Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 zapewnia dawkę nawilżenia i wzmacnia barierę wodną, przywracając suchej i delikatnej skórze właściwą równowagę. Dzięki jedwabistej konsystencji zapewnia równomierne krycie i łatwo się rozprowadza. Dodatkowo zapewnia odpowiedni stopień krycia, aby zniwelować drobne niedoskonałości i uzyskać gładką, nieskazitelną cerę.

Krycie
lekkie
fluidy
nawilżające, ujednolicające
w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Ideał dla skóry suchej

Świetny podkład, lekki, średnio kryjący, nie tworzy na skórze maski. Nie podkreśla suchych skórek i zmarszczek, nie przesusza skóry, nie zapycha. Wygląda bardzo naturalnie po stopieniu się ze skórą, nie zmienia koloru, dobrze się utrzymuje cały dzień. Idealny dla każdego kto lubi naturalny wygląd, bez ciężkiej i suchej maski na twarzy.

Bardzo dobry i profesjonalny podkład :)

Zamówiłam ten podkład w perfumerii Douglas Polska i odrazu przypadł mi „do gustu”! Pięknie kryje, i nawilża skórę- a to dla mnie bardzo ważne, bo niestety mam suchą cerę i często podkład nie wyglada na mojej skórze idealnie, ale w tym przypadku jest rewelacyjnie! Zero efektu przesuszonej skory, i do tego piękny koloryt! Polecam ten podkład każdej dbającej o siebie kobiecie!

dobry

Uważam, że jest to taki bardzo lekki podkład niczym krem koloryzujący.
Nawet na opakowaniu jest napisane -intensywnie nawilżający podkład o lekkiej konsystencji, zapewniający delikatne krycie. W 100% się z tym zgadzam!
Dla mnie efekt jest idealny na co dzień .
Długo utrzymuje się na twarzy, nie ciemnieje i bardzo dobrze rozprowadza się , nie roluje się w połączeniu z jakimkolwiek kremem.
Mam cerę suchą i zawsze po umyciu twarzy odpowiednimi produktami ciągle mam uczucie ściągania.
Produkt dobrze nawilża,.nie podkreśla suchych skórek i na szczęście nie ma drobinek, które zapewne bardzo by mi przeszkadzały, mimo bardzo dobrego nawilżania.

zalety:
+ wielki plus za nawilżenie
+ brak świecących drobinek
+ lekka konsystencja
+ nie podkreśla suchych skórek
+ dobrze się rozprowadza

Średni

Kupiłam zachęcona opiniami w internecie i pań z drogerii. I mam mieszane odczucia. Nie jest ani zły ani dobry, przeciętny. Trwałość to kilka godzin max. Zapach nie jest zły. Czy nawilża? Nie zauważyłam. Może do innej cery, ale porównując opis producenta i cenę, na nie.

lekki, przyjemny

Podkład dostałam jako prezent razem z kremem z tej samej serii. Oba produkty bardzo przypadły mi go gustu :)

Podkład ma leciuuutkie krycie, dodatkowo super nawilża. Nie robi żadnej maski, nie zapycha, jest dla mnie ideałem na lato. Wyrównuje koloryt i rozświetla. Plus ma też u mnie z SPF :) Ogólnie na pewno bardziej się sprawdzi dla osób z cerą bez problemów :)

Drogi a średni

Witam,Dostałam go od męża na mikołaja..I powiem Wam że jestem zawiedziona.Tzn w połowie..Dla mnie cena jest wysoka.Szybko schodzi z twarzy.Nie trzyma się dobrze.Jest mało wydajny.Takie jaki lepki.Sama nie wiem.Coś mnie w nim nie pociąga..A szkoda.Bo ma śliczną butelecze - ładne opakowanie :)

Wspaniały

Jestem wielką fanką podkładów nawilżających Clinique. Są lekkie, trwałe i wyglądają bardzo naturalnie. Dobrze współgrają zarówno z pędzlem jak i nawilżoną gąbką. Nie oksydują, nie ważą się. Jako osoba z tłustą w strefie T skórą mogę też powiedzieć, że jak na podkład bez właściwości matujących, utrzymuje się znakomicie.

Podkład

Kupiłam go raz na jakiejś promocji i jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona ponieważ dobrze kryje na mojej czasami zaczerwienionej cerze nie pozostawia smug i długo się trzyma na twarzy.

Podkład clinique

Podkład clinique kupiłam jakiś czas temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślałam że nie spełni moich oczekiwań ale jednak jestem mega mega zadowolona. Pięknie zakrywa co trzeba , wygląda bardzo naturalnie i daje super efekt świeżości skóry.

bardzo przyjemny produkt :)

Skusiłam się na ten podkład ponieważ używam kremu z tej samej serii i byłam bardzo z niego zadowolona. Moja skóra nie jest też jakoś bardzo problematyczna i szukałam czegoś lekkiego na lato. I to był strzał w 10.

Podkład ma leciutkie krycie, ładnie wyrównuje kolor skóry a przy tym w ogóle nie czuć go na twarzy :) buzia po nim jest ładnie rozświetlona i ma zdrowy, promienny wygląd. Dodatkowo, mam cerę bardzo wrażliwą, a tutaj nie zobaczyłam żadnych podrażnień, nigdzie mnie też nie zapchał, a dodatkowo bardzo fajnie nawilżył. Tak na prawdę nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - oprócz ceny :) ale biorąc pod uwagę fakt jak rzadko używam podkładów, to starczy mi on na długo, więc jakoś bardzo mnie ta cena nie razi.

Super

Super lekki podkład który idealnie sprawdzi się na lato ponieważ nie jest tłusty i ma lekką formułę.

Kupiłam go w tamtym roku po namowach moich przyjaciółek. Bardzo sobie chwaliły więc musiałam spróbować bo nie byłabym sobą.

Po tygodniu stosowania zauważyłam że moja twarz jest miękka i nawilżona. Byłam w szoku. Pory nie zostały zatkane a niedoskonałości zostały rzetelnie przykryte. Nigdy nie spotkałam się z produktem który ma zarówno dobre krycie i jest lekki

Dodatkowo nie waży się na buzi, łatwo się go aplikuje i również łatwo zmywa ;)

Dobry na lato

Mam suchą skórę i ten podkład świetnie sprawdza się u mnie w lecie. Utrzymuje się długo i nie tworzy efektu maski. Rewelacja, że nie uczula. Zarzucę mu dość słabe krycie, ale nie oszukujmy sie, to nie jest podklad dla osob z problemami. Podkład słabo matuje, wiec nie sprawdzi sie na skorze tlustej. Dla mnie super ????