Co nada zdrowy odcien skory? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 18:45   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597

Co nada zdrowy odcien skory?


Dziewczyny co oprocz solarium,samoopalacza(mi pomimo tlustej skory samoopalacze apteczne strasznie wysuszaja skore,powoduja wagry)pellingu ,nada zdrowy odcien cerze ??(zeby nadawalo sie dla cery wrazliwej)
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 20:48   #2
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Bronzer zewnętrznie, sok marchewkowy wewnętrznie
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:20   #3
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co oprocz solarium,samoopalacza(mi pomimo tlustej skory samoopalacze apteczne strasznie wysuszaja skore,powoduja wagry)pellingu ,nada zdrowy odcien cerze ??(zeby nadawalo sie dla cery wrazliwej)
Meteoryty Guerlain
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:25   #4
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co oprocz solarium,samoopalacza(mi pomimo tlustej skory samoopalacze apteczne strasznie wysuszaja skore,powoduja wagry)pellingu ,nada zdrowy odcien cerze ??(zeby nadawalo sie dla cery wrazliwej)
Zdrowy odcień?
Czy chodzi ci o opaleniznę?

Zdrowy odcień jest kiedy skóra jest zdrowa, nie ma zbyt grubego naskórka ani zaczerwienień, ani rozszerzonych, ciemnych porów. Masz któryś z tych problemów? Na pory i poszarzałą skórę dobre są peelingi.

Może po prostu polub swój kolor karnacji?
Nie ma sensu walczyć z naturalną karnacją, a solarium i opalanie są po prostu szkodliwe. Samoopalacze rzadko dają ładny efekt, szczególnie na jasnej skórze.


Zgadzam się, że lepiej już postarać się pokombinować z rozświetlającymi bronzerami i też nie malować się na brązowo, tylko wybrać coś lekko złotawego, odrobinę tylko ciemniejszego od skóry albo tak samo ciemnego ale bardzie złocistego. Oprócz Guerlain są i tańsze rzeczy, może któryś z pudrów rozświetlających Inglota? Sporo fajnych rzeczy można też znaleźć w zwykłych drogeriach, w kosmetykach z niskiej półki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 00:10   #5
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

wlasciwa dieta, odpowiednia dawka snu
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:30   #6
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Są też dostępne specjalne preparaty wpływające na koloryt. Wszystkie te "coś tam" Sun
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 23:47   #7
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Bronzer zewnętrznie, sok marchewkowy wewnętrznie
Uwaga na sok marchwiowy, karoten osadzający się w skórze daje różne efekty. U niektórych może się osadzać nierównomiernie, tworząc plamy wokół ust. U osób o jasnej cerze pity w dużych ilościach nadaje twarzy dziwny, żółty kolor.
Bo karoten nadaje kolor od żółtego przez pomarańczowy do czerwonego. Czyli niezupełnie kolor opalenizny (brązowy).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:58   #8
_Weronika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Spróbuj tzw. ziemi słonecznej, egipskiej (puder brązujący). Jest naturalnym kosmetykiem brązującym, dzięki któremu można uzyskać piękny odcień skóry. Im więcej kosmetyki się nałoży, tym mocniejszy efekt. Ja mam bardzo wrażliwą skórę i lubię go używać poza sezonem letnim, kiedy mam bladą cerę Nie wywołuje reakcji alergicznych, nie tworzy maski na twarzy, odpowiedni dla każdego typu cery
Dla mnie bomba, mój mi bardzo odpowiada, jest bardzo wydajny, chociaż w zależności od marki troszkę kosztuje
Ale wart jest swojej ceny !
_Weronika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:24   #9
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez _Weronika85 Pokaż wiadomość
Spróbuj tzw. ziemi słonecznej, egipskiej (puder brązujący). Jest naturalnym kosmetykiem brązującym, dzięki któremu można uzyskać piękny odcień skóry. Im więcej kosmetyki się nałoży, tym mocniejszy efekt. Ja mam bardzo wrażliwą skórę i lubię go używać poza sezonem letnim, kiedy mam bladą cerę Nie wywołuje reakcji alergicznych, nie tworzy maski na twarzy, odpowiedni dla każdego typu cery
Dla mnie bomba, mój mi bardzo odpowiada, jest bardzo wydajny, chociaż w zależności od marki troszkę kosztuje
Ale wart jest swojej ceny !
Kiedyś tego próbowałam, bo moja jeszcze bledsza koleżanka to miała i powiem tak... im się jest bledszym tym mniej tego można nałożyć. Natomiast plusem jest, że nadaje brązowy kolor, a nie pomarańczowy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:41   #10
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

A mnie zastanawia fakt, dlaczego zdrowa cera postrzegana jest jako brązowa, opalona? Przecież opalenizna to nie oznaka jakiegoś wybitnego zdrowia, a reakcja obronna skóry na promienie UV (jak gorączka przy grypie).
Co do tematu wątku, fajny efekt dają też pryzmy Givenchy. Nie przyciemniają skóry a uszlachetniają jej koloryt i fakturę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:47   #11
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia fakt, dlaczego zdrowa cera postrzegana jest jako brązowa, opalona? Przecież opalenizna to nie oznaka jakiegoś wybitnego zdrowia, a reakcja obronna skóry na promienie UV (jak gorączka przy grypie).
Co do tematu wątku, fajny efekt dają też pryzmy Givenchy. Nie przyciemniają skóry a uszlachetniają jej koloryt i fakturę.
Zgadzam się. Opalona wcale nie znaczy ładniejsza a już na pewno nie zdrowsza.

A odrobina rozświetlenia potrafi czynić cuda.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 16:05   #12
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Opalona wcale nie znaczy ładniejsza a już na pewno nie zdrowsza.

A odrobina rozświetlenia potrafi czynić cuda.

i odrobina różu też ja już od dawna nie mogę żyć bez różu. Nie ważne czy cera blada czy ciemna-róż odmieni lico każdej tylko kwestia dobrania odpowiedniego koloru i tonacji
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:16   #13
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
i odrobina różu też ja już od dawna nie mogę żyć bez różu. Nie ważne czy cera blada czy ciemna-róż odmieni lico każdej tylko kwestia dobrania odpowiedniego koloru i tonacji
ROWNIEZ jak najbardziej sie zgadzam ,ze skora brazowa,opalona ,wcale tak ladnie nie wyglada ,jak moze sie innym wydawac...
Np arabska kultura od dawnych wiekow,uwazala,ze tak naprawde najpiekniejsza cera-skora to bardzo jasna mleczna wrecz skora i od dawnych wiekow stosowane byly tzw zabiegi rozjasniajace skore ,bo wlasnie jasna skora uznawana byla i jest w tych krajach ,za najpiekniejsza



A mi nie chodzi o przyciemnienie bo skora ciemna wcale atrakcyjnie nie wyglada ,wbrew pozorom i postarza bardzo

ale zeby skora jasna zdrowo wygladala ,a jakich rozow uzywacie jaki rozswietlacz polecicie?

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez _Weronika85 Pokaż wiadomość
Spróbuj tzw. ziemi słonecznej, egipskiej (puder brązujący). Jest naturalnym kosmetykiem brązującym, dzięki któremu można uzyskać piękny odcień skóry. !
Ale mi sie opalona skora brazowa ,wcale nie podoba do tego postarza.. ta moda na opalone cialo ,a raczej propaganda-biznes(solaria itp) przyszla z AMERYKI...wmowili ludziom ,ze niby tylko opalona,brazowa skora jest ladna ,a CI UWIERZYLI..z czym to nieprawda

-----------Moja kolezanka uzalezniona jest od solarium ,nie moze przestac chodzic..mowilam juz jej ze slonce opalanie wbrew pozorom zawsze negatywnie wplywa na skore ,zadnych korzysci i mowilam juz jej :To, że wmowila sobie lub ktos jej wmowil ze jasna cera nie jest fajna albo kontrastowe typy urody to nie znaczy ze trzeba dazyc do wmowionego przez innych manipulujacego kanonu ,ze niby oaplone to tylko fajne..z czym to nieprawda ,KAZDY LUBI COS INNEGO kobiety w tym kraju i tak mają często kompleksy z powodu "niezdrowo" bladej skóry, która wcale nie jest niezdrowa ani trupia-tak jak niektore na nia mowia zlosliwie.., tylko normalna JASNA skora jest piekna tak naprawde



Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Opalona wcale nie znaczy ładniejsza a już na pewno nie zdrowsza.

A odrobina rozświetlenia potrafi czynić cuda.
Ktory rozswietlacz moglabys polecic?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-23 o 19:28
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:01   #14
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Hm, z takich dostępnych wciąż to puder rozświetlający Inglota, taki prasowany. Ogólnie chodzi o to, żeby rozświetlał a nie był brokatowy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:38   #15
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Na KWC rozświetlacz z Essence ma dobre opinie. Niestety-trudno dostępny
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:38   #16
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Solarium i samoopalacze niekoniecznie nadają zdrowy wygląd, podobnie jak sok marchewkowy. Mi wystarczyło picie szklanki takiego soku codziennie przez jakieś dwa miesiące - potem przestałam, bo ludzie zaczęli mi zwracać uwagę, że jestem żółta.
Produkty, które rozjaśniają i ujednolicają koloryt skóry to na pewno kwasy i witamina C (zewnętrznie).
Z kolorówki to oczywiście dobrany do koloru cery podkład, róż i ewentualnie rozświetlacz. Tyle, że rozświetlacz nie nadaje się dla każdego. Jeśli ktoś ma rozszerzone pory, wypukłe zamknięte zaskórniki, to ten kosmetyk tylko to podkreśli.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:08   #17
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
ewentualnie rozświetlacz. Tyle, że rozświetlacz nie nadaje się dla każdego. Jeśli ktoś ma rozszerzone pory, wypukłe zamknięte zaskórniki, to ten kosmetyk tylko to podkreśli.
no wlasnie ja to mam,rozszerzone pory ,wagry zamkniete,wypukle zaskorniki ,do tego blizny potradzikowe na policzkachWIEM zaraz ktoras napisze ,zebym zaczela likwidowac to....oczywiscie walcze,ale to nie takie proste jakby moglo sie wydawac tym bardziej ze do tych wszystkich problemow ,mam skore bardzo wrazliwa...potrafi zaczerwienic sie bardzo(odcien pomidorka) nawet po wplywem dotyku :::: wiec nawt ,zeby probowac troche zniwelowac blizny potradzikowe -przebarwienia wagry,splycic pory -to nie moge kwasow stosowac,bo to jeszcze pogorszy stan mojej bardzo wrazliwej cery i krece sie w takim blednym kole..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-11-24 o 19:10
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:17   #18
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
no wlasnie ja to mam,rozszerzone pory ,wagry zamkniete,wypukle zaskorniki ,do tego blizny potradzikowe na policzkachWIEM zaraz ktoras napisze ,zebym zaczela likwidowac to....oczywiscie walcze,ale to nie takie proste jakby moglo sie wydawac tym bardziej ze do tych wszystkich problemow ,mam skore bardzo wrazliwa...potrafi zaczerwienic sie bardzo(odcien pomidorka) nawet po wplywem dotyku :::: wiec nawt ,zeby probowac troche zniwelowac blizny potradzikowe -przebarwienia wagry,splycic pory -to nie moge kwasow stosowac,bo to jeszcze pogorszy stan mojej bardzo wrazliwej cery i krece sie w takim blednym kole..
Tolerancja kwasów nie zależy od czerwienienia się skóry w ogóle. Próbowałaś kwasów? Jeśli nie, to nie wiesz, czy cię podrażnią. Możesz tez spróbować np retinolu

A wracając do tematu rozświetlacz można też stosować przy zaskórników, tylko trzeba uważać gdzie się nakłada i ile.

Możesz też spróbować BB creamu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:45   #19
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Tolerancja kwasów nie zależy od czerwienienia się skóry w ogóle. Próbowałaś kwasów? Jeśli nie, to nie wiesz, czy cię podrażnią. Możesz tez spróbować np retinolu

A wracając do tematu rozświetlacz można też stosować przy zaskórników, tylko trzeba uważać gdzie się nakłada i ile.

Możesz też spróbować BB creamu.
Wlasnie chodzi o to ze probowalam kwasy ,pierwszy byl to GLYCO-A isis pharma 12%(kwas glikolowy) fajnie wygladzil skore ,ze bylo to widoczne nie tylko dla mnie,ale pare osob zwrocilo mi uwaga ,ze mam taka czysta gladka skore ale pozniej skora byla w gorszym stanie ,stala sie cienka,jakby plaska i bardzo zaczerwieniona ,szybko sie czerwienila

stosowalam rowniez krem EFFACLAR K(la roche posay) na poczatku jakby wygladzil rozjasnil wagry ,a pozniej skora stala sie ciensza jakby przeswitujaca...bardziej wrazliwa+wrocilo to co poprzednio bylo(wagry itp) podobnie co w przypadku GLYCO A ..



z kremow bb zakupilam MISSA PERFECT COVER -po nalozeniu czulam cos straszunego na skorze jakby straszne goraco...jakby sie skora dusila+nie ladnie wygladal na skorze jakby starzej skora wyladala+blysk niezdrowo wygladajacy+zbyt szarawy odcie nadajacy ziemisty odcien skory zmeczonej... wiec musialam to zmyc po jakis 30 minutach .nie moglam z tym chodzic ..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 11:36   #20
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wlasnie chodzi o to ze probowalam kwasy ,pierwszy byl to GLYCO-A isis pharma 12%(kwas glikolowy) fajnie wygladzil skore ,ze bylo to widoczne nie tylko dla mnie,ale pare osob zwrocilo mi uwaga ,ze mam taka czysta gladka skore ale pozniej skora byla w gorszym stanie ,stala sie cienka,jakby plaska i bardzo zaczerwieniona ,szybko sie czerwienila

stosowalam rowniez krem EFFACLAR K(la roche posay) na poczatku jakby wygladzil rozjasnil wagry ,a pozniej skora stala sie ciensza jakby przeswitujaca...bardziej wrazliwa+wrocilo to co poprzednio bylo(wagry itp) podobnie co w przypadku GLYCO A ..



z kremow bb zakupilam MISSA PERFECT COVER -po nalozeniu czulam cos straszunego na skorze jakby straszne goraco...jakby sie skora dusila+nie ladnie wygladal na skorze jakby starzej skora wyladala+blysk niezdrowo wygladajacy+zbyt szarawy odcie nadajacy ziemisty odcien skory zmeczonej... wiec musialam to zmyc po jakis 30 minutach .nie moglam z tym chodzic ..
Oj, może powinnaś używać delikatnych kwasów, poszukaj takich polecanych do skóry cienkiej i naczynkowej. Po drugie - to jest bardzo ważne, wszystkie preparaty złuszczające należy stosować z wyczuciem - obserwuj skórę i przy pierwszych oznakach podrażnienia, przecienienia, pieczenia - zrób przerwę. Kiedy skóra się uspokoi, można znowu użyć kosmetyku. Do tego przy wrażliwej skórze nie wolno zapominać o nawilżaniu, natłuszczaniu. No i ochrona przeciwsłoneczna to mus.
Tak naprawdę to niektóre kwasy wręcz pomagają przy cerze naczynkowej, bo pogrubiają wewnętrzne warstwy skóry.

Inne fajne rzeczy to enzymy złuszczające - papaina, bromelaina, albo właśnie retinol. Prawdę mówiąc bardzo rożnie to wygląda z tolerancją, np ja świetnie toleruję kwasy AHA i BHA a retinol niespecjalnie, a moja mama odwrotnie.


Do tego mechaniczne czyszczenie - peelingi mechaniczne, byle drobnoziarniste, ew. glinką. Intensywność i długość masażu dobieramy do wrażliwości skóry.
Mycie twarzy miękką szczoteczką albo myjką z mikrofibry.


Kremy BB lepiej wypróbowywać z próbek, bo mają różne odcienie, do tego nie każdy dobrze toleruje.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:29   #21
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Oj, może powinnaś używać delikatnych kwasów, poszukaj takich polecanych do skóry cienkiej i naczynkowej. Tak naprawdę to niektóre kwasy wręcz pomagają przy cerze naczynkowej, bo pogrubiają wewnętrzne warstwy skóry.



.
A z kremow sptecznych dermokosmetykow z kwasami ktory polecisz do cery bardzo wrazliwej naczynkowej? bo nie chce zeby krem z kwasem zrobil mi strasznie cienka- przezroczysta skore
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 23:02   #22
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Nie wiem, nie znam się tak na tym.
Poszukaj tu na wizażu, jakie kwasy do cery naczynkowej a potem poszukaj kosmetyków z nimi.

Tu jest taka notka
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/acids.html
Oni mają taki:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html
Tutaj taki (drogi)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...em-10-pha.html
I to znalazłam jeszcze
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Del...-kwasami-PHA/8
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 03:26   #23
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia fakt, dlaczego zdrowa cera postrzegana jest jako brązowa, opalona? Przecież opalenizna to nie oznaka jakiegoś wybitnego zdrowia, a reakcja obronna skóry na promienie UV (jak gorączka przy grypie).
Co do tematu wątku, fajny efekt dają też pryzmy Givenchy. Nie przyciemniają skóry a uszlachetniają jej koloryt i fakturę.
No wlasnie czy te meteoryty mozna stosoac na cala twarz jak ma sie skore tlusta z niedoskonalosciami,przeba rwieniami po tradziku ?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:52   #24
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Spróbuj olejować buźkę na noc
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:35   #25
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

Cytat:
Napisane przez BasiaSmoter Pokaż wiadomość
Spróbuj olejować buźkę na noc
Myslisz ,ze pooze ? nie spowoduje powstawaninia wagrow?
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 10:11   #26
magda9011
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Co nada zdrowy odcien skory?

jedz dużo marchewek
magda9011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 11:11:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.