powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-19, 17:23   #1
elssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5

powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY


Witam serdecznie,
Podjęłam decyzję o powiększeniu biustu, jedyny dylemat to jeszcze tylko metoda cięcia: spod pachy, czy pod biustem?
proszę Was, szczególnie te, które miały cięcie spod pachy o podzielenie się wrazeniami po operacji ( powikłania?, czas gojenia itp.i kwestia wyglądu piersi?
myślę o implantach anatomicznych, teksturowanych, pod mięsień; dobry wybór?
pozdrawiam
elssa
elssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 05:54   #2
nicolaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Mialam kilka lat temu powiekszane piersi, w Polanicy Zdroj. Ciecie bylo spod pachy. Z efektu jestem zadowolona bo cycusie mam szalowe. Lekarz mi doradzil takie ciecie bo po nim piersi wygladaja bardzo naturalnie a z profilu maja ksztalt lezki, czyli sa takie sterczace. Do tej pory nikt mi nie powiedzial ze mam silikonowe cycki bo naprawde nie widac, a blizna pod pacha jest krociuka i w miejscu zgiecia tzn w faldzie skornym. Troszke bardziej boli po operacji,ale bylo warto . Pod biustem zawsze bedzie widac cieniuka kreseczke a piersi sa okragle. Jak masz jakies pytania to odpowiem i doradze. Aha polecam wkladki silikonowe a nie wypelniane sola. Wypelniane sola moga sie odznaczac przy schylaniu sie.
__________________
Angie
nicolaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 12:21   #3
paulala
Przyczajenie
 
Avatar paulala
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Cytat:
Napisane przez elssa
Witam serdecznie,
Podjęłam decyzję o powiększeniu biustu, jedyny dylemat to jeszcze tylko metoda cięcia: spod pachy, czy pod biustem?
proszę Was, szczególnie te, które miały cięcie spod pachy o podzielenie się wrazeniami po operacji ( powikłania?, czas gojenia itp.i kwestia wyglądu piersi?
myślę o implantach anatomicznych, teksturowanych, pod mięsień; dobry wybór?
pozdrawiam
elssa
witaj ja mam właśnie anatomiczne,pod mięsień,z wyglądu piersi jestem bardzo zadowolona.
Jeśli zdecydujesz się na anatomy,to cięcie pod pachą odpada,gdyż tym cięciem nie wprowadza się anatomicznych implantów.

Cytat:
Napisane przez nicolaga
Mialam kilka lat temu powiekszane piersi, w Polanicy Zdroj. Ciecie bylo spod pachy. Z efektu jestem zadowolona bo cycusie mam szalowe. Lekarz mi doradzil takie ciecie bo po nim piersi wygladaja bardzo naturalnie a z profilu maja ksztalt lezki
ja też robiłam piersi w polanicy
lecz nie zgodzę się z tym,że rodzaj cięcia ma wpływ na kształt piersi.Kształt łezki właśnie osiąga się łatwiej implantami anatomicznymi

tu masz więcej info
http://www.beautywpolsce.com/forum/v...er=asc&start=0

Edytowane przez paulala
Czas edycji: 2005-12-27 o 14:53
paulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:24   #4
elssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Witaj Paulala,
bardzo dziękuję za odp. zastanawiam się, czy nie przesadze z wielkością; lekarz doradził mi przy moim wzroście i budowie ( w sumie średnio -szczupła) 180 cm; anatomiczne teksurowane 445 cpg+tall mentor; cięcie pod biustem, pod mięsień;co myślisz? nie za duże? jak mierzyłam w staniku było ok, pełne, ładne; ale teraz mam wątpliwości;
mam do Ciebie pytanie: kiedy faktycznie mogłas po operacji samodzielnie umyć głowę, ubrać się, no i ...pracować; bardzo się stresuję faktem, ze będe miała tylko jakieś 10 dni na całą akcję pod hasłem rekonwalescencja
elssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:35   #5
elssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Witaj Nicolaga, bardzo dziękuję za odp. lekarz doradził mi przy moim wzroście i budowie ( w sumie średnio -szczupła) 180 cm; anatomiczne teksturowane 445 cpg+tall mentor; cięcie pod biustem, pod mięsień;co myślisz? nie za duże? jak mierzyłam w staniku było ok, pełne, ładne; ale teraz mam wątpliwości;
mam do Ciebie pytanie: kiedy faktycznie mogłas po operacji samodzielnie umyć głowę, ubrać się, no i ...pracować; bardzo się stresuję faktem, ze będe miała tylko jakieś 10 dni na całą akcję pod hasłem rekonwalescencja
elssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 16:48   #6
paulala
Przyczajenie
 
Avatar paulala
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Proces gojenia to sprawa bardzo indywidualna,ale nie ważne jak kto to przechodzi ,to i tak przez miesiąc należy unikać wysiłku fizycznego.Na wszystkie pytania,również te dotyczące rozmiaru znajdziesz odpowiedzi tu
http://www.beautywpolsce.com/forum/
__________________
pozdrawiam
paulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:31   #7
elssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

dziękuję Ci dobra kobieto a jak u Ciebie, Paulala, przebiegał proces gojenia, kiedy wróciłas do normalnego funkcjonowania? i napisz proszę jaką wielkość implantów sobie wybrałaś? czy anatomy są w dotyku w miarę naturalne czy też twarde?jak duża była opuchlizna po op w stosunku do końcowego efektu?
pozdrawiam serdecznie
elssa
elssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 14:02   #8
bumer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Witam wszystkich.
Mam pytanie do nicolagi.Który lekarz Ci robił zabieg. Jestem zainteresowana cięciem pod pachą .Jeśli możesz napisz jakiej wielkosci piersi miałaś przed operacją a jakie masz teraz oraz jak duże masz implanty?
bumer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:38   #9
Lawisto
Raczkowanie
 
Avatar Lawisto
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

ja slyszalam o powiekszaniu biustu przez pepek ZERO BLIZN!!
Lawisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:44   #10
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

ja również jestem zdecydowana na taką operację ale niestety jest to jeszcze odległe ponieważ jestem w trakcie zbierania pieniążków ja myślałam żeby wybrać się do doktora Andrzeja Sankowskiego -wszędzie w TV i w ogóle jest proszony o wypowiedź jako fachowiec więc wydaje mi się że warto mu zaufać. A jak myślicie,czy usuwanie cellulitisu w klinikach chirirgi plastycznej przynosi spodziewane efekty?
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:22   #11
chmureczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Wlasnie,jaka jest teraz roznica w rozmiarze? I ile zaplacilyscie drogie panie za swoje operacje?
chmureczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 10:02   #12
bumer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Czytając na forum opinie o doktorze SANKOWSKIM pojawiło się kilka informacji,że
jest przereklamowany i nie wszystko wychodzi mu tak dobrze jak powinno.Ja z nim nie miałam do czynienia ,więc piszę tylko to ,co wyczytałam.
bumer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 23:10   #13
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

To właśnie doktor Sankowski będzie wykonywał operacje w polskiej wersji programu : "Chcę być piękna" więc zobaczę go w akcji , efekty jego pracy i zdecyduję jak to z nim naprawdę jest
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 15:14   #14
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

Cytat:
Napisane przez vikuska
MayDiva mam do Ciebie pytanie, bo widzę że jesteś...
Możesz mi w skrócie powiedzieć co Ci zepsuł Senkowski bo parę osób go chwali i w rankingu wprost jest na pierwszym miejscu co do operacji powiększania piersi....

Też się kiedyś sugerowałam tym rankingiem.
Ja przed operacją byłam jeszcze u innych lekarzy-do Sankowskiego czekało się najdłuzej, więc u niego byłam na końcu. Inni zalecali wkładki od 350 w górę-on zaczął od 225, wywalczyłam 350 w sumie na 3 konsultacjach.A i tak skończyłam z 310cc.
Ja przed ciążą miałam 90 cm w biuście, zawsze szczuplutka byłam jak trzcinka tylko cycki duże. Po ciąży zostało mi puste 84cm.Więc oczytwiste dla mnie było, żeby to wypełnić trzeba by uzyskać po op z 92cm-mam po operacji 87cm.To była pierwsze co mnie zaskoczyło. Od razu po op opuchnięte piersi były puste nad brodawką!!!
Ale ja juz bym zaakceptowała tą "wielkość" gdyby nie te wszystkie inne "ALE" jakie miałam. Lewa pierś miała dziwny kształt od samego początku, była oddalona od środka mostka dużo dalej niż prawa, nie dała się przesuwać do środka i była niżej.
Po za tym coś mi się "porobiło"z gruczołami, które były ułożone w postaci dwóch bułek położonych po obu stronach brodawki. Asymetria brodawek została powiększona do prawie 3 cm, i stare fałdy wyglądały koszmiarnie-nie były wogóle naciągnięte, tylko dzieliły piersi. Ale lekarze byli zachwyceni-mówili, że trzeba czekać na efekt końcowy. Byłam po op na dwóch konsultacjach-zawsze słyszałam to samo-JEST SUPER!!!!!!więc czekałam.

Jednak piersi wyglądały coraz gorzej, a po 4 -5msc mięśnie zaczęły dodatkowo dzielić mi piersi na jeszcze dwie częsci.
By utwierdzić się w tym, że nie zwariowałam umówiłam się na konsultację do dwóch innych lekarzy. Obaj stwierdzili to samo- implant za mały, kieszenie za duże, mięśnie nie tak odseparowane .
Umówiłam się do P&C. I tydzień przed konsultacją u nich implant zerwał torebkę łącznotkankową (obaj lekarze mówili , że cos takiego moze się zdarzyć w tych za dużych kieszeniach) i "opadł " na dół piersi.

Następnego dnia P&C przyjęli mnie na wczesniejszą konsultację. Wszystkie moje uwagi zostałe skwitowane-jest pięknie, piersi są równiutkie, nic się na nich nie dzieli, i nawet teraz (tzn po pęknięciu torebki) wyglądają SUPER.Pokazali mi moje piersi z przed operacji i powiedzieli że nikt inny nie zrobiłby mi ładniejszych piersi. Miesiąc panią poboli i nic więcej się nie stanie. Dla spokoju prosze zrobić USG piersi-na skierowaniu napisali "bliżej nie określone dolegliwości". A radiolog tylko spojrzał i powiedział ,że to torebka pękła i implant się przesunął, ale tego nie zdiagnozuje się na USG-i nic nie wyszło.
Zostałam z niczym-tzn z obolałym, urwanym cyckiem i lekarzami którzy są dumni ze swego dzieła, i twierdzą że nic takiego się nie stało. Bez diagnozy, bez opieki-tragedia.

Zrobiłam rezonans magnetyczny-i cały kunszt operacji mam na 150zdjęciach. Pozatym okazało się , że ten obsunięty implant jest dziurawy!!!!!! Jak to się stało, że taki implant jest dziurawy ? Wg mnie został uszkodzony w czasie operacji i taki mi zaszyli. I wszystkie moje dolegliwości lewej piersi od samego początku były związane własnie z tą dziurą.

I nagle teraz jak się dowiedzieli o tej dziurze, bez problemu, od ręki chcieli mnie operować.

Tylko o tym,że ta dziura tam jest dowiedziałam się dzięki własnej determinacji, a jedyną pomoc jaką uzyskałam po zerwaniu torebki była pomoc nie od nich-tylko od pani dr, która zajęła się nie swoją pacjentką.

pierwsze zdj-5 msc po operacji, lewa pierś wyraznie "dziwna".

drugie zdj-kilka godz po zerwaniu torebki, na niebiesko zaznaczone o ile przesunął się implant, taki stan widział Sankowski-i podobno wyglądało to suer dobrze.

trzecie zd-po miesiącu od zerwania, wyraznie widać jak implant opadł w dół ,w boczną część piersi.

czwarte zd.-obraz z rezonansu mag, lewy implant wyraznie przesunięty, strasznie pofałdowany(odbicie lustrzane. lewa pierś z prawej strony)

piate zd.- super piersi wg Lmbasa i Sankowskiego, zdjęcie po zerwaniu, taki stan panowie lekarze widzieli na ostatniej konsultacji, zgodnie orzekli, że są to równiutkie i piękne piersi.
Ikonki załączonych zdjęć


Historia mojej znajomej,ale napewno nie bedzie miala nic przeciwko jesli moze uda sie uratowac kogokolwiek przed tym co ja spotkalo

Edytowane przez TiNi87
Czas edycji: 2009-12-05 o 15:15
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:43   #15
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: powiększanie piersi- CIęCIE SPOD PACHY

kochana nasza Tini
wszystkich we wszystkich wątkach przestrzega prze tym oszołomem
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.