Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 16:02   #91
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na pewno dostaniesz Dla Ciebie najlepiej by pewnie było jakby jakiś cień dorzucili
to trudne do uwierzenia ale zamawiając w szale 6 zestawów próbkowych z najrozmaitszych firm wzięłam 1 (jeden) sampelek cienia - miałam silne postanowienie nie brać żadnego, ale złoty metalic z fioletowym połyskiem (na EGM) mnie pokonał

TZ wysłany na pocztę, może coś upoluje...takie atawistyczne uczucie, jakie chłop przyniesie łupy
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:07   #92
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
to trudne do uwierzenia ale zamawiając w szale 6 zestawów próbkowych z najrozmaitszych firm wzięłam 1 (jeden) sampelek cienia - miałam silne postanowienie nie brać żadnego, ale złoty metalic z fioletowym połyskiem (na EGM) mnie pokonał

TZ wysłany na pocztę, może coś upoluje...takie atawistyczne uczucie, jakie chłop przyniesie łupy
Hehehe, mój TŻ jak chodzi na spożywcze zakupy to zawsze mówi, że idzie coś upolować
Ja się zakochałam w cieniach LaurEss'a
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:56   #93
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Jakoś nie znalazłam w wątku info o tym, czy za próbki LaurEss mogę zapłacić e-kartą mBanku albo ich debetową do płatności internetowych.Ktoś mnie oświeci?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:05   #94
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Jakoś nie znalazłam w wątku info o tym, czy za próbki LaurEss mogę zapłacić e-kartą mBanku albo ich debetową do płatności internetowych.Ktoś mnie oświeci?
W pierwszym poście jest informacja . Można, a nawet trzeba, bo przy płatności kartą można wpisać promocyjny kod EDSFORUM wtedy jest zniżka 10 %
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:21   #95
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
W pierwszym poście jest informacja . Można, a nawet trzeba, bo przy płatności kartą można wpisać promocyjny kod EDSFORUM wtedy jest zniżka 10 %
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:58   #96
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

A ja się dowiedziałam, dlaczego oni autoryzują płatności paypalem. Po prostu czekają ze skompletowaniem zamówienia i dopiero wtedy pobierają płatność, co może być korzystne lub niekorzystne dla nas.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:02   #97
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja się dowiedziałam, dlaczego oni autoryzują płatności paypalem. Po prostu czekają ze skompletowaniem zamówienia i dopiero wtedy pobierają płatność, co może być korzystne lub niekorzystne dla nas.
W zasadzie tak jest uczciwiej - gdyby im czegoś zabrakło, to nie pobiorą pieniędzy i już. Nie będzie trzeba wybierać czegoś w zamian, lub czekać aż uzupełnią zapasy, albo co gorsze nie dostanie się paczki nie w pełni skompletowanej.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:13   #98
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja się dowiedziałam, dlaczego oni autoryzują płatności paypalem. Po prostu czekają ze skompletowaniem zamówienia i dopiero wtedy pobierają płatność, co może być korzystne lub niekorzystne dla nas.
Ma to sens. A możesz zdradzić, skąd masz taką informację? Pisałaś do nich w tej sprawie?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:21   #99
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ma to sens. A możesz zdradzić, skąd masz taką informację? Pisałaś do nich w tej sprawie?
Pisałam, bo mi się strasznie zaczęli grzebać z zamówieniem. Zamówione 5 marca, a wczoraj jeszcze żadnej informacji, że wysłane tylko cały czas processing i do tego kwota wisiała cały czas na koncie jako zablokowana, a nie jako zapłacona Ale w końcu wczoraj wysłali, ale najpierw mi odpisali, że właśnie w ten sposób postępują
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:20   #100
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Ja mam dokładnie tak samo - zamawiałam w czawartek i wczoraj wysłali Ale mają tempo
Chyba , że znowu fanki proszku z Polski okupują stronkę wraz z kodem promocyjnym
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:36   #101
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo - zamawiałam w czawartek i wczoraj wysłali Ale mają tempo
Chyba , że znowu fanki proszku z Polski okupują stronkę wraz z kodem promocyjnym
Dobrze, że chociaż przesyłka szybko idzie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 21:27   #102
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziś testowałam po raz pierwszy sample Lauress, które przyszły do mnie w poniedziałek.
Podkład Subtle Ivory Elemental (nałożyłam na primer kaolinowy z Everyday, skąpo aplikowany puff jarem), róż Satin Light - Charm i korektor Vanilla.

Kolor dobrałam prawie dobrze, chyba jest odrobinę za mało żółty, ale nie to jest tu ważne.
Makijaż wyszedł naturalnie, podkład wtopił się ładnie, bez pudrowej powłoczki. Trzyma się długo. Niestety, krycie słabe - i tu nie spisał się również korektor, musiałam się posiłkować swoją mieszanką z Everyday (Multi-Intensive + Sunlight).
Inna rzecz, że od paru dni wyglądam tak, że - jest co kryć.
Róż bez zarzutu.

Mam wrażenie, że sample są bardzo małe no, ale już była mowa o tym, że Lauress generalnie wychodzi drogo.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:00   #103
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że sample są bardzo małe no, ale już była mowa o tym, że Lauress generalnie wychodzi drogo.
One są bardzo małe, to nie jest tylko wrażenie ... niestety Nie mniej jednak mi wystarczyły aby się w elementalu zakochać. Zresztą tak samo jak w różu True Love.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 07:16   #104
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Przyszły, przyszły!! oczywiście wczoraj wieczorem dotknęła mnie klęska urodzaju i przyszły 3 przesyłki mineralowe naraz nie wiem w co mam ręce włożyć .
Dostałam cudowny gratis - podkład ivory w odpowiedniej jasności - subtle (zastanawiałam się nad nim, nawet miałam w koszyczku w pewnym momencie).
Wyjątkowo dobrze zapakowana przesyłka - zafoliowane słoiczki na zafoliowanej tacce, fiu fiu.
Wrażenie zewnętzrne bardzo dobre - jednak pierwsze poważne próby chyba dopiero w weekend. Na oko widzę że jasność subtle jest odpowiednia ale która dokładnie formuła i kolor obadam dopiero w sobotę...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:17   #105
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dziś testowałam po raz pierwszy sample Lauress, które przyszły do mnie w poniedziałek.
Podkład Subtle Ivory Elemental (nałożyłam na primer kaolinowy z Everyday, skąpo aplikowany puff jarem), róż Satin Light - Charm i korektor Vanilla.

Kolor dobrałam prawie dobrze, chyba jest odrobinę za mało żółty, ale nie to jest tu ważne.
Makijaż wyszedł naturalnie, podkład wtopił się ładnie, bez pudrowej powłoczki. Trzyma się długo. Niestety, krycie słabe - i tu nie spisał się również korektor, musiałam się posiłkować swoją mieszanką z Everyday (Multi-Intensive + Sunlight).
Inna rzecz, że od paru dni wyglądam tak, że - jest co kryć.
Róż bez zarzutu.

Mam wrażenie, że sample są bardzo małe no, ale już była mowa o tym, że Lauress generalnie wychodzi drogo.
Do mnie też przyszły, razem z flattym z EDM, więc od tazu zrobiłam teścik. Zamówiłam Gentle Ivory w formułach Elemental i Ethereal.

Elemental rzeczywiście słabo kryje, słabiej niż matte z EDM, ale tak, jak piszesz, nie zostawia tego pudrowego/podkładowego efektu. Za to Ethereal kryje moim zdaniem bardzo dobrze + ładnie maskuje pory, ale daje efekt 'podkladowy', choć możliwe, że za dużo nałożylam, bo po raz pierwszy miałam flattiego w ręce. Trwałość niezła, ale mam wrażenie 'czegoś na twarzy'. Ogólnie wydaje mi się, że zarówno formuła Elemental będzie najlepsza dla cery normalnej, a Ethereal dla suchej (zdecydowanie!).

Co do koloru- wzięłam najjaśniejsze odcienie w ich palecie. Ilość żółci odpowiednia, niestety za ciemne dla mnie. Ethereal sobie pewnie zostawię na lato, a Elemental wrzucę na wymianę. Aha, normalnie najlepszym dla mnie kolorkiem jest Fair Neutral (EDM), choć nie idealnym.

A próbeczki rzeczywiście nieduże- na oko ok połowa tego, co daje EDM, jeśli chodzi o podkłady (odmierzają w gr, nie w objęości, więc im cięższa formuła, tym mniej podkladu), natomiast różu to już zupełnie jak na lekarstwo.

Jmw gratuluję wysypu paczuszek
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:16   #106
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Znalazłam podklad idealnie w kolorze swojej cery, moge Was zrobic w konia i zdjęcie przed w niej ze niby cera bez skazy
dzięku Pranie za subtel tan
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:44   #107
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Znalazłam podklad idealnie w kolorze swojej cery, moge Was zrobic w konia i zdjęcie przed w niej ze niby cera bez skazy
dzięku Pranie za subtel tan
Kochana którą formułę testujesz Jak z kryciem?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:50   #108
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

krycie bdb formula minimalist, ale mam od godziny wiec nie pisze jeszcze ocen
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:53   #109
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
krycie bdb formula minimalist, ale mam od godziny wiec nie pisze jeszcze ocen
Kusisz kusisz Poczekam na ocenę

Czy któraś formuła zawiera w sobie drobinki

Edytowane przez golabek
Czas edycji: 2009-03-13 o 18:43
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 10:27   #110
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Witajcie! też zamówiłam próbki lauress, wrzucam swatche - mam nadzieję, że się przydadzą. Dla porównania w edm jestem olive fair(troche lepsze niż golden fair, ale ten też jest ok).
Chciałam jednocześnie spytać o poradę odnośnie kolorów, bo już sama nei wiem który dla mnie, pomalowałam pół twarzy subtle ivory minimalist(prawa) a drugie gentle fawn etheral (lewa). Będę wdzięczna za sugestie bo już jestem skołowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (16,8 KB, 377 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch.jpg (32,5 KB, 247 załadowań)

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-03-14 o 10:28
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:19   #111
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Witajcie! też zamówiłam próbki lauress, wrzucam swatche - mam nadzieję, że się przydadzą. Dla porównania w edm jestem olive fair(troche lepsze niż golden fair, ale ten też jest ok).
Chciałam jednocześnie spytać o poradę odnośnie kolorów, bo już sama nei wiem który dla mnie, pomalowałam pół twarzy subtle ivory minimalist(prawa) a drugie gentle fawn etheral (lewa). Będę wdzięczna za sugestie bo już jestem skołowana
Ja Ci niestety nie poradzę - wg mnie kolory równie dobre tylko w kryciu róznica zrobiłam wczoraj po przyjściu z pracy dokładnie to samo co Ty tzn pól twarzy pomalowalam jednym kolorem (subtle gold minimalist) a drugie pół innym (subtle yellow elemental) i kurcze nie widziałam różnicy, złożyłam to na karb braku dobrego światła dziennego..
Dzis pomalowałam się Subtle gold ethereal - i chwilowo jestem zachwycona, nie przykladałam sie specjalnie a on nawet pod oczami (zmarszczki) jest sliczny, nie podkreśla porów nawet tych co zawsze sa podkreslone, tamte formuły nie były takie fajne....
A i nic nie ciemnieje ani nie wybija podtonów (co jest moją zmorą z racji tłustej skóry) ale jest chyba ciutenke za jasny - nastepne próbki to chyba będzie radiant gold ethereal, z yellow subtle ethereal.
Dziewczyny czy miedzy radiant a subtle jest duża różnica?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 12:43   #112
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Zahran mi się bardziej podoba lewa czyli gentle fawn ethereal,
JMW w Neutral i w Tan jest różnica między subtle a radiant. Ja stwierdzam, że jestem pomiędzy A teraz doszła mi jeszcze przez Ciebie do testowania formuła ethereal Tak ją zachwalasz, że muszę wypróbować
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-14 o 12:44 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:56   #113
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Zahran mi się bardziej podoba lewa czyli gentle fawn ethereal,
JMW w Neutral i w Tan jest różnica między subtle a radiant. Ja stwierdzam, że jestem pomiędzy A teraz doszła mi jeszcze przez Ciebie do testowania formuła ethereal Tak ją zachwalasz, że muszę wypróbować
a ja własnie doszłam do wniosku że chyba wydziwiam - ta subtle jest dobra, byłam na zakupach, jak przystało na wizażankę przeglądałam się w każdym lustrze i jest ok
(ale chyba jednak musi być yellow nie gold)
Dominko ja jestem tluścioch, więc nie wiem ile moje rekomendacje są warte dla innych cer
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 15:10   #114
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Pastereczko, a typowalam dla Ciebie radiant neutral Dobrze ze Lauress przyslalo mi tez tan
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 17:16   #115
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a ja własnie doszłam do wniosku że chyba wydziwiam - ta subtle jest dobra, byłam na zakupach, jak przystało na wizażankę przeglądałam się w każdym lustrze i jest ok
(ale chyba jednak musi być yellow nie gold)
Dominko ja jestem tluścioch, więc nie wiem ile moje rekomendacje są warte dla innych cer
Ja jestem mieszana więc chętnie wypróbuję

wklejam fotkę próbek błyszczyków - nie moja, znaleziona w sieci. Więcej fotek TUTAJ , a w najbliższych dniach przyjdą moje to dorzucę do albumu.
Wiem, że post pod postem, ale chciałam żeby było widać, że jest nowe info
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lauress blyszczyki.jpg (15,0 KB, 115 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:29 Powód: post pod postem
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:04   #116
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Przyszla mi paczucha z Lauress musze przyznać , że próbki malutkie malutkie a minerałów jak kot napłakał , zwłaszcza cienia ok 1/4 słoiczka ... był na promocji ale jeśli tak wyglądają u nich promocje to ja dziękuje ...
Ale dostałam róż gratis wiec juz nie jojcze

Kolory wydają się być ok Dzis juz nieco za pozno na testy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:15   #117
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Przyszla mi paczucha z Lauress musze przyznać , że próbki malutkie malutkie a minerałów jak kot napłakał , zwłaszcza cienia ok 1/4 słoiczka ... był na promocji ale jeśli tak wyglądają u nich promocje to ja dziękuje ...
Ale dostałam róż gratis wiec juz nie jojcze

Kolory wydają się być ok Dzis juz nieco za pozno na testy
Cienie z serii Gem Light są świetne. Konsystencja nie jest sucho pudrowa tylko jakby ten błyszczący proszek był trochę z wodą. Nie wiem czy dobrze się wyraziłam, ale ja czekam na trio w pełnym wymiarze
Nie wiem tylko czemu do mnie nigdy nie dochodzą paczuszki w poniedziałek
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:11   #118
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko czemu do mnie nigdy nie dochodzą paczuszki w poniedziałek
A do mnie właśnie doszły dzisiaj, lauress i kms
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:44   #119
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A do mnie właśnie doszły dzisiaj, lauress i kms
a ja czekam na jedne i drugie
A ty zamawiałaś zdaje się ten sam kolor w trzech formułach. Jak już wypróbujesz to zrób porównanie i koniecznie wrzuć fotki Dostałaś jakiś gratis ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:06   #120
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
a ja czekam na jedne i drugie
A ty zamawiałaś zdaje się ten sam kolor w trzech formułach. Jak już wypróbujesz to zrób porównanie i koniecznie wrzuć fotki Dostałaś jakiś gratis ?
Dostałam. Faktycznie, zamawiałam gentle ivory w trzech formułach, a dorzucili gentle neutral. Nie miałam jeszcze kiedy testować, ale na pierwszy rzut oka coś mi się wydaje, że ten dorzucony neutral będzie bardziej mi pasował niż zamawiane ivory...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.