Seks po narkotykach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 23:43   #31
lkjdoiuwbaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 44
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
ze niby ja?? czytaj uwazniej- nie pochwalam seksu po czymkolwiek.

słonezko, nie gorączkuj się tak, czytam bardzo uważnie, to był żart.
lkjdoiuwbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 10:41   #32
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez lkjdoiuwbaa Pokaż wiadomość
słonezko, nie gorączkuj się tak, czytam bardzo uważnie, to był żart.
spoko
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 12:20   #33
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Seks po narkotykach?

Wypowiem się w sposób interesujący autorkę wątku - mam nadzieję że nikt mnie za to z forum nie wywali, bo skoro temat funkcjomuje i nie został zamknięty to zakładam że mogę coś takiego napisać - choć dotyczy substancji w Polsce nielegalnej.
Próbowałam - po marihuanie. ogólnie wrażenia są takie, że całowanie było niesamowicie przyjemne, natomiast miałam problem ze skupieniem się, miałam też wrażenie że mnie i partnera oddziela jakby szyba - odczycia były mocno przytłumione. Do tego problem ze szczytowaniem. Takie same wrażenia potwierdził kolega, z którym o tym rozmawiałam. Więc ogólnie - raczej tego nie powtórzę, zresztą wolę seks na czysto, nawet bez lampki wina.
__________________


Edytowane przez Nathaliaczek
Czas edycji: 2008-10-02 o 12:21 Powód: zepsuta klawiatura ;)
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:02   #34
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Seks po narkotykach?

Seks po narkotykach? Wszystko zalezy, jak reagujesz na daną substancję. Jesli mam sie powołać na własne doswiadczenie, to po trawce było bardzo ok. Ale to nie znaczy, że u Ciebie nie wywoła zmulenia albo jakiś paranoicznych myśli, czy ataku smiechu. Po amfetaminie ponoć można to robic bardzo długo, ale jak dla mnie taki seks jest oblesny. Z drugiej strony niektórym facetom po prostu po tym nie staje. Extasy podobnie jak amfetamina (lecz w większym stopniu) wywołuje stan podobny do podniecenia, ekstaze, więc wnioski nasuwają się same. Pod ich wpływem kocha się wszystkich i wszystko, więc nie ważne staje się z nim i gdzie..:/ Po lsd, grzybach, psychotropach - nie sądze, żeby seks był możliwy. A to dlatego, że działaja halucynogennie i ograniczają zdolność czucia. W sex shopach mozna kupić tzw. poppersy - stosowane jako afrodyzjaki. O nich wiem tyle, że działaja krótko, lecz bardzo intensywnie.


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
i przeogromną ściemą jest, że potem się już bez nie umie.
Po części zgadzam się, moim zdaniem narkotykiem mozna urozmaicic nieciekawy, monotonny seks, jednak prawdziwego pożądania nie zastąpi nic.

Myślę też, że jeśli ktoś nie potarfi czerpac przyjemności z seksu, narkotyk może mu dać satysfakcje i pożądane wrażenia, ale od tego do uzaleznienia krótka droga.:/ Dlatego próbować nie warto.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:46   #35
kastun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 77
GG do kastun
Dot.: Seks po narkotykach?

Tak apropo tematu, ale jednak troche od niego odbiegając - czy facet po narkotykach ma jakies "uposledzone" plemniki tak ze ryzyko zajscia w ciaze jest mniejsze? bo ze zdarzaja sie problemy z erekcja to wiem, ale ciekawi mnie wlasnie kwestia jakosci plemnikow
kastun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:50   #36
aluchelek
Raczkowanie
 
Avatar aluchelek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 496
Dot.: Seks po narkotykach?

nie próbowałam i nie zamierzam. Nie zamierzam narkotyków próbować w ogóle, po prostu.

kochałam się parę razy po alkoholu i nie wspominam tego zbyt dobrze. Nie chodzi tu o faceta, ale o moje doznania, a raczej ich brak. Wolę na trzeźwo.
__________________
PM 2011

aluchelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 19:03   #37
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seks po narkotykach?

Nie, nie kochałam się po zażyciu środków odurzających i nie zamierzam.

Ćpanie i palenie papierosów, jest dla mnie czymś obleśnym (moje osobiste zdanie, nie chcę urażać palaczy)
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 12:17   #38
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Seks po narkotykach?

zalezy po jakich ale moja rada jest tylko jedna: najlepiej to zrobic z kims komu ufasz z kim sie czujesz dobrze. po tabletkach- ekstatycznie, milion ekstatycznie ( nie to ze zachecam,to moja opinia). po psycho- moze byc dziwnie i moze sie skonczyc wcale nie fajnie, zalezy kto jak reaguje na sybstancje-ja jestem za bardzo rozproszona zeby o seksie myslec w takiej chwili). a palenie...- coz zalezy kto jak jest przyzwyczajony do palenia))
wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z glowa...
najgorzej po alkoholu.
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:59   #39
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Seks po narkotykach?

Nie, ale moze kiedys sprobuje -tzn mam ochote poeksperymentowac, ale w sumie watpie, zebym to zrealizowala.

A co do popersow, nie zaliczalabym ich do narkotykow i raczej nie seks po nich, bo chyba trzeba byloby caly czas wachac, co orgazm, ale trzeba wyczuc chwile, odkrecic nakretke, za duzo roboty, podniecenie opada

OE6-a co w paleniu jest oblesnego?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:01   #40
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
zalezy po jakich ale moja rada jest tylko jedna: najlepiej to zrobic z kims komu ufasz z kim sie czujesz dobrze. po tabletkach- ekstatycznie, milion ekstatycznie ( nie to ze zachecam,to moja opinia). po psycho- moze byc dziwnie i moze sie skonczyc wcale nie fajnie, zalezy kto jak reaguje na sybstancje-ja jestem za bardzo rozproszona zeby o seksie myslec w takiej chwili). a palenie...- coz zalezy kto jak jest przyzwyczajony do palenia))
wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z glowa...
najgorzej po alkoholu.
Tabsy jak tabsy, bo jest w nich bardzo duzo syfu, ale slyszalem juz relacje o seksie po "czystym" MDMA (czyli "substancji aktywnej" w pigulkach) i wrazenia byly podobne. Co nie zmienia faktu, ze jestem zdecydowanie na nie, bo mozna sobie dobrze glowe zryc, nie mowiac o tym, ze pikawa moze nie wytrzymac. Narkotyki to substancje silnie uzalezniajace i wyniszczajace organizm czlowieka, po co cos takiego stosowac w lozku ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:04   #41
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Seks po narkotykach?

Nie probowalam nigdy i nie zamierzam. Czasami kochamy sie po butelce wina i wtedy jestem zazwyczaj troche bardziej smiala, ale wcale nie jest mi taka atrakcja niezbednie potrzebna.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 15:46   #42
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Seks po narkotykach?

Mój facet jak po 17h w robocie przychodzi, to ze zmęczenia czuje się jak na prochach..
Jakbym chciała się doczekać jakichś dysfunkcji w mózgu to bym sobie boks potrenowała. Dziwi mnie to, że tak wiele osób zgadza się na fundowanie sobie za ciężką kasę zmian w mózgu, które są nieodwracalne... Mi szkoda mojego móżdżku..może jeszcze do czegoś się kiedyś przyda
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:57   #43
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

ogromna większość zakłada, że osoby, które próbowały jakiegoś narkotyku, robią to w sposób co najmniej tak powszechny jak palenie papierosów przez palaczy czy picie piwa na studenckich imprezach...
lo no me gusta...
ale w uświadamianie nie mam zamiaru się bawić.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 19:26   #44
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ogromna większość zakłada, że osoby, które próbowały jakiegoś narkotyku, robią to w sposób co najmniej tak powszechny jak palenie papierosów przez palaczy czy picie piwa na studenckich imprezach...
lo no me gusta...
ale w uświadamianie nie mam zamiaru się bawić.
Pewnie dlatego, ze narkotyki maja dzialanie silnie uzalezniajace i wiekszosc osob ktora je zazywa jest od nich po prostu uzalezniona.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 20:09   #45
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

jedne powodują uzależnienia już przy 1 dawkach, inne znacznie później.
niektóre są robione z substancji naturalnych (i te można kupić w holenderskich coffee shopach), inne to wyraz reakcji chemicznej.

a podążając wieloma z zaprezentowanych tu toków myślenia należałoby przyjąć, że każda osoba, która przynajmniej 1 raz zapaliła jointa jest uzależniona. w takiej sytuacji jakieś 68% populacji świata to ćpuny (wg badań przeprowadzonych dla rtl, podanych kilka dni temu w gł wydaniu wiadomości tyle osób miało w swoim życiu choćby jednokrotny kontakt z jakimkolwiek narkotykiem innym niż alkohol i nikotyna).

fakt, że ludzie narkotyków próbują nie oznacza, że są uzależnieni czy też że muszą się takimi stać. są różne powody dla tych prób - ciekawość, szukanie wrażeń, nawet względy lecznicze (w usa marijuana jest dostępna jako środek przeciwbólowy na receptę). i nie twierdzę, że nie uzależniają silniej niż inne środki.
zwłaszcza tym, którzy nie próbowali, polecam mniej radykalizmu w ich poglądach.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 20:46   #46
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
jedne powodują uzależnienia już przy 1 dawkach, inne znacznie później.
niektóre są robione z substancji naturalnych (i te można kupić w holenderskich coffee shopach), inne to wyraz reakcji chemicznej..
No tak, no i?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a podążając wieloma z zaprezentowanych tu toków myślenia należałoby przyjąć, że każda osoba, która przynajmniej 1 raz zapaliła jointa jest uzależniona. w takiej sytuacji jakieś 68% populacji świata to ćpuny (wg badań przeprowadzonych dla rtl, podanych kilka dni temu w gł wydaniu wiadomości tyle osób miało w swoim życiu choćby jednokrotny kontakt z jakimkolwiek narkotykiem innym niż alkohol i nikotyna).

Ja podazam tropem myslenia, ze jak juz ktos probuje seksu po narkotykach, to to nie jest jego pierwszy ani jedyny raz.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
fakt, że ludzie narkotyków próbują nie oznacza, że są uzależnieni czy też że muszą się takimi stać..
Nic takiego nie twierdze. Nie zmienia to faktu, ze narkotyki sa bardzo uzalezniajace, oraz ze duzo osob nie umie sobie z nimi radzic... nie byloby moze w tym nic zlego, gdyby nie to, ze wiekszosci osob sie wydaje, ze umieja sobie z nimi radzic, niezaleznie od takiej faktycznej zdolnosci


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
są różne powody dla tych prób - ciekawość, szukanie wrażeń, nawet względy lecznicze (w usa marijuana jest dostępna jako środek przeciwbólowy na receptę). i nie twierdzę, że nie uzależniają silniej niż inne środki.
zwłaszcza tym, którzy nie próbowali, polecam mniej radykalizmu w ich poglądach.
Po pierwsze, to nie jest dostepna jako srodek przeciwbolowy na recepte, tylko w niektorych stanach jest legalna jesli ma sie specjalne zaswiadczenie, ze pacjent cierpi na schorzenie, w przypadku ktorego marihuana moze miec zastosowanie medyczne.

Przy czym, akurat jako srodek przeciwbolowy to ganja jest cienka, do tego lepsze sa opiaty (choc THC jest wykorzystywane ze wzg na slabsze uzaleznianie), a marihuana ma zastosowanie przy chorobach oczu, niektorych rodzajach nowotworow czy astmie.

Tak samo opiaty sa/byly stosowane jako srodki przeciwbolowe, amfetamina do poprawy koncentrajci dla pilotow itd.

Wszystko powyzsze naprawde nie zmienia faktu, ze branie narkotykow to niebezepieczna "zabaw", konczaca sie zwykle tragicznie. Nie chodzi tu o jakis radykalizm czy jego brak, po prostu, przy zdawaniu sobie sprawy z zastosowan medycznych, kazdy powinien sobie zdawac sprawe ze skutkow i dzialania rozmaitych narkotykow.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:45   #47
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja podazam tropem myslenia, ze jak juz ktos probuje seksu po narkotykach, to to nie jest jego pierwszy ani jedyny raz.
a na jakiej podstawie coś takiego wnioskujesz?
są ludzie dla których pierwszy raz wiąże się z byciem pod wypływem, jak i pierwszy raz pod wpływem kończy się w łóżku. są tacy, którzy w ten sposób próbują sobie urozmaicić zabawę w łóżku i tacy, którzy nieplanując takiego kontekstu w ten sposób kończą.
ile ludzi tyle historii.

Cytat:
Napisane przez wyrak Pokaż wiadomość
Nie zmienia to faktu, ze narkotyki sa bardzo uzalezniajace
w pierwszym cytowaniu mnie przyznałeś, że różne narkotyki w różny sposób uzależniają. czepiam się słówek, owszem, jeszcze bardziej nie do końca trafnych uogólnień.

akurat ta, którą można nabyć "na receptę" tj. z zalecenia lekarza, dostarcza dużo więcej wrażeń niż "normalna" ganja. no ale owszem, nie jest to narkotyk tak silnie uzależniający i pewnie stąd przyzwolenie na jej stosowanie w tym celu, zresztą i tak mniej powszechne niż mogłoby się wydawać.
i zgodzę się, że potrzeba nieco więcej wiedzy o działaniu narkotyków. tyle, że nie można tego przedstawiać jako owoc nasienia sztana, bo wówczas działa mechanizm owocu zakazanego, przynajmniej w bardzo wielu przypadkach. szkoda, że o tym jak działa na własny organizm można się dowiedzieć w tylko 1 sposób.

tak zupełnie na marginesie - po spędzeniu dłuższej chwili w holandii i poobserwowaniu tamtejszych zachowań zw. z kulturą coffee shopów, dochodzę do wniosku, że wcale jest możliwe i sprawdza się w praktyce ichnie postawienie sprawy. tyle, że trzeba zmiany toku myślenia o tym. wbrew pozorom holendrzy nie podchodzą do możliwości zapalenia trawki jak oszołomy i nie upalają się dzień w dzień (pod tym wzgl dużo gorzej jest w kanadzie, gdzie pali każdy od nastolatka po 50 latka i choć prawnie zabroniona, można ją bez większych problemów nabyć). zastanawiam się z czego to wynika - światopogląd, edukacja czy może wychowanie?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 23:50   #48
synthee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 49
Dot.: Seks po narkotykach?

Dokładnie! Moim zdaniem fajne wątki zakłada dziewuszynka! Ja tego niegdy nie robiłam z jakimiś srodkami ale jak by to mialo jakis super efekt to czemu nie ?? Nie uwierze ze nagle nikt się nie kochał po narkotykach
synthee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:42   #49
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
OE6-a co w paleniu jest oblesnego?

layla_lbn, wybacz to jest moja osobista 'reakcja' na palenie lub ćpanie, dla mnie to jest coś ochydnego. Po co truć samego siebie?
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 13:44   #50
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość

layla_lbn, wybacz to jest moja osobista 'reakcja' na palenie lub ćpanie, dla mnie to jest coś ochydnego. Po co truć samego siebie?
No, ja rozumiem: glupie, ale czy oblesne...?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:57   #51
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Seks po narkotykach?

layla_lbn, wybacz źle się wyraziłam. xD.
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 15:58   #52
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
a na jakiej podstawie coś takiego wnioskujesz?
są ludzie dla których pierwszy raz wiąże się z byciem pod wypływem, jak i pierwszy raz pod wpływem kończy się w łóżku. są tacy, którzy w ten sposób próbują sobie urozmaicić zabawę w łóżku i tacy, którzy nieplanując takiego kontekstu w ten sposób kończą.
ile ludzi tyle historii.
Po doswiadczeniach osobistych - nie znam nikogo kto by zazyl cokolwiek i zazyczyl sobie isc do lozka. Za to znam osoby, ktore coraz wiecej rzeczy w zyciu nie moga robic bez wspomagania narkotykami, do ekstremalnych przypadkow typu - machnac kreske zeby wstac z lozka w ogole (sic!)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
w pierwszym cytowaniu mnie przyznałeś, że różne narkotyki w różny sposób uzależniają. czepiam się słówek, owszem, jeszcze bardziej nie do końca trafnych uogólnień.
Jakich uogolnien? Wszystkie narkotyki sa silnie uzalezniajace, choc istnieje gradacja wsrod nich. Jakie tu uogolnienie?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
wakurat ta, którą można nabyć "na receptę" tj. z zalecenia lekarza, dostarcza dużo więcej wrażeń niż "normalna" ganja. no ale owszem, nie jest to narkotyk tak silnie uzależniający i pewnie stąd przyzwolenie na jej stosowanie w tym celu, zresztą i tak mniej powszechne niż mogłoby się wydawać.
To zalecenie, to nie jest po prostu recepta.

To nie jest kwestia mocy uzalezniania w wiekszosci przypadkow, tylko zastosowania - przy nowotworach, chorobach oczu itd. Jesli jest zasadne, to stosowane sa duzo bardziej uzalezniajace srodki, chocby leki przeciwbolowe opiatopochodne.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
i zgodzę się, że potrzeba nieco więcej wiedzy o działaniu narkotyków. tyle, że nie można tego przedstawiać jako owoc nasienia sztana, bo wówczas działa mechanizm owocu zakazanego, przynajmniej w bardzo wielu przypadkach. szkoda, że o tym jak działa na własny organizm można się dowiedzieć w tylko 1 sposób.
A kto to przedstawia jako nasienie szatana? Po prostu, silnie uzalezniajace substancje, ktore piora mozg. O tym jak to dziala na organizm, przy wzieciu pod uwage rekacji indywidulanych, moze sie dowiedziec czytajac o tym, nie trzeba wcale cpac. Przy czym zawsze jest jeden wspolny mianownik - zazywasz wielokrotnie tych substancji = robisz sobie krzywde.


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
tak zupełnie na marginesie - po spędzeniu dłuższej chwili w holandii i poobserwowaniu tamtejszych zachowań zw. z kulturą coffee shopów, dochodzę do wniosku, że wcale jest możliwe i sprawdza się w praktyce ichnie postawienie sprawy. tyle, że trzeba zmiany toku myślenia o tym. wbrew pozorom holendrzy nie podchodzą do możliwości zapalenia trawki jak oszołomy i nie upalają się dzień w dzień (pod tym wzgl dużo gorzej jest w kanadzie, gdzie pali każdy od nastolatka po 50 latka i choć prawnie zabroniona, można ją bez większych problemów nabyć). zastanawiam się z czego to wynika - światopogląd, edukacja czy może wychowanie?
Wiesz, ja mieszkalem troche czasu w Niderlanach i powiem Ci, ze sa rozni ludzi. Znam Holendrow, ktorzy byli non stop zjarani, znam ludzi, ktorzy przyjezdzali do Niderlandow specjalnie zeby zapalic itd.

Inna sprawa, ze nie sprawdza sie to w praktyce w jednym bardzo istotnym aspekcie - mozna legalnie sprzedawac marihuane, ale nie mozna jej legalnie produkowac. Pozniej jest paradoks, ze nielegalna trawa wchodzi tylnymi drzwiami, a legalna wychodzi kupiona przez klienta

Cytat:
Napisane przez synthee Pokaż wiadomość
Dokładnie! Moim zdaniem fajne wątki zakłada dziewuszynka! Ja tego niegdy nie robiłam z jakimiś srodkami ale jak by to mialo jakis super efekt to czemu nie ?? Nie uwierze ze nagle nikt się nie kochał po narkotykach
Super FaJnE watki !!!

Ma efekty, jak to zazywanie narkotykow zwykle ma.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 18:02   #53
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez synthee Pokaż wiadomość
Dokładnie! Moim zdaniem fajne wątki zakłada dziewuszynka! Ja tego niegdy nie robiłam z jakimiś srodkami ale jak by to mialo jakis super efekt to czemu nie ?? Nie uwierze ze nagle nikt się nie kochał po narkotykach
No to uwierz,ja nigdy nie kochałam się po narkotykach bo świństw żadnych nie brałam i niebiore. Nie czuje potrzeby ćpania.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 06:00   #54
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Seks po narkotykach?

Nie ma to jak opinia ludzi ktorzy nie probowali, na pewno wiedza o czym mowia. Uwielbiam wrecz jak jak ktos sie wypowiada o czyms o czym nie ma pojecia.
Ale zaloze sie ze alkohol jest ok? Bo sprzedaja legalnie w sklepach, trucizne, ale legalna trucizne wiec spoko.
Z uporem maniaka powtorze: wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec sie zachowac.
ps. I uwazajcie zeby nie bylio tak ze raz zapalicie jointa i juz na nastepny dzien bedzieice sobie zastrzyki z marichuany robic)).
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 11:08   #55
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec sie zachowac.
i jak absurdalnie w kontekście narkotyków by to nie brzmiało, jest po prostu trafne.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:51   #56
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
Nie ma to jak opinia ludzi ktorzy nie probowali, na pewno wiedza o czym mowia. Uwielbiam wrecz jak jak ktos sie wypowiada o czyms o czym nie ma pojecia.
A jak ktos ma pojecie i sie nie zgadza, to co?

Aha, czy trzeba cpac, zeby sie wypowiadac o narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
Ale zaloze sie ze alkohol jest ok? Bo sprzedaja legalnie w sklepach, trucizne, ale legalna trucizne wiec spoko.
A kto mowi, ze alkohol jest spoko, czy seks po pijaku jest spoko?

Abstrahujac juz od tego, ze alko tez ma swoje zalety.


Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
Z uporem maniaka powtorze: wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec sie zachowac.
Wciaganie kresek? Walenie w zyle? To ja mam nieco inne podejscie co do tego co jest dla ludzi.

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
ps. I uwazajcie zeby nie bylio tak ze raz zapalicie jointa i juz na nastepny dzien bedzieice sobie zastrzyki z marichuany robic)).
Wiesz, najwiekszy problem z marihuana jest taki, ze czlowiek po paleniu czuje sie dobrze z siedzeniem na dupsku i nic nie robieniem, inrecja i indolencja.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:25   #57
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez DeszczowaPanienka Pokaż wiadomość
Nie ma to jak opinia ludzi ktorzy nie probowali, na pewno wiedza o czym mowia. Uwielbiam wrecz jak jak ktos sie wypowiada o czyms o czym nie ma pojecia.
Ale zaloze sie ze alkohol jest ok? Bo sprzedaja legalnie w sklepach, trucizne, ale legalna trucizne wiec spoko.
Z uporem maniaka powtorze: wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec sie zachowac.
ps. I uwazajcie zeby nie bylio tak ze raz zapalicie jointa i juz na nastepny dzien bedzieice sobie zastrzyki z marichuany robic)).
a taki czlowiek pracujacy w poradni odwykowej mimo ze nie bierze tez nie ma pojecia?Nie sądze
a dawanie w zyle to przezytek wiec nie musisz mrygac oczkiem
Ciekawa jestem jak potoczy sie dalej Twoja przygoda

A co do "wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec sie zachowac "w zestawieniu z substancjami ,ktore wplywaja na swiadomosc to jakis nonsens.
W pewnym momencie nie masz kontroli nad tym jak sie zachowujesz,oczywiscie wtedy tak Ci sie wydaje.Ale jak juz wytrzezwiejesz robisz moze tak albo i tak na wspomnienie tego co bylo
Chyba ze przezywasz do wewnatrz siedzac w kącie -tez fajnie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:59   #58
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Seks po narkotykach?

wiecie co - ja mam dosyć tej dyskusji, bo osoby w niej biorące, których zdanie jest jednoznacznie na nie, z każdej osoby, która spróbowała jakiegokolwiek narkotyku (bez wnikania czy dla kogoś jest to regułą, czy może zupełnie jednorazowym wyskokiem) robią ćpuna.
wychodzenie z założenia, że każdy z pewnością bierze się za meth i to oczywiście w ilościach hurtowych jest co najmniej mocno krzywdzące.
no ale słuszna jest jedna, święta wersja i w jakakolwiek polemika jest niedopuszczalna. prl nam wraca.

swojego zdania, że niektóre narkotyki są dla ludzi nie zmienię. nie zgadzam się na ich powszechną dostępność, ale jeszcze bardziej na przesadne demonizowanie 1 skręta. swoich dotychczasowych próbowanek nie uważam za objaw uzależnienia.

tym, którzy mają zamiar mnie cytować i odnosić do moich wypowiedzi, polecam sobie podarować, bo już mnie ta dyskusja nie interesuje i z pewnością nie zajrzę by ją kontynuować.
/eot
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:25   #59
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks po narkotykach?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
wychodzenie z założenia, że każdy z pewnością bierze się za meth i to oczywiście w ilościach hurtowych jest co najmniej mocno krzywdzące.
A czy trzeba meth brac, zeby byc cpunem? Gdy dla kogos highlightem jego/jej tygodnia jest zapalanie jointa raz na tydzien, to nie jest cpanie ?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
no ale słuszna jest jedna, święta wersja i w jakakolwiek polemika jest niedopuszczalna. prl nam wraca.
Nie wiem z czego wynikla powyzsza wypowiedz, ale mniejsza o to
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:31   #60
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks po narkotykach?

to naprawde takie złe dążyc do świętosci???


bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.