Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-25, 22:16   #4981
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nie chce mi się załącznik załączyć, ale parę stron wcześniej katia84 ją wklejała https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4878
Bardzo ładna, szkoda że ja u siebie ich nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy w którymś Mango we Wrocku jest może ten kuferek czarny za 59 zł
W Pasażu nie ma niestety, ale też chętnie się dowiem, czy gdzieś się ostały jakieś.

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Jak dla mnie fajna, zawsze warto miec taka w szafie, ale moze poszukaj jakiejs na wyprzedazy bo pelno jest takich dzinsowych a za znacznie mniejsze pieniadze

swoja droga.... nie wierze ze w nowej kolekcji mango sa takie ''cudenka''
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1359142095156
wooow

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny jest jakaś szansa na to 30ml . Polecajcie koleżankom, ja to chyba TŻ namówię to będę miała dwa te kremy .
Ja również się zapisałam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 22:42   #4982
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Super dziewczyny jest jakaś szansa na to 30ml . Polecajcie koleżankom, ja to chyba TŻ namówię to będę miała dwa te kremy .


Nie słyszałam o tym kremie. A gdzie go kupujesz - apteka?
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
właśnie na KWC przeczytałam, że można kupić go w Naturze, muszę zatem tam iść! jutro odbieram paczkę z Zary, to przy okazji zajrzę, bo mam AZS, skóra też mi pęka do krwi
Ja też kazałam kliknąć TŻ-owi
Anida jest na pewno dostępna w Naturze i w aptece DOZ. To ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 23:40   #4983
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Ja ze swojej strony na mrozy polecam Yves Rocher Arnica Essentiel Concentre Grand Froid. Jak dla mnie super! Na początku mega tłusty i dziwnie pachnący, ale potem wysycha ładnie i ślicznie pachnie, a skóra jest w super stanie Polecam zwłaszcza na odśnieżanie samochodu
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:06   #4984
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Sądzę, że jest jakaś wielka . Może pani ma za duży rozmiar . Podobne są wszędzie, Inditex chociażby
Sęk w tym, że niby podobne a jednak nieMam tu na myśli kolor i skład

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Jak dla mnie fajna, zawsze warto miec taka w szafie, ale moze poszukaj jakiejs na wyprzedazy bo pelno jest takich dzinsowych a za znacznie mniejsze pieniadze

swoja droga.... nie wierze ze w nowej kolekcji mango sa takie ''cudenka''
http://shop.mango.com/PL/p0/mango/no...=1359142095156
Masz rację. Ta z Mango do najtańszych nie należy. I zastanawiam się czy warto wydać 140 zł na koszulę, którą założę tylko "od święta".
Wpadła mi właśnie w oko jeszcze koszula z berski, którą zekori pokazała. Niemal podobny krój i kolor jak dla mnie także przystępny

dziękuję za poradę

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Mam podobną koszulę. Moja jest nawet większa. Jak mam gorszy dzień, to ją zakładam, bo bluzy żadnej w szafie nie mam.
http://www.jeans.pl/product_info.php...group=3&page=1
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zula%2BBershka
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...SOWA%2BKOSZULA
http://answear.com/124042-reporter-koszula.html
http://answear.com/108612-review-koszula.html


Hmmm... wydaje mi się, że widziałam już wcześniej coś podobnego w Mango.
dziękuję za linki

ta z berski spodobała mi się jak ją dziś znajdę to z pewnością przymierzę


Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
świetna

odnośnie koszul dżinsowych, zamówiłam z P&M o taką (nr 1) dzisiaj odebrałam i okazała się za duża
zastanawiam się nad tą drugą wersją kolorystyczną bo ta moja oczywiście już jest niedostępna... Co myślicie? Godna uwagi?
cieszę się, że nie tylko mi się podoba

ta, którą zamówiłaś podoba mi się szkoda, że jest na Ciebie za duża.
Ta druga dla mnie jest nieco za ciemna
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 08:50   #4985
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
niestety, to ta z rodzaju "wszystko mi się należy", zero podziękowania nawet :|





dokładnie, są sytuacje/okazje do których wręcz należy się dostosować strojem, ona niestety tego nie potrafi nawet na codzień, więc nie ma co wymagać, mogłaby sobie jednak odpuścić komentarze, ehh swoją drogą, dresowa, ortalionowa bluza to też niezły przypał



na drugim roku miałam egzamin ustny i profesorka przed egzaminem powiedziała wprost, że inaczej będzie patrzeć na osoby ubrane elegancko, stosowanie do sytuacji, gdyż oprócz wiedzy merytorycznej liczył się także szacunek (wiadomo, w mniejszym stopniu, ale jednak) dla komisji


znam ją już 3 lata i niestety wiem, że nie jest to kwestia złego dnia, "ten typ tak ma" oby kolos poszedł dobrze, trzymam kciuki



dokładnie, to samo przyszło mi na myśl, to idealne podsumowanie tej całej sytuacji



właśnie tak zrobię, niestety wczoraj siedziała nade mną (aula "schodząca w dół") i miała wszystko podane jak na tacy, następnym razem będę się musiała poprostu zasłonić



właśnie tak będę musiała zrobić



u mnie niestety jest w drugą stronę, na kierunku jest większość dziewczyn, które potrafią nieźle dogryźć swoimi docinkami albo obgadywaniem



ja tak samo, egzamin to egzamin, nie jakieś kolokwium czy zaliczenie

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny za wsparcie i słowa otuchy
wczoraj miałam przez tą całą sytuację bardzo kiepski dzień, ale dziś już postanowiłam się tym nie przejmować, czekam na wyniki i jak się okaże, że koleżanka ma tyle samo punktów co ja, to wtedy napewno jej to wygarnę na poprawę humoru postanowiłam przejechać się dziś do zary i kupiłam płaszcz o kroju surduta za 99 zł to chyba mój najlepszy wyprzedażowy zakup, przecena z 399 zł, napewno posłuży na wiosnę, jest moim zdaniem bardzo ponadczasowy,uniwersalny i pełen klasy, ale wole nie myśleć jak skomentują go moje koleżanki
Dziewczyny mają rację, nie przejmuj się głupotą swojej koleżanki. Nastepnym razem po takim zachowaniu nie daj od siebie bezczelnie ściągać.

A co do pogrubionego to nie odbierz mojego pytania źle ale ile lat mają Twoje koleżanki i gdzie Ty studiujesz, że mają miejsce takie dziecinne zachowania?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 09:53   #4986
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja też kazałam kliknąć TŻ-owi
Anida jest na pewno dostępna w Naturze i w aptece DOZ. To ten krem: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1
A nie klei się? Po prostu nienawidzę jak się krem do rąk klei - nie mogę tego znieść

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony na mrozy polecam Yves Rocher Arnica Essentiel Concentre Grand Froid. Jak dla mnie super! Na początku mega tłusty i dziwnie pachnący, ale potem wysycha ładnie i ślicznie pachnie, a skóra jest w super stanie Polecam zwłaszcza na odśnieżanie samochodu
Dzięki przyjrzę się przy okazji.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 10:08   #4987
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Witam Was z rana
czeka mnie fatalny weekend - w dwa dni muszę przyswoić ogromną ilość materiału na poniedziałkowy egzamin
nie mam kompletnie na to czasu, ale zaczęłam czytać Ciemniejszą stronę Greya
i tak bardzo chciałabym pojechać sobie na zakupy, pooglądać nowe kolekcje ale niestet pierw sesja, później przyjemności..
Temat włosów przewijał się tu już milion razy i wiem, że opisywałyście dużo fajnych produktów. Czy możecie mi doradzić, co będzie najlepsze dla cienkich włosów ? Zależy mi żeby zaczęło ich więcej rosnąć, bo z moich cieniuteńkich włosów to ciężko cokolwiek zrobić, już nawet "koński ogon" wygląda mało fajnie
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 10:18   #4988
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A nie klei się? Po prostu nienawidzę jak się krem do rąk klei - nie mogę tego znieść
Ja też nie, a ten krem od razu się wchłania, a jednak chroni.
Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Witam Was z rana
czeka mnie fatalny weekend - w dwa dni muszę przyswoić ogromną ilość materiału na poniedziałkowy egzamin
nie mam kompletnie na to czasu, ale zaczęłam czytać Ciemniejszą stronę Greya
i tak bardzo chciałabym pojechać sobie na zakupy, pooglądać nowe kolekcje ale niestet pierw sesja, później przyjemności..
Temat włosów przewijał się tu już milion razy i wiem, że opisywałyście dużo fajnych produktów. Czy możecie mi doradzić, co będzie najlepsze dla cienkich włosów ? Zależy mi żeby zaczęło ich więcej rosnąć, bo z moich cieniuteńkich włosów to ciężko cokolwiek zrobić, już nawet "koński ogon" wygląda mało fajnie
Na nowe włosy Farmona Jantar, Joanna Rzepa i ostatnia wizażowa nowość - kozieradka (zioło)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 10:46   #4989
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Rany, nie podoba mi się nazywanie kogoś Ewką, Anką, Gośką, Baśką etc. brrr. Jednocześnie zauważyli tłuszczyk i to, że jest za szczupła ? Mi się nie podoba jej figura, ćwiczę z nią dla samego ruchu.
Też tego strasznie nie lubię. Jak ktoś do mnie się zwraca w ten sposób to od razu mi ciśnienie skacze


Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego klubu fitness na zajęcia na rowerkach stacjonarnych Prowadząca to 'babka z powerem', jak przychodzę do klubu na zumbę, która jest zaraz po nich (z tą samą kobitką ) to jej krzyki słyszę już z odległości ok. 20m od klubu - ''lewa, prawa, lewa, prawa!!! Raz, raz, raz, raz!!! Dalej misiek, pompuj ostro, raz, raz, raz, raz!!!"
A gdzie ten klub? Ostatnio byłam na takim indoor cyclingu, gdzie instruktorka usiadła sobie obok rowerka i mówiła tak cicho, że w drugim rzędzie w ogóle jej nie słyszałam


Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość

Widziałam dziś dziewczynę z torebką Tous, naprawdę śliczną, dużą, ciemnoczerwoną I powiem szczerze, że nie wiedziałam, że to tak drogie produkty. Kiedyś wpadł mi w oko u jakiejś celebrytki chyba najsłynniejszy model Rose, jednak nie wiem czemu obstawiałam, że kosztuje o połowę mniej. Miała któraś z Was okazję zapoznać się bliżej z misiową marką?
Model Rose jest piękny Szkoda tylko, że ta torebka jest bardzo ciężka i nie wiem czy wygodnie jest ją nosić.
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 10:49   #4990
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Witam Was z rana
czeka mnie fatalny weekend - w dwa dni muszę przyswoić ogromną ilość materiału na poniedziałkowy egzamin
nie mam kompletnie na to czasu, ale zaczęłam czytać Ciemniejszą stronę Greya
i tak bardzo chciałabym pojechać sobie na zakupy, pooglądać nowe kolekcje ale niestet pierw sesja, później przyjemności..
Temat włosów przewijał się tu już milion razy i wiem, że opisywałyście dużo fajnych produktów. Czy możecie mi doradzić, co będzie najlepsze dla cienkich włosów ? Zależy mi żeby zaczęło ich więcej rosnąć, bo z moich cieniuteńkich włosów to ciężko cokolwiek zrobić, już nawet "koński ogon" wygląda mało fajnie
My z TŻ zaczęliśmy oglądać Grey's Anatomy Oczywiście od razu nas wciągnęło i o nauce nie ma mowy

Ja do każdego problemu włosowego polecam oleje : Amla i Vatika kokosowy. Bletkine_niebo kiedyś wspominała, że nie każdy olej nadaje się do każdego rodzaju włosów, więc pewnie warto poczytać na ten temat. Dwa, które wymieniłam są moimi ulubionymi. Amla sprawia, że włosy są puszyste i sypkie, a Vatika wyraźnie je nawilża i wygładza.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 11:05   #4991
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
My z TŻ zaczęliśmy oglądać Grey's Anatomy Oczywiście od razu nas wciągnęło i o nauce nie ma mowy
A my "Parks and Recreations"...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 11:30   #4992
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
My z TŻ zaczęliśmy oglądać Grey's Anatomy Oczywiście od razu nas wciągnęło i o nauce nie ma mowy

Ja do każdego problemu włosowego polecam oleje : Amla i Vatika kokosowy. Bletkine_niebo kiedyś wspominała, że nie każdy olej nadaje się do każdego rodzaju włosów, więc pewnie warto poczytać na ten temat. Dwa, które wymieniłam są moimi ulubionymi. Amla sprawia, że włosy są puszyste i sypkie, a Vatika wyraźnie je nawilża i wygładza.
dostane ten olejek gdzieś w sklepie stacjonarnym czy tylko przez internet ?
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 11:54   #4993
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Na nowe włosy Farmona Jantar, Joanna Rzepa i ostatnia wizażowa nowość - kozieradka (zioło)
Ja dzisiaj kończę pierwszy tydzień kuracji Jantarem, babyhair jeszcze nie widzę, ale cudnie błyszczą, odbijają od głowy i są dłużej świeże Czekam niecierpliwie na wysyp nowych włosów

Dodatkowo dobrym sposobem jest olej rycynowy. Bierzesz na miseczkę i kładziesz np na szklance gorącej herbaty, szczotkę do zębów i taki ciepły olej raz kolo razu w głowę wsmarowujesz. Potem cały nabój okręcasz ręcznikiem i po kilku godzinach zmyć. Po kilki miesiącach grzywa jak u tarpana, tylko blondynki ciemnieją od rycyny Dlatego ja zrezygnowałam z rycyny na włosy, choć na brwi i rzęsy działa cuda


Chciałabym sobie kupić jakąś nową torebkę, ale kruca bomba nic ciekawego nie widzą, a jak już, to droga strasznie... A tu sprzęgło do zrobienia
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:09   #4994
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę pierwszy tydzień kuracji Jantarem, babyhair jeszcze nie widzę, ale cudnie błyszczą, odbijają od głowy i są dłużej świeże Czekam niecierpliwie na wysyp nowych włosów

Dodatkowo dobrym sposobem jest olej rycynowy. Bierzesz na miseczkę i kładziesz np na szklance gorącej herbaty, szczotkę do zębów i taki ciepły olej raz kolo razu w głowę wsmarowujesz. Potem cały nabój okręcasz ręcznikiem i po kilku godzinach zmyć. Po kilki miesiącach grzywa jak u tarpana, tylko blondynki ciemnieją od rycyny Dlatego ja zrezygnowałam z rycyny na włosy, choć na brwi i rzęsy działa cuda
To ciemnienie jest spowodowane domknięciem łusek włosa, nie jest to "zwykła" zmiana koloru Za to Jantar naprawdę rozjaśnia włosy, dlatego go zamieniłam na Rzepę.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:19   #4995
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

kupiłam kolejne buty czerwone. Macie jakieś wiosenne stylizacje z czerwonymi butami? Już się nie mogę doczekać wiosny
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 12:22   #4996
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Plotkaraaa Pokaż wiadomość
dostane ten olejek gdzieś w sklepie stacjonarnym czy tylko przez internet ?
Przez internet, na allegro. Ale równie dobrze to może być olej kokosowy kupiony w sklepie spożywczym. Koleżanka kupuje w Piotrze i Pawle.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 13:19   #4997
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
To ciemnienie jest spowodowane domknięciem łusek włosa, nie jest to "zwykła" zmiana koloru Za to Jantar naprawdę rozjaśnia włosy, dlatego go zamieniłam na Rzepę.
No nie wiem, mnie się wydaje że naprawdę ciemniejsze, bo ciemne włosy są mocniejsze... Poza tym włosy mam w niezłej kondycji, dbam i znienacka zaczęły rosnąć ciemniejsze. Nie wpłynęło to (rycyna) na zmianę koloru włosów już istniejących. No i brwi niczym nie molestuję (prócz henny jak mi się raz na dwa miesiące przypomni ) i są dużo ciemniejsze po rycynie. Także ja osobiście wierzę, że przez olej rycynowy włosy rosną ciemniejsze same z siebie, ale nie wykluczam że nie mam racji
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 13:22   #4998
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No nie wiem, mnie się wydaje że naprawdę ciemniejsze, bo ciemne włosy są mocniejsze... Poza tym włosy mam w niezłej kondycji, dbam i znienacka zaczęły rosnąć ciemniejsze. Nie wpłynęło to (rycyna) na zmianę koloru włosów już istniejących. No i brwi niczym nie molestuję (prócz henny jak mi się raz na dwa miesiące przypomni ) i są dużo ciemniejsze po rycynie. Także ja osobiście wierzę, że przez olej rycynowy włosy rosną ciemniejsze same z siebie, ale nie wykluczam że nie mam racji
Kto tam wie, co faktycznie ten rycynek robi Ja zrezygnowałam, bo zmywanie go było wyjątkowo trudne. Czasem dokapuje do masek tylko.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 13:26   #4999
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post38866129

Nowa część wątku, już trzecia
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 13:31   #5000
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
dziewczyny miałyście coś z jedwabiu morwowego? Bo strasznie mi się podoba jedna sukienka, ale nie wiem czy umiałabym o nią zadbać czy tylko pralnia wchodzi w grę?
Jeśli chodzi o jedwab, ja bym prała ręcznie w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do prania. W pralniach różne rzeczy się dzieją , bałabym się oddać tam coś jedwabnego.


Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziękuję, też skorzystałam. Chociaż mam ten krem i uważam, że cena jest wzięta z kosmosu, a sam produkt pozostawia wiele do życzenia. Najlepsza w nim jest ta maleńka tubka, bo noszę ze sobą w torebce, jest wydajny i szybko się wchłania, ale słabo chroni dłonie, szczególnie przy obecnych temperaturach. Najlepszy krem, ktory kiedykolwiek używałam to Anida. Uratował moje dłonie, które przy nawet małym mrozie pękają do krwi, a na to nie pomogły nawet maści od dermatologa. Mój brat też go używa Kosztuje 5zł/100ml (!)
Muszę wypróbować tą Anidę
Od siebie na zimę polecam oliwkową maskę do dłoni Ziaji - tłusta jak czort ale jak się ma założone rękawiczki, to w sumie to nie przeszkadza. Rewelacyjnie chroni przed zimnem


Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość
A gdzie ten klub? Ostatnio byłam na takim indoor cyclingu, gdzie instruktorka usiadła sobie obok rowerka i mówiła tak cicho, że w drugim rzędzie w ogóle jej nie słyszałam
http://www.megasolar.net.pl/


Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kończę pierwszy tydzień kuracji Jantarem, babyhair jeszcze nie widzę, ale cudnie błyszczą, odbijają od głowy i są dłużej świeże Czekam niecierpliwie na wysyp nowych włosów
Oo, to coś dla mnie Czy to ten kosmetyk? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html


Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
kupiłam kolejne buty czerwone. Macie jakieś wiosenne stylizacje z czerwonymi butami? Już się nie mogę doczekać wiosny
Ja coś powinnam mieć, poszukam.
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 13:39   #5001
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Świetna ta torba, u siebie jej nie widziałam, a szkoda.
Ja zamówiłam ostatnio kilka rzeczy - 3 swetry z nowej kolekcji i szary płaszcz (za 99 zł żal go nie brać, zawsze się przyda). Jestem ciekawa tych rzeczy na żywo...Załączniki nie działają.
Świetne zakupy
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 14:07   #5002
alove
Raczkowanie
 
Avatar alove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 74
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

.

Edytowane przez alove
Czas edycji: 2013-02-19 o 20:01
alove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 16:12   #5003
Plotkaraaa
xoxo
 
Avatar Plotkaraaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 11 816
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Przez internet, na allegro. Ale równie dobrze to może być olej kokosowy kupiony w sklepie spożywczym. Koleżanka kupuje w Piotrze i Pawle.
dzięki
__________________
'Niczego nie obiecuj. Obietnice to czas, a czas zawsze przynosi ze sobą jakieś zmiany.'





.
Plotkaraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 17:15   #5004
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony na mrozy polecam Yves Rocher Arnica Essentiel Concentre Grand Froid. Jak dla mnie super! Na początku mega tłusty i dziwnie pachnący, ale potem wysycha ładnie i ślicznie pachnie, a skóra jest w super stanie Polecam zwłaszcza na odśnieżanie samochodu
Potwierdzam, jest fajny

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Witam Was z rana
czeka mnie fatalny weekend - w dwa dni muszę przyswoić ogromną ilość materiału na poniedziałkowy egzamin
nie mam kompletnie na to czasu, ale zaczęłam czytać Ciemniejszą stronę Greya
i tak bardzo chciałabym pojechać sobie na zakupy, pooglądać nowe kolekcje ale niestet pierw sesja, później przyjemności..
Temat włosów przewijał się tu już milion razy i wiem, że opisywałyście dużo fajnych produktów. Czy możecie mi doradzić, co będzie najlepsze dla cienkich włosów ? Zależy mi żeby zaczęło ich więcej rosnąć, bo z moich cieniuteńkich włosów to ciężko cokolwiek zrobić, już nawet "koński ogon" wygląda mało fajnie
Picie lnu ponoć pomaga. Sok z pietruszki i jabłka. Oleje. Masaze głowy. Podejrzewam tez, ze pomoc moze naprzemienne płukanie ciepła i zimną woda. Poprawia to ukrwienie
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:52   #5005
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

dziewczyny, czy ma któraś z Was ten kuferek Mango? Obojętnie jaki kolor, chciałabym zobaczyć jak się prezentuje na żywo, miałybyście może jakieś zdjęcia? Widziałam wcześniej, że jedna z Was kupowała beżowy, ale nie mogę znaleźć zdjęcia...
Bardzo dziękuję za pomoc!

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/to...=1359576519662
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torba mango czarna.jpg (18,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torba.jpg (19,3 KB, 7 załadowań)
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:22   #5006
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ma któraś z Was ten kuferek Mango? Obojętnie jaki kolor, chciałabym zobaczyć jak się prezentuje na żywo, miałybyście może jakieś zdjęcia? Widziałam wcześniej, że jedna z Was kupowała beżowy, ale nie mogę znaleźć zdjęcia...
Bardzo dziękuję za pomoc!

http://shop.mango.com/PL/p0/mango/to...=1359576519662
Ja kupowałam, wstawiam zdjęcie jeszcze raz
wygląda moim zdaniem jak na fotkach katalogowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kuferek mango.jpg (50,2 KB, 54 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:12   #5007
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

dzięki!
nie wiedziałam, że już jest nowy wątek...
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.