Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 07:58   #211
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Do 4 czytała, bo chciałam skończyć książkę..Tzn.wiedziałam, jak się skonczy, bo mam zwyczaj to najpierw sprawdzać, ale musiałam ją doczytać...
Po kiego
Kiedyś tak zrobiłam i całą książkę szlag trafił
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 07:59   #212
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Na podróż zabieram nowego Piekarę, cykl o inkwizytorze. Ksiązka obrazoburcza i pono potępiana przez kościół, choć to czysta fantasy Nie wiem, czy znacie...? Dobrze napisana, choć to literatura lekka. A potępiana, bo facet postawił teorię ryzykowną - co by się stało, gdyby 2000 lat temu Jezus nie umarł za nasze grzechy, tylko zszedł z krzyża i ogniem i mieczem zabrał się za nawracanie ludzi? A z nimi apostołowie...? To by zmieniło cała religię i całą wiarę. Mamy tu średniowieczny kościół, z duża rolą inkwizycji, gdzie nawet modlitwa Ojcze Nasz brzmi zupełnie inaczej. Inaczej tez wygląda herezja i heretycy głoszący, że Jezus jednak umarł, a z krzyża zstąpił ktoś zupełnie inny...
Oczywiście cykl pozostaje fantastyka, ale dobrze mi się go czyta.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:09   #213
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Po kiego
Kiedyś tak zrobiłam i całą książkę szlag trafił
Ja tak cały czas robię i nie przeszkadza mi to w czytaniu absolutnie.
A to Policja Jo Nesbo, swietny norweski kryminał, ostatni, jak na razie z cyklu o Harrym Hole. szkoda.

Piekarę, Kama , polecał mi tz, ale jeszcze niczego nie ruszyłam..Teraz Adam przechrzta na tapecie, on też pomiędzy sensacją a fantastyką.
I mam 9 Evanovich, nie wiem, po co przytargałam ją z biblioteki, bo już 8 mnie znudzila..Ileż razy bohaterce może płonąć/wybuchać samochód?!?Przeglądam dla watku damsko-męskiego
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 08:26   #214
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Ja tak cały czas robię i nie przeszkadza mi to w czytaniu absolutnie.
Nie potrafię tak
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 09:22   #215
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cześć Laseczki

nie straszcie z tym ciśnieniem, bo ja mam dziś, pierwszy od dawna, dzień bez bólu głowy i oby tak zostało!
u mnie słońce, piątek cieszy i koi moją duszę i nerwy na śniadanie wszamałam pąka z malinami i płatkami migdałównawet kawę wypiłam - duża doza białej śmierci w postaci cukruwięc mam energię

Miszu, no holiper, nie wierzę w pecha, itp. ale coś do mnie te gołębie nie dolatują albo dolatują z opóźnieniemestetyk od zawsze zawodzi z dostawą, ale to nie tylko u mnie, któraś z dziewczyn też pisała, że wydłużają...ciekawe kiedy dostane zamówienie zrobione wczoraj, ja zacieram ręce i obstawiam wtorek a z pauli, to ewidentnie inpost nawalił, nigdy więcej nie zamówię do paczkomatu (chociaż mam pod domem i można odbierać do 21 więc myślałam, że będzie sprawniej) oto odp.jaka dostałam z inpostu:

"Witam Dziękujemy za kontakt ze Wsparciem Technicznym.Paczka została nada 11.03 przez nadawcę .Błędne powiadomienia zostaną poprawione.
Paczka jest w drodze do sortowni głównej.Niestety nie jestem w stanie podać dokładnego terminu umieszczenia paczki w paczkomacie.Za opóźnienia przepraszamy. Pozdrawiam,
Katarzyna Mizera
First Level Technical Support"
więc pewnie paczka będzie gotowa do odbioru po weekendzie... nie zdziwie sie jak ta z Hameryki z CSS będzie pierwsza Miszu, doktor wygląda groźnie, jak Putin
Lapi, wyślę Ci próbke tego kremu spf jak dotrze, mam jakieś zobowiązania w stosunku do Twojej osoby

Z tymi kolorami i krojami tez tak mam, że kupuję to co pasuje do wszystkiego, zawsze a nie sezonowoale wiecie jak czasami człowieka trafi nagła, nielogiczna pokusa i chce się i waha się ot takie typowo babskie dylematy może posapię, podysze trochę i przejdzie albo kupię i będe się zastanawiać po co kupiłam

Eveline lubię, więc zobaczę ten krem, który polecasz Beata, choć ja od jakiegoś czasu taka leniwa jestem, że stopy nawilżam tym czym smaruje ciało

Kamila, kolega z pracy polecał mi tą książkę, wielki fan Piekara ale mnie odstrasza gatunek, nie przepadam za science - fiction choc coś w niej musi być skoto taka chwalona jest a Ty Beata co ciekawego w nocy czytałaś? ja mam zaległości, lista pozycji rośnie a ja ostatnio mało czytam

a z tymi filtrami to faktycznie zagwozdkanajpierw nawilżacz czy filtr - oto jest pytanie ja nakładam nawilżacze jako pierwsze,a na końcu, zaraz przed make-up'em, aplikuje filtr, to wydawało mi się logiczne, bo sera, kremy maja nawilżać - więc powinny wnikać w głąb naskóka, na to filtry, które maja chronić, więc nie muszą przechodzić przez warstwy skóry...ale z tych linków, które przesłała Aussie wynika, że powinno być na odwrót no nic, jak to mówią, nie próbuj zrozumiec wszystkiego, bo wówczas wszystko stanie się niezrozumiałe

miłego

oooo matko ale naskrobałamprzepraszam

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-03-14 o 09:36
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 09:29   #216
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość
a Ty Beata co ciekawego w nocy czytałaś? ja mam zaległości, lista pozycji rośnie a ja ostatnio mało czytam
No, napisałam, że Policję Jo Nesbo przecież...

Z ciekawszych ostatnich lektur-Troja Davida Gemmella, świetnie napisana autorska wersja Iliady i Odysei Oczywiście, zachciałam je mieć, nakłady wyczerpane, rozważam, czy dac z siebie zedrzeć na allegro...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:23   #217
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Filry ochronne-To tak jak z podkładami pod makijaż we fluidzie. One też mają pozostawać na powierzchni skóry, aby zapewniać krycie. (Jeśli porównać składy filtrów i podkładów, to można zobaczyć, że ich bazy formułowane są przy użyciu podobnych składników: emolientów, emulgatorów, sylikonów, składników filmotwórczych.) Teraz wyobraźmy sobie, że na taki podkład nakładamy krem nawilżajacy, który ma się wchłonąć w skórę - cała idea podkładu bierze w łeb. To samo z filtrami. Dlatego preparat ochronny powinien być nakładany jako ostatnia warstwa przed makijażem, a aplikacja filtra na te 15-20 minut przed ekspozycją na słońce jest właśnie po to, żeby filtr mógł się ‘ułożyć’ na skórze, stworzyć na niej równomierny film. ,,Teoretycznie istnieje możliwość, że jakiś składnik kremu nawilżającego nałożonego przed filtrem też wejdzie w interakcję z podłożem filtra i przerwie stworzony na skórze film, co osłabi ochronę, ale zagrożenie to wydaje się być znacznie mniejsze, kiedy krem z filtrem jest ostatnią warstwą a nie pierwszą. Z tego względu ideałem pod filtr byłoby coś, co szybko i łatwo się wchłania, obojętne czy to krem czy serum. Nie trzeba czekać jakoś długo pomiędzy, wystarczy że skóra przed nałożeniem filtra będzie sucha. odnośniki:
Benefit and risk of organic ultraviolet filters. Regul Toxicol Pharmacol. 2001 Jun;33(3):285-99.
Factors affecting the formulation of sunscreen products. UVA Conference, London 2001
Sunscreen product formulation. Dermatol Clin. 2006 Jan;24(1):53-62.
Sun technology – totally absorbed. SPC Magazine, April 2012
BASF Sunscreen Simulator. ulotka, BASF

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Intrygujące,a opinie podzielone..ILANKA mnie też dzis łeba nie boli.Jupi! ale ..słodzic kawę?To wszak Propanacja -szatańskiego napoju.Inpost dał ciała jednym słowem.KAWA dziołszki

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

W mojej szafie przeważa czerń,biel-ale od pewnego czasu kupuję ubrania w zywszych kolorach.Jest i żółty i różi beże,brązy,koral,kobalt-cos szmaragdowego sie przewinie...Nie lubię tylko czerwieni.W tym kolorze mam tylko! stringi ha haKama jesli u Ciebie pochmurno,to do nas dojdzie jutro..Trzeba sie nacieszyc tak pięknym słoncem- jakie dziś mam za oknem..Może spacer z rodzinką?Jutro jade po towar,to moze sobie byc pochmurno...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 15:59   #218
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Po porannych chmurach pojawiło się słońce pewnie u ciebie Kama też
Głowa niestety mnie boli i nie boli na zmianę...no coż ciśnienie pewnie skacze raz niskie, raz wysokie...

Typowych płaszczy nie mam. Miałam kiedyś w przeszłości i nawet lubiłam. Teraz jednak jakoś mi z nimi nie po drodze Za to mam 2 trencze, jeden klasyczny czarny, drugi w krateczkę brązowo/szaro/czarny. Oba bardzo lubię. No i ten od Miszki czarny tez bardzo lubiany

Pastelowe trencze, płaszcze i co tylko podobają mi się, ale u innych Sama jakoś nie wyglądam w nich za dobrze...rozmywam się

No tak kawa z mlekiem of course i bez cukru
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 17:35   #219
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ilana, Piekara to FANTASY, nie sci-fi. Fantazja basniowa. Jak czytasz, że ktoś laserem rozwala robota - to jest to teoretycznie w naszym uniwersum możliwe. ale jeśli to samo ktoś zrobi zaklęciem smokowi - to jest to fantasy
Beti, znam Troje, Gemmel w ogóle swietnie pisze, mam jego wszystkie powieści
Miszka, kawa tylko słodka, stevia w domu, słodzikiem na zewnątrz Herbata tylko gorzka, ale gorzka kawa to nie profanacja, to umatwianie się
A propos umartwiania - dziś w koszalinie poszłam do cukierni na ciastko. dobre było
Byłam tez u doktora z estetycznej - i powiem Wam, ze wyszłam zadowolona, jak rzadko Facet przyjeżdża z łodzi . Bałam się, nie ukrywam, stąd podniesienie poziomu cukru ciastkiem Nie boje się zabiegu, jako takiego, ale efektu po. Jutro mam imprezę, jak sobie wyobraziłam, ze będę posiniaczona albo spuchnięta - to się wahałam...Ale jego prace mogę okreslic jako...subtelną Prawie tyle czasu, co na zabieg - poświęcił na konsultację ponowna i oglądanie mnie. stwierdził, ze mam skóre super, maksymalnie 30+ i żadnych potrzeb na teraz nie widzi. Owszem, kąciki ust do podniesienie. Nad nicmi PDO zastanawiał się dość długo, w końcu uznał, ze pójdzie to głownie jako rusztowanie dla kolagenu i zabezpieczenie skóry na kolejne lata, w naturalny sposób. Teraz powinno już trochę poprawić owal, ale to głownie inwestycja na przyszłość.
Ust praktycznie nie czułam po znieczuleniu, ale kłuł mnie tyle razy i tak się bawił, ze bałam się, iż wyjde jako Pamela. A tu nie - dużo roboty, a bardzo naturalny, subtelny efekt. Cos się zmieniło, cos poprawiło, a nie wiadomo, co...
Nici sa mniej przyjemne, bo początki wkłucia się czuje. Natomiast w szoku byłam po zabiegu - nic, sladu, bez siniaków, krwiaków, obrzęku - totalnie nic
A i zaszłam do biomedu i kupiłam dermaquest SPF 30, nie wiem, czy ten, co Lapi, chyba tak - bez cynku To ma być krem nawilżający z wysokim filtrem. Przynajmniej, jak z muradem - jak nałoże, to nie będę medytowała, czy filtry na czy pod krem
Aussie, guzik, nie słońce, pochmurno i zimno do wieczora! nie wzięłam rękawiczek i gorzkotego żałowałam...
Przy okazji w outlecie przymierzyłam 2 kiecki, jedna, desiqueal była całkiem łądna, ale nie znosze tych z nieco podwyższona talia.ni pies ni wydra...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 17:59   #220
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Tylko proszę nie brać do siebie i się nie obrażać(cytat Hemingwaya)..Mąż malował ścianę w łazience,to sie wziełam za ogarnięcie domu.Krótko mówiąc-narobiłam się i teraz czas na zasłużony odpoczynekKama to poszalałaś u doktorka..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ludzie_dziela_sie_na_2013-09-16_15-42-23.jpg (29,0 KB, 27 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:10   #221
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ale to w sumie ciekawe,która opinia jest prawdziwą i jaka jest ta kolejność nakładania filtrów.Nie wiem ,czy mam rację stosując go na krem??..Zdania są podzielone...Może to ja błądzę w teorii ..Kama rękawiczki?ło matuchno...Aż strach..Teraz tyle dni ciepła było...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 18:51   #222
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka dobre nie słodzę kawy, no nie lubię słodkiej, nie lubię również z dodatkami typu syrop smakowy czy bita śmietana lub, o zgrozo, z lodami. Tylko kawa i mleko. Lubię taką kawę z kawiarki: z cynamonem i mlekiem.

Córka moja w panice. M-c temu była u stomatologa z niby ruszającą się jedynką. Nic nie stwierdził, powiedział że wszystko jest dobrze. Dziś wróciła z zajęć i ... alarm! Ząb ją boli strasznie. Szybko kupuje bilet i wizyta u stomatologa. Tym razem do swojej cioci. Namawiałam ja na wizytę tam u niej, że zaraz przeleję jej pieniądze i niech idzie tam. Policzyła i jednak przylatuje. Panikuje okropnie, ma piękne zęby, bardzo o nie dba i pierwszy raz w życiu boli ją ząb. I to jedynka
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 19:01   #223
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hmm ja dzis tez kupilam rekawiczki, cieniutkie na rower, rano zimno w rece na rowerze...
Kawa zdecydowanie bez cukru...no chyba ,ze espresso to bardzo slodka z kapka mleczka ,taką pijam tylko w kawiarniach

Kama to masz ten sam filtr co ja z Dermaques....nici pdo ,musze o tym poczytac ....dosc przerazajace ....ja chyba nie jestem taka hardcorowa....na jakiej czesci twarzy robilas ?

W Twoim Stylu jest artykul " Ile masz kosmetykow "

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-14 o 19:23
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 19:36   #224
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ostatnie 3 odcinki Rządu..Zaraz będę się delektować.Anyż ojej,może Kama cos doradzi..1 to jednak przód i jak sie jeszcze ruszaLapi codziennie do pracy jeżdzisz?Masz jakieś godziny wyznaczone?Ten CC Bell polecam.Doprawdy ,że fajny i tani
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:03   #225
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dziewczyny mialyscie okazje wyprobowac cos z Pauli, polecacie cos? Miszka co z tego co przetestowalas fajne?
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:23   #226
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka jezdze 2x dziennie do pracy ,rano jade ok 9 ,jestem do ok 13 , potem wracam do domku zrobic obiad i ok 15 z powrotem do pracy...
W sumie ok 14 km dziennie na rowerku robie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-14 o 20:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:32   #227
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż, prawdopodobnie ząb jest martwy i ropny, warto od razu zrobić rtg. Często obumierają samoistnie - po starych urazach, pod dużymi wypełnieniami, po aparatach ortodontycznych. Rozchwianie jest nieduże najczęściej, ale pacjent może to inaczej odczuwać. zab jest bardziej wrażliwy na ciepło i mocno na dotyk.
Nici pdo to rozpuszczalne coś, co ma wejść pod skóre i stymulować naturalnie tkanki
http://www.kosmedica.pl/3_208/medycy...nici-pdo-.aspx
w przyszłości mysle o niciach na dekolt. spie na boku, jednak ciężar biustu robi swoje i rano mam zmarszczki-zagniecenia W ciągu dnia się wygładzają, ale do południa mnie irytują.
Nici w policzki, nie patrzyłam, gdzie dokładnie je dawał, az taka odważna nie jestem, te igły czy tez pojemniki na kaniule wyglądały wystarczająco paskudnie Ale tak po 4-5 na strone poszło. W sumie szybko, szybciej, niż usta. i zero sladu, normalnie nic, az się przypatrywałam. natomiast przy wardze jeden mały siniaczek się zrobił. nie chce się przyznawać tz, ciekawe, czy cos zauważy, więc poki co dalam korektor
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:59   #228
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

a no ładny dystans robisz Lapi

mówisz Miszka że cc bell dobry... no mnie tak te podkłady zauroczyły, że pewnie spojrzę w jego stronę

tak tak czekam na wypowiedź Kamy

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Kama dziękuję bardzo martwy ząb... ale będzie rozpacz jak się dowie

Kama jesteś pionierem za odwagę. Nic nie mówisz małżonkowi? ja też nie mówię, nie ma potrzeby, no przynajmniej ja takiej nie czuję

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

czytam Twój blog: tłuste życie, pochłania mnie bardzo

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

córka przylatuje w poniedziałek i prosto z lotniska ma wskoczyć na fotel, stomatolog chce zobaczyć tę jedynkę, ale powiedziała to sama co Kama. Już widzę moją córę ojjjjjj będzie się dziać , będzie ryk i plan wstawienia implanta

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2014-03-14 o 21:00
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:02   #229
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyzkowa te 14km to do pracy a latem jeszcze dodatkowo jezdze pod wieczor z mezem lub przyjaciolka codziennie ...czasami drugie tyle,czasami mniej ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:29   #230
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

no to Lapi już wiadomo jak zgubiłaś kg, nie to że nic nie robiłaś, tylko pięknie na to pracowałaś
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:45   #231
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hemingway nie uwzględnił zjadaczy cukru trzcinowego z takim pijam kawę, jeśli już piję, bo piję niezwykle rzadko i jeśli już to właśnie jako formę "deseru" a herby nie słodzę nigdy śmieję się zawsze, że biały cukier to biała śmierć słodzę brązowym ale zapominam, że biały cukier jest w tonach słodyczy, które pochłaniam, chociażby taki pączek

Dostałam jednak dziś przesyłkę z paula's choice Laura Mercier ma bazę do twarzy z spf 30 http://www.douglas.pl/douglas/Makija...000070837.html, patrzyłam na ich bazy, wydają się fajne CC bell, fajny, pisałam, chwaliłam

Kama, o widzisz jaka młoda dupka jesteśi jakie znaczenie ma pesel, jak skóra bije świeżością i młodością

Anyż, może nie będzie tak źle, jeżeli to początkowa faza zepsucia, jeżeli boli od niedawna
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 22:49   #232
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość
Dostałam jednak dziś przesyłkę z paula's choice
To probuj Ilana i daj znac co polecasz bo tez szykuje sie do poczynienia jakichs zakupow
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 07:44   #233
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Helo
ależ u mnie dzisiaj wieje...strasznie...aż strach wyjść poza dom
Nie lubię tak silnych wiatrów. Przerażają mnie....

Kama- wow. Brawa za odwagę. Z lekkim przerażeniem czytałam twojego posta z opisem...nici..usta. Chciałabym, a boję się
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:20   #234
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż, jaki implant...? Kanałowka i już.
Tz wie, ze coś tam robię, botoksy czy mezo, ale nie wdaje się w szczegóły Jak mam siniaki - to nie ukryję. teraz mam ten jeden koło ust, bawię się z korektorem, ale jak się wyda to trudno
Faceci naprawdę nie musza wiedzieć wszystkiego, nie ma potrzeby pokazywać im cellulitu, fałdek i zmarszczek
Blog Tłuste zycie podały laski tu na forum, tez podczytuję
Ilana, cukier jest cukier, biały czy brązowy, kaloryczność taka sama. już lepiej ksylitol czy syrop klonowy, czy stevie, czy splendę...
Cukier jest wszędzie, jako sam cukier albo syrop glukozowo-fruktozowy.
Aussie, my w miarę niedaleko, więc i u mnie szaro, deszczowo i wichura urywa głowę
Ust się bałam, fakt, ale ja ich nie zmieniałam, tylko podnosiłam kąciki. W sumie to więcej roboty, bo musi być duza precyzja malutkich dawek- a efekt jest bardzo delikatny - weselszy wyraz twarzy, a nie większe usta
Nici teraz powoli robia karierę wszędzie. U mnie nie było tak, ze musiałam je robić, ale chciałam sobie trochę wyostrzyć owal i zadziałać na przyszłość. Widze, że zmarszczki nie będą u mnie problemem, lecz zaniki kolagenu i elastyny stopniowo będą doprowadzały do zwiotczen skóry.
Można wtedy stosować wypełniacze, ale same wiecie, ze to często nie wygląda naturalnie, taka wolumetria. też wymaga precyzji, bo inaczej mamy buły policzków, wypchane usta, wąskie oczy...A tu masz coś w cenie wypełniaczy, naturalnie pobudzającego kolagen i elastynę, podciagającego tkanki - taki lifting bez nadmuchania. No i nie ma możliwości, by przesadzic, przerysować, podac za dużo...
Ilana, a jak Twoja kolezanka, która robiła wypełniacze...?

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-15 o 08:28
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 08:47   #235
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hej dziewuszki – jak was tu caly czas sledze i podczytuje. Czasem sie juz gubie w tych wszystkich kosmetykach ktore polecacie. Ale wczoraj kupilam sobie szczoteczke Clarisonic Mia – macie zapewne co? Powiedzcie mi, ze dobrze zrobilam i ze warto bo mam lekkie wyrzuty sumienia…
Lapi – a na jakim rowerze zasuwasz? Ja mam do pracy ok 7km i w zeszlym roku kilka razy pojechalam do pracy. Rano mam na 8.00h ale z gorki wiec spoko ale w drodze powrotnej pocilam sie jak szczur – mieszkam w miejscowosci na gorce. Zastanawialam sie nad rowerem elektrycznym ale to wydatek prawie 1400€.
Czytam was tu czytam I zastanawiam sie juz tez nad wypelnieniem bruzd nosowo-wargowych (ja je mam dziedziczne.. wpisane w moj kod genetyczny niestety) – ale moze cos poprawi? Zna ktos dokt. godnego polecenia w okolicach Katowic, Mikolowa, Gliwic?
Juz byly ostatnio te dyskusje na temat podkladow – ale ponowie temat. Mialam ostatnio YSL I byl ok ale nie idealny, potem Clarinsa w sloiczku(ten nowy) I uwazam ze nie bardzo (za ciezki, za tlusty). Wczoraj w sephora babka dala mi probki drogiego podkladu z Jose Eisenberg – I najjasniejszy odcien jest dla mnie zdecydowanie za ciemny I wyglada sztucznie (choc daje efekt ladnej gladkiej buzi). Co byscie polecily do cery mieszanej?
Jeszcze wam opowiem jedno doswiadczenie ze wczoraj: bylam w Media Markt bo moj stary laptop sie sypie. Najpierw pan przekonywal mnie do drogiego modelu (ktory ostatecznie potem odrzucilam) no ale poszlam zapytac do obslugi klienta czy dadza mi na 3 raty. Nie oszukujmy sie – mimo, ze bardzo dobrze mowie po wlosku, po akcencie poznac od razu, ze nie jestem Wloszka. Zreszta Wloszki maja tez troche inne rysy twarzy. No wiec pytam o te raty a ta baba mi na to czy mam zezwolenie na pobyt. A ja jej na to ze nie musze miec pozwolenia na pobyt, ze pochodze z kraju unijnego i ze pracuje we Wloszech. A ona mi “co? Z Rumunii?” wiecie co.. przykro mi sie zrobilo – tzn nie myslcie sobie ze wygladalam biednie czy brzydko – dla nas Polakow Rumuni kojarza sie z Cyganami i jak nas ktos porownuje do Rumunow to taki lekki policzek. Ja poczulam sie urazona. Dla nich my to wlasciwie “ludzie ze Wschodu” a czy Rumun, Ukrainiec, POlak – jeden kit – my wszyscy to cyganie. Powiedzialam tej krowie ze nie nie z Rumunii i podziekowalam – bo na 3 raty sie nie da rozlozyc, trzeba wziac conajmniej 10…

Milej soboty!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:14   #236
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Witam....no i skopala sie pogoda i u mnie , wieje straszliwie, zimno, pada deszcz, nie fajnie

Bambi moj rowerek to Electra ,typowy miejski rower, bardzo wygodny, uwielbiam go

Anyzku na tym moim rowerze tak lekko sie jezdzi,ze ja nie uwazam tego za jakis wysilek fizyczny...poprostu sobie jade , nie meczy mnie to i bardzo mi sie to podoba.....wiesz,ze ja len straszny i cwiczyc nie cierpie...takze ciesze sie ,ze znalazlam sposob ,zeby jednak sie ruszac a nie meczyc prz tym...taa taka forma mi idpowiada i jeszcze mam frajde

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-15 o 10:23
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:48   #237
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Bambi , dlatego nigdy nie chciałam za stałe czy do pracy za granicę - nie chciałam być obywatelką drugiej kategorii
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:53   #238
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Rower masz Lapi boski.I zobacz jaki przydatnyBambi nie przejmuj się babsztylem.Jest wiele blogów,for gdzie ludzie narzekają na traktowanie i wysmiewanie Polaków we Włoszech.Ponoć wielu Włochów nawet nie wie ,gdzie leży Polska.Polki kojarzą z ...zonami kolegów.ŁadnymiTo zacisnij zęby i pokaż im nasz polski temperamentnaszą wrodzoną grację..itp..Co do podkłądów ..Spróbuj Lancome teint idole 24 hour,Shiseido (ma duzo swietnych podkłądów..b.lubię tą markę),Kanebo Velvet lub Sensai..Lekki jest Dior nude BB(kolor 02) lub https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-spf-15.html ..moim patentem jest mieszanie dwóch podkładów.Nie ma św Grala.Ostatnio kupiłam Loreal,bo porównują go do Armani Maestro.Zobaczymy..Uklika użyłam juz wiele z Pauli.Jezeli walczysz też z niedokonałosciami polecam gorąco żel,lub tonik BHA. 2% .Plus żel 8% Aha i to serum http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...cid-50-ml-/125 Jak narazie świeta trójca dla mnie! Mam jeszcze szereg próbek ,jestem w trakcie uzywania i dopowiem co fajnego wynalazłam..Teraz testuję http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...erum-30-ml/147 (lekkie,przyjemne,szybko sie wchłania)..Napewno chcę to C15 Za oknem wichura..Brrr..Taki gwałtowny spadek temperatury..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-03-15 o 10:55
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 11:53   #239
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

wichura dalej, ale słonce się przedziera Przez 2 godziny prądu nie było. Teraz mam 2 opcje - robię raport dla GUS, bo się termin zbliża, robie porządki w garderobie i szafie...Hm...Czego mi się bardziej nie chce...? Po południu musze jeszcze rowerek, bo na 17 w gości...
Wczoraj, w outlecie przymierzałam 2 kiecki ( czy ja o tym już pisałam?) - desiqual, z za wysoka talia i ajkiegos włoskiego nietoperka. nie jest to mój typ sukni, ja podkreślam talie, a tu talia nie, za to pupa w całej okazałości. Ale materiał był taki milutki i mięciutki, że bym wzięła - na szczęście wypatrzyłam fabryczne przebarwienie. Ale suknia była taka milutka, że musze tam zachodzić - i sprawdzać - jak zajade do koszalina...Rzadko jest materiał, który chcesz przytulić do twarzy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:53   #240
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Bambi przykre to, że nas tak traktują. Przykre.
Jednak szlak mnie jasny trafia jak moje znajome żyjące w innych krajach nie robią nic lub prawie nic i się tym szczycą. Szczycą się, że inny kraj płaci im socjale. Opowiadają o gruszkach na wierzbach i myślą, że ci co zostali tu w Polsce są tak zacofani, że wierzą w te bajki. Mam bliską znajomą, która żyła w Polsce 35 lat. Nie pracowała nigdzie, biegała do opieki społecznej, wyciągała rękę po matczyną emeryturę. Wyjechała do faceta do Hiszpanii, tam dalej nic nie robi i śmieje się, że ci co tu zostali są frajerami bo ona tam to żyje jak pan. Kłamie. Żyje na granicy ubóstwa. Tacy nasi rodacy „ciężko” pracują na właśnie taką a nie inną opinię. Oczywiście Bambi nie myślę o Tobie, masz wykształcenie, rodzinę tam i pracę.

U mnie po okropnym poranku teraz świeci słońce. Jest chłodno i wietrznie. Nie spacerowo. Dziś dzień w domu. Kuchnia jest moja. Zrobiłam zupę tajską z mlekiem kokosowym i kurczakiem. Takie zadania to lubię. Nudzi mnie gotowanie tradycyjnych obiadków. Dla równowagi i zadowolenia męża drugie danie już tradycyjne. Poszłam na kompromis.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.