Podziękowania dla rodziców innaczej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 15:09   #1
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518

Podziękowania dla rodziców innaczej


Zastanawiamy się jak zrobić podziękowania dla rodziców,nie chcemy robić tak jak robi większość,czyli kosz z kwiatami ,czy słodycze .Mój narzeczony wymyślił ze na weselu to tylko powiemy,, dziekujemy rodzicom,,a takie podziękowanie byśmy zrobili bardziej kameralnie ,czyli po weselu jak będa gotowe albumy to zaprosimy oboje rodziców do restauracji na kolację i dziękując że nas wychowali damy im nasze albumy.Sami organizujemy nasze wesele i sami za wszystko płacimy,co myślicie na ten temat
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:25   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My sami nie chcieliśmy robić za bardzo podziękować, więc nie było tańca w kółku rodzice dostali fotoksiązki ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej i jedno w wielkim formacie w antyramie oraz kartę do hotelu gdzie i my się zatrzymaliśmy po weselu ( często pokoje są w cenie, ale my mieliśmy wesele w restauracji)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:32   #3
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

my po weselu tez zatrzymamy się w hotelu,gdzieś ok tygodnia a potem pojedziemy w podróż poślubną
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:39   #4
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

jest już jeden wielki wątek na temat podziękowań dla rodziców...
poszperaj tam
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 23:44   #5
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

kwestia tego kto płaci za wesele jest moim zdaniem drugorzędna. Dziękujecie za wychowanie, miłość i wsparcie. Podziękowanie z albumami w restauracji w moim mniemaniu tez jest miłe, ale dla starszego pokolenia bardzo liczy się ten miły gest właśnie na Waszym weselu. Zgodnie z zasadą cieszmy się razem
Rodzicom może być trochę przykro, że na weselu nawet zwykłego 'dziękuję' przy wszystkich gościach nie usłyszeli (naprawdę weź pod uwagę - to są ludzie starej daty - wiem po swoich). Nie musicie im dawać kwiatów czy prezentów, wystarczy że zadedykujecie im piosenkę i mocno wyściskacie! Jeśli nie chcecie tańca w kółku wystarczy dziękuję i uściski - będzie im miło.
Album ze zdjęciami podarowaliśmy rodzicom jako prezenty na Boże Narodzenie (ślub mieliśmy pod koniec sierpnia) i naprawdę się ucieszyli (sama wyklejałam zdjęcia).

Edytowane przez flawless
Czas edycji: 2011-08-09 o 23:45
flawless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 06:51   #6
Aneksss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 153
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

ja tez nie chcialam tradycyjnych podziekowan, ktos opowiadal kiedys o slowach podziekowania w kosciele, po mszy, jak jeszcze wszyscy sa w kosciele. ale przyszli tesciowie nie wyobrazaja sobie wesela bez podziekowan, wiec prawdopodobnie podziekowanie bedzie takie:
1. prezentacja w power poincie: mieszanka zdjec,naszych i rodzicow
2. kosz ze slodkosciami - przy tym sie upiera moj TZ
3. drzewka do posadzenia- za 20 lat bedziemy pod nimi siadac i wspominac nasz slub

i na pewno nie bedzie piosenki cudownych rodzicow mam.
Aneksss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 12:39   #7
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez Aneksss Pokaż wiadomość
ja tez nie chcialam tradycyjnych podziekowan, ktos opowiadal kiedys o slowach podziekowania w kosciele, po mszy, jak jeszcze wszyscy sa w kosciele. ale przyszli tesciowie nie wyobrazaja sobie wesela bez podziekowan, wiec prawdopodobnie podziekowanie bedzie takie:
1. prezentacja w power poincie: mieszanka zdjec,naszych i rodzicow
2. kosz ze slodkosciami - przy tym sie upiera moj TZ
3. drzewka do posadzenia- za 20 lat bedziemy pod nimi siadac i wspominac nasz slub

i na pewno nie bedzie piosenki cudownych rodzicow mam.
dokładnie jak u mnie - nie lubię tej piosenki, a to tańczenie w kółeczku według mnie jest strasznie naciągane... takie nienaturalne.
My chcemy, zaraz po pierwszym tańcu, najpierw odczytać tekst podziękowań, które dostaną rodzice na ozdobnych rulonach, potem powiedzieć coś od siebie, podejść z prezentami (chyba dodatkowo mamy dostaną po kwiatku w doniczce, a tatowie jakiś alkohol) i po tym odśpiewamy 100 lat i orkiestra zaprosi wszystkich do zabawy
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 14:09   #8
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
kwestia tego kto płaci za wesele jest moim zdaniem drugorzędna. Dziękujecie za wychowanie, miłość i wsparcie. Podziękowanie z albumami w restauracji w moim mniemaniu tez jest miłe, ale dla starszego pokolenia bardzo liczy się ten miły gest właśnie na Waszym weselu. Zgodnie z zasadą cieszmy się razem
Rodzicom może być trochę przykro, że na weselu nawet zwykłego 'dziękuję' przy wszystkich gościach nie usłyszeli (naprawdę weź pod uwagę - to są ludzie starej daty - wiem po swoich). Nie musicie im dawać kwiatów czy prezentów, wystarczy że zadedykujecie im piosenkę i mocno wyściskacie! Jeśli nie chcecie tańca w kółku wystarczy dziękuję i uściski - będzie im miło.
Album ze zdjęciami podarowaliśmy rodzicom jako prezenty na Boże Narodzenie (ślub mieliśmy pod koniec sierpnia) i naprawdę się ucieszyli (sama wyklejałam zdjęcia).
Napisałam o tym że płacimy sami za wesele dlatego że dla mojej siostry to praktycznie mama i teściowa organizowały wesele i siostra wygłosiła piękną formułkę że dziękuje za wesele ,pomoc i za wychowanie i miłość.Ja chcę wygłosić też na weselu ale coś bardzo skromnego,np.dziekujemy rodzicom za wychowanie i miłość.I to wszystko bez zadnej specjalnej piosenki i bez zadnych prezentów.U siostry to obie mamy dostały kosze ze słodyczami a ojcowie alkohol.
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 11:07   #9
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Myślę, że w podziękowaniach dla rodziców chodzi o to, żeby im było miło.
U nas będzie piosenka "Cudownych rodziców", mimo, że tak "oklepana". Wiem, że naszym rodzicom będzie przyjemnie ją usłyszeć, a to jest dla nas najważniejsze. Ponadto uważam, że czy ta piosenka będzie taka, czy inna, czy będziemy tańczyć w kółku czy nie, moje podziękowania będą tak samo szczere.
Chcemy też wyświetlić prezentację zdjęć, a rodzice dostaną kosze ze słodyczami i po małym upominku dla każdego z osobna.
Na pewno nie będziemy nic mówić do mikrofonu, ani wygłaszać żadnych sztucznych formułek.

Edytowane przez Almariel
Czas edycji: 2011-08-11 o 11:09
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:27   #10
lila26
Raczkowanie
 
Avatar lila26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 198
GG do lila26
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

U nas dajemy kosze ze słodyczami, alkoholem itd..i włożymy do nich ramki drewniane z naszym zdjęciem i podziękowaniami, nie będzie żadnych kółek i piosenek - szczerze podziękujemy za wychowanie miłość itd.., a na końcu 100 lat

Każdy ma swoje zdanie i robi w swoim guście
__________________
Porażka inspiruje zwycięzców. To jest ich największy sekret.
lila26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 21:40   #11
emylkaZ
Raczkowanie
 
Avatar emylkaZ
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Bo w kółku, albo z piosenką to nieszczere.
Każdy robi jak chce, ale trzeba zaznaczyć co jest szczere, a co nie.
emylkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 12:32   #12
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My dziękujemy wręczając dyplomy wzorowane na dyplomie ukończenia studiów. Bez tańców, kółeczek...jedynie przed oczepinami podziękujemy gościom za przybycie i rodzicom za pomoc. Ewentualnie jakiś toast za zdrowie rodziców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dyplom1.jpg (69,2 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dyplom2.jpg (65,8 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dyplom3.jpg (55,7 KB, 278 załadowań)
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 13:48   #13
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
My dziękujemy wręczając dyplomy wzorowane na dyplomie ukończenia studiów. Bez tańców, kółeczek...jedynie przed oczepinami podziękujemy gościom za przybycie i rodzicom za pomoc. Ewentualnie jakiś toast za zdrowie rodziców
Fajny pomysł,bardzo mi się podoba
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:16   #14
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
My dziękujemy wręczając dyplomy wzorowane na dyplomie ukończenia studiów. Bez tańców, kółeczek...jedynie przed oczepinami podziękujemy gościom za przybycie i rodzicom za pomoc. Ewentualnie jakiś toast za zdrowie rodziców
i sam ten dyplom dajecie?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:57   #15
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Na chwilę obecną nie wymyśliliśmy jeszcze, czy będziemy do tego dodawać jakieś kwiaty (nie kosz, tylko małe bukieciki), czy może butelkę dobrego wina...Mamy w domu cztery dyplomy i jeszcze co najmniej dwa tygodnie na zastanowienie. Możliwości jest wiele, a myślę, że te dyplomy są same w sobie dość oryginalne, więc ewentualne dodatki można potraktować już bardziej standardowo.
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 15:31   #16
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My nakręciiśmy filmik z podziękowaniem dla Rodziców, który zostanie wyświetlony podczas wesela.Potem wręczymy Rodzicom drzewka Bonsai i odśpiewamy Stol Lat.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 15:35   #17
tomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Witam,
jednym z bardziej oryginalnych prezentów jakie widziałem były dobrze odrestaurowane, powiększone i oprawione zdjęcie rodziców z ich młodości, może nawet z czasów narzeczeństwa.
__________________
Tomek
https://wizaz.pl/Mikroreklama
tomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 22:22   #18
schmitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
Zastanawiamy się jak zrobić podziękowania dla rodziców,nie chcemy robić tak jak robi większość,czyli kosz z kwiatami ,czy słodycze .Mój narzeczony wymyślił ze na weselu to tylko powiemy,, dziekujemy rodzicom,,a takie podziękowanie byśmy zrobili bardziej kameralnie ,czyli po weselu jak będa gotowe albumy to zaprosimy oboje rodziców do restauracji na kolację i dziękując że nas wychowali damy im nasze albumy.Sami organizujemy nasze wesele i sami za wszystko płacimy,co myślicie na ten temat
myślę, że to dobry pomysl z wyjątkiem tego, że zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony gość, który później sto lat będzie gadał na temat tego, że została odśpiewana rodzicom tylko piosenka, i że nawet słodyczy nie dostali.

mam ten sam problem, koszy ze slodyczami absolutnie nie chcę. wychodze za mąż za 3 tygodnie. ostatnio widzialam, że pojawiły się w sprzedarzy takie fajne statuetki w kształcie serca (swoją drogą jedna waży pewnie dobrze ponad 3 kg - naprawdę solidne) na ktorych mozesz sobie wygrawerowac co tylko chcesz, tekst, zdjęcie, etc., wyglądają naprawdę fajnie poza tym, że jest to rekwizyt, który będzie później trzeba ciagle odkurzać z kurzu.
jednak uważam, że jakaś taka stała pamiątka powinna być.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
My nakręciiśmy filmik z podziękowaniem dla Rodziców, który zostanie wyświetlony podczas wesela.Potem wręczymy Rodzicom drzewka Bonsai i odśpiewamy Stol Lat.
też myślałam o filmiku + ewentualną prezentacją, bo obawiam sie, że wszystkie slowa, które będę chciała powiedzieć gdzieś mi ulecą. muszę się tylko zorientować, czy na naszej sali jest możliwość wyświetlenia czegoś takiego.
schmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 22:34   #19
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez schmitt Pokaż wiadomość
myślę, że to dobry pomysl z wyjątkiem tego, że zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony gość, który później sto lat będzie gadał na temat tego, że została odśpiewana rodzicom tylko piosenka, i że nawet słodyczy nie dostali.

mam ten sam problem, koszy ze slodyczami absolutnie nie chcę. wychodze za mąż za 3 tygodnie. ostatnio widzialam, że pojawiły się w sprzedarzy takie fajne statuetki w kształcie serca (swoją drogą jedna waży pewnie dobrze ponad 3 kg - naprawdę solidne) na ktorych mozesz sobie wygrawerowac co tylko chcesz, tekst, zdjęcie, etc., wyglądają naprawdę fajnie poza tym, że jest to rekwizyt, który będzie później trzeba ciagle odkurzać z kurzu.
jednak uważam, że jakaś taka stała pamiątka powinna być.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------



też myślałam o filmiku + ewentualną prezentacją, bo obawiam sie, że wszystkie slowa, które będę chciała powiedzieć gdzieś mi ulecą. muszę się tylko zorientować, czy na naszej sali jest możliwość wyświetlenia czegoś takiego.
koszy ze słodyczami też nie chcę,absolutnie a kwiatów to i tak będzie dużo na weselu
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 09:36   #20
schmitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
koszy ze słodyczami też nie chcę,absolutnie a kwiatów to i tak będzie dużo na weselu
mam nadzieje, że u nas będzie mniej, bo nie chcieliśmy kwiatów.
schmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 21:01   #21
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Schmitt ale my w naszym filmik nic nie robimy.To jest taki clip,a podziękowania malujemy na kartkach papieru.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:01   #22
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez schmitt Pokaż wiadomość
myślę, że to dobry pomysl z wyjątkiem tego, że zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony gość, który później sto lat będzie gadał na temat tego, że została odśpiewana rodzicom tylko piosenka, i że nawet słodyczy nie dostali.
To żaden wyznacznik. Wierz mi, ZAWSZE znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która nic Ci nie powie w twarz, ale po imprezie będzie gadać - że kotlet za mały, zupa za słona, wódka za ciepła, kieliszki za małe/za duże, muzyka za głośna/za cicha, godzina za wczesna/za późna itd. itp.. Nie przejmujcie się tym dziewczyny

Modelowy przykład: skromne przyjęcie poślubne w ogrodzie, na stojąco. Tylko seniorzy dostali fotele do siedzenia, postawione przy samym stole z jedzonkiem. I kto był naburmuszony? Seniorka, która stwierdziła, że impreza to skandal, bo nikt jej jedzenia nie podawał (!) i wyszła głodna
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 23:31   #23
schmitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Schmitt ale my w naszym filmik nic nie robimy.To jest taki clip,a podziękowania malujemy na kartkach papieru.
a. w takim razie mam nieco inne zamierzenia

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To żaden wyznacznik. Wierz mi, ZAWSZE znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która nic Ci nie powie w twarz, ale po imprezie będzie gadać - że kotlet za mały, zupa za słona, wódka za ciepła, kieliszki za małe/za duże, muzyka za głośna/za cicha, godzina za wczesna/za późna itd. itp.. Nie przejmujcie się tym dziewczyny

Modelowy przykład: skromne przyjęcie poślubne w ogrodzie, na stojąco. Tylko seniorzy dostali fotele do siedzenia, postawione przy samym stole z jedzonkiem. I kto był naburmuszony? Seniorka, która stwierdziła, że impreza to skandal, bo nikt jej jedzenia nie podawał (!) i wyszła głodna
aj wiem, to jest oczywiste i smutne za razem, ale od początku jestem świadoma tego, że wszystkim się nie dogodzi, jeden będzie narzekał na kotleta, następny na ziemniaki, jeszcze inny na coś innego później pewnie będę się wściekać, ale teraz to po mnie spływa.

ludzie zazwyczaj są śmieszni.
schmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 00:46   #24
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Z tym narzekaniem to prawda,zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekać.Na przykład moja kuzynka ma męża który nienawidzi tańca ale na wesela razem z żoną chodzi ,tylko że ta żona to po każdym weselu narzeka że nie było się z kim bawić
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:12   #25
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Ja też jeszcze nie wiem jakie podziękowanie "usmażyć" dla naszych rodziców. Kwiaty wychodzą z opcji ponieważ zamiast kwiatów poprosiliśmy gości aby kupili przybory szkolne, książki itd., które po ślubie zawieziemy do Domu Dziecka. Natomiast na sali będziemy mieć projektor i pomyślałam, że mały pokaz z najciekawszymi zdjęciami z naszego życia w trakcie ładnej piosenki będzie miłe. Chcieliśmy zafundować rodzicom jakiś weekendowy wypad być może do zakopanego, ale wiele osób nam to odradza, a i nie wiemy jak będzie z kaską. Poza tym Aneksss podsunęła mi dobry pomysł z kupnem drzewka do zasadzenia. Dzięki. Moi rodzice mają dom a narzeczonego działkę, więc myślę że nasi rodzice będą zadowoleni. Chyba, że macie jakieś inne ciekawe i oryginalne propozycje
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 06:37   #26
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez Fresh Face Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie wiem jakie podziękowanie "usmażyć" dla naszych rodziców. Kwiaty wychodzą z opcji ponieważ zamiast kwiatów poprosiliśmy gości aby kupili przybory szkolne, książki itd., które po ślubie zawieziemy do Domu Dziecka. Natomiast na sali będziemy mieć projektor i pomyślałam, że mały pokaz z najciekawszymi zdjęciami z naszego życia w trakcie ładnej piosenki będzie miłe. Chcieliśmy zafundować rodzicom jakiś weekendowy wypad być może do zakopanego, ale wiele osób nam to odradza, a i nie wiemy jak będzie z kaską. Poza tym Aneksss podsunęła mi dobry pomysł z kupnem drzewka do zasadzenia. Dzięki. Moi rodzice mają dom a narzeczonego działkę, więc myślę że nasi rodzice będą zadowoleni. Chyba, że macie jakieś inne ciekawe i oryginalne propozycje
Mnie też ten pomysł z drzewkiem się spodobał. Teraz pytanie jakie ma być?
Owocowe, iglaczek ?
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:03   #27
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

jest fajna stronka internetowa http://www.drzewkonaprezent.pl/,
na której wszystkie drzewka są dokładnie opisane, ich historia, znaczenie itd. ja myślałam o drzewku oliwkowym lub dzika wiśnia
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 13:42   #28
kelis82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Super pomysł z tym drzewkiem!!!

My braliśmy slub 2 lata temu, dziękowaliśmy rodzicom w czasie wesela. Powiedzieliśmy tekst, bardzo wzruszający i piękny...Ledwo powstrzymałam łzy...Potem podarowaliśmy rodzicom prezenty- anioły z drewna żeby teraz on ich strzegły, tak jak oni do tej pory nas....albumy na zdjęcia ślubne- to wszystko w przezroczystej folii, w środku posypane suszona lawendą, przewiązane lawendową wstążką i z kwiatem suszonej lawendy dopiętym do wstążki...Potem taniec w parach- ja z teściem, mój M. z moja mamą, a mój tata z teściową...Potem się jakoś zmieniliśmy...A piosenka- Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat" wyszło bardzo fajnie
__________________
zaproszenia ślubne
kelis82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 10:51   #29
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez kelis82 Pokaż wiadomość
Super pomysł z tym drzewkiem!!!

My braliśmy slub 2 lata temu, dziękowaliśmy rodzicom w czasie wesela. Powiedzieliśmy tekst, bardzo wzruszający i piękny...Ledwo powstrzymałam łzy...Potem podarowaliśmy rodzicom prezenty- anioły z drewna żeby teraz on ich strzegły, tak jak oni do tej pory nas....albumy na zdjęcia ślubne- to wszystko w przezroczystej folii, w środku posypane suszona lawendą, przewiązane lawendową wstążką i z kwiatem suszonej lawendy dopiętym do wstążki...Potem taniec w parach- ja z teściem, mój M. z moja mamą, a mój tata z teściową...Potem się jakoś zmieniliśmy...A piosenka- Anny Jantar "Radość najpiękniejszych lat" wyszło bardzo fajnie
To fajnie musiało wyjść, przynajmniej nie standardowo
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:01   #30
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My robimy u mojej znajomej malarki obrazy dla Rodziców przedstawiające ich dzieci, czyli nas.
Żeby nie czuli się samotni i zawsze mieli nas uśmiechniętych (na ścianie, ale zawsze. :P)
Już nie mogę się doczekać efektu końcowego!
Poza tym, oczywiście piękne bukiety.
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 23:24:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.