Pachnieć jednym cały czas? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 13:04   #31
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

ciezko dotrzymac wiernosci jednemu zapachowi, przynajmniej mi zawsze jak kupie jakis nowy zapach to wydaje mi sie ze to juz ten jedyny, po jakims czasie odkrywam inny,a dotychczas uzywany schodzi na dalszy plan, w ten wlasnie sposob nie moge dokonczyc juz kilku flakonikow
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 13:35   #32
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Mysle, ze pewne zapachy wymagaja od nas zmiany tzw. "kodu ubraniowego", raczej nie uzylabym nowej Prady , kiedy ide sobie godzinke pobiegac po parku ale kiedy do nowego plaszcza wkladam kaszmirowy czarny golf i...czarne Nike Air (spodnie tez czarne, plaszcz dopasowany, wcale nie sportowy, troche Matrixowy w ksztalcie ) to juz polaczenie zestawu ubraniowego z zapachem wydaje mi sie intrygujaca propozycja
Latem, do zwiewnych spodnic a la lata 50 te, lekkich sandalkow (przewaznie plaski obcas) i prostych topow nosilam Nine Ricci (Love in Paris), O oui de Lancome a jak zamienialam spodniczke na lniane spodnie, "przesiadalam" sie na I love love Moschino albo Spring Fever Originsa albo ostra Tommy Hilfiger Girl (Summer edition), te to mecze i mecze...
Zdecydowanie nie moglabym pachniec jedymi perfumami do tak roznych zestawowo ubraniowych! Ba! Nie moglabym pachniec tym samym na pewno przez cale zycie - mimo, iz potrafiace tak funkcjonowac osoby bardzo podziwiam!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 13:41   #33
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Faktycznie opinia co do jednego zapachu była mocno zakorzeniona w umysłach kobiet...ale jak dla mnie to już dawno przebrzmiała bajka...
Przy tak ogromnej ofercie nie wyobrażam sobie używania jednego zapachu...dla mnie byłaby to monotonia zapachowa...
Poza tym o czym by dyskutować na forum ..dzielenie się coraz to nowszymi wrażeniami,odkrywanie nieznanych lądów zapachowych,to cała kwintensencja tego miejsca...buszowanie po perfumariach,testowanie,p odziwianie...to element naszego zycia,jakże piękny
Posiadanie jednego sztandarowego zapachu do którego wracałoby sie za kazdym razem gdy widać dno butelki,jest niewatpliwie warte poszukiwania,ale nie wyobrazam sobie ograniczania sie tylko do niego...on byłby poprostu zawsze na mojej półce wśród wielu innych,pięknych woni
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:06   #34
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Posiadanie jednego sztandarowego zapachu do którego wracałoby sie za kazdym razem gdy widać dno butelki,jest niewatpliwie warte poszukiwania,ale nie wyobrazam sobie ograniczania sie tylko do niego...on byłby poprostu zawsze na mojej półce wśród wielu innych,pięknych woni
O to to! Dobrze to ujelas, Wizazanko
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 14:07   #35
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Pochlebiam sobie, ze i tak wytwarzam, hehe, specyficzna aure a uzywanie jednych perfum przez cale zycie to stary, nudny przesad! Chocby dlatego, ze wspolczesna kobieta ma w zyciu troche wiecej zajec, niz lezec i pachniec, i nie wyobrazam sobie pachniec na kazda okazje tak samo, np. Opium - na randke, do teatru, do pracy, do warzywniaka, na rodzinny obiadek, w upalne popoludnie i mrozny dzien, w kolo Macieju i od urodzenia do smierci Opium Brrrrr!!
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:46   #36
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Przez rok tylko CHIC herrery.A potem juz poszło Teraz co dzień praktycznie inny zapach,ale to jest to spowodowane tym,iż nie mogę na razie znaleźć dla siebie tego jedynego zapachu.A chic tak mi spowszedniał,żę praktycznie w ogóle go nie czuje na sobie...
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 15:53   #37
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

jeśli o mnie chodzi, to jak na razie mam jeden zapach, którego używam najczęściej już od dwóch lat i z którym kojarzy mnie mój TŻ (mówi, że jak czuje ten zapach, to przypominają mu się najlepsze chwile spędzone ze mną ) więc może coś w tym jednak jest..
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 16:04   #38
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Ja zawsze chciałam mieć jeden zapach, ciągle nim pachnieć i chciałam żeby mnie z nim kojarzono. Jednak moja natura kolekcjonerki nie pozwala mi mieć mniej niż dwóch kosmetyków tego samego rodzaju (typu perfumy, balsamy, kremy do rak, itp.)
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:53   #39
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

no dobra, wczoraj obiecałam, że coś na temat napiszę, jak mi kicie oprzytomnieją, więc do dzieła Nie wyobrażam sobie pachnieć całe życie jednymi tylko perfumami, skąd w ogóle ten pomysł? Czy istnieje zapach tak uniwersalny, żeby nadawał się i na upały i na mrozy i do pracy i na wycieczkę? Ja takiego nie znam. I nie jest to w moim wypadku kwestia znalezienia zapachu idealnie do mnie pasującego, bo myślę, że znalazłam takich kilka. Po prostu różne sytuacje wymagają dopasowania różnych zapachów - które będą w danych warunkach stosowne. Jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby w każdej sytuacji nosić te sane buty, tą samą bluzkę czy torebkę, dlaczego zatem perfumy? Inna sprawa, że perfumy traktuje jako obiekt mojej kolekcjonerskiej namiętności, co już zupełnie wyklucza posiadanie jednego, choćby najbielszy był to kruk
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 20:19   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Podobnie jak dziewczyny nie wyobrażam sobie, aby pachniała jednym i tym samym zapachem przez całe życie? NIe, to nie ja.
Owszem są perfumy, które mi się spodobały i zostaną ze mną na dłużej, ale nie będę one jedynymi.
Lubię zmieniać perfumy, lubię pachnieć codziennie inaczej...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 21:00   #41
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez Meriamon
Posiadanie jednego sztandarowego zapachu do którego wracałoby sie za kazdym razem gdy widać dno butelki,jest niewatpliwie warte poszukiwania,ale nie wyobrazam sobie ograniczania sie tylko do niego...on byłby poprostu zawsze na mojej półce wśród wielu innych,pięknych woni
Dokladnie tak samo mysle Mam jeden ulubiony zapach, ale mimo to wciaz testuje nowe, szukam czegos innego. Uwielbiam co jakis czas inaczej pachniec
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 22:09   #42
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez emememsik
jeśli o mnie chodzi, to jak na razie mam jeden zapach, którego używam najczęściej już od dwóch lat i z którym kojarzy mnie mój TŻ (mówi, że jak czuje ten zapach, to przypominają mu się najlepsze chwile spędzone ze mną ) więc może coś w tym jednak jest..
Ja mam bardzo silna pamiec zapachowa, po zapachach kojarze osoby, miejsca, wydarzenia z mojej przeszlosci.
Niektore zapachy (mowie tu o perfumach) przypisane sa dla mnie, na stale do danych osob i nie moglabym ich sama nosic, troche to by bylo tak, jakbym niczym antybohaterka "Single White Female" chciala przywlaszczyc sobie osobowosc przyjaciolki.

Moj TZ na szczescie przerzuca sie wraz ze mna na moje kolejne zapachy (raczej nie uzywam innego co dzien ale butelkami) i raczej juz do zapachow nie wracam
i przyzwyczaja sie do kolejnych. Kiedy wyjazdza, spie z jego swetrem
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 22:55   #43
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Podobnie jak dziewczyny nie wyobrażam sobie, aby pachniała jednym i tym samym zapachem przez całe życie? NIe, to nie ja.
Owszem są perfumy, które mi się spodobały i zostaną ze mną na dłużej, ale nie będę one jedynymi.
Lubię zmieniać perfumy, lubię pachnieć codziennie inaczej...
Mam to samo!!!
Każdy dzień jest inny, każdy zapach kojarzy się z innymi przygodami...
Pachnieć całe życie tym samym - horror!!!
Na ogół używam tego co w danej chwili mnie pociąga - podswiadomie pragnąc przyciągnąć przyjemne wydarzenia
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 23:08   #44
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Oj jeden zapach na kazda okazję i każdy dzień... nie możliwe. Ostatnio uderzyło mnie jak dziewczyna przyszła wcześnie rano na siłownię i pachniała Angelem. Nie ta pora dnia i nie to miejsce i jak dla mnie to było faux pass i to podwójne .
Z innej strony większość Avonowych zapachów moze być na cały rok, bo są pospolite i niczym się nie rózniące, więc dla mało wymagających nosów bez rożnicy czy do warzywniaka czy do teatu byle czyms pachnieć.
Kolejną sprawą jest że tak jak Sylwiasta niektóre zapachy kojarzą mi się jednoznacznie z wyjazdami i osobami, tak jak 1881 z licealną wycieczką do Juraty, Angel z poznaniem mojego TZ i naszymi pierwszymi uniesieniami , Dolce Vita z pewnymi feriami zimowymi, Kenzo Jungle Elephant i Eden z wakacjami we Włoszech.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 21:06   #45
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

Kilka
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 12:17   #46
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jeden zapach na stałe czy kilka różnych?

ja mam w swojej kolekcji ok.25 buteleczek przeróżnych perfum. Są z różnej półki. Zawsze testuję wszelkie pojawiające się nowości jednak cały czas wracam do kilku zapachów bez których nie mogłabym żyć, są to Celine Dion "Belong" oraz Gerry Weber te 2 zapachy na pewno będą mi towarzyszyć niezmiennie cały czas ponadto zależy od dnia i nastroju jaki perfum wybiorę, a kupowanie ich staje się lub stało się takim moim małym hobby na pewno nie mogłabym całe swoje życie spsikiwać się jednym i tym samym zapachem, muszę mieć min. 2
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:26   #47
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Nie! Takie rozwiązania sa dobre w powieściach obyczajowych Judith Krantz i innych, opisujących życie milionerów. Opisywane tam kobiety od rana do nocy chodza w sukniach, futrach i perłach, więc jesli przez cały czas uzywają Chanel nr 5, to może im to pasować. Ale współczesna zjadaczka chleba raczej nie ma takiego kulsusu i inaczej ubiera się do pracy, na randkę, spacer z psem, uczelnię; poza tym zimą lepsze sa cięższe, rozgrzewające zapachy, za to latem cos odświeżającego.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:00   #48
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Moj rekord to 3 lata z klasycznym Angel. Tak mocno go kochałam, ze uzywałam stale i utożsamiano mnie z tym zapachem.A potem było 212 Caroliny Herrery i poszło.Teraz nie wyobrażam sobie bym mogła ograniczyc sie do jednego zapachu.Jaka okazja i nastroj, taki zapach
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:36   #49
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Rowniez naczytalam sie wiele na ten temat generalnie wszystkie poradniki "mody i urody", typu czasopisma radza, ze kobieta powinna miec swoj wlasny, sztandarowy zapach, ktorego uzywa przez caly czas i ktory jest jej wizytowka... Nie zgadzam sie jednak z tym pogladem na sprawe zmiennosci zapachu bardzo lubie zmieniac zapachy, mam ich naprawde duzo, wiele przyjemnosci daje mi mozliwosc dobrania odpowiednich (moim zdaniem) perfum do danego stroju czy okolicznosci mnie ludzie nie kojarza coprawda z jednym i tym samym zapachem, ale kojarza mnie jako osobe, ktora lubi experymentowac i za kazdym razem pachnie inaczej nie wiem, czy dobrze miec taka wizytowke, czy nie, ale mnie ona jak najbardziej odpowiada ale po lekturze tego watku wiem juz, ze swiadczy to o mojej niestalosci w uczuciach i braku wiernosci w zwiazku, wiec chyba nie powinnam sie tym szczycic

a juz pomijajac kwestie czy lubimy zmieniac zapachy, czy tez nie dodam, ze zawsze mam ochote zabic, gdy podczas gigantycznych, letnich upalow czuje kogos doslownie zlanego slodkim, duszacym ulepkiem, typu Opium, Addict czy tez Chanel 5 sama lubie czasem uzyc slodziaka w lecie, jednak nigdy nie w takiej ilosci i nie az tak duszacego (Miss Dior Cherie np wydaje mi sie odpowiedni zarowno na lato, jak i na chlodniejsze pory roku).
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 14:45   #50
Myszaczek
Raczkowanie
 
Avatar Myszaczek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 65
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Już od kilku lat szukam takiego "uniwersalnego" zapachu, sama już nie wiem, czy skomponowanie takie "dzieła" jest możliwe, bo jak połączyć chwile codzienną z romantyczną kolacją, jak znaleźć nuty, które będą pasować w pracy, w czasie letnich wojaży i w czasie mroźnej zimy.
To musiałoby być arcydzieło i śmiem twierdzić, że takie arcydzieło zapachowe można stworzyć tylko i wyłącznie dla jednej, niepowtarzalnej kobiety, dostosowując je do jej trybu życia, upodobań, charakteru, osobowości, stylu ubierania się, ba, nawet wystroju wnętrz, w których najczęściej przebywa.
Dla siebie nie znalazłam owego ideału i właściwie się nawet cieszę, bo są perfumy, do który wracam z chęcią, takie, które pasują mi na co dzień, ale i takie, które podkreślają czar chwili.
No i przyznam się, że ja właściwie kochliwe stworzenie, co rusz się kocham w nowym zapachu
Myszaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 14:57   #51
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Mam nadzieję, że to prowokacja, jedne przez całe życie? Jedna miłość na zabój? To chyba nie jest możliwe.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:03   #52
Melka224
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 117
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Jesli (teoretycznie musiałabym wybierać byłoby to Le Feu
Ale poznawanie nowych zapachow jest bardzo wciągajace, to oczekiwanie, czasami zachwyt, potem polowanie...ma w sobie cos z magii. Pozwala mi być gdzies tam małą dziewczynką poza innymi dorosłymi rolami.
TŻ kiedy widzi mnie "z moimi flakonami" zawsze to powtarza.
Czasem kiedy przyjdzie avizo potrafię rzucić wszystko i pędzić na pocztę.
Uwielbiam poznawać, zakochiwać się i porzucać czasem dawne miłości dla nowych.
Są oczywiście zapachy o których obsesyjnie marzę i są nawet chwile kiedy myślę ze mogę dany zapach nosic do końca moich dni, ale potem patrzę na inne moje buteleczki...Nie jestem wierna i dobrze mi z tym
Melka224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:16   #53
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez Melka224 Pokaż wiadomość
Jesli (teoretycznie musiałabym wybierać byłoby to Le Feu
Ale poznawanie nowych zapachow jest bardzo wciągajace, to oczekiwanie, czasami zachwyt, potem polowanie...ma w sobie cos z magii. Pozwala mi być gdzies tam małą dziewczynką poza innymi dorosłymi rolami.
TŻ kiedy widzi mnie "z moimi flakonami" zawsze to powtarza.
Czasem kiedy przyjdzie avizo potrafię rzucić wszystko i pędzić na pocztę.
Uwielbiam poznawać, zakochiwać się i porzucać czasem dawne miłości dla nowych.
Są oczywiście zapachy o których obsesyjnie marzę i są nawet chwile kiedy myślę ze mogę dany zapach nosic do końca moich dni, ale potem patrzę na inne moje buteleczki...Nie jestem wierna i dobrze mi z tym

Melko224 jakbym czytała o sobie. mnie też ciężko byłoby wybrać tylko jeden zapach. mam ich niewiele ale gdybym musiała wybierać to nie potrafiłabym żyć bez NR EDP, DV, Ogródka śródziemnomorskiego i Envy. te 4 to maja podstawa.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 11:39   #54
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

uzywalam przez bardzo dlugi okres czasu jednego zapachu, az w koncu przestalam go czuc. ponoc to sie zgadza, bo udowodniono ze przyzwyczajamy sie do zapachu i staje sie on mniej atrakcyjny, a pozniej w ogole juz go nie czjemy. na mnie sie to sprawdzilo, odstawilam na pewien czas moje ulubione perfumy i uzywalam innych,po miesiącu wróciłam do starych i mialam wrazenie ze odkrywam ten zapach na nowo
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 16:59   #55
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Nie wyobrażam sobie pachnieć tylko jednym zapachem. To tak jakby mieć wszystkie ciuchy w szafie identyczne, a kobieta przecież lubi się zmieniać W zależności od okazji, ubioru, mojego nastroju wkładam taki zapach!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 17:13   #56
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Smile Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie pachnieć tylko jednym zapachem. To tak jakby mieć wszystkie ciuchy w szafie identyczne, a kobieta przecież lubi się zmieniać W zależności od okazji, ubioru, mojego nastroju wkładam taki zapach!
Zgadzam się.Nie wyobrażam sobie pachnieć codziennie tym samym i jeżeli miałabym możliwość posiadania tylko jednych perfum używałabym ich tylko na specjalne okazje.Zapach używany dzień w dzień,nawet gdyby był tym najcudowniejszmy straciłby niestety dla mnie niestety sporo ze swej magii.
To wszystko nie uniemożliwia oczywiście posiadania jednego,najukochańszego zapachu.Przelotnych miłostek mogę mieć wiele i zazwyczaj kończy się na jednym flakonie ale prawdziwa miłość do zapachu sprawia,że gdy skończę jedną flaszeczkę kupuję następną
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 18:41   #57
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Z własnych obserwacji wnioskuję,że używanie jednego jdynego zapachu to niestety utopia, albowiem kobieta zmienną jest i zmienia swoje zapachowe zachcianki jak rękawiczki .
Bez sensu jest pachnieć jednym zapachem po pierwsze dlatego, że po prostu "nudnieje", po drugie - niezdrowo dla nosa atakować go wciąż tymi samymi molekułami, i wreszcie po trzecie - nie wiem czy jest na świecie kobieta, która sposóród tysięcy cudeniek stojących na sklepowych półkach wybrałaby ten jeden. Poza tym poznawanie nowych rzeczy (w tym zapachów) zwiększa liczbę połączeń newowych - przyjemne z pożytecznym
megilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 19:02   #58
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Jednym cały czas....
Mam koleżankę, która twierdzi, że w życiu bez przerwy dokonuje się wyborów. Nie lubi tego, bo strasznie ja to męczy.
Znalazła jeden zapach który "w miarę jej odpowiada" ( to cytat).
Teraz używa tylko jego, od lat. Rodzina kupuje jej z okazji imienin, świąt itp. prezent- kilka następnych flakoników tego zapachu. Jeden ma w domu, drugi w pracy. i koniec.
Zawsze ze zdziwieniem i lekkim zniesmaczeniem slucha moich opowieści o testowaniach i nowych odkryciach zapachowych. Czasami zadaje delikatnie pytanie z lekką sugestią, abym w końcu znalazła i wybrała ten jeden zapach, bo "po co tak sobie głowę zawracać, tyle się zastanawiać i po co się tak męczyć"
Ze zdziwieniem tez słucha mojej odpowiedzi, że ja to lubię
Nie jest to chyba kandydatka do naszego forum, oj, nie
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 23:30   #59
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
(...)
Nie wyobrazam sobie pachniec na kazdą okazje tak samo, np. Opium - na randke, do teatru, do pracy, do warzywniaka, na rodzinny obiadek, w upalne popoludnie i mrozny dzien, w kolo Macieju i od urodzenia do smierci Opium Brrrrr!!
Brrrrr.......

Ja mam wrażenie ,że osoby które pachną zawsze tak samo i nie lubią zmian , to osoby pełne niepewności i lęku dlatego dobrze czują się tylko w znajomym otoczeniu , również zapachowym.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 00:12   #60
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Pachnieć jednym cały czas?

gdybym miała pachniec tymi samymi perfumami całe czas to zanudziłabym siebie samą na smierc, to tak jakby nosić cały czas tę samą biżuterię czy buty; uwielbiam sie zmieniac, uwielbiam testowac zapachy i odkrywać coś zupełnie nowego albo coś znanego na nowo... lubie tez posiadac - im wiecej tym lepiej
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.