Idę sobie na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 10:37   #1
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812

Idę sobie na wesele


Tak może być?
Jakieś minimalne modyfikacje wchodzą w grę. Ale raczej mało kosztowne.

Będzie jeszcze skórzana czarna kopertówka.
Top, kremowy, ma przód delikatnie błyszczący (nie jak psu wiadomo co), jak satyna bawełniana.
Jakby co, mam jeszcze identyczny żakiet (krój jak ten czarny) w jasnym beżu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tutu.jpg (7,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg top.jpg (35,1 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg top d.jpg (18,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg żakiet stradi.jpg (21,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ryłko.jpg (33,4 KB, 16 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2013-03-04 o 10:43
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:09   #2
blueees
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 115
Dot.: Idę sobie na wesele

Niby przyjęło się, że jak na wesele to tylko w sukience, ale Twój zestaw mi się bardzo podoba i według mnie możesz śmiało tak iść
blueees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 14:52   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Idę sobie na wesele

W bawełnianym topie na wesele to tak nie bardzo, jeśli masz więcej niż 12 lat. Trochę nieelegancko, zwłaszcza w połączeniu z taką spódniczką.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 15:31   #4
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Idę sobie na wesele

zgadzam się z mpt. ton top będzie wyglądał nie na miejscu. zresztą do tej spódnicy to on pasował nie będzie. rozumiem, że nie chcesz się wykosztowywać, ale to jest zestaw na codzień, do sklepu. nie na imprezę. na Twoim miejscu postawiłabym na bardziej elegancką bluzkę i proste spodnie albo spódnicę.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 16:12   #5
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Idę sobie na wesele

mi się podoba uważam,że możesz iść tak ubrana
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 22:07   #6
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Idę sobie na wesele

Bialy tshirt na wesele ? Nie
Jak już to poszukaj jakiejś gorsetowego eleganckiego topu do tej spódnicy to wtedy by wyglądało jak sukienka

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2013-03-04 o 22:09
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 12:16   #7
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Idę sobie na wesele

Dla mnie też ten top nie będzie pasował, musisz zamienić go na coś z bardzie eleganckiego materiału ale poza tym fajna kombinacja W końcu to panna młoda musi błyszczeć elegancją , goście za to mogą poszaleć z doborem garderoby
jeszcze te skórzana kopertówka... fajnie
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:22   #8
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Idę sobie na wesele

Uff, mam wreszcie trochę czasu.

Dziękuję za wszystkie powyższe uwagi.

Jest trochę nieporozumień.
Zarzucono mi, że spódnica jest dziecinna, daję lepsze zdjęcie. Nie mam go w moim kolorze, będzie zdjęcie czerwonej. Spódnica (na mnie) długości lekko za kolana (wcześniejsze zdjęcie tego nie pokazuje, chodziło mi głównie o kolor między czerwienią a pomarańczem).

Top, może faktycznie niezbyt szczęśliwie wybrany. Na pewno odpada, bo się bardzo gniecie. To jest grubsza, błyszcząca wiskoza (przód), ale to taki "matowy" błysk, jak przy satynie bawełnianej (a nie bardzo błyszczącej poliestrowej).

Jaki zatem top sugerujecie? Na pewno nie chcę gorsetowego, bo to jest spódnica i chcę żeby spódnicą została, a nie prawie sukienką.
Nie chcę też czarnego . Muszą być krótkie rękawki. Żadnych ramiączek( w ostateczności mogą być szerokie).

Okazuje się, żeMacademian Girl pokazuje tę tiulówkę u siebie na blogu (inny kolor). Zgapić bluzkę?

Ręce opadają. W sklepach nic nie ma. W weekend zwiedziłam Manufakturę i Galerię Łódzką i nic

Sukienek mam multum, potrafię do nich dobrać wszystko. Przy tej spódnicy odpadam I bardzo, bardzo chcę w niej iść.

Co do koloru, nikt u nas, a już zwłaszcza moja siostra, czyli PM, nie ma problemu z białym, czy kremem na ślubie. Mamy ubrać się w takie kolory ,jakie lubimy i w jakich dobrze wyglądamy. To, że będę miała biały top, nie sprawi, że pijany wujek pomyli mnie z PMką. Zresztą na moim ślubie i moja mama i moja koleżanka były na biało/kremowo. Bulwersu nie było, wyglądały obie bardzo ładnie. Ani dla mnie, ani dla siostry to nie jest problem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tutu long.jpg (15,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maca.jpg (37,9 KB, 155 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2013-03-11 o 11:24
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 11:55   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Idę sobie na wesele

Ślub i wesele to elegancka impreza. Strojem okazujesz szacunek Parze Młodej. Ja w takim stroju, jaki proponujesz, poszłabym na spacer. Może jestem staroświecka i drętwa, ale moim zdaniem Twoja propozycja jest niestosowna. Być może zupełnie gładka bluzka i żakiet dodałyby stylizacji trochę elegancji, ale kompletnie nie mam pomysłu na materiał bluzki.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:24   #10
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Jaki zatem top sugerujecie? Na pewno nie chcę gorsetowego, bo to jest spódnica i chcę żeby spódnicą została, a nie prawie sukienką.
Nie chcę też czarnego . Muszą być krótkie rękawki. Żadnych ramiączek( w ostateczności mogą być szerokie).
Chesz specjalnie wyglądać na ślubie jakbyś szła na zakupy ? jak dla mnie taka spódnicę mozna założyc ewentualnie tylko z elegancka górą a nie oversizowym tshirtem !

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ślub i wesele to elegancka impreza. Strojem okazujesz szacunek Parze Młodej. Ja w takim stroju, jaki proponujesz, poszłabym na spacer. Może jestem staroświecka i drętwa, ale moim zdaniem Twoja propozycja jest niestosowna.
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:28   #11
roxyfoxy
Raczkowanie
 
Avatar roxyfoxy
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 64
Dot.: Idę sobie na wesele

ho bluzkę bym wymieniła, bo tak to można iść na randkę a nie na wesele
roxyfoxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 10:56   #12
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Idę sobie na wesele

hahaa, no tak, wystrojmy sie wszyscy w satynowe kiecki, baskinki, szpilki nude i garnitury (bo tak wiekszosc polakow wyglada na weselach ;d), bo to przeciez okaze parze mlodej szacunek, a po polnocy lezmy wszyscy narabani pod stolami, tacy badzmy eleganccy i stylowi

odbiegajac od tematu watku - stroj jako wyraz szacunku, serio? cos takiego moze sie sprawdzac na pogrzebie co najwyzej i rozmowie o prace. wesele to czas przede wszystkim RADOSCI i zabawy, wiec jaki jest sens pakowania sie w eleganckie kiecki i zakiety? nie strojem oddajemy szacunek, emocje, tylko zachowaniem, wiec to, czy ktos zalozy tiulowa spodnice czy kiecke z zorzety ma najmniejsze znaczenie.

Macademian Girl wyglada w tej spodnicy i bluzce PIEKNIE, wiec moim zdaniem smialo mozesz sie tym strojem zainspirowac. Ty masz sie czuc dobrze w tym, co masz na sobie, Ty spedzisz w tym cala noc, nie para mloda, wiec soba sie sugeruj, nie innymi.
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 11:18   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
hahaa, no tak, wystrojmy sie wszyscy w satynowe kiecki, baskinki, szpilki nude i garnitury (bo tak wiekszosc polakow wyglada na weselach ;d)[...]
Sporo jest jeszcze innych opcji, które nie wiążą się z zakłataniem t-shirtu
Cytat:
odbiegajac od tematu watku - stroj jako wyraz szacunku, serio?
Serio.
Założenie bawełnianej koszulki i nie pasującej do tego spódnicy (nie mówię tu o kroju, materiale itp, tylko o zwykłym "niepasowaniu") raczej nie doda uroku. Nikt przecież nie pisze, że Autorka ma się wbić w garsonkę, ale skoro sama ma wątpliwości co do tego zestawu, to chyba nie do końca jest to jej styl.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:02   #14
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez ChaseTheCloudsAway Pokaż wiadomość
hahaa, no tak, wystrojmy sie wszyscy w satynowe kiecki, baskinki, szpilki nude i garnitury (bo tak wiekszosc polakow wyglada na weselach ;d), bo to przeciez okaze parze mlodej szacunek, a po polnocy lezmy wszyscy narabani pod stolami, tacy badzmy eleganccy i stylowi

odbiegajac od tematu watku - stroj jako wyraz szacunku, serio? cos takiego moze sie sprawdzac na pogrzebie co najwyzej i rozmowie o prace. wesele to czas przede wszystkim RADOSCI i zabawy, wiec jaki jest sens pakowania sie w eleganckie kiecki i zakiety? nie strojem oddajemy szacunek, emocje, tylko zachowaniem, wiec to, czy ktos zalozy tiulowa spodnice czy kiecke z zorzety ma najmniejsze znaczenie.

Macademian Girl wyglada w tej spodnicy i bluzce PIEKNIE, wiec moim zdaniem smialo mozesz sie tym strojem zainspirowac. Ty masz sie czuc dobrze w tym, co masz na sobie, Ty spedzisz w tym cala noc, nie para mloda, wiec soba sie sugeruj, nie innymi.
chyba jest coś pomiędzy satynową kiecką a bawełniną bluzką
nie popadajmy w skrajności.

no serio jakyś zobaczyła kogoś na pogrzebie w żóltej spodnicy pomaranczowej koszulce i fioletowych butach to nie pomyślałabyś że to z lekka brak szacunku

Są takie sytuacje gdzie trzeba dostosować ubiór do okazji np. wesele, pogrzeb czy egzamin. Są rzeczy które po prostu wypada a skoro kogoś nie obchodzi zdanie innych to nie wrzuca tu zapytania o to czy strój się nadaje

Myślałaś może o bluzce typu mgiełka? One wyglądają eleganco a zarazem nowoczesnie i modnie
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:58   #15
ChaseTheCloudsAway
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 252
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
no serio jakyś zobaczyła kogoś na pogrzebie w żóltej spodnicy pomaranczowej koszulce i fioletowych butach to nie pomyślałabyś że to z lekka brak szacunku

Są takie sytuacje gdzie trzeba dostosować ubiór do okazji np. wesele, pogrzeb czy egzamin.

nie, nie pomyslalabym, ze to brak szacunku (brak gustu za to jak najbardziej...), bo jak napisalam wyzej, szacunek wyrazany jest przez zachowanie, nie to co ktos ma na sobie. podobnie - zalobe przezywamy 'wewnetrznie', a nie chodzac od gory do dolu ubranymi na czarno, bo ani nas to nie pokrzepia, ani nie dodaje uroku. moim zdaniem. i nie, na egzamin tez nie chodze ubrana na "galowo", podobnie zreszta jak 3/4 mojej uczelni i nikt nie odbiera tego jako brak szacunku..

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Założenie bawełnianej koszulki i nie pasującej do tego spódnicy (nie mówię tu o kroju, materiale itp, tylko o zwykłym "niepasowaniu") raczej nie doda uroku. Nikt przecież nie pisze, że Autorka ma się wbić w garsonkę, ale skoro sama ma wątpliwości co do tego zestawu, to chyba nie do końca jest to jej styl.
z tego, co widze, autorka nie pytala czy wypada tak isc na wesele, tylko czy wybrane przez nia rzeczy ze soba graja. odnosnie pasowania - wydaje mi sie, ze idealne, grzeczne dopasowanie garderoby bylo hitem 5 lat temu, od kilku sezonow laczy sie to, co pozornie laczone byc nie powinno..jezeli wyglada to dobrze, to czemu nie? mozna nosic sweter i cekinowa spodnice, wiec bawelniany tshirt i tiulowa kiecke takze.

plus kiedy bawic sie moda, jak nie teraz poki jestesmy mlode? odwagi troche, nie tylko baskinki, zakiety, mietowe rurki i szpilki w kolorze nude..
ChaseTheCloudsAway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 22:14   #16
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: Idę sobie na wesele

Teraz na weselach są różne kreacje. I sukienki i spódniczki , topy, żakieciki , spodnie itp.
to już nie te czasy że dziewczyny ubrane na sztywno w długie suknie, nie mogły się poruszyć przy stole i na parkiecie. Jesteś moda i wyglądasz w tym fajnie
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 16:09   #17
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez ninka84 Pokaż wiadomość
to już nie te czasy że dziewczyny ubrane na sztywno w długie suknie, nie mogły się poruszyć przy stole i na parkiecie.
Nie no takie rzeczy to mineły z XIX wiekiem chyba
Przeciez są tez wygodne eleganckie opcje

A wmnie ktoś w tshircie na weselu wygląda jakby przyszedł 'z ulicy' albo jakby zapomniał i szykowął się na ostatnią chwile

Cytat:
Napisane przez ninka84 Pokaż wiadomość
Jesteś moda i wyglądasz w tym fajnie
autorka nie pokzywała zdjec na sobie a dziewczyna na zdjęciu jest ubarna z bluzke w dziury no a to juz stanowczo nie wygląda weselnie
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:37   #18
MarryEllen
Raczkowanie
 
Avatar MarryEllen
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 43
Dot.: Idę sobie na wesele

Hej,
jestem tutaj nowa i zupełnie przypadkowo trafiłam na ten wątek, ale MUSZE się wypowiedzieć, ponieważ spódnica jest PIĘKNA (marzę o takiej, ale w odcieniach szarości) i wg mnie jak najbardziej nadaje się na wesele.
Ja osobiście połączyłabym ją z jak najbardziej prosa bluzką, założyłabym top (najlepiej gładki) na szerszych ramiączkach, albo taki w typie "łódki". Ten proponowany przez Autorkę także mi się podoba, ale ja mam już swoją wizję w głowie
Dodałabym jeszcze jakiś dodatek na szyję, fajny długi wisior, albo krótki naszyjnik, w zależności od dekoltu. No i eleganckie szpile, ofkoz!

A tak na marginesie widziałam kiedyś fotkę M. Sochy w tiulowej spódnicy i wygladała mega elegancko. Załaczyłabym tę fotkę, aby zamknąć usta Paniom, które uważają spódnicę za "niegodną wesela", ale niestety nie potrafię jeszcze załączać zdjęć
MarryEllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 09:19   #19
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Idę sobie na wesele

Cytat:
Napisane przez MarryEllen Pokaż wiadomość
Hej,
jestem tutaj nowa i zupełnie przypadkowo trafiłam na ten wątek, ale MUSZE się wypowiedzieć, ponieważ spódnica jest PIĘKNA (marzę o takiej, ale w odcieniach szarości) i wg mnie jak najbardziej nadaje się na wesele.
Ja osobiście połączyłabym ją z jak najbardziej prosa bluzką, założyłabym top (najlepiej gładki) na szerszych ramiączkach, albo taki w typie "łódki". Ten proponowany przez Autorkę także mi się podoba, ale ja mam już swoją wizję w głowie
Dodałabym jeszcze jakiś dodatek na szyję, fajny długi wisior, albo krótki naszyjnik, w zależności od dekoltu. No i eleganckie szpile, ofkoz!

A tak na marginesie widziałam kiedyś fotkę M. Sochy w tiulowej spódnicy i wygladała mega elegancko. Załaczyłabym tę fotkę, aby zamknąć usta Paniom, które uważają spódnicę za "niegodną wesela", ale niestety nie potrafię jeszcze załączać zdjęć
Si
Orage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 16:26   #20
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Idę sobie na wesele

jestem ,,za" twoim zestawem coś innego niż standardowo sukienka
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:48   #21
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Idę sobie na wesele

Wreszcie coś oryginalnego innego niż wszyscy. Bardzo pomysłowy i ciekawy strój. Jest po prostu boski
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 18:04   #22
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Idę sobie na wesele

Wszystko ok, tylko założyłabym trochę inną górę...
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.