Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-22, 20:38   #31
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Żadne solarium nie zarobi na mnie ani grosza W życiu tam nie byłam i omijam te trumny szerokim łukiem.

Uważam jednak, że jeśli ktoś chodzi, to jego sprawa, tymbardziej, jeśli ma w tym umiar. Podejrzewam jednak, że tanoreksja jest coraz powszechniejszym problemem.
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:41   #32
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

No to ANGAR.

Ja chodze na solarium,nie po to by wyglądać jak spieczony kurczak z rożna,tylko aby uzyskać ładną,lekką opalenizne.Nie mogłam się na siebie napatrzeć taka bladzizna niczym trupek jakbym się słońca bała. Byłam w tym roku(niedawno zresztą) z 2 razy(po raz w tygodniu) a jutro właśnie mam w planach iśc na solarke,ostatni raz bo już mi starczy. Gdyż,ponieważ po 3 razie uzyskam taki efekt jaki chciałam.A gdybym miała się opalać na słońcu,to prędzej dostałabym udaru mózgu,niż bym się opaliła.Nie mam cierpliwosci leżeć na słońcu bo efektów i tak by nie było.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:50   #33
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja kiedyś chodziłam, ale nie byłam już grubo ponad rok i raczej wiecej nie pójde

zniszczyła mi sie cera po solarce,
a pozatym szkoda mi kasy, wole sobie coś kupić
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 20:54   #34
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

A to tak zdjęcia ku przestrodze dla Pań które nie znają umiaru w opalaniu i odchudzaniu ... tak też wyglada silikon za kilkanaście lat ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ATT000071k.JPG (25,0 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ATT000133.JPG (112,8 KB, 333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ATT000226.jpg (17,7 KB, 264 załadowań)
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:02   #35
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ja bylam ze 2-3 razy (żeby zobaczyć jak to jest) i nie pójdę nigdy więcej (a bynajmniej takie jest moje postanowienie)
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:05   #36
wichura
Raczkowanie
 
Avatar wichura
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 112
GG do wichura
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Jestem bladolicą blondynką z masą pieprzyków. To lato stawiam pod znakiem umiaru w opalaniu. Dlaczego?
Rok temu wykupiłam karnet na solarkę, chodziłam co tydzień na 10 minut przez 3 miesiące. Opalenizna była czerwonawa, nienaturalna a skóra zmęczona i wyglądająca o pare lat starzej. Jak mi się karnet skończył, smażyłam się na słońcu stosując tylko masło kakaowe Ziai. Opalenizna była piękna ale na zimę zauwazyłam przybytek pieprzyków. Mam ich koło 10 więcej. Teraz jestem znów blada i co mi było z tego smażenia się rok temu? Tylko ryzykowałam zdrowiem.
O ile słońca i tak nie uniknę (wakacje w Turcji) to na solarium już nie wracam. Nie tylko z powodów zdrowptnych ale ten czerowny odcień opalenizny-kobiety uzależnione od solarki są czerwone a nie brązowe. W porównaniu do osób nie opalających się wyglądają po prostu na chore.
Jestem zwolenniczką balsamów brązujących i wysokich filtrów. Naprawdę szkoda zdrowia. I bardzo się cieszę że wraca moda na albastrowa cerę.
wichura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:12   #37
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez nati0510 Pokaż wiadomość
i masz rację z tą szlachetną karnacją kiedyś tak było, że tylko arystokratki miały jasną cerę, chodziły pod parasolkami od słońca i takie tam... hehe może my, z jasną karnacją mamy w sobie błękintną krew i nawet o tym nie wiemy
Po 1 podobny wątek o jasnej karnacji już istnieje.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=192857

Po 2 rzeczywiście bladość była niegdyś arystokratyczna, opalone były jedynie chłopki pracujące w polu.
Tak więc każdy wie, jakie ma korzenie
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 21:15   #38
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
A gdybym miała się opalać na słońcu,to prędzej dostałabym udaru mózgu,niż bym się opaliła.
Albo raka skóry w solarium
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:19   #39
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Albo raka skóry w solarium
dokladnie.

we wszystkim trzeba znac umiar. wiedziec kiedy przestac albo nie zaczynac w ogole .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:22   #40
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Albo raka skóry w solarium
Ah,Pink teraz mamy prawie wszystko szkodliwe,nawet to co jemy,różne sztuczne barwniki,konserwanty itd Mnie nikt nie nastawi na anty solarium,bo ja znam umiar i tyle.

Lecz zgadzam się z tym,że niektóre panie to lekko przesadzają z tym nadmiernym opalaniem na solarce,noi wyglądają jak wyglądają.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:23   #41
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Wedlug mnie to kazdy ma prawo wyboru, czy chce sie opalac czy nie, w solarium czy na sloncu. Wiadomo ze to bardzo niszczy skore, ale teraz lampy w solarium sa coraz lepsze, np. zawieraja tylko lampy z promieniowaniem UV B, ktore odpowiedzialne jest za kolor skory, nei przenika do skory wlasciwej jak UV A.
I wcale tak nie jest, ze od chodzenia do solarium mozna miec raka
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:44   #42
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Kiedys chodzilam regularnie, przez kilka lat.. Dzis mam brzydka skore, szczegolnie na dekolcie, popekane naczynka i jakas taka chropowato-rapciata... Gdybym mogla cofnac czas.... Zaluje.... Od ponad roku juz nie chodze, slonca tez raczej unikam. Za jakis czas, za te kilka, kilkanascie lat, wole dalej miec biala skore i cieszyc sie kilkoma zmarszczkami mniej... Moje znajome, co niektore, wygladaja ja rodzynki.... ja tak nie chce.. Powiem szczerze - z zazdroscia patrze na kobiety o atlasowej, alabastrowej skorze ;( bo moja juz nigdy taka nie bedzie...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 21:57   #43
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

HM kazdy ma prawo wyboru ok.

Ale

Pani samotnie wychowujaca dziecko, potocznie zwana solarka, przesadza z opalaniem.

Po kilku latach dorabia sie zmian nowotworowych.

Umiera na raka.

Dziecko osierocone.

Na pewno to tylko sprawa tej osoby?

(tak wiem przesadzilam, ale tak tez mozna na to spojrzec)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:31   #44
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
HM kazdy ma prawo wyboru ok.

Ale

Pani samotnie wychowujaca dziecko, potocznie zwana solarka, przesadza z opalaniem.

Po kilku latach dorabia sie zmian nowotworowych.

Umiera na raka.

Dziecko osierocone.

Na pewno to tylko sprawa tej osoby?

(tak wiem przesadzilam, ale tak tez mozna na to spojrzec)
Jasne, moze tak, byc. Mozna jeszcze podac milion przykladow. Rodzice pala papierosy i umieraja na raka pluc, krtani, jamy ustnej, przelyku itp. Matka lubi seks, umiera na AIDS.. mozna duzo wymieniac. Raka nie mozna miec tak poprostu, to jest skomplikowany proces, najbardziej podatne sa osoby z rodzinna sklonnoscia do nowotworow.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 08:38   #45
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Jestem bladolicą blondynką z masą pieprzyków. To lato stawiam pod znakiem umiaru w opalaniu. Dlaczego?
Rok temu wykupiłam karnet na solarkę, chodziłam co tydzień na 10 minut przez 3 miesiące. Opalenizna była czerwonawa, nienaturalna a skóra zmęczona i wyglądająca o pare lat starzej. Jak mi się karnet skończył, smażyłam się na słońcu stosując tylko masło kakaowe Ziai. Opalenizna była piękna ale na zimę zauwazyłam przybytek pieprzyków. Mam ich koło 10 więcej. Teraz jestem znów blada i co mi było z tego smażenia się rok temu? Tylko ryzykowałam zdrowiem.
O ile słońca i tak nie uniknę (wakacje w Turcji) to na solarium już nie wracam. Nie tylko z powodów zdrowptnych ale ten czerowny odcień opalenizny-kobiety uzależnione od solarki są czerwone a nie brązowe. W porównaniu do osób nie opalających się wyglądają po prostu na chore.
Jestem zwolenniczką balsamów brązujących i wysokich filtrów. Naprawdę szkoda zdrowia. I bardzo się cieszę że wraca moda na albastrowa cerę.
ehe, zgadzam się. niestety od solarium bardzo wychodzą pieprzyki zatem szkoda skóry i naszej urody... ja też teraz postawiłam na filtry i balsamy brązujące dzieki czemu już od dawna nie zauważyłam nowych znamion

a stosując filtry (ja schodzę do 25 nie niżej) też można się pięknie opalić- patrz ja w Avatorze
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 09:50   #46
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Heh widze ze watek fajnie sie rozwinol
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:13   #47
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Jestem bladolicą blondynką z masą pieprzyków. To lato stawiam pod znakiem umiaru w opalaniu. Dlaczego?
Rok temu wykupiłam karnet na solarkę, chodziłam co tydzień na 10 minut przez 3 miesiące. Opalenizna była czerwonawa, nienaturalna a skóra zmęczona i wyglądająca o pare lat starzej. Jak mi się karnet skończył, smażyłam się na słońcu stosując tylko masło kakaowe Ziai. Opalenizna była piękna ale na zimę zauwazyłam przybytek pieprzyków. Mam ich koło 10 więcej. Teraz jestem znów blada i co mi było z tego smażenia się rok temu? Tylko ryzykowałam zdrowiem.
O ile słońca i tak nie uniknę (wakacje w Turcji) to na solarium już nie wracam. Nie tylko z powodów zdrowptnych ale ten czerowny odcień opalenizny-kobiety uzależnione od solarki są czerwone a nie brązowe. W porównaniu do osób nie opalających się wyglądają po prostu na chore.
Jestem zwolenniczką balsamów brązujących i wysokich filtrów. Naprawdę szkoda zdrowia. I bardzo się cieszę że wraca moda na albastrowa cerę.
podpisuję się pod tym co wytłuszczone z tym, że ja jestem dopiero na etapie przekonywania się do wysokich filtrów. na twarz i ciało stosuję puki co 30 i również jestem zwolennicznką balsamów brązujących. na solarium nie byłam i nie będę ponieważ boję się 3 rzeczy:
  1. problemów zdrowotnych
  2. problemów skórnych
  3. że zatrzasnę się w tej trumnie
co do opalenizny uzależnionych. dla mnie jest ona pomarańczowa a nie czerwona i napewno wygląda sztucznie
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:15   #48
AnDzZia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 66
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Ehhh a mojemu facetowi ostatnio coś odbiło i ciągle mnie dręczy żebym poszła na solarium a ja mowie ze nie. W ogóle coś oststnio mu sie zaczęły podobać takie opalone dziewczyny;|||| Zwarjować można. Niech solaria zlikwidują!!!
AnDzZia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:28   #49
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

dolaczam sie do owego bojkotu.
nigdy na solrium nie bylam i na pewno nie pojde.
Jestem bladziochem z natury i dobrze mi z tym.
Nie wstydze sie mojej skorki, a wrecz okazuje ja odwaznie- w koncu nie ma sie czego wstydzic.
Widze jak moja kolezanka sie katuje-najpierw 15 minut solki a pozniej 2h siedz\enia na sloncu-w samo poludnie;/
glupota,glupota i jeszcze raz glupota!
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:30   #50
1Kobietka
Raczkowanie
 
Avatar 1Kobietka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 365
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Żadne solarium nie zarobi na mnie ani grosza W życiu tam nie byłam i omijam te trumny szerokim łukiem.

Uważam jednak, że jeśli ktoś chodzi, to jego sprawa, tymbardziej, jeśli ma w tym umiar. Podejrzewam jednak, że tanoreksja jest coraz powszechniejszym problemem.

Jestem z Tobą Siostro
Jestem Bladziochem niepospolitym z maaasa pieprzyków i znamion. I choć kiedyś podobały mi sie opalone na brązowo dziewczyny teraz za nic na świecie nie zapisałabym sie na solarium tylko po to by tak wyglądać. Kilka lat temu zapisałam sie 1 jedyny raz (na najsłabsze łóżko i tylko na 5 minut) i co..? Prawie że mdlałam z bólu tak mnie przypiekło a świądu przy złażeniu skóry nie zapomne do końca życia już nie mówiąc o tym żę byłam czerwona a nie pięknie brązowa. Dlatego już tak nie chodzę - nie mam po co. Poza tym polubiłam swój bialutki kolorek skóry Nie chę być taka jak reszta - wolę być sobą. I dbam o skórę w taki sposób jaki tego potrzebuje -stosuję wysokie filtry i nie leże dniami na plaży. A lekko opalić to mogę się w inny sposób - np. na spacerze albo stosując Mojego Garnierka .Choć przyznam się szczerze że jak go czasem stosuję to głównie (i tylko) dla maślano-herbatnikowego zapachu tego balsamu nie dla efektu bo jak juz pisalam lepiej być sobą niż się na silę zmieniać
__________________
"Na żadnym zegarze świata nie znajdziesz wskazówek jak żyć" Lem

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 10:31   #51
mrowka_92_
Zadomowienie
 
Avatar mrowka_92_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 614
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

tez mam zamair nigdy nei pojsc do solarium, bo po co mi niszczyc skore skoro i tak ta opalenizna za jakis czas zniknie
mrowka_92_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:06   #52
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

_jak już komuś nei chce się opalac na słoncu, to lepiej uzyc jakis kremow brazujacych. Odradzam solarium, z resztą o efektach działania nie trzeba długo czekac wystarczy przestac chodzic nie mowie o opaleniznie, ale przy dluzszym stosowaniu... skora jest "stara".
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:07   #53
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Lubię takie buntownicze watki

Ja mam bardzo jasną skórę i przez wiele lat (szczególnie liceum) nie cierpałam jej, więc smażyłam się na słoneczku latem ile wlazło i bez filtrów. Dużo później miałam krótki, acz intensywny romans z soalrium. Teraz trzymam się od tych trumienek z daleka.Widziałam już tak wiele dziewczyn, którym solarium masakruje skórę (pękające naczynka, zmarsczki przedwczesne, wysuszona skóra, przebarwienia na twarzy) i nie chcę tak wyglądać.Obecnie bardzo lubię moją mleczną skórę i smaruję się filtrami i wcale nie chcę się opalić Oczywiście czasem słyszę rady życzliwych: "No mogałbyś sie trochę opalić", ale usmiecham się tylko na to. Zresztą niebawem wyjeżdzam na stałe do Szkocji tam biała skóra jest w cenie
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:29   #54
APOPLAW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Thumbs down Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

hej,
sama kiedyś 10 tal temu nałogowo biegałam do solarki ono uzależnia to fakt,
4 razy nabawiłam się grzybiczego zapalenia skóry po zle umytym łóżku
a teraz z perspektywy czasu widzę, ze to solarium przysłużyło się równiez do zmarszczek pod oczami i tego, że teraz skóra wytwarza jakos mniej melaniny tzn nie chce się za bardzo opalać podczas pobytu na słońcu.
Nie wiem czy to prawda ale kiedyś przeczytałam,ze promienie emitowane przez te lampy mogą ingerować w głębsze warstwy skóry uszkadzając nawet nasze DNA .Druga sprawa te promienie niszcza nasza warstwę ochronną skóry
STANOWCZE NIE !!!! dla solarium stosowanego w nadmiarze
APOPLAW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:32   #55
Anielka...
Przyczajenie
 
Avatar Anielka...
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

A ja uważam, że ładnie wygłąda kobieta jak jest opalona, nie mogę patrzeć jak jest blada jak ściana - okropnie to wygląda. Nie mówię żyby być zjaranym na frytkę, ale raz w tyg. na solarium na 10 min. można iść. Nie popadajmy w skrajności!!!!
Anielka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:33   #56
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez agatka19m Pokaż wiadomość
ostatnio facet, który podobał mi się stwierdził, ze mogłabym się opalić; mam bardzo jasna skórę i opalanie u mnie kończy się pieczeniem i czerwona skórą;

więc pozostaję biała (nazywam to szlachetną karnacja ) a faceta sobie odpusciłam, niech sobie lata za tymi po solarium
chwila, chwila... fajny facet, który ci się podobał jest ble, bo woli opalone kobiety? no rzeczywiście żenujący... jak on mógł:/

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Zresztą niebawem wyjeżdzam na stałe do Szkocji tam biała skóra jest w cenie
To tak, jakby powiedzieć "Jadę do Włoch, a tam ciemne włosy i ciemna karnacja są w cenie".

I dziwny ten wątek buntowniczy... Przeciw czemu się buntujecie?
Każda musi przejść przez to sama. Moja skóra na przykład bardzo dobrze przyjmuje solarium - jest po nim złotawa, a nie czerwona. Nie wychodzą mi żadne pieprzyki, nie pękają naczynka, ani nic podobnego. Skóra alabastrowa (która występuje tylko w jednym typie urody - letnim, więc nie każdy bledziuch ma od razu alabastrową karnację) była ostatni raz juicy, trendy czy jazzy przed II WŚ.
A z psychologicznego punktu widzenia kobieta bardziej opalona to dla mężczyzny kobieta zdrowa i silna, bo ma siłę pracować i przebywać na powietrzu. Dlatego nie dziwmy się, że faceci nie doceniają naszych pięknych alabastrowych karnacji. Do tego dochodzi jeszcze efekt kulturowy.

PS Obecnie nie chodzę na solarium. Robię to tylko w zimie, raz na tydzień. Nie wyglądam na opaloną, po prostu nie jestem blada.
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:36   #57
bonec
Rozeznanie
 
Avatar bonec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 635
GG do bonec
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Jestem bladolicą blondynką z masą pieprzyków. To lato stawiam pod znakiem umiaru w opalaniu. Dlaczego?
Rok temu wykupiłam karnet na solarkę, chodziłam co tydzień na 10 minut przez 3 miesiące.
Nie zastanawiałaś się może, dlaczego Twoja skóra tak źle znosiła solarium? Jesteś blondynką z pieprzykami i chodziłaś na solarkę po 10 min? Co tydzień?:/
__________________
Mój blog o modzie. Fashion as my lifestyle.
http://nowohucianka.blox.pl/html



Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:37   #58
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

Cytat:
Napisane przez Anielka... Pokaż wiadomość
A ja uważam, że ładnie wygłąda kobieta jak jest opalona, nie mogę patrzeć jak jest blada jak ściana - okropnie to wygląda. Nie mówię żyby być zjaranym na frytkę, ale raz w tyg. na solarium na 10 min. można iść. Nie popadajmy w skrajności!!!!
Dokładnie,zgadzam się. Nie ma to,jak mieć ładnie lekko opalone ciałko,aż apetycznie wygląda,niż jak córka młynarza. Pisze o sobie oczywiście.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-06-23 o 11:57
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:40   #59
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

jestem przeciwnikiem solarium nie od dziś. właściwie, to już od początku tej 'solaryjnej mody' byłam nastwiona negatywnie. śmiać mi się chce jak widzę osoby, które smażą się i nie widzą umiaru, bo ciągle są 'za mało opalone'

czy tylko opalone ciało jest wyznacznikiem piękna? dla mnie zdecydowanie nie. na to czy jest atrakcyjne składa się wyele czynników, głównie dieta, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna, która je kształtuje. jeżeli jest inaczej nawet kolor nie pomoże.

tym, które lubią być opalone ale chcą uniknąć opalania polecam balsamy/kremy brązujące i samoopalacze
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 11:46   #60
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wytaczamy wojnę solarium! Kto nie bedzie nigdy już chodził ?

ja też już nigdy nie pójdę.
Nie powiem-chodziłam jakiś czas na solarium, a że miałam kłopoty z cerą, na początku one wszystkie poznikały i wszyscy dziwili się, jaka to mi się ładna cera zrobiła...gorzej jak już zaprzestałam się smarzyć...

dzięki wizazowi, biocemii uświadowmiłam sobie jak niebezpieczne jest słońce- teraz używam filrów i nie opalam się. Jak chcę być brozowa-balsam brązujący.

W Polsce jeszcze minie jeszcze wiele czasu, nim do ludzi dotrze jakie skutki może za sobą ciągnąć bezmyślne smażanie się.

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2007-06-23 o 12:16
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.