Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 17:52   #1231
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja osobiscie jakos wole essie niz opi czy orly, ale sa one w sumie porownywalne. essie wygrywa u mnie tym, ze stacjonarnie u nas ma sie do wyboru wielka szafe, a nie 5 kolorow na polce

jestem z siebie dumna, na black friday i cyber monday kliknelam sobie tylko naklejke na iPhone i iPada z decalgirl
nie jestem w ogole zadowolona z obudowy z decalgirl - przyslali mi plastic fantastic i po ok. 2-3 miesiacach zdarla mi sie..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 19:04   #1232
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a ja wczoraj zapomniałam zamówić naklejkę Zagubiłam się w gąszczu sklepów ddd w poszukiwaniu szamponów i wyleciało mi z głowy
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 20:18   #1233
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

No i stało się! Dostałam dziś sms z Douglasa, że jest już MAC (galeria łódzka). Tuż po pracy udałam się tam w celu rozpustnym... Kupiłam podkład, puder blot i rozświetlacz soft and gentle i pompkę do podkładu. Chciałam jeszcze paintpot, ale nie było koloru, który wybrałam. Poszło mi na to prawie 400 stówki, ale jakoś to przeboleje, bo jako gratis do zakupów dostałam... batonik duplo .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 20:33   #1234
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ŁałTo się nazywa nagroda!!! A mi zawsze jakieś próbki perfum wrzucają. Chyba za mało wydaję A przydałoby się coś słodkiego na otarcie łez po wydanej gotówce
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 21:03   #1235
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No i stało się! Dostałam dziś sms z Douglasa, że jest już MAC (galeria łódzka). Tuż po pracy udałam się tam w celu rozpustnym... Kupiłam podkład, puder blot i rozświetlacz soft and gentle i pompkę do podkładu. Chciałam jeszcze paintpot, ale nie było koloru, który wybrałam. Poszło mi na to prawie 400 stówki, ale jakoś to przeboleje, bo jako gratis do zakupów dostałam... batonik duplo .
Gratuluję zakupów, zielenieję z zazdrości
A gratis do zakupów mnie rozwalił Jeszcze o takim prezencie nie słyszałam
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 22:01   #1236
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny mam pytanie
Lata temu dostałam tę paletę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-makijazu.html . Korzysta z niej tylko moja mama, ale upatrzyłam sobie w niej jeden róż do policzków z serii Coffee, z brązowymi cieniami. Róż ma bardzo ładny, delikatny różowy kolor i podoba mi się jak wygląda na moich policzkach. Czy Sephora ma u siebie w sprzedaży ten sam odcień różu jako osobny produkt? Może któraś z Was tutaj pracuje w Sephorze i wie coś na ten temat?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 08:13   #1237
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hej,

Przychodzę do Was po prośbie i z pytaniami

Czy w SP są dostępne również odżywki do paznokci Essie? Nigdy nie rozglądałam się w SP za Essie, więc nie mam zielonego pojęcia co tam można znaleźć.

I drugie, czy odżywka Essie Grow Richer jest jeszcze dostępna? Kupiłam sobie na lotnisku jakieś pół roku temu cała zadowolona, ale teraz szukałam na stronie Essie i jej nie widzę. Są stronger, faster, ale tej mojej nie widzę.

I na koniec ostatnie - czy jest opcja dostać krem Clarinsa w cenie atrakcyjniejszej niż w Seforze z pewnego źródła? Zawsze szłam do sephory i brałam co mi trzeba, ale jak muszę dawać prawie 4 stówki co miesiąc, półtora to pomyślałam, że spróbuję przyoszczędzić chociaż trochę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 08:27   #1238
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hej,

Przychodzę do Was po prośbie i z pytaniami

Czy w SP są dostępne również odżywki do paznokci Essie? Nigdy nie rozglądałam się w SP za Essie, więc nie mam zielonego pojęcia co tam można znaleźć.

I drugie, czy odżywka Essie Grow Richer jest jeszcze dostępna? Kupiłam sobie na lotnisku jakieś pół roku temu cała zadowolona, ale teraz szukałam na stronie Essie i jej nie widzę. Są stronger, faster, ale tej mojej nie widzę.

I na koniec ostatnie - czy jest opcja dostać krem Clarinsa w cenie atrakcyjniejszej niż w Seforze z pewnego źródła? Zawsze szłam do sephory i brałam co mi trzeba, ale jak muszę dawać prawie 4 stówki co miesiąc, półtora to pomyślałam, że spróbuję przyoszczędzić chociaż trochę
Odżywki Essie są w Superpharm, ale nie wiem czy akurat ta. Clarinsa kupuję w perfumerii Dolce, sprawdź tam ceny (świetna obsługa, błyskawiczna wysyłka)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 08:32   #1239
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Odżywki Essie są w Superpharm, ale nie wiem czy akurat ta. Clarinsa kupuję w perfumerii Dolce, sprawdź tam ceny (świetna obsługa, błyskawiczna wysyłka)
Dzięki! Krem jest i to za 261zł tylko. A jak ich polecasz to sobie od razu wezmę Blue Label albo Perfecto Diorowe, za którymi chodzę od jakiegoś czasu i nie mogę dorwać

To muszę przy najbliższej bytności w Trójmieście zahaczyć o jakiś SP i się rozejrzeć za ta odżywka.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 08:32   #1240
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hej,

Przychodzę do Was po prośbie i z pytaniami

Czy w SP są dostępne również odżywki do paznokci Essie? Nigdy nie rozglądałam się w SP za Essie, więc nie mam zielonego pojęcia co tam można znaleźć.

I drugie, czy odżywka Essie Grow Richer jest jeszcze dostępna? Kupiłam sobie na lotnisku jakieś pół roku temu cała zadowolona, ale teraz szukałam na stronie Essie i jej nie widzę. Są stronger, faster, ale tej mojej nie widzę.

I na koniec ostatnie - czy jest opcja dostać krem Clarinsa w cenie atrakcyjniejszej niż w Seforze z pewnego źródła? Zawsze szłam do sephory i brałam co mi trzeba, ale jak muszę dawać prawie 4 stówki co miesiąc, półtora to pomyślałam, że spróbuję przyoszczędzić chociaż trochę
Co do Essie to na standach w SP widziałam wiele produktów, oprócz lakierów kolorowych, więc ta odżywka też powinna być. Nawet jak w danym momencie mają braki w asortymencie, to na standzie i tak powinno być opisane miejsce z nazwą produktu.

Co do kremu Clarinsa to warto też zajrzeć na stronę e-glamour. Zamawiałam tam parę razy i żadnych zastrzeżeń nie mam, a ceny są sporo niższe niż w Sephorze czy Dougim.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 08:37   #1241
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do Essie to na standach w SP widziałam wiele produktów, oprócz lakierów kolorowych, więc ta odżywka też powinna być. Nawet jak w danym momencie mają braki w asortymencie, to na standzie i tak powinno być opisane miejsce z nazwą produktu.

Co do kremu Clarinsa to warto też zajrzeć na stronę e-glamour. Zamawiałam tam parę razy i żadnych zastrzeżeń nie mam, a ceny są sporo niższe niż w Sephorze czy Dougim.
Olu! WOW! Dzięki wielkie!

Tam ten Clarins za 229zł jest! Jeszcze taniej niż w Dolce. Kurcze, dziewczyny, dziękuję Wam bardzo! Normalnie poszłabym pewnie do Douglasa albo Sephy i dała 370zł, bo sama bym się nie odważyła zrobić zakupów w tych sklepach, ale mając Wasze pozytywne opinie nie mam wątpliwości! I jaka szalona oszczędność!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 08:49   #1242
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Olu! WOW! Dzięki wielkie!

Tam ten Clarins za 229zł jest! Jeszcze taniej niż w Dolce. Kurcze, dziewczyny, dziękuję Wam bardzo! Normalnie poszłabym pewnie do Douglasa albo Sephy i dała 370zł, bo sama bym się nie odważyła zrobić zakupów w tych sklepach, ale mając Wasze pozytywne opinie nie mam wątpliwości! I jaka szalona oszczędność!
Cieszę się, że mogłam pomóc .
Jak planuję zakup perfum czy kremu, to zaglądam właśnie na stronę Dolce, e-glamour, czasem perfumerii Pedet i porównuję ceny. Te perfumerie są wg mnie pewne, ja w każdym razie się nie nacięłam. Lubię też Małolepszą, ale tam trochę droga przesyłka jest. Za to obsługa bardzo miła.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 08:50   #1243
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Olu! WOW! Dzięki wielkie!

Tam ten Clarins za 229zł jest! Jeszcze taniej niż w Dolce. Kurcze, dziewczyny, dziękuję Wam bardzo! Normalnie poszłabym pewnie do Douglasa albo Sephy i dała 370zł, bo sama bym się nie odważyła zrobić zakupów w tych sklepach, ale mając Wasze pozytywne opinie nie mam wątpliwości! I jaka szalona oszczędność!
Ola ma rację, e-glamour też jest wart polecenia. Będę dziś albo juro w GB to zerknę, czy jest ta odżywka.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:00   #1244
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ola ma rację, e-glamour też jest wart polecenia. Będę dziś albo juro w GB to zerknę, czy jest ta odżywka.
Dzięki Kochana.

BTW szukam błyszczyka i babeczka w perfumerii poleciła mi Clarinsy wyciskane. Ja od 10 lat przynajmniej błyszczyków nie używałam i nie mam na ten temat żadnej wiedzy ani doświadczenia, a znalazłam na tym e-glamourze taki zestaw. Macie jakieś doświadczenia z tymi błyszczykami?

A jak nie te, to co innego polecacie - transparentny, bez drobinek, nie klejący, z odrobiną koloru, jak Clear Sorbet IsaDory.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:06   #1245
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43987845]10 minut temu w koncu znalazlam Leading Lady i kliknelam. Poswiecilam sie, bo Allegro tez nie lubie, ale... . Nie moge sie doczekac.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Dobra, Toggle to the top tez wzielam. Penny talk dorzucilam .[/QUOTE]


dostałam wczoraj miniatury, TTTT wygląda obłędnie w buteleczce, mam nadzieję na taki sam efekt na paznokciach.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana.

BTW szukam błyszczyka i babeczka w perfumerii poleciła mi Clarinsy wyciskane. Ja od 10 lat przynajmniej błyszczyków nie używałam i nie mam na ten temat żadnej wiedzy ani doświadczenia, a znalazłam na tym e-glamourze taki zestaw. Macie jakieś doświadczenia z tymi błyszczykami?

A jak nie te, to co innego polecacie - transparentny, bez drobinek, nie klejący, z odrobiną koloru, jak Clear Sorbet IsaDory.
te warunki spełnia clarins instant light natural lip perfector, 6 kolorów do wyboru, 3 z drobinkami, 3 bez. bardzo przyjemnie się nosi. ładnie pachnie i nie ma chemicznego posmaku. bardzo polecam. w Douglasie ok 70zł. to te wyciskane właśnie.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2013-12-04 o 09:07
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:18   #1246
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Czy któraś z was używała odżywki do rzęs Rapid Lash? Czy nadaje się dla osoby o bardzo wrażliwych oczach?
Oraz proszę o opinie odnośnie Emulsji nawilżającej Shiseido Ibuki.
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:18   #1247
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie jestem w ogole zadowolona z obudowy z decalgirl - przyslali mi plastic fantastic i po ok. 2-3 miesiacach zdarla mi sie..
ooo, to juz naklejka dluzej wytrzymuje
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
a ja wczoraj zapomniałam zamówić naklejkę Zagubiłam się w gąszczu sklepów ddd w poszukiwaniu szamponów i wyleciało mi z głowy
buuuu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 09:30   #1248
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Szukam szminki w kolorze zimnej, mocnej czerwieni. Takiej która nie będzie się rozmazywać i zostawać na zębach nie musi być od razu lip stain, ale coś dobrego jakościowo. Możecie coś polecić?

Mam przepiękną pleasure me red z maybelline, ale za dużo stresu mnie kosztuje noszenie jej... rozmazuje się okropnie.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 10:29   #1249
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Szukam szminki w kolorze zimnej, mocnej czerwieni. Takiej która nie będzie się rozmazywać i zostawać na zębach nie musi być od razu lip stain, ale coś dobrego jakościowo. Możecie coś polecić?

Mam przepiękną pleasure me red z maybelline, ale za dużo stresu mnie kosztuje noszenie jej... rozmazuje się okropnie.
Chanel Rouge Allure w kolorze Palpitante.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 11:11   #1250
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hej,

Przychodzę do Was po prośbie i z pytaniami

Czy w SP są dostępne również odżywki do paznokci Essie? Nigdy nie rozglądałam się w SP za Essie, więc nie mam zielonego pojęcia co tam można znaleźć.

I drugie, czy odżywka Essie Grow Richer jest jeszcze dostępna? Kupiłam sobie na lotnisku jakieś pół roku temu cała zadowolona, ale teraz szukałam na stronie Essie i jej nie widzę. Są stronger, faster, ale tej mojej nie widzę.

I na koniec ostatnie - czy jest opcja dostać krem Clarinsa w cenie atrakcyjniejszej niż w Seforze z pewnego źródła? Zawsze szłam do sephory i brałam co mi trzeba, ale jak muszę dawać prawie 4 stówki co miesiąc, półtora to pomyślałam, że spróbuję przyoszczędzić chociaż trochę
Na podforum perfumowym jest cała lista perfumerii sprawdzonych(w tym e-glamour, dolce, pedet), nie we wszystkich jednak jest pielęgnacja. Od siebie polecam iperfumy, ale tam opłaca się chyba odbierać tylko osobiście.
Jest również lista sprawdzonych sprzedawców allegrowych.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:13
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:19   #1251
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Na podforum perfumowym jest cała lista perfumerii sprawdzonych(w tym e-glamour, dolce, pedet), nie we wszystkich jednak jest pielęgnacja. Od siebie polecam iperfumy, ale tam opłaca się chyba odbierać tylko osobiście.
Jest również lista sprawdzonych sprzedawców allegrowych.
Dzięki
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:24   #1252
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chanel Rouge Allure w kolorze Palpitante.
Na pewno pójdę sprawdzić ze swatchów trochę w fuksję wpada (co i tak nie zmienia faktu, że jest piękna), ale dzięki twojej podpowiedzi wpadłam na to http://fashionesedaily.com/blog/2013...ure-99-pirate/
Przepadłam. Miałam czekać z zakupem do poświątecznej promocji w Sephorze, ale chyba nie wytrzymam

Dzięki!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:37   #1253
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
I na koniec ostatnie - czy jest opcja dostać krem Clarinsa w cenie atrakcyjniejszej niż w Seforze z pewnego źródła? Zawsze szłam do sephory i brałam co mi trzeba, ale jak muszę dawać prawie 4 stówki co miesiąc, półtora to pomyślałam, że spróbuję przyoszczędzić chociaż trochę
A co to za krem tak lubisz?

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość

dostałam wczoraj miniatury, TTTT wygląda obłędnie w buteleczce, mam nadzieję na taki sam efekt na paznokciach.
A ja nie dostalam nic jeszcze .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chanel Rouge Allure w kolorze Palpitante.
Olu, to ze Papitante wpada u Ciebie w czerwien, bo masz ciemne usta to nie znaczy, ze jest czerwienia. Nicole szuka zimnej, mocnej czerwieni. Nic o nutach rozu, w ktore Palpitante wpada u kazdego nie pisala. Na pewno nie tego szuka.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Nicole, ja ze swojej strony proponuje Pirate. Moze tez na wersje Velvet sie skusisz?
edit: Moze La Fascinante?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:38   #1254
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Na pewno pójdę sprawdzić ze swatchów trochę w fuksję wpada (co i tak nie zmienia faktu, że jest piękna), ale dzięki twojej podpowiedzi wpadłam na to http://fashionesedaily.com/blog/2013...ure-99-pirate/
Przepadłam. Miałam czekać z zakupem do poświątecznej promocji w Sephorze, ale chyba nie wytrzymam

Dzięki!
Własnie o Pirate też miałam pisać, ale jej nie testowałam, więc nie wiem, jaki odcień daje na ustach.
Co do Palpitante, to na moich mocno wybarwionych ustach wychodzi bardziej czerwono, natomiast na ustach bardziej "cielistych" ponoć wybija więcej różu/fuksji. Trzeba sprawdzić i to najlepiej na ustach, bo same swatche "naręczne" mogą nie oddać koloru.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:40   #1255
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44011688]A co to za krem tak lubisz?[/QUOTE]Capital Lumiere na dzień, który stosuję zazwyczaj i na dzień i na noc. I zużywa się strasznie szybko niestety.

Tylko proszę nie komentować, że to krem dla kobiet po 50+, więc co będę stosować za 20 lat, bo wychodzę z założenia, że stosuję to, co służy, a nie to co ma odpowiednią dla mnie naklejkę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:45   #1256
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44011688]
Olu, to ze Papitante wpada u Ciebie w czerwien, bo masz ciemne usta to nie znaczy, ze jest czerwienia. Nicole szuka zimnej, mocnej czerwieni. Nic o nutach rozu, w ktore Palpitante wpada u kazdego nie pisala. Na pewno nie tego szuka.
[/QUOTE]
Dla mnie Palpitante jest zimną mocną czerwienią, dlatego o niej piszę. Nicole, która notabene może mieć też mocno napigmentowane usta, może wziąc mój typ pod uwagę albo nie. Jej wybór. Poza tym każdy opis koloru jest subiektywny.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:46   #1257
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Własnie o Pirate też miałam pisać, ale jej nie testowałam, więc nie wiem, jaki odcień daje na ustach.
Co do Palpitante, to na moich mocno wybarwionych ustach wychodzi bardziej czerwono, natomiast na ustach bardziej "cielistych" ponoć wybija więcej różu/fuksji. Trzeba sprawdzić i to najlepiej na ustach, bo same swatche "naręczne" mogą nie oddać koloru.
Ja to sie w sumie zastanawiam jak to mozliwe, ze wyglada ta szminka czerwono. Przez ciemne usta moze nie walic tak rozem, ale uzyskanie czerwieni w kazdym swietle jest przeciez niemozliwe. Tutaj pokazano ladnie jak wyglada Palpitante.
Choc w sumie kartka jest biala, wiec na Tobie i tak wyglada inczej. U mnie wyglada jak na kartce .

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Capital Lumiere na dzień, który stosuję zazwyczaj i na dzień i na noc. I zużywa się strasznie szybko niestety.

Tylko proszę nie komentować, że to krem dla kobiet po 50+, więc co będę stosować za 20 lat, bo wychodzę z założenia, że stosuję to, co służy, a nie to co ma odpowiednią dla mnie naklejkę
Dziekuje, nie znalam kremu.

Czemu mialabym komentowac, bo nie rozumiem?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:51   #1258
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44011851]Ja to sie w sumie zastanawiam jak to mozliwe, ze wyglada ta szminka czerwono. Przez ciemne usta moze nie walic tak rozem, ale uzyskanie czerwieni w kazdym swietle jest przeciez niemozliwe. Tutaj pokazano ladnie jak wyglada Palpitante.
Choc w sumie kartka jest biala, wiec na Tobie i tak wyglada inczej. U mnie wyglada jak na kartce .

Dziekuje, nie znalam kremu.

Czemu mialabym komentowac, bo nie rozumiem?[/QUOTE]
James to nie o Ciebie personalnie mi chodziło z komentowaniem, ale zdarzyło mi się otrzymać kilka mało przyjemnych komentarzy odnośnie mojej pielęgnacji i mojego wieku, więc się tak skomentowałam asekuracyjnie, żeby znowu się nie naczytać.

Krem bardzo lubię, ale ja mam cerę suchą, ma konsystencję masła i daje zauważalne uczucie odżywienia i nawilżenia, cera robi się taka rozjaśniona i nawet po 2h snu nie wyglądam jak zombie.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:57
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:59   #1259
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James to o Ciebie personalnie mi chodziło z komentowaniem, ale zdarzyło mi się otrzymać kilka mało przyjemnych komentarzy odnośnie mojej pielęgnacji i mojego wieku, więc się tak skomentowałam asekuracyjnie, żeby znowu się nie naczytać.

Krem bardzo lubię, ale ja mam cerę suchą, ma konsystencję masła i daje zauważalne uczucie odżywienia i nawilżenia, cera robi się taka rozjaśniona i nawet po 2h snu nie wyglądam jak zombie.
Rozumiem, ze w pierwszym zdaniu brak przeczenia, bo napisalas, ze o moje komentarze Ci chodzilo .

Dobieranie kremu do wieku to dla mnie zabobon, taki jak "makijaz niszczy skore". Ja laduje na swoja rozne rzeczy. W lecie potrafie uzywam lekkiego kremu dla chlopow, w zimie jak przedobrze z kwasami to nakladam co popdnie (w tym kremy przeciwzmarszczkowe), aby skore odzywic.

Krem z opisu brzmi fajnie. Moj entuzjazm oslabil jednak opis jego wydajnosci.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Mnie ten krem ostatnio zainteresowal. Znasz Hihi?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-04 o 11:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 12:01   #1260
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44012008]Rozumiem, ze w pierwszym zdaniu brak przeczenia, bo napisalas, ze o moje komentarze Ci chodzilo .

Dobieranie kremu do wieku to dla mnie zabobon, taki jak "makijaz niszczy skore". Ja laduje na swoja rozne rzeczy. W lecie potrafie uzywam lekkieog kremu dla chlopow, w zimie jak przedobrze z kwasami to nakladam co popdnie (w tym kremy przeciwzmarszczkowe), aby skore odzywic.

Krem z opisu brzmi fajnie. Moj entuzjazm oslabil jednak opis jego wydajnosci.[/QUOTE]
Poprawiłam się

Z ta wydajnością to ja jestem ułomna, nie sugerowałabym się tym wcale, bo zużywam wszystkie kremy i balsamy w tempie szalonym. Ale biorę kremu ile mi trzeba i aplikuję zarówno na twarz, jaki na szyję oraz częściowo dekolt - tak przynajmniej po obojczyki, bo mam skórę cieniutką i muszę jej pomagać jak mogę. 125ml Tubę antyrostępowego palmersa zużywam w tydzień, max 10 dni
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44012008]Mnie ten krem ostatnio zainteresowal. Znasz Hihi?[/quote]Jeszcze nie znam, ale chętnie bym poznała. Muszę się za próbkami chyba rozejrzeć.

BTW Jaki podkład do suchej cery z żółtymi tonami polecacie? Mam na liście do sprawdzenia teraz YSL Le teint Touche Eclat i szanelkowy Vitalumiere.

Smaruje się teraz skin illusion, kolor ma idealny, ale beznadziejnie się zachowuje na mojej twarzy.

Całe życie narzekałam na cerę mieszano-tłustą, a teraz jak mam suchą to dopiero dostrzegam jak mi było dobrze
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2013-12-04 o 12:07
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.