Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 23:56   #4081
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Madam Coco Ciebie również zachęcam do lektury wątku. Część odpowiedzi znajdziesz w pierwszym poście. Rozumiem, że ciężko przejść przez cały wątek, więc zrób to chociaż pobieżnie. Odpowiedzi na Twoje pytania padają wielokrotnie, więc jest duża szansa, że na nie trafisz.
Poza tym bardzo ułatwia szukanie informacji z opcją przeszukania wątku po konkretnym słowie. Wpisz np. korektor w wątku EDM i już masz ze 200 postów o nim. Wierze, że dasz radę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:59   #4082
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Jestem nowa w tej dziedzinie (kosmetyków mineralnych) i dlatego z góry bardzo Was proszę, kochane Wizażanki o wyrozumiałość w stosunku do mnie. Chodzi mi głównie o to, że jeżeli powtórzę jakieś pytanie na temat kosmetyków mineralnych, to nie krzyczcie mocno, że było ono powtarzane milion razy. Ja jedyne w tym wątku przebrnęłam przez kilka pierwszych stron... bo myśl spędzenia nocy ze 120-oma stronami przyprawia mnie o koszmary senne. Ostatnio używałam L'Oreala True Match i bardzo mi służył, mimo że po długim czasie bycia mu wierną zaczął mnie bardzo zapychać i wysuszać mi skórę. W dodatku nie krył już jak dawniej, więc gdy kolejne opakowanie się skończyło postanowiłam poszukać czegoś innego, nowego... i też mineralnego (mam obsesję na punkcie zapychania i oddychania skóry twarzy). Moja cera... hm, tu pozostawiam wiele do życzenia, ale jest raczej przesuszona, wrażliwa z częściami mieszanymi i skłonna do wyprysków, ale to raczej mniej ważne. Chciałabym spróbować z tymi kosmetykami, ale mam wiele obaw... i chciałabym Wam zadać kilka pytań:

1. Wysyłka za zamówione produkty (na razie chcę zamówić w ciemno jeden big - Cool Fair Intensive oraz dwa mini - Beige Sunkissed Fair Matte oraz Buff Ivory Intensive, to tak na oko, bo ja jestem BARDZO bladolica) i darmowe próbki (są one losowo dobierane? na jakiej zasadzie? czy mogę sobie kolory wybrać?) są liczone jako jedna przesyłka? Prosiłabym też, jeżeli któraś z Wizażanek ma te kolory i ich zdjęcia na swojej skórze... Z góry dziękuję.

2. Czym się różni Matte od Intensive z punktu widzenia użytkowniczek (a nie definicji)? I czy Intensive może mnie zapchać? (Wiem mineralny itd., ale mimo wszystko pytam...)

3. Na razie pędzla Kabuki nie chcę zamawiać (koszty), ale najlepszy byłby taki ścięty półokrągle czy prosto? Wydaję mi się, że półokrągle...

4. Czy lepiej kryją korektory czy pudry? I czy te pudry są takie jak fluidy czy bardziej pudry?

5. Czy bez korektora i innych udziwnień (sama skóra z kremem + puder EDM) kryją tak samo dobrze czy raczej trzeba użyć korektora, bazy, czegokolwiek?

6. Na ile starcza takie duże opakowanie i mini? Przy codziennym stosowaniu oczywiście.

7. I martwi mnie jeszcze ta "reakcja" czy któraś JESZCZE (wiem, że jedna tak) przeszła z Was takie coś... nawet w najmniej zauważalnej postaci?

8. Zastanawiałam się też nad kupnem Vichy Mineral i w sumie nie wiem co jest lepsze... Jak myślicie?


Dziękuję bardzo Wam za wszystkie odpowiedzi i cierpliwość
Pozdrawiam gorąco,

Madame Coco.
na 6 w porywach 7 twoich pytań odpowiedź jest w 1 poscie. Nie wierze ze go przeczytałaś, a jeśli tak to bez zrozumienia. Nadwyrężasz naszą cierpliwość.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 00:08   #4083
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Znam mniej więcej odpowiedź na wszystkie, ale chodziło mi o głębsze rozpatrzenie tego tematu. No, ale trudno. Najbardziej zależy mi na pytaniach 2 (kolory),4,8.

Rozumiem, że powinnam przeprosić? Tak więc przepraszam, bo nie chciałam Was wkurzyć, ale naprawdę jestem jeszcze zielona w tych tematach.
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 00:12   #4084
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

To ja Ci odpowiem na pytanie ostatnie. Podkład Vichy nie jest czysto mineralny. Oto jego skład:
Boron Nitride, Kaolin, Isononyl Isononanoate, Cera Carnauba / Carnauba Wax, Zinc PCA, Methylsilanol Mannuronate, Magnesium Gluconate, Copper PCA. [+/-: CI 77163, CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491, Mica]

Polecam Ci zdecydowanie podkłady mineralne. A dlaczego i jakie konkretnie - zajrzyj do wątku informacyjnego na tym forum.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 00:14   #4085
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Znam mniej więcej odpowiedź na wszystkie, ale chodziło mi o głębsze rozpatrzenie tego tematu. No, ale trudno. Najbardziej zależy mi na pytaniach 2 (kolory),4,8.

Rozumiem, że powinnam przeprosić? Tak więc przepraszam, bo nie chciałam Was wkurzyć, ale naprawdę jestem jeszcze zielona w tych tematach.
czy z jakiegoś powodu wyszukiwarka nie działa?
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=14512849
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=14512852
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=14512854
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 03:36   #4086
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Prawdę mówiąc, liczyłam na jakąś lepszą promocję.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 04:32   #4087
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1089002 4]Prawdę mówiąc, liczyłam na jakąś lepszą promocję. [/quote]
mnie chyba też te dwa pełnowymiarowe produkty nie skuszą, by wydać 28$
ciekawe co się kryje pod "spring collection kit'...Zobaczymy

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-09 o 04:36
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 07:27   #4088
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

No niby promocja tak dość duża, bo dwa opakowania big gratis, ale ja liczyłam na pare % zniżki.... ehh. To teraz czekam na nowe pędzle - mam nadzieje, że w tej kwestii będzie już pełnia szczęścia
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 07:48   #4089
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ostatnie pytanko z gatunku glupich:

jak wyswietlic wszystkie zdjecia w tym watku(chce zobaczyc kolory w realu) bez przegladania 150 stron watku po kolei?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 08:26   #4090
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

buu, nie ma zniżki?
Kusząca ta promocja ale nie skorzystam. Czekam na pędzle

trulina wyjdź z wątku i gdy jesteś na forum, obok tematu wątku po prawej stronie masz spinacz-kliknij na niego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-09 o 08:28
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 09:06   #4091
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Szlaban, nie ma znizki Pedzla Du Fibre tez, wiec w sumie zadna strata ale mnie ssie do zakupow, a najgorsze jest to, ze i tak chyba koncze sezon mineralowy i siegne po nie znow dopiero pod koniec jesieni
Pierwsze proby mineralow na filtrze mnie zniechecily, zdecydowanie lepiej sie u mnie sprawuja sypkie pryzmy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 09:56   #4092
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Szlaban, nie ma znizki Pedzla Du Fibre tez, wiec w sumie zadna strata ale mnie ssie do zakupow, a najgorsze jest to, ze i tak chyba koncze sezon mineralowy i siegne po nie znow dopiero pod koniec jesieni
Pierwsze proby mineralow na filtrze mnie zniechecily, zdecydowanie lepiej sie u mnie sprawuja sypkie pryzmy.
Ja też się dzis maźnełam pod oczy Magikiem i 2 wnioski:
1. Jak ja zbladłam przez te kwaso-filtry, teraz to już chyba nie dałabym rady kupić podkładu płynnego tak łatwo...
2. Pod oczy szkoda zdrowia na proszki (zwłaszcza że najlepiej wyglądał mix 2 korektorów u mnie), Magic najfajniejszy.
Czyżby to był zaczyn wątku "zwątpienie mineralowe"?, albo przynajmniej wątku "tradycyjna-kolorówka-z-której-mimo-miłości-do-proszku-nie-zrezygnuję"
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:18   #4093
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A nie wiecie do kiedy moze byc ta promocja? czy tylko do 14-tego czy dluzej?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:28   #4094
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
1. Wysyłka za zamówione produkty (na razie chcę zamówić w ciemno jeden big - Cool Fair Intensive oraz dwa mini - Beige Sunkissed Fair Matte oraz Buff Ivory Intensive, to tak na oko, bo ja jestem BARDZO bladolica) i darmowe próbki (są one losowo dobierane? na jakiej zasadzie? czy mogę sobie kolory wybrać?) są liczone jako jedna przesyłka? Prosiłabym też, jeżeli któraś z Wizażanek ma te kolory i ich zdjęcia na swojej skórze... Z góry dziękuję.

2. Czym się różni Matte od Intensive z punktu widzenia użytkowniczek (a nie definicji)? I czy Intensive może mnie zapchać? (Wiem mineralny itd., ale mimo wszystko pytam...)

3. Na razie pędzla Kabuki nie chcę zamawiać (koszty), ale najlepszy byłby taki ścięty półokrągle czy prosto? Wydaję mi się, że półokrągle...

4. Czy lepiej kryją korektory czy pudry? I czy te pudry są takie jak fluidy czy bardziej pudry?

5. Czy bez korektora i innych udziwnień (sama skóra z kremem + puder EDM) kryją tak samo dobrze czy raczej trzeba użyć korektora, bazy, czegokolwiek?

6. Na ile starcza takie duże opakowanie i mini? Przy codziennym stosowaniu oczywiście.

7. I martwi mnie jeszcze ta "reakcja" czy któraś JESZCZE (wiem, że jedna tak) przeszła z Was takie coś... nawet w najmniej zauważalnej postaci?

8. Zastanawiałam się też nad kupnem Vichy Mineral i w sumie nie wiem co jest lepsze... Jak myślicie?
1. próbki wybierasz sama, przesyłka jest jedna
2. pierwszy post, KWC, wyszukiwarka
3. pierwszy post, KWC, wyszukiwarka
4. z definicji korektory mocniej kryją, nie rozumiem dalszej czesci pytania
5. zalezy od cery
6. zalezy od osoby
7. miałam (kaszka podskórna) - było mineło
8. też nie wiem, nie używałam



----
Może niepotrzebnie to piszę, ale jak zamawiałam moje pierwsze produkty to nie było wątku, KWC. Biegałam po zagranicznych blogach, forum edm, youtube zeby się coś dowiedzieć.
A teraz jest i KWC i opinie w wątku i album mineralny - przecież to jest dla Was. Nie musicie nigdzie więcej szukać, wszystko jest w jednym miejscu, wystarczy się rozejrzeć.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-02-09 o 10:35 Powód: dopisek
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:34   #4095
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

do bani,nie jestemw stanie zaplacic pay palem vo wciaz mam info

Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again.
  • ZIP Code: Please enter a valid ZIP Code.
  • Home Telephone: The phone number is not properly formatted.
co mam podac?przy platnosci karta tez transaction has been declined
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:37   #4096
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
do bani,nie jestemw stanie zaplacic pay palem vo wciaz mam info

Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again.
  • ZIP Code: Please enter a valid ZIP Code.
  • Home Telephone: The phone number is not properly formatted.
co mam podac?przy platnosci karta tez transaction has been declined
Istnieje wątek poświęcony PayPal - tu zadajemy pytania dotyczące PayPal.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:41   #4097
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
do bani,nie jestemw stanie zaplacic pay palem vo wciaz mam info

Some required information is missing or incomplete. Please correct your entries and try again.
  • ZIP Code: Please enter a valid ZIP Code.
  • Home Telephone: The phone number is not properly formatted.
co mam podac?przy platnosci karta tez transaction has been declined
spróbuj wpisac kod bez kreski i nr tel. ciagiem albo odwrotnie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:40   #4098
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals



Obejrzałam nową promocję na stronie EDM. Najpierw wybałuszyłam oczy, bo STFR Sunlight to żelazny punkt mojej aktualnej listy zakupowej, a i jakimś miłym, złocistym brązerem bym nie pogardziła. Ale paleta kolorów mnie uspokoiła - straszna cegła. Czy to nie ten, który dodawali gratis w grudniowej promocji, razem z białym i zielonym cieniem?

Ostatnio sporo mieszam. Z najbardziej udanych doświadczeń (proporcje na oko):

65% Buff, Ivory + 35% Warm, Buttered Tan = nieźle

75% Golden, Fawn+ 25% Beige, Light Medium = też ładnie choć wciąż odrobinę za różowo.

Mam ochotę zmiksować swoich 2 ulubieńców: Buff FLN i Olive Fair, ale od 2 dni choruję i nie używam pędzli ani żadnej kolorówki, coby ich nie zainfekować. Tęskni mi się...

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Edit:
Pierwszy jest Blonde, potem Silver Gray potem moja mieszanka (troszkę mi ciemna wyszła, ale daję ją oszczędnie na brwi). Mieszanka się "błyszczy" bo jest sprasowana Biosilkiem, bo oba kolory generalnie są czysto matowe.
1 i 2 zdj. z lampą błyskową, 3 w świetle żarówki.
Adusiadu, dziękuję za fotki! Chyba mnie wszyscy święci strzegli, że tego Silver Gray’a nie zamówiłam a miałam ochotę, bo ta beżowa plamka koloru na stronie jest piękna, jakby idealny dla mnie. I mogłabym sobie później brwi charakteryzować na siwo, a la Dziadek Mróz.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:23   #4099
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Brązery edm są cudowne, ale dopiero na twarzy, w opakowaniu sa ceglaste albo czekolaste Po aplikacji za to mozesz poszukac fototapety i nam tu wkleic zdjecie z bahama :P i napewno buzia bedzie neturalniejsza niz tlo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 13:33   #4100
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A nie wiecie do kiedy moze byc ta promocja? czy tylko do 14-tego czy dluzej?
Nie napisali do kiedy, więc mogą skończyć promocję w każdej chwili. Ale skoro do Walentynek został niecały tydzień, to zapewne promocja też tyle potrwa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:41   #4101
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie napisali do kiedy, więc mogą skończyć promocję w każdej chwili. Ale skoro do Walentynek został niecały tydzień, to zapewne promocja też tyle potrwa.
Dla mnie idealnie by bylo gdyby aż do dostępności pędzli
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:44   #4102
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dla mnie idealnie by bylo gdyby aż do dostępności pędzli
Może te dwie rzeczy się ze sobą zbiegną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:49   #4103
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie napisali do kiedy, więc mogą skończyć promocję w każdej chwili. Ale skoro do Walentynek został niecały tydzień, to zapewne promocja też tyle potrwa.
Też mam taką nadzieję, tym bardziej, że zapowiadają kolejne dwie promocje (było tak kiedyś?). Poza tym 15-18 mają być znowu dostępne pędzle, więc kwalifikowało by się to na promocję "green". Ciekawe, co dadzą? Może jakiś nowy zielony cień?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:53   #4104
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

niekoniiecznie, w jednym green byly dwa swietne roze. Mnie zaciekawia nowy zestaw

kurka, znowu vat do zaplaty, brrrr
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-09 o 14:01
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:18   #4105
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witajcie to mój pierwszy komentarz w tym wątku, ale śledzę go już od dawna. Jakieś dwa tygodnie temu odważyłam się na swoje pierwsze zamówienie. A dzisiaj dostałam awizo że mam przesyłkę i od razu pobiegłam na pocztę po swoją paczuszkę Zamówiłam:

Personal Custom Kit - Mini
Buff-Ivory mini (Intensive)
Cool-Fair Medium mini (Intensive)
Bouquet mini
Best Friends mini
Soft Bronzer mini
Finishing Dust mini

Free Sample Makeup Kit
Olive-Olive Fair sample (Intensive)
Beige-Sunkissed Fair sample (Intensive)
Golden-Golden Fair sample (Intensive)
All Smiles sample
Mint Color Corrector sample

Jak na razie (godzina małych eksperymentów) wiem, że polubię się bardzo z różem All Smiles i Best Friendsem. Co do podkładów, to jedynie maznęłam się nimi po twarzy, ponieważ próbowanie zacznę dopiero jutro w dziennym świetle. Szczerze mówiąc czuję się i tak trochę zielona, jeszcze nigdy tak nie ceniłam żadnych kosmetyków, i boję się każdego niewłaściwego użycia. Co do pędzli, to zamówię Flat Topa, jak się pojawi na stronie, na razie jednak jestem zmuszona do używania pędzla rossmanowskiego do pudru, może uda mi się wybrać jakiś "swój" kolor podkładu.
Generalnie- jestem zakochana w kosmetykach, chociaż trochę przeraża mnie to, że kosmetyki są w proszku, nie bardzo wiem jak je równomiernie nałożyć na twarz.
I jeszcze jedno- ogromnie dziękuję (mój portfel mniej) za zafascynowanie mnie mineralnymi kosmetykami, mam nadzieję że uda mi się z nimi na stałe zaprzyjaźnić
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:20   #4106
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dyplomatka Pokaż wiadomość
Witajcie to mój pierwszy komentarz w tym wątku, ale śledzę go już od dawna. Jakieś dwa tygodnie temu odważyłam się na swoje pierwsze zamówienie. A dzisiaj dostałam awizo że mam przesyłkę i od razu pobiegłam na pocztę po swoją paczuszkę Zamówiłam:

Personal Custom Kit - Mini
Buff-Ivory mini (Intensive)
Cool-Fair Medium mini (Intensive)
Bouquet mini
Best Friends mini
Soft Bronzer mini
Finishing Dust mini

Free Sample Makeup Kit
Olive-Olive Fair sample (Intensive)
Beige-Sunkissed Fair sample (Intensive)
Golden-Golden Fair sample (Intensive)
All Smiles sample
Mint Color Corrector sample

Jak na razie (godzina małych eksperymentów) wiem, że polubię się bardzo z różem All Smiles i Best Friendsem. Co do podkładów, to jedynie maznęłam się nimi po twarzy, ponieważ próbowanie zacznę dopiero jutro w dziennym świetle. Szczerze mówiąc czuję się i tak trochę zielona, jeszcze nigdy tak nie ceniłam żadnych kosmetyków, i boję się każdego niewłaściwego użycia. Co do pędzli, to zamówię Flat Topa, jak się pojawi na stronie, na razie jednak jestem zmuszona do używania pędzla rossmanowskiego do pudru, może uda mi się wybrać jakiś "swój" kolor podkładu.
Generalnie- jestem zakochana w kosmetykach, chociaż trochę przeraża mnie to, że kosmetyki są w proszku, nie bardzo wiem jak je równomiernie nałożyć na twarz.
I jeszcze jedno- ogromnie dziękuję (mój portfel mniej) za zafascynowanie mnie mineralnymi kosmetykami, mam nadzieję że uda mi się z nimi na stałe zaprzyjaźnić
Witamy
A nie bałaś się tak od razu bez prób kupować Mini Kit'a
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:27   #4107
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dyplomatka, gratulujemy pierwszego zamowienia Wiem, że proszkowa wersja podkładu budzi zdziwienie, ale uwierz, jak ci minerały podejdą, to staniesz się dziką fanką proszku I nie będzie ratunku

Swoją drogą, liczyłam na ciekawszą promocję, ale może jeszcze coś wymyślą z tą drugą czescią, jak nic ciekawego, to nie będę nic kupować, wczoraj już złożyłam zamówienie.

Chyba muszę parę rzeczy przemyśleć, bo chyba limit 300 zł na karcie to ostatnia rzecz, która mnie chroni przed większymi zakupami...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:33   #4108
jane31176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10
Wink Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

witam,

nowa zupełnie ale juz z bólem głowy od tego co/ile napisałyście - chwała wam za to, generalnie czytam ze zrozumieniem więc jesli gdzieś już padło takie pytanie to najmocniej przepraszam, chodzi mi o to, ze na allegro można teraz kupić 1/2 łyzeczki podkładu za 9,9 no i zastanawiam się czy nie spróbować, wiem że sample to 1g i że to z pewnością więcej niz pół lyżeczki od herbaty...kalkuluje czy to sie w ogóle opłaca w tym sensie czy przy takiej ilości jestem w stanie rzetelnie ocenic produkt, zrobić kilka make-upow by stwierdzić ok wchodze czy tez wprost przeciwnie...jak myslicie warto spróbować czy pieniądze wyrzucone w błoto i lepiej zamówić samples w stanach?

z góry bardzo dziękuję
blondynka
jane31176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:38   #4109
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

z taką ilością da się wypróbować podkład, ale za jakieś 2 razy więcej możesz zamówić ze strony EDM 3 podkłady (czyli np zamówić 3 odcienie w 3 różnych formułach) plus róż plus korektor. także zamówienie ze strony US wygrywa pod każdym względem.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:42   #4110
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dyplomatka Pokaż wiadomość
Witajcie to mój pierwszy komentarz w tym wątku, ale śledzę go już od dawna. Jakieś dwa tygodnie temu odważyłam się na swoje pierwsze zamówienie. A dzisiaj dostałam awizo że mam przesyłkę i od razu pobiegłam na pocztę po swoją paczuszkę Zamówiłam:

Personal Custom Kit - Mini
Buff-Ivory mini (Intensive)
Cool-Fair Medium mini (Intensive)
Bouquet mini
Best Friends mini
Soft Bronzer mini
Finishing Dust mini

Free Sample Makeup Kit
Olive-Olive Fair sample (Intensive)
Beige-Sunkissed Fair sample (Intensive)
Golden-Golden Fair sample (Intensive)
All Smiles sample
Mint Color Corrector sample

Jak na razie (godzina małych eksperymentów) wiem, że polubię się bardzo z różem All Smiles i Best Friendsem. Co do podkładów, to jedynie maznęłam się nimi po twarzy, ponieważ próbowanie zacznę dopiero jutro w dziennym świetle. Szczerze mówiąc czuję się i tak trochę zielona, jeszcze nigdy tak nie ceniłam żadnych kosmetyków, i boję się każdego niewłaściwego użycia. Co do pędzli, to zamówię Flat Topa, jak się pojawi na stronie, na razie jednak jestem zmuszona do używania pędzla rossmanowskiego do pudru, może uda mi się wybrać jakiś "swój" kolor podkładu.
Generalnie- jestem zakochana w kosmetykach, chociaż trochę przeraża mnie to, że kosmetyki są w proszku, nie bardzo wiem jak je równomiernie nałożyć na twarz.
I jeszcze jedno- ogromnie dziękuję (mój portfel mniej) za zafascynowanie mnie mineralnymi kosmetykami, mam nadzieję że uda mi się z nimi na stałe zaprzyjaźnić
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dyplomatka, gratulujemy pierwszego zamowienia Wiem, że proszkowa wersja podkładu budzi zdziwienie, ale uwierz, jak ci minerały podejdą, to staniesz się dziką fanką proszku I nie będzie ratunku
Obawiam się że zaznaczone fragmenty jednoznacznie wskazują że nawet bez ani jednej próbki można stać się dziką fanką proszku...co będzie dalej?
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.