Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 15:56   #1381
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Peggy89 Pokaż wiadomość
ajj to dużo Też powinnam tyle pić aby mieć jakies efekty? bo ja dopiero się przymuszam do tego i pije tą nieszczęsną jedną łyżeczke co jeden dzień
nie ma co się tak cackać, zmuś się i pij więcej
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 13:40   #1382
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

No to dziewczyny ja też dołączam do Was piję drożdże jakoś od 4 dni i nawet mi smakują trzymam się swojego zamiaru zrobienia w końcu czegoś ze sobą włosy wypadają mi masakrycznie a do tego cera do najpiękniejszych nie należy..niestety. Najgorzej u mnie z motywacją żeby nic nie wyciskać ale trzymam się jakoś a tak poza tym dziękuję że ktoś wymyślił coś takiego jak Wizaż
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 14:19   #1383
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja sobie zrobiłam ostatnio tydzień przerwy, tak jakoś bezwiednie....ale zaczynam popijać znowu żeby zrównoważyć pokrzywę i wypłukiwanie witaminki B. Tak więc dziś truchcik do sklepu i pijemy dalej
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 14:36   #1384
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

weszlam bo zainteresowal mnie tytul

dziewczyny to ironia, czy naprawde Wam smakuja?;p

ja jestem osoba ktora zniesie wszystko, wiec piłam to ale było ciezkooo;p

swierze drozdze rozpuszczone w szklance goracej wody, fuj ;p nie wyobrazalam sobie żeby moglo komus to smakowac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 15:31   #1385
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
weszlam bo zainteresowal mnie tytul

dziewczyny to ironia, czy naprawde Wam smakuja?;p

ja jestem osoba ktora zniesie wszystko, wiec piłam to ale było ciezkooo;p

swierze drozdze rozpuszczone w szklance goracej wody, fuj ;p nie wyobrazalam sobie żeby moglo komus to smakowac
ja piję rozpuszczone w mleku i jak dla mnie są smaczne
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-22, 17:46   #1386
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dwa kubki już za sobą mam Jutro muszę kupić zapas
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:46   #1387
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Właśnie kończą moje drożdże z mlekiem
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 10:13   #1388
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
dlaczego będziesz musiała przerwać?
Cytat:
Napisane przez Frecia Pokaż wiadomość
to nie pokrzywa, żeby przerywać. można pić dłuuugo.
To ja juz nie wiem. Gaga wcześniej w tym wątku pisała, by zrobić przerwę po 6 tygodniach. Chyba poszukam coś więcej w necie i sprawdzę, dlaczego nie zalecała. Na dzie bardzo odpowiada mi układ pokrzywa rano, drożdże po pracy i skrzyp na dobranoc.

Siala_Bala Może przesadzam, ale wiadomo, że pierwsze chwile dziecka są niezwykle istotne - komórka musi się prawidłowo podzielić. Dlatego kiedy zdecyduję się wreszcie na dziecko, odstawię całkiem alkohol. Nie wiem, jak jest z drożdżami, więc myślę, że lepiej zapytać ginekologa, co o tym sądzi. Zalecają branie kwasu foliowego i dodatkowe suplementy specjalnie dla kobiet w ciąży, więc można by pomyśleć, że drożdże nie zaszkodzą. Szczególnie, że w przeciwieństwie do wszelkich tabletek, są bardziej naturalne. Zapytaj i daj znać, sama jestem ciekawa!
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 08:03   #1389
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja również jak niektóre z Was dziele kosteczkę na 4/5 części. Piję 1 raz dziennie, codzienne zalewam wrzątkiem, mieszam, żeby nie było grudek i po ok 5 min dolewam troszkę zimnego mleka. Mam nadzieję że wszystko prawidłowo
Spróbowałam bym sobie chętnie z miodem ale staram sie unikać wszystkiego co słodkie
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 08:13   #1390
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Spróbowałam bym sobie chętnie z miodem ale staram sie unikać wszystkiego co słodkie
Zawsze mozna spróbować, bylebyś miala umiar
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-25, 08:13   #1391
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Spróbowałam bym sobie chętnie z miodem ale staram sie unikać wszystkiego co słodkie
Zawsze mozna spróbować, bylebyś miala umiar
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 08:50   #1392
misiagdy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 42
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja też piję drożdże od wczoraj .
Wiedziałam że mają być sparzone , ale nie sądziłam że są tak mało smaczne.
Ale też od kilku dni popijam eliksirydr Bardadyna i jest tam jeden taki do którego daje się drożdże. Oto on:
POMARAŃCZOWY 200 kcal

WZMACNIAJĄCY, UZUPEŁNIAJĄCY WITAMINY I MIKROELEMENTY


świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy - 250ml
pokrojona figa
suszona morela (wcześniej namoczona w wodzie lub soku jabłkowym)
łyżeczka siemienia lnianego
łyżeczka zarodków pszennych
łyżeczka drożdży piwnych

Zamiast drożdży piwnych dodałam te babuni zalane wcześniej wrzątkiem. Bałam się efektu , ale jest smaczne! Nawet bardzo
Zapach pierwszy był trochę drożdżowy ale smak OK.
Polecam .
a tu adres do forum o koktailach
http://www.strukturalne.fora.pl/kokt...rdadyna,2.html
misiagdy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 13:58   #1393
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Gdybym tylko miała czas robić koktajle...
wczoraj nie miałam dostępu do drozdzy i dzisiaj całą kostkę wypiję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:04   #1394
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

drozdze powinno pic sie dwa razy dziennie po jedej lyzeczce , przez 6tyg do najwyzej 3 miesiecy,potem nalezy zrobic pol roku przerwy
w nadmiarze wsyztsko jest szkodliwe
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:23   #1395
misiagdy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 42
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Gdybym tylko miała czas robić koktajle...
wczoraj nie miałam dostępu do drozdzy i dzisiaj całą kostkę wypiję
To zajmuje tylko chwilę -jeśli masz blender. Za to są pyszne - ja właśnie popijam teraz: 2 porcja drożdży ,mleko sojowe,banan,figa i morela suszona
Bardzo polecam

Edytowane przez misiagdy
Czas edycji: 2009-10-27 o 09:46
misiagdy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:29   #1396
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
drozdze powinno pic sie dwa razy dziennie po jedej lyzeczce , przez 6tyg do najwyzej 3 miesiecy,potem nalezy zrobic pol roku przerwy
w nadmiarze wsyztsko jest szkodliwe
naprawdę? a ktoś mówił tutaj, ze nadmiar witamin po prostu jest wydalany i nic nie szkodzi, ze to nie pokrzywa...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 14:51   #1397
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

wiesz, ja mowie to co wiem i kiedy mam sprawdzne wiadomosci
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:36   #1398
Olly_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

hej-hej. właśnie nabyłem 2 opakowania drożdży piwowarskich, od jutra mam zamiar rozpocząć kurację, ale dozować chcę na początku mało - półłyżeczki na półszklanki wrzątku, a później stopniowo zwiększać dawkę, może uda się w ten sposób uniknąć potencjalnego "wysypu" :/ Sorry że zadaję pytanie które inni już wcześniej zadawali pewnie z miliard razy, ale nie przeczytałem wszystkich postów - czy komuś drożdże pomogły znacząco w problemie trądzikowym? Z góry dzięki za odpowiedź, pzdr!
Olly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 17:44   #1399
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Olly_ Pokaż wiadomość
hej-hej. właśnie nabyłem 2 opakowania drożdży piwowarskich, od jutra mam zamiar rozpocząć kurację, ale dozować chcę na początku mało - półłyżeczki na półszklanki wrzątku, a później stopniowo zwiększać dawkę, może uda się w ten sposób uniknąć potencjalnego "wysypu" :/ Sorry że zadaję pytanie które inni już wcześniej zadawali pewnie z miliard razy, ale nie przeczytałem wszystkich postów - czy komuś drożdże pomogły znacząco w problemie trądzikowym? Z góry dzięki za odpowiedź, pzdr!
mi co prawda nie wyleczyłam trądziku w zupełności,ale buzia jest w o wiele lepszym stanie (ale dużą zasługę ma tu także przemywanie buzi moczem- wiem jak to brzmi)
mówisz, że chcesz ominąć pogorszenie stanu cery. powiem Ci szczerze, że ja takowego zjawiska u siebie nie zauwarzyłam w ogóle, mimo ze od razu brałam 1/4 kostki, a teraz to 1/2 na dzień
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 18:02   #1400
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Mnie też bardzo pomogły I to już trzeci raz. U mnie dosłownie po tygodniu widać różnicę, a wysypu po drożdżach nigdy nie miałam. Też zawsze zaczynałam od 1/4, ale mnie taka dawka w zupełności wystarcza
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:05   #1401
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie też bardzo pomogły I to już trzeci raz. U mnie dosłownie po tygodniu widać różnicę, a wysypu po drożdżach nigdy nie miałam. Też zawsze zaczynałam od 1/4, ale mnie taka dawka w zupełności wystarcza
a robiłaś sobie przerwę? po jakim czasie i na jak długo?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:12   #1402
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Jestem już po swoim naparku (dzisiaj poszło pół kostki). Też bym chciała żeby drożdże wpłynęły jakoś na wygląd mojej cery,popijam je już tydzień ale rozumiem że na zmianę jeszcze za wcześnie
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:31   #1403
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
a robiłaś sobie przerwę? po jakim czasie i na jak długo?
Za pierwszym razem piłam tak że tydzień picia i tydzień przerwy, nie pamiętam jak długo, bo to już dawno było. Potem piłam przez pół roku bez przerwy, od razu mówię, że zawsze mam niedobory witamin z grupy b Także nic mi się nie stało. Potem była przerwa, ciężko powiedzieć jak długa, ale chyba z 2 miesiące, była zupełnie niezamierzona. Teraz znowu piję od dwóch tygodni i mam zamiar pociągnąć co najmniej do studniówki, czyli do stycznia.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-26, 18:46   #1404
Olly_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
mi co prawda nie wyleczyłam trądziku w zupełności,ale buzia jest w o wiele lepszym stanie (ale dużą zasługę ma tu także przemywanie buzi moczem- wiem jak to brzmi)
mówisz, że chcesz ominąć pogorszenie stanu cery. powiem Ci szczerze, że ja takowego zjawiska u siebie nie zauwarzyłam w ogóle, mimo ze od razu brałam 1/4 kostki, a teraz to 1/2 na dzień
Acha no te w kostce to są drożdże piekarskie chyba, czytałem że piwowarskie są bogatsze w witaminy i minerały, dlatego pomyślałem żeby nie fundować sobie odrazu "końskiej dawki" tylko po mału co do przemywania moczem to mnie to nie dziwi wcale, bo urynoterapia jest baardzo starą metodą leczenia różnych schorzeń, no ale to trzeba być przygotowanym psychicznie na takie leczenie. Ja tej metody nie stosowałem, ale jak ktoś stosuje - ok, tym bardziej że mówisz że Tobie pomaga
a i skoro większość tutaj pije drożdże piekarskie to ja może też kupię sobie piekarskie, w końcu są o wiele tańsze niż piwowarskie

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie też bardzo pomogły I to już trzeci raz. U mnie dosłownie po tygodniu widać różnicę, a wysypu po drożdżach nigdy nie miałam. Też zawsze zaczynałam od 1/4, ale mnie taka dawka w zupełności wystarcza
widzę że kilka osób tutaj chwali wpływ picia drożdży na stan cery, czyli nie jest to jedna z wielu niepotwierdzonych teorii, jakich w necie jest niezliczona ilość bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję że też niedługo będę mógł dołączyć do grona osób zadowolonych z efektów kuracji
Olly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 08:50   #1405
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Co dzień łyżeczka na kubek. Przywykłam już tak bardzo do smaku, że nawet nie dodaję miodu. Od drożdży zaczynam popołudnie lub wieczór w domu. Jak dotąd - a minęły ponad dwa tygodnie - mam lekki wysyp na pleckach, ale u mnie może być to połączone tak z piciem pokrzywy i sauną, jak i z zatrzymaniem się organizmu na czas choroby (brałam antybiotyk i trochę się rozedrgało).

Pytanie do Gagi - bowiem mam teraz radochę, że mogę dłużej pić niż 6 tygodni - czy ta przerwa półroczna nie może być skrócona? Jeśli popijam też skrzyp i pokrzywkę, to nie mogłabym uzupełniać braku wit. B drożdżami (np. pić 3 miesiące, potem miesiąc przerwy)? Wolałabym za wszelką cenę uniknąć tabletek.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 14:03   #1406
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Olly_, a te drożdze piwaworskie to w jakiej są cenie i gdzie do dostania?

Powiem szczerze, że jestem zdziwona, iż chłopak przejmuje się swoim stanem cery, a tymbardziej że popija drożdże
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:19   #1407
Olly_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Olly_, a te drożdze piwaworskie to w jakiej są cenie i gdzie do dostania?

Powiem szczerze, że jestem zdziwona, iż chłopak przejmuje się swoim stanem cery, a tymbardziej że popija drożdże
heheh no widzisz, a jednak )) ja kupiłem te drożdże w cenie 6 zł za opakowanie 11,5g, które starczy pewnie na max 3 razy przy takim "umiarkowanym" dawkowaniu, albo i tylko na 2 :/ więc dość drogo wychodzi, a to były najtańsze ze wszystkich dostępnych, eech... no ale jeżeli ktoś jednak jest zainteresowany, to można je zamówić na stronce www.browamator.pl , a jak ktoś jest mniej leniwy to może przejść się do jakiegoś browaru i zapytać, może tam będzie taniej
Olly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:33   #1408
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

kurcze, to się nie opłaca wgl, bo te zwykłe są po 1zł...

Dwa kubki mam już za sobą
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:53   #1409
Olly_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5
Talking Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
kurcze, to się nie opłaca wgl, bo te zwykłe są po 1zł...

Dwa kubki mam już za sobą
heheh, ja dzisiaj rano wypiłem pierwszą porcję drożdży zalanych gorącą wodą (na czczo), smak mają mocno średni, ale da się przeżyć, niektóre ziółka smakują gorzej
Olly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:06   #1410
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Olly_ Pokaż wiadomość
heheh, ja dzisiaj rano wypiłem pierwszą porcję drożdży zalanych gorącą wodą (na czczo), smak mają mocno średni, ale da się przeżyć, niektóre ziółka smakują gorzej
Ja się do drożdzy tydzień przyzwyczajałam, teraz już spoko. Do ziół to się jeszcze dłużej przyzywczajam, albo w ogóle
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.