Ciężki do pozbycia się - łupież - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-27, 18:00   #1
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655

Ciężki do pozbycia się - łupież


Dziewczyny macie jakieś sprawdzone szampony , płukanki lub wcierki na łupież ?? Borykam sie z nim od bardzo długiego czasu i nic mi nie pomaga Uzywalam Nizoralu ale mi tylko podraznil skalp i łupież sie powiększył . Mialam tez Vichy na poczatku był super ale pod koniec butelki zaczol rowniez mnie podrażniać . Obecnie mam Ketoxin Forte ale po uzyciu go po raz 3 widze ze łupież jest wiekszy i wypadanie wlosow nasila sie po nim. Olejki odpadaja bo mam po nich wzmozone wypadanie włosów . Dodam ze nie swedzi mnie skalp , nie mam jakis plam na skórze ani łupież nie " sypie " sie nie mam go na ubraniach etc. Odkąd go mam zaczeło mi wiecej wlosow wypadac i nie moge sobie z nim dać rady . POMÓŻCIE!!
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 18:51   #2
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone szampony , płukanki lub wcierki na łupież ?? Borykam sie z nim od bardzo długiego czasu i nic mi nie pomaga Uzywalam Nizoralu ale mi tylko podraznil skalp i łupież sie powiększył . Mialam tez Vichy na poczatku był super ale pod koniec butelki zaczol rowniez mnie podrażniać . Obecnie mam Ketoxin Forte ale po uzyciu go po raz 3 widze ze łupież jest wiekszy i wypadanie wlosow nasila sie po nim. Olejki odpadaja bo mam po nich wzmozone wypadanie włosów . Dodam ze nie swedzi mnie skalp , nie mam jakis plam na skórze ani łupież nie " sypie " sie nie mam go na ubraniach etc. Odkąd go mam zaczeło mi wiecej wlosow wypadac i nie moge sobie z nim dać rady . POMÓŻCIE!!
bo masz podrazniony skalp od tych mocnych palących wręcz szamponów przeciwłupieżowych radze ci je ostawic na jakis czas i kupic zwykly szampon jakis delikatny na razie czasem taki jest lepszy niz te cale dziadowskie nizorale czy head and schoulders.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 19:39   #3
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Mojemu TŻ pomógł taki szampon: Pharmaceris H, Sebopurin
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 19:43   #4
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Może delikatny peeling skalpu [np. odżywka lekka -isana z babassu - i cukier]? I balsam przeciwłupieżowy Green Pharmacy [rossman] ?

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Mnie to pomogło

Oleje z resztą też. Na początku - mocne wypadanie. Ale to chyba normalne, bo stare włosy są wypychane przez nowe, młode. Po dwóch tygodniach olejowania miałam pełno baby hair
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 10:34   #5
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Mi pomógł Clear ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ol-2-in-1.html, a uzywałam już wcześniej head&shoulders i nic. Mojemu mężowi też pomógł clear tylko kupił sobie jakiś granatowy do męskiej skóry głowy. Ale polecam ten, tylko stosuj przynajmniej z dwa tygodnie, nie zrażaj się że po jednym myciu ciągle jest. A szampon jest bardzo dobry, łagodzi tez uczucie swędzenia głowy. Sama długo go stosowałam, nawet jak już wyleczyłam łupież bo dobrze nim mi się myło włosy i miałam takie uczucie czystej i wyleczonej skóry głowy.



A tu jest jego zmienione opakowanie: http://www.rossnet.pl/Produkt/Clear-...-wlosow,108315

Powodzenia!!!

Edytowane przez Leili
Czas edycji: 2012-07-28 o 10:38
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:02   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

A może by tak na początek poznać przyczynę lupieżu? Na przykład u dermatologa.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 12:20   #7
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;35559531]A może by tak na początek poznać przyczynę lupieżu? Na przykład u dermatologa.[/QUOTE]


Na wizyte czekam i czekam . Mieszkam w Irlandii a tu do dermatologa dostac sie graniczy z cudem


Dzięki dziewczyny !! Faktycznie juz chyba od tych wszystkich ciezkich szamponow mogl mi sie wysuszyc skalp i bardziej podraznic. Wypróbuje ten Clear moze akurat . Jeszcze raz dziękuje !
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 10:48   #8
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

A nie myślałaś o wizycie u dermatologa? Może on doradziłby ci jakich profesjonalnych kosmetyków uzyć?
__________________
[ross_i]672249[/ross_i]
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:05   #9
FireWire
Raczkowanie
 
Avatar FireWire
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 113
GG do FireWire
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Częste mycie głowy może przyczynić się do łupieżu. Włosy robią się tłuste, ponieważ skóra wytwarza łój w celu nawilżenia/natłuszczenia włosów. Gdy skóra jest przesuszona, złuszcza się i stąd łupież.
UNIKAJ:
szamponów a la 2 w 1. Osobno powinna być odżywka i osobno szampon. Inne preparaty 2 w 1 mają składniki łączące, co obciąża włosy. I stąd może być również wypadanie.

Czasami zmiana szamponu używanego na co dzień dużo daje. Ja osobiście używam szamponów nivea long repear i do loków. Ale z czasami wypadają włosy, zmieniam na timotei, i po pewnym czasie wracam. A po drugie, słabe włosy dają miejsce tym nowym, pięknym. Wypadanie i łupież może być też skutkiem złego odżywiania.

Odstaw szampony przeciwłupieżowe. One wysuszają, jak to wcześniej wspomniano. Spróbuj zaleceń dobrego fryzjera, z naciskiem na 'dobrego'. Bądź zapytaj w aptece ; )
FireWire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 18:52   #10
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Na wizyte czekam i czekam . Mieszkam w Irlandii a tu do dermatologa dostac sie graniczy z cudem


Dzięki dziewczyny !! Faktycznie juz chyba od tych wszystkich ciezkich szamponow mogl mi sie wysuszyc skalp i bardziej podraznic. Wypróbuje ten Clear moze akurat . Jeszcze raz dziękuje !
Wypróbuj, warto mi pomógł... a jak Tobie nie pomoże to faktycznie może wizyta u dermatologa, ale ja tam bym najpierw spróbowała środków ogólnodostepnych.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 23:00   #11
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Ja łupież mam odkąd pamiętam... Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Używałam Selsun Blue i w sumie pomógł mi dość dobrze i miałam spokój z łupieżem na bardzo długi czas. Niestety ta dolegliwość ma to do siebie, że wraca...

Aktualnie myję głowę szamponem Catzy i moja skóra głowy chyba go lubi bo po jego użyciu nic mnie nie swędzi, skóra jest złagodzona, a i łupież stopniowo się zmniejsza.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 21:55   #12
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Jeśli Ketoxin Forte nie pomógł (a szkoda bo to jeden z dwóch moich ulubionych szamponów przeciwłupieżowych - mam na myśli oczywiście tą starą wersję Ketoxinu: z ketokonazolem i kofeiną) to może mój drugi faworyt da radę: szampon dziegciowy Polytar Liquid. Tego używałam gdy miałam problem z łupieżem.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:46   #13
SalonMagia_eu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Ja używam Nizoralu i jest dobry, nawet bardzo dobry!!
Tak jak polecają na opakowaniu używam co dwa tygodnie, a pomiędzy nim używam innego zwykłego szamponu przeciwłupiezowego.
Teraz akurat mam szampon firmy Ziaja do włosów przetłuszczających się.Zwykłe szampony nie rozwiązują problemu, ale przynajmniej też nie podrażniają skóry tworząc powstawanie białych łusek.Jest to więc dobre uzupełnienie kuracji.
Dawniej używałam szamponu przeciwłupieżowego 2 w 1 z odżywką kojącą firmy Neutralia.Naprawdę rewelacja!!! Jesli ktoś mi powie czy gdzies w Polsce można go obecnie kupić to dajcie znać (awerkameleon@interia.pl) , bo od ponad 3 lat nigdzie go już nie spotkałam.
Tak więc najlepsze rozwiązanie Nizoral+Neutralia szampon przeciwłupiezowy 2w1...
SalonMagia_eu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:56   #14
nika1401
Raczkowanie
 
Avatar nika1401
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 116
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Mi pomógł szampon Tż-ta, Elseve,męski,przeciwłupie żowy, można go stosować na co dzień bo jedt bardzo delikatny,już po jednym umyciu lupiez znikł, polecam
__________________

"Bez człowieka szczęścia nie osiągniesz."
Ja


Tak, lubię życie


WYMIENIĘ:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36488238
nika1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:18   #15
UrszulaKonieczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 9
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

W dzisiejszych czasach właściwie każdy z nas ma lub miał kiedyś łupież Trudno się z nim walczy, ale mimo to można się go skutecznie pozbyć. <reklama>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-03 o 20:21 Powód: reklama
UrszulaKonieczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 21:31   #16
EKORUPRECHT2580
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Łupież jak łupież. Zazwyczaj używam męskich szamponów przeciwpłupieżowych, np. Timotei, uważam, że są one bardziej skuteczne. Pomaga również Nizoral, ale jest droższy oczywiście. Gorszym problemem jest natomiast łupież pstry, który też mnie dopadł ostatnio. Mam dziwne "wykwity" na skórze, prawie jak albinos. W tej chwili stosuję płyn Clotrimazolum. Nie wiem kiedy to zniknie
EKORUPRECHT2580 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 15:08   #17
OL_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Ja też miałam bardzo duży problem z łupieżem. Mam ciemne włosy więć to było bardzo widoczne. Zaczełam stosować szampon który ma środki grzybobójcze i pomaga. http://preparatynalysienie.pl/proble...eciwlupiezowy/
OL_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 22:38   #18
blendafm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Polecam szampon Head & Shoulders, naprawdę działa, a przy okazji nie obciąża włosów i pozostawia na nich całkiem miły zapach. Można kupić go w wielu rodzajach, ja szczególnie lubię mentolowy
blendafm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:10   #19
zdesowa
Przyczajenie
 
Avatar zdesowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Cytat:
Napisane przez EKORUPRECHT2580 Pokaż wiadomość
Łupież jak łupież. Zazwyczaj używam męskich szamponów przeciwpłupieżowych, np. Timotei, uważam, że są one bardziej skuteczne. Pomaga również Nizoral, ale jest droższy oczywiście. Gorszym problemem jest natomiast łupież pstry, który też mnie dopadł ostatnio. Mam dziwne "wykwity" na skórze, prawie jak albinos. W tej chwili stosuję płyn Clotrimazolum. Nie wiem kiedy to zniknie
O pstrym jest oddzielny temat, jednak moim zdaniem Clotrimazolum jest mało skuteczne. Szybciej pomógł mi Pityver.
__________________
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
zdesowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 12:14   #20
rydzonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

A jak wygląda ten Twój łupież? Taki biały, sypiący się czy swędzące plamy na głowie?

Ja mam plamy na głowie i nie wiem czy to od zwykłego, niezaleczonego łupieżu czy ten pstry łupież, o którym wspominacie ;( Od czego to się mogło porobić, przecież myję włosy dość często ;/
rydzonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 09:52   #21
siewesta
Przyczajenie
 
Avatar siewesta
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Cytat:
Napisane przez rydzonka Pokaż wiadomość
Ja mam plamy na głowie i nie wiem czy to od zwykłego, niezaleczonego łupieżu czy ten pstry łupież, o którym wspominacie ;( Od czego to się mogło porobić, przecież myję włosy dość często ;/
Daj jakieś zdjęcia to może pomogę. Najlepiej iść do dermatologa, ale zakładam, że nie masz czasu skoro pytasz na forum. Jeżeli nie wiesz, a chcesz spróbować podleczyć plamy to na pewno nie zaszkodzi pityver - jest naturalny, dlatego nie musisz obawiać się go używać.
__________________
Pozdrawiam!!!!!!!!
siewesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 11:35   #22
romekkredek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Polecam ogólnie naturalne szampony, tylko i wyłącznie.
romekkredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:18   #23
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

z problemem łupieżu trzeba iść koniecznie do dermatologa poniewaz jest kilka rodzajow lupiezu ktore wymagają innego leczenia, ja mialam az taki problem ze dostalam specyfik ze sterydami : O ale przeszło jak ręką odjął
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 12:11   #24
kloverka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Cytat:
Napisane przez jargiza Pokaż wiadomość
Sterydy są na tyle mocne, ze ja zanim zaczęłabym je brac poszlabym do drugiego dermatologa. Przeciez to masa skutków ubocznych...
Niestety zgadzam się, ale skoro masz mocne objawy to może lekarz uznał, że nic innego nie pomoże. A próbowaliście domowe sposoby?
kloverka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 22:04   #25
martynaly1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 10
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Dwa razy w życiu miałam problem z łupieżem i na szczęście już mi to nie powraca . Ja zastosowałam szampon z head&schulders . Słyszałam o nim kilka złych opinii , ale u mnie się sprawdził .
martynaly1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 20:00   #26
mikeonex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

zapytaj u dermatologa
__________________
toppillen.eu
mikeonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 21:00   #27
201703200911
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 16
Łupież tłusty

Tak, widziałam podobny temat, ale ludzie raczej tam opisywali pomoc na łupież suchy, żadna z rad nie była mi przydatna . I ta masa reklam...

Zacznę od tego że już długi czas temu dostałam łupież. Zaczęłam na własną rękę stosować Nizoral, ale tylko pogorszył sprawę - z łupieżu suchego zrobił się łupież tłusty, na dodatek zaczęła niemiłosiernie swędzieć mnie głowa. Pirolam również nie pomógł. Zrobiłam dłuższą przerwę od tych palących szamponów, używałam naturalnych łaogdnych szamponów (Vianek), ale problem nie minął. Nawet gdy stosowałam olejek herbaciany.



Poszłam do dermatolog, na NFZ, przepisała mi Ketoxin. Poużywałam - nic to nie dało, głowa wręcz jeszcze bardziej swędziała. Potem naszukałam się po opiniach w necie dermatolog prywatnie - masa świetnych opinii, wszyscy polecają, że niby wyleczyła im każdy problem. Poszłam, zapłaciłam 130 zł. Obejrzała bardzo dokładnie,wydała się bardzo profesjonalna, potwierdziła łupież tłusty, przepisała mi specjalistyczny szampon Vichy w biało-zielonej buteleczce, a gdyby po 3 tygodniach nie było widać poprawy to dostałam na receptę tabletki Flucorta (+ dalsze używanie szamponu). Spytałam 'co jeśli nawet tabletki nie pomogą?'. Powiedziała 'nie ma mowy, wszystkim którzy do mnie przyszli z takim problemem te tabletki ostatecznie pomogły jeśli nie pomógł szampon'.



Tak więc... Minęły już 2 miesiące, szampon nie pomógł, tabletki nie pomogły... Robiłam wszystko z zaleceniami. Głowa swędzi (oczywiście nie cały czas tylko napadami), że wścieku można dostać, a na palcu zostaje sporo łupieżu :/ Czy ktoś borykał się z tym problemem (podkreślam - łupież TŁUSTY, nie osypujący się) i go wyleczył? Jeśli tak to napiszcie proszę czym, nawet jeśli to na receptę. Oczywiście że wybiorę się jeszcze raz (nie wiem czy do niej czy do kogoś innego?), ale jestem biednym studentem (), który za wszystko płaci sam i nie powiem że niefajnie wszystkie oszczędności pakować w lekarzy (chociaż wiem że zdrowie najważniejsze... ale równocześnie leczę się u dentysty i już mi sił brak że nie mam teraz na nic więcej, dlatego szukam czegoś skutecznego a nie wydawać kilka stow na paru dermatologów + leki).

Ktoś pomoże? Może to inny poważniejszy problem skoro nic nie pomaga? Ale dermatolog potwierdziła łupież tłusty...
201703200911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 12:18   #28
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Ja co prawda nie mam jakiegos ciezkiego do pozbycia sie lupiezu, ale pojawia sie u mnie co jakis czas, wtedy kupowalam H&S a jak lupiez znikal to odstawialam i potem szampon wywalam, bo tracil waznosc. Teraz pomyslalam sobie-o nie! i kupilam w biendronce szampon przeciwlupiezowy nazwy nie pamietam, ale CHYBA car&go cos takiego... w kazdym razie kosztowal 4,50 i pozbyl sie lupiezu, a mi nie bedzie szkoda kasy jak znow przeterminowany produkt trafi do kosza. Warto sprobowac
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 20:55   #29
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Też mam ten problem. Ostatnio zakupiłam w aptece środek o nazwie Salicylol. Koszt ok. 15 zł. Wtarłam w skórę głowy i pochodziłam tak z 2 godziny. Nawilżył ją i zredukował łupież Po umyciu włosów nie czułam już pieczenia i swędzenia. W 95% składa się z oleju rycynowego, więc również liczę na przyspieszony porost i ograniczenie wypadania. Do tej pory jedyna rzecz, która mi cokolwiek pomogła
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 09:25   #30
Sawanl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 103
Dot.: Ciężki do pozbycia się - łupież

Dziewczyny. Mam pytanie. Mianowicie mam prblem z łupiezem. Jednak teraz jest on wiekszy niż kiedykolwiek indziej. Mianowicie poczatkowo zaczeło się od głowy, potem przeszło na obrzeża owłosionej skóry głowy a szyi a teraz.... przechodzi to na plecy i dekolt. Robia mi się delikatne plamki. Białe i ciemne. Jestem zapisana do lekarza rodzinnego ale dopiero pod koniec tygodnia. Czy to moze byc łupież pstry?
Sawanl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-19 11:13:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.