Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 09:23   #1
CassieB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7

Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo


Hej!
Piszę bo nie wiem już czy popadam w paranoje tak jak on mówi czy naprawdę mam racje i prawo czuć się tak okropnie:/

Poznałam mojego faceta we wrześniu tamtego roku na badoo, po kilku rozmowach spotkaliśmy się (on był z innego miasta). w listopadzie zaczął u mnie pomieszkiwać przez weekendy. w styczniu znalazł w moim mieście prace i wprowadził się do mnie. Wiedziałam ze ma jakaś koleżankę od ponad roku z badoo z którą pisze, ale kazałam mu usnąc konto skoro ma już mnie i tak też (niby...)zrobił.
Od jakiś 3 miesięcy nie czuję się szcześliwa w związku - tzn musze z niego wyciągać cokolwiek jakby nie miał ochoty ze mną rozmawiac bo nie ma"o czym " jak to mówi. Moja rola to tylko praca dom obiad wspólny film i seks. Staram się ciagle budowac ten ogień który był na początku ale on go gasi. Wczoraj naszło mnie że coś musi być nie tak ... sprawdziłam jego badoo nie tylko go nie usunał - dodał nowe zdjęcia! Dalej tam utrzymywał ze jest singlem. Wróciłam do domu i kazałam mu się zalogować. Zrobił to - oprócz całej masy "hej, cześć, jak tam" do róznych dziewczyn była bardzoo długie rozmowy z tą jedną małolatą (ona ma 19 lata, ja 25...) - nie dałam rady czytac wsyzsktiego bo był tego ogron (kilka miesiecy dobrego pisania) - ale były teksty typu " ja moge być twoim prezentem urodzinowym" "całusek na dobranoc to by się przydał na żywo" - ona nie miała pojęcia że on mieszka ze mną i wogóle, na sylwestra powiedział jej ze idzie ze znajomą może gdzieś a tak naprawde był u mnie i wtedy mi powiedział że mnie kocha co mam zrobić? on mówi że szukam problemu ze ma prawo rozmawiać z nudy z nią, bo ja też mam kolegów z którymi czasami pisze- atak ale zdawkowo i oni wiedza o nim i znam ich z reala!! - czuje sie stara niekochana i wgóle a on nawet nie czuje się winny:9 ze mną nigdy nie rozmawiał tak jak z nią i wogole fakt że zataił przed nią mnie i przede mną to że z nią pisze, nie mam nic przeciwko żeby pisał z normalnymi koleażnakmi z życia które o mnie wiedza.. . co mam zrobić pomóżcie! czy ja mam racje czy bezpodstawnie robie problem ?:c onfused:
CassieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:34   #2
Glassred
Raczkowanie
 
Avatar Glassred
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Daj sobie z nim spokój. Rogami drapiesz Jezusa po stopach...
__________________
"Illusions to illusions. Illusions are the blind girls's song. Illusion of a closed room."
Glassred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:37   #3
prezent_od_losu
Zrodzona z burzy
 
Avatar prezent_od_losu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Swojego TŻ poznałam na badoo i gdy tylko zrobiło się "poważniej" to oboje usuneliśmy... Ale my szukaliśmy kogoś na stałe i na poważniej, bez udziwnień w stylu gadki szmatki z małolatami w internecie

jak widać rzadko się wypowiadam i wpierniczam w cudze życie ale zachowanie "Twojego" faceta jest hmm słabe

także ten... rzuć go
__________________
Obserwuję was... bardzo uważnie i z zainteresowaniem... nie mówię jak nie MUSZĘ
prezent_od_losu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:38   #4
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Oklamal, ze usunal konto.
Ty nie czujesz sie szczesliwa.
To minusy.
A plusy jakie ? Czy jemu na Tobie zalezy ? Czy...na mieszkaniu, bo w Twoim miescie latwiej o prace ?
Zastanow sie.
I przez dupka dolujesz sie.Czujesz sie stara w wieku 25 lat ?
Ja bym sobie dala z nim spokoj.
I nie szukala partnera na Badoo.
Nawet to, ze zalozylas ten watek, tez swiadczy o tym, ze masz watpliwosci.



prezent_od_losu - przepraszam co do szukania partnera na Badoo.Tobie sie udalo, ale wiekszosci jednak nie.

Edytowane przez atimaF
Czas edycji: 2016-04-28 o 09:41
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:44   #5
CassieB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

nie chce go rzucac bo to już związek taki na poważnie i nie podejme tak "o" tkaiej decyzji bo dla mnie /był/ kandydatem na męża... naprawde facet jest prawdziwym facetem a nie jakimś "głupkiem w rurkach" tylko jest ten jeden problem a mianowicie ona i to ze on musi z nią rozmaiwać... i nie potrafi mi powiedzieć dlaczego tylko ze z nudy niby nie ma nic takiego tam ale jdenak drobny flirt jest tym bardziej że ja czuje sie zaniedbana a on uważa że tylko ja mam problem i kżdy inny byłby po jego stronie ehh

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

tutaj chciał dostac się do wojska - ja wynajmowałam kawalerkę on się wprowadził zamoją namową i pracuje w zawodzie chcemy przperowadzić sie na coś wiekszego, jeździmy do niego co 2/3 weekend do rodziny i jest naprawde fajnie przytula mnie często i się dogadujemy ale nie rozamawia ze mną, nie potrafi mi powiedzieć że mnie kocha bo tak ma i nie da rady tego wykrztusić i wgoóle ...wiec nie wiem czy ja sie poprostu czepiam o pierdołe czy naprawde mam racje

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

aha i jeszcze jedno - on nie był nigdy w zwiazku na powaznie (ja byłam w dwóch nieudanych - jeden alkoholik drugi psychopoata...) z badoo mial panienek kilka na raz na seks, ale coś nas do siebie ciągneło i tak to wszystko się potoczyło, wiem że fizycznie mnie nie zdradza ale boje sie że przez takie przyjaźnie z tą dziewczyną kiedys jak bedzie nam naprawde gorzej pojdzie do niej i sie skonczy na fizycznym kontakcie
CassieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:48   #6
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Jakim cudem się dogadujecie skoro nie rozmawia z Tobą?
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:53   #7
CassieB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

i dodam że jestem b.ładną zgrabną fajną dziewczyną, ale on mnie w formie żartu przezywa "brzydok" "stara" bo jest rok młodszy ode mnie.... sam wcale nie jest taki przystojny ale dl a mnie jest i ciagle mu to mowie i go podrywam i staram sie by miał wszystko codziennie pobiad mimo ze ja mam w pracy i nie musze gotowac.. chyba go rozpiescilam czy jemu poprostu tak wygodniej i mnie wykorzytuje?

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

coś tam rozmawiamy tylko to zawszyczej moje jak w pracy co chesz na obiad kociaku i takie tam ,jedynie po alkoholu potrafi wyluzować i zachowywać się naprawde super, na codzien czuje jakby sie zamykał, blokował..
CassieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 09:54   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
Hej!
Piszę bo nie wiem już czy popadam w paranoje tak jak on mówi czy naprawdę mam racje i prawo czuć się tak okropnie:/

Poznałam mojego faceta we wrześniu tamtego roku na badoo, po kilku rozmowach spotkaliśmy się (on był z innego miasta). w listopadzie zaczął u mnie pomieszkiwać przez weekendy. w styczniu znalazł w moim mieście prace i wprowadził się do mnie. Wiedziałam ze ma jakaś koleżankę od ponad roku z badoo z którą pisze, ale kazałam mu usnąc konto skoro ma już mnie i tak też (niby...)zrobił.
Od jakiś 3 miesięcy nie czuję się szcześliwa w związku - tzn musze z niego wyciągać cokolwiek jakby nie miał ochoty ze mną rozmawiac bo nie ma"o czym " jak to mówi. Moja rola to tylko praca dom obiad wspólny film i seks. Staram się ciagle budowac ten ogień który był na początku ale on go gasi. Wczoraj naszło mnie że coś musi być nie tak ... sprawdziłam jego badoo nie tylko go nie usunał - dodał nowe zdjęcia! Dalej tam utrzymywał ze jest singlem. Wróciłam do domu i kazałam mu się zalogować. Zrobił to - oprócz całej masy "hej, cześć, jak tam" do róznych dziewczyn była bardzoo długie rozmowy z tą jedną małolatą (ona ma 19 lata, ja 25...) - nie dałam rady czytac wsyzsktiego bo był tego ogron (kilka miesiecy dobrego pisania) - ale były teksty typu " ja moge być twoim prezentem urodzinowym" "całusek na dobranoc to by się przydał na żywo" - ona nie miała pojęcia że on mieszka ze mną i wogóle, na sylwestra powiedział jej ze idzie ze znajomą może gdzieś a tak naprawde był u mnie i wtedy mi powiedział że mnie kocha co mam zrobić? on mówi że szukam problemu ze ma prawo rozmawiać z nudy z nią, bo ja też mam kolegów z którymi czasami pisze- atak ale zdawkowo i oni wiedza o nim i znam ich z reala!! - czuje sie stara niekochana i wgóle a on nawet nie czuje się winny:9 ze mną nigdy nie rozmawiał tak jak z nią i wogole fakt że zataił przed nią mnie i przede mną to że z nią pisze, nie mam nic przeciwko żeby pisał z normalnymi koleażnakmi z życia które o mnie wiedza.. . co mam zrobić pomóżcie! czy ja mam racje czy bezpodstawnie robie problem ?:c onfused:
Nie daj sobie wmówić, że "robisz problem", bo to śmieszne. Koleś jest po prostu bezczelny. Stara Ci się wmówić że zagadywanie do innych dziewczyn na portalu randkowym, na którym utrzymuje się że jest się singlem, i okłamywanie jednej z nich że nie jest się w żadnym związku pisząc przy okazji "całusek na dobranoc by się przydał na żywo", jest normalne, tylko Ty jesteś jakaś dziwna. Otóż NIE JEST normalne. Żaden człowiek pozostający w kochającym związku, wierny i szczery, nie randkuje internetowo i nie zagaduje dziesiątek dziewczyn, bo może akurat uda się coś wyrwać. Nie wierz mu, że robi to z nudów - jakby się nudził, to by sobie wszedł na forum tematyczne poznać nowych znajomych, a nie wypisywałby do lasek na portalu randkowym Naprawdę, uzbrój się w honor i trochę wiary w siebie, bo to nie Ty jesteś stara i niedobra, tylko on jest złamasem. Dodaj do tego fakt, że nie macie o czym rozmawiać i że nie ma "ognia" i uzyskasz odpowiedź - panu się znudziła stabilizacja, ale nie przyzna Ci tego, bo
a) wygodnie mu się z Tobą mieszka (musiałby biedaczek wyłożyć kasę na samotny wynajem gdybyście ze sobą nie byli),
b) ma gwarancję, że w razie czego jedna kobieta jest zawsze obok, więc w innych może sobie przebierać.
To jest TYP człowieka. Z tym nic nie zrobisz, on taki po prostu jest. Znasz go od września, na odległość, więc znikomy jest poziom Twojej świadomości nt. tego, jakim on jest człowiekiem. Teraz masz dowód - wystaw mu walizy za drzwi i tyle, nie warto sobie nim zawracać głowy. Ledwo razem zamieszkaliście, a Ty już od 3 miesięcy jesteś nieszczęśliwa - po co to ciągnąć i mu ślepo wierzyć, skoro masz dowody?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 09:56   #9
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
i dodam że jestem b.ładną zgrabną fajną dziewczyną, ale on mnie w formie żartu przezywa "brzydok" "stara" bo jest rok młodszy ode mnie.... sam wcale nie jest taki przystojny ale dl a mnie jest i ciagle mu to mowie i go podrywam i staram sie by miał wszystko codziennie pobiad mimo ze ja mam w pracy i nie musze gotowac.. chyba go rozpiescilam czy jemu poprostu tak wygodniej i mnie wykorzytuje?

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

coś tam rozmawiamy tylko to zawszyczej moje jak w pracy co chesz na obiad kociaku i takie tam ,jedynie po alkoholu potrafi wyluzować i zachowywać się naprawde super, na codzien czuje jakby sie zamykał, blokował..
Ale się go żarty trzymają.

Dziewczyno czemu ty z nim jeszcze jesteś?
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:00   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
nie chce go rzucac bo to już związek taki na poważnie i nie podejme tak "o" tkaiej decyzji bo dla mnie /był/ kandydatem na męża... naprawde facet jest prawdziwym facetem a nie jakimś "głupkiem w rurkach" tylko jest ten jeden problem a mianowicie ona i to ze on musi z nią rozmaiwać...
Zapewniam Cię, że osobowość człowieka jest bardziej istotna niż to, jakie spodnie nosi. No, ale skoro dla Ciebie ważniejsze jest to, żeby facet nie chodził w tych mitycznych rurkach niż to, żeby nie proponował kobietom na portalach randkowych że będzie ich prezentem i nie wciskał im że jesteś jego znajomą, to za niego wychodź.

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno - on nie był nigdy w zwiazku na powaznie (ja byłam w dwóch nieudanych - jeden alkoholik drugi psychopoata...)
I teraz jesteś w trzecim - babiarz. Dodaj sobie do kolekcji.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:01   #11
CassieB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

ja przerabiałam już tych wszystkich za hajs matki baluj i naprawde on mni eujał tym że ma pasje, jest męski, troskliwy, domator, uprawia sport nie pali nie pije, i wogole ale tez to ze np na zadne swieta urodziny dni kobiet on nie toleruje prezentow żadnych życzeń nic to tez jest dziwne
CassieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 10:02   #12
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Jak ty możesz jeszcze z nim być?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:05   #13
atimaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 156
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

To, ze nie mowi, ze Cie kocha, to swiadczy dobrze o nim.Poznaliscie sie we wrzesniu, to raptem pol roku.To chyba za wczesnie na takie wyznania.
Moze Cie pozadac, pragnac, czuc te slynne motyle.Ale na milosc, prawdziwa i szczera, to chyba za wczesnie.
I dlaczego uwazasz go za kandydata na meza ? Moze ty Ty jestes zdesperowana ?
Poprzedni partner alkoholik, drugi psychopata.Napiszesz cos wiecej ? Dlugo to trwalo ? A jak Twoje stosunki rodzinne ?
Czy nie chcesz byc dla partnera ta jedyna ? Najwazniejsza ? Zeby Ci dal to, czego oczekujesz ? Z nie namiastke uczucia ?
Jak sie kogos kocha, to sie chce dla partnera jak najlepiej, nawet skoczyloby sie w ten przyslowiowy ogien.A on nie chce zerwac kontaktu z malolata, wiedzac, ze to Cie boli ?
atimaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:06   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Naprawdę, dziewczyno, masz DOPIERO 25 lat. Nie kładziesz się jeszcze do grobu, wejdź sobie tu na wątek o singielkach 25+ i zobacz ile dziewczyn jest szczęśliwych, realizuje się samodzielnie, robi ciekawe rzeczy i lubi siebie. Nic Ci nie uschnie jak przez chwilę nie będziesz miała faceta, a Ty przyjęłaś że skoro koleś jest kijowy, ale nie tak kijowy jak Twoi byli, to za niego musisz koniecznie wyjść. Nieważne, że nawet rok się nie znacie, że od początku praktycznie nie jesteś szczęśliwa w tym związku, że z marszu wymieniasz milion jego wad - nieważne, ślub musi być. A zdajesz sobie sprawę z tego, że on nie zmieni tego wszystkiego, że ślub z nim (o ile on w ogóle zamierza się żenić) będzie tylko przedłużeniem Twojego złego samopoczucia? Że ryzykujesz spędzenie życia z facetem, który będzie miał co miesiąc inną panią z którą pisze internetowo, że Ty będziesz siedzieć w domu z Waszym dzieckiem a on będzie pisał z nastolatkami jako singiel i proponował im, że się dla nich obwiąże kokardką w prezencie? Tak Cię przerobi i zmanipuluje, że będziesz go przepraszała, że mu przez ramię na nagie zdjęcie innej laski spojrzałaś. Po co Ci taki facet, skoro jesteś w stanie żyć samodzielnie i poczekać, aż trafi się ktoś, kto Cię naprawdę pokocha i przy kim nie będziesz musiała się bać o wszystko?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:16   #15
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Jak czytam ten wątek, to mam wrażenie, że koleś po prostu wykorzystuje upośledzoną umysłowo dziewczynę
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:20   #16
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
i dodam że jestem b.ładną zgrabną fajną dziewczyną, ale on mnie w formie żartu przezywa "brzydok" "stara" bo jest rok młodszy ode mnie.... sam wcale nie jest taki przystojny ale dl a mnie jest i ciagle mu to mowie i go podrywam i staram sie by miał wszystko codziennie pobiad mimo ze ja mam w pracy i nie musze gotowac.. chyba go rozpiescilam czy jemu poprostu tak wygodniej i mnie wykorzytuje?

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

coś tam rozmawiamy tylko to zawszyczej moje jak w pracy co chesz na obiad kociaku i takie tam ,jedynie po alkoholu potrafi wyluzować i zachowywać się naprawde super, na codzien czuje jakby sie zamykał, blokował..
Zgroza panie, zgroza. To nie jest poważny związek. To instalacja pana w miłym mieszkanku z wyposażeniem w postaci gotującego, sprzątającego, seksującego robota, podczas gdy pan szuka sobie czegoś lepszego. Przejrzyj na oczy, jesteś opcją na wygodne życie. Reszty wrażeń pan sobie szuka poza domem i nawet się z tym nie kryje, do tego skutecznie zwala winę na Ciebie unikając szczerych rozmów i podkopując Twoją pewność siebie. Tkwij w tym dalej a zostaniesz sfrustrowaną żoną-gospodynią, przekonaną że jest stara i brzydka i dlatego mąż musi pić by z nią wytrzymać i szukać wrażeń u innych. Jesssu, czemu kobiety to sobie robią? To aż tak można być zdesperowanym?
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:23   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Jak czytam ten wątek, to mam wrażenie, że koleś po prostu wykorzystuje upośledzoną umysłowo dziewczynę
Coś w tym jest - desperacja taka, że ciężko tu mówić o zdrowym umyśle. Rogi do sufitu i jeszcze się pyta, czy ma prawo czuć się z tym źle. Nie, no skąd - najlepiej siedzieć cicho, ugotować 3 daniowy obiad i zrobić streptease, coby w misiu ogień na nowo rozpalić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:26   #18
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Zgroza panie, zgroza. To nie jest poważny związek. To instalacja pana w miłym mieszkanku z wyposażeniem w postaci gotującego, sprzątającego, seksującego robota, podczas gdy pan szuka sobie czegoś lepszego. Przejrzyj na oczy, jesteś opcją na wygodne życie. Reszty wrażeń pan sobie szuka poza domem i nawet się z tym nie kryje, do tego skutecznie zwala winę na Ciebie unikając szczerych rozmów i podkopując Twoją pewność siebie. Tkwij w tym dalej a zostaniesz sfrustrowaną żoną-gospodynią, przekonaną że jest stara i brzydka i dlatego mąż musi pić by z nią wytrzymać i szukać wrażeń u innych. Jesssu, czemu kobiety to sobie robią? To aż tak można być zdesperowanym?
Dokładnie - celowo obniża jej poczucie pewności siebie, żeby myślała, że nie ma szans u żadnego faceta.
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:29   #19
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Jesssu, czemu kobiety to sobie robią? To aż tak można być zdesperowanym?
Biorąc pod uwagę, że to trzeci nieudany związek autorki, to ona sama sobie takich wybiera. Nie jestem fanką tej naczelnej rady, ale tutaj aż się prosi: terapia, terapia, terapia.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 10:32   #20
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez Glassred Pokaż wiadomość
Daj sobie z nim spokój. Rogami drapiesz Jezusa po stopach...

Przepraszam, ale musiałam Genialne
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:37   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Desperacja level master. Czas chyba isc na terapie, nie sadzisz? Zauwaz, ze kiepsko bylo juz miesiac po tym jak sie wprowadzil. Nie wrozy to slubu, zreszta powiedz mu o swoich planach matrymonialnych a szybko zwieje. Ty jestes dziewczyna przejsciowa i tyle.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:46   #22
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Jaki poważny związek jak wy nawet roku razem nie jesteście?

Ehem, taki misio cudowny bo nie pali i nie pije ale:


Cytat:
jedynie po alkoholu potrafi wyluzować i zachowywać się naprawde super, na codzien czuje jakby sie zamykał, blokował..
Gość ma w tyłku twoje potrzeby, na urodziny kwiatka nie przyniesie, zdradza cię emocjonalnie w sieci i jeszcze mówi, że masz problem.

No masz - ze sobą. Uczepiłaś się byle jakich spodni i trwasz w czymś, co nie ma racji bytu. Jak nie ta 19stka to znajdzie się inna. On śmieje ci się w twarz, naprawdę tego nie widzisz?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:50   #23
z_danowskich
wiosna sewastopolska
 
Avatar z_danowskich
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 134
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Gdybym miała wyjść za mąż za takiego wspaniałego kandydata, z rozkoszą wybrałbym jednak staropanieństwo.

To najgorsze, co może tkwić w kobiecie: przekonanie, że bez męskich spodni nie można być szczęśliwą.
z_danowskich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 10:55   #24
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Fajnie się misio ustawił. Obiadki, seks, mieszkanko. Nawet nie sili się na to by być miłym dla Autorki - wszak nie mają o czym rozmawiać.
Autorko, gatunek męski nie wymiera, to nie ostatni okaz, więc wyluzuj i skończ z tą parodią.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:09   #25
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
nie chce go rzucac bo to już związek taki na poważnie i nie podejme tak "o" tkaiej decyzji bo dla mnie /był/ kandydatem na męża... naprawde facet jest prawdziwym facetem a nie jakimś "głupkiem w rurkach" tylko jest ten jeden problem a mianowicie ona i to ze on musi z nią rozmaiwać... i nie potrafi mi powiedzieć dlaczego tylko ze z nudy niby nie ma nic takiego tam ale jdenak drobny flirt jest tym bardziej że ja czuje sie zaniedbana a on uważa że tylko ja mam problem i kżdy inny byłby po jego stronie ehh


Serio?? Coś chyba żle wybrałaś tego kandydata.
PRAWDZIWYM facetem który woli rozmawiać z laska na necie i flirtować niż z Tobą, który po pol roku nie powiedział że Cie kocha ale seks uprawia, który na badoo ma że jest singlem. Faktycznie PRAWDZIWY facet.

Cytat:
ma pasje, jest męski, troskliwy, domator, uprawia sport nie pali nie pije, i wogole ale tez to ze np na zadne swieta urodziny dni kobiet on nie toleruje prezentow żadnych życzeń nic to tez jest dziwne
troskliwy??? Gdzie? Nie zauważyłam by z Twojego postu to wynikało? Czujesz się zaniedbana i nieszczesliwa. Nie pali, nie pije i zapomniałas NIE BIJE "i w ogóle" NO IDEAŁ IDEALNY KANDYDAT NA MĘŻA co z tego że Cię zaniedbuje.

Jak to nie toleruje? A co to ON obchodzi Dzień Kobiet sądziłam że to świeto Kobiet? Powiedział że nie toleruje bo ma Wywalone, nie musi kupować prezentów ani badyli. Wygodne.
FAKTYCZNIE IDEAŁ Wole mniej "idealnych"


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Jak czytam ten wątek, to mam wrażenie, że koleś po prostu wykorzystuje upośledzoną umysłowo dziewczynę
Lepiej bym tego nie ujęła.



---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Fajnie się misio ustawił. Obiadki, seks, mieszkanko. Nawet nie sili się na to by być miłym dla Autorki - wszak nie mają o czym rozmawiać.
Autorko, gatunek męski nie wymiera, to nie ostatni okaz, więc wyluzuj i skończ z tą parodią.
Umie się ustawić Spryciarz Ja bym tak nie umiała

Cytat:
Przejrzyj na oczy, jesteś opcją na wygodne życie. Reszty wrażeń pan sobie szuka poza domem i nawet się z tym nie kryje, do tego skutecznie zwala winę na Ciebie unikając szczerych rozmów i podkopując Twoją pewność siebie. Tkwij w tym dalej a zostaniesz sfrustrowaną żoną-gospodynią, przekonaną że jest stara i brzydka i dlatego mąż musi pić by z nią wytrzymać i szukać wrażeń u innych. Jesssu, czemu kobiety to sobie robią? To aż tak można być zdesperowanym?
Zapewne śmieje sie z Ciebie Autorko za Twoimi plecami. Lubisz być wykorzystywana? Swoja droga to dziwne Alkoholik, psychopata i Babiarz?? TERAPIA A Typa kopnij w zad by poleciał na Księżyc.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:16   #26
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

A najsmutniejsze w tym jest to, że dla autorki to normalne i taaakie męskie, że facet oczekuje oporządzenia, obiadków, seksu a w zamian wyzwiska (a nie, to żarty) i od czasu do czasu pogłaskanie po główce (jak sobie popije). Problemem jest dopiero flirtowanie z innymi, ale i tu zdołał ją przerobić, że jak się robi to z nudów, to też jest normalne i nie ma co przesadzać (więc teraz robi to jawnie). Ja nie widzę tu eksperta manipulacji tylko naiwność i desperację Autorki, z której po prostu szkoda nie skorzystać, zwłaszcza gdy można na mieszkaniu przyoszczędzić, wikcie i opierunku.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:29   #27
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Albo troll, albo bardzo, bardzo, bardzo naiwna, samotna, nieszczęśliwa, zdesperowana dziewczyna (nie będę używać innych bardziej dosadnych określeń które same cisną się na klawiaturę).

Nie chce mi się nawet pisać dlaczego tak myślę. Autorko jeśli po przeczytaniu swoich postów nie będziesz wiedziała dlaczego powinnaś go zostawić to masz spore problemy z myśleniem i wyciąganiem wniosków i nikt tutaj nie będzie w stanie Ci pomóc.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:32   #28
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
A najsmutniejsze w tym jest to, że dla autorki to normalne i taaakie męskie, że facet oczekuje oporządzenia, obiadków, seksu a w zamian wyzwiska (a nie, to żarty) i od czasu do czasu pogłaskanie po główce (jak sobie popije). Problemem jest dopiero flirtowanie z innymi, ale i tu zdołał ją przerobić, że jak się robi to z nudów, to też jest normalne i nie ma co przesadzać (więc teraz robi to jawnie). Ja nie widzę tu eksperta manipulacji tylko naiwność i desperację Autorki, z której po prostu szkoda nie skorzystać, zwłaszcza gdy można na mieszkaniu przyoszczędzić, wikcie i opierunku.

Oj bo Autorka ma według jej mniemania JUŻ 25 lat i trzeba szybko znaleźć męża a ten nie pali, ( bo pije z tego co wyczytałam może nie jak tamten alkoholik), nie jest psychopatą to już można BRAĆ na męża, a wyszwiska w ramach żartu no cóż...widocznie takie ma zryte poczucie humoru.
Już widze to małżenstwo:
Oboje pracują do koło 17. Autorka wraca szybko gotuje obiad bo misiaczek wrócił pół godziny wczesniej i flirtuje na badoo. Woła do Autorki: "Stara gdzie ten obiad rusz ten zadek szybciej bo głodny jestem. Nie rozgotuj ziemniaków jak ostatnio"
Autorka: Misiu chodz może cos obejrzymy"
Misiaczek:" Poczekaj wyśle tylko buziaki Asi z badoo słodka dziewczyna"
Urodziny Autorki: Misiaczku wiesz jaki dzis dzień ?
Misiaczek: Liga Mistrzów dziś leci?
Autorka: nie..moje urodziny
Misiaczek: Aaa...nie obchodze. Masz 3 zł kup sobie kwiatka czy co tam.


Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-04-28 o 11:35
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:34   #29
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Cytat:
Napisane przez CassieB Pokaż wiadomość
nie chce go rzucac bo to już związek taki na poważnie i nie podejme tak "o" tkaiej decyzji bo dla mnie /był/ kandydatem na męża... naprawde facet jest prawdziwym facetem a nie jakimś "głupkiem w rurkach" tylko jest ten jeden problem a mianowicie ona i to ze on musi z nią rozmaiwać... i nie potrafi mi powiedzieć dlaczego tylko ze z nudy niby nie ma nic takiego tam ale jdenak drobny flirt jest tym bardziej że ja czuje sie zaniedbana a on uważa że tylko ja mam problem i kżdy inny byłby po jego stronie ehh

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

tutaj chciał dostac się do wojska - ja wynajmowałam kawalerkę on się wprowadził zamoją namową i pracuje w zawodzie chcemy przperowadzić sie na coś wiekszego, jeździmy do niego co 2/3 weekend do rodziny i jest naprawde fajnie przytula mnie często i się dogadujemy ale nie rozamawia ze mną, nie potrafi mi powiedzieć że mnie kocha bo tak ma i nie da rady tego wykrztusić i wgoóle ...wiec nie wiem czy ja sie poprostu czepiam o pierdołe czy naprawde mam racje

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

aha i jeszcze jedno - on nie był nigdy w zwiazku na powaznie (ja byłam w dwóch nieudanych - jeden alkoholik drugi psychopoata...) z badoo mial panienek kilka na raz na seks, ale coś nas do siebie ciągneło i tak to wszystko się potoczyło, wiem że fizycznie mnie nie zdradza ale boje sie że przez takie przyjaźnie z tą dziewczyną kiedys jak bedzie nam naprawde gorzej pojdzie do niej i sie skonczy na fizycznym kontakcie
1.Masz jakiś dziwny obraz 'prawdziwego mężczyzny'.
2. Błąd. Sama napisałaś, że nie macie o czym rozmawiać. I pewnie w praktyce oznacza to, że się nie kłócicie, bo nie rozmawiacie.
3. BO TAK MA. BO ON NIE OBCHODZI. A co jeśli ty chcesz to uslyszeć i chcesz by zlożył Ci życzenia z okazji urodzin.
4. Nie uzywaj tutaj slowa przyjazn, proszę Cię.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 11:37   #30
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Mój chłopak "flirtuje" z inną na badoo

Nie dogadasz sie z nim w kwestii tego, ze sie zle czujesz, bo jego to obchodzi mniej niz jego potrzeby (o ile w ogole).

Czy on robi cos specjalnie i tylko dla Ciebie? Tak jak Ty jemu obiady?
Przytulanie sie w tym kontekscie nie liczy, bo on zaspokaja tak tez (i pewnie przede wszystkim) swoje potrzeby.

Jakim sposobem akceptujesz takie ochlapy, a problem zaczelas widziec dopiero jak pojawila sie inna dziewczyna?

Jak dlugo bylas "szczesliwa w zwiazku", skoro od 3 miesiecy nie jestes, wrzesien byl 7 miesiecy temu, a wtedy sie dopiero poznaliscie?

Idealny kandydat na meza, bo? Atrakcyjny fizycznie i ekhm... emocjonalnie? Nawet jesli, to za malo.

Pozniej nie bedzie lepiej niz teraz!

Edytowane przez ellen72
Czas edycji: 2016-04-28 o 11:39
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-27 13:55:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.