Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 11:22   #2221
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę - Słoneczne Studio, ul.Kołłataja, Agnieszka strzyże tam za 25 zł...( 71 343 98 90)
Pozdrawiam
Osobiście nie polecam... Nie wiem, czy byłam akurat u p.Agnieszki, ale w kazdym badz razie wlasnie w tym salonie.
Mam krecone wlosy, ktore chcialam wycieniowac, by jeszcze podkreslic ich skret. Pani sciela mnie potrownie krzywo. Doslowie mialam jakies strzepy wlosow zamiast cieniowania. I do tego wysuszyla (krecone!) wlosy zwykla suszarka zamiast dyfuzorem, rozczesujac je przy tym gruba szczotka! Efekt byl taki, ze wlosy byly ni to proste, ni krecowe, z wielkim odstajacym na 30 cm kaskiem! Masakra!
Omijam ten salon szerokim lukiem!
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 15:48   #2222
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: najlepszy fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez _Agness_ Pokaż wiadomość
Parę dni temu szperałam po internecie i czytałam opinie na temat salonów fryzjerskich we Wrocławiu, bo sama mam zamiar się wybrać do lepszego fryzjera, a nie byle kogo
Opinii na temat salonu Le Grand było bardzo dużo,a większość osób go nie polecała, za to było sporo zwolenników salonu Infinity, Qualite i JLD, może tam byłoby warto się wybrać...
JLD odradzam ogólnie i zawsze, nie podoba mi sie nadęta atmosfera salonów, ceny z kosmosu i średnie lub żadne umiejętności fryzjerów.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 09:17   #2223
_Agness_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Słyszałam przedtem o cenach, myślałam, że jak duże to może warto, ale jak mówisz...
Szczerze to trudno szukać w internecie dobrych salonów, bo nie wiadomo kto odpisze
Zastanawiam się jeszcze nad Infinity, a ty madziunia80 byłaś u jakiegoś fryzjera, którego możesz bez wahania polecić, albo od znajomych coś słyszałaś?
_Agness_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 10:16   #2224
_Agness_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Najlepszy fryzjer [salon fryzjerski] we Wrocławiu

Chciałabym, żeby moja fryzura się zmieniła, ale sama nie wiem w jakich włosach będzie mi ładnie, na pewno musi być jakaś grzywka.
Słyszałam, że dobre salony we Wrocławiu to Qualite, Infinity, Tamara i Carlo Biani.
Według was, który z tych najlepszy, a który odradzacie.
Znacie może salony godne polecenia ?? Chodzi mi o to żeby fryzjer pomógł mi dobrze dobrać fryzurę do twarzy. A i jeszcze żeby ścięcie nie kosztowało majątek, a obsługa była miła
_Agness_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:02   #2225
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Najlepszy fryzjer [salon fryzjerski] we Wrocławiu

Po co zakładasz kolejny wątek o tym samym?? Jest już wątek dotyczący dobrych fryzjerów wrocławskich.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 19:57   #2226
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

_Agness_ ja chodzę do Ani Grzywnej na Kwiską, kilka postów wcześniej Kinga_80 podawała link do strony Ani. Salon nie należy do tanich, ale warto. Do Ani chodzę rok, w żadnym innym salonie nie gościłam tak długo
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 12:01   #2227
Hallyna
Raczkowanie
 
Avatar Hallyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 110
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Wczoraj byłam u Pani Agnieszki z salonu na ul. Wrońskiego. Jestem bardzo zadowolona.
Mam długie włosy (za łopatki) - byłam na cięciu i farbowaniu. Zapłaciłam za całość 180 zł.
__________________
Let's dance like no one is praising us
Let's love like we've never been hurt before
Let's sing like no one is listening to us
Let's work like we don't need money for it
Let's live like today is the doomsday
Hallyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 19:02   #2228
klara_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez MKM Pokaż wiadomość
Witam
od niedawna mieszkam we Wrocławiu, dlatego proszę Panie , które miezkają we Wrocławiu o wskazanie dobrego fryzjera, który potrafi dobrać fryzurę do danego typu urody, włosów i strzyże fachowo. Niestety nie trafiłam na razie tutaj na kogoś takiego . Bardzo proszę o pomoc.
Bardzo dobra, sprawdzona stylistka: Ziajkiewicz Magda. Wiem, że od marca przenosi się z Kuźniczej do hotelu Qubus na ul. Marii Magdaleny. Szczerze polecam
klara_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:20   #2229
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja polecam salon ideal w galerii dominikanskiej i p.Agnieszkę Loczek
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:40   #2230
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
ja polecam salon ideal w galerii dominikanskiej i p.Agnieszkę Loczek
dobre nazwisko dla fryzjerki
tylko czy pani Loczek potrafi strzyc loki?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:21   #2231
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

wiesz nie wiem czy potrafi scinac loki,bo ja mam proste wlosy,a mowia tak na nia bo kiedys miala ona sama krecone wlosy ,ale teraz je raczej prostuje/albo ma takie pofalowane.
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 15:25   #2232
tissue
Raczkowanie
 
Avatar tissue
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej dziewczyny Ja chciałabym się wybrać do Qualite, i tu moje pytanko do dziewczyn, które były tam lub ktoś znajomy był... Możecie mi kogoś polecić z tamtejszych fryzjerów? Przeczytałam wątek ale jakoś tak mało komentarzy odnośnie jakiegoś konkretnego fryzjera z tego salonu

A chcę sobie dosyć mocno wycieniować włoski i zrobić jakąś fajna grzywę Coś jak emo ale bez przesady Więc fajnie by było gdyby był dobry w te klocki
tissue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:23   #2233
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez tissue Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ja chciałabym się wybrać do Qualite, i tu moje pytanko do dziewczyn, które były tam lub ktoś znajomy był... Możecie mi kogoś polecić z tamtejszych fryzjerów? Przeczytałam wątek ale jakoś tak mało komentarzy odnośnie jakiegoś konkretnego fryzjera z tego salonu

A chcę sobie dosyć mocno wycieniować włoski i zrobić jakąś fajna grzywę Coś jak emo ale bez przesady Więc fajnie by było gdyby był dobry w te klocki
a może przeczytasz dokładniej
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:20   #2234
zimny_chirurg16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej wszystkim
poczytalam troche wątek, ale nadal nie wiem do kogo sie wybrać :P
Głównie chciałabym zrobić coś z kolorem bo w żadnym salonie jeszcze nie zafarbowali mi włosów na taki kolor jaki chcialam
i jakieś cięcie na wiosnę. I własnie, jak z cenami ?
__________________
To jest coś w rodzaju bliżej nieokreślonej tęsknoty, tylko za czym? Czy nie za tym, czego nigdy nie było, a co jednak minęło?
zimny_chirurg16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:20   #2235
kaiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej dziewczyny, pilnie potrzebuję informacji gdzie teraz można znaleźć Jaśka - dawniej z Kukuczki. Podobno przyjmuje teraz na Al. Lipowej 20 - to jest jakiś konkretny salon fryzjerski? Wolałabym nie jechać w ciemno
kaiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 11:58   #2236
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Zapisałam się do pani Ani z kwiskiej.Zdziwiło mnie to,że nie ma tam wogóle kolejek,w zasadzie chciała mnie przyjąć tego samego dnia.Ostatecznie idę w środę i już się boję..od kilku lat nie trafiłam na dobrego fryzjera i chodziłam w kucyku,który obrzydł mi do granic możliwości.Czy p.Ania jest doświadczoną fryzjerką?
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:05   #2237
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kaiia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pilnie potrzebuję informacji gdzie teraz można znaleźć Jaśka - dawniej z Kukuczki. Podobno przyjmuje teraz na Al. Lipowej 20 - to jest jakiś konkretny salon fryzjerski? Wolałabym nie jechać w ciemno
Może Upiększalnia? Jest w internecie...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:59   #2238
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Przedłużanie włosów Wrocław!!

Jeżeli chodzi o samą usługę polecam Jolantę Orłowską, która przedłuża włosy we Wrocławiu. Jest to osoba doświadczona i godna polecenia. Jeżeli chodzi o sprzedaż samych włosów polecam poszukać i porównać oferty sklepów z Wrocławia, Opola i Katowic, ponieważ mimo różnić odległościowych, można naprawdę nadrobić jakością włosów, które jak wiadomo mają fundamentalne znaczenie i nie warto na nich oszczędzać. Niektóre firmy prowadzą dodatkowo skupy włosów, więc oferują włosy pierwszej jakości, więc warto dobrze poszukać przed zakupem
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:58   #2239
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Zapisałam się do pani Ani z kwiskiej.Zdziwiło mnie to,że nie ma tam wogóle kolejek,w zasadzie chciała mnie przyjąć tego samego dnia.Ostatecznie idę w środę i już się boję..od kilku lat nie trafiłam na dobrego fryzjera i chodziłam w kucyku,który obrzydł mi do granic możliwości.Czy p.Ania jest doświadczoną fryzjerką?
Może ktoś wypadł z umówionych klientów... Nie zwróciłam uwagi, żeby Ania narzekała na to, że ma mało pracy.

Staż pracy ma kilkunastoletni, pomimo młodego wieku. Nie wiem tylko czego oczekujesz od fryzjera, bo każdy ma inne wyobrażenia na temat dobrego fryzjera...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2010-02-22 o 14:59
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 15:09   #2240
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Może ktoś wypadł z umówionych klientów... Nie zwróciłam uwagi, żeby Ania narzekała na to, że ma mało pracy.

Staż pracy ma kilkunastoletni, pomimo młodego wieku. Nie wiem tylko czego oczekujesz od fryzjera, bo każdy ma inne wyobrażenia na temat dobrego fryzjera...
Wymagam,żeby słuchał tego co jak chcę mieć na głowie,ale też doradzał,no i oczywiście żeby efekt końcowy był podobny do zamierzonego.
A fryzurkę chcę trochę podobną do tej http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura297979.htm chociaż wiadomo jak to jest..fryzura na modelce wygląda super,a potem u mnie juz niekoniecznie.
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 16:29   #2241
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Question Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

mi sie bardzo podoba kolor wlosow tej blondyki co podalas link z ikf. (http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura297979.htm ) jaki to odcień blondu?

Edytowane przez loksa
Czas edycji: 2010-02-22 o 16:30
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 07:47   #2242
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Wymagam,żeby słuchał tego co jak chcę mieć na głowie,ale też doradzał,no i oczywiście żeby efekt końcowy był podobny do zamierzonego.
A fryzurkę chcę trochę podobną do tej http://ikf.styl.fm/fryzury-srednie/fryzura297979.htm chociaż wiadomo jak to jest..fryzura na modelce wygląda super,a potem u mnie juz niekoniecznie.
Ania na pewno sprawdzi, jaki masz gatunek włosa i czy w ogóle jest sens Cię strzyc w ten sposób. Ale ja efektu nie gwarantuję, bo tak, jak pisałam wcześniej zadowolenie z relacji z fryzjerem zależne jest od kilku czynników
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:59   #2243
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Madziunia a Ty zawsze jesteś zadowolona z p.Ani?
Co do koloru fryzury to nie mam pojęcia.Też bardzo mi się podoba,ale ja idę ścinać włosy,a nie farbować.
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 11:10   #2244
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Madziunia a Ty zawsze jesteś zadowolona z p.Ani?
Co do koloru fryzury to nie mam pojęcia.Też bardzo mi się podoba,ale ja idę ścinać włosy,a nie farbować.
Lauro, tak zawsze wychodzę zadowolona, chociaż Ania ma mnie czasem dość, bo ja rzadko robię dwa razy to samo, z włosami szaleję od dawna Chociaż ostatnio utrzymuję fryzurę już 2 miesiąc
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 16:46   #2245
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez klara_78 Pokaż wiadomość
Bardzo dobra, sprawdzona stylistka: Ziajkiewicz Magda. Wiem, że od marca przenosi się z Kuźniczej do hotelu Qubus na ul. Marii Magdaleny. Szczerze polecam
Witaj Klaro
Dzwoniłam do hotelu Qubus,żeby sie umówic z Magdą... powiedzieli mi,że w hotelu nie ma fryzjera moze masz jakis numer telefonu...bardzo byłabym wdzięczna
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:09   #2246
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Lauro, tak zawsze wychodzę zadowolona, chociaż Ania ma mnie czasem dość, bo ja rzadko robię dwa razy to samo, z włosami szaleję od dawna Chociaż ostatnio utrzymuję fryzurę już 2 miesiąc

tak zachwalacie panią Anie że sama się do niej umówiłam na środę. Mam nadzieje że będe równie zadowolona jak wy, potrzebuje naprawdę dobrego cięcia i porady, a to co dotychczas otrzymywałam w carlo biani nie było złe, ale też żadna rewelacja, ot strzyzenie...
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 18:45   #2247
kana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej dziewczyny od ponad mc sledze min to forum ponieważ poszukuje "dobrego fryzjer" W tym tyg zdecydowałam się na osobisty zwiad/wywiad do polecanych przez dziewczyny salonów fryzjerskich. Bylam min.w Infinity na ul. Cybulskigo ( jednak jakoś do mnie ten salon nie przekonał chyba dlatego, że bazują na firmie goldwell z która nie mam dobrych wspomnień), brendowicz&kubiak no i u p. Ani na kwiskiej. moim faworytem jest p. Ania z kwiskiej niestety muszę przyznać iż po krótkiej konsultacji( bardzoooo krótkiej) wyceniła "usługę"( farbowanie 1 kolor + podcięcie włosów, przy czym muszę podkreślić że mam włosy średnie/krótkie) na kwotę 214-220 zł. niestety to był dla mnie szok ponieważ w pozostałych salonach i wielu wielu jeszcze innych nikt takiej kwoty mi nie zaproponował ( a bywało ze miałam dłuższe włosy). dlatego dziewczyny mam do was prośbę abyście koniecznie sie podzieliły swoimi wrażeniami po wizycie u p.Ani , ponieważ jestem gotowa tyle zapłacic jednak nie chciałabym wyjść z kolejnego salonu rozczarowana:/ Pozdrawiam!!

Edytowane przez kana00
Czas edycji: 2010-03-27 o 11:31
kana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:54   #2248
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez kana00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny od ponad mc sledze min to forum ponieważ poszukuje "dobrego fryzjer" W tym tyg zdecydowałam się na osobisty zwiad/wywiad do polecanych przez dziewczyny salonów fryzjerskich. Bylam min.w Infinity na ul. Cybulskigo ( jednak jakoś do mnie ten salon nie przekonał chyba dlatego, że bazują na firmie goldwell z która nie mam dobrych wspomnień), brendowicz&kubiak no i u p. Ani na kwiskiej. moim faworytem jest p. Ania z kwiskiej niestety muszę przyznać iż po krótkiej konsultacji( bardzoooo krótkiej) wyceniła "usługę"( farbowanie 1 kolor + podcięcie włosów, przy czym muszę podkreślić że mam włosy średnie/krótkie) na kwotę 214-220 zł. niestety to był dla mnie szok ponieważ w pozostałych salonach i wielu wielu jeszcze innych nikt takiej kwoty mi nie zaproponował ( a bywało ze miałam dłuższe włosy). dlatego dziewczyny mam do was prośbę abyście koniecznie sie podzieliły swoimi wrażeniami po wizycie u p.Ani , ponieważ jestem gotowa tyle zapłacic jednak nie chciałabym wyjść z kolejnego salonu rozczarowana:/ Pozdrawiam!!!!!
Kana, jeśli mogę spytać - pytałaś jakie farby? Jeśli Joico, to nie masz się co dziwić cenie, jedna tubka jocio kosztuje Anię około 50 zł u dystrybutora, do tego utleniacz, szampon, cuticle sealer i odżywka, bo farbowanie joico wygląda troszke inaczej, niż majirelem, itp.
Ja mam włosy między krótkimi a średnimi, z tymże mam ich tyle, że mogłabym obdzielić jeszcze ze 2 osoby spokojnie, jak nie 3. Za farbowanie, strzyżenie i modelowanie płacę 275 zł
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:38   #2249
kana00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

tak pytałam Anie o farby - to właśnie farbą loreal ok 220zl a joico 260zł . a jak ścięcie??? kurcze tak mi sie marzy "dobry" przyjaciel - fryzjer hehehe no i niestety zastanawiam sie... prawdopodobnie skuszę sie ale i tak czekam na opinie jeszcze innych dziewczyn po wizycie u p.Ani pozdrawiam !!!!

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

a właśnie jak włosy sie "zachowują" po tej farbie joico?? ja chcem sobie zafarbować na rudy i dlatego zależy mi aby tak szybko mi nie wypłowiał kolor i do tego uwielbiam jak włosy sie mienią. już kiedyś farbowałam włosy farbami loreal ale nigdy joico i dlatego jestem bardzo ciekawa!!!!
kana00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 14:09   #2250
kruszka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie włosów Wrocław!!

Cytat:
Napisane przez MHS Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o samą usługę polecam Jolantę Orłowską, która przedłuża włosy we Wrocławiu. Jest to osoba doświadczona i godna polecenia. Jeżeli chodzi o sprzedaż samych włosów polecam poszukać i porównać oferty sklepów z Wrocławia, Opola i Katowic, ponieważ mimo różnić odległościowych, można naprawdę nadrobić jakością włosów, które jak wiadomo mają fundamentalne znaczenie i nie warto na nich oszczędzać. Niektóre firmy prowadzą dodatkowo skupy włosów, więc oferują włosy pierwszej jakości, więc warto dobrze poszukać przed zakupem
Hej czy masz może jakiś kontakt z Panią Jolą numer telefonu lub @, pozdrwiam Aneta

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Hej czy masz może jakiś kontakt z Panią Jolą numer telefonu lub @, pozdrwiam Aneta
kruszka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.