Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 07:52   #3481
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Właśnie. Chwaląc sie przeczytaniem całego wątku miło było czytać posty jak otwierały dziewczyny paczki a tam niespodzianki z których chyba zdecydowana wiekszość była zadowolona.
Idąc za radą jednej wizażanki przy pierwszym zamówieniu (ponad 200zł) napisałam w uwadze, żeby dali mi znać jak zmienią sie prezenty bo tak ułożyłam liste zakupów. Dostałam paczkę ale bez tego prezentu i bez maila W ten sposób musiałam złożyć kolejne zamówienie
Wiec złożyłam kolejne zamówienie. Nie raz czytałąm tutaj że gdy poprosi sie o konkretna próbke, to ja dodają. Mi sie nie udało i dostałam kompletnie nei trafiony, nie dla mojego suszu na buzi
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:17   #3482
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Skusiłam się na hydrolat ylang-ylang, skoncentrowany aloes (wcześniej podkradałam mamie, ale za ok 2 tyg przeprowadzam się i nie będzie takiej możliwości ).
Jaki zapach ma ylang-ylang?


Co do peelingu ze skały wulkanicznej, to podobno miał być mocniejszy niż korund...
Nic bardziej mylnego
Jest o wiele delikatniejszy, bardzo przyjemnie się go używa - nie czuć tarcia, ale efekt jest bardzo fajny
Mimo, że jestem przyzwyczajona do super tarcia, ten peeling jest naprawdę bardzo dobry
Buzia po nim jest gładka i miękka.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 18:21   #3483
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
kryzys widać sie udziela


JA wczoraj zrobiłam sobie mieszankę. Do Lotionu babydreama wsypałam po prostu. Na skóze daje efekt chłodzenia inne doznania
Nie rozpuszczałam, na 100g kremu dałam 10g mocznika

właśnie skończyłam dwa kremy na bazie.
Jeden z siarką dla siostry, drugi mocno nawilżajacy, zobaczymy czy się sprawdzi.
Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Pamiętam czasy, kiedy do całkiem przeciętnego zamówienia (zwykle 100, w porywach 200zł) dostawałam cały pakiet rozmaitych próbek, dopasowanych do swojej cery. To dlatego ZSK stał się moim ulubionym sklepem. Odkąd zaczęli skąpić, nie jestem już ich fanką. Jestem prawie pewna, że inwestycja w próbki zwracała się z nawiązką - była to znakomita zachęta do kolejnych zamówień i forma podziękowania. Utrzymanie przy sobie wiernego grona klientek to w tej branży połowa sukcesu, bo sklepów jest naprawdę sporo.

Obecna forma skąpego wydzielania próbek, ściśle zależna od wydanej sumy, nie jest zbyt przyjemna. Mało prawdopodobne, bym dla dodatkowej próbki zwiększyła wartość zamówienia o 50zł... Cóż, pozostało wspomnienie po miłym dreszczyku ciekawości: odpakowując paczkę, nigdy nie wiedziałam, co dokładnie znajdę w środku

(Mam nadzieję, że ekipa ZSK czyta ten watek!)

A mocznik? Wsypać np. do lotionu Babydream i wstrząsnąć (stężenie minimum 5, a najlepiej z 10%, żeby wyraźnie poczuć działanie - tylko pamiętaj, że gęstość nasypowa mocznika to 0,74g/ml, więc objetościowo potrzeba go dość sporo, by uzyskać dane stężenie). Wypróbować na łokciach, stopach, wysuszonych partiach - i popaść w zachwyt nad nawilżającą mocą tego składnika. Śmiesznie tani, a niezwykle skuteczny.
Dzięki dziewczyny za info o moczniku
A co do ZSK to rzeczywiście kryzys musiał dotknąc ich bardzo mocno
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:16   #3484
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
No i zonk Siostra posmarowała sie kremem z siarką i sczerniały jej pierścionki

Dostałam przesyłkę, poczta działa jak trzeba wczoraj wysłane dzisiaj dostarczone
Ale jesli chodzi o prezenty to niestety ale chyba skończyło się dobre. Dostałam te które są zaznaczone, czyli mocznik i alantoina mimo, że napisałam w zamówieniu stosowną notke. Szkoda.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-26 o 15:08 Powód: Post pod postem
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 12:44   #3485
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

mam bardzo suchą skórę i chcę ukręcić krem nawilżający. które oleje najbardziej się do tego nadają?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:20   #3486
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
Dostałam przesyłkę, poczta działa jak trzeba wczoraj wysłane dzisiaj dostarczone
Ale jesli chodzi o prezenty to niestety ale chyba skończyło się dobre. Dostałam te które są zaznaczone, czyli mocznik i alantoina mimo, że napisałam w zamówieniu stosowną notke. Szkoda.
mam nadzieje ze co jakis czas zmieniaja te prezenty, bo tak dostawać mocznik przez następne 10 lat to trochę przygnębiająca perspektywa
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:33   #3487
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Zmieniają co chyba 3-4tyg. Ale dostałam od nich meila jakis czas temu, że jesli zależy mi na konkretne próbce to żeby napisać w zamówieniu.
Już drugie zamówienie i te same próbki
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 23:11   #3488
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A do mnie przyszła paka
Hydrolat różany - jeden z moich ulubionych oraz bułgarski melisowy i miętowy
A ich butle mnie rozbrajają... są zawodowe
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:56   #3489
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

apsik: hyrolat różany dostałaś w białek butelce z naklejką zsk? czy w takiej przezroczystej z napisem rose water?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 23:18   #3490
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
apsik: hyrolat różany dostałaś w białek butelce z naklejką zsk? czy w takiej przezroczystej z napisem rose water?
Różany 200ml jest w białej standardowej butelce, a rose water 330ml, czyli jak ja to mówię bułgar miałam w takiej dużej butli z płaską zakrętką
Melisowy i miętowy tak samo - są bezbłędne

Co do zawartości butelek to:
Melisowy hydrolat pachnie słodkawo, ale nie mdląco, jak cukierki prawoślazowe albo syrop
Miętowy natomiast od razu jak to mięta daje uczucie odświeżenia i orzeźwienia... taki freshmaker
Lubię takie aromaty
Podobnie jak rozmarynowy, który aktualnie jest u mnie na topie - uwielbiam
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 23:38   #3491
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

To ciekawe z tymi próbkami - ja zasugerowałam spirulinę zamiast mocznika i dostałam peeling z pestek malin. Może pomyśleli, że jestem fanką malin, bo w zamówieniu był m. in. olej z pestek malin i ekstrakt z owoców malin

-------------
Ups, peeling nie malinowy ale z nasion truskawki

Edytowane przez silkmoon
Czas edycji: 2012-02-26 o 01:30
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 09:50   #3492
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Co do zawartości butelek to:
Melisowy hydrolat pachnie słodkawo, ale nie mdląco, jak cukierki prawoślazowe albo syrop
Miętowy natomiast od razu jak to mięta daje uczucie odświeżenia i orzeźwienia... taki freshmaker
Lubię takie aromaty
Podobnie jak rozmarynowy, który aktualnie jest u mnie na topie - uwielbiam
Mnie rozmarynowy pachniał słoną i mocno doprawioną zupą, ewentualnie pieczonym mięsem w ziołach i soli. Brak mu tego leśno-iglastego aromatu jaki ma np. olejowy ekstrakt.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:09   #3493
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mnie rozmarynowy pachniał słoną i mocno doprawioną zupą, ewentualnie pieczonym mięsem w ziołach i soli. Brak mu tego leśno-iglastego aromatu jaki ma np. olejowy ekstrakt.
jestem zaskoczona tą opinią bo mój pachnie delikatnie ziołowo i jest to świeży zapach nie mający nic wspólnego z jedzeniem
Ale każdy ma inne wrażenia.
Generalnie nie lubię specyfików, które sprawiają, że pachnie się na kilometr jak produkt spożywczy i takich unikam; jestem też wyjątkowo wrażliwa na zapachy i jak coś jest nie tak, to zwyczajnie mnie zrywa
I takim produktem był hydrolat z kocanki, na szczęście nie mój, który pachnie jak zupa wykonana z Maggi i kostki rosołowej, a którego użyłam raz... i mnie zerwało
Gdyby tak pachniał rozmarynowy, to już by pewnie był wymieniony
Miałaś ten z ZSK czy z BU? Dla mnie ten pierwszy ma delikatniejszy zapach.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:30   #3494
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
jestem zaskoczona tą opinią bo mój pachnie delikatnie ziołowo i jest to świeży zapach nie mający nic wspólnego z jedzeniem
Ale każdy ma inne wrażenia.
Generalnie nie lubię specyfików, które sprawiają, że pachnie się na kilometr jak produkt spożywczy i takich unikam; jestem też wyjątkowo wrażliwa na zapachy i jak coś jest nie tak, to zwyczajnie mnie zrywa
I takim produktem był hydrolat z kocanki, na szczęście nie mój, który pachnie jak zupa wykonana z Maggi i kostki rosołowej, a którego użyłam raz... i mnie zerwało
Gdyby tak pachniał rozmarynowy, to już by pewnie był wymieniony
Miałaś ten z ZSK czy z BU? Dla mnie ten pierwszy ma delikatniejszy zapach.
Miałam ten z ZSK i mocno pachnie wg mnie.
Ale masz racje, odbiór zapchu jest inny przez kazdego, IMHO zapach to najbardziej subiektywny ze zmysłow. Też nie lubie pachniec jedzeniem, nawet tym smacznym, a zapach hydrolatu skojarzył mi sie z duszonymi kotletami w ziołach jakie robi moja rodzicielka, jak ktos takich rzeczy nie je, a zna zapach świeżych krzaków rozmarynu to moze uniknie skojarzeń kulinarnych
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:32
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:20   #3495
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Miałam ten z ZSK i mocno pachnie wg mnie.
Ale masz racje, odbiór zapchu jest inny przez kazdego, IMHO zapach to najbardziej subiektywny ze zmysłow. Też nie lubie pachniec jedzeniem, nawet tym smacznym, a zapach hydrolatu skojarzył mi sie z duszonymi kotletami w ziołach jakie robi moja rodzicielka, jak ktos takich rzeczy nie je, a zna zapach świeżych krzaków rozmarynu to moze uniknie skojarzeń kulinarnych
Mi jedynie zapach wanilii na mnie samej nie przeszkadza, tudzież aromat landrynek i gdyby był hydrolat o takim zapachu, to bym się oblewała litrami
Co do kotletów - uwielbiam, a krzaka rozmarynu chętnie poszukam aby dokonać porównania z hydrolatem
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:22   #3496
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Jeśli chodzi o gratisy to miałam zamówienie za ok 240 zł (bez przesyłki) i dostałam 3- korund, glukanoktan i ekstrakt do cery naczynkowej.

jeśli chodzi o hydrolaty- teraz wezmę oczarowy i z rumianu.
Aktualnie zużywam rose water i lawendowy.

Zastanawiałam się jaki będzie najlepszy do tego glukanoktanu

Wczoraj chciałam złożyć zamowienie ale:
a)coś się działo ze stroną i zawartość koszyka mi się skasowała, ostatnio jak zamawiałam to samo mi się stało
b)parę olejków, którymi byłam zainteresowana było w pojemności od 60 ml, a na próbę chciałam wziąć max 30. Niektórych wcale nie było.

Napisałam maila kiedy się pojawią, może dostanę odpowiedź.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2012-02-26 o 13:26
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:27   #3497
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o gratisy to miałam zamówienie za ok 240 zł (bez przesyłki) i dostałam 3- korund, glukanoktan i ekstrakt do cery naczynkowej.
Buuu... nie postarali się, a zamówienie porządne
Nie zbankrutowaliby raczej, gdyby do takiego zamówienia dorzucili np. hydrolat, który kosztuje mniej niż przesyłka, jaką płacimy...
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 13:30   #3498
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
. Jestem prawie pewna, że inwestycja w próbki zwracała się z nawiązką - była to znakomita zachęta do kolejnych zamówień i forma podziękowania. Utrzymanie przy sobie wiernego grona klientek to w tej branży połowa sukcesu, bo sklepów jest naprawdę sporo.
No dokładnie, dostanie człowiek próbki to może na coś się skusi, poza tym jest milej tak i chętniej się wraca do sklepu.

Tyle, że chociaż szybko wysyłają zamówienia, chciałam z bu kiedyś zrobić, ale jak mam 2-3 tygodnie czekać to ja dziękuje.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Buuu... nie postarali się, a zamówienie porządne
Nie zbankrutowaliby raczej, gdyby do takiego zamówienia dorzucili np. hydrolat, który kosztuje mniej niż przesyłka, jaką płacimy...
maestro przy podobnej wartości daje pędzelek gratis, ja dostałam o wartości około 20 zł
Raz, że wartość większa niż mini porcji korundu, to takie coś zostaje na dłużej.

Ja się z zamówieniem z zsk zbierałam chyba 2 lata ale właśnie pamiętam jak czytałam tu i ówdzie, że fajne gratisy dają
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:45   #3499
mystification
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
jestem zaskoczona tą opinią bo mój pachnie delikatnie ziołowo i jest to świeży zapach nie mający nic wspólnego z jedzeniem
Ale każdy ma inne wrażenia.
Generalnie nie lubię specyfików, które sprawiają, że pachnie się na kilometr jak produkt spożywczy i takich unikam; jestem też wyjątkowo wrażliwa na zapachy i jak coś jest nie tak, to zwyczajnie mnie zrywa
I takim produktem był hydrolat z kocanki, na szczęście nie mój, który pachnie jak zupa wykonana z Maggi i kostki rosołowej, a którego użyłam raz... i mnie zerwało

Gdyby tak pachniał rozmarynowy, to już by pewnie był wymieniony
Miałaś ten z ZSK czy z BU? Dla mnie ten pierwszy ma delikatniejszy zapach.
A ja go nawet polubiłam I najważniejsze, że rzeczywiście działa.
Za to zapachu rose water nie zdzierżę () i czeka sobie jak zużyję do jakiegoś balsamu...
mystification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 19:37   #3500
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mystification Pokaż wiadomość
A ja go nawet polubiłam I najważniejsze, że rzeczywiście działa.
Za to zapachu rose water nie zdzierżę () i czeka sobie jak zużyję do jakiegoś balsamu...
Fakt, różany bułgar jest specyficzny - kwiatowo słodki i momentami duszący, ale jak dla mnie ma fajne nawilżające działanie, a aromat dość szybko się ulatnia
Natomiast kocanką przemyłam twarz raz i to mi wystarczyło czuć ją przez pół dnia po jej zmyciu, nałożeniu kremu i wyperfumowaniu się
No i nie mogę.
Ale dziewczyny ją zachwalają ze względu na działanie właśnie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:05   #3501
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Buuu... nie postarali się, a zamówienie porządne
Nie zbankrutowaliby raczej, gdyby do takiego zamówienia dorzucili np. hydrolat, który kosztuje mniej niż przesyłka, jaką płacimy...
właśnie. Podobnie dostałam przy pierwszym zamówieniu ponad 200zł. Teraz zamówienie 130zł również zasugerowałam zmianę próbki i tylko mocznik i alantoina
No i ubolewam bo nei powiem to jest taki haczyk, na mnei działa i kusi do powrotu.


Dziewczyny ale pachnieć kotletami to nie wyobrażam sobie
Moje pierwsze i kolejne toniki, tym razem migdał no i jutro zabiore sie za glukonolakton.

Przy migdałowym zapomniałam wyregulować PH i taką 1ynką posmarowałam się ale na szczęście nic nie było jak zajarałam to szybko siezmyłam i porawiłam już prawidłowym.
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:40   #3502
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez kerne Pokaż wiadomość
Zmieniają co chyba 3-4tyg. Ale dostałam od nich meila jakis czas temu, że jesli zależy mi na konkretne próbce to żeby napisać w zamówieniu.
Już drugie zamówienie i te same próbki
ciekawe podejście do klienta

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
To ciekawe z tymi próbkami - ja zasugerowałam spirulinę zamiast mocznika i dostałam peeling z pestek malin. Może pomyśleli, że jestem fanką malin, bo w zamówieniu był m. in. olej z pestek malin i ekstrakt z owoców malin

-------------
Ups, peeling nie malinowy ale z nasion truskawki



Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Buuu... nie postarali się, a zamówienie porządne
Nie zbankrutowaliby raczej, gdyby do takiego zamówienia dorzucili np. hydrolat, który kosztuje mniej niż przesyłka, jaką płacimy...
No właśnie jak już dają te gratisy, to mogliby do tego poważniej podchodzić, jakiś wybór dać z kilku rzeczy itp a nie wpychać wszystkim jak leci garść moczniku
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:35   #3503
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dziewczyny ja mam pomysl na ten nieszczesny mocznik- tylko nie wiem czy madry
a mianowicie co wy na to zeby sobie zrobic kapiel w wannie i dosypac do wody moczniku? tylko ile go tam dodac?


chce jeszcze dodac swoja opinie nt eliksiru liposomowego (gotowiec) z zsk- ktory jest tutaj b niepopularny. to serum jest absolutnie cudowne. stosuje je na zmiane jedna noc retin a druga eliksir liposomowy a na to ha+oleje i chyba uporalam sie z przesuszeniem po retinie... szkoda tylko ze luszczenie dalej wystepuje. mam jeszcze te liposomy osobno w buteleczkach ale zadnej rewelacji z nimi nie wymyslilam jeszcze. a czy wy stosujecie te liposomy? ujedrniajacy, q10, ceramidy i inne przeciwstarzeniowe?
__________________


Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2012-02-28 o 11:39
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:04   #3504
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy orientuje się, któraś z Was, czy mogę żel hialuronowy zakonserwować FEOG, żeby go nie trzymać w lodówce?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:17   #3505
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Przechowywanie
W lodówce, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed dostępem bezpośredniego światła, powietrza i wilgoci. Roztwór kwasu hialuronowego jest konserwowany 1.0 % dodatkiem mieszaniny konserwantów Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.


Kwas hialuronowy ma już w sobie konserwant i nie powinien się zepsuć przechowywany w temp. pokojowej. Niby na stronie zalecają przechowywać go w lodówce - u mnie zawsze się tam chłodzi mam wrażenie że położony zimny na twarz daje lepszy efekt odprężenia.
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 17:41   #3506
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć, Dziewczyny.
Chcę złożyć pierwsze zamówienie na ZSK. Wybrałam na razie olej z pestek malin, kwas hialuronowy 1% i hydrolat oczarowy. Co jeszcze poleciłybyście do cery trądzikowej? Raczej nic wysuszającego, bo używam antybiotyków od dermatologa, do oczyszczania mam mydełko z Aleppo. Nie mogę też używać peelingów mechanicznych, bo mam ropne zmiany, a glinkę do maseczek mam jeszcze w zapasie.

I jeszcze chciałam zapytać o to, jak mieszać kwas HA i olej - może być 1:1? Czy to naprawdę będzie taka superlekka mieszanka? Czy może jest coś jeszcze lżejszego? Nadaje się na dzień, pod makijaż? Moja skóra przetłuszcza się w zastraszającym tempie...

Z góry dzięki!
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 23:03   #3507
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Potrzebuje podpowiedzi.
Lorri pisałaś wcześniej, że olejem kokosowym zagęszczasz.
Rozpusciłam, wlałam, wymieszałam wstawiłam do lodówki i olej się ściął. Nie zagęścił jednolicie kremu.
Pewnie trzeba mieszadełkiem pomerdać nie mam i mieszałam bagietką plus wstrząsanie zamkniętego kremu. Albo po prostu nie wstawiać do lodówki
Proszę podpowiedzcie kto wie
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 11:39   #3508
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny, kiedyś na ZSK był przepis na odświeżający tonik miętowy - myślałam, że bredzę, ale znalazłam mój post z linkiem do niego - link nie działa, więc usunęli. Dlaczego?
Może któraś ma gdzieś zapisany przepis?
Był prosty - niacynamid, aloes i coś nawilżającego.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:15   #3509
mangifera
Raczkowanie
 
Avatar mangifera
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś na ZSK był przepis na odświeżający tonik miętowy - myślałam, że bredzę, ale znalazłam mój post z linkiem do niego - link nie działa, więc usunęli. Dlaczego?
Może któraś ma gdzieś zapisany przepis?
Był prosty - niacynamid, aloes i coś nawilżającego.
Mam zapisane w recepturach

Odświeżający tonik miętowy
Tonik na bazie hydrolatu miętowego, aloesu i substancji nawilżających.
50 ml toniku otrzymamy z następujących składników:
10% wyciąg z aloesu - 5 ml - łyżeczka
5% kwasu hialuronowego 1% - 2.5 ml -mała płaska miarka
3% D-pantenolu - 1.25 ml - pół małej płaskiej miarki
1.5 % witamina B3 - 0.75g - pół małej płaskej miarki
80.5% hydrolatu miętowego - 40.25 ml

Witaminę B3 rozpuścić w hydrolacie następnie dodać resztę składników - wymieszać. Przelać do butelki. Przechowywać w lodówce przez ok. 2 tygodnie.
mangifera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:32   #3510
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

manigfera - dzięki wielkie!
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.