Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 13:54   #1
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200

Moda, która Cię "rozwala" cz.V


link do części 4:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584267

Link do części 3:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=549233

Link do części 2:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382703

Link do części 1:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196359
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:07   #2
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Po co kolejny? Nie możemy w tym jeszcze?
Niestety, limit postów w poprzednim wątku, został wykorzystany.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:11   #3
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

To już piąta część
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:14   #4
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

W takim razie się melduję
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:14   #5
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Eee a ja jeszcze napisałam w tamtym... kopiuję:

W moim otoczeniu były dwa śluby gdzie panny młode naprawdę ładnie wyglądały (co do kolorowych butów, jedna z nich miała buty w kolorze fuksji plus sukienkę za kolano). Reszta panien młodych, nooo... klasyczna że tak powiem
To co mnie jednak najbardziej rozwalało dotychczas na weselech na których byłam, to wygląd gości: sukienki hiszpanki błęknitne lub bordo, buty w długi szpic i koniecznie loczki z misternie wydzielonych pasemek i spryskane taką ilością lakieru, że przy największym wietrze nie zmieniają położenia. O! Plus brokat na włosach! I odpowiednio pasujący partner u boku. I tak generalnie na każdym dużym weselu wyglądała przynajmniej połowa towarzystwa.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:25   #6
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Eee a ja jeszcze napisałam w tamtym... kopiuję:

W moim otoczeniu były dwa śluby gdzie panny młode naprawdę ładnie wyglądały (co do kolorowych butów, jedna z nich miała buty w kolorze fuksji plus sukienkę za kolano). Reszta panien młodych, nooo... klasyczna że tak powiem
To co mnie jednak najbardziej rozwalało dotychczas na weselech na których byłam, to wygląd gości: sukienki hiszpanki błęknitne lub bordo, buty w długi szpic i koniecznie loczki z misternie wydzielonych pasemek i spryskane taką ilością lakieru, że przy największym wietrze nie zmieniają położenia. O! Plus brokat na włosach! I odpowiednio pasujący partner u boku. I tak generalnie na każdym dużym weselu wyglądała przynajmniej połowa towarzystwa.
nooo loki z toną lakieru to jest to i partner koniecznie dopasowany krawatem
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:27   #7
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
To co mnie jednak najbardziej rozwalało dotychczas na weselech na których byłam, to wygląd gości: sukienki hiszpanki błęknitne lub bordo, buty w długi szpic i koniecznie loczki z misternie wydzielonych pasemek i spryskane taką ilością lakieru, że przy największym wietrze nie zmieniają położenia. O! Plus brokat na włosach! I odpowiednio pasujący partner u boku. I tak generalnie na każdym dużym weselu wyglądała przynajmniej połowa towarzystwa.
Było już o tym, ale rozwalaczem nr jeden na weselach jest BŁYSZCZĄCY KRAWAT POD KOLOR SUKIENKI i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej Do tego jeszcze błyszczący garnitur z kamizelką...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 14:32   #8
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Było już o tym, ale rozwalaczem nr jeden na weselach jest BŁYSZCZĄCY KRAWAT POD KOLOR SUKIENKI i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej Do tego jeszcze błyszczący garnitur z kamizelką...
Heheh albo np błyszczący srebrny krawat + zielona koszula z krótkim rękawkiem. Partner idealny.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:32   #9
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Było już o tym, ale rozwalaczem nr jeden na weselach jest BŁYSZCZĄCY KRAWAT POD KOLOR SUKIENKI i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej Do tego jeszcze błyszczący garnitur z kamizelką...
to przykre, bo takie mają Polacy pojęcie o elegancji : <
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:33   #10
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Heheh albo np błyszczący srebrny krawat + zielona koszula z krótkim rękawkiem. Partner idealny.
Ooooo tak, krótki rękaw! W ogóle wszelkie "eleganckie" koszule z krótkim rękawem... I od razu każdy facet wygląda jak podmiejski listonosz
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:59   #11
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

A tak jeszcze poza tematem wesel, to strasznie mi się nie podobają, tak modne ostatnio, (wnioskuję po ilości dziewczyn jakie w nich widziałam, w tym kilka na blogach) sztuczne futerka, ale nie imitujące futro, tylko uszyte z takiego materiału, który kojarzy mi się z narzutami jakie były modne w latach 90 (u mnie w domu też takie były). No takie np w panterkę.
I ostatnio widziałam właśnie takie klony, w króciótkich bordowych futerkach, jakby z narzuty uszytych; i szły sobie tak razem, jedna w spódniczce/sukience kobaltowej ledwo za tyłek starczającej i szpilkach nude z czerwoną podeszwą; druga natomiast w kwiecistych getrach, także na szpilce, lecz jakiej nie pamiętam. Do tego obie miały włosy na blond zafarbowane, ale na taki blond co wychodzi, gdy nie wychodzi właściwy kolor, czyli taki żółty blond to był.
Później wpadł mi w ręce Flesh i czytam, że bordowe futerko to hit sezonu (letniego )
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 15:20   #12
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

podpinam się pod nowy wątek


jak dla mnie większość wesel to troche tandeta, oprócz wyglądu pary i gości to jeszcze ta cała otoczka, wodzireje, durne zabawy itp. Nie przemawia to do mnie zdecydowanie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:35   #13
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A tak jeszcze poza tematem wesel, to strasznie mi się nie podobają, tak modne ostatnio, (wnioskuję po ilości dziewczyn jakie w nich widziałam, w tym kilka na blogach) sztuczne futerka, ale nie imitujące futro, tylko uszyte z takiego materiału, który kojarzy mi się z narzutami jakie były modne w latach 90 (u mnie w domu też takie były). No takie np w panterkę.
I ostatnio widziałam właśnie takie klony, w króciótkich bordowych futerkach, jakby z narzuty uszytych; i szły sobie tak razem, jedna w spódniczce/sukience kobaltowej ledwo za tyłek starczającej i szpilkach nude z czerwoną podeszwą; druga natomiast w kwiecistych getrach, także na szpilce, lecz jakiej nie pamiętam. Do tego obie miały włosy na blond zafarbowane, ale na taki blond co wychodzi, gdy nie wychodzi właściwy kolor, czyli taki żółty blond to był.
Później wpadł mi w ręce Flesh i czytam, że bordowe futerko to hit sezonu (letniego )
Coś w stylu zdjęcia z załącznika? Ślub kolegi z początku marca, koszmar
Btw, denerwują mnie te zwisające łodygi w bukietach, też modne ostatnio z tego co zauważyłam. Niechlujnie to wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xdrp7tky.jpg (23,5 KB, 965 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 15:40   #14
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

PIsałam w tamtym wątku nie wiedząc, że jest juz nowy
więc pozwalam sobie przekleić:

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to naprawdę nie jest wątek do rozważań religijnych Załóżcie osobny wątek to sama chętnie podyskutuje ale nie tutaj

Za to ślubne rozwalacze to świetny pomysł, koleżanki mnie w tej kwesti nieustannie rozwalają
Wiecie co jest najgorsze? Te ślubne buty, jeszcze nie widziałam żadnej ze znajomych w innych, seriously A koleżanka mi się żaliła, że nie może innych znaleźć bo wszędzie te szkaradztwa
Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
Osobiście nie widzę w tych wypowiedziach żadnej odwagi, a jedynie nietakt i arogancję.

Co do butów ślubnych to zgadzam się! Nie lepiej kupić jakieś zwykłe białe czółenka? Jeśli są skórzane to po ślubie można je nawet przemalować i nosić dalej. Te typowo ślubne obuwie o ile kiedyś było "na czasie" to obecnie jest po prostu fatalne
Rzadko się odzywam w tym wątku ale czytam codziennie. w tym wypakdu jednak chciałam zabrać głos

Sama jestem tyle co po zakupie butów do ślubu i chociaż byłam nastawiona na problemy to nie sądziłam, że będzie aż tak.
Po pierwsze - nie nie zawsze można kupić zwykłe białe buty skórzane ( opórcz tego że ja obeszłam trzy duże miastach i w zwykłch sklepach białych butów z TEJ epoki nie widziałam) - jeśli suknia jest bardzo biała to do nie pasują tylko buty z atłasu lub satyny. Owszem buty mało widać ale WIDAĆ i wierzcie mierzyłam różne buty -satynowe skórzane atłasowe, mniej białe bardziej białe i tylko białe atłasy pasują.

DO tego dochodzi pora roku - ja mam ślub w lipcu, obstawiam ( daj Boże) że będzie bardzo ciepło i nie wytrzymałabym w pełnych czółenkach - lepiej mieć wycięte po bokach i z paskiem bo inaczej stopa będzie spadać ( a przypominam że panna młoda ma wytrzymać w tych butach od 2 godzin przed ceremonią do rana(jeśli ma wesele) Zamienić buty można tylko na 1 GÓRA 2 cm krótsze bo inaczej suknia bedzie zniszczona i będzie przeszkadzać

Znalazłam świetną firmę z butami ślubnymi - wybory wzorów, materiałów aplikacji (lub jej braku) rodzaju i wysokości obcasa - można stworzyć swojego buta i ceny do 200zł. ( FIRMA GROWIKAR)
I są strasznie wygodne - ale mimo wszystko chcąc kupi buty 8cm bcas i platforma, chodząc w nich trochę doszłam do wniosku że to nie ma sensu i ostatecznie wybrałam takie jak w załączniku.
Mogły być całkiem gładkie, ale te śicznie wyglądają z moją suknią bo cała jej góra jest z koronki.

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
A co do butów przesadzacie, nie trzeba dużo szukać by znaleźć ładne i bez czuba i bez zapięcia wokół kostki.

Ostatnio pomagałam koleżance kupić buty i widziałyśmy pełno takich jak te:
http://allegro.pl/buty-slubne-smieta...212896071.html
http://allegro.pl/buty-slubne-smieta...212896136.html
http://allegro.pl/buty-slubne-biale-...212897598.html
http://allegro.pl/slubne-buty-platfo...181837048.html


Mnie bardziej rozwala jednak to, że mało która Polka potrafi się wyłamać i pójść w butach w kolorze np. bukietu czy ozdób sali.
mierzyłam te buty i są okropnie niewygodne - w pierwszych dwóch strasznie niski przód który okropnie ugniata palce.
w trzecich - kokarda może bardzo zahaczać o halkę lub samą suknie
Ostatnio prawie do żadnej sukni nie będa pasować bo są matowe - wiec jak to brzmi sama kocham takie buty ale naprawdę nieładnie to wygląda
niestey również wszystkie zabudowane - na gorące pory dla wrażliwych sóp- maksakra
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:49   #15
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

to napiszę też i w nowym wątku, że dla mnie buty które wkleiła fashionaddicted to właśnie kwintesencja okropnej mody ślubnej. nigdy w życiu nie dałabym sobie takiego paskudztwa wcisnąć na stopę
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:59   #16
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
podpinam się pod nowy wątek


jak dla mnie większość wesel to troche tandeta, oprócz wyglądu pary i gości to jeszcze ta cała otoczka, wodzireje, durne zabawy itp. Nie przemawia to do mnie zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Eee a ja jeszcze napisałam w tamtym... kopiuję:

W moim otoczeniu były dwa śluby gdzie panny młode naprawdę ładnie wyglądały (co do kolorowych butów, jedna z nich miała buty w kolorze fuksji plus sukienkę za kolano). Reszta panien młodych, nooo... klasyczna że tak powiem
To co mnie jednak najbardziej rozwalało dotychczas na weselech na których byłam, to wygląd gości: sukienki hiszpanki błęknitne lub bordo, buty w długi szpic i koniecznie loczki z misternie wydzielonych pasemek i spryskane taką ilością lakieru, że przy największym wietrze nie zmieniają położenia. O! Plus brokat na włosach! I odpowiednio pasujący partner u bokur. I tak generalnie na każdym dużym weselu wyglądała przynajmniej połowa towarzystwa.
M.in. dlatego nie znoszę wesel, nigdy nie chciałam mieć własnego i miejmy nadzieję że nikt mi o to tylka truc nie będzie.
Brrrrr...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:02   #17
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to napiszę też i w nowym wątku, że dla mnie buty które wkleiła fashionaddicted to właśnie kwintesencja okropnej mody ślubnej. nigdy w życiu nie dałabym sobie takiego paskudztwa wcisnąć na stopę
to nie do końca jest moda - bo wybór butów jest duży w salonach ślubnych.
pooglądaj sobie stronę tej firmy tam widać że wybór butów jest naprawdę duży dla każdego pojecią estetyki, każdego gustu a także dla tych co chcą wygody i tych co chcą wysokości
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:23   #18
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Coś w stylu zdjęcia z załącznika? Ślub kolegi z początku marca, koszmar
Akurat myślałam o czymś bardziej codziennym, np takim jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0896ncopym.jpg (33,9 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cudne-futerko-kurteczka-kozuszek-panterka-86-cm-wroclaw.jpg (57,1 KB, 118 załadowań)
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:42   #19
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Btw, denerwują mnie te zwisające łodygi w bukietach, też modne ostatnio z tego co zauważyłam. Niechlujnie to wygląda
Dla mnie też okropne, takie wiszące badyle
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 18:07   #20
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Akurat myślałam o czymś bardziej codziennym, np takim jak w załączniku

futra są fuj w każdym wydaniu, na butach, na ubraniach, na kurtkach... nigdy mi się nie podobały jak pracowałam w sortowni ubrań i przerabiałam prawdziwe futra, zupełnie nowe, wszystkie dziewczyny się nimi jarały, faktycznie były bardzo fajne w dotyku itp, ale sam fakt, że to zwierze... większość z nich miały dziury na plecach, bo ludzie przed oddaniem po prostu robili w nich dziury ponoć jeszcze jak w sklepie nikt ich nie kupił to robili w nich dziury, żeby je wywalić a nie dawać do kolejnego sklepu, głupota.. a co do sztucznych futer, większość ochydna, nie mogłam na to nawet patrzeć a co dopiero dotykać... wcześniej nie potrafiłam odróżnić prawdziwego futra od sztucznego prawdę mówiąc ale teraz wiem, że ten kurz, który się w nich zbiera.. coś okropnego... i dlatego jak widzę teraz futra gdziekolwiek to mam odruch wymiotny
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:33   #21
imersja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

moda weselna
http://www.wiocha.pl/124118

http://www.wiocha.pl/absurdy_uzytkownika,98072 (zdjęcie 7)

Edytowane przez imersja
Czas edycji: 2012-03-27 o 18:35
imersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:15   #22
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

http://img.wiocha.pl/images/e/e/ee99...841b75bf29.jpg <--- Nie mów, że te Ci się nie podobają?! Kwintesencja elegancji i minimalizmu
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:27   #23
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Melduję się i ja. Moda ślubna to temat rzeka. A poza kreacjami panny młodej, rozwalają też gorsety z długą spódnicą, misterne upięcia "ozdobione" brokatem i mocny makijaż u dziewczynek w wieku 15-16 lat. Do tego obowiązkowe szpilki na platformach. I dziewczynka wygląda na dwudziestoparoletnią pannę na wydaniu ;p
A krawaty w kolorze sukienki, kamizelki i kwadratowe koszule z krótkim rękawem to chyba już coraz mniej spotykany widok. No, może te krawaty pod kolor sukienki jeszcze częściej rzucają się w oczy.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:25   #24
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

i ja, i ja jestem.

rozwala mnie noszenie podrobek, ale to nic nowego w sumie .
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:07   #25
katarina070
Raczkowanie
 
Avatar katarina070
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 106
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

hmm moda weselna można podsumować jednym zdaniem: Polak potrafi!!;/
katarina070 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:15   #26
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

O, to odnośnie weselnej mody - byłam kiedyś przypadkowo świadkiem poprawin w jakiejś restauracji na Kaszubach i myślałam, że umrę ze śmiechu - panie w błyszczących sukniach do ziemi, toną brokatu na włosach i w takich futrzastych kapciach plus grupa nażelowanych panów w kolorowych koszulach przy barze, którzy wyglądali na zawiedzionych, że nie ma kogo podrywać...
Ktoś tu wspomniał "Moje wielkie cygańskie wesele" i stwierdzam, że w sumie to szkoda mi tych dziewczyn - jeśli nie chodzą do szkoły, rzadko mają okazję wyjść poza tą swoją społeczność koczowników i wydaje się je za mąż w wieku 16 lat, to nic dziwnego, że wizję ślubu mają jeszcze cukierkowo-księżniczkową...
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:22   #27
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez NuFCia
To chyba w Wielkiej Brytanii jest :P
Oglądałam kiedyś to "My big fat gypsy wedding" i kojarzę dwie panny młode
Serial czy dokument (zwał jak zwał) jest całkiem uroczy Jedna z panien młodych miała tak ogromną suknię, że ledwo się mieściła gdziekolwiek.
Ale taka jest najwyraźniej ich kultura, "na bogato".


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to nie była kultura z WB tylko Romska.
Chodziło mi o to, że filmowane jest to w UK. W Appleby
Wiem, że to Romowie.
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:37   #28
welmas
Raczkowanie
 
Avatar welmas
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 273
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Ooooo tak, krótki rękaw! W ogóle wszelkie "eleganckie" koszule z krótkim rękawem... I od razu każdy facet wygląda jak podmiejski listonosz

Czyli że np. gdy ślub odbywa się w upalny lipcowy dzień to facet powinien mieć koszulę z długim rękawem? nie pojmuję....:con fused:
welmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:52   #29
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez welmas Pokaż wiadomość
Czyli że np. gdy ślub odbywa się w upalny lipcowy dzień to facet powinien mieć koszulę z długim rękawem? nie pojmuję....:con fused:
Zgadzam się. Nie wiem czemu rozwala coś, co po prostu ułatwia funkcjonowanie podczas imprezy. Czasem jest tak, że jest mega duszno (bo np. idzie burza), gorąco, sala nieklimatyzowana etc. Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet miał się męczyć w koszuli z długim rękawem. Nikt się nie czepia wyglądu, bo to rozumie.

A buty, jak się nie ma jakichś mega oczekiwań, można kupić w byle sieciówce typu ccc. W końcu i tak w 99% założy się je tylko raz.

Na szczęście ślub i wszystko co wokoło tego mam za sobą. Czytając co niektóre posty, byliśmy rozwalaczami. No cóż . Dla mnie od wszystkich tych dupereli, ważniejsze było, że jesteśmy już małżeństwem, no i że każde z nas czuje się komfortowo w tym, co ma na sobie (chociaż ja nie do końca, bo mnie okręcająca się kiecka wnerwiała).

Edytowane przez MonikaFaustyna
Czas edycji: 2012-03-27 o 22:53
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 06:44   #30
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ktoś tu wspomniał o fryzurkach utrwalanych lakierem z BROKATEM na imprezach. To Wy widujecie jeszcze takie cuda? Ja niestety jakoś dawno nie widziałam tego typu zjawisk. Lakier z brokatem kochałam miłością namiętną dawno temu w podstawówce, nie było potańcówki szkolnej, na którą bym nie poszła z wybrokatowaną łepetyną. I jeszcze tak ślicznie pachniał... Ach, wspomnienia wróciły.
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.