Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 22:48   #1
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318

Moda, która Cię "rozwala" część 2


link do starego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196359

jeden z najpopularniejszych wątków na forum, no to kontynuujemy

mnie rozwalają buty jesienne, np botki z wycięciem na palce, jak chłodniej to za zimno w takich chodzić, a jak cieplej to za gorąco, nie wiem jaki jest sens takich butów
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 00:09   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

one sa na imprezy lub do rajstop a nawet skarpet, tak tak, na wybiegach i modowych blogach kroluja skarpety do sandalkow

ale zauwazylam, ze jedna dziewczyna probowala mi w tramwaju zrobic zdjecie z tego powodu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 08:06   #3
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
one sa na imprezy lub do rajstop a nawet skarpet, tak tak, na wybiegach i modowych blogach kroluja skarpety do sandalkow

ale zauwazylam, ze jedna dziewczyna probowala mi w tramwaju zrobic zdjecie z tego powodu

moze chciala wstawic na wizaz z pytaniem gdzie mozna takie kupic, bo wstydzila sie zapytac Ciebie ;p

mi sie takie strasznie podobaja
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:21   #4
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale zauwazylam, ze jedna dziewczyna probowala mi w tramwaju zrobic zdjecie z tego powodu
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 09:54   #5
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale zauwazylam, ze jedna dziewczyna probowala mi w tramwaju zrobic zdjecie z tego powodu
To czekamy teraz na wątek na Wizażu: Gdzie znajdę takie buty?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 10:18   #6
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

obawiam sie, ze to bylo raczej - ostatnia strona glamour, widzisz kogos obciachowego, zrob mu zdjecie, umiescimy go w gazecie
w ogole jak to kiedys zobaczylam w glamour .. padlam, bardzo niesmaczny pomysl
pamietam ze obgadywali dziewczyny latem w bluzkach bez stanika, czy to tubach czy nietopezach, ze to "ohydne" chyba juz zadna gazeta nie ma o czym pisać

mnie sie bardzo podobaly te od jimmy choo, ale cena dochodzi do ponad tysiaca zlotych
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:22   #7
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ooo w końcu! Jeden z moich ulubionych wątków się pojawił
tylko ,że dyskusja nie na temat

mnie się podobają open toe jesienią, trzeba być otwartym na innowacje
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 14:13   #8
Yvette Rouge
Raczkowanie
 
Avatar Yvette Rouge
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dlaczego mam nieodparte wrażenie, że ten wątek będzie powodem wielu niepotrzebnych sprzeczek, spięć i nieudanych próbach przekonania kogoś, że nie ma racji i krótkie spódniczki są sexi a różowy wcale nie jest tandetny? Część pierwsza aż ociekała wzajemnymi złośliwościami, wystarczy wejść na pierwszą-lepszą stronę.
Yvette Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:17   #9
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Yvette Rouge Pokaż wiadomość
Dlaczego mam nieodparte wrażenie, że ten wątek będzie powodem wielu niepotrzebnych sprzeczek, spięć i nieudanych próbach przekonania kogoś, że nie ma racji i krótkie spódniczki są sexi a różowy wcale nie jest tandetny? Część pierwsza aż ociekała wzajemnymi złośliwościami, wystarczy wejść na pierwszą-lepszą stronę.
bo pewnie bedzie
i to nie tylko kiedy ktos najedzie na roz nie badzmy tendencyjni, w poprzednim watku objechano juz kazda mozliwa czesc garderoby

chodzenie nago tez nie rozwiazuje problemu, bo pokazywanie ciala i braki w garderobie rowniez objechano

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-11-20 o 14:19
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:52   #10
Yvette Rouge
Raczkowanie
 
Avatar Yvette Rouge
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
bo pewnie bedzie
i to nie tylko kiedy ktos najedzie na roz nie badzmy tendencyjni, w poprzednim watku objechano juz kazda mozliwa czesc garderoby

chodzenie nago tez nie rozwiazuje problemu, bo pokazywanie ciala i braki w garderobie rowniez objechano
Pisałam o różu i krótkich spódniczkach w przenośni. Równie dobrze mogłam napisać o stylu retro i kolorowych rajstopach.
Tak tylko wyraziłam swoją opinię bo pamiętam jak skończyła się poprzednia część. Myślę, że poczucie niesmaku gdzieś nadal jest. Poza tym, nic złego nie miałam na myśli
Yvette Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:59   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

ja Cie jak najbardziej zrozumialam
niesmak to dobre okreslenie, to byl watek tzw typowo polski
czyli cos na wzor modlitwy z dnia swira
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 16:59   #12
kometa235
Raczkowanie
 
Avatar kometa235
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 142
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie rozwala widok osoby, która ma na sobie np. spodnie w pionowe pasy i bluzkę w poziome pasy albo co gorsza w kratkę
__________________

kometa235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 17:07   #13
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a mnie skórki
podobają mi się, są ładne, od 15 roku życia marzyłam o skórzanej kurtce. ale wcześniej każdy mówił jak można nakładać na siebie coś co przypomina skórę, a teraz połowa dziewczyn w tym śmiga
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:35   #14
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

dziewczyny tylko nie krzyczcie .... mnie rozwalają buty Emu..... kojarzą mi się z ruskimi walonkami i zabijcie mnie, ale no nie mogę ich strawić .....
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-11-20 o 19:37
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 19:56   #15
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

aaa buty na -30 stopni
tez mi sie emu nie podobaja, ale ostatnio widzialam takie nie razace, tzn na dziewczynie, chyba dlatego, ze byly niskie i nie bylo widac szwow, a moze ona po prostu byla dobrze "zrobiona?"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 02:53   #16
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A mnie "rozwala" zakładanie cielistych, rajstopowych podkolanówek do eleganckiego (w zamyśle) stroju tzn. biała bluzka koszulowa + czarny żakiet + czarna spódnica przed kolano + buty na obcasach...
Zawsze uważałam, że taki zestaw jest tak żenujący, tandetny i....i w ogóle brak mi słów, że żadna kobieta nie włoży podkolanówek do wizytowej spódnicy...
Nie uwierzyłabym, gdybym nie zobaczyła na własne oczy Może się dziewczynie pomyliło z pończochami
Żeby założyć antygwałtki do spódnicy???! I jeszcze pokazywać się w tym publicznie?! Wstyd
Ja nie wiem, gdzie to dziewczę się uchowało...

I dodam, że to nie podlotek, ani nastka (w tym wieku można wybaczyć wiele ubraniowych wpadek, kto ich wtedy nie miał... ) tylko dwudziestokilkuletnia, młoda kobieta...
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 08:03   #17
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

a mnie rozwala to co ostatnio jest baaardzo powszechne, a mianowicie mieszanie "stylu" sportowego i eleganckiego. Nie mogę po prostu zdzierżyć jak widzę kogoś z elegancką torebką i w adidasach, albo czarny elegancki płaszcz, botki i sportowa torba (i różne tego typu kombinacje) teraz to w "modzie" wszystko jest już dopuszczalne. Mnie sie to niestety nie podoba i nigdy bym się tak nie ubrała...
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:20   #18
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
a mnie rozwala to co ostatnio jest baaardzo powszechne, a mianowicie mieszanie "stylu" sportowego i eleganckiego. Nie mogę po prostu zdzierżyć jak widzę kogoś z elegancką torebką i w adidasach, albo czarny elegancki płaszcz, botki i sportowa torba (i różne tego typu kombinacje) teraz to w "modzie" wszystko jest już dopuszczalne. Mnie sie to niestety nie podoba i nigdy bym się tak nie ubrała...
Mieszanie stylów to nie lada sztuka Styl sportowo-elegancki to jednak coś co nie jest w moim guście..
Mnie bardziej rozwalał widok panienek z tornistrami na plecach i np. z kozaczkami na nogach

Odnośnie emu, kiedyś też mnie się nie podobały, śmiałam się z nich, a teraz mam zamiar w końcu sobie je sprezentować
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 12:41   #19
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

moim zdaniem Emu to największa zbrodnia modowa. Buty przypominające domowe kapcie. a w tych nieorginalnych na dodatek nogi wykrzywiają-widziałam nie raz jak pięty na bok sie wykrzywiały uważam ze te kapcio-buty nie pasują na żadną okazję ani do żadnego stroju.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 15:31   #20
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

To i ja powiem coś od siebie . Moze jestem jakimś odmienieńcem ale kompletnie nie podobają mi się spodnie pumpy, alladynki czy jak tam jeszcze się one zwą. Tylko mnie nie zlinczujcie . Wg mnie wygląda to kompletnie antykobieco, dziewczyna wyrząda krzywdę swojej sylwetce. No ni cholery nie mogę się do tych spodni przekonac . Ale to tylko moje zdanie.
fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 15:48   #21
cosmopolitan3000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 83
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

okulary "kujonki" - jakkolwiek można je nazwać. I generalnie wszystkie elementy garderoby, które nagle stają się bardzo popularne i wręcz oklepane, a noszące je jednostki uważają się za wyjątkowe modowe indywidualności
cosmopolitan3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:24   #22
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Kurcze jeden z moich ulubionych wątków powrócił a ja nawet nie zauważyłam

Co do wojen - jasne, że będą, wypowiadałam się już na ten temat w poprzedniej części, jednak imho nie jest to wina wątku, a tego, że niektórym brakuje dystansu do siebie

Mnie ostatnio rozwalają dziewuszki z pobliskiego gimnazjum mijające mnie co rano - ja marznę w płaszczu, 2 parach skarpetek, rajstopach, trzech bluzach, pięciu podkoszulkach a tu obok mnie śmiga taka z golusieńkimi nogami w samiutkich cieniutkich skarpeteczkach, z kurteczką eksponującą dekolt i nerki i spódniczką krótszą od majtek
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 16:51   #23
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
To i ja powiem coś od siebie . Moze jestem jakimś odmienieńcem ale kompletnie nie podobają mi się spodnie pumpy, alladynki czy jak tam jeszcze się one zwą. Tylko mnie nie zlinczujcie . Wg mnie wygląda to kompletnie antykobieco, dziewczyna wyrząda krzywdę swojej sylwetce. No ni cholery nie mogę się do tych spodni przekonac . Ale to tylko moje zdanie.
nie jesteś sama
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:09   #24
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Obie kreacje mnie rozwaliły!
Nie wiem co gorsze?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 20:36   #25
Bzunia
Raczkowanie
 
Avatar Bzunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
GG do Bzunia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Ooo widzę, że wątek dla mnie Zawsze lubiłam bawić się w krytyka (chociaż wiem, że sama wyczuciem smaku i stylu nie grzesze, ale od tak chyba każda z nas ocenia mijające nas laski).. Co mnie razi w ostatnich czasach na naszych ulicach.. moze to już było w starszych częśćiach ale po prostu nie chce mi sie tam wracać.
Generalnie to wszystko to co nosi połowa miasta i jest ewidentnym "karitasem" (tak sie u nas mowi, wiem wiem sorkens) jak np
Skórzane kurtki ze ściagaczem - o zgrozo! Można kupić taką za 500zł w markowym sklepie i niemal identyczną za 60zł na bazarze! I naprawde przeciętny zjadacz chleba sie nie połapie wcale!
Buty Emu- tu sie zgodze z przedmówczyniami, jak mozna nosić jakies takie niekształtne w ogole do niczego nie podobne buciory, o matko jedyna...
Jak dziewczyny podwijają jeansy do kozaczkow- w tym roku jeszcze chyba nie przyciełam żadnej ale w zeszlych sezonach to był natłok podwiniętych jeansów i kozaczki... masakra:/
Jakaś koleżanka napisała tez już o tych okularach z grubymi oprawkami, to sie chyba Nerd nazywa (?) sama nie wiem, ale też mi sie to nie podoba.. Lansują sie gówniarze na niewiadomo kogo, może to fajnie i oryginalnie by wyglądało ale na jednej osobie a nie na poł miliona ludziach.
A najbardziej rażące, chodź może uogólnione jest to stwierdzenie, jest jak dziewczyny okropnie nie potrafia dobrać stroju do własnej figury. I pchają te balerony w rurki jasne na siłe, Paski w taliach im trzaskają, łydki z legginsów sie wylewają, boczki z przykrótkawych kurtek, albo załozy sobie taka pani w rozmiarze XXXL fioletowe rajstopy aż po oczach daje, albo znowu taka chudzina mini że mogłoby być paskiem ale co tam.. taka moda, tak trzeba. Maskara. W sklepach teraz naprawde jest taki wybor ze wydaje mi sie ze kazdy moze cos dobrac do siebie.. Narazie tyle, ale wróce tu napewno:P
__________________

In beat we trust....
Electro rulezzzzzzz....

Jeszcze jeden egzamin i magister pełną gębą :P





Bzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:20   #26
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczyny tylko nie krzyczcie .... mnie rozwalają buty Emu..... kojarzą mi się z ruskimi walonkami i zabijcie mnie, ale no nie mogę ich strawić .....

heh nie jesteś sama, ja także na te buty patrzeć nie potrafię..

mnie rozwala jak dzewczyna jest dość gruba i ma w dłoni małą torebkę, nie chodzi mi tu o kopertówkę tylko o takie malutkie jak na bazarkach są
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2009-12-07 o 22:24
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:52   #27
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Emo nadają się (wg. mnie) tylko do zimowych spacerów, na sanki i na lepienie bałwana, do sportowego kożuszka. Emu nie są takie złe Może same w sobie urodą nie grzeszą, ale mogą się przydac do celów rekreacyjnych

Jak juz któraś z Was zauważyła- pumpy. Coś strasznego jak dla mnie.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:59   #28
Bzunia
Raczkowanie
 
Avatar Bzunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
GG do Bzunia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja i tak najbardziej ubolewam nad tym, że tak mało facetów u nas w Polsce potrafi sie fajnie ubrać
a NAWET jeśli któryś próbuje coś pokombinować z modą to od razu jest gej, cham, prostak i pedał. Żenua
Gdzie Ci mężczyźni?!!!!!!!!!!!!! --------------------->
__________________

In beat we trust....
Electro rulezzzzzzz....

Jeszcze jeden egzamin i magister pełną gębą :P





Bzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 12:48   #29
kmd999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 37
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Bzunia Pokaż wiadomość
Jak dziewczyny podwijają jeansy do kozaczkow- w tym roku jeszcze chyba nie przyciełam żadnej ale w zeszlych sezonach to był natłok podwiniętych jeansów i kozaczki... masakra:/
Jakaś koleżanka napisała tez już o tych okularach z grubymi oprawkami, to sie chyba Nerd nazywa (?) sama nie wiem, ale też mi sie to nie podoba.. Lansują sie gówniarze na niewiadomo kogo, może to fajnie i oryginalnie by wyglądało ale na jednej osobie a nie na poł miliona ludziach.
Mnie również to jakoś razi, szczególnie te okulary. Jeśli ktoś nie ma wady wzroku to poco mu okulary 0, czy nawet bez szkieł? I jeszcze wszyscy taki sam "elo" model noszą...
Podwijane dzinsy to do kozaczków na szpileczce... a jak jeszcze taka delikwentka założy czapkę z daszkiem to już w ogóle pięknie.
Nie podoba mi się modna obecnie panterka, gdyż niektóre kobiety przesadzają ubierając się całe w ten wzór.
Legginsy też kiedyś nie bardzo przypadły mi do gustu. Najlepsze to było jak moja siostrzenica, mieszkająca we Francji (chyba 15 lat wówczas), przyjechała do Polski i nosiła właśnie legginsy. Tutaj jeszcze nikt o tej modzie raczej nie słyszał i wiele osób oglądało się za nią, a niektórzy to nawet nie wstydzili się na głos skomentować jej ubioru. A rok później to już wszyscy w Polsce śmigali w legginsach i zakładali je do czegokolwiek się dało, mimo że nie musiało to wyglądać dobrze. I to właśnie mnie denerwowało w legginsach:P
Miałam coś jeszcze napisać, lecz zapomniałam...
kmd999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 14:15   #30
Bzunia
Raczkowanie
 
Avatar Bzunia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
GG do Bzunia
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

tAAAKKK ja pamietam jak w dziecinstwie nosilam takie wlasnie getry jaskrawoniebieskie i do tego dlugą bluze z myszką miki :P kilka lat pozniej to byl obciach a teraz pewnie bym sie znowu zarąbiscie prezentowala
__________________

In beat we trust....
Electro rulezzzzzzz....

Jeszcze jeden egzamin i magister pełną gębą :P





Bzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.