Perfumy z ZARY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 07:39   #241
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Perfumy z ZARY

Który zapach z Zary jest najbardziej rześki, letni i nie męczący ?

Dla kobiety, damska lub męska wersja.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 08:54   #242
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Perfumy z ZARY

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;61559546]Który zapach z Zary jest najbardziej rześki, letni i nie męczący ?

Dla kobiety, damska lub męska wersja.[/QUOTE]

Zara Fig na dziale męskim
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 09:18   #243
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Zara Fig na dziale męskim
Zapisuję do przetestowania. Wiedziałam, że o czymś zapomniałam będąc ostatnio w Zarze
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 23:03   #244
nadiene_e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9
Dot.: Perfumy z ZARY

Kiedyś kupiłam perfum w Zarze, bardzo ładny zapach, niedrogi, czułam też go sporo czasu
nadiene_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 18:03   #245
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Perfumy z ZARY

Kupiłam dzisiaj w Zarze perfumy Juicy Notes for a Sunny Day

Słodki zapach, kojarzą mi się z Moschino Pink Bouquet, ale może błędnie, bo miałam je wiele lat temu i później nigdy już chyba nie wąchałam.
W każdym razie są mocno słodkie, trochę to nie w moim stylu, ale chodził za mną strasznie taki zapach ostatnio, a 39,90 zł za 100 ml mi nie będzie szkoda, jak się szybko znudzą.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 21:41   #246
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Zara Fig na dziale męskim
A jak je odbierasz?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:13   #247
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A jak je odbierasz?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na mnie to klon Ogródka śródziemnomorskiego Hermesa, niestety jeszcze bardziej ulotny - choć recenzja na f. mówi coś innego

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;61559546]Który zapach z Zary jest najbardziej rześki, letni i nie męczący ?

Dla kobiety, damska lub męska wersja.[/QUOTE]

ja bardzo lubię ten, choć piszą o podobieństwie do Light Blue którego nie znoszę Porównałabym do Pamplelune bez paczuli Kupiłam go z dwa lata temu, ostatnio testowałam Woman L'eau na f. pokazany jako podobny - faktycznie prawie identyczny, ale od początku delikatniejszy i o wiele bardziej ulotny niestety.

Edytowane przez dixi
Czas edycji: 2016-06-11 o 22:14
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 08:03   #248
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
na mnie to klon Ogródka śródziemnomorskiego Hermesa, niestety jeszcze bardziej ulotny - choć recenzja na f. mówi coś innego

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



ja bardzo lubię ten, choć piszą o podobieństwie do Light Blue którego nie znoszę Porównałabym do Pamplelune bez paczuli Kupiłam go z dwa lata temu, ostatnio testowałam Woman L'eau na f. pokazany jako podobny - faktycznie prawie identyczny, ale od początku delikatniejszy i o wiele bardziej ulotny niestety.
To te 2 muszę sprawdzić Nie po drodze mi z perf Zary, ale wizje Pamplelune zaintrygowała mnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 10:30   #249
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Perfumy z ZARY

Wypatrywałam właśnie w swojej Zarze tych zapachów w owalnych, "pochylonych" flakonach, bo pamiętam, że któryś z nich mi się bardzo podobał kiedyś.
Ale ich nie było.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 18:19   #250
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Perfumy z ZARY

Dziewczyny, mam prośbę - która ma Zara Fig - poproszę o nr ref (ten przy kodzie kreskowym).
W Olsztynie nie ma a bez kodu nawet zamowic nie moge :-(
Z góry dzięki
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 21:01   #251
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę - która ma Zara Fig - poproszę o nr ref (ten przy kodzie kreskowym).
W Olsztynie nie ma a bez kodu nawet zamowic nie moge :-(
Z góry dzięki
proszę bardzo: 20052108999995

Powodzenia
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 21:38   #252
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
proszę bardzo: 20052108999995

Powodzenia
Dziękuję
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 14:17   #253
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Perfumy z ZARY

Oto moja historia, czyli jak kupowałam perfumy w Zarze:

Mamy XXI wiek i misję Zary, wskazującą "Klient jest w centrum naszego unikatowego modelu biznesowego, który obejmuje projektowanie, dystrybucję i sprzedaż w naszej sieci sklepów".
W ostatnią sobotę udałam się do sklepu Zara w Olsztynie w celu zakupu perfum Fig Homme (tegoroczna premiera). Zapachu nie było, nie wiadomo kiedy będzie (bo dostawy są we wtorki i w piątki, ale nie wiadomo co przywiozą) ostatecznie od miłej Pani sprzedawczyni uzyskałam informację, iż wodę mogę zakupić on line, lub za pośrednictwem sklepu. Stwierdziłam, że zamówię w internecie, może jeszcze coś znajdę na stronie... Niestety, perfum na stronie polskiej zamawiać nie można, po prostu nie ma w asortymencie :-(
Następnego dnia udałam się więc ponownie do sklepu, by zamówić wodę za jego pośrednictwem. Tym razem Pan, równie miły jak poprzedniego dnia sprzedawczyni, stwierdził, że bez numeru referencyjnego nie może mi zamówić NIC. Dla niego nie ma granatowego garnituru, tylko numer...inaczej się nie da. Zaprezentował mi czytnik kodów, pomachał nim przed oczami... zapytał - "a nie ma Pani kogoś w Warszawie, żeby Pani kupił?". Ja na to, że nie będę angażować rodziny - perfumy warte niespełna 60 zł, bez sensu przesyłać...
Ok, od miłej wizazanki zdobyłam nr referencyjny i kod kreskowy...
Dzwonię więc dzisiaj (poniedziałek) do sklepu w Olsztynie, by wodę zamówić. Odbiera przemiła Pani i mówi, że perfum nie można zamawiać za pośrednictwem sklepu, ale się jeszcze dowie. W międzyczasie dzwonię na infolinię Zary – uzyskuję informację, że to dobra wola sklepu. Ponownie wykonuję telefon do sklepu. Pani nie odbiera. Za trzecim razem dowiaduję się, że perfum nie kupię i uzyskuję radę od sympatycznej Pani Doroty: "musi się Pani udać do miasta, gdzie te perfumy są, albo zamówić na allegro". BINGO!!!

Nie wytrzymałam, napisałam maila do Zary Polska i opisałam całą tą sytuację...
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."

Edytowane przez agnieszka1970
Czas edycji: 2016-06-13 o 14:23
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:59   #254
grudzienszal
Zadomowienie
 
Avatar grudzienszal
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 189
Dot.: Perfumy z ZARY

Brawo ZARA...
grudzienszal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:20   #255
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Perfumy z ZARY

Swoją drogą byłam dziś w Warszawie w Arkadii i Zara Fig Homme nie ma, czy będzie - nie wiadomo.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:48   #256
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Oto moja historia, czyli jak kupowałam perfumy w Zarze:

Mamy XXI wiek i misję Zary, wskazującą "Klient jest w centrum naszego unikatowego modelu biznesowego, który obejmuje projektowanie, dystrybucję i sprzedaż w naszej sieci sklepów".
W ostatnią sobotę udałam się do sklepu Zara w Olsztynie w celu zakupu perfum Fig Homme (tegoroczna premiera). Zapachu nie było, nie wiadomo kiedy będzie (bo dostawy są we wtorki i w piątki, ale nie wiadomo co przywiozą) ostatecznie od miłej Pani sprzedawczyni uzyskałam informację, iż wodę mogę zakupić on line, lub za pośrednictwem sklepu. Stwierdziłam, że zamówię w internecie, może jeszcze coś znajdę na stronie... Niestety, perfum na stronie polskiej zamawiać nie można, po prostu nie ma w asortymencie :-(
Następnego dnia udałam się więc ponownie do sklepu, by zamówić wodę za jego pośrednictwem. Tym razem Pan, równie miły jak poprzedniego dnia sprzedawczyni, stwierdził, że bez numeru referencyjnego nie może mi zamówić NIC. Dla niego nie ma granatowego garnituru, tylko numer...inaczej się nie da. Zaprezentował mi czytnik kodów, pomachał nim przed oczami... zapytał - "a nie ma Pani kogoś w Warszawie, żeby Pani kupił?". Ja na to, że nie będę angażować rodziny - perfumy warte niespełna 60 zł, bez sensu przesyłać...
Ok, od miłej wizazanki zdobyłam nr referencyjny i kod kreskowy...
Dzwonię więc dzisiaj (poniedziałek) do sklepu w Olsztynie, by wodę zamówić. Odbiera przemiła Pani i mówi, że perfum nie można zamawiać za pośrednictwem sklepu, ale się jeszcze dowie. W międzyczasie dzwonię na infolinię Zary â�� uzyskuję informację, że to dobra wola sklepu. Ponownie wykonuję telefon do sklepu. Pani nie odbiera. Za trzecim razem dowiaduję się, że perfum nie kupię i uzyskuję radę od sympatycznej Pani Doroty: "musi się Pani udać do miasta, gdzie te perfumy są, albo zamówić na allegro". BINGO!!!

Nie wytrzymałam, napisałam maila do Zary Polska i opisałam całą tą sytuację...
Ale masakra A ja mam czeski film z play'em oszalec idzie Nie wiem po co z nimi przedłużyła umowę W sumie już napisałam w ciągu ost kilku lat z 20 reklamacji, a bzdurnosc ich odpowiedzi jest oszalamiajaca
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:04   #257
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Perfumy z ZARY

Nigdy bym nie pomyślała, żeby wejść do Zary a już na pewno nie po perfumy. Ale oczywiście wszystko przez ten wizaż. Jestem totalnie oczarowana ich perfumami - Nuit, Red vanilla, Femme, Emerald - totalnie moje klimaty, takie trochę jak Poison Diora albo Black Opium (chyba red vanilla mi się z nim skojarzył), no i jeszcze jedna woda z "vanilla" w nazwie też boska. Wzięłam małe Femme chyba przypomina mi Pure Poison.
Jednak skupiłam się znowu na tych ciężkich zapachach a założenie miałam takie, że wezmę coś lżejszego na lato. Nie było niestety u mnie Black peony - czy u was jest ten zapach?
Oprócz Fig co może być takiego fajnego na lato? Fruit, Floral nie moje klimaty, nienawidzę wszelkich tonów cytrusowych, grejpfrutowych itd. a czuję je w wielu zapachach, gdzie nikt inny ich nie czuje.

A tak trochę OT - czy tylko mnie to, że jednak większość perfum z Zary jest taka ciężka, zupełnie nie pasuje do tego sklepu i stylu ich ubrań? Z Zarą raczej kojarzy by mi się jakieś dziwne, nowoczesne zapachy, cytrusy, świeżości itd. Czy ktoś też ma takie wrażenie?
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:17   #258
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Perfumy z ZARY

Czy dobrze kojarzę że mają roll on'y? Z każdego dostępnego zapachu? W jakiej są cenie?
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:12   #259
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Perfumy z ZARY

Dzisiaj w Promenadzie to mieli chyba tylko dwa zapachy w roll onach, wydaje mi się że 15 zł. Pan w kasie mówił, że idą jak woda. Też chciałam wziąć jakieś zapachy w kulkach ale jeden to było właśnie Femme a drugi Fruity, który mi nie podszedł.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 21:28   #260
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Oprócz Fig co może być takiego fajnego na lato? Fruit, Floral nie moje klimaty, nienawidzę wszelkich tonów cytrusowych, grejpfrutowych itd. a czuję je w wielu zapachach, gdzie nikt inny ich nie czuje.
Pisałam kilka postów wcześniej - ja ostatnio kupiłam na lato Juicy Notes for a Sunny Day. Taki słodkawy kwiatowo-owocowy zapach. Chyba!, bo się kompletnie nie znam na zapachach.
Cena 39,90 zł za 100 ml
Trwałość mocno przeciętna, ale w letnich zapachach nie przeszkadza mi to tak bardzo, zwłaszcza za tak niską cenę. To można wylewać na siebie te perfumy.
O taki:
https://www.instagram.com/p/BGhdj_2l...-by=martaa.kow
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:32   #261
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Perfumy z ZARY

O, nie było go dzisiaj ale za kilka dni może zobaczę znowu. Ja mam ogromną skłonność do ciężkich kadzidlaków i pudrów więc bardzo trudno mi się przestawić na cokolwiek lżejszego Dzięki!
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:42   #262
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
O, nie było go dzisiaj ale za kilka dni może zobaczę znowu. Ja mam ogromną skłonność do ciężkich kadzidlaków i pudrów więc bardzo trudno mi się przestawić na cokolwiek lżejszego Dzięki!
Zauważyłam, że w zależności od sklepu asortyment perfum się dość mocno różni. Zaglądaj, może akurat trafisz.
Ja fanką kadzidlanych zapachów nie jestem, ale też ciężko mi dobrać sobie jakieś letnie lekkie perfumy.
Jedyny zapach, do którego wiecznie wracam, to Burberry Brit, ale nie jestem w stanie znieść go latem, dlatego zawsze mam wtedy wielki problem co kupić.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:23   #263
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Promenadzie to mieli chyba tylko dwa zapachy w roll onach, wydaje mi się że 15 zł. Pan w kasie mówił, że idą jak woda. Też chciałam wziąć jakieś zapachy w kulkach ale jeden to było właśnie Femme a drugi Fruity, który mi nie podszedł.

Dzięki
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:59   #264
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy z ZARY

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
O, nie było go dzisiaj ale za kilka dni może zobaczę znowu. Ja mam ogromną skłonność do ciężkich kadzidlaków i pudrów więc bardzo trudno mi się przestawić na cokolwiek lżejszego Dzięki!
sprawdz ten 9.0 for Men wg mnie to drzewno kadzidlany zapach, ale właśnie nie bardzo cięzki, też mam podobne skłonności i mam ochotę na niego właśnie na teraz ale to po jednym psiku testowym na nadgarstek, nie wiem jak by wypadł calościowo
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:24   #265
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Perfumy z ZARY

A ja wczoraj spróbowałam męską figę i rzeczywiście ładna, długo się trzymała tylko nie wiem czy nie czuć, że męska wersja jednak. Damskiej nie było
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 17:42   #266
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Perfumy z ZARY

Jestem zachwycona Zara Femme. Chyba to odpowiednik Hipnotic Poison, już kilka osób mnie pytało czym pachnę. Nie jest zbyt trwały ale nie przeszkadza mi to. Na szczęście brak mi czasu żeby iść znowu do Zary bo tam tyle mi się zapachów podoba, że to dość groźne. Póki co chcę zapoznać się z Fig, Black Peony i Jucy Notes for A Sunny Day. I coś dla męża by się przydało... oj przez Zarę znowu mam świra na punkcie perfum, ale póki to się nie przenosi na Sephorę i zapachy 10x droższe to nie jest tak źle
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 23:36   #267
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Perfumy z ZARY

Figa damska mocno różni się od męskiej? Nie mogę spotkać damskiej...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 05:23   #268
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Perfumy z ZARY

Nie ma damskiej figi, my tu o męskiej cały czas
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 06:08   #269
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Perfumy z ZARY

Oj zakrecilam się
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 15:19   #270
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Perfumy z ZARY

Spieszę donieść, że w ramach wyprzedaży część perfum jest w Zarze przeceniona. U mnie Black Peony, Femme w małych buteleczkach i jeszcze jakieś perfumy w białym flakonie.

No i właśnie to słynne Black Peony wpadło w moje ręce. Bardzo ciekawy zapach, niby kwiatowy ale ma w sobie coś mocniejszego. Na sobie nie czuję ani bergamotki ani wanilii. Nie wiem, czy to sugestia, ale faktycznie zapach przypomina mi piwonie, które kwitły na działce mojej bratowej i przypomina mi te wieczory przesiedziane u nich, magicznie.
Mam też perfumentkę Fruity. Dziwny zapach, dla mnie trochę pieprzu, trochę mocnych kwiatów i owoców, kojarzy mi się jednak z taki biurowymi zapachami albo perfumami rozpylanymi w sklepach.
Fig w ogóle mi nie podeszło, zupełnie nie w moim czy mojego faceta stylu. Najmocniej mi się skojarzył ze świeżymi ziołami, bo jest mocno ziołowy ale świeży. Ja jednak wolę klasyczne męskie zapachy, w stylu farenheit czy boss a idea unisexów nie dla mnie
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-24 10:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.