Czy orgazm moczowy to wstyd? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 18:44   #1
christina91
Raczkowanie
 
Avatar christina91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 69

Czy orgazm moczowy to wstyd?


Kiedy ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem, dostałam tzw. orgazmu moczowego. Podczas kiedy robił mi tzw.palcówkę czułam że zbliża się ta chwila i nie mogłam tego kontrolować. Czy powinnam się wstydzić? Powinnam próbować to zatrzymać następnym razem? Mój chłopak wspomniał o tym delikatnie, że ''trochę popuściłam''. To było takie żenujące. Co mam teraz zrobić?
christina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:14   #2
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

ja mam wrazenie ze to byl po prostu damski wytrysk...istnieje cos takiego i nie kazda kobieta taki ma,podobno jest to niesamowite uczucie...no nie wiem,nie jestem expertem...
Goyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:25   #3
christina91
Raczkowanie
 
Avatar christina91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 69
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
ja mam wrazenie ze to byl po prostu damski wytrysk...istnieje cos takiego i nie kazda kobieta taki ma,podobno jest to niesamowite uczucie...no nie wiem,nie jestem expertem...
Szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia, ale było to uczucie tak niesamowite że poprostu nie byłam w stanie tego zatrzymać. Nigdy wcześniej nie miałam takiego orgazmu.
christina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:33   #4
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez christina91 Pokaż wiadomość
Kiedy ostatnio kochałam się ze swoim chłopakiem, dostałam tzw. orgazmu moczowego. Podczas kiedy robił mi tzw.palcówkę czułam że zbliża się ta chwila i nie mogłam tego kontrolować. Czy powinnam się wstydzić? Powinnam próbować to zatrzymać następnym razem? Mój chłopak wspomniał o tym delikatnie, że ''trochę popuściłam''. To było takie żenujące. Co mam teraz zrobić?
weź go uświadom, że jest zdeczka niedouczony następnym razem po prostu i to jemu zrobi się głupio
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:53   #5
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

też uważam, że to damski wytrysk
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:10   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
też uważam, że to damski wytrysk

Też mi się kiedyś to zdarzyło.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:18   #7
christina91
Raczkowanie
 
Avatar christina91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 69
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Też mi się kiedyś to zdarzyło.
Zgadzam się z paniami, jednak bardzo głupio się poczułam kiedy zwrócił mi uwagę, poczułam się zażenowana i w tamtym momencie odechciało mi się wszystkiego.
christina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 20:26   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez christina91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z paniami, jednak bardzo głupio się poczułam kiedy zwrócił mi uwagę, poczułam się zażenowana i w tamtym momencie odechciało mi się wszystkiego.
Pokaż mu ten wątek, niech się chłop doedukuje zamiast Cię stresować i zawstydzać.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:28   #9
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

To następnym razem jak on dojdzie to powiedz "ups, chyba popuściłeś". On powie pewnie coś w stylu "co ty opowiadasz, po prostu miałem wytrysk". Będziesz mu mogła powiedzieć, że ty ostatnio też miałaś, a usiłuje Ci wmówić słabą kontrolę pęcherza
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:42   #10
christina91
Raczkowanie
 
Avatar christina91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 69
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To następnym razem jak on dojdzie to powiedz "ups, chyba popuściłeś". On powie pewnie coś w stylu "co ty opowiadasz, po prostu miałem wytrysk". Będziesz mu mogła powiedzieć, że ty ostatnio też miałaś, a usiłuje Ci wmówić słabą kontrolę pęcherza
Dobry pomysł. Dziękuję bardzo za radę. Dla mnie było to całkiem nowe doznanie więc na początku byłam strasznie zażenowana ponieważ chwilowo myślałam że to on ma rację...
christina91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:46   #11
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Wstydzic ?? nie ,nie,nie !!
Wielu doinformowanych mezczyzn marzy o takich kobietach a i ja zazdroszcze bo takiego orgazmu to nie mam a czuje, ze fajne przezycie by bylo i dla mnie i dla partnera
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 21:27   #12
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
Wstydzic ?? nie ,nie,nie !!
Wielu doinformowanych mezczyzn marzy o takich kobietach a i ja zazdroszcze bo takiego orgazmu to nie mam a czuje, ze fajne przezycie by bylo i dla mnie i dla partnera
popieram w 100 procentach.
Przy okazji przypomnial mi sie motyw z filmu gdzie para uprawiala seks a gdy dziewczyna miala orgazm zaczela przeklinac a jej partner na to zeby przestala bo to nie wypada...
3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 23:40   #13
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Christina, wejdź na redtube'a, wpisz sobie squirting w wyszukiwarkę i sama zobacz, że to dosyć popularne
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 00:09   #14
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

kobiecy wytrysk- to taki w ktorym sika moczem? wystrzeliwuje z niej mocz?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 00:21   #15
let the sunshine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
kobiecy wytrysk- to taki w ktorym sika moczem? wystrzeliwuje z niej mocz?

"Pewnie słyszałeś o tym, traktując to jednak z niedowierzaniem. Jednak nie jest to kwestia wiary. Wbrew pozorom masz realną szansę doprowadzić do tego, co określane jest jako kobiecy wytrysk. Nic bardziej jednak mylnego niż traktowanie tego jako oddanie moczu przez kobietę. To nie jest to. W istocie płyn uwalniany podczas kobiecej ejakulacji jest chemicznie - pominąwszy spermę - taki sam, jak ten produkowany przez męską prostatę.

Ale przecież kobieta nie ma prostaty? I to też nie do końca prawda, ponieważ kilka lat temu stwierdzono, że kobiety mają jej odpowiednik.
"

Źródło
let the sunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:19   #16
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Damski wytrysk nie wydobywa sie z cewki moczowej
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 18:12   #17
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Chyba mogę sie wypowiedzieć, bo sama doświadczyłam zjawiska tzw. "kobiecego wytrysku". Powiedzmy, że jestem dopiero we wstępnej fazie poznawania seksu i wszystkiego co się z nim wiąże, także również byłam zdziwiona tym co się ze mną dzieje.

I wiesz Christino, Twój partner, tak jak wspomniały dziewczyny musi być niedouczony, bo z tego co ja zaobserwowałam mój był przeszczęliwy, więc ten cały "kobiecy wytrysk" to musi być naprawdę coś I chyba powinnyśmy być dumne, że matka natura obdarzyła nas takimi zdolnościmi .
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 21:31   #18
Przystojny 26
Przyczajenie
 
Avatar Przystojny 26
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?


Kiedyś zdarzyło mi się tego doświadczyć dobiąć bardzo silną palcówkę dziewczynie - właściwie wkładałemw nią już prawiecałą dłoń - orgazm byl niezwykle silny, a płyny obfite - myśle, że to kwestia nawilżenia - tak silny orgazm sprawia, że kobieta jest czuła i organizm nawilża te właśnie obszary
Przystojny 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 14:05   #19
biba80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Dojść razem z partnerką to jest coś pięknego.Niezapomniane chwile.Jestem bardzo,bardzo szczęśliwy kiedy uda mi się doprowadzić moją ukochaną do orgazmu.A kiedy dochodzimy razem to jest to,to esencja nas.Uwielbiam!!A gość jest niedouczony i jeśli ktoś powinien czuć się niezręcznie w tej sytuacji to z pewnością nie ty!!
biba80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 14:37   #20
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2011-03-10 o 20:19
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:17   #21
Loko Barroko
Raczkowanie
 
Avatar Loko Barroko
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 79
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Damski wytrysk wiąże się z wypłynięciem lub tryśnięciem :P z pochwy płynu, który wyglądem przypomina spermę. Popuszczanie moczu podczas orgazmu nie ma nic wspólnego z wytryskiem, a na dodatek jest problemem wymagającym leczenia

Edytowane przez Loko Barroko
Czas edycji: 2010-12-06 o 10:24
Loko Barroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 10:36   #22
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

tez to mam, czesto...
za pierwszym razem bylam w szoku, bo nie wiedzialam co to, ale poczytalam (m. in. artykul w Playboy'u) i sie uspokoilam
mysle, ze jest roznica miedzy wytryskiem a popuszczeniem moczu, bo to po prostu czuc! wrazenia niesamowite, ale jakos trudno mi sie do tego przyzwyczaic (czuje sie troche niepewnie), a i temat jest traktowany w prasie jakos po macoszemu, malo sie o tym mowi, pisze, wiec dlatego sa rozne obawy i niepewnosci
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 10:53   #23
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez christina91 Pokaż wiadomość
Dobry pomysł. Dziękuję bardzo za radę. Dla mnie było to całkiem nowe doznanie więc na początku byłam strasznie zażenowana ponieważ chwilowo myślałam że to on ma rację...
Kochana po prostu miałaś wspaniały orgazm wytłumacz chłopakowi o co chodzi, pewno nie chciał Ciebie zażenować a po prostu nie wiedział co to, niestety kobiecy wytrysk nie jest tak spopularyzowany jak męski i następnym razem się nie hamuj

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To następnym razem jak on dojdzie to powiedz "ups, chyba popuściłeś". On powie pewnie coś w stylu "co ty opowiadasz, po prostu miałem wytrysk". Będziesz mu mogła powiedzieć, że ty ostatnio też miałaś, a usiłuje Ci wmówić słabą kontrolę pęcherza
haha też dobre
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 17:57   #24
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

jesli bylo bezbarwne i bez zapachu - wytrysk. jesli czul zapach moczu i widac bylo kolor - slabe miesnie kegla prowadzace do popuszczania moczu. Jesli ci glupio z tego powodu to poprostu cwicz miesnie kegla codziennie - jak beda mocne a ty nadal 'popuscisz' to bedzie to nic innego jak wytrysk.
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 17:34   #25
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez Memie Pokaż wiadomość
Jesli ci glupio z tego powodu to poprostu cwicz miesnie kegla codziennie - jak beda mocne a ty nadal 'popuscisz' to bedzie to nic innego jak wytrysk.
A ja pomimo że jestem facetem to bym na twoim miejscu nie ćwiczył. Wielu facetów chciał by taki orgazm dać kobiecie a i doznania po takim orgazmie są o wiele bardziej przyjemniejsze

Nie ma się czego wstydzić, zaakceptuj to i ciesz się tym
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 19:33   #26
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

[1=f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f4 24a07ac8b0f4da15e_6516058 7163a2;23703375]A ja pomimo że jestem facetem to bym na twoim miejscu nie ćwiczył. Wielu facetów chciał by taki orgazm dać kobiecie a i doznania po takim orgazmie są o wiele bardziej przyjemniejsze

Nie ma się czego wstydzić, zaakceptuj to i ciesz się tym [/QUOTE]

ale miesnie Kegla cwiczy sie nie po to, zeby nie miec tego wytrysku tylko po to zeby nie popuszczac moczu
mozna je tez wycwiczyc i podczas stosunku ich uzywac (=czyli zaciskac) co poteguje (podobno) Wasze (=meskie) doznania - prosze faceta o sprostowanie jesli mial przyjemnosc to poczuc
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:29   #27
Querez
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 156
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
To następnym razem jak on dojdzie to powiedz "ups, chyba popuściłeś". On powie pewnie coś w stylu "co ty opowiadasz, po prostu miałem wytrysk". Będziesz mu mogła powiedzieć, że ty ostatnio też miałaś, a usiłuje Ci wmówić słabą kontrolę pęcherza

Nie myl popuszczanie moczu przez kobietę z wytryskiem.
Kobieta podczas swojego wytrysku nie popuszcza moczu jest to wydzielina, która nie jest moczem. Natomiast te panie, które czerpią satysfakcję z tego, że podczas stosunku lub onanizowania się troszkę sobie popuszczą moczu nie są wcale wyjątkowe ani niezwykłe. Mocz to nie wytrysk. Popuszczanie moczu może być symptomem jakiś problemów urologiczno - ginekologicznych, ale wcale nie musi. Jeżeli kobieta czerpie z tego satysfakcję to warto mieć wtedy partnera, który lubi pissing lub przynajmniej go akceptuje.

Zajrzyjcie do książek seksuologicznych lub choćby wikipedii:

"Najnowsze badania wskazują na możliwość produkcji ejakulatu przez wszystkie kobiety, nawet jeśli nie są tego świadome. Wyrzucany lub uwalniany płyn nie jest moczem. Jest to ciecz o odczynie zasadowym, wydzielana przez gruczoły przycewkowe, które produkują antygen specyficzny dla prostaty (PSA) oraz sterczową kwaśną fosfatazę (PAP)[7][8][9][10][11]. Gruczoł Skenego produkuje też ludzkie białko 1 (ang. human protein 1, urine protein 1), o którym uprzednio sądzono, że wytwarzane jest jedynie przez gruczoł krokowy[12]. Badania wykazały, że 54-60% kobiet doświadczyło wydzielenia płynu w czasie orgazmu, wśród których 6% podaje występowanie regularnych, dynamicznych ejakulacji i dodatkowe 13% stwierdzających, że zdarzają się im takie sporadycznie[13][1]. Dr Shubach wierzy, że "większość kobiet, przeważająca część" jest zdolna do ejakulacji[14]."

W związku z powyższym nie należy mylić popuszczania sobie moczu przez kobietę z wytryskiem.
Querez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 09:15   #28
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ale miesnie Kegla cwiczy sie nie po to, zeby nie miec tego wytrysku tylko po to zeby nie popuszczac moczu
mozna je tez wycwiczyc i podczas stosunku ich uzywac (=czyli zaciskac) co poteguje (podobno) Wasze (=meskie) doznania - prosze faceta o sprostowanie jesli mial przyjemnosc to poczuc
Hmm ciężka sprawa, niby kilka razy kochałem i wiem (bo powiedziała mi) że zaciskała mięśnie, ale czy miałem wtedy większe doznania - ciężko mi powiedzieć Teoretycznie, faktycznie powinnaś mieć w zupełności rację.
f8c8d7ebfa1d53fa8e4e9f424a07ac8b0f4da15e_65160587163a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:17   #29
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

@ Psychoderyna:
Cwiczenia miesni kegla nie sprawia ze kobieta przestanie miec wytrysk, sprawia ze bedzie go miec czesciej. Jest to nic innego jak nauka zaciskania miesni pochwy dajaca nic innego jak zwiekszone doznania dla mezczyzn jak i dla kobiet. Wiele kobiet nie moze przezyc wytrysku tylko dlatego ze obawia sie ze sie zsiusia. Przy silnych miesnich kegla nigdy sie nie zsiusiasz a i uczucie wytrysku bedzie latwiejsze do odroznienia. Przy okazji kobieta zaciskujac te miesnie zwieksza swoje doznania, sprawia ze punkt G jest bardziej wyczuwalny w pochwie i tym samym bardziej narazony na przyjemne doznania. Mezczyzna z kolei bedzie miec tak ciasne wrazenia ze nie bedzie czul roznicy miedzy seksem analnym a normalnym.

Kobieta moze mowic ze zaciskala miesnie kegla, zeby wyjsc na dobra kochanke, ale prawda jest taka ze te miesnie wy, mezczyzni czujecie. Wiem bo swojemu partnerowi nigdy nie chwalilam sie ze je cwicze i sam zauwazyl. Jak nie wiesz jak to sprawdzic to oto prosta sztuczka. Badz w niej, nie ruszajcie sie w ogole i popros ja zeby zacisnela miesnie. Bedziesz wtedy to czul. Jesli uwazasz ze to za maly dowod, to popros ja o zaciskanie gdy trzymasz w srodku paluszki. Wycwiczone miesnie kurcza sie i zaciskaja wedle naszej woli. Osobiscie kiedys mi lekarz powiedzial ze mam je slabe (idiota) wiec jak mu je zacisnelam z wziernikiem wsrodku to nie mogl nic zobaczyc ani zrobic.
Jest to tak samo jak z cwiczeniem miesni kegla u facetow: wtedy wasz penis sie unosi, a gdy lezy to nawet zabawnie skacze . Kobiety to czuja gdy zaciskacie te miesnie gdy jestescie w srodku. Tak samo wy czujecie nasze miesnie.
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 14:57   #30
Loko Barroko
Raczkowanie
 
Avatar Loko Barroko
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 79
Dot.: Czy orgazm moczowy to wstyd?

Cytat:
Napisane przez Querez Pokaż wiadomość
W związku z powyższym nie należy mylić popuszczania sobie moczu przez kobietę z wytryskiem.
Otóż to.
Trzeba w końcu zrozumieć, że siusianie podczas orgazmu nie jest rzeczą naturalną...
Loko Barroko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.