Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 10:32   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a


Test HP Photosmart Ink Advantage eAIO K510a


Wizaż przetestował


HP Photosmart Ink Advantage K510a wygląda na naprawdę porządne urządzenie o wszechstronnych zastosowaniach. Nie jestem ekspertem w zakresie tego typu sprzętu, ale jest co najmniej kilka czynników pozwalających z czystym sumieniem polecić go innym. Zupełnie przyzwoity design i czarna obudowa to pierwsze, co rzuca się w oczy po otwarciu pudełka. Czytelny, kolorowy wyświetlacz połączony, jak się później okazało, z wygodnym, intuicyjnym menu to kolejne plusy. Poniżej umieszczono wejście na kartę pamięci, co z całą pewnością znacznie ułatwi proces drukowania zdjęć z aparatu.


Instalacja oprogramowania i sterowników to kolejny rozdział historii pod tytułem "Szybko, łatwo i przyjemnie". Na tym etapie pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość skonfigurowania drukarki do działania bezprzewodowego, z czego ochoczo skorzystałem. Czas na pierwszy wydruk. Dołączony papier fotograficzny pozwala nieco poszaleć, śmiało rozpocząłem więc testy od zdjęć. Efekty okazały się zaskakująco dobre. W zasadzie wydruki w żaden widoczny sposób nie ustępują jakością tym z salonu fotograficznego.


Uwaga, dla użytkowników marki Apple!
Płyta instalacyjna nie posiadała sterowników niezbędnych do instalacji urządzenia na Mac'u. Musiałem ściągnąć sterowniki ze strony HP:
sterowniki dla Mac OS



Zaciekawiła mnie przy tej okazji kwestia zużycia tuszu. Producent zapewnia, że to jego mocna strona i przy druku kolorowym wydajność wkładu atramentowego to 250 stron, a dla druku czarno-białego - 600, co brzmi zupełnie rozsądnie.
Druk monochromatyczny również nie pozwala na krytykę urządzenia. Nic się nie rozmazuje, tekst i grafiki wyglądają dokładnie tak jak powinny.


Ciekawą innowacją w K510a jest usługa ePrint, której na razie nie miałem okazji dokładniej się przyjrzeć. Pozwala ona na zdalne drukowanie z dowolnego komputera, czy telefonu przy pomocy specjalnie wygenerowanego adresu e-mail. Nie jest to może kluczowa funkcja tej drukarki, ale z pewnością może okazać się przydatna i warto o niej pamiętać.
Zintegrowany skaner płaski doskonale dopełnia funkcjonalność K510a jako uniwersalnego urządzenia wielofunkcyjnego, pozwalając na stosowanie funkcji kopiarki.


Jedyny mankament, jaki zwrócił moją uwagę podczas pierwszego kontaktu, to drobne kłopoty z podajnikiem papieru. Jeśli się nie mylę lekkie odgniatanie krawędzi kartki jest charakterystyczne dla wielu produktów HP.


Podsumowując, K510a sprawia wrażenie solidnego wielofunkcyjnego sprzętu nadającego się zarówno do domu jak i do użytku biurowego. Dobre parametry i wydajność druku połączone z relatywnie cichą pracą sprawiają, że przy cenie proponowanej przez producenta jest to świetny wybór zarówno dla zwykłego jak i bardziej zaawansowanego użytkownika. Ogromnym atutem tego urządzenia jest bardzo dobra jakość wydruku i bardzo atrakcyjny koszt tonerów.

Cena i dostępność:
Rekomendowana cena detaliczna HP urządzenia HP Photosmart Ink Advantage e-AIO wynosi 599 zł
Rekomendowana cena detaliczna HP oryginalnych wkładów atramentowych HP 703: czarnego i trójkolorowego wynosi 34,90 zł.

Drogie Wizażanki
Zgodnie z zasadami konkursu "Zdjęcie do albumu z HP"( regulamin konkursowy) sto osób lada dzień powinno otrzymać pocztą wydrukowane zdjęcie. Bardzo prosimy o ocenę jakości zdjęcia w tym wątku.

Bardzo dziękujemy


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-05-04 (godz. 11.14.46).jpg (53,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-05-04 (godz. 11.16.45).jpg (36,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-05-04 (godz. 11.20.45).jpg (72,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-05-04 (godz. 11.20.09).jpg (56,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zrzut ekranu 2011-05-04 (godz. 11.17.27).jpg (35,0 KB, 61 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-04 o 13:16
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:47   #2
patiska21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 15
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Przepaszam gdzie mam ocenic tę jakość zdjęcia?
patiska21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:49   #3
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 306
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Treść usunięta
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:10   #4
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

jak fajnie

Co do ceny tuszu - faktycznie, jak nie HP'owska Może kiedyś "przesiądę się" z mojego Epsonka na HP
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:14   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Cytat:
Napisane przez patiska21 Pokaż wiadomość
Przepaszam gdzie mam ocenic tę jakość zdjęcia?
Właśnie w tym wątku
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:33   #6
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

osobiście sama posiadam drukarkę HP i jestem baaardzo zadowolona, ale ta to jest jednak o niebo lepsza

mam tylko nadzieję, że zdjęcie dojdzie w bardzo dobrym stanie( niech Poczta Polska nie potraktuje tego jak jakiś zwykły list )

pozdrawiam
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:47   #7
babychulmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Również posiadam drukarkę HP ale myślę, że ta będzie się lepiej sprawować. Jej desing jest rewelacyjny chyba poproszę rodziców o jej kupno : )


pozdrawiam : ) i dzięki czekam na zdj
babychulmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 16:16   #8
malinowetrapmki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 196
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Witam, czy ktoś dostał już to zdjęcie?
Pozdrawiam
__________________
Matura 2011:
PR:Biola, Chemia. PP: Polski, Mata, Angiel
Staram się nie chorować.
Więcej się uśmiechać.
malinowetrapmki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:20   #9
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Cytat:
Napisane przez malinowetrapmki Pokaż wiadomość
Witam, czy ktoś dostał już to zdjęcie?
Pozdrawiam
też czeeekaaam
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:37   #10
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

I ja czekam
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:03   #11
malinowetrapmki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 196
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Jak dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
__________________
Matura 2011:
PR:Biola, Chemia. PP: Polski, Mata, Angiel
Staram się nie chorować.
Więcej się uśmiechać.
malinowetrapmki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-15, 19:26   #12
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

ja dostałam
na swojej drukarce HP równiez drukuję zdjęcia na papierze fotograficznym, ale jednak widać, że jest to wydruk.

zdjęcie wydrukowane tą nową drukarką, wygląda naprawdę jak z zakładu fotograficznego.
kolory świetnie oddane, identycznie jak na oryginalnym foto. jakość bardzo dobra.

ciekawa byłabym wydruku A4, aby zobaczyć jak wyjdzie w takim dużym formacie. tutaj 10x15 jest jakościowo na 6
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:29   #13
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
ja dostałam
na swojej drukarce HP równiez drukuję zdjęcia na papierze fotograficznym, ale jednak widać, że jest to wydruk.

zdjęcie wydrukowane tą nową drukarką, wygląda naprawdę jak z zakładu fotograficznego.
kolory świetnie oddane, identycznie jak na oryginalnym foto. jakość bardzo dobra.

ciekawa byłabym wydruku A4, aby zobaczyć jak wyjdzie w takim dużym formacie. tutaj 10x15 jest jakościowo na 6
to teraz tym bardziej nie mogę się doczekać
a jakie woj. jesteś?

edk, już widzę - maz.
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:29   #14
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Ja też nadal czekam
A jak zapakowane?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:42   #15
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Ja też nadal czekam
A jak zapakowane?
koperta, polecony priorytet.
ale miało bardzo dobre zabezpieczenie - w takiej jakby plastikowej kopercie w środku, żeby się nic nie zagięło
aż się dziwię, że do mnie dotarło, a do Was jeszcze nie, bo moja poczta, to nigdy się nie spieszy
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 09:42   #16
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

I ja dostałam zdjęcie
Bardzo podoba mi sie pomysł na zabezpieczenie zdjęcia przed wszelkimi uszkodzeniami. Jakoś zdjęcia bardzo dobra, kolory intensywne(specjalnie wybierałam zdjęcia jaskrawe z którymi moja drukarka nie radzi sobie tak, jakbym chciała). Wg mnie zdjęcie minimalnie tylko odbiega od tych wykonywanych w zakładach fotograficznych więc drukarce nalezy się ogromny plus
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:05   #17
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Dostałam zdjecie. Kolory są intensywniejsze niż na komputerze. Twarze ciut ciemniejsze. Zdjęcie nie jest rozmazane, w niektórych miejscach znać szumy, ale widać je również w oryginale, więc nie jest to wina drukarki. Poza tym nie mam zastrzeżeń. Dziękuję i pozdrawiam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 10:29   #18
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Ja również otrzymałam zdjęcie w dniu dzisiejszym (właśnie otworzyłam kopertę).... i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona z efektu jaki można osiągnąć drukując zdjęcia na tej drukarce... mam to samo zdjęcie w ramce w domu wydrukowane w profesjonalnym studio i jedyne czy się różnią to papierem zastosowanym do wydruku.... kolory są zachowane i wyraziste i jakość wydruku bardzo wysoka...
Dziękuję redakcji za tak miły prezent
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:02   #19
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Właśnie otworzyłam kopertę Przyszło poleconym a zdjęcie zabezpieczone przed uszkodzeniami specjalną plastikową kopertą Kolory są bardzo żywe i intensywne, nie różni się od tych które wywoływałam w salonie fotograficznym Jestem bardzo zadowolona, moja drukarka nie porodziłaby sobie z tym zdjęciem tak dobrze>
Dziękuję za przesyłkę zdjęcie zaraz będzie w ramce
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 12:05   #20
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Ja też już dostałam Zdjęcie jest bardzo dobrej jakości, kolory są żywe i intensywne. Wszystko wygląda dokładnie tak, jak na komputerze Bardzo dziękuję za zdjęcie
__________________
08.08.2010 - zaręczyny
28.09.2013 - ślub

mgr matematyki


pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:19   #21
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Dzisiaj otrzymałam kopertę, zdjęcie bardzo dobrej jakości podoba mi się. Jedyny minus to odciśnięty palec niebieskim tuszem na zdjęciu przez co caly efekt stracił urok , a próba wytarcia zaowocowała plamą. Więc ogólnie jestem rozczarowana, bo moje zdjęcie niestety nie trafi do albumu czy ramki ,a szkoda.
__________________
Marcelinka

Edytowane przez xjustyniaaax
Czas edycji: 2011-05-16 o 12:31
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:55   #22
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Ja też dzisiaj dostałam przesyłkę.
Zapakowana solidnie w przezroczystą kopertę, dzięki temu nic się nie zagięło. Samo zdjęcie sprawia wrażenie fotografii z zakładu fotograficznego, a nie wydruku na drukarce. Kolory bardzo wyraziste, ale gdzieniegdzie są dziwnie wyglądające, rozmazane plamy koloru. Nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale jednak w pełni profesjonalnym, fotograficznym bym tego wydruku nie nazwała
Naprawdę dobra drukarka, ale profesjonalnego sprzętu moim zdaniemn nie zastapi. Mam wydrukowane to samo zdjęcie w dużo większym formacie w drukarni i wygląda znacznie lepiej.
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:43   #23
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

też dzisiaj dostałam zdjęcie

U mnie też na + dobre zabezpieczenie zdjęcia
Niestety wybrałam zdjęcie z TŻ ( a teraz raczej już ex ), no ale to już nikogo wina za nietrafne wybranie zdjęcia Bardzo dobra jakość zdjęcia lecz na komputerze jest jaśniejsze, tutaj jestem jakaś pomarańczowa a chłopak czerwony.
Ale jak podsumować to ocena bdb
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 13:56   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Żeby wszystkich uspokoić. Przesyłki zostały nadane poleconym z potwierdzeniem odbioru 6 i 9 maja. Myślę, że teraz będą przychodziły do Was lawinowo
Niech żyje polska poczta
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 14:36   #25
bell9
Przyczajenie
 
Avatar bell9
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Dziękuję za zdjęcie, wygląda jak wywoływane tradycyjnie.Niczym nie odbiega od innym moich zdjęć.Kolory ok, rozdzielczość też, jedyne do czego się przyczepiam to źle wykadrowane zdjęcie, ale nie wiem czyja to wina: programu, drukarki czy osoby która się tym zajmowała.
Ciekawi mnie czy taka jakość będzie również utrzymana przy większych zdjęcia np. w wielkości A4.
bell9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:04   #26
karkocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Do mnie też doszło dzisiaj zdjęcie, jestem bardzo mile zaskoczona jego jakością ,praktycznie nie różni się od zdjęcia z zakładu fotograficznego, zasługujecie na duży plus
__________________
karkocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:11   #27
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

do mnie chyba też doszło bo dostałam wiadomość, że mam jakiś spory list polecony.
jutro będę na mieszkaniu to wystawie zdjęcie pod ocenę
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 16:35   #28
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Dzisiaj dostałam list ze zdjęciem. Fajne zabezpieczenie, w takim plastikowym małym opakowaniu imitującym teczkę a kolory Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęcia. Nie miałam żadnego fajnego swojego zdjęcia, więc wysłałam zdjęcie pawia z zoo. Nie żałuje wcale, przyda mi się do pracy z dziećmi Jakość baardzo przypomina te zdjęcia z zakładu fotograficznego, postarali się z tą drukarką. Kolory idealnie odzwierciedlone, nawet nie wiem czy nie lepsze niż na moim komputerze, takie 'soczyste' W tej wielkości, chyba to jest 10x15? to super to wszystko wygląda. Ciekawa jestem jak radzi sobie z A4 ale podejrzewam, że równie dobrze. Na niektórych drukarkach zdarza się, że widać "łączenie" pikseli a tu czyściutko. Jestem bardzo zadowolona i żałuje, że sama tej drukarki nie mam :P no i jeszcze cena podobno też zachwyca, oczywiście jeśli chodzi o tusze.
Dziękuje!
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 17:10   #29
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Dostałam i ja
Zdjęcie ogólnie podoba mi się, jakość zdjęcia jest zadowalająca, kolory w sumie też, choć na moim ekranie wyglądają ciut inaczej, mają trochę inny odcień, mam jedynie zastrzeżenie do złego wykadrowania. Podsumowując-ładnie wyglądające zdjęcie, super jak na możliwości drukarki, ale zdjęcie wywołane u fotografa to to nie jest
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 17:42   #30
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Redakcyjny test drukarki HP eAIO K510a

Jakość zdjęcia jak najbardziej pozytywna ! Nie wiem czy to zależy od zdjęcia, od jakości czy czego kolwiek innego ale fotka wygląda identycznie jak wywołana u fotografa. Duży plus
Szkoda tylko, że taki mały format
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-02 13:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.