Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 17:50   #4741
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
nad tą myślę:
http://allegro.pl/catalina-unikatowa...060270545.html
jeszcze ta mnie kusi:
http://allegro.pl/catalina-sukienka-...002060856.html

a sukienek mam od nich jeśli dobrze liczę to 7, w tym 2 szyte z koła ale spódnicy nie mam żadnej niestety.
Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Też aktualnie rozmyślam jaką kupić sukienkę od nich i się nie mogę zdecydować :P

Ja mam jedną spódniczkę od nich z koła. Tylko ekspres mi się rozwalił (chyba był cięty z dłuższego pasma i nie miał tego zabezpieczenia na końcu i sobie podczas któregoś rozpinania po prostu rozdzielił na 2 części ). Muszę się wreszcie wziąć za jego wymianę.


Hihihi skoro masz tyle sukienek od nich powiedz mi proszę który materiał uważasz za lepszy, ten gładki czy strukturę ??
Bo ja jedną spódniczkę mam strukturę czarną i drugą gładki chaber i na tych chabrze jakieś "zmarszczki, rozstępy" mi się porobiły
Zastanawiam się czy każdy gładki tak ma, czy ja trafiłam na jakąś felerna partię.
Skoro macie od nich szyte z koła to mam PYTANIE za 100 punktów. Nie chcę robić afery, bo jestem mega zadowolona, że szyją na miarę i chciałabym w dalszym ciągu u nich zamawiać, ale... czy Wasze rozkloszowane doły mają w każdym miejscu po tyle samo cm? Skoro są szyte z koła średnica powinna być jednakowa, prawda? Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi. Zaraz wrzucę kilka zdjęć. Mam tę z pierwszego linka hihihi Jeśli chodzi o materiał to ze struktury i dzianiny wytłaczanej jestem mega zadowolona, ale kojarzy mi się z zimową porą i teraz zamówiłam czerwony GŁADKI mimo, że się właśnie bałam. Widząc materiał na żywo też mam pewne obawy, że coś się z nim stanie...sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Ea89 napiszesz, czy ta którą ma twoja mama wygląda na osobie (na wielkość) tak samo jak na zdjęciach z aukcji, na których ta modelka ma ją zarzuconą na ramię? Czy może jest mniejsza (na co mam nadzieję)
Jak pisałam, że mi się podoba to chciałam dopisać właśnie o wielkości, ale uznałam, że będzie to zbędne, bo pewnie nie ma tutaj tak niskich dziewczyn jak ja ;p Dla mnie byłaby właśnie za duża, a już tym bardziej do letniej sukienki - tak mi się wydaje. ...choć to raczej kwestia gustu, przyzwyczajenia itp. Nie jest jakaś ogromna, ale ja wolałabym mniejszą, o innym kształcie. Sama torebka dla mnie ładna Może gdybym była wysoka albo ogólnie o większej tuszy...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 17:58   #4742
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
cześć ma ktoś może taką ramoneskę/narzutkę , jestem ciekawa jak to faktycznie wygląda i jak z jakością..
http://allegro.pl/modna-ramoneska-ek...098208937.html
polecam na fb watek niezgodnosc produktu z opisem, tam jest jej real zdjecie
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 18:31   #4743
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Wracając do sukienki. Środek jest krótszy niż ciut dalej boki. Widzę to jak stoję, jak chodzę widać czarną nitkę od wewnętrznej strony boków. Starałam się to przedstawić na zdjęciach. Przesadzam czy wiecie o co chodzi? Mam im odesłać, tyle dobrze... choć sprawdziłam, że spódniczka z grudnia szyta z koła mierząc centymetrem też ma właściwie środek krótszy. Faktycznie już wtedy też mi coś podpadło, choć jest chabrowa, więc może mniej widać, yyy...albo tak sobie wkręcam, że nie widać. Dlatego miałam prośbę, abyście zmierzyły Wasze... bo chciałabym nadal u nich zamawiać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150303_181617-1-1.jpg (45,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150303_181736-1.jpg (50,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150303_181335-1.jpg (139,5 KB, 73 załadowań)
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:09   #4744
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Wracając do sukienki. Środek jest krótszy niż ciut dalej boki. Widzę to jak stoję, jak chodzę widać czarną nitkę od wewnętrznej strony boków. Starałam się to przedstawić na zdjęciach. Przesadzam czy wiecie o co chodzi? Mam im odesłać, tyle dobrze... choć sprawdziłam, że spódniczka z grudnia szyta z koła mierząc centymetrem też ma właściwie środek krótszy. Faktycznie już wtedy też mi coś podpadło, choć jest chabrowa, więc może mniej widać, yyy...albo tak sobie wkręcam, że nie widać. Dlatego miałam prośbę, abyście zmierzyły Wasze... bo chciałabym nadal u nich zamawiać.

Każda spódnica z koła tak ma, jedynie materiał moze sie inaczej układać i jest to mniej lub bardziej widoczne
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:19   #4745
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Każda spódnica z koła tak ma, jedynie materiał moze sie inaczej układać i jest to mniej lub bardziej widoczne
Hmm mam wrażenie, że jednak nie. Mam też sukienkę i spódniczkę od innych allegrowiczów szyte z koła i tego nie widzę. Możesz mieć rację, że kwestia materiału, koloru, hmm nie wiem, ale... czy koło nie powinno mieć w każdym miejscu identycznej średnicy/identycznej długości w centymetrach? Nie chcę się sprzeczać, ale naprawdę nie wygląda to ładnie.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 20:49   #4746
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Skoro macie od nich szyte z koła to mam PYTANIE za 100 punktów. Nie chcę robić afery, bo jestem mega zadowolona, że szyją na miarę i chciałabym w dalszym ciągu u nich zamawiać, ale... czy Wasze rozkloszowane doły mają w każdym miejscu po tyle samo cm? Skoro są szyte z koła średnica powinna być jednakowa, prawda? Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi. Zaraz wrzucę kilka zdjęć. Mam tę z pierwszego linka hihihi Jeśli chodzi o materiał to ze struktury i dzianiny wytłaczanej jestem mega zadowolona, ale kojarzy mi się z zimową porą i teraz zamówiłam czerwony GŁADKI mimo, że się właśnie bałam. Widząc materiał na żywo też mam pewne obawy, że coś się z nim stanie...sama nie wiem
rozumiem o co Ci chodzi
moja pierwsza sukienka z koła jest świetna - równa. natomiast ta ostatnia jest nierówna niestety.. nie wiem czy to wina, że oni źle uszyli czyli materiału (pepitka), który jest zupełnie inny i jest rozciągliwy. albo po prostu jakoś ostatnio słabo szyją ale nie rzuca się to u mnie aż tak w oczy bo tego materiału jest dużo i tak się układa, że w sumie nie widać.
no to nie wiem, dla mnie gładki też jest jednak dosyć masywny. wytłaczany/struktura bardziej skradła mi serce i nie kojarzy mi się z zimą, dużo chodziłam w nich w wiosnę, lato
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 21:24   #4747
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Skoro macie od nich szyte z koła to mam PYTANIE za 100 punktów. Nie chcę robić afery, bo jestem mega zadowolona, że szyją na miarę i chciałabym w dalszym ciągu u nich zamawiać, ale... czy Wasze rozkloszowane doły mają w każdym miejscu po tyle samo cm? Skoro są szyte z koła średnica powinna być jednakowa, prawda? Nie wiem czy rozumiecie o co chodzi. Zaraz wrzucę kilka zdjęć. Mam tę z pierwszego linka hihihi Jeśli chodzi o materiał to ze struktury i dzianiny wytłaczanej jestem mega zadowolona, ale kojarzy mi się z zimową porą i teraz zamówiłam czerwony GŁADKI mimo, że się właśnie bałam. Widząc materiał na żywo też mam pewne obawy, że coś się z nim stanie...sama nie wiem
Ja mam tylko 1 spódniczkę z koła i u mnie chyba jest równo, mój perfekcjonizm zapewne zauważyłby różnicę Z tyłu jest ciutkę krótsza, ale to mój tyłek ją podnosi

Ale ta Twoja chyba faktycznie jest nierówna
__________________


Edytowane przez agus86
Czas edycji: 2015-03-03 o 21:32
agus86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 07:40   #4748
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
polecam na fb watek niezgodnosc produktu z opisem, tam jest jej real zdjecie
dzięki
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:49   #4749
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Ja właśnie kliknęłam od tego polecanego sprzedawcy sukienkę i spódniczkę - mam nadzieję, że będę zadowolona
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:10   #4750
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Jak pisałam, że mi się podoba to chciałam dopisać właśnie o wielkości, ale uznałam, że będzie to zbędne, bo pewnie nie ma tutaj tak niskich dziewczyn jak ja ;p Dla mnie byłaby właśnie za duża, a już tym bardziej do letniej sukienki - tak mi się wydaje. ...choć to raczej kwestia gustu, przyzwyczajenia itp. Nie jest jakaś ogromna, ale ja wolałabym mniejszą, o innym kształcie. Sama torebka dla mnie ładna Może gdybym była wysoka albo ogólnie o większej tuszy...
No ze mnie właśnie taki mały i drobny Hobbit jest 158cm-44kg i dlatego wydawało mi się, że będzie za duża, ale po zastanowieniu to ja przecież muszę w tej torebce kilka rzeczy nosić i jak będzie mała to tylko komórka mi wejdzie i chusteczki do nosa Zamówię tą, mam nadzieję, że do sukienki nie będzie za duża.

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Wracając do sukienki. Środek jest krótszy niż ciut dalej boki. Widzę to jak stoję, jak chodzę widać czarną nitkę od wewnętrznej strony boków. Starałam się to przedstawić na zdjęciach. Przesadzam czy wiecie o co chodzi? Mam im odesłać, tyle dobrze... choć sprawdziłam, że spódniczka z grudnia szyta z koła mierząc centymetrem też ma właściwie środek krótszy. Faktycznie już wtedy też mi coś podpadło, choć jest chabrowa, więc może mniej widać, yyy...albo tak sobie wkręcam, że nie widać. Dlatego miałam prośbę, abyście zmierzyły Wasze... bo chciałabym nadal u nich zamawiać.
Wiesz co, gdybyś mi o tym nie powiedziała, to w życiu bym nie pomyślała, że jest niewymiarowa. Na pierwszym zdjęciu nie zauważyłam nic, na drugim dopiero po lekkim przyjrzeniu się może przód jest krótszy. Ale trzeba się długo wpatrywać.
I pięknie w niej wyglądasz Ja mam jedną skórzaną spódnicę z kontrafałdami i teraz zrobiłaś mi smaka spódnicę z koła Muszę kupić
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:36   #4751
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Hmm mam wrażenie, że jednak nie. Mam też sukienkę i spódniczkę od innych allegrowiczów szyte z koła i tego nie widzę. Możesz mieć rację, że kwestia materiału, koloru, hmm nie wiem, ale... czy koło nie powinno mieć w każdym miejscu identycznej średnicy/identycznej długości w centymetrach? Nie chcę się sprzeczać, ale naprawdę nie wygląda to ładnie.
hmm nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale spódnicę z koła szyje się z dwóch długości materiału, kroi się ją z złożonego materiału na 4 części i wtedy po środku wychodzi pełny skos tkaniny, najbardziej ciągnący się, niektórzy podcinają ją ciut w tym miejscu,ale wszystko zależy od materiału. jeśli spódnica jest przecięta, jest szyta z półklosza a wygląda podobnie.
nie jestem żadną krawcową, więc moja wiedza nie jest profesjonalna
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 14:45   #4752
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Mam pytanie odnośnie kuponów, a w szczególności ten za 50 zł przy zakupach za 150
Czy mogę kupic na różnych aukcjach u różnych sprzedawców, następnie przejść do płatności pay u i wybrać wszystkie transakcje do zapłaty? Czy zakupy można zrobić tylko u 1 sprzedawcy ?
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 14:58   #4753
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kuponów, a w szczególności ten za 50 zł przy zakupach za 150
Czy mogę kupic na różnych aukcjach u różnych sprzedawców, następnie przejść do płatności pay u i wybrać wszystkie transakcje do zapłaty? Czy zakupy można zrobić tylko u 1 sprzedawcy ?
A skad taki kupon wziac?:-D
Wiem tylko, ze przy korzystaniu z tych kuponow 10zl przy zakupach za min. 50zl dla aplikacji mobilnych mozna kupowac u roznych sprzedawcow.
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:15   #4754
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kuponów, a w szczególności ten za 50 zł przy zakupach za 150
Czy mogę kupic na różnych aukcjach u różnych sprzedawców, następnie przejść do płatności pay u i wybrać wszystkie transakcje do zapłaty? Czy zakupy można zrobić tylko u 1 sprzedawcy ?
Ja chcę taki kupon
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 17:34   #4755
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Zamawiała któraś z was te płaszcze? zastanawiam się nad nimi
http://allegro.pl/klasyka-plaszcz-wa...131456051.html

http://allegro.pl/326-s-luksusowy-i-...129427411.html
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 19:33   #4756
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
rozumiem o co Ci chodzi
moja pierwsza sukienka z koła jest świetna - równa. natomiast ta ostatnia jest nierówna niestety.. nie wiem czy to wina, że oni źle uszyli czyli materiału (pepitka), który jest zupełnie inny i jest rozciągliwy. albo po prostu jakoś ostatnio słabo szyją ale nie rzuca się to u mnie aż tak w oczy bo tego materiału jest dużo i tak się układa, że w sumie nie widać.
no to nie wiem, dla mnie gładki też jest jednak dosyć masywny. wytłaczany/struktura bardziej skradła mi serce i nie kojarzy mi się z zimą, dużo chodziłam w nich w wiosnę, lato
Ja moją odesłałam dzisiaj, zobaczymy czy faktycznie mi ją poprawią. A powiedz...nie jest Ci za gorąco latem w tym materiale?, bo mi też skradł serce, ale obawiam się, że jest zbyt gruby na upały

Cytat:
Napisane przez agus86 Pokaż wiadomość
Ja mam tylko 1 spódniczkę z koła i u mnie chyba jest równo, mój perfekcjonizm zapewne zauważyłby różnicę Z tyłu jest ciutkę krótsza, ale to mój tyłek ją podnosi

Ale ta Twoja chyba faktycznie jest nierówna
Odesłałam, dam znać co i jak...

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ja właśnie kliknęłam od tego polecanego sprzedawcy sukienkę i spódniczkę - mam nadzieję, że będę zadowolona
Od tego, o którym teraz ciągle piszemy? Od tego, który szyje na miarę? Daj proszę znać jak dojdzie. Którą wybrałaś?

Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
No ze mnie właśnie taki mały i drobny Hobbit jest 158cm-44kg i dlatego wydawało mi się, że będzie za duża, ale po zastanowieniu to ja przecież muszę w tej torebce kilka rzeczy nosić i jak będzie mała to tylko komórka mi wejdzie i chusteczki do nosa Zamówię tą, mam nadzieję, że do sukienki nie będzie za duża.



Wiesz co, gdybyś mi o tym nie powiedziała, to w życiu bym nie pomyślała, że jest niewymiarowa. Na pierwszym zdjęciu nie zauważyłam nic, na drugim dopiero po lekkim przyjrzeniu się może przód jest krótszy. Ale trzeba się długo wpatrywać.
I pięknie w niej wyglądasz Ja mam jedną skórzaną spódnicę z kontrafałdami i teraz zrobiłaś mi smaka spódnicę z koła Muszę kupić
Trzymam kciuki za torebkę. Wiesz...uważam, że na tych zdjęciach nie widać tego aż tak jak w rzeczywistości może dlatego ciężko było Ci się dopatrzeć tej nierówności. Dziękuję, ale odesłałam. Mam nadzieję, że jak wróci to będzie jeszcze piękniej Tym bardziej, że mierząc długość całkowitą też mi się coś nie zgadzało

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
hmm nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale spódnicę z koła szyje się z dwóch długości materiału, kroi się ją z złożonego materiału na 4 części i wtedy po środku wychodzi pełny skos tkaniny, najbardziej ciągnący się, niektórzy podcinają ją ciut w tym miejscu,ale wszystko zależy od materiału. jeśli spódnica jest przecięta, jest szyta z półklosza a wygląda podobnie.
nie jestem żadną krawcową, więc moja wiedza nie jest profesjonalna
Dziękuję za wyjaśnienie mimo wszystko stacjonarnie bym tak uszytej nie kupiła, więc skoro biorą winę na siebie (choć tak mi już namieszałaś, że się pogubiłam) to chciałabym, aby to skorygowali. Dam znać co i jak.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 19:57   #4757
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Ja moją odesłałam dzisiaj, zobaczymy czy faktycznie mi ją poprawią. A powiedz...nie jest Ci za gorąco latem w tym materiale?, bo mi też skradł serce, ale obawiam się, że jest zbyt gruby na upały
na takie mega upały to na pewno nie, ale ten gładki jak dla mnie też nie na upały jedynie taka w kwiatki co mam to myślę, że jest ok na takie super gorące lato mam inne sukienki
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 20:14   #4758
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Dziewczyny mam do dziś do północy do wykorzystania kupon na 50 zł. Ściągnęłam u brata aplikację, loguję się i mam komunikat, że zły login bądź hasło. U mojego chłopaka w telefonie to samo. Ale jak w laptopie loguje się to wszystko działa w porządku. Ktoś wie o co chodzi?
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 22:52   #4759
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Co jest nie tak z ta sukienką? Bardzo mi się podoba, ale cena jest podejrzanie niska...

http://allegro.pl/new-kobieca-sukien...012106737.html
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 22:54   #4760
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;50531282]Co jest nie tak z ta sukienką? Bardzo mi się podoba, ale cena jest podejrzanie niska...

http://allegro.pl/new-kobieca-sukien...012106737.html[/QUOTE]

Kobylnica. Ile razy można o tym pisać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 23:34   #4761
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez StraVvberry Pokaż wiadomość
Ja chcę taki kupon
Dostalam na maila. W regulaminie byly jakies zasady kto mogl otrzymac jutro popatrze. Hmm to ciekawe czy moge u roznych sprzedawcow
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 09:47   #4762
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
jaką marynarkę?
idę zobaczyć co tam nikollight ma, bo mam dwie sukienki i są w sumie spoko. ;d
U moda fresca

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Właśnie się czaję na ten pierwszy w szarym kolorze .Mam od nich taki asymetryczny,nadal go sprzedają i materiał ma super.A ten tu jest z tego samego.

Ten drugi też fajny ,ale nie podoba mi się brak paska.Jak się na niego zdecydujesz to poszukaj gdzie indziej bo oni tak ceny zawyżają że

Kupiłam wczoraj następne buty,jestem nienormalna
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 17:36   #4763
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Polecam zajrzeć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645705&page=55
Ten 1 płaszcz dziewczyny zamawiają za 39 zł netto
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:24   #4764
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karolllka7 Pokaż wiadomość
Polecam zajrzeć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=645705&page=55
Ten 1 płaszcz dziewczyny zamawiają za 39 zł netto
To nie jest ten sam płaszcz .Fason ten sam,ale jest dużo krótszy i dużo cieńszy.Taka narzutka raczej.Siostra ma szary.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 20:12   #4765
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
To nie jest ten sam płaszcz .Fason ten sam,ale jest dużo krótszy i dużo cieńszy.Taka narzutka raczej.Siostra ma szary.
A to sorry, wydawał mi się ten sam
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 16:05   #4766
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez aneczka87874 Pokaż wiadomość
U moda fresca

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------



Właśnie się czaję na ten pierwszy w szarym kolorze .Mam od nich taki asymetryczny,nadal go sprzedają i materiał ma super.A ten tu jest z tego samego.

Ten drugi też fajny ,ale nie podoba mi się brak paska.Jak się na niego zdecydujesz to poszukaj gdzie indziej bo oni tak ceny zawyżają że

Kupiłam wczoraj następne buty,jestem nienormalna
Właśnie ten z paskiem bardziej mi odpowiada i sie nad nim poważnie zastanawiam;-)
Mówisz, że masz podobnt z tego samegi materialu- jest cienki czy grubszy? Na wiosnę się nada?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 21:00   #4767
aneczka87874
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka87874
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 076
GG do aneczka87874
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Właśnie ten z paskiem bardziej mi odpowiada i sie nad nim poważnie zastanawiam;-)
Mówisz, że masz podobnt z tego samegi materialu- jest cienki czy grubszy? Na wiosnę się nada?
Jest cieńki ,ale nie szmatowaty ma w składzie 60 % wełny .Ten z paskiem podobno też bo pytałam czy to to samo napewno Na chłodniejszą wiosnę akurat moim zdaniem.
aneczka87874 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 21:42   #4768
jus93tyna
Rozeznanie
 
Avatar jus93tyna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 645
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

skusiła się może któraś z Was na te botki?
jestem ciekawa jak wyglądają w rozmiarze 40/41?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5078448609.jpg (32,1 KB, 16 załadowań)
jus93tyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 07:54   #4769
sanndras
Zakorzenienie
 
Avatar sanndras
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18 772
GG do sanndras
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Hej dziewczyny
Widziałyście może na all jakieś fajne szare marynarki z podszewką?
__________________
sh

Vinted: sanndras


sanndras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 08:44   #4770
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe "kup teraz" cz. XII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Właśnie ten z paskiem bardziej mi odpowiada i sie nad nim poważnie zastanawiam;-)
Mówisz, że masz podobnt z tego samegi materialu- jest cienki czy grubszy? Na wiosnę się nada?
Ten dlugi ma podszewke a ten krótki nie i fakt jest bardziej jak narzutka -napaliłam sie na bezowy http://allegro.pl/najlepsza-cena-fla...094079441.html i nawet wczoraj kliknełam z przesyłką wyszło 85 a poszłam na ryneczek i kupiłam jasno szary za 60 bo bezowy nie podobał mi się w ogole -sprzedawcy napisałam ze reygnuje i ciekawe co dalej....
były też 2 kolorowe tzn kołnierz był innego koloru i były z takiej pianki napewno cieplejsze ale akurat kolory mi nie pasowały

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

sa jeszcze kolorowe http://allegro.pl/wiosenny-klasyczny...tml?source=mlt
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 09:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.