cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 17:48   #1321
ewka s
Przyczajenie
 
Avatar ewka s
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Jestem tu nowa, na forum piszę pierwszy raz.
Nie wiem, czy mam cerę naczynkową i chciałabym się dowiedzieć tego- na razie nie pójdę do kosmetyczki, brak kasy ;p...
Przejdę do charakterystyki mojej cery (szukałam wątków tego typu, ale nie znalazłam przypadku jak mój) :
Mam zaskórniki takie białe w strefie T, skóra w tym miejscu troszkę się przetłuszcza, ale nie wiele, po kilku godzinach lekko świeci. Myślałam, że mam tylko cerę mieszaną, a na policzkach normalną. Jednak cera na nosie, brodzie, trochę na policzkach jest zawsze zaczerwieniona lekko, myślałam, że to przez wypryski, ale zauważyłam kilka popękanych naczynek, no i zimą przy nagłej zmianie temperatury moje policzki płoną, pod wpływem emocji często palą (dosłownie, są rozpalone i piecze!). Stwierdziłam, że prawdopodobnie to cera naczynkowa lub wrażliwa i chyba używam złych kosmetyków.

Ale czy jest możliwe, że przy złej pielęgnacji powstają wypryski?
Czy może źle oceniłam rodzaj mojej cery?
Zwracam się z gorącą prośbą o choćby wskazówki, próby określenia mojej cery. Bardzo by mi to pomogło.
ewka s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:55   #1322
malinowy gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań:)
Wiadomości: 6
GG do malinowy gosc
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

popękane naczynka często są spowodowane brakiem ochrony skóry szczególnie zimą..największe szkody jakie powstają na naszej skórze wyrządzają nam mróz i wiatr, bardzo wysuszają skórę i osłabiają naczynka krwionośne, dlatego one nam pękają.. powinno się właśnie zimą chronić skórę nie tylko kremem, ale przede wszystkim podkładem, bo to jest właściwa ochrona...ja używam kosmetyków Mary Kay..jestem z nich bardzo zadowolona...są świetnej jakości, dzięki temu skóra jest bardzo dobrze chroniona przed słońcem, ale też przed wiatrem i mrozem..
__________________
...kobiety bez mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją...:P
malinowy gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:46   #1323
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez malinowy gosc Pokaż wiadomość
popękane naczynka często są spowodowane brakiem ochrony skóry szczególnie zimą..największe szkody jakie powstają na naszej skórze wyrządzają nam mróz i wiatr, bardzo wysuszają skórę i osłabiają naczynka krwionośne, dlatego one nam pękają.. powinno się właśnie zimą chronić skórę nie tylko kremem, ale przede wszystkim podkładem, bo to jest właściwa ochrona...ja używam kosmetyków Mary Kay..jestem z nich bardzo zadowolona...są świetnej jakości, dzięki temu skóra jest bardzo dobrze chroniona przed słońcem, ale też przed wiatrem i mrozem..
Czynniki atmosferyczne plus predyspozycje genetyczne niestety. Ja widze po mojej mamie że odziedziczyłam skłoność do kruchych naczynek. Dodatkowo hormony mogą pogorszyć ich stan...
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 22:05   #1324
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Witajcie!

Przyznam sie szczerze ,ze nie czytalam calego watku .troszke za duzo tego...
Otoz ja rowniez mam problem z naczynkami na nogach
3 tyg temu mialam robiona skleroterapie na lewej nodze ,a 2 tyg temu na prawej .
Jako ze zabieg byl jedynie kosmetyczny dr stwierdzila ze 1 wystarczy...
nogi mam w pieknych siniaczkach no i te okropne ponczochy-koszmar ...jutro juz moge sie pozbyc tej z lewej nogi
Co do efektow to nie wiem sama ,na lydce niestety chyba mam wiecej normalnie zalamka ....
ponoc mam jeszcze czekac bo to sie bedzie wchlaniac...sama nie wiem ...
najgorsze jest to ze zaczela mnie bolec zyla pod kolanem ...niby bylam na kontroli i wszystko bylo ok a tu jak na zlosc ten bol nie wiadomo skad ?Boje sie tylko by tam sie nic nie dzialo...

Nie wiem czy ktoras z was tu jest po skleroterapi ?
Chetnie bym sie dowiedziala jak tu u was bylo.



Pzdr serdecznie!!!!
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 11:08   #1325
juleek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
koszmarne popękane naczynka:(

wiem, wiem..temat już był poruszany, ale potrzebuję konkretnych namiarów.
Mam na twarzy całą masę popękanych naczynek i nie w postaci rumienia tylko pojedynczych, a w dużej ilości.
Potrzebuję informacji jaka metoda się sprawdza, gdzie i za ile w Warszawie można wykonać taki zabieg. Z góry dziękuję za odp.
juleek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:23   #1326
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: koszmarne popękane naczynka:(

Cytat:
Napisane przez juleek Pokaż wiadomość
wiem, wiem..temat już był poruszany, ale potrzebuję konkretnych namiarów.
Mam na twarzy całą masę popękanych naczynek i nie w postaci rumienia tylko pojedynczych, a w dużej ilości.
Potrzebuję informacji jaka metoda się sprawdza, gdzie i za ile w Warszawie można wykonać taki zabieg. Z góry dziękuję za odp.

zakładając nowy watek nie przyspieszysz odpowiedzi na swoje pytania.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 09:28   #1327
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Dziewczyny, w wielu postach pojawia się pytanie gdzie możecie wykonać zabieg zamykania naczynek w Waszych miastach. Warto skorzystać z baz placówek, które są dostępne w internecie. Ja ostatnio szukałam w ten sposób gabinetu, w którym mogłabym wykonać mikrodermabrazję i szczerze tą metodę polecam. Co do laserowego zamykania naczynek, baza gabinetów w poszczególnych miastach jest dostępna na przykład tutaj www.dourody.pl/laserowe_zamykanie_naczynek.html
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 20:29   #1328
africola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Hej , czy któraś z was brala bellise anti red na popękane naczyńka ? Jeśli tak to czy są jakieś efkety ?
africola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:25   #1329
projeqt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do projeqt
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Jestem nowy na forum więc serdecznie witam wszystkich, od razu zaznaczam, że nie jestem kobietą, jak większość użytkowników tego forum, lecz chłopakiem.

Także mam problem z pękającymi naczynkami, ale w końcu zirytowany postanowiłem się ich pozbyć, chociaż częściowo. Udałem się do prywatnego gabinetu, gdzie usunąłem się czerwone pajęczynki. Efekty widać od razu, skóra wygląda lepiej(dodam, iż usuwałem je na nosie), poza tym nabrałem więcej pewności siebie i ogólnie czuje się lepiej. Niby taki szczegół, a cieszy. Zabieg jak zabieg, trochę szczypało i nie było to zbyt przyjemne uczucie, ale wyglądało to tak jak by nas komar po nosie smyrał . Teraz mam kilka strupków na nosie, które mają zejść w przeciągu kilku dni. Jestem w pełni zadowolony z usługi i szczerze polecam innym wykonywanie tego zabiegu. Oczywiście nie usunąłem jeszcze wszystkich, ale zawsze mogę odwiedzić lekarza jeszcze raz.

peace
projeqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 20:46   #1330
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Project podziel się jeszcze z Wizażankami jelsi pamietasz) jakim laserem byl wykonywany zabieg.


Africola, wątpię szczerze ze po bellisie znikną pajączki, nie patrzałam w sklad jeszcze , wiec jesli sie myslę to przepraszam z gory, ale domniemam ze zawira rosliny ktore zawieraja skladniki uszczelniajace naczynka, co prowadzi do ich wzmocnienia, protekcji na nastepne naczynka. czyli jednym slowem wzmocnienie naczynek.

rozszerzonych juz naczyn nic nie zamknie tylko laser i tez neistety nie zawsze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:36   #1331
projeqt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do projeqt
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Emilia1 szczerze powiedziawszy - nie mam pojęcia jakiej firmy to był laser. Zresztą mniejsza z tym strupki już schodzą, a nos jest coraz bardziej blady.

Bujaderka- właśnie teraz jest najlepsza pora na usuwanie naczynek. Kolejny okres do zamykania pajęczynek to wiosna.
projeqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 17:47   #1332
projeqt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do projeqt
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

zielona_mandarynka - mi natomiast powiedziano, że nie mogę uprawiać sportu dopóki nie pojawią się strupki(czyli w moim przypadki 1-2 dni po zabiegu). Jednak ja wole nie ryzykować i odpuściłem sobie treningi i wf-y na okres 2 tygodni.

A teraz kolejna relacje ode mnie. Strupki już odpadły, nos jest jeszcze lekko czerwony, ale z godziny na godzinę bladnie i to mnie cieszy.
projeqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 10:29   #1333
Se_lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Zamykanie naczynek a blizny

Witam, jakieś 3 tyg temu miałam zamykane naczynka prądem, w czasie gojenia tworzyły się strupki, które potem odpadły i zostały duże ślady podobne do blizn tyle, że czerwone. Nie wiem co mam z tym robić czym mogłabym to smarować. Myślałam o contratubexie ale nie jestem przekonana czy to są blizny, serdecznie proszę o pomoc
Se_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:49   #1334
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Zamykanie naczynek a blizny

Se lEna masz mozliwosc wrzucenia zdjecia?? blizny raczej to nie powinny byc, raczej nowa skora po złuszczonej starej - po strupku. chron skore teraz kremem z filtrem. cos z aloesem, alantoiną , lagodzącego, pomagającego nowemu naskórkowi szybciej narosnąć. nawilzacz prosty w skladzie np hyraphase legere, hydranceoptimale legere, oliwka hipp jest tez bardzo dobra na nawilzanie.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:26   #1335
Se_lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Niestety nie mam jak wrzucić zdjęcia;/Nie miałam pojęcia że to mógłby być nowy naskórek (tylko dlaczego czerwono-różowego zabarwienia?) raczej rozważałam, że to blizna. Myślałam o złuszczaniu skóry raczej np.kwasy lub mikrodermabrazja lub maść contratubex na blizny. Jak poszperałam winternecie to znalazłam też jakiś krem, który być może by mi pomógł jak myślisz?
Poniżej wklejam link oraz czekam na dalsze rady, serdecznie dziękuję i pozdrawiam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...erm-XO-Gel.htm
Se_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 13:48   #1336
africola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Rozważam smarowanie policzków mascią z wyciągiem z kasztanowca może dzięki temu naczynka troche zbledną , mam nadzieję...
myślicie , że to dobry pomysł ?
africola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 15:28   #1337
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Niestety nie mam jak wrzucić zdjęcia;/Nie miałam pojęcia że to mógłby być nowy naskórek (tylko dlaczego czerwono-różowego zabarwienia?) raczej rozważałam, że to blizna. Myślałam o złuszczaniu skóry raczej np.kwasy lub mikrodermabrazja lub maść contratubex na blizny. Jak poszperałam winternecie to znalazłam też jakiś krem, który być może by mi pomógł jak myślisz?
Poniżej wklejam link oraz czekam na dalsze rady, serdecznie dziękuję i pozdrawiam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-84...erm-XO-Gel.htm
ten kremik na na 2 miejscu denat alk. ale jak widac recenzje ma dobre i służy większości.

jesli będziesz spokojniejsza to kup krem contratubex , jak chcialas albo no scar - tańszy lub Evoletktory wyjdzie najtaniej a jest odpowiednikiem no scar'a.

chcesz teraz zrobic mikrodermabrazje lub kwasy?? odradzam, cera dostala już trochę w kosc i musi sie rezgenerowac, laser to inwazyjn zabieg, z reszta przy naczynkach odradza się tego typu zabiegow (one rozjuchcają, dzialają degradacyjnie na naczykna) w gabinetach pracuje się przede wszystkim na kwasach AHA- tego typu nie mozna uzywac.

natomiast na cere naczyniową mozna zadzialac kwasem laktobionowym - z grupy polihydroksykwasów. dziala osłaniająco, ochraniająco, przeciwzapalnie i antyoxydacyjnie. preparat ktory je zawiera to Revealing Gel Nu Skin.

rowniez kwasy BHA na naczynka La Roche Posay Effaclar - ma stężenie - 1,5%


jesli chodzi o zabiegi tymi kwasami to niestety baaardzo rzadko salony maja takowe. preparaty ktore Ci podałam mozesz z powodzeniem stosowac w domu, na noc a na dzien krem z filtrem. z tym ze nocne kuracje daruj sobie dopooki cera nie "zagoi " się zcalkowicie.

prosze weź tez pod uwagę fakt ze nie widze Cię , więc bazuję tylko i wyłącznie na przypuszczeniach. inaczej mozna doradzac gdy zdiagnozuje cos lekarz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 18:42   #1338
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez syllwi Pokaż wiadomość
Ja chyba jednak wybiorę laser... Jesteście zadowolone z takiego zabiegu?

Ja mysle ze laser-jako zabieg jest teraz jednym z najlepszych rozwiazań zwiazanych z medycyną estetyczna.I tutaj moim zdaniem nie ma sie co zastanawiac.
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:21   #1339
projeqt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
GG do projeqt
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Może komuś to pomoże. Po zabiegu używałem maści/kremu - Maxibiotic.
Szczerze polecam, wszystko się ładnie zagoiło.
Jednak czytając niektóre wypowiedzi jestem przerażony ceną zabiegu
Ja zapłaciłem za cały nos równiutkie 100 zł.
projeqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 15:18   #1340
Se_lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Trochę czytałam na KWC i znalazłam jeszcze jeden krem i już sama nie wiem który był by lepszy,wklejam dwa linki (ten 2 jest z kasztanowcem, a wiem, że o tym pisałaś) wklejam dwa linki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post22409045
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-6...naczynkami.htm
Se_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 11:48   #1341
africola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez syllwi Pokaż wiadomość
U mnie kremy nie skutkowały, nawet brałam jakieś tabletki z kasztanowcem i nic :/ A takie bardzo subiektywne odczucia przy laserze – boli? Jakie to uczucie? Ja trochę panikuje...
Ja mialam już kilka zabiegow laserowych i szczerze jestem już przyzwyczajona odczuwam lekki ból coś takiego jakby Cię prąd lekko pokopał, a po zabiegu jestem troche opuchnięta. Da się przetrwać efekt wszystko wynagradza

Edytowane przez africola
Czas edycji: 2010-10-02 o 11:52 Powód: błędy
africola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 20:37   #1342
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

kobitki, kiedy w aptekach pojawią się kremy ochronne ?

jest jesień, czasami jak latam po mieście to wiatr strasznie wieje mi na twarz, która zaczerwienia się i szczypie, chciałam już czymś ją chronić ale wszędzie mi mówią "jeszcze nie mamy".

A więc moje pytanie: kiedy mam iść do tej cholernej apteki?
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:31   #1343
madziunia_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

to dziwne....bo ja już w lecie widziałam w aptekach kremy ochronne.... a teraz to już całe półki zawalone!
nie wiem jaką masz cerę - ale ja mam suchą no i ze skłonnością do pękania - regularnie we wrześniu i kwietniu zamykam naczynka laserem...
co do kremów to polecam serię FLOS-LEKU - są w przystępnej cenie! i cała gama od nawilżającego do tłustego!
polecam też PHARMACERIS!
pozdrawiam!
madziunia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:20   #1344
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

ja się tak podepnę pod wątek, bo mam problem. niby nie mam (jeszcze) popękanych naczynek, ale mam rumień (nos, policzki i broda). do tego mam cerę normalną, ale wymaga dobrego oczyszczenia, bo się pryszcze robią. i nie wiem jak to ugryźć wszystko. nie wiem też jak moją twarz traktować zimą.
próbowałam już kosmetyków AA, ziaji i lirene dla cery naczynkowej/wrażliwej. AA i ziaja mnie wysypała, a lirene nic nie robi, krem jest za słaby.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 09:33   #1345
madziunia_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

ALDENEA - polecam wizytę u kosmetyczki lub dermatologa! Jeśli chodzi o pękające naczynka to sprawa jest łatwiejsza - zamknąć laserem i po kłopocie...ale rumień to już grubsza sprawa i myślę, że najpierw powinnaś zasięgnąć rady specjalisty...
słyszałam także że krem RUBORIL isis-pharmy jest dobry na rumień...
madziunia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 19:02   #1346
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez madziunia_s Pokaż wiadomość
ALDENEA - polecam wizytę u kosmetyczki lub dermatologa! Jeśli chodzi o pękające naczynka to sprawa jest łatwiejsza - zamknąć laserem i po kłopocie...ale rumień to już grubsza sprawa i myślę, że najpierw powinnaś zasięgnąć rady specjalisty...
słyszałam także że krem RUBORIL isis-pharmy jest dobry na rumień...
już byłam. kosmetyczka chciała mi dobrać jakieś produkty firmy rhea, a dermatalog avene ale to jest w tej chwili dla mnie za drogie.
sprawdzę ten ruboril, może to będzie to
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 00:00   #1347
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez madziunia_s Pokaż wiadomość
to dziwne....bo ja już w lecie widziałam w aptekach kremy ochronne.... a teraz to już całe półki zawalone!
nie wiem jaką masz cerę - ale ja mam suchą no i ze skłonnością do pękania - regularnie we wrześniu i kwietniu zamykam naczynka laserem...
co do kremów to polecam serię FLOS-LEKU - są w przystępnej cenie! i cała gama od nawilżającego do tłustego!
polecam też PHARMACERIS!
pozdrawiam!
może dlatego ze szukam już kremu "na zimę", chce coś co chroni przed niskimi temperaturami i mrozem.

O tej porze roku moja cera wariuje i raz jestem blada raz czerwona. To jest okropne;/
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:32   #1348
UltimOLka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Ostatnio strasznie wymiotowałam!!!!
I na twarzy chyba z wysiłku a dokładniej w koło oczu mam takie wybroczyny jakby popękane naczynka!!!!!!! mam całe zapuchnięte mam oczy nie wiem co to jest !!!!
Czy to mi zniknie!!!!!!
UltimOLka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:04   #1349
madziunia_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

zatrułaś się czymś?
nieciekawie mi to wygląda - przejdż się do lekarza rodzinnego-tak dla świętego spokoju!!
madziunia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 22:19   #1350
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez UltimOLka Pokaż wiadomość
Ostatnio strasznie wymiotowałam!!!!
I na twarzy chyba z wysiłku a dokładniej w koło oczu mam takie wybroczyny jakby popękane naczynka!!!!!!! mam całe zapuchnięte mam oczy nie wiem co to jest !!!!
Czy to mi zniknie!!!!!!
Ja też niestety mam naczynka pod oczami coraz bardziej widoczne. Smaruje maceratem z kasztanowca ale to nic nie daje tylko mi się takie grudki pod oczami robią jakby pryszcze małe. Niewiem już co mam zrobić z tą twarzą. Niby też nie mam popękanych tych naczynek na twarzy, ale na lewym policzku na górze mam taką szramę ciemnoróżową i nawet puder najbardziej kryjący tego nie zakrywa, podejrzewam że to "kawałek" rumienia
Czy ktoś się orientuje kto tanio zamyka naczynka w Lublinie? Bo niestety z nogami jest u mnie dramat. Całe uda w fioletowych nitkach.... Załamać się można. Moja babcia w wieku 60 lat nie miała ani jednej żyłki a ja mam dopiero 20..
__________________
www.obsesya.blog.pl
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.