Grecja kontynentalna + wyspy - watek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-04, 10:56   #1321
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Mam pytanie, w tym roku pod koniec czerwca mam zamiar wybrać się do Grecji na Riwierę Olimpijską, hotel:Aparthotel Jason (w ofercie ma 3 gwiazdki) mam pytanie jak z jedzeniem, bo będziemy musieli jeść w restauracjach, jak ceny i jak z dostępnością?
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 13:37   #1322
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

I ja w tym roku wracam do Grecji
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 10:03   #1323
edziakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Uwielbiam Grecje! Paralia- super miasteczko z wieloma dyskotekami i sklepikami. Kreta - hotel Horizon Beach, wspaniałe widoki, czyste plaże. Skiathos - przepiękna wyspa z najpiekniejszą plażą w całej Grecji - Koukounaries!
edziakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 14:52   #1324
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Wątek jest już dosyć długi, więc jeśli padło już to pytanie to przepraszam. Wybieram się na objazdówkę po Grecji w lipcu i oprócz Meteorów gdzie jak wiem obowiązkowe jest zakrycie kolan i ramion mamy w planach także zwiedzanie kościołów w Atenach i Salonikach. W tym czasie wiadomo, temperatury na pewno będą bardzo wysokie, jaki należy mieć ubiór? Czy wpuszczą mnie jeśli będę w szortach i bluzeczce z cienkimi ramiączkami? We Włoszech nie wpuszczano, a jak to wygląda w Grecji?
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 18:45   #1325
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asi1989 Pokaż wiadomość
Wątek jest już dosyć długi, więc jeśli padło już to pytanie to przepraszam. Wybieram się na objazdówkę po Grecji w lipcu i oprócz Meteorów gdzie jak wiem obowiązkowe jest zakrycie kolan i ramion mamy w planach także zwiedzanie kościołów w Atenach i Salonikach. W tym czasie wiadomo, temperatury na pewno będą bardzo wysokie, jaki należy mieć ubiór? Czy wpuszczą mnie jeśli będę w szortach i bluzeczce z cienkimi ramiączkami? We Włoszech nie wpuszczano, a jak to wygląda w Grecji?

W lipcu są upały ( rano około 35 stopni, w południe około 45 , wieczorem późnym 28), więc koniecznie:
- krem z wysokim filtrem
-kapelusz ! (lub inne nakrycie głowy, ale to jest konieczne - dla zdrowia, bo słońce nie jest takie jak u nas, ono pali żywcem )
- wygodne sandały trzymające się stopy. Koturny,japonki i szpilki zostawiamy na imprezy, do tawern - na wycieczki koniecznie coś wygodnego i przewiewnego
- warto mieć przy sobie plecak/wygodną torebkę i zapas wody/soków albo parę euro Nie warto brać prowiantu na drogę (kanapek,owoców) bo mogą się łatwo zepsuć (chyba, że zjemy je baaardzo szybko).

Nie wpuszczają do świątyń z odkrytymi ramionami, trzeba mieć spódnicę do kolan , ale dwa lata temu na wycieczce dawali przed wejściem do świątyni takie jednorazowe spódnice/chusty które się zakładało na czas zwiedzania a zdejmowało po wyjściu .
Nie wiem jak będzie w tym roku .
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 19:20   #1326
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
W lipcu są upały ( rano około 35 stopni, w południe około 45 , wieczorem późnym 28), więc koniecznie:
- krem z wysokim filtrem
-kapelusz ! (lub inne nakrycie głowy, ale to jest konieczne - dla zdrowia, bo słońce nie jest takie jak u nas, ono pali żywcem )
- wygodne sandały trzymające się stopy. Koturny,japonki i szpilki zostawiamy na imprezy, do tawern - na wycieczki koniecznie coś wygodnego i przewiewnego
- warto mieć przy sobie plecak/wygodną torebkę i zapas wody/soków albo parę euro Nie warto brać prowiantu na drogę (kanapek,owoców) bo mogą się łatwo zepsuć (chyba, że zjemy je baaardzo szybko).

Nie wpuszczają do świątyń z odkrytymi ramionami, trzeba mieć spódnicę do kolan , ale dwa lata temu na wycieczce dawali przed wejściem do świątyni takie jednorazowe spódnice/chusty które się zakładało na czas zwiedzania a zdejmowało po wyjściu .
Nie wiem jak będzie w tym roku .
Dziękuję bardzo za cenne rady, na pewno się przydadzą
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:45   #1327
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Którą z greckich wysp najlepsza do zwiedzania?

Cytat:
Napisane przez mela14kosmo Pokaż wiadomość
W sierpni na Santorini jest bardzo gorąco, od maja nie pada deszcz. Jednym słowem piekarnik, ale warto pojechać tam na zwiedzanie. @ tygodnie Kreta plus wypad statkiem na Santorini i będzie fajnie
Podobno w styczniu kwitnie tam bugenwilla i jest ciepło ale nie brzydko. Ja nie lubię upałów i klasycznego plażingu. Lubię zwiedzać. Dlatego potrzebuję ludzkiej temperatury ale i w koło zieleni.
Styczeń - luty będzie O.K. na Krecie i Santorini?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 18:12   #1328
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mela14kosmo Pokaż wiadomość
W sierpni na Santorini jest bardzo gorąco, od maja nie pada deszcz. Jednym słowem piekarnik, ale warto pojechać tam na zwiedzanie. @ tygodnie Kreta plus wypad statkiem na Santorini i będzie fajnie
Podobno w styczniu kwitnie tam bugenwilla i jest ciepło ale nie brzydko. Ja nie lubię upałów i klasycznego plażingu. Lubię zwiedzać. Dlatego potrzebuję ludzkiej temperatury ale i w koło zieleni.
Styczeń - luty będzie O.K. na Krecie i Santorini?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Chodzi zapewne o wyspy Skiathos. Załączam kilka zdjęć. Myślę, że tego nie trzeba reklamować. Piękne widoczki, jasne plaże i przejrzysta woda...
Jak oni to robią, że tam woda jest ta czysta a u nas syf, kił i mogiła?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:13   #1329
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Jakie hotele polecacie na korfu lub zakhyntosie? Interesują mnie 3*-4*

Galaxy s3
Nie pamiętam ile miał gwiazdek, ale polecam hotel Admiral w Argassi co wieczór animacje, duża część obsługi to Polacy, więc nie ma problemów z dogadaniem się, blisko do "centrum". Niestety plaża w Argassi jest słaba.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Będę we wrześniu w Heraklionie i planuję kupić trochę kosmetyków. Czy ktoś był i wie czy bardziej opłaca mi się kupić jakąś fajną kolorówkę czy markowe perfumy w strefie wolnocłowej, może poszukać jakiejś lepszej drogerii w mieście czy w ogóle kupować w Polsce, bo tam, w euro, się nie opłaca? Rok temu będąc na Zakynthos kupiłam szminkę z l'oreal za 12 euro i się okazało, że zapłaciłam więcej niż w Polsce, w ogóle ceny tam były identyczne lub wyższe niż u nas. W tym roku chcę uniknąć takiej sytuacji, więc bardzo proszę o wasze doświadczenia ze strefą wolnocłową
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:17   #1330
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Dziewczyny a jak wygląda kwestia Olimpic Beatch i internetu? Niestety praca mnie na 100% nie opuści nawet na wakacjach . są jakieś hotspoty ?

Czy jeśli pójdę na plaże i zamówię coś to będzie ok czy należy placić za leżaki? W różych rejonach różne zwyczaje.
jedziemy do Villi Alkionis był ktoś może?

Dziękuję za odpowiedź !

Edytowane przez dekra
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:08
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 20:18   #1331
Anperis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Ktos sie wybiera do Hersonissos 20.07-28 ? Z biura Grecos bądź innego ?
Anperis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:54   #1332
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

hej kochane
mam pytanie, w poniedziałek wybieram się do biura podróży i chciałabym bardzo zwiedzić Grecję
nie wiem czy uda mi się załapać na jakąś ofertę last minute i stąd moje pytanie - czy myślicie że istnieje możliwość wylotu np. we wtorek za max 1900 all inclusive?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 18:10   #1333
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
hej kochane
mam pytanie, w poniedziałek wybieram się do biura podróży i chciałabym bardzo zwiedzić Grecję
nie wiem czy uda mi się załapać na jakąś ofertę last minute i stąd moje pytanie - czy myślicie że istnieje możliwość wylotu np. we wtorek za max 1900 all inclusive?
na pewno!
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 18:15   #1334
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dekra Pokaż wiadomość
na pewno!
przeglądam te oferty i przeglądam a tu nic, najtańsza 1800 i to bez wyżywienia, nie wiem może szukać nie umiem
w tamtym roku jak leciałam do Hiszpanii to było z last minute a i tak tydzień wcześniej, więc takie oferty też powinny być na stronach internetowych
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 21:07   #1335
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Wszystkich zainteresowanych Zakynthos zapraszam na mojego bloga - jest już trochę informacji na temat naszych wakacji na tej wyspie, a będzie jeszcze więcej: http://obierzdobrykierunek.blogspot.com/
a jeśli chcecie mieć bardzo fajny Przewodnik po Zakynthos - zapraszam na konkurs: https://www.facebook.com/obierzdobrykierunek
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 21:56   #1336
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
przeglądam te oferty i przeglądam a tu nic, najtańsza 1800 i to bez wyżywienia, nie wiem może szukać nie umiem
w tamtym roku jak leciałam do Hiszpanii to było z last minute a i tak tydzień wcześniej, więc takie oferty też powinny być na stronach internetowych
http://www.mytravel.pl/Oferta/Grecja...504601ee162e/2
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 13:21   #1337
almaelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 114
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Właśnie wróciłam z Korfu. Wyspa przepiękna, cudowne krajobrazy, morze o wszystkich odcieniach błękitu i mnóstwo zieleni. Wyspa jest bardzo górzysta, więc większość dróg jest stroma, trzeba się często wspinać. Jednak może być nudno, większość to małe miejscowości, często jest daleko do sklepów i barów, imprez w ogóle nie było. I jeszcze jeden minus- strasznie gorąco, w dzień ciężko było wychodzić, na plaży głowa bolała od słońca. No i plaże kamieniste. Czy na innych wyspach (nie byłam na żadnej innej) też są takie upały? Czy są gdzieś jakieś większe miejscowości, gdzie można połazić po sklepach i dyskotekach? Pytam bo chciałabym jeszcze w przyszłości zobaczyć Zakynthos, Kretę i Rodos i zastanawiam się czy warto.

Edytowane przez almaelena
Czas edycji: 2014-07-13 o 13:23
almaelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 13:44   #1338
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Chcialabym podbic watek

Chodzi o last minute w pazdzierniku.

Dziewczyny czy ktoras z Was albo z Waszych znajomych wyrwala wycieczke do Grecji w tym terminie? Jak to ksztaltowalo sie cenowo?
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:21   #1339
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez almaelena Pokaż wiadomość
Czy są gdzieś jakieś większe miejscowości, gdzie można połazić po sklepach i dyskotekach? Pytam bo chciałabym jeszcze w przyszłości zobaczyć Zakynthos, Kretę i Rodos i zastanawiam się czy warto.
Zakynthos - imprezowe jest Laganas
Kreta - nie wiem czy nadal ale kiedys imprezowo było w Hersonissos i Mali
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 20:41   #1340
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Witam Was dziewczyny!
Czy byłyście może w hotelu Blue Bay Beach na Rodos i możecie mi coś o nim powiedzieć? Albo czy któraś z Was leciała na wycieczkę z biura 7islands?
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 12:42   #1341
oonaa
Zakorzenienie
 
Avatar oonaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 085
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

wybiera się może któraś z was na Korfu w okolicach 10 września?
oonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 18:52   #1342
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Grecja :) watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oonaa Pokaż wiadomość
wybiera się może któraś z was na Korfu w okolicach 10 września?
A Ty tam będziesz?
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 18:53   #1343
charming21
Raczkowanie
 
Avatar charming21
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Kos - Grecja

Witam,

nie znalazłam tu zbyt wiele informacji na temat Kos, warto tam się wybrać? Znacie jakieś hostele czy spokojnie można zdać się na booking.com i tamte opinie? Chciałabym polecieć tam na własną rękę, a nie znam nikogo, kto mógłby coś doradzić
charming21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 21:30   #1344
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kos - Grecja

Ciekawa wyspa. Jednak kreta jest lepsza. Byłam w kipriotis panorama hotel. Do stolicy tej wyspy chodziliśmy piechotką.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:42   #1345
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Kos - Grecja

Hej Byłam na Kos w lipcu i zdecydowanie polecam Wyspa jest bardzo mała, można spokojnie objechać ją skuterkiem,mnóstwo plaż - włąsciwie całe wybrzeże to jedna ciągnąca sie plaża, zawsze jeździliśmy pod miasto i na plaży leżeliśmy z max 4 osobami
Mieszkaliśmy w stolicy wyspy - w mieście Kos, najlepiej szukać noclegu gdzieś w okolicy starego portu, bo tam generalnie kreci się zycie, jest mnóstwo sklepów, restauracji, klubów. Nasz hotel to - Dimitris Paritsa, dosłownie kilka kroków od ścisłego centrum - za 8 noclegów na 2 osoby zapłaciliśmy niecały 1000zł (pakiet ze śniadanimi), hotel jak na 2* rewelacja (czysto, ręczniki wymieniane co 2 dni), prowadzony przez grecką rodzinę

Przy wyjeździe organizowanym samodzielnie koniecznie szukaj noclegu w stolicy, pozostałe miejscowości to małe wioski, aczkolwiek w sezonie co godzinę jeździł autobus między stolicą a bardziej popularnymi miejscowościami - w tym lotnisko.
Generalnie Kos to bardzo kameralna wyspa, ale warto pojechać.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 15:07   #1346
iloona79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 131
Dot.: Kos - Grecja

Hej,
ja też bylam w tym roku na Kos i zdecydowanie polecam sąsiednią wyspę Kalymnos!!!My mieliśmy pobyt oczywiście na Kos i tylko jeden dzień spędziliśmy na Kalymnos ale wyspa jest bajeczna i zamarzyło mi się własnie tam spędzić kolejne wakacje a nie na Kos w turystycznym kołchozie...

Oczywiście w Kos Town i to w pobliżu portu są małe hoteliki z małymi basenami i wypad na własną rękę polecam też do takiego hotelu.
My mieszkaliśmy w hotelu Imperial, podsyłam link z booking.com
http://www.booking.com/hotel/gr/impe...eq_children=0&
Nie wiem czy to dobrze się przekopiowało ale ciężko go znaleźć na booking bo wyskakuje ten 5-cio gwiazdkowy o podobnej nazwie

W każdym razie o hotele 2/3* żeby były w Grecji dobre to ciężko.
Ten jest świeżo po remoncie,są nowiutkie meble,prowadzony też przez rodzinę grecką,pomocna obsługa,zero polskich turystów,to taka opcja do zwiedzania Kos samodzielnie-polecam!!

My wypożyczaliśmy zarówno rowery(po mieście) i skutery (poza miasto) Można wziąć skuter na prom i za 5euro z wyplynięciem z Mastichari jesteś na Kalymnos.
Auta nie polecam,bo w ciągu jednego dnia objedziesz wyspę,a po co lepiej sobie ją dawkować i jest o wiele przyjemniej....
iloona79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:00   #1347
charming21
Raczkowanie
 
Avatar charming21
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Kos - Grecja

KARI1604 właśnie znalazłam nocleg w cenie 800zł+śniadania w podanym przez Ciebie hotelu, bardzo dziękuję za namiary, myślę, że ostatecznie zdecydujemy się właśnie na ten hotel .
iloona79 również bardzo dziękuję!
Właśnie decydujemy się na Kos dlatego, że jest taniej niż np Rodos, Kreta a widoki zapewne nieziemskie
Znalazłam też możliwość popłynięcia w 2,5 godziny na Rodos, zastanawiam się właśnie albo nad tym dodatkowo albo nad rejsem do Bodrum, płynęłyście w któreś z tych miejsc?
charming21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:58   #1348
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Kos - Grecja

Cytat:
Napisane przez charming21 Pokaż wiadomość
KARI1604 właśnie znalazłam nocleg w cenie 800zł+śniadania w podanym przez Ciebie hotelu, bardzo dziękuję za namiary, myślę, że ostatecznie zdecydujemy się właśnie na ten hotel .
iloona79 również bardzo dziękuję!
Właśnie decydujemy się na Kos dlatego, że jest taniej niż np Rodos, Kreta a widoki zapewne nieziemskie
Znalazłam też możliwość popłynięcia w 2,5 godziny na Rodos, zastanawiam się właśnie albo nad tym dodatkowo albo nad rejsem do Bodrum, płynęłyście w któreś z tych miejsc?
Ciesze się, że pomogłam, myślę, ze z hotelu będziesz zadowolona, pewnie teraz będzie tam dość spokojnie, bo w sezonie - jak na hotel w centrum było troche głośno, ale za taką cenę to sie nie ma do czego przyczepić
Poleciłabym Wam jeszcze super restaurację prowadzoną przez grecką rodzinę, ale musze poszperać w zdjęciach zeby znaleźć gdzie to dokładnie było, nie przy głównych ulicach, a jedzenie było OBŁĘDNE!!!
Jak będziecie w Marmari to koniecznie zjedzcie ośmiornicę w occie - cudo!

Na Rodos byłam przez tydzień w ubiegłym roku, cudowna wyspa, szczerze to podobała mi sie znacznie bardziej niż Kos, ale to dość różne wyspy - Kos bardzo mała, a Rodos jednak różnorodna, warto popłynąć, a na pewno pojechac na dłużej W Turcji byłam w innym mieście niz Bodrum, wiec cięzko coś doradzić.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 22:01   #1349
charming21
Raczkowanie
 
Avatar charming21
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Kos - Grecja

My będziemy lecieć dopiero w czerwcu ale już planuje wszystko, lot zabukowany więc jak teraz załatwię hotel to później nie trzeba będzie się tym przejmować
Będę bardzo wdzięczna gdyby udało Ci się dać namiar na tą restaurację Ta ośmiornica brzmi kusząco
Martwi mnie tylko to, czy Grecy dogadują się po angielsku bez większych problemów, nie miałam jeszcze kontaktu z żadnym Grekiem i nie wiem jak oni stoją z językami ale jakoś trzeba będzie sobie dać radę

Bardzo Ci KARI1604dziękuję za wszystkie informacje
charming21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 15:30   #1350
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Kos - Grecja

Cytat:
Napisane przez charming21 Pokaż wiadomość
My będziemy lecieć dopiero w czerwcu ale już planuje wszystko, lot zabukowany więc jak teraz załatwię hotel to później nie trzeba będzie się tym przejmować
Będę bardzo wdzięczna gdyby udało Ci się dać namiar na tą restaurację Ta ośmiornica brzmi kusząco
Martwi mnie tylko to, czy Grecy dogadują się po angielsku bez większych problemów, nie miałam jeszcze kontaktu z żadnym Grekiem i nie wiem jak oni stoją z językami ale jakoś trzeba będzie sobie dać radę

Bardzo Ci KARI1604dziękuję za wszystkie informacje
Aaaa... myślałam, zę teraz sie wybieracie To w czerwcu juz będzie cieplutko
Poszukam tej restaurcji, będę musiała przetrzepać zdjecia z wyjazdu.
Dogadasz sie po angielsku bez problemu, na Kos żyją przede wszytski z turystów, więc dbają o to aby sie można było dogadać. W tej restauracji, którą Ci chciałam polecić był Grek - właściciel, który zagajał gości i mówił, z tego co udało nam się usłyszeć, w 5 językach i to płynnie( ang, niem, włoski, rosyjski, duński) !!!
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-23 10:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.