Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d. - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-13, 07:00   #2101
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzień dobry
Piję kawę i w końcu znalazłam czas na nadrobienie.

Caffe, dzięki za linka, tak, właśnie o to mi chodziło

Miszuś, no w końcu jesteś
ja używam O'Herbal. ale cudów nie zauważyłam teraz są chyba na promocji w ross.
Miszka, Wy jedziecie w końcu gdzieś do ciepłych krajów w tym roku ?

Miłego dnia Dziewczyny

P.S. Caffe, ja mam syna, ale także poczułam się zniesmaczona malowaniem paznokci u trzylatki. Ja byłam zaskoczona, jak pięcioletnia córka koleżanki często chadzała/chadza z pomalowanymi paznokciami. W szoku też byłam, jak jeszcze przed dobrą zmianą (bo teraz już nie oglądam tvp2) w pytaniu na śniadanie panie pokazywały jak powinna się malować dwunastolatka na co dzień. I malowały takie dwunastoletnie dziecię. Masakra.
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:22   #2102
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

A mnie pomalowane paznokcie u małej dziewczynki nie drażnią. Tzn. nie do przedszkola, ale w dni wolne. To bardziej zabawa jest, niż "malowanie".

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Że 12-latka pomalowana też mnie nie rusza. Jeśli delikatnie, tak prawie wcale.
Kiedyś 14latki dzieci rodziły
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 07:34   #2103
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ależ ten tydzień pędzi. Już środa, wyjazd w sobotę skoro świt a ja jeszcze nie zajrzałam do odłożonych kupek rzeczy- pakowanie

Dobrze, że wczoraj doszła kupiona na ostatnia chwilę torebka na wyjazd a dzisiaj przyjdą buty. Ufff

Remont łazienkowo- prysznicowy przeciąga mi się na okres po urlopie Ale staram się już o tym nie myśleć. W końcu przede mną urlop
Miszka- miło słyszeć, że u ciebie wszystko ok
Kamlisa- wiem o czym mówisz...u nas też spore remontowe wydatki a efektów póki co nie widać wcale
Gosia- do mnie tez doszedł krem BB Miszy w zeszłym tygodniu. Odstawiłam go na jesień. Teraz słońce i jeszcze raz słońce
Beata- i jak domyłaś włosy? dobrze jest mieć w domu szampon oczyszczający. U mnie zawsze się sprawdza. Nastaw się pozytywnie, że nowe baleriny będą nawet piękniejsze i wygodniejsze

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

U młodego w szkole jest zakaz makijażu i używania żelu do włosów dla dzieci ze szkoły podstawowej. Niestety już w klasie 5 zaczęły się problemy- pomalowane włosy, pasemka itd, makijaż ... Ja uważam, że to stanowczo za wcześnie i popieram zakaz oraz konsekwencję nauczycieli w odsyłaniu uczennic do zmycia makijażu. Dostępne są 2 opcje- zmycie makijażu w pokoju nauczycielskim mleczkiem i przy użyciu wacików lub skorzystanie z łazienek i wody w kranie i mydła. Chyba nie muszę pisać która z opcji była bardziej oblegana
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:37   #2104
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Miszka ten szampon garniera z glinką to mój ulubiony I stosuję go cały czas. Można tak ? Mi on dobrze robi na skórę głowy, tylko czy on nie wysusza ?

Zamówiłam dwie sukienki na to wspominane przyjęcie weselne. Stwierdziłam, że buty mam, torebka to drobny wydatek, do fryzjera nie muszę iść czyli jednym słowem - oszczędność i tym samym kupiłam dwie kiecki.
Najwyżej sprzedam lub oddam jak wąż w kieszeni odezwie się przy odbiorze przesyłki

Co do dzieciaków i makijażach .... koleżanka moja ma dzieci mulatki. W przedszkolu wzbudzają ciekawość: warkoczyki kolorowe do pasa, kolor skóry, po prostu inność. Mama uwielbia podkreślać ich urodę i na wyjścia maluje te dziewczyny np czarną szminką, o paznokciach złotych czy srebrnych nie wspomnę. I wiecie, że mnie to nie razi. Przyzwyczaiłam się chyba.
A co do szkoły. W mojej szkole średniej byłam tępiona przez polonistkę za to, że w środku zimy byłam opalona. Dzień w dzień nauczycielka kazała mi zmyć puder. Tylko ja nie byłam wypudrowana i dzień w dzień jej to oznajmiałam
Inna epoka to wprawdzie była, nauczycielka myła zapewne się szarym mydłem i w życiu nie użyła dezodorantu, ale uraz mi pozostał. Jednak popieram zakaz makijażu w szkole
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:38   #2105
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Soso, obejrzę z przyjemnością
Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Soso, piękne, artystyczne zdjęcia
Remont się jeszcze nie zaczął, a pieniądze zaczynają już płynac, jak krew z tętnicy Ciezki miesiąc - i miał trzeba kupic i pralkę i rzeczy do remontu...Poki co - wkurzaja mnie ludzie z PCK, zbierający dziś rzeczy dla biednych. 2 worki wystawiłam i czekam, dzwoniłam nawet, ale najwyraźniej zyję w metropolii, która objezdzaja już od 6 godzin Chciałabym, by to zabrali wreszcie...Boje się, ze deszcz spadnie...
Norwegia jest tak plastyczna, że zdjęcia same się robią

Co do pomalowanych paznokci u 3 latki - gdybym miała córę, to mogłabym jej pomalować, gdyby bardzo chciała, nie razi mnie to, ale podobnie jak Caffeine uważam, że takie decyzje i inicjatywy należy zostawić rodzicom - tu mamie.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 08:39   #2106
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Wiecie, że kupiłam dla siebie męskie perfumy Drażnią mnie już wszelakie zapachy damskie. Nudaaaaa, więc kupiłam męski. Cudny
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:27   #2107
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyżkowa - szalejesz o co to za perfumy. Podobno nad morzem tłumy...ręcznik przy parawanie i takie tam
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 09:40   #2108
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Wiecie, że kupiłam dla siebie męskie perfumy Drażnią mnie już wszelakie zapachy damskie. Nudaaaaa, więc kupiłam męski. Cudny
Popieram, używam wielu męskich wód. A jakie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:51   #2109
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

O ! Dziękuję za uznanie, jest mi lepiej,że nie jestem dziwna jak zaczęto mi sugerować Najlepsze, że nikt nie wyczuwa męskiego zapachu na mojej skórze. Tylko jak o tym mówię, to dziwne komentarze słyszę.
Kupiłam ten zapach:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...aletowa/P73544
ale zakochałam się w tym:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...etowa/P1873003
i jego też mieć będę
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:54   #2110
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Pełen sukces, domyłam włosy rano...Juhu.
Oczyszczającego szamponu nie mam, nigdy nie używałam/nie potrzebowałam, zapisuję, żeby kupić. Umyłam nowym, przyszła wczoraj przesyłka z tołpy, szampon i odżywka wydają się przyjemne...

Te ampułki do są świetne, co prawda nie mam bardzo zniszczonych wlosow, ale jakoś po ostatnim farbowaniu troche ich za duzo wypada. A mam już dosyć picia tej cholernej skrzypokrzywy...I tak jak smieję się czytając, że komuś po jednym użyciu kremu na przebarwienia, przebarwienia się rozjaśniły, to tu - naprawdę - po tych 5 ampulkach widzę zauważalną różnicę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuracja ampulki skrzyp polny farmonaE.jpg (58,6 KB, 25 załadowań)
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 09:56   #2111
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Ten Guerlain ma prześliczną flaszkę, Anyż...
Uzywalam jeden zapach męski, Dior, chyba go juz nie produkują, podebrałam tż, na nim źle leżał, piękny byl...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 10:10   #2112
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
O ! Dziękuję za uznanie, jest mi lepiej,że nie jestem dziwna jak zaczęto mi sugerować Najlepsze, że nikt nie wyczuwa męskiego zapachu na mojej skórze. Tylko jak o tym mówię, to dziwne komentarze słyszę.
Kupiłam ten zapach:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...aletowa/P73544
ale zakochałam się w tym:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...etowa/P1873003
i jego też mieć będę
Oba śliczne, też je lubię.

Ostatnio kupiłam Tżetowi Armani Cedre z myślą, że będę podbierać, ale niestety na mojej skorze nie pachnie już tak jak na jego - a na jego rzuca mnie na kolana, żeby nie powiedzieć dosadniej Za to regularnie używam męskiego Masaki matshusima m oC, Prady Luna Rosa i irysowej czy Terre Hermes Fraiche
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:18   #2113
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Soso, ten?

http://www.empik.com/masaki-matsushi...5079,perfumy-p

Bo chcialam go kupić tz, ale nie ma szans powąchać...Wiec kupilam lagerfelda, nie jest zly, ale....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 10:35   #2114
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Soso, ten?

http://www.empik.com/masaki-matsushi...5079,perfumy-p

Bo chcialam go kupić tz, ale nie ma szans powąchać...Wiec kupilam lagerfelda, nie jest zly, ale....
Nie, miałam na myśli ten: klik!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 11:24   #2115
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Poziom polskiej polityki, kolejny przykład. Dziennikarz pyta wdowę smoleńską, Gosiewska niejaką, sorry, została posłanką nie za własne zasługi,ale za nazwisko, czy u nas jest możliwe to, co w Dallas, ze obok siebie stanęli Obama i Bush, prezydenci z "wrogich" obozów politycznych...
A idiotka, że ona pamięta wyścig samochodow 10 kwietnia i Tuska obściskującego się z Putinem:confuse d:
Mówię wam, dojdzie do tego,ze dzieci w szkołach będą musialy znać pełną listę. I recytowac obudzone w środku nocy.
W sumie, nie rozumiem, dlaczego jeszcze tego nie zadekretowano:ha haha:
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 11:36   #2116
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyzek, ja też ich używałam! Kupiłam dla tż, ale jemu nie bardzo odpowiadały, więc wzięłam sobie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 11:39   #2117
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Dzień dobry bardzo

U mnie szaro i buro. Pogoda nie nastraja pozytywnie.

Ja też bardzo lubię niektóre męskie zapachy, między innymi ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...homme-edt.html
Znacie jakieś ciekawe nowości zapachowe dla kobiet?

Odnośnie szamponów oczyszczających to trzeba uważać, bo wypłukują kolor z farbowanych włosów.

Beata, mam nadzieję, że nie doczekamy takich czasów z recytowaniem listy. Paranoja.
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 11:45   #2118
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

U mnie temperatura niezbyt wysoka, slońce, parno.
Wiec niezbyt przyjemnie.

Złote baleriny dają po oczach, jak należy Zwłaszcza w sloncuTakie lubię na lato. Wydaja się wygodne, ponosze chwilę i rozważę zakup wersji black/silver

Z nowosciami zapachowymi nie pomogę, m@skotka, bo rzadko coś nowego mnie urzeka. Od lat używam tych samych.....
A, jedynie mydlane z marksa i engelsa, to mam nowe, śliczny zapach,ale trwalość skandaliczna, szkoda , ze reklamować nie można...

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2016-07-13 o 11:48
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 11:56   #2119
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beata, kusisz tymi balerinkami
Możesz podrzucić linka?
A czego używasz od lat?
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 12:04   #2120
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez m@skotka Pokaż wiadomość
Beata, kusisz tymi balerinkami
Możesz podrzucić linka?
A czego używasz od lat?
https://www.zalando.pl/anna-field-ba...1aa0n-f11.html

Chanel, niemal wszystko, teraz chance eau tendre, sunflowers arden, anais cacharel. arden spiced green tea, ale chyba juz go nie produkują.
White linen estee i beautiful estee lauder czasami.
Sisley, jak mam przypływ gotowki, bo on ceną powala
W zasadzie tyle.
Przez sentyment kupilam ostatnio Yves rocher Nature. Ma moc Ale juz niezbyt mi się podobają....
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 12:06   #2121
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

wycięłam to co napisałam

zacznę raz jeszcze

Beata flaszka to nic w porównaniu do zawartości Poleciłam ten zapach koledze, cudny.

Soso sprawdzę polecane przez Ciebie zapachy,aż jestem ich ciekawa.

Ładna pogoda dziś u mnie, a nie zapowiadało się z rana.

Aussi turystów jest masa. Staram się nie odwiedzać nadmorskich miasteczek od końca czerwca do końca sierpnia. Spacer jest koszmarem. I ta wylewająca się tandeta zewsząd
Staram się, ale ostatnio byłam i mam mandacik do zapłaty z takiej przejażdżki. Nie miałam gdzie zaparkować i prezent otrzymałam.

Najbardziej dziwie się znajomym, którzy z marnego pensjonatu z sezonu na czysto zarabiają 50-70 tyś pln i płaczą, że sezon słaby. Co roku słaby i na inwestycje nie mają. Tu zaskakują turyści, że korzystają z takich usług. Pościel poplamiona, prycze jak z ośrodków za komuny, wystrój pokoi to zbieranina śmieci dosłownie.
Lepiej wynająć apartamentowiec. Wolałabym skrócić o 2 doby wymarzony wypoczynek, ale w dobrych warunkach. Koszty naprawdę są porównywalne.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 13:25   #2122
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Beata, dziękuję za link
Spora ta Twoja zapachowa lista . Sprawdzę przy najbliższej wizycie w Sephorze.

Anyżkowa, niektórzy ludzie potrafią tylko narzekać. Z tego co piszesz warunki beznadziejne.
Zazdroszczę Ci ładnej pogody. Podeślij do mnie trochę słoneczka
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 13:49   #2123
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Zawsze, latem i zimą, ludzie, zajmujący sie turystyką jeczą.
Mnie wpieniają górale najbardziej, wiecznie marudzący na brak dutków. Bo za dużo ludzi i depczą góry.
Za mało ludzi i bieda aż piszczy i sezon slaby.
za zimno.
Za ciepło.
I takie tam.
Słyszy się z radia i tiwi, tak naprawdę co roku t same materiały mogliby puszczać, jęki są niezmienne...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 14:14   #2124
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

O tak, górale są pazerni. Tam za uprzejmość należy się 5 pln.
Jęczenie jednak takie samo jak tych co kasują nad morzem. Wierzcie mi. Może robią to ciszej i w wąskim gronie, ale jęczą. Obracam się z tymi ludźmi i tak to wygląda.
Znajomy ma budę z jedzeniem, wyzysk młodych maksymalny, jeździ dobrym autem, to jedyne jego źródło utrzymania. Co roku zamyka bo się nie opłaca
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 16:20   #2125
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Zawsze, latem i zimą, ludzie, zajmujący sie turystyką jeczą.
Mnie wpieniają górale najbardziej, wiecznie marudzący na brak dutków. Bo za dużo ludzi i depczą góry.
Za mało ludzi i bieda aż piszczy i sezon slaby.
za zimno.
Za ciepło.
I takie tam.
Słyszy się z radia i tiwi, tak naprawdę co roku t same materiały mogliby puszczać, jęki są niezmienne...
Beata mam wrażenie ze w dużej mierze to jakaś telewizyjna propaganda. Pochodzę z gór i mam wielu znajomych górali, nie marudza bardziej niż reszta społeczeństwa, naprawdę Ale jak szukasz marudy to znajdziesz, czy na Podhalu czy na Kaszubach.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 17:51   #2126
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

W lokalnych wiadomościach o nowej modzie - kolekcjonerskich lalkach przypominające niemowlęta. W Oleśnicy zjazd był nawet takich kolekcjonerów.... Ponoć mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych Robi je także jakaś Polka, jak twierdzi, na życzenie może namalować na takiej lalce "potóweczki, wybroczynki i zasinienia" Chyba zasionionka, skoro już tak zdrabniamy
Dziwna ta moda, ale mnie ominęła fala barbie, stara jestem, to nie rozumiem fascynacji. A, można sie nabrać na taką lalke, w telewizji przynajmniej prawie jak prawdziwe niemowlę wyglądała. To pewnie dzięki tym namalowanym wybroczynkom
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 18:05   #2127
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Anyz, kiedyś używałam meska klasyczną Lacoste i pachniała bardzo fajnie. Kobieta zawsze inaczej będzie pachniec, niż facet
Co używam...? aktualnie wode pomaranczowa z loccitane chyba . i malinowa z TBS. a co mam - to nie starczyłoby tu miejsca...Toaletka - 2 części w szafkach zapchane na maksa. Zuzywam, ale powoli, wtedy coś wyciągam. Niekoniecznie to, co chciałam, bo nie chce mi się przekopywać
Odgracanie trwa, ide przez szafki. nie cwicze, nie mam siły po ilus kursach po schodach
Jutro ma wejść pan, chociaż na trochę. zmywanie starej farby i takie tam...Z opcji jeden pokój do remontu- zrobił się 1 pokój+ jeden korytarz +odswiezenie pralni i kotłowni...A potem góra, skoro idziemy za ciosem...
A, Beti, zrobiłam ciasto wiśniowe Niezłe, choć chyba jednak wole wersję jabłkowa

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2016-07-13 o 18:07
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 19:46   #2128
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

U mnie dzisiaj ładna pogoda, wlasnie wróciłam z lodów
Anyżku, wcale się nie dziwię zakupowi męskich perfum. Też zdarzało mi się podbierać coś tż.
Które sukienki wzięłaś ?
W tej czarnej bez pleców, która pokazywałaś się normalnie zakochałam. Uwielbiam sukienki bez pleców

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Edit: pomyliło mi się, to Aussie pokazała tę bez pleców
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 22:19   #2129
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość


P.S. Caffe, ja mam syna, ale także poczułam się zniesmaczona malowaniem paznokci u trzylatki. Ja byłam zaskoczona, jak pięcioletnia córka koleżanki często chadzała/chadza z pomalowanymi paznokciami. W szoku też byłam, jak jeszcze przed dobrą zmianą (bo teraz już nie oglądam tvp2) w pytaniu na śniadanie panie pokazywały jak powinna się malować dwunastolatka na co dzień. I malowały takie dwunastoletnie dziecię. Masakra.
Tak Wonder - jest to nieco dziwne, szczególnie że te same matki często kupują swoim dzieciom wyłącznie ekologiczne jedzenie i godzinami mogą dyskutować o tym, jak to z poświęceniem nosiły je w chustach i nieustannie dbają o ich zdrowie...

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Norwegia jest tak plastyczna, że zdjęcia same się robią
Im dalej na północ tym ciekawiej, inny kąt padania światła - kolory nieprawdopodobne, intensywne błękity i lazury - gdzie nie spojrzeć kiczowata pocztówka

Miałaś filtr UV? Bardzo dobra jakość zdjęć zważywszy ile kilometrów obejmuje jeden kadr.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Anyż - nabrałam ochoty na przetestowanie tych męskich perfum - bardzo mnie zaintrygowałaś
...może szukam zapachów w nieodpowiednim dziale - 99% perfum jest dla mnie po prostu nie do zniesienia. Co ze mą jest nie tak?

Ostatnio odkryłam że Korres ma również wody toaletowe.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Jednym z moich ulubionych jest Casmir Chopard
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2012,casmir-edp.html

Zastanawia mnie ta cena 79pln??? Ja swoje kupiłam dosyć dawno - były bardzo drogie...

Jednocześnie wiele osób pisze negatywne recenzje, zupełnie jakby to był inny zapach... Czy to możliwe, że na rynku ponawiły się podróbki?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-13, 22:39   #2130
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, czyli 30+ 40+ c.d.

Przeczytałam i ryczę ze śmiechu

https://www.babyboom.pl/forum/temat/...8750/page-1259
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-18 07:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.