Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 20:39   #1741
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

fajne zdjęcia
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:49   #1742
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez annini Pokaż wiadomość
W H&M widziałam o takie, ale są a'la zamszowe i mają ozdoby na nosku, więc nie wiem czy Cię zainteresują
Zamsz mi nie przeszkadza, choć fakt, wolałabym bez ozdóbek. Fason fajny, ale buty odpadają, bo w H&M nie ma dla mnie rozmiaru - ich 36 jest dla mnie za duże, a 35 nie robią. Podobnie mam z F&F - swojego czasu mieli fajne nudziaki na niziutkiej szpileczce - no ale pływam w nich. Tylko kapcie mogę tam kupować.

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie, muszę poszukać go w sieci. A może leci na jakimś kanale w tv?
Oglądam go w sieci, więc jestem niezorientowana co do tego, czy puszczają go w TV. Ale serial ogląda się bardzo dobrze (jeśli ktoś lubi tematykę prawniczą), a dodatkowo można też czerpać inspiracje ubraniowe.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 08:08   #1743
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o kolorze miętowym? Warto w niego inwestować? Ja póki co się opierałam, ale waham się czy nie kupić jakiejś marynarki. Sprawdzi się zimą..?
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc Ja myślę że tak, mięta to dobry pomysł na jesień-zimę Sama mam miętowy żakiet i miętowy sweterek - na pewny ich nie zabraknie w mojej jesiennej garderobie
Też jestem za miętą na wczesną jesień - idealna np. do klasycznego beżowego trencza Mięta razem z mocnym beżem i pudrowym, to dla mnie w zestawieniu z typowo jesiennymi elementami garderoby, to jeszcze taki ostatni powiew ciepła

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ubieracie się teraz w takie upały?
Chyba rozbieramy
Nie znoszę upałów, alienuję się wówczas w chłodnych pomieszczeniach. Najgorsze są upalne noce, spać nie można Ale jeśli już muszę gdzieś wyjść, to zakładam cienką bluzkę oversize (aby było przewiewnie i jednocześnie zakryć ciało przed słońcem), do tego jakaś spódnica/spodenki, baleriny i większa torba z doczepianym paskiem (bezcenny do zarzucenia na ramię gdy torebka przytłacza ciężarem litrów wody bez której umrę ).

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
ja najbardziej lubię poczatek jesieni cz wiosnę - lekki chłodek, tak że moząnw yjsc w dłuich spodniach, jakiejś marynarce czy sweterku i balerinach. I baleriny to tez moje ulubione buty.
100% prawda!
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:24   #1744
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Hej,
ponieważ bardzo lubię czytać ten wątek, a prezentowany przez Was styl jest mi bliski (dopiero się uczę i kompletuję ubrania ) poproszę tu o poradę
w sobotę mam wybrać się na wesele jako osoba towarzysząca.
I mam niemały problem jedyna sukienka jaką posiadam, to ta z załącznika. Nie mam pomysłu jak ją ożywić... Chciałabym ubrać cieliste buty, bo są najwygodniejsze. Tylko co dalej mam niewiele czasu, budżet na to też wolałabym ograniczyć...
Nie wspomnę o fryzjerze, do którego nie pójdę, bo ślub jest 150km od mojej miejscowości i nawet nie chce umawiać się tam do niesprawdzonego fryzjera, żeby nie stracić pieniędzy i nie wylać litrami łez
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że znajdą się jakieś pomysły, które mi pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (104,3 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (116,1 KB, 183 załadowań)

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2012-07-30 o 10:28
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:28   #1745
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Też jestem za miętą na wczesną jesień - idealna np. do klasycznego beżowego trencza Mięta razem z mocnym beżem i pudrowym, to dla mnie w zestawieniu z typowo jesiennymi elementami garderoby, to jeszcze taki ostatni powiew ciepła


Chyba rozbieramy
Nie znoszę upałów, alienuję się wówczas w chłodnych pomieszczeniach. Najgorsze są upalne noce, spać nie można Ale jeśli już muszę gdzieś wyjść, to zakładam cienką bluzkę oversize (aby było przewiewnie i jednocześnie zakryć ciało przed słońcem), do tego jakaś spódnica/spodenki, baleriny i większa torba z doczepianym paskiem (bezcenny do zarzucenia na ramię gdy torebka przytłacza ciężarem litrów wody bez której umrę ).


100% prawda!
O tak, alienowanie się w chłodnym domku to najlepsze co można zrobić podczas upałów, ktore na szczęście w naszym kraju nigdy nie trwają zbyt długo.

Chciałam ombre, to mam Na szczęście obeszło się bez farbowania góry włosow na ciemniejszy kolor i efekt jest bardzo naturalny.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:45   #1746
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Hej,
ponieważ bardzo lubię czytać ten wątek, a prezentowany przez Was styl jest mi bliski (dopiero się uczę i kompletuję ubrania ) poproszę tu o poradę
w sobotę mam wybrać się na wesele jako osoba towarzysząca.
I mam niemały problem jedyna sukienka jaką posiadam, to ta z załącznika. Nie mam pomysłu jak ją ożywić... Chciałabym ubrać cieliste buty, bo są najwygodniejsze. Tylko co dalej mam niewiele czasu, budżet na to też wolałabym ograniczyć...
Nie wspomnę o fryzjerze, do którego nie pójdę, bo ślub jest 150km od mojej miejscowości i nawet nie chce umawiać się tam do niesprawdzonego fryzjera, żeby nie stracić pieniędzy i nie wylać litrami łez
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że znajdą się jakieś pomysły, które mi pomogą
Moim zdaniem taka sukienka to klasa sama w sobie - wyglądasz bardzo ładnie i elegancko Żywa ilustracja stylu który mi się tak podoba
I moim zdaniem ta stylizacja jest prawie kompletna, wystarczy dorzucić kopertówkę i bransoletkę na rękę
Nie wiem co rozumiesz przez ożywienie - chodzi Ci o dodanie koloru? Ewentualnie możesz się pokusić o kopertówkę w mocnym kolorze, choć moim zdaniem neutralna wyglądałaby ładniej
blekitne_niebo jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 12:33   #1747
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Moim zdaniem taka sukienka to klasa sama w sobie - wyglądasz bardzo ładnie i elegancko Żywa ilustracja stylu który mi się tak podoba
I moim zdaniem ta stylizacja jest prawie kompletna, wystarczy dorzucić kopertówkę i bransoletkę na rękę
Nie wiem co rozumiesz przez ożywienie - chodzi Ci o dodanie koloru? Ewentualnie możesz się pokusić o kopertówkę w mocnym kolorze, choć moim zdaniem neutralna wyglądałaby ładniej
dziękuję
tak, miałam na myśli dodanie koloru, bo nie chciałabym wyglądać zbyt ponuro, zwłaszcza, że na wizażu naczytałam się, że czerń na wesele to zdecydowanie odpada...
jeśli Tobie (lub którejś z Was) chciałoby się pokazać zdjęcia przykładowych bransoletek/kolczyków itp. albo napisać jaki makijaż i paznokcie dodać, to będę wdzięczna. Mam pełno ubrań, dodatków, ale nie mam tego zmysłu co Wy
i chętnie się dowiem czy w jakiejś sieciówce teraz widziałyście może cieliste kopertówki?
To ślub kolegi mojego chłopaka, na którym poznam wszystkich jego znajomych z rodzinnej miejscowości, którzy rozjechali się na studia po całej Polsce, więc same rozumiecie - zależy mi, żeby się jakoś prezentować...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 13:21   #1748
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
dziękuję
tak, miałam na myśli dodanie koloru, bo nie chciałabym wyglądać zbyt ponuro, zwłaszcza, że na wizażu naczytałam się, że czerń na wesele to zdecydowanie odpada...
jeśli Tobie (lub którejś z Was) chciałoby się pokazać zdjęcia przykładowych bransoletek/kolczyków itp. albo napisać jaki makijaż i paznokcie dodać, to będę wdzięczna. Mam pełno ubrań, dodatków, ale nie mam tego zmysłu co Wy
i chętnie się dowiem czy w jakiejś sieciówce teraz widziałyście może cieliste kopertówki?
To ślub kolegi mojego chłopaka, na którym poznam wszystkich jego znajomych z rodzinnej miejscowości, którzy rozjechali się na studia po całej Polsce, więc same rozumiecie - zależy mi, żeby się jakoś prezentować...
Moim osobistym zdaniem mała czarna jest ponadczasowa i jak najbardziej pasuje na uroczystości typu ślub/wesele.
Kopertówki cieliste widziałam w atrakcyjnych cenach w Zarze.
Kolczyki proponuję małe, wkrętki-perełki; bransoletka stonowana, niekrzykliwa, niezbyt gruba i niezbyt cienka.
Możesz pomalować paznokcie na mocniejszy kolor typu fuksja/czerwień.
Makijaż to już zależy co lubisz i co do Ciebie pasuje
blekitne_niebo jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 13:52   #1749
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

Chciałam ombre, to mam Na szczęście obeszło się bez farbowania góry włosow na ciemniejszy kolor i efekt jest bardzo naturalny.
Jakieś zdjęcie?

PS. Sprowadzasz mnie na złą drogę.
zaczęłam oglądać Desperate Housewives, lecę od pierwszego odcinka.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-07-30 o 14:33
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:19   #1750
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Inspiracje "małej czarnej"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1241620271.jpg (102,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fe.jpg (12,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ki.jpg (19,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg df.jpg (37,0 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klo.jpg (19,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sa.jpg (49,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hj.jpg (20,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ew.jpg (16,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jk.jpg (22,7 KB, 14 załadowań)
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 14:39   #1751
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja w ramach ożywienia, jeśli buty mają być cieliste (więc kopertówka pewnie też), dodałabym po prostu szeroki szal na ramiona w mocnym kolorze - na przykład bordowy lub czerwony, ewentualnie zgrabny żakiet A sukienka jest piękna i bardzo zgrabnie w niej wyglądasz
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 14:44   #1752
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Przyznam się do paru grzeszków i oczekuję rozgrzeszenia Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam parę rzeczy: pseudojedwabną, delikatną jak mgiełka koszulę w kolorze kości słoniowej - jest piękna (zdjęcie z załączniku), dwa basicowe T-shirty - jeden kremowy, drugi śnieżnobiały z Reserved - pięknie leży, choć na wieszaku przypomina szmatkę, oraz cekinowy żakiet z Zary - nie mogłam się mu oprzeć (zdjęcie w załączniku)
Wyprzedaże mają się już jednak ku końcowi - i dobrze, bo mnie już nie będą kusić Czas się skupić na modzie jesiennej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszula Zara.jpg (17,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żakiet cekiny.jpg (15,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żakiet cekiny 2.jpg (5,1 KB, 767 załadowań)
blekitne_niebo jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:00   #1753
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Moim osobistym zdaniem mała czarna jest ponadczasowa i jak najbardziej pasuje na uroczystości typu ślub/wesele.
Kopertówki cieliste widziałam w atrakcyjnych cenach w Zarze.
Kolczyki proponuję małe, wkrętki-perełki; bransoletka stonowana, niekrzykliwa, niezbyt gruba i niezbyt cienka.
Możesz pomalować paznokcie na mocniejszy kolor typu fuksja/czerwień.
Makijaż to już zależy co lubisz i co do Ciebie pasuje
Również uważam, ze mała czarna jest ponadczasowa i pasuje na wesele ale rozjaśniłabym ją dodatkami Ostatnio sama stałam przed dylematem co założyć na wesele i do końca nie byłam przekonana do sukienki, którą miałam założyć. Ostatecznie kupiłam dwa dni przed weselem czarną sukienkę mimo, że też nie byłam do tego przekonana i świetnie się w niej czułam. Wklejam zdjęcie sukienki i bucików, które wybrałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 464760_389211141114998_2096874762_o.jpg (86,8 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6451101107_1_1_4.jpg (9,3 KB, 96 załadowań)
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 15:36   #1754
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jakieś zdjęcie?

PS. Sprowadzasz mnie na złą drogę.
zaczęłam oglądać Desperate Housewives, lecę od pierwszego odcinka.
Dodam najpoźniej jutro, ale od razu mowię, że efekt jest naprawdę naturalny

Haha, dobrze ! Ja kiedyś oglądałam regularnie na Polsacie (zdaje się w niedzielne wieczory), ale potem poszłam do internatu i już nie miałam takiej możliwości Teraz nadrabiam.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:13   #1755
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Przyznam się do paru grzeszków i oczekuję rozgrzeszenia Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam parę rzeczy: pseudojedwabną, delikatną jak mgiełka koszulę w kolorze kości słoniowej - jest piękna (zdjęcie z załączniku), dwa basicowe T-shirty - jeden kremowy, drugi śnieżnobiały z Reserved - pięknie leży, choć na wieszaku przypomina szmatkę, oraz cekinowy żakiet z Zary - nie mogłam się mu oprzeć (zdjęcie w załączniku)
Wyprzedaże mają się już jednak ku końcowi - i dobrze, bo mnie już nie będą kusić Czas się skupić na modzie jesiennej

Ja bym chciała żeby sezon letni trwał wiecznie. Nie spieszy mi sie do jesieni.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:46   #1756
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, szukam od paru miesięcy torebki na lato i nic Marzy mi się coś w stylu Kelly bag czy Birkin w kolorze beżowym, rozmiar mniejszy niż A4 ale większy niż typowa kopertówka. Potrzebuję zmieścić tylko parasol składany, mala kosmetyczkę, telefon, portfel i mala butelkę wody mineralnej. Jestem niska i źle wyglądam z wielkimi torebkami I jeszcze jedno - koniecznie musi miec dodatkowy pasek na ramię. Cena tak do 300 zl, najlepiej ze skóry bo chcę żeby mi trochę posłużyła. Widziałyście może coś w tym stylu?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 20:47   #1757
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;35579807]Zamsz mi nie przeszkadza, choć fakt, wolałabym bez ozdóbek. Fason fajny, ale buty odpadają, bo w H&M nie ma dla mnie rozmiaru - ich 36 jest dla mnie za duże, a 35 nie robią. Podobnie mam z F&F - swojego czasu mieli fajne nudziaki na niziutkiej szpileczce - no ale pływam w nich. Tylko kapcie mogę tam kupować.

Oglądam go w sieci, więc jestem niezorientowana co do tego, czy puszczają go w TV. Ale serial ogląda się bardzo dobrze (jeśli ktoś lubi tematykę prawniczą), a dodatkowo można też czerpać inspiracje ubraniowe. [/QUOTE]

Jeju, ale musisz mieć małe stópki A mogę tak z ciekawości zapytać gdzie kupujesz buty?
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:01   #1758
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Jeju, ale musisz mieć małe stópki A mogę tak z ciekawości zapytać gdzie kupujesz buty?
Nie aż tak - całe 22 cm!

Buty z sieciówek odzieżowych odpadają - ich 36 jest za duże w 99% przypadków, a mniejsze rzadko kiedy robią. Jedyne buty jakie mam z sieciówki nieobuwniczej to trampki na spacery z psem z H&M z działu dziecięcego.

Deichmann też odpada - wszystko za duże. Często kupuję w CCC, zwłaszcza Lasocki dobrze na mnie leży, no i przeważnie jest z prawdziwej skóry. Czasem znajduję też coś w sensownej cenie i sensownej jakości polskiej produkcji w Syrenie.

Dopisek: Zapomniałam o jedynej sieciówce odzieżowej, której buty na mnie leżą - Atmosphere. Ich 3 jest w sam raz w większości przypadków. No ale z przymiarkami kiepsko, jeśli mieszka się w Polsce.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2012-07-30 o 21:07
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:08   #1759
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

bam.

Edytowane przez caat
Czas edycji: 2012-08-01 o 19:20
caat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 22:36   #1760
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Sukienka jest sama w sobie delikatna, może jakieś cięższe, bardziej drapieżne buty? Taka moja sugestia Na przykład takie jak w Zarze, ze srebrnymi czubkami.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:36   #1761
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
Bacznie obserwuję ten wątek i prosiłabym o poradę
Wybieram się na weselę w sierpniu i mam dylemat.
Zakupiłam tę sukienkę i nie wiem jakie dodatki najlepiej będą do niej pasować.

Załącznik 4801581

Mam dwa faworyty, jeśli chodzi o buty.
Boje się, że czerń może być "za ciężka", ale z drugiej strony beż sprawi, że będę bez wyrazu
(w sensie w jednym kolorze)

Załącznik 4801582Załącznik 4801583

Może ma jakaś dobra Duszyczka pomysł do tej kreacji ?
Chętnie wysłucham i z góry dziękuje.

btw. biżu będzie tu zbędne (chyba)
haha Wstawiałam jakoś w kwietniu swoją 'stylizację' z wesela w prawie identycznej sukience ( moja nie miała rękawów )także przejrzyj wątek. Miałam cieliste buty i grafitową torebkę-mydelniczkę

Na początku chciałam postawić na kontrastowe dodatki, ale zdecydowałam się jednak na wersję jednolitą. Sama nie wiem dlaczego, ale chyba mam słabość do rozmytych, jasnych zestawów. Z biżuterii postawiłam na szeroki naszyjnik z drobnych koralików, w kolorze sukienki, a w uszach miałam złote kolczyki na sztyfcie. Włosy ułożone w kok w kształcie kokardy

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2012-07-30 o 22:48
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 23:09   #1762
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i zdjęcia
admirable przymierzałam tę sukienkę, jest bardzo ładna, ale ja jestem typową gruszką/kręglem - nie wiem czy przez to, ale chyba byłoby mi w niej niewygodnie jeśli chodzi o jakikolwiek taniec, miałam w niej bardzo skrępowane ruchy... W sumie teraz troche żałuję, że jej nie kupiłam ale jest też kwestia tego typu, że chce ukryć niezbyt zgrabne kolana
jutro przejdę się do Zary, może jeszcze uchowała się ta sukienka w rozmiarze S, w co wątpię no i poszukam torebki.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 23:45   #1763
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, potrzebuję porady

Kupiłam sukienkę z baskinką z Zary.
Wszystko fajnie, pięknie ... ale mam problem z wyborem garderoby na górę.
Nie chcę żakietu z baskinką, choć to byłoby pewnie najlepsze rozwiązanie

Macie jakieś pomysły/inspiracje?
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 01:13   #1764
blackandblue
Rozeznanie
 
Avatar blackandblue
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Kupiłaś tę w kolorze brudnego różu z niewykończonymi rękawami? Jeśli na co dzień, założyłabym do niej czarny/szary/bordowy krótki kardigan, najlepiej taki bez dekoltu, tylko zapinany do samej góry. Jeśli na wieczór, to szeroki szal.
__________________
Klasyka nigdy nie wychodzi z mody.
blackandblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:30   #1765
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Olcia jeśli krępowała Ci ruchy to nie ma sensu się w niej męczyć moim zdaniem
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:30   #1766
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Sukienka jest sama w sobie delikatna, może jakieś cięższe, bardziej drapieżne buty? Taka moja sugestia Na przykład takie jak w Zarze, ze srebrnymi czubkami.
Nie podobają mi się te buty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
haha Wstawiałam jakoś w kwietniu swoją 'stylizację' z wesela w prawie identycznej sukience ( moja nie miała rękawów )także przejrzyj wątek. Miałam cieliste buty i grafitową torebkę-mydelniczkę

Na początku chciałam postawić na kontrastowe dodatki, ale zdecydowałam się jednak na wersję jednolitą. Sama nie wiem dlaczego, ale chyba mam słabość do rozmytych, jasnych zestawów. Z biżuterii postawiłam na szeroki naszyjnik z drobnych koralików, w kolorze sukienki, a w uszach miałam złote kolczyki na sztyfcie. Włosy ułożone w kok w kształcie kokardy
Aaaa zobaczę

Co do dodatków to cały czas mam dylemat co do niej ubrać.
Włosy chciałabym maksymalnie wyprostować (z natury mam kręcone) bądź upiąć w delikatny koczek.
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 11:03   #1767
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się te buty



Aaaa zobaczę

Co do dodatków to cały czas mam dylemat co do niej ubrać.
Włosy chciałabym maksymalnie wyprostować (z natury mam kręcone) bądź upiąć w delikatny koczek.
wtrącę się dziewczyny bo i ja mam podobny zestaw na wesele, kupiłam w Zarze śmietankową sukienkę a teraz nie mogę dobrać do niej butów szukam cielistych-ale nie żółtych bucików, prostych -b. klasycznych i szczerze mówiąc to już obleciałam pół Warszawy i jestem załamana, mam baaardzo wąską nogę i wszystko ze mnie spada.

Nie wiem gdzie mam kupić już te buty
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 11:19   #1768
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Mogę dołączyć?
Uwielbiam taki styl Ogólnie inspiracją jest dla mnie Vintage Girl
No i uwielbiam oglądać Małgosię Sochę. Ogólnie lubię beże, czernie, brązy (jak moja Mama) ale lubię ożywiać strój pastelami, czerwieniami Kocham kobiece marynarki, mam już dwie w kolorze pudrowego różu, czarną, czerwoną i poluję na miętową do takowych szpilek Na większy zakupowy szał klasycznych rzeczy wybieram się jak zrzucę parę kilo
Wrzucacie piękne zdjęcia
Więc witam się z Wami serdecznie

A propos, niedługo będę miała do wymiany klasyczne, czarne, zamszowe szpilki, prawie nowe, roz. 39 dla zainteresowanych mogę później wrzucić linka
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 14:34   #1769
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Kupiłam sukienkę z baskinką z Zary.
Wszystko fajnie, pięknie ... ale mam problem z wyborem garderoby na górę.
Nie chcę żakietu z baskinką, choć to byłoby pewnie najlepsze rozwiązanie

Macie jakieś pomysły/inspiracje?
Ja bym wybrała zimą/jesienią lekko puchate bolerko z angory, albo krótki klasyczny sweterek 3/4.

Zdjęcia potraktuj mocno schematycznie i przykładowo, zwłaszcza weselną Kate.

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
Co do dodatków to cały czas mam dylemat co do niej ubrać.
Włosy chciałabym maksymalnie wyprostować (z natury mam kręcone) bądź upiąć w delikatny koczek.
Stawiam na subtelny koczek i jasne buty - będziesz wyglądać świeżo nawet po kilku godzinach wesela.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:54   #1770
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ciekawy wpis o racjonalnych zakupach:
http://minimalist-ka.blogspot.com/20...rawa.html#more
plus jeszcze kilka o tej tematyce na blogu.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.