prosze o pomoc/opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 18:38   #1
Bisia15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4

prosze o pomoc/opinie


hej mam problem .. tzn kompleks .. ;/


mam nos jak dziewczyna na zdjeciu(ta usmiechnieta) .. i wydaje mi sie ze mam duzy nos ... ;/ mogli byscie szczerze mi powiedzcie czy jest duzy czy nie ? (ale szczerze )


ahaa no i nie podoba mi sie w moim nosie to ze patrzac na siebie w lustro (przodem) to moj nos wydaje mi sie taki nie prosty tzn przeszkadza mi ta "przekrodka" miedzy dziurkami z nosa ... wydaje mi sie ona taka podłuzna .. i zastanawiałam sie nad tym by ją "przyciąc" by nosek wydawał sie z przodu po prostu prosty ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nos_przed-i-po_large.jpg (25,2 KB, 40 załadowań)
Bisia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 10:08   #2
pam5
Raczkowanie
 
Avatar pam5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
Dot.: prosze o pomoc/opinie

Jak dla mnie masz normalny nos, naprawdę.Pasuje do Twojego typu urody i na pewno Ciebie nie oszpeca.Skąd ten pomysł w ogóle,że coś z nim jest nie tak???Czasami coś co w naszej głowie roi się jako nasz defekt i rodzi w nas kompleksy, dla innych staje się naszym atrybutem.Chyba nie o to chodzi,żeby wszyscy byli jak od linijki,co?Przyjrzyj się gwiazdom, często jest coś w ich urodzie co czyni ich dla innych atrakcyjnymi,a co oni sami nie szczególnie w sobie lubią.Wszak chodzi o to,żeby się jednak wyrózniać urodą.A Twój nos jest jak najbardziej ok!
pam5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:40   #3
joannnaaa
Raczkowanie
 
Avatar joannnaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 188
Dot.: prosze o pomoc/opinie

Jeśli chcesz poznać opinie innych to wstaw SWOJE zdj, wydaje mi się że nie ma dwóch identycznych nosów i zapewniam Cię ze Twoj na pewno różni się od tego ze zdj ale ten na zdjeciu jest ok
joannnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.