Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Clinique, Moisture Surge, Tinted Moisturizer SPF 15 (Lekki podkład nawilżający)

Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 zapewnia dawkę nawilżenia i wzmacnia barierę wodną, przywracając suchej i delikatnej skórze właściwą równowagę. Dzięki jedwabistej konsystencji zapewnia równomierne krycie i łatwo się rozprowadza. Dodatkowo zapewnia odpowiedni stopień krycia, aby zniwelować drobne niedoskonałości i uzyskać gładką, nieskazitelną cerę.

Krycie
lekkie
fluidy
nawilżające, ujednolicające
w buteleczce
Filtry
SPF 15 – 30

Podkład

Kupiłam go raz na jakiejś promocji i jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolona ponieważ dobrze kryje na mojej czasami zaczerwienionej cerze nie pozostawia smug i długo się trzyma na twarzy.

Podkład clinique

Podkład clinique kupiłam jakiś czas temu i jestem z niego bardzo zadowolona. Myślałam że nie spełni moich oczekiwań ale jednak jestem mega mega zadowolona. Pięknie zakrywa co trzeba , wygląda bardzo naturalnie i daje super efekt świeżości skóry.

bardzo przyjemny produkt :)

Skusiłam się na ten podkład ponieważ używam kremu z tej samej serii i byłam bardzo z niego zadowolona. Moja skóra nie jest też jakoś bardzo problematyczna i szukałam czegoś lekkiego na lato. I to był strzał w 10.

Podkład ma leciutkie krycie, ładnie wyrównuje kolor skóry a przy tym w ogóle nie czuć go na twarzy :) buzia po nim jest ładnie rozświetlona i ma zdrowy, promienny wygląd. Dodatkowo, mam cerę bardzo wrażliwą, a tutaj nie zobaczyłam żadnych podrażnień, nigdzie mnie też nie zapchał, a dodatkowo bardzo fajnie nawilżył. Tak na prawdę nie mam do niego żadnych zastrzeżeń - oprócz ceny :) ale biorąc pod uwagę fakt jak rzadko używam podkładów, to starczy mi on na długo, więc jakoś bardzo mnie ta cena nie razi.

Super

Super lekki podkład który idealnie sprawdzi się na lato ponieważ nie jest tłusty i ma lekką formułę.

Kupiłam go w tamtym roku po namowach moich przyjaciółek. Bardzo sobie chwaliły więc musiałam spróbować bo nie byłabym sobą.

Po tygodniu stosowania zauważyłam że moja twarz jest miękka i nawilżona. Byłam w szoku. Pory nie zostały zatkane a niedoskonałości zostały rzetelnie przykryte. Nigdy nie spotkałam się z produktem który ma zarówno dobre krycie i jest lekki

Dodatkowo nie waży się na buzi, łatwo się go aplikuje i również łatwo zmywa ;)

Dobry na lato

Mam suchą skórę i ten podkład świetnie sprawdza się u mnie w lecie. Utrzymuje się długo i nie tworzy efektu maski. Rewelacja, że nie uczula. Zarzucę mu dość słabe krycie, ale nie oszukujmy sie, to nie jest podklad dla osob z problemami. Podkład słabo matuje, wiec nie sprawdzi sie na skorze tlustej. Dla mnie super ????

Clinique, Moisture Surge

Wyglądał lekko na buzi a skóra wygląda promiennie. Nie uwydatnia nadmiaru przesuszonego naskórka. Konsystencja jest lekka i jak dla mnie dość dobrze się wchłania w skórę nie pozostawiając nierówności.

Dawny ulubieniec

Tego podkładu używałam parę lat temu. Bardzo go lubiłam, ale kiedyś już po prostu nie kupiłam kolejnej buteleczki. Muszę do niego wrócić, bo pamiętam że był świetny. CUdnie nawilżał, nie podkreślał suchych skórek, nie pokazywał żadnej suchości skóry. Był leciutki, taki na codzień. Krycia nie ma dużego, ale wyrównyje koloryt, a dla mnie to najważniejsze. Wyglądał mega lekko na buzi, skóra wygląda promiennie i tryska zdrowiem. Nie wygląda szaro i buro, tylko tak ładnie i zdrowo.

Jak narazie niezastapiony od lat!

Czasem zadarzy mi sie kupic inny podklad ale na koniec i tak zawsze do niego wracam :) Fajny, lekki i przejrzysty podkladzik dla fanek naturalnego wygladu, ktory nie tworzy efektu maski. Nie potrzeba do niego kremu pod makijaz bo sam w sobie jest nawilzajacy, + SPF15 to ekstra bonus. Pudeleczko plastikowe czyli dobre w podrozy zamiast ciezkich szklanych butli. Dostalam kiedys porobke w gazecie kilka lat temu i tak juz zostal ze mna na dobre. Kiedys kupilam 2 opakowania na lotnisku i drugie okazalo sie jakies felerne gdzie woda oddzileila sie od podkladu. Niestety zauwazylam dopiero kile miesiecy po zakupie kiedy otworzylam druga buteleczke. Napisalam maila do Clinique, opisalam sytuacje, pokazalam zdjecia i bez problemu przyslali mi nowy podklad. Profesjonalne podejcie do klienta i dlatego bardzo sobie cenie Clinique nie tylko za ten podklad ale takze jako firme kosmetyczna.

Idealny!

Długo szukałam podkładu , który będzie po prostu spełniał obietnice producenta, posiadam 02. Mam cerę mieszaną, czoło strasznie się błyszczy natomiast policzki są okropnie suche. Ten podkład matuje czoło a policzki nawilża. Nie tworzy efektu maski, co jest dla mnie dość istotne. Praktycznie nie wyczuwam go na skórze, ładnie kryje.

Idealny

Bardzo rzadko sięgam po produkty z wyższej półki raczej testuje te tańsze ale kiedy dostałam ten podkład w prezencie to myślę sobie czemu nie spróbować. I jak się okazało zakochałam się w nim. Kolor którego używałam i używam nadal to shade 01. Moja cera jest skłonna do przetłuszczania się i mam na twarzy plamy po ramach. A ten podkład po pierwsze świetnie ją nawilża nie tworząc efektu święcenia się to po drugie ma rewelacyjne krycie. Konsystencja dość gęsta ale po chwili nie czuć go w ogóle na twarzy dla mnie rewelacja.

Nawilżacz z kolorem, przyjemniaczek

Podkład kupiłam gdy poszukiwałam nawilżającego, lekkiego produktu.

Sprawdził sie - nawilzyl, nie zapchał, dał ładny kolor i skora przy nim odżyła :)

Ładne, proste opakowanie, bezpieczne składniki i działanie nawilżające sprawia, ze będę do niego wracać. (Mógłby byc tańszy, wtedy byłoby jeszcze lepiej : )

Polecam.

Super podkład

Bardzo rzadko, kiedy sięgam po kosmetyki z wyższej póki, a Clinique mogę do nich zaliczyć, jednak po wielu dobrych recenzjach skusiłam się na ten podkład.

Zalety
+Eleganckie opakowanie
+podkład jest naprawdę lekki, nie czuć go na twarzy
+idealnie stapia się z cerą
+nawilża
+nie wysusza
+nie podrażnia
+dobrze rozprowadza się po skórze
+wydajny
+nie ciemnieje na twarzy
+chroni
+rozświetla cerę
+wygląda ładnie i subtelnie
+nie zapycha
+nie wyczuwam w nim jakiegoś zapachu
+długotrwały

Wady
-cena