nakładałam moim klasycznym pędzlem do różu.
Na całą twarz brązera nie nakładam, ale gdybym miała to zrobić, to raczej użyłabym dużego klasycznego pędzla do pudru, nie z EDM. Wydaje mi się że Long Handled Kabuki Brush jest do tego zbyt mały i może na całej twarzy źle rozprowadzić brązer.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:26   #1576
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pierwsze zamówienie złożone! Wzięłam zestaw 6 pędzli, po 3 dla siebie i siostry, i oczywiście próbki.

Co do podkładów, to czekam aż mi pyszczek wróci do normy po wysypie spowodowanym formułą intensive lub/i (daj Boże) zawirowaniach hormonalnych, i spróbuję matte. Nadwrażliwości na mikę na szczęście nie mam (zero podrażnienia), ale sposób, w jaki podkłady z dużą jej ilością odbijają światło, jest dla mnie trudny do zaakceptowania. Taki "glow" najzwyczajniej w świecie mnie szpeci. Liczę, że podkład matte będzie mniej rozświetlający niż intensive, a krycie będzie dawał na tyle przyzwoite, że nie będę musiała nakładać korektora na pół twarzy. Tym bardziej, że korektor też intensive . No i rzecz jasna, zapychanie będzie nie do przyjęcia. Jeśli EDM nie spełni wymogów, to chyba zamówię próbki Buff'd lub J.Lynne (mniej miki, matowy efekt, korektor zbędny, a w przypadku tej drugiej marki - świetna kolorystyka).

Dziewczyny, czy któraś z Was używała pudru jedwabnego Hauschki pod/na podkłady EDM lub inne mineralne? Zastanawiam się, czy dało by się nim zastąpić primer i puder wykańczający.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:29   #1577
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Róż i brązer do modelowania nakładam skośnym pędzlem Angled Blush Brush, ale nie wiem czy go brałaś. Zanim zaopatrzyłam się w ten pędzel nakładałam moim klasycznym pędzlem do różu.
Na całą twarz brązera nie nakładam, ale gdybym miała to zrobić, to raczej użyłabym dużego klasycznego pędzla do pudru, nie z EDM. Wydaje mi się że Long Handled Kabuki Brush jest do tego zbyt mały i może na całej twarzy źle rozprowadzić brązer.
,nie brałam tego, ale nie ma teraz prawda ?, bo nie widzę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:41   #1578
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
,nie brałam tego, ale nie ma teraz prawda ?, bo nie widzę
Wydaje mi się, że to pędzel z Coastal Scents a nie z EDM, dlatego nie widzisz.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:47   #1579
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Skosny pedzel Angled Blush Brush jest z EDM, nie ma go w ofercie w tej chwili ale pewnie niedlugo wroci, dosc czesto znika. Sama mam dwie sztuki, spisuja sie swietnie Zdjecia sa w tym watku.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 15:52   #1580
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Róż i brązer do modelowania nakładam skośnym pędzlem Angled Blush Brush, ale nie wiem czy go brałaś. Zanim zaopatrzyłam się w ten pędzel nakładałam moim klasycznym pędzlem do różu.
Na całą twarz brązera nie nakładam, ale gdybym miała to zrobić, to raczej użyłabym dużego klasycznego pędzla do pudru, nie z EDM. Wydaje mi się że Long Handled Kabuki Brush jest do tego zbyt mały i może na całej twarzy źle rozprowadzić brązer.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skosny pedzel Angled Blush Brush jest z EDM, nie ma go w ofercie w tej chwili ale pewnie niedlugo wroci, dosc czesto znika. Sama mam dwie sztuki, spisuja sie swietnie Zdjecia sa w tym watku.

Aaaa to wszystkie wykupiłyście
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:36   #1581
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Aaaa to wszystkie wykupiłyście
Nic dziwnego, bardzo fajny jest ten pędzel, dlatego go często brakuje.

I jak tam Mariolu minerały EDM, trafiłaś z kolorami i formułami czy nie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:41   #1582
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Dziewczyny, czy któraś z Was używała pudru jedwabnego Hauschki pod/na podkłady EDM lub inne mineralne? Zastanawiam się, czy dało by się nim zastąpić primer i puder wykańczający.

Probowalam go uzywac w tej roli ale on nie do konca sie sprawdza choc to tez zalezy od cery,poza tym zostawia widoczna rozbielona warstwe-moze dla typowo bladolicych to nie problem ale w moim przypadku nie bardzo
Poza tym Hauschka ma jeden feler mimo,ze jest mialki to strasznie "tepy" i potrafi zostawic biale plamy i jak mam go uzyc to jedynie w wersji solo na sam filtr w okresie wiosenno-letnim

Koniec koncem nie dodaje juz nic wiecej do mineralow bo w moim przypadku jest to zbyteczne
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:42   #1583
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

to ja wrzucę swoje zdjęcia.
Największy podkład (fairly light neutral), dla mnie za ciemny przygarnęła mama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0878.jpg (42,8 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0879.jpg (37,7 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0880.jpg (34,2 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0881.jpg (36,1 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0883.jpg (40,2 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0884.jpg (46,5 KB, 231 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:43   #1584
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0887.jpg (35,9 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0888.jpg (31,8 KB, 100 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:49   #1585
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ależ ciemny ten Start To Finish Bronzer.

A jak oceniasz Finishing Dust? Miałam go zamiar przy okazji wziąć, ale jeszcze sie waham, bo pudrów na razie trochę mam.
Interesowało by mnie również jego porównanie do Start To Finish Fair.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:51   #1586
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rozwielitko, sporo tego jak wrażenia?
Dla mnie też Fairly Light Neutral jest już za ciemny, mam całe opakowanie i raptem użyłam kilka razy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:59   #1587
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ależ ciemny ten Start To Finish Bronzer.

A jak oceniasz Finishing Dust? Miałam go zamiar przy okazji wziąć, ale jeszcze sie waham, bo pudrów na razie trochę mam.
Interesowało by mnie również jego porównanie do Start To Finish Fair.
Start To Finish Bronzer rzeczywiście ciemny, nie otwierałam go nawet bo jeśli się przyda to najwyżej latem.
Finishing dust otworzyłam dopiero dziś, ma zaskakującą konsystencję- jak się go rozciera palcem jakby szeleścił. Start to finish fair wydaje się bardziej miękki, bardzo mi się podoba, użyłam go jako bazy na złote gody dziadków (same szaleństwa!) i zdecydowanie lepiej się wszytsko trzymało. Niestety na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć, jak poużywam dłużej zdam relację.
Na pewno stf fair jest jasny, a finishing dust bardziej transparentny.

Cytat:
Rozwielitko, sporo tego jak wrażenia?
Dla mnie też Fairly Light Neutral jest już za ciemny, mam całe opakowanie i raptem użyłam kilka razy
agabil, jestem zachwycona!
No sporo, część zachmikuję na potem. Teraz czatuję na kompakty, a korzystając z 17% zniżki zamowiłam jeszcze dwa pędzle.


Mariola, jak tam Twoje zamówienie? Zadowolona jesteś z kolorów, formuł? A gratisy się podobają? Ja szaleję za mistletoe, piękny kolor.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-27 o 17:02
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:13   #1588
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Start To Finish Bronzer rzeczywiście ciemny, nie otwierałam go nawet bo jeśli się przyda to najwyżej latem.
Finishing dust otworzyłam dopiero dziś, ma zaskakującą konsystencję- jak się go rozciera palcem jakby szeleścił. Start to finish fair wydaje się bardziej miękki, bardzo mi się podoba, użyłam go jako bazy na złote gody dziadków (same szaleństwa!) i zdecydowanie lepiej się wszytsko trzymało. Niestety na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć, jak poużywam dłużej zdam relację.
Na pewno stf fair jest jasny, a finishing dust bardziej transparentny.
Dzięki za odpowiedź.
Hmm, jak dla mnie to Start To Finish Fair jest właśnie transparentny.

Ok to czekam jeszcze na opinię po dłuższych testach. Zwłaszcza interesuje mnie porównanie w matowieniu i ogólnym efekcie wykończenia.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:17   #1589
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
to ja wrzucę swoje zdjęcia.
Największy podkład (fairly light neutral), dla mnie za ciemny przygarnęła mama
Śliczne
A moja paczka z 6 jeszcze nie dotarła
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:33   #1590
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź.
Hmm, jak dla mnie to Start To Finish Fair jest właśnie transparentny.

Ok to czekam jeszcze na opinię po dłuższych testach. Zwłaszcza interesuje mnie porównanie w matowieniu i ogólnym efekcie wykończenia.
w takim razie finishing dust wydaje się być bardziej transparentny. Co do ogólnego wykończenia wydają mi się bardzo zbliżone do siebie, jutro użyję start to finish a pojutrze silk dust i opowiem jak było

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Śliczne
A moja paczka z 6 jeszcze nie dotarła
z 6.12? ojej, mam nadzieję że niedługo dotrze.
Nanomi a co do Ciebie leci?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.