Opalanie natryskowe. Airbrush - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 20:12   #181
martusia1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: opalanie natryskowe....

chcialabym sie dowiedziec jk przebiega opalanie natryskowe pistoletem,czy to jest w jakiejs kabinie??
martusia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:19   #182
Lil' Hottie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 127
Dot.: opalanie natryskowe....

wiecie co jak juz bym miala wydac 100 zl to wole za te 100 zl kupic sobie jakis bardzo dobry samoopalacz jakies dobrej firmy niz walczyc z plamami przebarwieniami i nierownomiernym schodzeniem ale najlepszym wyjsciem dla mnie jest pojscie na solarium bo jednak nie umiem uzywac zbyt dobrze samoopalacza i zawsze jakies tam smugi sa
Lil' Hottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:10   #183
Sasha89
Przyczajenie
 
Avatar Sasha89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: opalanie natryskowe....

Ja miałam raz opalanie natryskowe, i więcej juz raczej nie pójde na takie cos. Niby równo byłam "opalona" i ładnie to wyglądało.. zapłaciłam 30 zł za połowe ciała (w zasadzie to było 1/3 ciała, bo facetka zrobila mi tylko do rozpoczęcia gorsetu). Ale po paru dniach koszmarnie schodziło. Byłam cała w plamach. Musiałam zrobic peeling pare razy i dopiero wszystko zeszło.
Moja znajoma która zaczęła prace jako kosmetyczka robi sobie metodę natryskową raz na 3 miesiace i chodzi trzy razy w tygodniu na solarium... no i czekoladka z niej wyszła..
A jak przebiega opalanie natryskowe?
Mi kazano rozebrac sie do połowy, dano mi ręcznik żeby zakryc biust. Stałam na środku pokoju z lekko uniesionymi rękami a kosmetyczka latała wokół mnie około 1.5 h i pryskała takim pistoletem pełnym brązowego płynu. Nie można było sie ruszyc bo wyszłoby krzywo coś...
Strasznie potem wypaskudziłam sobie ubrania tym :/
__________________
Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś. www.shadwodog.friko.pl - Hodowla psów myśliwskich
Sasha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 21:35   #184
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: opalanie natryskowe....

co do brudzenia ubrania to kosmetyczka powinna powiedziec ze trzeba zalozyc ciemne ubranie bo jasne moze sie zabrudzic.Ale i ja nie polecam efekt o wiele mocniejszy od samoopalacza a schodzi nadzwyczaj szybko i nierownomiernie,jednym slowem nie polecam.Zdeccydowanie lepiej wybrac solarium.
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 11:47   #185
katie_lee
Raczkowanie
 
Avatar katie_lee
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: opalanie natryskowe....

No ja niestety podzielam zdanie... bylam raz i nie pojde juz !!!
wybralam sie przed weselem mojej kolezanki...na "opalaniu" twrzy,dekoltu, plecow i rak...zaplacilam ok 30 zl - takze zadna tragedia na weselu wszystko bylo ok...ale po...fatalnie to schodzilo
samo spryskianie trwalo jakies 15 min - tez pani kosmetyczka biegala wokol mnie z pistoletem pozniej przez jakies 3 h nie moglam sie byc w "opalonych" miejscach...a uczucie przez te 3 h mialam okropne - tak jakbym sie lepila, dodatkowo sie to swiecilo jeszcze...bleee
no ale na weselu wygladalo to niezle - takze,jezeli chodzi komus tylko o to,zeby na imprezie dobrze wygladac to polecam...ale jako sposob na opalenizne troche trwalsza niz na jeden raz..niestety nie!
katie_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:09   #186
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: opalanie natryskowe....

Ja tez nie mam milych wspomnien. Robilam cos takiego jak California Tan, kosztowalo 20 funtow cale cialo. Kolor kiepski, myslalam ze bede brazowa a to to pomaranczowe lekko bylo. Lepilam sie strasznie i zeszlo po dwoch prysznicach. Coprawda rownomiernie, gdyz mialam zrobiony bardzo porzadny peeling. Dobre na impreze, wesele, studniowke itp. jezeli oczywiscie utrafi sie kolor. Wole samoopalacz, choc ten znowu ma ten swoj zapach...
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:11   #187
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Thumbs down Dot.: opalanie natryskowe....

Ja tez nie polecam, była moja koleżanka przed studniówką i nie dość, że kolor mocno pomarańczowy (opalenizna to to nie była), to jeszcze bardzo plamiasta buzia. Poratowała się sopotem ziaji do twarzy - wtedy sie troche wyrównało.
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 04:42   #188
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Re: airbrush

podbijam temat, poniewaz interesuje mnie, gdzie taki zabieg mozna wykonac w Poznaniu?
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 13:49   #189
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Re: airbrush

A mnie interesuje Rzeszów, dziewczyny jak się orientujecie dajcie namiary do jakiegoś salonu kosmetycznego.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 14:53   #190
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

ja z powodów zdrowotnych nie moge uzywac tradycyjnego solarium (mam bielactwo) i chcialam skorzystac z natrysku,ale po Waszychopiniach boje sie troche:P
ale chyba jednak sprobuje teraz.W styczniu mam zaproszenie an stodniwke i chcialam ladnie wygladac,ale skoro mowiecie,ze tak tragicznie chodzi to wyprobuje to teraz w listopadzie poki moge miec plamy:P
a czy stosowanie po natryskaniu non stop balsamow bronzujacych da jakis efekt dluzszy?
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 21:50   #191
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Ja mam wkrotce slub, ale jak sie okazalo jestem wciazy wiec musze zrezygnowac z solarium myslalam ze pujde na opalanie natryskowe ale teraz juz sama nie wiem co robic jak radzicie lepiej posmarowac sie takim balsamem brazujacym (np. Garnier) kilka dni wczesniej czy jednak to opalanie natryskowe bedzie eepiej wygladalo? co radzicie w mojej sytuacji? Dodam ze nie raz uzywalam tego balsamu i nie mialam problemu z plamami, wiec tego bym sie nie obawiala , ale chcialam na swoj wlasny slub miec mocniejszy efekt nie tylko "musniecie sloncem" :P
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 11:35   #192
alexxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: lurgan NI
Wiadomości: 31
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

ja gdy chce mieć super opaleniznę to używam balsamu l'oreal nutrisummer, kosztuje ok.20-25zł. W porownaniu z innymi nie czuć tak bardzo specyficznego zapachu samoopalacza, i przy okazji nie zostawia smug-naprawde,nawet jak nałożysz grubą warstwę. Ale polecam także inne np.cztery pory roku- kosztuje ok 6zl.
A do tego używam husteczek samoopalających. Są bardzo tanie od 1,5-4zł za sztukę- w zależności odmarki róznią się wielkością husteczki oraz konsystencją specyfiku jakim są nasączone.Można nimi przetrzeć całą twarz, dekolt oraz ramiona...
pozdrawiam i życzę udanej imprezy
alexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:39   #193
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Robiłam Airbrush w tamtym roku (przed studniówką). Opalanie polegało na tym, że Pani kosmetyczka spryskiwała moje ciało specjalnym specyfikiem przy użyciu pistoleta. Specyfik był przyjemny w zapachu, miał postać mgiełki. Nieprzyjemne było to, że musiałam przez jakiś czas stać w określonej, niewygodnej pozycji np. z rękoma uniesionymi do góry (żeby nie było zacieków). Po zabiegu ubrałam się w ciemne ubranka i nie myłam się juz tego dnia. Ciało wyglądało jak brudne, więc nie ruszałam się z domu. Następnego dnia po kąpieli gdy spojrzałam w lustro nie byłam do końca zadowolona. Twarz była bardzo ciemna i nie pasowała do koloru opalenizny reszty ciała, tak samo dłonie były bardzo jasne co wyglądało dość śmiesznie. Po kilku dniach opalenizna zaczela schodzić (miała utrzymywać się przez ok 7dni). Nie używałam peelingów ani szorstkich gąbek. W niektórych częściach ciała pojawiły się nieestatyczne plamy. Opalenizna nie wytrzymała do studniówki :/, czas jej trwania wyniósł ok 4 dni. Raczej nie polecam...
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 18:01   #194
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

napewno jest bezpieczniejsze od normalnego bo nawilża a nie wysusza trzyma nawet do 14 dni.. tylko ta cena.. ok 60zl za 30minut eeehh.
też mnie to ciekawi.. bedzie trzeba wypróbować
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 18:21   #195
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

kiedy byłam w ciąży miałam okazję korzystać z takiego zabiegu. Bardzo fajna sprawa, a to, jaki daje efekt leży wg mnie raczej w rękach kosmetyczki. Ja trafiłam dobrze. płaciłam 60 zł. Opalenizna miała ładny odcień i była równomierna. byłam 100%zadowolona a jeszcze bardziej był zadowolony TŻ
szkoda że efekt nie utrzymuje się dłużej
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 18:23   #196
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

aha zapomniałabym. kosmetyczka robiła wszystko ręcznie pistoletem, zdecydowanie odradzała korzystanie z kabin, w których ponoć łatwo o smugi
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 15:31   #197
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: airbrush tanning?

Cytat:
Napisane przez fianit Pokaż wiadomość
czy wiecie może gdzie można się opalić tą metodą we wrocławiu???podobno jest to zdrowsze od zwykłego solarium.
Na ul. Hallera104 wykonuje sie opalanie natryskowe.
Cale cialo 50zl , natomiast do polowy 30zl.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:55   #198
Belunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Wiatm! Pyt.czy ktoś z was korzystał z kabiny natryskowej? Czy efekt był lepszy od opalnia natryskowego robiony przez kosmetyczke? Co do opalnia: chodziłam na solarke, korzystałam latem ze słonca i teraz mam uszkodzona skóre tzn.gdy latem jest wysoka tem.wychodzi mi na ciele czerwona wysypka przypominająca poparzenie, a co do samoopalczy to niestety naklada sie nie rownomiernie- uzywalam setki razy i tak efekt nie jest zadawalajacy. Myśle, że warto zapłacić 100zl ale mieć zdrową skóre
Belunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 12:10   #199
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Ponawiam temat. I jak zwykle widzę, że zdania co do tej metody opalania są podzielone Mam ważne wyjście i potem krótki wyjazd i chcę ładnie wyglądać i chciałabym skorzystać z tej metody opalania ale jak mam mieć jakieś plamy na drugi czy trzeci dzień to ja dziękuję, tak samo jak mam wyglądać też jak murzyn to też nie chcę. Może ktoś z Lublina poleci jakiś gabinet. Ja znalazlam gabinet Scarlett, gdzie na stronie jest napisane, że opalenizna po air brush utrzymuje się do 3 tygodni więc jeśli to prawda i opalenizna jest ładna, to ja zapłacę te 120 zł
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 11:12   #200
edyta2125
Raczkowanie
 
Avatar edyta2125
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 91
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Hej czy mogłybyście mi pomóc z zarówno doradzić,gdyż jestem blada a w sumie opalenizny potrzebuje na 1 wieczór czy opalanie natryskowe sie nadaje? niestety nie mam wprawy w smarowaniu sie samoopalaczami.I jeszcze jedno czy to opalanie jest szkodliwe dla suchej skóry? gdyż mam bardzo suchą skóre w niektórych miejscach i chodzi mi o to czy po tym opalaniu te suche miejecs anie beda ciemniejsze(bo tak miałam po samoapalaczu)
edyta2125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:27   #201
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Korzystałam z tej metody opalania 2 razy i byłam zadowolona, opalenizna najpiękniej wygląda tuż po takim "natrysku", czekam przepisowe kilka godzin i biorę prysznic, wtedy niestety jest o wiele słabsza. Dodam, że zawsze efekt był równomierny, naturalny i dlatego jestem za. Samoopalacze zawsze nadają mojej skórze marchewkowy odcień, więc odpadają. Tylko z tym Airbrush jest faktycznie taki problem, że opalenizna schodzi bardzo nierównomiernie, tworzą się - przynajmniej na mojej skórze - nieestetyczne plamy, które muszę mocno szorować, a i tak się trzymają.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:33   #202
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Aha, no i zapłaciłam za połowę ciała i twarz 30 zł., więc niedużo. Ale to dla mnie zabieg na wyjątkowe okazje, nie wyobrażam sobie go wykonywać regularnie.
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:04   #203
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Byłam dzisiaj pierwszy raz na tym opalaniu. Opalałam dekolt, twarz, ręce, ramiona i plecy (do sukienki z gorsetem). Wg mnie super. Przynajmniej narazie. Bardzo ładny efekt. Nie kleję się póki co
Ładny kolor, brązowieję jeszcze cały czas. Od 15-stej godziny
żadnych zacieków. Miałam położone dwie warstwy. Za każdym razem suszenie powietrzem. Jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak to bedzie schodzić, ale na chwilę obecną efekt jest bardzo fajny.
Zapłaciłam 40 zł. Robiłam zabieg w Bielsku-Białej na ul. Traugutta 12
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 23:21   #204
partnerwroclaw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

OPALANIE NATRYSKOWE WE WROCŁAWIU http://www..pl/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:21 Powód: spamowanie forum
partnerwroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 13:18   #205
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Cytat:
Napisane przez Ewelina79 Pokaż wiadomość
Ponawiam temat. I jak zwykle widzę, że zdania co do tej metody opalania są podzielone Mam ważne wyjście i potem krótki wyjazd i chcę ładnie wyglądać i chciałabym skorzystać z tej metody opalania ale jak mam mieć jakieś plamy na drugi czy trzeci dzień to ja dziękuję, tak samo jak mam wyglądać też jak murzyn to też nie chcę. Może ktoś z Lublina poleci jakiś gabinet. Ja znalazlam gabinet Scarlett, gdzie na stronie jest napisane, że opalenizna po air brush utrzymuje się do 3
tygodni więc jeśli to prawda i opalenizna jest ładna, to ja zapłacę te 120 zł

Ja byłam dziś w gabinecie dr Ireny Eris na wieniawskiej zapłaciłam 80 zl jak na razie jestem zadowolona zobaczymy za pare dni
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:26   #206
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

hej dziewczyny czy mogłyście mi polecić jakieś sprawdzone gabinety w Warszawie
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:52   #207
kinga8888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 85
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

Czy ktoś ma namiar na gabinet w Poznaniu?Byłabym wdzięczna.
kinga8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:59   #208
agruszka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Opalanie natryskowe. Airbrush

witam serdecznie wszystkich forumowiczów

bardzo proszę o informacje na temat szkoleń opalania natryskowego- airbrush na dolnym śląsku
kto i gdzie organizuje takie szkolenia

z góry dziękuję
agruszka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 00:03   #209
Smatna312
Przyczajenie
 
Avatar Smatna312
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Question Opalanie natryskowe? Co o tym myślisz?

Cześć. Chciałam zapytać czy któraś z was wypróbowała opalanie natryskowe? Bo tak się zastanawiam, czy lepsze jest od tego solarium.

Różne rzeczy się słyszy o jednym jak i o drugim, a wy jakie macie zdanie?

Solar czy natrysk?

Proszę o konkretne odpowiedzi

Edytowane przez Smatna312
Czas edycji: 2009-04-13 o 00:10
Smatna312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:12   #210
gula1708
Rozeznanie
 
Avatar gula1708
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 663
Dot.: Opalanie natryskowe? Co o tym myślisz?

moja koleżanka dzień przed studniówką poszła na taki natrysk, bardzo fajnie to wyglądało bo wzięłą sobie lekką opaleniznę. Trochę załuje ze sama tak nie zrobiłam bo ja sie bardzo długo opalam i chodziłam przed studniówką długo na solarium no i też sporo pięniedzy tam zostawiłam. Ale minus jest taki , żę dosć szybko taka "opalenizna"schodzi. Ale własnie na takie okazje jak studniówka, ślub ten sposób wydaje się być idealny.
__________________

Mój haft krzyżykowy

south beach

cel I: 5 z przodu - osiągnięty
cel II: 55 kg -
cel III: 52-53 kg -
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...48c82197f3.png

gula1708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-14 14:33:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.