znieczulica? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 17:13   #1
nick_OLA
Raczkowanie
 
Avatar nick_OLA
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 358

znieczulica?


hmm ... zainspirowało mnie zachowanie kilkorga z moich znajomych ...

zastanawiam się czy ludzie w dzisiejszych czasach są tak zagonieni że nie stać ich nawet na złożenie życzeń znajomym ... czy tak zazdrośni że wolą nie życzyć nikomu nawet tradycyjnego szczęśliwego nowego roku?

wysłałam życzenia najbliższym znajomym - jak co roku - każdemu z nich życzę dobrze i szczerze - nie jestem zwolenniczką rozsyłania jakichś rymowanek metodą "prześlij wszystkim" ... dla każdego staram się ułożyć życzenia takie które obrazują to czego życzę danej osobie

natomiast w zamian dostałam może tylko parę odpowiedzi z życzeniami dla mnie hmm tu nie chodzi o to że jestem nie lubiana czy coś nie traktuję życzenia komuś czegoś tylko po to aby potem ktoś życzył mi - ABSOLUTNIE NIE! ale jakoś tak przykro mi się zrobiło gdy okazało się że bliskich znajomych nawet nie stać na wszystkiego dobrego w Nowym Roku

chociaż w sumie - jak mają składać nieszczere życzenia to fuck-tycznie lepiej aby nic nie mówili/pisali

najbaradziej zastanawia mnie fakt - co tkwi takiego w ludziach że nie są tak serdeczni i życzliwi? czy są tak zazdrośni? że boją się że życząc komuś wszystkiego naj - jeszcze mu się to spełni

pojęcia nie mam

jednak czuję niesmak po tym jak się zachowali i jednocześnie troszkę odsłonili swoje karty takim zachowaniem ...

no chyba że nie chcieli być fałszywi - i po prostu nie chcą mi życzyć szczęścia i zdrowia

w takim razie czy są naprawdę moimi znajomymi

************************* ******
************************* ******
************************* ******

nie myśłcie że się użalam nad sobą i potrzebuję pocieszenia po prostu zastanawia mnie takie zachowanie i pomyślunek takich ludzi

jednocześnie korzystając z okazji życzę Wizażankom wszystkiego najlepszego w tym roku, miłości i szczęścia .... życzliwych Wam osób i prawdziwych przyjaźni
__________________
Masz ręce, aby dawać
Serce, aby kochać
I ramiona, które są dokładnie tak długie
Byś zdołał nimi drugiego obejmować


Phil Bosmans

Edytowane przez nick_OLA
Czas edycji: 2009-01-01 o 17:14 Powód: literówka
nick_OLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:29   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez nick_OLA Pokaż wiadomość
hmm ... zainspirowało mnie zachowanie kilkorga z moich znajomych ...

zastanawiam się czy ludzie w dzisiejszych czasach są tak zagonieni że nie stać ich nawet na złożenie życzeń znajomym ... czy tak zazdrośni że wolą nie życzyć nikomu nawet tradycyjnego szczęśliwego nowego roku?

wysłałam życzenia najbliższym znajomym - jak co roku - każdemu z nich życzę dobrze i szczerze - nie jestem zwolenniczką rozsyłania jakichś rymowanek metodą "prześlij wszystkim" ... dla każdego staram się ułożyć życzenia takie które obrazują to czego życzę danej osobie

natomiast w zamian dostałam może tylko parę odpowiedzi z życzeniami dla mnie hmm tu nie chodzi o to że jestem nie lubiana czy coś nie traktuję życzenia komuś czegoś tylko po to aby potem ktoś życzył mi - ABSOLUTNIE NIE! ale jakoś tak przykro mi się zrobiło gdy okazało się że bliskich znajomych nawet nie stać na wszystkiego dobrego w Nowym Roku

chociaż w sumie - jak mają składać nieszczere życzenia to fuck-tycznie lepiej aby nic nie mówili/pisali

najbaradziej zastanawia mnie fakt - co tkwi takiego w ludziach że nie są tak serdeczni i życzliwi? czy są tak zazdrośni? że boją się że życząc komuś wszystkiego naj - jeszcze mu się to spełni

pojęcia nie mam

jednak czuję niesmak po tym jak się zachowali i jednocześnie troszkę odsłonili swoje karty takim zachowaniem ...

no chyba że nie chcieli być fałszywi - i po prostu nie chcą mi życzyć szczęścia i zdrowia

w takim razie czy są naprawdę moimi znajomymi

************************* ******
************************* ******
************************* ******

nie myśłcie że się użalam nad sobą i potrzebuję pocieszenia po prostu zastanawia mnie takie zachowanie i pomyślunek takich ludzi

jednocześnie korzystając z okazji życzę Wizażankom wszystkiego najlepszego w tym roku, miłości i szczęścia .... życzliwych Wam osób i prawdziwych przyjaźni
To nie znieczulica, to olewatorstwo.
A może nie znają tego zwyczau składania sobie życzeń nowrocznych czy świątecznych, bo u nich w dmach nie kultywuje się tej tradycji?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:34   #3
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: znieczulica?

Może nie "znieczulica"... Ale też czuję taki niedosyt po wczorajszym dniu...

Wprawdzie nigdzie nie byłam, siedziałam w domku więc miałam czas na wysyłanie życzeń. Na pewno więcej czasu, niz ktoś, kto imprezował.

Jednak...
Same z siebie to tylko 3 osoby wysłały mi zyczenia (mój brat, kolega, którego poznałam zaledwie miesiąc temu i szefowa - u której miałam praktyki w wakacje).
Ja wysłałam sporo życzeń, część osób odesłała, część nie...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:37   #4
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: znieczulica?

ehh takie zachowanie jest na prawdę żałosne
Miałam kilka takich TYPÓW na Nk wysłałam im życzenia noworoczne a niektórzy z nich w ogóle nie odpisali mimo, iż widziałam ich na liście
zastanawiam się o co takim ludziom chodzi
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:38   #5
laurenn
Raczkowanie
 
Avatar laurenn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: znieczulica?

Hmm . Szczerze mówiąc, życzenia złożyły mi tylko 4 najbliższe mi osoby. I to mi w zupełności wystarcza. Jeżeli inni znajomi ( z którymi nie rozmawiałam przez np. pół roku) po prostu tacy, którzy o mnie zapomnieli, przypomną sobie nagle i wyślą wierszyk, to chyba wolę go nie dostawać wcale, bo wiem, że są to życzenia nieszczere.
__________________

Szczęście polega na dokładnym oznaczeniu, co w naszym życiu ma być tą jedyną rzeczą naprawdę potrzebną i na pogodnej rezygnacji z całej reszty.
Thomas Merton
laurenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:45   #6
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: znieczulica?

ja tez to zauwazyłąm,ale co roku wyciągam wnioski.
wysyłam tylko tym ,co mnie wysyłają.a jeśli "zapomniani przeze mnie" sie zreflektują i poślą życzenia,to szybciutko odsyłam.
jednak mam coś na usprawiedliwienie.
o okresie świątecznym nie było problemu,ale wczoraj nie doszedł żaden z moich MMS-ów,ktore posłałam.juz trzy potwierdzenia wróciły,że mms nie doszedł.sporóbowałam jeszcze raz i znów nic.
chyba dam sobie spokój i pośle zwykłego.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:50   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: znieczulica?

Ja też wysłałam sporo życzeń, nie wszyscy odpisali. Hm, tylko, że mnie to nie rusza. Chyba jetem nieczuła
Wystarcza mi to, że im jest miło
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 17:54   #8
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: znieczulica?

Ja się z czymś takim nie spotkałam, zawsze prędzej czy później dostaję wiadomość zwrotną (choćby na gg- jeśli ktoś np nie ma kasy na smsa...) A Ci, którzy nie odezwali się np w Święta, pomimo, że ja im życzenia wysłałam, to nadrabiają to w Sylwestra i piszą sami z siebie Ale może ja mam jakiś dziwnych znajomych
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:00   #9
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: znieczulica?

mi sie awet nie chce bawic z wysyłaniem życzeń, 2-3 osoby z którymi naprawde mam super kontakt. Ja w tym roku dostałam kilka wierszyków, jakos mnie nie specjalnie cieszy i bawi wysyłanie tego, wiec jak od kogos dostane to poprostu odpisuje dziekuje i nawzajem.. troche nie rozumiem tego oburzenia ze ktos na zyczenia nie odpisał bo ma znieczulice
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:00   #10
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: znieczulica?

może jestem jakaś kompletnie nieczuła ale nienawidze życzeń. ani nie lubie sama ich składać, ani jak inni mi składają. jak ktoś mi wyśle jakieś to odpisuje najwyżej 'nawzajem'. i to nie znaczy, że nie życzę komuś szcześcia albo że jestem zazdrosna.
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun

Edytowane przez liquefy
Czas edycji: 2009-01-01 o 18:02
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:05   #11
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: znieczulica?

Mnie to wkurza, jak ktoś nie odpisze na życzenia chociażby tego głupiego "Dziękuję i nawzajem". Nie jestem interesowna, ale ze względu na kulturę i szacunek do osoby, która wysyła życzenia, powinno się odpisać COKOLWIEK.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 18:11   #12
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Mnie to wkurza, jak ktoś nie odpisze na życzenia chociażby tego głupiego "Dziękuję i nawzajem". Nie jestem interesowna, ale ze względu na kulturę i szacunek do osoby, która wysyła życzenia, powinno się odpisać COKOLWIEK.
Też przyznam, że to przykre Ja bliskim osobom zawsze wysyłam życzenia smsem/ pocztą/kartkę internetową

Te osoby raczej też piszą do mnie

Ale jak ktoś nie odp.mimo, że ma możliwość to trochę przykre jednak
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:12   #13
arktyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: znieczulica?

Rozumiem, że jet Ci przykro, że Twoi znajomi się nie postarali tak jak powinni.
Ale myślę, że trochę przesadzasz nazywając to znieczulicą.
Ja wysyłam życzenia znajomym, ale odpowiedzi, podziękowania czy odwzajemnienia życzeń oczekuję tylko od tych najbliższych.
Znam osoby, które bardzo nie lubią składania życzeń, ani ich otrzymywania. Jeśli jakieś otrzymają, podziękują i to wszystko.

Jeśli naprawdę to Cię zabolało, to porozmawiaj z nimi po przerwie świątecznej i zapytaj z uśmiechem, z żartem czy dostali od Ciebie życzenia. Mogli przeczytać i zapomnieć, niechcący skasować, wiadomość mogła nie dojść. Wyślą Ci przy następnej okazji.
Wyluzuj

Czytałam Twój podpis, niech się znajomi, którzy Ci nie wysłali życzeń martwią o swoje złamane/zwichnięte kostki w Nowym Roku
arktyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:24   #14
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: znieczulica?

Ja skladam tylko zyczenia tym osoba ktorym chce zlozyc, ktorym skladam co roku , co roku od nich dostaje rowniez- nie zastanwiam sie nawet czy bedzie rewaz, czy ktos wyslal ot tak bo wypada i nie licze na odpowiedz , czuje potrzebe to pisze i zycze szczerze

w sumie w tym roku zaskoczylam sie bardzo pozytywnie kilka razy , na moje urodziny gdzie dostalam sms z zyczeniami od osob z ktorymi kontakt bliski sie urwal dawnooo temu ,na swiata i tak samo w tym roku na sylwestra odezwalo sie kilka osob z zyczeniami gdzie nie spodziewalabym sie ich nigdy w zyciu od wlasnie tych osob mile ze pamietali i mam nadzieje ze ktos jak dostanie ode mnie , a nie odpisze pomysli sobie tak samo Wazne ze ja spelnie swoja potrzebe i ja bede zadowolona ze pokazalam komus ze pamietam- a poza tym ja strasznie lubie skladac zyczenia
I szczerze powiedziawszy wolalabym sto razy bardziej zeby jak ktos dostanie ode mnie zyczenia jezeli ma tylko odpisac bo tak wypada to niech nie odpisuje bo zyczenia powinny byc szczere i tylko szczere , a nie odpisane na odwal sie zeby komus nie bylo glupio bo ktos mu wyslal..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2009-01-01 o 18:33
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:29   #15
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: znieczulica?

A ja tam nikomu życzeń nie wysłałam. Jeśli ktoś mi wysłał, to odpisałam - no, chyba że to był perfidnie skopiowany wierszyk z internetu. Czy to znaczy, że mam znieczulicę? Wielu osobom życzę dobrze i nawet im to mówię, ale bez okazji!

Tylko życzenia urodzinowe składam zawsze. A "wesołych świąt" i "szczęśliwego nowego roku" jakoś zwyczajnie mnie już nudzą...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:31   #16
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: znieczulica?

A może po prostu dostali tak dużo życzeń,że zapomnieli wszystkim odpisać?
Ja przyznaję,że zawsze dostaję wiele życzeń smsowo około północy i staram się odpowiedzieć na wszystkie ale czasem może zdarzyć się np koniec karty
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:43   #17
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: znieczulica?

Nie lubię składać życzeń, nie bawią mnie te idiotyczne wierszyki z internetu. Czasem odpisuję na otrzymane życzenia, ale nie zawsze. Natomiast zawsze składam życzenia urodzinowe, napisane od siebie, żadne gotowce i tyle musi moim znajomym wystarczyć. No cóż, nieczuła jestem
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:54   #18
Lady No Nick
Raczkowanie
 
Avatar Lady No Nick
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Boat
Wiadomości: 378
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Nie lubię składać życzeń, nie bawią mnie te idiotyczne wierszyki z internetu. Czasem odpisuję na otrzymane życzenia, ale nie zawsze. Natomiast zawsze składam życzenia urodzinowe, napisane od siebie, żadne gotowce i tyle musi moim znajomym wystarczyć. No cóż, nieczuła jestem
Ja tak samo
__________________
Zadrutowana od 16.06 i 01.09 /2008r.

Lady No Nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:57   #19
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: znieczulica?

Ja na święta życzyłam ludziom też szczęśliwego nowego roku, więc w sylwestra nic nie wysyłałam. Ogólnie nie bawią mnie te wierszyki, ale może dla niektórych to miłe, więc wysyłam. I też nie zawsze odpisuję na życzenia, przyznaje sie na pisane przez kogoś na pewno bym odpisała, ale na 'gotowce' czasem nie odpisuję, i zupełnie mnie nie rusza kiedy ktoś zrobi tak samo.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 19:00   #20
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: znieczulica?

Ja często zapominam odpisywac na smsy, dlatego staram się po otrzymaniu oddzwaniać, jak tego nie zrobie to często koniec tematu. Poza tym odnosnie życzeń świątecznych itp. - ok, miło liczy się pamięc, ale wkurzają mnie wysyłane masowo wierszyki Jest to męczące. Wiadomo,świadczy o czyms pozytywnym, ale mnie denerwuje, tak jakby złożenie zyczen osobiście nie wystarczało.
W ogóle to bardzo ładnie, ze autorka wątku życzenia składa każdemu zyczenia indywidualnie, aczkolwiek lepiej zadzwonic a nie bawić sie w smski jak dzieci i później miec tego typu rozterki.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:04   #21
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
ehh takie zachowanie jest na prawdę żałosne
Miałam kilka takich TYPÓW na Nk wysłałam im życzenia noworoczne a niektórzy z nich w ogóle nie odpisali mimo, iż widziałam ich na liście
zastanawiam się o co takim ludziom chodzi

czemu od razu żałosne? Nie wszyscy muszą Cię lubić i odpisywać.. uwielbiam takie włażenie sobie w d**ę i składanie życzeń "na siłę"..życzenia mają być szczere wiec jeśli za kimś nie przepadam albo jest mi obojętny to mu ich nie składam.
Na nk akurat z tego co wiem wiele osób zaprasza się do znajomych a często zna te osoby pobieżnie/nie lubi ich/ma je gdzieś.

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Nie lubię składać życzeń, nie bawią mnie te idiotyczne wierszyki z internetu. Czasem odpisuję na otrzymane życzenia, ale nie zawsze. Natomiast zawsze składam życzenia urodzinowe, napisane od siebie, żadne gotowce i tyle musi moim znajomym wystarczyć. No cóż, nieczuła jestem
ja tak samo... mam parę bliskich osób i składam im szczere życzenia, od paru innych dostaję internetowe wierszyki, zazwyczaj odpisuję,że dziekuję i piszę życzenia od siebie-żadne z internetu i zawsze szczere.

Ogólnie nie lubię składać życzeń noworocznych komu popadnie (czytaj dopiero co poznanym, podpitym znajomym)- ludzie są pijani,euforia, ściskają się- nie ważne lubią się czy nie bo to Sylwester i "wypada" życzenia złożyć.
Ja mam gdzieś co jest kulturalne a co nie. Składam życzenia komu chcę i komu chcę na życzenia odpisuję.


Sama zazwyczaj pierwsza życzeń nigdy nie wysyłam, a jeśli ktoś by mi nie odpisał to przecież nie koniec świata..mam sprawdzonych przyjaciół i to na nich mi zależy a nie na wierszyku w smsie czy na NK od znajomego, którego widzę parę razy do roku....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:11   #22
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Sama zazwyczaj pierwsza życzeń nigdy nie wysyłam
Dlaczego?
Tak pytam, nie czepiam się
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:13   #23
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: znieczulica?

Ja nikomu życzeń nie wysyłam, jak bardzo mi zależy to składam osobiście ewentualnie telefonicznie. W ogóle w erze sms-ów i naszej klasy zauważyłam jakiś przymus wysyłania oklepanych rymowanek wszystkim w spisie telefonów lub na liście. Nie mam zamiaru temu się poddawać. Natomiast gdy otrzymuję życzenia, zawsze odpisuję z podziękowaniem.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:21   #24
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: znieczulica?

Kompletnie nie akceptuję życzeń rozsyłanych SMSami. Nie odpowiadam na nie.
Życzenia albo składam osobiście nawet parę dni wcześniej jak wiem, że nie będe osoby juz widzieć , albo dzwonię _zanim_ się bale zaczną, albo wysyłam kartkę.






A już sylwestrowe SMS za 5 minut 24 wkurzają mnie tylko, bo niby co?
Mam rzucić zabawę, kieliszek, olać osoby z którymi jestem i wetknąć nos w telefon i klikać odpowiedzi na SMSki?

Taki "za pięć dwunasta" wysyłacz to dopiero ma u mnie krechę na nowy rok
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:27   #25
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: znieczulica?

Nie skladam zyczen noworocznych, poza kilkoma osobami, nie lubie smsow za 5 dwunasta. Tym niemniej, wydaje mi sie, ze wypadaloby na zyczenia odpowiedziec chociaz...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:28   #26
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
A może po prostu dostali tak dużo życzeń,że zapomnieli wszystkim odpisać?
Ja przyznaję,że zawsze dostaję wiele życzeń smsowo około północy i staram się odpowiedzieć na wszystkie ale czasem może zdarzyć się np koniec karty
albo smsY zostaly wyslane w porze najwiekszego ruchu i odpowiedzi nie doszly lub dojda z duzym opoznieniem?
ja na szczescie nie przywiazuje wagi do zyczen wiec mam jeden problem mniej(wole nic niz maila z literkami FWD albo rymowanego eska)

a to ze ktos kogos nie darzy sympatia nie zawsze ma zwiazek z zazdroscia,ale tak interpretujac latwiej to przelknac

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2009-01-01 o 19:34
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:32   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Tak pytam, nie czepiam się
Nie lubię składać życzeń -nie dlatego,że nie darzę bliskich mi osób uczuciem, po prostu dla mnie życzenia są tak oczywiste,że aż sztuczne. Wiem,że jestem dziwna ale gdy mam składać życzenia urodzinowe np. mamie albo dzielić się opłatkiem i składać sobie życzenia to czuję się nieswojo, nie lubię okazywać uczuć, czuję całą sztuczność sytuacji

...bo chociaż życzę bliskim jak najlepiej to nie lubię tego wypowiadać dla mnie to oczywiste,że chce by byli zdrowi i szczęśliwi dlatego mówienie tego sztampowego "zdrowia,szczęścia,spełni enia marzeń" jest dla mnie chociaż szczere trochę żenujące i sztuczne.


w tym roku wysłałam pierwsza życzenia koleżankom ze studiów (tym z którymi się blisko trzymam) ..życzenia osobiste, żadne wierszyki.

Koledze ułożyłam zabawne życzenia coś w stylu: żeby butelki od piw same się napełniały, żeby kurczakburgery były pięć razy większe niż są teraz, żeby wakacje były lepsze niż ostatnio, żeby Dżeki (jego łysiejący pies) zapuścił super futro itd....
długo myślałam nad tymi życzeniami- dla mnie takie życzenia są szczere i nie zalatują sztucznością jak tradycyjne "zdrowia, szcześcia"....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:36   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: znieczulica?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tym niemniej, wydaje mi sie, ze wypadaloby na zyczenia odpowiedziec chociaz...

Wypada, ale ja w tym przypadku wolę wyjść na chamidło, niż ulec i rozpowszechniać plagę "życia przez SMS".
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:39   #29
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: znieczulica?

A no to rozumiem Sama mam opory przed uzewnętrznianiem się , też preferuję życzenia wymyślone osobiście. Może dlatego słowa płynące przez sms czy inną formę pisaną płyną mi łatwiej.



Przykład: jestem po 8. kieliszku Finlandii i potrafię napisać z łatwością to, co przez gardło przeszłoby z leciuchnym oporem



( to było do posta Chili)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:39   #30
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: znieczulica?

No tak szczerze mówiąc, to ja też wszystkim nie wysyłam życzeń, natomiast jeśli mnie ktoś napisze życzenia, to ZAWSZE odwdzieczam się życzeniami dla tej osoby. Sama wysyłam raczej do bliższych mi osób, bo bez przesady...ja też nie oczekuję życzeń od tych, z którymi kontakt mam nikły na codzień - nie ma to sensu
Chociaż rzeczywiście nie każdy odpisuje na życzenia - ale tak jest w każdym roku i przeważnie nie mam czasu, żeby jakoś nad tym rozmyślać. Trzeba zrozumieć, że nie każdy w danej chwili ma akurat kasę na smsy/ dostęp do internetu/ czas (a później już może zapomnieć). Nie wiem czy to znieczulica, to chyba za mocne słowo
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.