Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 14:08   #31
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

dzisiaj właśnie oglądałam te farby
smakowity jasny kasztan rzeczywiście ma takie lekko rudawe refleksy, zainteresował mnie słoneczny brąz czy jakoś tak
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:13   #32
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

podejrzewam, ze wszelkie odcienie kasztanu beda wychodzily z czerwonym polyskiem.
Pewnie bedzie tak samo jak z odcieniami czekolady starego castinga.
Ja kladlam mrozna czekolade i ona poczatkowo byla ciemno - brazowa a potem sprala mi sie do kasztanu.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:03   #33
arhewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Tak samo jak m44rtusi44 kupiłam "słoneczny blond' nr 83, ale to co wyszło mi na głowie na pewno nim nie było. Oto mój mail do działu konsumenckiego, wklejam bo nie chce mi się pisać tego jeszcze raz:

Wczoraj skuszona nowością i pięknym opakowaniem kupiłam waszą nową farbę Sublime Mousse odcień 83 SŁONECZNY ZŁOCISTY BLOND. Moim wyjściowym kolorem był średni blond, który chciałam odświeżyć i usunąć żółtawy odcień.

Jakie było moje zdziwienie kiedy po 15 min po nałożeniu farby włosy zaczęły mi ciemnieć. Szybko wszystko zmyłam ale już było za późno. I takim sposobem zamiast pięknego słonecznego blondu mam na głowie to niewiadomo-co które widać na zdjęciu '2011-03-27 12.08.04'.

Jestem w ciężkim szoku! Jakim cudem farba, jaśniejsza o dosłownie 1-2 tony od moich wlosów które widać na zdjęciu "przed' mogła mi tak mocno przyciemnić włosy! Żadam wyjaśnień, nie wiem czy jestem odosobnionym przypadkiem czy już napływają do was inne skargi, ale prosze was, wycofajcie ten niewypał ze sprzedaży bo JEDNA NIEZADOWOLONA KLIENTKA ma większą siłę rażenia niż 10 zadowolonych.

Żeby było jasne, zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją,numerki na flakonach się zgadzały i opakowanie było zamknięte fabrycznie. Na potwierdzenie wysyłam też zdjęcie mieszanki już po użyciu, która została w aplikatorze. Żeby było jasne- JEST CIEMNA! Farbuje włosy co miesiąc i nie próbuje nikogo oszukać, po prostu NIE ŻYCZĘ NIKOMU TEGO CO MNIE SPOTKAŁO dzięki waszej 'nowości' za 28 zł! Koszmar jakiś, płakać mi się chce.


Dwa pierwsze zdjęcia są 'przed', trzecie to efekt końcowy.
Po tym mailu zadzwoniła do mnie pani z L'oreal twierdząc że ona nie rozumie mojego wzburzenia bo na tym zdjeciu '2011-03-27 12.08.04' moje włosy są przecież JAŚNIEJSZE (hahahah) niż przed farbowaniem. Była jeszzcze wzmianka o tym że jakoby 'przerwałam proces rozjaśniania'. No ciekawe jak bardzo słoneczne i jak bardzo blond byłby moje włosy po calych 30 min z tą farbą na głowie... Skończyło się na tym że wg. tej pani farba zadziałała 100% poprawnie i nie wiadomo o co tyle krzyku.
Jedno jest pewne, nikomu nie polecę tej farby, nie omieszkam się również podzielić moimi wrażeniami.

DO WSZYSTKICH BLONDYNEK: STRZEŻCIE SIĘ TEJ FARBY JAK OGNIA!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08614.jpg (99,5 KB, 2318 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc09259jaaa.jpg (21,0 KB, 2182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011-03-27 12.08.04.jpg (90,4 KB, 3419 załadowań)
arhewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:51   #34
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

przeciez nie masz ciemniejszych włosów.
moim zdaniem maja cieplejszy odcień i są jaśniejsze o jeden ton. ale trudno jest tez to porównać bo pierwsze zdjęcie robione jest przy fleszu (prawda?) a drugie przy słońcu tak mi się wydaje. wiec tez nie wiem jak naprawde wygląda Twój kolor naturalny, moim zdaniem farba wyszła ciemniej niż na pudełku co jets do przewidzenia bo kazda farba sklepowa wychodzi ciemniej i o tym powinno sie pamietać. poza tym, kolor się wpłucze, napewno zjaśnieje z kolejnymi myciami. a powiem Ci że wyszło ślicznie, kolor jest równiutki ma ładne refleksy i wygląda naturalnie. taki średni blond, farba o numerze 83 to jasny złoty blond, więc kolor wyszedł o ton ciemniej niż powinien, co wg mnie jest rzeczą normalną przy sklepowych farbach i nalezy zawsze brać odcień jaśniejszy od tego który się chce.

przy farbach na poziomie 8 nalezy spodziewać się ciemniejszego odcienia i radze na przyszłośc kierować się numerami, a nie kolorem z opakowania które jest często mylne(tu uwaga do producentów którzy pokazują niestety inny kolor na opakowaniu co zdarza się bardzo czesto przy wielu farbach)

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-04-03 o 16:03
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:53   #35
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

do arhewka jak wczesniej pisalam kupilam odcien jasny brązik kasztan cos takiego a wyszly mi normalnie czarne nie polecam tak samo jak ty wlosy po tej farbie ciemnieją tez mialam jasne wlosy i mylam juz z 10 razy a farba jak jest tak jest :/ nie jestes jedyna ale twoj kolorek mi sie podoba
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 21:26   #36
arhewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Nie wiem, może się nie znam ale kiedy wybierałam odcień, był on trochę jaśniejszy niż moje włosy, nawet się nie łudziłam że bedzie wyglądał jak ten na opakowaniu ale liczyłam na to że ta farba trochę je rozjaśni, ewentualnie w ogóle nie złapie ale na pewno nie PRZYCIEMNI.

Po 15 min, kiedy szybko wszystko zmyłam byłam w takim szoku że przez pół godziny myłam co chwila głowę szamponem przeciwłupieżowym (słyszałam, że najlepiej się do tego nadają) aby wypłukać chociaż trochę tego koloru. Dzięki temu pojawiły się taki lekkie jaśniejsze prześwity na końcówkach (wcześniej bardzo jasny blond!) jakie widać na tym zdjęciu 'po'.
Kolor jak kolor, miewałam już taki ale wtedy kiedy wybierałam kolory z gamy BRĄZÓW i rudości. Nie spodziewałam się takiego efektu po farbie 'słoneczny blond' dlatego chcę ostrzec wszystkie babeczki bo ta farba na pewno NIE ROZJAŚNIA WŁOSÓW wiec radzę nie kupować jej w tym celu.
Ja zmieniłabym jej nazwę handlową na np. Słoneczny Karmel albo słoneczny jasny brąz. Wtedy wszystko by się zgadzało....

Liczyłam na coś takiego(w sumie podobny do mojego 'przed'):
http://www.celebrity-styles.net/wp-c...-wavy-hair.jpg
A dostałam coś w ten deseń:
http://cdn.blogs.sheknows.com/celebs...ovato-hair.jpg
arhewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 14:14   #37
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

arhewka moim zdaniem kolor jest bardzo ładny , podoba mi się nawet bardziej niż twój naturalny i nie jest aż taki ciemny

Zastanawiam się nad ciepłym kasztanem a zmrożonym , jak ktoś będzie farbował tym subtelnym zmrożonym kasztanem to proszę o fotki
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 15:22   #38
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ja się skusiłam na nr 40 - naturalny ciemny brąz.
Efekt jest bardzo zbliżony do tego na opakowaniu, ale oczywiście nieco ciemniejszy. Można się było tego spodziewać, bo jeszcze nigdy nie spotkałam farby działającej inaczej. Być może dlatego producent zaleca, by w razie wątpliwości wybrać odcień jaśniejszy.
Plus za brak czerwonego odcienia.
Minus za nietrwałość - szybko się zmywa.


Edit: w KWC produkt wkradł się 2 razy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...t=42946&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or.html&next=1
__________________
Akuku

Edytowane przez yedanna
Czas edycji: 2011-04-04 o 15:29
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 00:43   #39
arhewka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

@Majka007 : jak mówie, kolor jak kolor ale kiedy spodziewasz się słonecznego blondu to idzie się popłakać patrząc w lustro. Wiem jak trudno się wraca do blondu z takiego rudo-brązowego odcienia wiec byłam wręcz załamana. Jeszcze raz NIE POLECAM.

Nie obyło się bez rozjaśniacza i kolejnej farby blond, tym razem już wypróbowanej. Tyle roboty przez jedną głupią farbę... Nauczka na przyszłość żeby wybierać sprawdzone a nie dać się skusić nowościom.
arhewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:59   #40
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

archewka, wyjsciowy kolor na zdjeciach to poziom 7/8 kolor ciepły. Nałozyłas farbe 8.3 a wiec z barwnikami ciepłymi. Farba zawsze wychodzi 1 ton ciemniej i spłukuje sie do tego na opakowaniu po kilku myciach. A Ty nawet nie dałas farbie czasu na zadziałanie- złapały tylko czerwone barwniki i stad ten rudawy kolor. Włosy mas zprzesuszone przez to szorowanie. daj im spokoj, za chwile sie spłuczą. Wybierz nastepnym razem poziom 9 i to bez 3 jak nie chcesz rudych refleksow albo bez 9.13(popielatozłocisty). Poza tym- farba farby nie rozjasni, nawet jesli to jasniejszy kolor niz miałas poprzednio.

Poza tym to normalne, ze farba ciemnieje na włosach- jak nakłądałam bardzo jasny blond z garniera, to farba przyjmowała kolor szaroczarny, dopiero po spłukaniu kolor byl taki, jaki mial byc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:11   #41
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Straszne sa te farby

nigdy w zyciu juz nie zakupie i nie zafarbuje , ja dzisiaj wlasnie ide niszczyc moje wlosy bo.. to co mi wyszlo na wlosach po zafarbowaniu to koszmar . Bez rozjasniania sie nie obedzie i znowu bede musiala regenerowac wlosy przez kilka miesiecy, podcinac etc

nakladalam na bardzo jasny rudy podchodzacy pod blond -farbe "sloneczny , zlocisty braz" (chcialam toszke sciemnic wlosy , troszke) i... taki on sloneczny braz jak i z koziej du... trabka trzymalam zeby nie bylo niecale 15 minut , po splukaniu sie prawie poplakalam jak zobaczylam to ciemne , w niektorych miejcach czarne cos .Na opakowaniu wygladal kolor slicznie ,tylko na opakowaniu

piewsze zdjecie na jaki kolor nakladalam, drugie przy oknie robione, trzecie w pokoju w dzien .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 69.jpg (27,7 KB, 1308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 105.jpg (28,2 KB, 1819 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 99.jpg (19,5 KB, 1550 załadowań)
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-04-05 o 10:16
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 10:15   #42
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Straszne sa te farby

nigdy w zyciu juz nie zakupie i nie zafarbuje , ja dzisiaj wlasnie ide niszczyc moje wlosy bo.. to co mi wyszlo na wlosach po zafarbowaniu to koszmar . Bez rozjasniania sie nie obedzie i znowu bede musiala regenerowac wlosy przez kilka miesiecy, podcinac etc

nakladalam na bardzo jasny rudy podchodzacy pod blond -farbe "sloneczny , zlocisty braz" (chcialam toszke sciemnic wlosy , troszke) i... taki on sloneczny braz jak i z koziej du... trabka trzymalam zeby nie bylo niecale 15 minut , po splukaniu sie prawie poplakalam jak zobaczylam to ciemne , w niektorych miejcach czarne cos .Na opakowaniu wygladal kolor slicznie ,tylko na opakowaniu
O matko wspolczuje
Szampon przeciwlupiezowy w ruch.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:34   #43
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
O matko wspolczuje
Szampon przeciwlupiezowy w ruch.
juz z fryzjerem jestem dzisiaj umowiona, obejrzal to cos na mojej glowie i jak powiedzial " postara sie zrobic z tego jakis karmel,jasny braz ". Boje sie tylko co bedzie pozniej , tych przesuszonych wlosow po rozjasnianiu etc.
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2011-04-05 o 10:39
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:54   #44
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
juz z fryzjerem jestem dzisiaj umowiona, obejrzal to cos na mojej glowie i jak powiedzial " postara sie zrobic z tego jakis karmel,jasny braz ". Boje sie tylko co bedzie pozniej , tych przesuszonych wlosow po rozjasnianiu etc.
Bedziesz musiala zakupic porzadna maseczke do wlosow. Ja np uzywam olejow kokosowy, rycynowy i oliwe z oliwek.
Tutaj masz link do"Najlepsze 5 składników nawilżających i nie tylko"
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=17159576
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:59   #45
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

moe, ja po średnim blondzie nałożonym na jasny przez pierwszy tydzien miałam.. ciemny czekoladowy z sinym połyskiem.. ale mineło 2,5 tygodnia codziennego mycia i mam tak jasny jak na opakowaniu. Moze wstrzymaj sie jeszcze z tym fryzjerem? Bo to się spłucze.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:18   #46
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

mysia m
Masz rację. Te farby piankowe takie są. Ja farbowalam tez Perfect Mousse i nawet Syossem wczesniej i wszystko sie spłukało automatycznie. Takze umyjcie (arhewka , moe) kilka razy przeciwłupieżowym i zejdzie Szkoda marnowac kasy na fryzjera

Ostatnio też farbowałam Natural & Easy jasny migdałowy złocisty brąz...Na moim spłukanym rudym wyszlo prawie pod średni brąz :szok: Normalnie myslalam, ze sie poplacze ;/, ale mama mnie uspokajala i mowila, ze po jakims czasie sie spłucze teraz mam jasniejszy jak z palety na opakowaniu Spłukuje się !
Kobiety wniosek taki, ze nie ma potrzeby sie denerwować na zapas
Przymierzam się do smakowitego ciepłego kasztanu :P Bardzo mnie kusi ten kolor. Jak mowicie, ze ciemno wychodzi to moze krócej będę trzymać ? :mysli:
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:26   #47
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

no ja tez myslałam, ze sie zapłacze, juz w taką panike wpadałam, ze byłam gotowa od razu wrzucic rozjasniacz a potem jasna farbe.. siedziałam i płakałam.. a teraz sie smieje ze swojej głupoty, bo kolor nie jest taki zły. Dodam, ze wyszedł tez masakrycznie matowy, płaski, paskudny. A teraz jakis taki balejaz spod spodu przebija. taki naturalny, bo nie robiłam balejazu a włosy maja połysk.

bernadka, zgadzam się- on sie spłukuje z czasem do jasniejszego niz na opakowaniu. Taka dziwna jest ta pianka- ma duzo barwnikow, ale nietrwałych
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:30   #48
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

zgadzam sie z mysia m
dziewczyny bez sensu jest farbowac jeden raz za drugim poczekajcie niech farba sie troche spierze, po co tak niszczyc wlosy ciaglymi zabiegami chemicznymi
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 16:51   #49
antenka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 9
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez arhewka Pokaż wiadomość
@Majka007 : jak mówie, kolor jak kolor ale kiedy spodziewasz się słonecznego blondu to idzie się popłakać patrząc w lustro. Wiem jak trudno się wraca do blondu z takiego rudo-brązowego odcienia wiec byłam wręcz załamana. Jeszcze raz NIE POLECAM.

Nie obyło się bez rozjaśniacza i kolejnej farby blond, tym razem już wypróbowanej. Tyle roboty przez jedną głupią farbę... Nauczka na przyszłość żeby wybierać sprawdzone a nie dać się skusić nowościom.
popieram :/

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Straszne sa te farby

nigdy w zyciu juz nie zakupie i nie zafarbuje , ja dzisiaj wlasnie ide niszczyc moje wlosy bo.. to co mi wyszlo na wlosach po zafarbowaniu to koszmar . Bez rozjasniania sie nie obedzie i znowu bede musiala regenerowac wlosy przez kilka miesiecy, podcinac etc

nakladalam na bardzo jasny rudy podchodzacy pod blond -farbe "sloneczny , zlocisty braz" (chcialam toszke sciemnic wlosy , troszke) i... taki on sloneczny braz jak i z koziej du... trabka trzymalam zeby nie bylo niecale 15 minut , po splukaniu sie prawie poplakalam jak zobaczylam to ciemne , w niektorych miejcach czarne cos .Na opakowaniu wygladal kolor slicznie ,tylko na opakowaniu

piewsze zdjecie na jaki kolor nakladalam, drugie przy oknie robione, trzecie w pokoju w dzien .
heh miałam identycznie teraz mam czarne pozdrawiam
antenka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 17:27   #50
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny minal wlasnie tydzien od zafarbowania ta pianka.
Zdecydowanie spiera sie szybciej niz stary casting. Tydzien temu moje wloski byly ciemno- brazowe. Byly myte dopiero 3 razy i teraz kolorek wpada w brazik. Podejrzewam, ze za 2 tygodnie po farbie nie bedzie sladu.
Kolor na poczatku wyszedl bardzo ladny - ciemny braz tylko szkoda, ze utrzymywal sie jedynie do nastepnego mycia;/
Stare castingi byly zdecydowanie trwalsze.
Uwazam, ze jak za ta cene - 30 zl to nie warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje wlosy sublime mousse.jpg (37,6 KB, 1085 załadowań)
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:52   #51
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

pisałam na poprzedniej stronie o moich włosach, w końcu miałam czas zrobić fotkę. po 2 tygodniach kolor wygląda nadal ładnie, nie wymył się, odrosty (naturalny b.ciemny brąz) są pokryte. widzę że mi się udało, bo jak czytam wasze opinie to średnio to wygląda :/

mój kolor to 53 Słoneczny Złocisty Brąz.
DSC04998bb.jpgDSC04998bc.jpg

Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2011-04-05 o 23:54
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 16:31   #52
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

vanilia
Bardzo ładny kolor
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:20   #53
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

vanilla_kate mi tez sie podoba
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:56   #54
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Jak oceniacie tę piankę? Jak się ma do pianki perfect mousse?
@uwielbiam_owoce22 -> mocno Ci się sprał kolor, ile tonów?
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:49   #55
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny TRAGEDIA !!! Miałam piękny ciemny blond na włosach chciałam go tylko podkreślić tym musem i wyszedł mi ciemny brąz !!! Trzymałam pół godziny tyle ile na opakowaniu, a wyszła tragedia !!!! Używałam 70 naturalny ciemny blond
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 20:58   #56
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez aniaaniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny TRAGEDIA !!! Miałam piękny ciemny blond na włosach chciałam go tylko podkreślić tym musem i wyszedł mi ciemny brąz !!! Trzymałam pół godziny tyle ile na opakowaniu, a wyszła tragedia !!!! Używałam 70 naturalny ciemny blond
Szampon przeciwłupieżowy w ruch ! będzie dobrze
Poza tym spłuka się naprawdę. Ja chce soczystego ciepłego kasztanka sprobowac.
A Ciemny blond zawsze jak brąz wychodzi. Nawet w Castingach tez tak wychodzil
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 10:58   #57
zawir22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Dziewczyny

Ktoś farbował 90 ? bo ja właśnie ją kupiłam ale boję się, że wyjdę z tego na rudo :P
zawir22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:58   #58
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Ojej, ja kupiłam 60 - Naturalny Jasny Brąz mimo, że zawsze farbuje blondem średnim lub ciemnym. Sugerowałam się kolorami na opakowaniu-wiadomo że farba zawsze wychodzi ciemniej, ale modelki na opakowaniach mają jasniejsze włosy niż np. na piankach Schwazkopfa
Malowała któraś tym kolorem?
Macie jakieś porównanie z piankami Schwazkopfa?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 16:29   #59
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

@uwielbiam_owoce22 -> mocno Ci się sprał kolor, ile tonów?[/QUOTE]

Po ponad tygodniu kolor napewno byl jasniejszy o 1 ton.
Bo poczatkowo wlosy byly ciemno brazowe a po 3 myciach sa brazowe, taki odcien jak mialam po starym ciemnym blondzie castinga (600).
Podejrzewam, ze za 3 tygodnie to sie calkowicie wypluka.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 17:08   #60
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Kupiłam wczoraj piankę Sublime, w kolorze SUBTELNY ZMROŻONY KASZTAN. Miałam jasne włosy, coś w okolicy średniego blondu i zamarzył mi się popielaty brąz, jak na zdjęciu..

Dziś mam czarne włosy, w okolicach odrostów mienią się na czerwono... to nie jest do końca taki efekt o jaki mi chodziło teraz tylko mam nadzieję, że tak jak u uwielbiam_owoce22, kolor będzie się szybko spłukiwał i że nie będzie się spłukiwał do rudości

od siebie mogę Wam tylko poradzić więcej niż ja miałam rozwagi w podejmowaniu decyzji przy zakupie tej farby, bo kolory na pudełkach wyglądają obłędnie, i to wszystkie! a wychodzi czarno, jak po palette
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg subtelny zmrożony kasztan.jpg (17,3 KB, 599 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sublime zmrożony kasztan 003.jpg (19,4 KB, 1521 załadowań)
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."

Edytowane przez kate25
Czas edycji: 2011-04-10 o 17:18
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-03 15:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.