Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 18:11   #691
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Racja, tez mam ten problem :/ Wg tego do czego doszlam to ja mam niebieskie (????????) tony, teraz troche zaczerwieniona twarz.. szyja w ogole ani zolta ani rozowa.. no dajcie spokoj :|
A niby tyle kolorow maja podklady mineralne.. no i Lumiere tez jednak troche ich ma..

Chyba zamowie sobie cos, tylko co aa jak dlugo do Was ida przesylki zwykle? bo zalezy mi na czasie i szukam szybkich nadawców
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 18:37   #692
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Racja, tez mam ten problem :/ Wg tego do czego doszlam to ja mam niebieskie (????????) tony, teraz troche zaczerwieniona twarz.. szyja w ogole ani zolta ani rozowa.. no dajcie spokoj :|
A niby tyle kolorow maja podklady mineralne.. no i Lumiere tez jednak troche ich ma..

Chyba zamowie sobie cos, tylko co aa jak dlugo do Was ida przesylki zwykle? bo zalezy mi na czasie i szukam szybkich nadawców
mnie na szczęście Lumiere odpowiada kolorystycznie, bobym sie chyba zapłakała gdyby nie.. (za to z EDM nie mam gotowca muszę mieszać)
Anecka a może spróbuj do nich napisać? chyba nie wiemy jak u nich funkcjonuje obsługa klienta, może a nuż ktoś tam siedzi przytomny i cos doradzi (jak dołączysz pare fotek i opiszesz co i jak)
dla mnie najszybsze są buff'd (7 dni od zlożenia 6od wysyłki) a reszta firm równo po 10 dni od wysyłki (jak cło to 14) jak w zegarku ostatnio działa po prostu..
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 18:45   #693
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Chyba do nich napisze, moze faktycznie doradzą.. ale musze zrobic jakies zdjęcie porządne, a nie wiem kurcze jak u nich na kompie to wyjdzie.
U mnie najszybciej JR minerals szlo bo chyba 4, 5 dni ale nieszczegolnie mi odpowiadaja. Buff'd odpada calkowicie
No dobra wezme juz sobie cos naskrobie do Lumeire i jutro wysle z fotkami..
Dzieki jmw za doradzenie, bym chyba nie wpadla na to Niech mi zmieszaja Med Beige 2.3 i Light Cool hehe
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 19:45   #694
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jmw, dzięki za uwagi.Ale ich neutrale sa brzydkie, takie szare.Jutro będę testować.Jeśli mi niezupełnie podpasuje kolor, ale za to same podkłady będą ok, to tak jak napisałam zamówię 2 i zmieszam. będę mieć zapas na 2 lata Chyba,że EGM okaże się kolorystycznym i formułowym objawieniem Bo z EDM na razie nie trafiłam koloru, choć zamówilam kolejne próbki to pełnowymiarowych brać nie będę, za mała trwałość.Może i tego proszku nie jest tak mało, tylko jak zobaczylam te ciupkie torebeczki to mocno się zdziwiłam.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:25   #695
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No to zdaję relację z używania błyszczyka
Okazało się, że jednak mnie nie wysusza (choć też nie nawilża). Kiedy usta są spierzchnięte bardzo to podkreśla (może to winna odcienia). Ogólnie daruję sobie zakup pełnego opakowania a to ze względu na kolor właśnie.
Strawberry sorbet bardzo mi się podoba w opakowaniu ale na ustach już mniej.
Jest zbyt chłodny i ma taki fioletowy połysk...Czuje się w nim jak jakaś landryna (i nie potrafię dobrać różu, bo wszystkie przy nim wypadają zbyt ciepło).
Mimo wszystko jednak polecam zamówić sobie małą próbeczke i przekonać się na własnych ustach

Ogólnie daruję sobie Lumiere na jakiś czas. Po pierwsze - nie odnalazłam odpowiedniego koloru, po drugie - ani FF, ani VV mi nie odpowiadają na tyle by dalej je zamawiać (może jeszcze kiedyś, kiedy cera się poprawi spróbuje lżejszych formuł).
Błyszczyk mnie nie zachwycił, za to róże są bardzo fajne. Na początku myślałam że Sugarberry jest zbyt brązowy a teraz jestem nim zachwycona (jak dla mnie dużo lepszy niż Spiced Appel) no i Violaceous tez jest świetny
Na szczęście próbki, które mam wystarczą na długo
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 20:31   #696
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

yaminishi, dzięki za relację hmm ja lubię odcienie naturalne, ew. bezbarwne, więc chyba się na taką próbkę jednak skuszę
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:05   #697
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

yaminishi fajnie że pamiętałaś i napisałaś coś więcej o ich błyszczykach. Tak jak mówisz, trzeba samemu kupić próbkę i przetestować.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:26   #698
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
yaminishi, dzięki za relację hmm ja lubię odcienie naturalne, ew. bezbarwne, więc chyba się na taką próbkę jednak skuszę
Ja właśnie też lubie takie bardziej naturalne odcienie i dlatego drażni mnie trochę ta fioletowa poświata U mnie wygląda to jakoś nienaturalnie, ale może przez to, że nie komponuje się z odcieniem cery, oczu czy ust...nie wiem. Ale tak jak mówię, najlepiej przekonać się samemu, ja (mimo, że błyszczyk mnie nie zachwycił) od tej pory mam zamiar przy prawie każdym zamówieniu dobierać jakąś próbkę czegoś do ust (wiadomo więcej do testowania=więcej przyjemności)
Ty też później zdaj relację, im więcej opinii tym lepiej
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
yaminishi fajnie że pamiętałaś i napisałaś coś więcej o ich błyszczykach. Tak jak mówisz, trzeba samemu kupić próbkę i przetestować.
Pamietać, pamiętałam jedynie z pewną nieśmiałością wystawiłam swoją opinię, bo nie chciałabym nikogo wpuścić w maliny
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:32   #699
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

yaminishi, my tu same rozsądne babki wiemy, że to, co służy jednemu, niekoniecznie jest dobre dla innego nie potrzebnie się martwisz
podziwiam Cię za świadomość własnej kolorystyki. ja jakaś zaburzona chyba jestem pod tym względem
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-04-09 o 21:32 Powód: korekta ;)
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:31   #700
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Medium Beige ma odpowiedni dla mnie kolor i tonację, ale formuła cashmere nałożona solo (bez silikonu ani ryżowego EDM) nie jest zbyt kryjąca ani matująca.Owszem, twarz wygląda naturalnie i lekko satynowo, ale bez primera ani rusz, błyszczenie po 2 godz, korektor niezbędny! Jednak EDM intensive bije na głowę i Lumiere cashmere i LaurEss elemental/minimalist pod względem krycia, przy tym wygląda bardzo naturalnie.Coż, będę testować z primerem oraz formułę VV.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:14   #701
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zamawiam chyba to..

fnd_clr: Veena Velvet - Light Med Cool
clr: Cashmere - Light Med Cool
clr: Veena Velvet - Medium Cool
clr: Veena Velvet - Light Medium Beige
clr: Cashmere - Light Med Neutral


+ Light Beige FF

Jeszcze sie zastanawiam nad medium cool, ale raczej warm, goldeny nie dla mnie.. wiec chyba zakoncze to zamowienie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-04-10 o 18:16
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 19:07   #702
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecka, ja również czekam m.in. na medium cool light dla mnie za jaśniutki teraz. jeszcze w lutym był ok.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 12:38   #703
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja w sumie jestem jasna, ale light cool dla mnie jednak za jasny. Z kolei np. Z BGM light neutral za ciemny heh.
Kurde no to bede mieszać pewnie bo czuje ze te kolory mi nie podpasuja.. no i w efekcie wszystkie probki zmieszam
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:10   #704
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

VV nieco lepiej kryje i matuje od Cashmere, ale zdecydowanie trzeba pod Lumierki nakładać puder ryżowy oraz korektor. Niestety nie zachwyciła mnie ta firma.Najszybciej się błyszczę, podkłady są najmniej matujące i kryjące, choć efekt dość ładny i naturalny.Ale pod koniec dnia jakoś podkład zniknął mi z buzi Kolor Medium Beige cashmere jest dobry, Med.Cool Beige 2.3 VV dobry na zimę i wiosnę (jaśniejszy), choć to inna tonacja, dziwne...Spróbuje jeszcze z bazą silikonową, choć przekonania nie mam Coraz bardziej skłaniam się ku EDM, choć mimo wysokiej ceny kusi mnie LaurEss (najlepsza trwałość).Moja ostania nadzieja to EGM. Jak znowu nie trafię z firmą, to zamawiam próbki ciemniejszych kolorów z LaurEss oraz Dream World.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:44   #705
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja dzięki pomocy ( evelinku) odnalazłam w końcu swój kolor w formule Luminesse - Fairly Light Golden , na co mi przyszło że najjaśniejszy kolor pasuje
Cashmere w tym kolorze jest minimalnie za jasny, ale poniewaz one istotnie są raczej mało kryjące (dla mnie to akurat zaleta) to i on się nada
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:52   #706
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Od kilku dni testuje Lumiere i niestety szału nie maFormuła FF odpada całkowice- strasznie widoczna, pory to kratery.Formuła VV nałozona na krzemionke trzymała sie niezle cały dzien, jednak to wciaz nie ten efekt.EDM królują.Mimo to bede jeszcze testowac VV.
Skusze sie tez na bank na zestaw cieni , są sliczne.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 14:11   #707
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przyszla paczka

na razie tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lumiere-podkladyFiolki.jpg (31,6 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere-cienie1a.jpg (81,6 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere-cienie2a.jpg (77,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere-cienie3a.jpg (77,9 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lumiere-roze1a.jpg (45,9 KB, 134 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-04-14 o 16:05
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:49   #708
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

do mnie tez dzis doszedl kit z cieniami-jak milo
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 16:26   #709
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Rzabbo, świetne swatche Lilac kiedyś będzie mój Już widzę, że śliczny kolor
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 16:48   #710
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jmw, cieszę się, że znalazłaś swój kolor.

Ja niestety nie potrafię Neutrale zbyt ziemiste i oliwkowe Goldeny pomarańczowe, a wszystko za ciemne. Przyszedł mi jeszcze Beige, ale jak patrzę na swatche Rzabby, to żałuję, że nie wzięłam Warm. Testowałam w domu w czasie Świąt różne mieszanki, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło. Nic, trzeba próbować. Już teraz mogę powiedzieć, iż formuła FF kryje najlepiej, ale też podkreśla mi pory i szybko spływa. Za to VV trzyma się "jak łysego za włosy", nie wysusza, matuje, ale bez płaskiego efektu, a porów ani śladu, choć muszę nalożyć 2-3 warstwy (to i tak o niebo lepiej niż przy EDM). Tylko do licha ciężkiego, ja chcę moj kolor!

Aha, nie wiem, czy to ja znów nie dopatrzyłam, ale przy zamawianiu sampli nie mogłam kliknąć rozcieńczacza ( biała baza), nie było go na liście. Foch.

Co do cieni- kolory są przepiękne, choć wolałabym, żeby mieli w ofercie coś zbliżonego do matu, bo strasznie drobinkowe są. U mnie na bazie- inaczej się nie da- wytrzymują bez zarzutu ok 6 godzin, później zaczynają się zbierać w załamaniu powieki, lecz nie bledną. To trochę mniej niż np. sypkie cienie bourjois, czy choćby spomniane EDM, aleznajdę na nie sposób.

Teraz zachęcona Waszymi głosami będę musiala spróbować róży, ale o dopiero, jak trochę podreperuję budżet.

No to się wypisałam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 16:52   #711
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

evelinek_r niektore cienie sa matowe
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:02   #712
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Jmw, cieszę się, że znalazłaś swój kolor.

Ja niestety nie potrafię Neutrale zbyt ziemiste i oliwkowe Goldeny pomarańczowe, a wszystko za ciemne. Przyszedł mi jeszcze Beige, ale jak patrzę na swatche Rzabby, to żałuję, że nie wzięłam Warm. Testowałam w domu w czasie Świąt różne mieszanki, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło. Nic, trzeba próbować. Już teraz mogę powiedzieć, iż formuła FF kryje najlepiej, ale też podkreśla mi pory i szybko spływa. Za to VV trzyma się "jak łysego za włosy", nie wysusza, matuje, ale bez płaskiego efektu, a porów ani śladu, choć muszę nalożyć 2-3 warstwy (to i tak o niebo lepiej niż przy EDM). Tylko do licha ciężkiego, ja chcę moj kolor!

Aha, nie wiem, czy to ja znów nie dopatrzyłam, ale przy zamawianiu sampli nie mogłam kliknąć rozcieńczacza ( biała baza), nie było go na liście. Foch.

Co do cieni- kolory są przepiękne, choć wolałabym, żeby mieli w ofercie coś zbliżonego do matu, bo strasznie drobinkowe są. U mnie na bazie- inaczej się nie da- wytrzymują bez zarzutu ok 6 godzin, później zaczynają się zbierać w załamaniu powieki, lecz nie bledną. To trochę mniej niż np. sypkie cienie bourjois, czy choćby spomniane EDM, aleznajdę na nie sposób.

Teraz zachęcona Waszymi głosami będę musiala spróbować róży, ale o dopiero, jak trochę podreperuję budżet.

No to się wypisałam
Przykro mi, że masz problemy z doborem koloru, jak sie okazuje nie Ty pierwsza, może oni istotnie mają nietypowe te odcienie (dla mnie idealne, ale skoro nie mogłam znależć w EDM po tylu próbach to chyba oznacza że ja też jakaś dziwna).

Co do bazy mam wrażenie, że ona nie znalazła wśród odcieni osiągalnych w darmowym zestawie przez zwykłe przeoczenie - istnieje rozmiar sample, kosztuje 1 $, wszystko tak jak normalnie...- może trzeba ich molestować? spróbuję napisać do nich, sprawdzę przy okazji ich customer service (acz nie wierzę że bedą fajniejsi niż Buff'd)

Oni chyba maja maty, acz w mniejszości (Rzabbo piekne zdjęcia, mnie się najbardziej chyba cappucino spodobał, interesują mnie Twoje wrażenia z testów różu Mauvelous, ponoc to ich bestseller, daj znać czy to takie cudo)

Edit: posłałam im zapytanie dot. bazy i dołożyłam link do wątku na Wizażu, niech wiedzą i doceniaja klientki z Polski, że to silna grupa ustanawiajaca trendy etc
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-14 o 18:16 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:17   #713
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja natomiast z odcieni Lumiere jestem zadowolona - a dokładnie z rodziny Warm. Ideał- nie za żołta i nie pomarańczowawa. Aktualnie eksperymentuję, ale coś czuję, że wrócę właśnie do Fairly Lt Warm i Light Warm Beige i Neutral jeszcze też potestuję, choć Neutral chyba nie dla mnie - zbyt szarawe były, ale i też wzięłam za jasny odcień,więc nie chcę tak zaraz skreślać
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 18:40   #714
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja natomiast z odcieni Lumiere jestem zadowolona - a dokładnie z rodziny Warm. Ideał- nie za żołta i nie pomarańczowawa. Aktualnie eksperymentuję, ale coś czuję, że wrócę właśnie do Fairly Lt Warm i Light Warm Beige i Neutral jeszcze też potestuję, choć Neutral chyba nie dla mnie - zbyt szarawe były, ale i też wzięłam za jasny odcień,więc nie chcę tak zaraz skreślać
no dla mnie Warm w tych lekkich fromułach tez są dobre (mimo że główna rodzina są Goldeny) i samą mnie to zdumiewa bo zwykle na brzoskwinko - pomarańczki reaguję alergicznie - w nich ta nuta jest bardziej czerwonawa (tak odbieram Light Warm) i może dlatego mnie nie razi
Edit: Kim z Lumiere odpisała z prędkościa światła, juz dodała do darmowego te bazy białe, ich brak był przeoczeniem
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-14 o 18:51 Powód: dopisek
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:08   #715
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Niestety z przykrością stwierdzam, że Lumiere nie dla mnie. Chociaż Medium Beige cashmere i medium beige cool 2.3 VV kolorem pasują. Obie formuły słabo kryją i matują, szybko znikają z twarzy, nawet z ryżowym EDM efekt dość mizerny Jak nałożę EDM intensive na mokro albo semi-matt na sucho razem z ryżowym to 4 godz. się trzyma, potem trzeba zlikwidowac połysk.Lumiere nie
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 20:28   #716
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no dla mnie Warm w tych lekkich fromułach tez są dobre (mimo że główna rodzina są Goldeny) i samą mnie to zdumiewa bo zwykle na brzoskwinko - pomarańczki reaguję alergicznie - w nich ta nuta jest bardziej czerwonawa (tak odbieram Light Warm) i może dlatego mnie nie razi
Edit: Kim z Lumiere odpisała z prędkościa światła, juz dodała do darmowego te bazy białe, ich brak był przeoczeniem
Mnie w rodzinie Warm Lumiere podoba się to, że nie są aż tak bardzo żółte. Tzn sama mam żółtawy, ciepły odcień cery, ale czasem jak przesadzę z żółtymi tonami w podkładzie, to jest jeszcze gorzej, po podbijam koloryt cery i wyglądam jak Chinka
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:09   #717
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mnie w rodzinie Warm Lumiere podoba się to, że nie są aż tak bardzo żółte. Tzn sama mam żółtawy, ciepły odcień cery, ale czasem jak przesadzę z żółtymi tonami w podkładzie, to jest jeszcze gorzej, po podbijam koloryt cery i wyglądam jak Chinka
o ja mam tak samo, ale akurat lubie siebie a la mała Chinka
Ale chyba na lato Warm sie faktycznie bardziej nadadzą, jakoś to naturalniej wyglada (ech trza bedzie dokupić, ale radosne prognozy odnosnie spadku dolara dodaja mi skrzydeł)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:23   #718
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
o ja mam tak samo, ale akurat lubie siebie a la mała Chinka
Ale chyba na lato Warm sie faktycznie bardziej nadadzą, jakoś to naturalniej wyglada (ech trza bedzie dokupić, ale radosne prognozy odnosnie spadku dolara dodaja mi skrzydeł)
Pamiętam, że byłam zachwycona swoją twarzą wysmarowaną Light Warm Cashmere i Fairly Light Warm Luminesse - zwłaszcza tym drugim. Wprawdzie mało co ta wersja kryła, ale moja cera miała piękny koloryt - sprawiała wypoczętej, zdrowej, bardzo delikatnie muśniętej słońcem - jak po długim urlopie

Jmw - jak mamy cery w tym samym odcieniu, to od teraz będę śledzić twoje typy i wybory kolorystyczne
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 21:35   #719
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Przyszla paczka
na razie tyle
Ja poproszę tymczasowego bana na forum mineralne do końca tego miesiąca, albo i następnego też
Wydaje przez Was takie ilości kasy, że pójdę z torbami!!!
W dodatku ciągle choruję na ten kit 24 cieni
A tu takie zdjęcia.. normalnie zamiast źrenic mam neonowy napis KUP

PS. Cafe Latte to jeden z moich ulubionych cieni
Sepia wygląda cudownie, Cotton Candy... no i Ditto też, czaje się na tą kolekcję.. ale KASA KASA
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 22:14   #720
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja tez przez te zdjecia mam ochote na cienie.. tez by mi sie ban przydal
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.