Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 15:07   #151
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez sonyo Pokaż wiadomość
To nawet nie chodzi o odrosty, bo są malutkie (niecały 1 cm , naturalnie jestem chyba ciemną, pospolitą mysią blondynką), ale jakby od połowy włosów w dól mam ciemniejsze (właśnie jakby średni brąz), a przy głowie ciemny blond/jasny brąz (długość włosów - trochę za obojczyk). Na razie nie udało mi się pozbyć tego nierównego koloru. Trochę się boję tej metody polania wodą i rozmasowania, że wyjdzie nierówno
w takim razie nałóz bezpośrednio farbę tylko na to co masz jaśniejsze na górze a rozmasuj z woda na dolnej partii pod koniec, to sprawi, ze dół nie przyciemni sie tak bardzo
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 20:56   #152
Wiki_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez amedaheda Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Odkąd te farby pojawiły się w Rossmanach chodze koło nich i chodzę i nie mogę się zdecydować. Zraziłam się BARDZO do tej marki po farbowaniu Garnierem Color Naturals(wybrałam jasny brąz w obawie,żeby nie wyszedł za ciemny,a wyszedł czarny!!!do tego okropnie wysuszył mi włosy). Chociaż muszę przyznać, że z Garniera 100% Color byłam bardzo zadowolona i farbowałam nim dość długo. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych farbach. Przebrnęłam przez cały wątek i opinie są raczej pozytywne. Mam pytanie:
farbowała któraś z Was włosy: 4.15 - Mroźny kasztan? Czytając forum nie natknęłam się na żadną,a może jednak ktoś jest?
Dodaję fotę i poradźcie czy warto spróbować?


Farbowałam kiedyś kolorem mroźny kasztan z serii Garniera - Color & Shine (zmywalna do 28 myć) i kolor wychodził super, tą niestety nie farbowałam tym kolorem, ale farbowałam ciemną czerwienią i mogę powiedzieć, że farba fajnie poradziła sobie z wyrównaniem odrostów z resztą. Troszkę wysusza, ale nie ma tragedii. Jeśli chodzi o ten mroźny kasztan to może spróbuj najpierw zafarbować tą zmywalną, a jak kolor nie będzie Ci odpowiadał to zejdzie prawie do końca albo całkiem (przynajmniej u mnie tak było), chyba że upierasz się przy stałej farbie to myślę, że powinno wyjść fajnie, a kolor jest naprawdę super
Wiki_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:14   #153
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Jestem po farbowaniu kolorem 6.0 Szlachetny ciemny blond. Kolor wyjściowy sprany ciemny blond z Garnier Naturals Color z naturalnym odrostem. Co do samej farby ma fajną kremową konsystencje i cudnie pachnie . Już przy zmywaniu farbki zauważyłam niesamowitą miekkośc włosów, również po wysuszeniu włoski były lśniące miękkie i wygładzone. A kolor... naprawde ok .Mysle ze jest zbliżony do opakowania.Odrost jest jaśniejszy ale to juz wina moich malowanych włosów .
Wybaczcie za jakość zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0023.jpg (78,6 KB, 631 załadowań)
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:04   #154
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Wiki_19 Dziekuję za odpowiedź,chyba zrobie tak jak mówisz,bo boję się trochę po tych doświadczeniach z za ciemnym kolorem.
Swoją drogą chciałabym Cię zapytać o tę ciemną czerwień, bo nie ukrywam,że chodzi mi po głowie też taki kolor,a ten o który pytałam w poście wcześniej po prostu mnie zauroczył, chociaż pewnie wyjdzie brąz zbliżony do tego, który ma na głowie niemal zawsze. Chciałabym pomalować na odważniejszy kolor,ale boję się, że takie włosy są cięższe w utrzymaniu,bo tak intensywne kolory wyglądają pięknie tylko na zdrowych i lśniących włosach i nie można pozwolić sobie na odrosty czy tzw "sprawy kolor". (Oczywiście to w moim odczuciu.) Aha,najbardziej boję się oczywiście, że mi nie będzie pasować, a włosów mam dużo i teraz dłuuuugie ,więc cieżko byłoby zatuszować pomyłkę
Mogłabyś mi powiedzieć jaki miałaś kolor wyjściowy zanim kładałaś tę czerwień? i Czy jesteś zadowolona?
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..

Edytowane przez amedaheda
Czas edycji: 2012-02-21 o 20:06
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 20:36   #155
Wiki_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Ciemną czerwień kładłam właściwie na spraną malinową czerń ( czyli w sumie czerwonawy ) też Garniera, ale z serii Color Naturals tylko tak jak mówię miałam sprany kolor plus odrost brązowy. Farba fajnie kryje, ale masz racje czerwone farby są wymagające, musisz się jednak liczyć z tym, że farba intensywna ciemna czerwień, którą ja mam, nie da aż tak czerwonego koloru jaki ma pani na opakowaniu, bo z tego co widziałam masz ciemne włosy i będą widoczne czerwone refleksy, ale raczej ich nie rozjaśni (przynajmniej u mnie tak to zadziałało mimo, że miałam pod spodem czerwonawe włosy). Zawsze jednak możesz spróbować, nie powinna Ci wyjść jakaś tragedia. Jeśli chodzi o jej spieranie to nie wiem, bo minęło kilka dni (i kilka myć) odkąd farbowałam, ale myślę, że do miesiąca się utrzyma, a jak ktoś ma takie gęste (super) włosy jak Ty to może sobie pozwolić na farbowanie co miesiąc Ja ogólnie jestem zadowolona choć mój kolor jest bardzo podobny do tego jaki miałam wcześniej

Edytowane przez Wiki_19
Czas edycji: 2012-02-21 o 20:37
Wiki_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 12:24   #156
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Wiki_19 Bradzo dziekuje za wszystkie informacje Pozdrawiam Cię, jak cos zmienie to napiszę
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:14   #157
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

ciekawa jestem odcienia 8.0 swietlisty jasny blond

ktoras go juz uzywala??
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 19:16   #158
Lipkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 7
GG do Lipkowa Send a message via Skype™ to Lipkowa
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Hej,
Własnie zauważyłam tą serię w promocji dzisiaj w rossmanie, za 12,99zł
I bardzoo się zastanawiam nad odcieniem 9.13
Ogólnie chciałabym zmienić odcień swoich włosków,na bardziej beżowy,ponieważ taki żółto czy platynowy już mi się znudził.. Dołączam zdjęcia wczesniej i obecnego kolorku.
Myśłicie,ze zmieni odcień i lekko przyciemni.?
1. 2-mce temu= Garnier Color Naturals Bardzo Bardzo jasny blond(zeszłam z bardzo ciemnego blondu)
2.Wella= Jasny popielaty blond(pierwsze 2 dni byłam siwa,w sztucznym śweitle zielonkawa poświata)
3.Garnier Color & Shine Jasny blond.(OBECNY)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120118028.jpg (103,0 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie334.jpg (38,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47db424526.jpg (31,1 KB, 187 załadowań)
__________________
LipKowaaA.

Edytowane przez Lipkowa
Czas edycji: 2012-02-22 o 19:20
Lipkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:40   #159
karolina1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

I ja zastanawiałam się nad użyciem 9.13 ale jednak zdecydowałam się na jaśniejszy bo miałam dość ciemne odrosty (jasny szatyn ) i bałam się , że z 9.13 wyjdą żółte. Tak więc użyłam koloru 113 - Jedwabisty beżowy superjasny blond i jestem super zadowolona. Farbuję włosy od prawie 10 lat i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z domowej koloryzacji na blond włosach. Efekt w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00332.jpg (120,8 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00333.jpg (192,7 KB, 351 załadowań)
karolina1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:25   #160
magdalenaa
Zadomowienie
 
Avatar magdalenaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 291
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Tak wygląda u mnie odcień 110, po 10 dniach od farbowania, moim zdaniem jest dobrze, kolor nie wypłukuję się a muszę zaznaczyć, że włosy myję prawie codziennie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,8 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,7 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (47,9 KB, 298 załadowań)
__________________
,, Uśmiechem witaj każdy nowy dzień ''

Edytowane przez magdalenaa
Czas edycji: 2012-02-23 o 12:54
magdalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:30   #161
Lunka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 358
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Mam zamiar kupic tym razem odcien 110. Ostatnio miałam 113.
Od 29.02 jest na te farby promocja w Rossmannie 11,99zl
Lunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 18:50   #162
olikkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

farbowałam 8. Nna odroście (średni blond) wyszedł żółtawy, wpadający w rudy. Na reszcie włosów(jasny blond)- wpadający w zółty blond. Z kolorem na opakowaniu nie ma nic wspólnego. Ale moze to wina moich wlosów
olikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:17   #163
n88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez taszka72 Pokaż wiadomość
Coś źle kliknęłam - to miała być odpowiedź do n88. Też bardzo podoba mi się ten odcień - szykowny jasny kasztan - i nie sądzę, żeby wyszedł ciemny. Zastanawiam się natomiast, jak będzie się wypłukiwał. Dość długo farbowałam złotym jasnym kasztanem Nutrisse - kolor fajny, ale szybko się spłukiwał i na dodatek bardzo płowiały włosy (po kilkunastu farbowaniach zostałam rudą blondynką). Może to kwestia utleniacza - nawet nie wiem, ilu procentowa woda utleniona jest w Nutrisse. Obawiam się, czy też ten kasztan nie będzie rozjaśniał włosów.
Użyłam jasnego szykownego kasztana. Ku mojemu zaskoczeniu wyszedł dość jasny i pięknie rozjaśnił moje ciemne odrosty. Jestem zadowolona, ale moim zdaniem będzie mocno płowiał.
n88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:26   #164
hantaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cześć ! Dzisiaj kupiłam sobie tą farbę czytając przed zakupem tutejsze opinie . Wybrałam odcień 6.0 .
Miałam rudo-miodowe włosy farbowane poprzednio henną, farbą i innymi `wynalazkami`. Zniszczone od codziennego prostowania i suszenia.
Przez hennę wypadła mi połowa włosów, przez co jestem zupełnie zdruzgotana , czyli można określić że moje włosy są w ciężkim stanie..
Wyszły prawie takie jak chciałam.
Poprzednie farby okropnie śmierdziały amoniakiem i całą chemią zawartą w środku. Ta zaś ładnie zalatywała kwiatkami.
Włosy nie są już aż tak suche jak przedtem, zdziwiło mnie to bo myślałam że będzie jeszcze gorzej. Włosy nie wyleciały, a tego sie najbardziej bałam.

Podsumowanie :
+ Ładny zapach
+ Nie niszczy aż tak włosów
+ Włosy nie wypadają
+ Kolor prawie wymarzony, ale taki co producent przedstawił
+ tania, zapłaciłam 13 złotych w Rossmannie
+ łatwo ją zdobyć .

Dodaje zdjęcia )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nati(1).jpg (32,8 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nati.jpg (32,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nati (2).jpg (54,0 KB, 350 załadowań)
hantaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 08:03   #165
madzia8866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Karolina1234567 A jak z odrostami ładnie się pokryły? jest różnica w odcieniu?

Edytowane przez madzia8866
Czas edycji: 2012-02-24 o 08:06
madzia8866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 10:16   #166
taszka72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez n88 Pokaż wiadomość
Użyłam jasnego szykownego kasztana. Ku mojemu zaskoczeniu wyszedł dość jasny i pięknie rozjaśnił moje ciemne odrosty. Jestem zadowolona, ale moim zdaniem będzie mocno płowiał.
Napisz proszę (tutaj albo w KWC) jak będzie się wypłukiwał ten kolor. Obecnie używam Joanny kasztanowego brązu, ale jest ciut za ciemny, szykowny kasztan jest zdecydowanie ładniejszy, ale nie chciałabym wrócić do rudych włosów.
taszka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:06   #167
hantaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

:d
hantaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:09   #168
karolina1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Oczywiście jest różnica w odcieniu, odrosty są bardziej pomarańczowo-beżowe, jednak nie rzuca się to aż tak bardzo w oczy mimo, że miałam już ok 4 cm odrost.
karolina1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:31   #169
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

W piątek moja siostra zrobiła tym szlachetnym ciemnym blondem 6.0 i poprostu tragedia co sie stało, odrosty RUDE a reszta włosów baardzo ciemny brąz, prawie sie popłakała a teraz cały czas szoruje szamponem przeciwłupieżowym. Farba bardzo przesuszyła jej włosy a ja mam mega wyrzuty sumienia bo to ja jej wybrałam tą farbę, nie mam pojęcia czemu tak sie stało...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

dodam ze farbowała na jasny sprany brąz + jasny brąz z kilkoma siwymi odrostu
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:38   #170
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

kupiłam dziś odcień 9,13 - krystaliczny beżowy jasny blond. Będę robić w weekend, wtedy wstawię zdjęcia . Będę nakładać na średni blond prawie naturalny [resztki po castingu]. Mam nadzieję, że będę miała jaśniejsze włoski, ale aby nie wyglądały sztucznie
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:13   #171
n88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
W piątek moja siostra zrobiła tym szlachetnym ciemnym blondem 6.0 i poprostu tragedia co sie stało, odrosty RUDE a reszta włosów baardzo ciemny brąz, prawie sie popłakała a teraz cały czas szoruje szamponem przeciwłupieżowym. Farba bardzo przesuszyła jej włosy a ja mam mega wyrzuty sumienia bo to ja jej wybrałam tą farbę, nie mam pojęcia czemu tak sie stało...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

dodam ze farbowała na jasny sprany brąz + jasny brąz z kilkoma siwymi odrostu
Farba prawdopodobnie ma wodę 9% i dlatego naturalne włosy silnie rozjaśnia. A tych już farbowanych farbą nie rozjaśnisz, możesz co najwyżej wzmocnić ich kolor. A ile siostra trzymała farbę na długości? Dla mnie te 10 minut, to było za długo. Użyłam jasnego szykownego kasztana i odrosty mi rozjaśniło (chociaż mam ciemne włosy z natury, nawet bardzo), a na długości wyszły trochę ciemniejsze, chociaż miałam wcześniej farbowane na dużo jaśniejszy kolor od mojego naturalnego. Na pocieszenie powiem, że po tygodniu kolor prawie się wyrównał
n88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:22   #172
n88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez taszka72 Pokaż wiadomość
Napisz proszę (tutaj albo w KWC) jak będzie się wypłukiwał ten kolor. Obecnie używam Joanny kasztanowego brązu, ale jest ciut za ciemny, szykowny kasztan jest zdecydowanie ładniejszy, ale nie chciałabym wrócić do rudych włosów.
Farbowałam 18 lutego (myję włosy co drugi dzień), jak na razie jest nieźle. Włosy są bardziej brązowe niż rude Widać nieznaczną różnicę, ale wypłukuje się tak subtelnie Kupiłam już następne opakowanie, korzystając z promocji w Rossmannie.
n88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:26   #173
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez n88 Pokaż wiadomość
Farba prawdopodobnie ma wodę 9% i dlatego naturalne włosy silnie rozjaśnia. A tych już farbowanych farbą nie rozjaśnisz, możesz co najwyżej wzmocnić ich kolor. A ile siostra trzymała farbę na długości? Dla mnie te 10 minut, to było za długo. Użyłam jasnego szykownego kasztana i odrosty mi rozjaśniło (chociaż mam ciemne włosy z natury, nawet bardzo), a na długości wyszły trochę ciemniejsze, chociaż miałam wcześniej farbowane na dużo jaśniejszy kolor od mojego naturalnego. Na pocieszenie powiem, że po tygodniu kolor prawie się wyrównał
w każdym razie włosy( odrost) nie powinny wyjść rude i jaśniejsze od tego co było obiecywane na pudełku, a reszta włosów z jasnego brązu nawet podobnego do tego na opakowaniu tylko inny odcień nie powinny wyjść prawie CZARNE( w końcu farba rozjaśniająca nie powinna przyciemniać i to aż o pare TONÓW!!) i do tego mają jakiś dziwny brzydki podblask pod światło

włosy mocno sie jej zniszczyły i już sie tak nie chca kręcić a ona pięknie loki ( zn miała, ale jak je zregeneruje to powinny wrócić)
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78





Edytowane przez kicia069
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:28
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:36   #174
Lipkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 7
GG do Lipkowa Send a message via Skype™ to Lipkowa
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Hej,słuchajcie może troszke odbiegne od tematu,ale za 2 dni mam urodziny i bardzo mi zalezy żeby zmienić kolor a raczej odcień moich włosów z takich jak na zdjęciu 1 na takie jak na drugim zdjęciu(złoto-rudawe) . Bardzo pilnie. ; (
__________________
LipKowaaA.
Lipkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:31   #175
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

na taką lekką miedź? a na stałe chcesz ten kolor czy tylko na jutro? możesz nałozyć szamponetkę miedziana z delii na 5 min i zmyć
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:06   #176
Jiae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Dziewczyny jakiego koloru użyć żeby z czerwieni wyszedł mi kolorek 7 ?
Jiae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 06:52   #177
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Czy ktos uzywał koloru 8 - Świetlisty jasny blond Na opakowaniu piękny,zastanawiam się nad nim.W tym tygodniu promocja w rossmanie 11,99zł
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:57   #178
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Czy ktos uzywał koloru 8 - Świetlisty jasny blond Na opakowaniu piękny,zastanawiam się nad nim.W tym tygodniu promocja w rossmanie 11,99zł
też się zastanawiałam przez chwilę czy go nie wziąć, kolor na opakowaniu piękny
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:17   #179
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Też wpadł mi w oko ten 8/0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier color sensation 8.0.jpg (52,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GarnierColorSensation.jpg (156,1 KB, 263 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:08   #180
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

A szykowny jasny kasztan ktoś miał?
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 10:14:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.