Repigmentacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 09:05   #1
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485

Repigmentacja


Mam nadzieję, ze mi pomożecie, bo jestem załamana. Byłam w piatek u fryzjera, swoją drogą najlepszego w moim mieście :/. Chciałam Mieć kolor Marty Żmudy Trzebiatowskiej, czyli taki karmelek błyszczący na rudo-złoto. Pierwotnie miałam bardzo jasny blond. Fryzjerka powiedziała, że zrobi mi to na głowie, zrobiła repigmentację, nałożyła farbę....i wyszedł rubin! Niecierpię kolorów z czerwonym połyskiem, a mam coś takiego na głowie Od dwóch dni myję włosy szamponem przeciwłupieżowym, ale kolor spłukuje się w odcienie czerwieni. Jakimś wyjściem byłoby napewno przyciemnienie na brąz, ale kurcze pół roku temu dopiero schodziłam z niego dekoloryzacją da się coś zrobić z tą czerwienią? Jestem załamana, za tydzień początek roku, a ja wyglądam jak idiotka. Nawet nie chcę mysleć co powie mój chłopak jak mnie zobaczy....
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 09:42   #2
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

No to Cie ladnie zalatwili, moze na poczatek wkleisz swoje zdjecie w tych wloskach?
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:16   #3
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

w rzeczywistosci są bardziej czerwone, ale niestety mam tylko aparat w telefonie. Rodzice twierdzą, ze dobrze mi w tym kolorze, tylko że ja źle się w nim czuję i strasznie mi się nie podoba. Lubię miedziane rudości, także wszelkie marchewy, bo takie już miałam...ale ten kolor jest dla mnie po prostu zbyt agresywny. Za usługę nie zapłaciłam, bo w końcu to nie to co chciałam, ale i tak jestem wściekła -_- Przed farbowaniem miałam takie jak na trzecim zdjęciu. Chciałam je lekko przyciemnić, zeby mniej je męczyć a wyszło coś takiego :/

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2009-09-20 o 10:27
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:08   #4
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Jestem pod wrażeniem braku profesjonalizmu tego fryzjera...

Moim zdaniem nie pozstaje Ci nic innego jak iść ponownie do fryzjera przez duże F !!! na dekoloryzację. Bo nawet gdybyś teraz zafarbowała na brąz to ten brąz tak czy tak miałby czerwoną poświatę ;/
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:51   #5
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

zawsze mi się wydawało, ze tam są fryzjerzy przez duże F :/ robiłam tam kilka razy balejaż z blondem, obcinałam włosy, chociaż farba kosztuje tam 180 zl to zawsze byłam zadowolona...a tu taka niespodzianka. Boję się trochę robić dekoloryzację, przecież całkiem niedawno miałam poprzednią. Dzisiaj musiałam uciąć jakieś 7 cm z długości, bo zauważyłam, że mam popalone końcówki :/
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:45   #6
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

no to Cie faktycznie zalatwili! Probowalas reklamacji w tym salonie? Ja bam tak zrobila. Niech teraz cuduja co z tym fantem zrobic, tylko takie wyjscie widze, zafarbowanie ich na braz i tak zostawi czerwona poswiate. Chyba, ze bedzie to bardzo ciemny braz, ale to bym w zupelnosci odradzala.Jedyne wyjscie widze w sciagnieciu koloru, nalozeniu jakiegos jasniutkiego brazu w zlotawej tonacji i niech sie "spieraja". Jesli wlosy beda mocno zniszczone pozostaje zrobic fajna, krotsza fryzurke i bedzie super. Mysle, ze by Ci to pasowalo...Daj znac jak cos zadzialasz...Trzymam kciuki!
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:53   #7
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

dobrze ze mialas tyle odwagi ze im nie zaplacilas..wiele dziewczyn placi i placzac wychodzi;o


i swoja droga mialas uroczy blond!!!!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 16:09   #8
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Reklamacja już nie wchodzi w grę, bo w końcu nie zapłaciłam im za usługę. do wyboru miałam doprowadzenie włosów do innego stanu i niezapłacenie - wybrałam to drugie, a nuż zrobiliby coś gorszego. Myślę jeszcze nad tym, żeby poczekać parę dni i wymyć je jeszcze bardziej. Po 6 myciach szamponem przeciwłupieżowym są dużo jaśniejsze, w kolorze spranej czerwieni przechodzącej w pomarańcz i prawie straciły już poświatę. Jak myślicie, jeśli śpiorę je jeszcze bardziej to chwyci na nich jakiś jasny brąz?
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:09   #9
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

nie doczytalam uwaznie Twojego pierwszego postu, stad moja sugestia o reklamacji( przepraszam).Nie umiem Ci powiedziec jak beda zmywac sie Twoje wlosy...i jak beda wygladac po ponownym farbowaniu.Moze pojddz do innego salonu i popytaj co Ci doradza i jak gwarancje daja.Idz do 2 lub 3 i zobacz. W ostatecznosci mozesz zrezygnowac....
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:23   #10
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Reklamacja już nie wchodzi w grę, bo w końcu nie zapłaciłam im za usługę. do wyboru miałam doprowadzenie włosów do innego stanu i niezapłacenie - wybrałam to drugie, a nuż zrobiliby coś gorszego. Myślę jeszcze nad tym, żeby poczekać parę dni i wymyć je jeszcze bardziej. Po 6 myciach szamponem przeciwłupieżowym są dużo jaśniejsze, w kolorze spranej czerwieni przechodzącej w pomarańcz i prawie straciły już poświatę. Jak myślicie, jeśli śpiorę je jeszcze bardziej to chwyci na nich jakiś jasny brąz?
Jeszcze troszke je pomyj i zrób szamponetką jasny blond , żeby nie niszczyć. Dać im odetchnąć. Kładź naftę to Ci trochę wypilinguje włoski.Jak się jeszcze wymyją przechodź do blondu bez dekoloryzacji. Jak zrobisz nawet jasny brąz to znów wyjdą Ci ciemne i zupełnie będzie trudno wrócić do blondu. Czerwienie wygaszają popiele, więc jak będziesz wybierać odcień bierz popielaty. Możesz też robić płukanki fioletowe. Delikatnie zmieniają odcień na mniej ognisty. Pozdrawiam. Kiedyś też na blond połozyłam coś co miało być odcieniem herbacianym, a wyszedł dosłownie marchewkowy pomarańcz. Głowa do góry.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-09-20 o 18:28
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:08   #11
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Dziękuję za wszystkie rady
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:40   #12
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Mialas taki cudny kolor.. co Cie podkusilo, zeby je farbowac(
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:55   #13
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Cały czas miałam trochę ciemniejsze, a aż tak jasny wyszedł mi przez przypadek i kiepsko się w nim czułam, przeważnie farbowałam na coś w granicach średniego ciepłego blondu i właśnie taki kolor chciałam. Zresztą to ciągłe farbowanie wymęczyło mi już trochę włosy. Dobrze się czuję w trochę ciemniejszych kolorach, dla porównania zdjęcie sprzed roku

http://slytherin.republika.pl/jaaa.jpg

Nie mogę załączyć bo zepsuł mi się photoshop i nie mam w czym zmniejszyć.

Edytowane przez joyka
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:07
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:41   #14
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Ah..i tak bardziej mi sie podobasz w jasniejszych.. cudnie po prostu
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 00:00   #15
SeNsAzIoNe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Kolor który Ci zrobili - katastrofa.

Pedz z REKLAMACJĄ do salonu w ktorym wykonano usługę dla Ciebie.

Podejzewam, ze wina czerwonych refleksow, to wlasnie efekt repigmentacji wlosow nieumiejętnie dobranym kolorem - wlasnie z refleksem czerwieni.

W przypadku przyciemniania wlosow o 2 i wiecej tonow, wykonuje się pigmentacje wlosow - w przypadku odcieni cieplych - kolorami z refleksem cieplym ( zloto, miedź, czerwień ) a w przypadku kolorów zimnych - refleks naturalny badz oslabiony cieply.

Fryzjerka pigmentujac Twoje wlosy mogla uzyc koloru z refleksem czerwieni - i to wlasnie w efekcie dalo kolor, który Tobie nie odpowiada, gdyż refleks pozadany przez ciebie ( zloto miedziany ) nigdy nie bedzie zgodny z refleksem czerwonym - czerwień tlumi zloto oraz miedź ale nigdy odwrotnie.

Mam nadzieje ze odrobine chociaż pomogłem.

Głowa do góry, nie poddawaj się w salonie!

PS. Aby naprawić Twoja koloryzację nalezy wykonać demakijaż - usunąć niepoządany odcień i nalozyc nastepnie wlasciwy. Pamietaj, że ten zabieg moze nieco naruszać strukture wlosa, dlatego w salonie w ktorym zlozysz reklamację domagaj się serii zabiegów regenerujących gratis lub kosmetyków do domu w prezencie!

Pozdrawiam
SeNsAzIoNe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:48   #16
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Byłam u innego fryzjera na konsultacji, w środę idę na usuwanie czerwonego odcienia i ewentualne farbowanie. Trochę podniosło mnie to na duchu
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:57   #17
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

uwazam,ze to najlepsze wyjscie....farbowanie bedzie na pewno koniecznepowodzenia i wstaw fotki jak bedziesz po
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 21:41   #18
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Melduję, że byłam. Najpierw fryzjerka umyła mi włosy jakimś odczerwieniaczem który mieszała z szamponem. Po 10 minutach spłukała i nie było już ani grama czerwieni, włosy nabrały koloru brudnego ciemnego blondu. Potem nałożyła farbę, którą trzymała chyba z 5 minut, bo zaczęła łapać jak nienormalna. Mam włosy w kolorze jasnego brązu ze złotym połyskiem, spiera się na taki kolor jak chciałam pierwotnie - herbaciany blond Bałam się dekoloryzować znów do blondu, mam włosy w rozsypce. Pracowała na kosmetykach davines. Ten odczerwieniacz to była jakaś rewelacja Załączam zdjęcie, moze potem dołączę jakieś zrobione lepszym aparatem.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 07:07   #19
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Melduję, że byłam. Najpierw fryzjerka umyła mi włosy jakimś odczerwieniaczem który mieszała z szamponem. Po 10 minutach spłukała i nie było już ani grama czerwieni, włosy nabrały koloru brudnego ciemnego blondu. Potem nałożyła farbę, którą trzymała chyba z 5 minut, bo zaczęła łapać jak nienormalna. Mam włosy w kolorze jasnego brązu ze złotym połyskiem, spiera się na taki kolor jak chciałam pierwotnie - herbaciany blond Bałam się dekoloryzować znów do blondu, mam włosy w rozsypce. Pracowała na kosmetykach davines. Ten odczerwieniacz to była jakaś rewelacja Załączam zdjęcie, moze potem dołączę jakieś zrobione lepszym aparatem.
Teraz super. Dobrze, że uniknęłaś dekoloryzacji. Zrobiłaś najlepiej jak mogłaś i fajnie Ci w tym kolorku.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:04   #20
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Swietnie, bardzo ladny, naturalny kolor. -naprawde wygladasz slicznie.Na Teoim miejscu zostalabym juz przy takim odcieniu! I wlosy wygladaja zdrowo.
Ps: i coz na to Twoj mezczyzna
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:38   #21
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Ratujcie :( Tragiczne efekty farbowania

Czerwieni nie widział uważa, ze w brązie też mi ładnie, więc jestem zadowolona
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:28   #22
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post repigmentacja

Przepraszam jeżeli był już taki wątek, ale mam do was ogromną prośbę. 3 miesiące temu miałam robioną repigmentacje. W tym czasie fryzjerka 2 razy farbowała mi włosy na średni brąz. I tu pojawia się mój porblem. Tym razem chciłabym sama zafarbować włosy, ale boję się, że wyjdą zielone. A co Wy o tym myślicie?
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:44   #23
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: repigmentacja

Ale dlaczego miałyby wyjść zielone? Repigmentację stosuje się na rozjaśnione włosy, które chcemy przyciemnić, po to aby kolor sie nie wypłukiwał tak szybko i miał odpowiednia intensywność. W tej chwili rozumiem, że juz nie masz nic rozjasnionego ani żółtego na włosach? Po repigmentacji i dwukrotnej koloryzacji spokojnie możesz sie już sama farbować. Zieleń pojawia się jeśli na rozjasnione włosy o żółtawym odcieniu ktoś nakłada popielatą farbę: żółty+ niebieski= zielony. Najlepiej nałóż coś w odcieniach naturalnych lub beżowych. I kupując sklepową farbę wybierz taka o ton jaśniejszą niż kolor jaki chcesz usyskać bo z reguły wychodzą ciemniej.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 19:40   #24
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: repigmentacja

dziękuję za odp
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:00   #25
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Talking Repigmentacja w domu

Witam. Byłam u fryzjera i pofarbowałam włosy na czerwono, ale przedtem sama w domu farbowałam je na platynowy blond itp. Czerwona farba się wypłukuje, juz po pierwszym myciu włosy są nijakie... Jak przeprowadzić zabieg repigmentacji krok po kroku w domu?

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-02-21 o 08:03
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:39   #26
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Repigmentacja w domu

oh widze odkopałaś jakiś stary wątek xd

temat był i jest wielokrotnie powielany na forum.
kupujesz 2 farby, w sumie to tez zależy jak długie masz włosy?
i jak ciemną czerwień chcesz uzyskać?
jeśli jasną to kup farbę 7 średni blond, jesli średnia to weź 6 ciemny blond a jak ciemną, to weź 5 jasny brąz.
oraz kup farbe (najlepiej z tej samej firmy i serii) czerwoną.
1. nakładasz na wilgotne włosy pierwszą farbę zakupioną przez Ciebie (ale sam krem z tubki, bez mieszania farby z wodą %) i tu wiesz, zalezy jakie masz włosy, jesli dłuższe niz do ramion to lepiej kup 2 farby i tą czerwień jedną.
trzymasz to na włosach 20 min, po czym (bez spłukiwania) nakładasz czerwoną farbę, ale juz czerwoną normalnie mieszasz z utleniaczem i nakładasz na tą farbę obecną juz na włosach, i trzymasz zalecany czas koniec
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:06   #27
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Repigmentacja w domu

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
oh widze odkopałaś jakiś stary wątek xd

temat był i jest wielokrotnie powielany na forum.
kupujesz 2 farby, w sumie to tez zależy jak długie masz włosy?
i jak ciemną czerwień chcesz uzyskać?
jeśli jasną to kup farbę 7 średni blond, jesli średnia to weź 6 ciemny blond a jak ciemną, to weź 5 jasny brąz.
oraz kup farbe (najlepiej z tej samej firmy i serii) czerwoną.
1. nakładasz na wilgotne włosy pierwszą farbę zakupioną przez Ciebie (ale sam krem z tubki, bez mieszania farby z wodą %) i tu wiesz, zalezy jakie masz włosy, jesli dłuższe niz do ramion to lepiej kup 2 farby i tą czerwień jedną.
trzymasz to na włosach 20 min, po czym (bez spłukiwania) nakładasz czerwoną farbę, ale juz czerwoną normalnie mieszasz z utleniaczem i nakładasz na tą farbę obecną juz na włosach, i trzymasz zalecany czas koniec
Ok, dziękuję za info

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:28
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:01   #28
aga2s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Repigmentacja w domu

Witam, przeczytałam gdzieś że są zabiegi REPIGMENTACJI, czyli przywrócenia pigmentu (z blondu na jasny brąz), niestety nigdzie nie znalazłam dokładnej informacji jak wykonać ten zabieg i jakich środków użyć, jest dużo info na temat depigmentacji/dekoloryzacji, jak coś wiecie pomóżcie!!!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Witam. Byłam u fryzjera i pofarbowałam włosy na czerwono, ale przedtem sama w domu farbowałam je na platynowy blond itp. Czerwona farba się wypłukuje, juz po pierwszym myciu włosy są nijakie... Jak przeprowadzić zabieg repigmentacji krok po kroku w domu?
Witam, przeczytałam gdzieś że są zabiegi REPIGMENTACJI, czyli przywrócenia pigmentu (z blondu na jasny brąz), niestety nigdzie nie znalazłam dokładnej informacji jak wykonać ten zabieg i jakich środków użyć, jest dużo info na temat depigmentacji/dekoloryzacji, jak coś wiecie pomóżcie!!!
aga2s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.