Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-26, 11:27   #1081
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
U mnie tata twierdzi że niedługo będzie się musiał wyprowadzić bo tam gdzie jest jeszcze kilka cm wolnych w łazience na półkach wszędzie wprowadziła mu się córka
1 średni kuferek kolorówki -to już uzależnienie???
Kuferek? Nieeeee Cała szafa kosmetyków to jest sytuacja jeszcze normalna. Nie wiem, apartament pełen kosmetyków, kontener, to mogłaby być sytuacja ostrzegawcza... Ale kuferek? Nieee.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:41   #1082
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Tak Tylko ostrzegam lojalnie, że to właśnie ta drogeria z panią, z której się nabijałam parę stron wcześniej
W Supersamie widocznie zubożają ofertę, zamiast rozszerzać Ja pewien czas temu kupowałam tam również cienie Joko.
No różnie to bywa. Zapytałam o nowości joko w mojej dzielnicowej drogerii w której kiedyś było sporo joko, ale to była dawna epoka;p. Wszystko teoretycznie się pojawi, ale dopiero po wakacjach...
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 11:59   #1083
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Susannko za komplementy
Bardzo miło, że zajrzałaś do mojego wątku, który jak widać od dłuższego czasu leży ugorem Jakoś ostatnimi czasy brak mi cierpliwości do tworzenia nowych wzorków.
Jeśli chodzi o pielęgnację paznokci, to w czasie, kiedy były robione te zdjęcia, używałam wyłącznie Silk Wrapa Inglota, obowiązkowo jako bazy. Był naprawdę niezły.
Ale nie umywa się do Nail Teka Formula II Foundation. To jest dopiero miszcz! Jeśli masz problem z łamaniem i rozdwajaniem, to może być najlepsze wybawienie z Twoich kłopotów, polecam z całym przekonaniem. Tu link do mojej recenzji.
Jak zerknęłam na Twoje pracy to aż pomalowałam swoje paznokcie... jednokolorowym lakierem zawsze to coś Muszę popytać w Inglocie o Silk Wrapa. Na Nail Teka mnie nie stać... bardzo drogi

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dodaję zdjęcia różu, ale... zła jestem bo nic ciekawego na nich nie widać. Bo kolor to zupełnie nie to, co na fotce...
no cóż mało co widać ale opakowanie piękne. Wierze Ci na słowo, że to dobry kosmetyk

Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
Zakupiłam błyszczyk Joko-shine & color.Dziewczyny,naprawdę jest fajny -nawilża, ma taki fajny połysk i drobinki perłowe są delikatne ale widoczne.Trwałość-jak to błyszczyk.
A opakowanie... eleganckie-fajnie się prezentuje.
Najlepszy jaki miałam
Mam kolor J80- faktycznie nieco pomarańczowy-ale podoba mi się.
Przepraszam nie mam dobrego aparatu.
Piękny Ależ żałuję, że nie można go kupić w normalnej drogerii.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:16   #1084
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No właśnie. A on jest taki różowo-beżowy. No nic, spróbuję kiedyś jeszcze raz zrobić go w megadobrym świetle, bo te foty były robione po południu, przy oknie, ale z lampą. Hm...
Kurcze, Agusiek, nie kuś błyszczydłami, bo ja mam tak napchane z czubkiem w szufladzie, że dostają nóżek i same wychodzą...
Ukrycior koniecznie bez lampy i w świetle dziennym. Ja też czekam na te zdjęcia niecierpliwie bo ... pomimo iż dysponuję różem w szufladzie (i to nestety niejednym) to z miłą chęcią się podkuszę widokiem Twojego.
A Agusiek niech nas wodzi na pokuszenie - kto ma silną wolę ten przetrwa a kto jest bardziej podatny na czystą manipulację zdjęciowo-opisową to ... no wiadomo co. Ja póki co sobie usteczka smaruję czekoladowym nr 200 - jest bosko, ale już myślę nad pozostałymi odcieniami. Tu Ukrycior twa rada będzie bezcenna bo na pewno je miałaś w swym posiadaniu A prócz tego to nowy błyszczyk letnią porą zawsze jak znalazł, tylko skoro szuflada mi się nie domyka to muszę sobie podywagować nad jakimś zfrabnym przybornikiem zamykanym, który będzie przestronny i na wyciągnięcie mej ręki

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jak zerknęłam na Twoje pracy to aż pomalowałam swoje paznokcie... jednokolorowym lakierem zawsze to coś Muszę popytać w Inglocie o Silk Wrapa. Na Nail Teka mnie nie stać... bardzo drogi
Susanna ja się kiedyś skusiłam na Nail Teka Hydrotherapy II i faktycznie po 4 tygodniach miałam pazury mocne i bez śladu rozdwojenia. Ale potem pożałowałam na Nail Tek I i smarowałam pazurki normalnymi lakierami bez żadnego podkładu i zabezpieczenia i problem powrócił. Drugi raz takiej Nail Tekowej kuracji nie był już tak spektakularny
Generalnie zasada Nail Teka jest prosta - wpierw kuracja dostosowana do problemu paznokcia, potem kontynuacja preparatem ogólnym, bo jak przedobrzysz z kuracją to zamiast podleczyć to pogorszysz stan płytki paznokcia. Teraz zrobiłam sobie przerwę na Jokowe odżywki i różne takie fajne sprawy na tym forum polecane , ale zimą wracam do Nail Teka i kupuję stopień 1!
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:21   #1085
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny z Warszawy, czy orientujecie się jak dobrze jest zaopatrzone stoisko JOKO w Arkadii? Byłam tam parę miesięcy temu i ledwo rzuciłam okiem, a chciałabym wiedzieć, czy mają tam cienie z serii Winter Glamour Orient Poeme?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 19:09   #1086
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat, po wyjazdowym weekendzie (jadę nad morze!!!) postaram się wkleić zdjątka pozostałych 3 błyszczyków (ukochana 200 poszła już pusta do śmieci a na I zabrakło, nie wiadomo, czy jeszcze będzie ten kolor) i postaram się dobrze obfotografować ten róż.

Chyba się skuszę na kóregoś lakiera Virtuala z tej nowej letniej serii. A może miała któaś już żarówę z tej serii? Bo jakoś tak mnie letnio podkusiły...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 21:06   #1087
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ja we wtorek zrobiłam większe zamówienie w Inermisie ale z pielęgnacji. Na przystawkę wzięłam jednak dwa lakiery Virtual (ale nie z tej letniej serii) i pomadkę Virtual. Niestety jest czwartek wieczór, a pan z bródką nie przyjechał. Pierwszy raz zdecydowałam się na płatność przelewem, wcześniej zawsze płaciłam gotówką przy odbiorze. No nic, mam nadzieję, że w poniedziałek dostanę swoją paczkę. Ale wynika z tego, że nie opłaca mi się wpłacać kasy na konto, bo muszę dłużej czekać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 06:26   #1088
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość


Susanna ja się kiedyś skusiłam na Nail Teka Hydrotherapy II i faktycznie po 4 tygodniach miałam pazury mocne i bez śladu rozdwojenia. Ale potem pożałowałam na Nail Tek I i smarowałam pazurki normalnymi lakierami bez żadnego podkładu i zabezpieczenia i problem powrócił. Drugi raz takiej Nail Tekowej kuracji nie był już tak spektakularny
Generalnie zasada Nail Teka jest prosta - wpierw kuracja dostosowana do problemu paznokcia, potem kontynuacja preparatem ogólnym, bo jak przedobrzysz z kuracją to zamiast podleczyć to pogorszysz stan płytki paznokcia. Teraz zrobiłam sobie przerwę na Jokowe odżywki i różne takie fajne sprawy na tym forum polecane , ale zimą wracam do Nail Teka i kupuję stopień 1!
Mat masz rację ale 120 zł + przesyłka to naprawdę nie na mnie. Za te pieniążki można kupić dobre buty albo jeansy... Póki co stosuję preparat krzemieniowy JOKO i póki co nie rozdwajają się, jeszcze je teraz spiłuję i zobaczymy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:32   #1089
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, po wyjazdowym weekendzie (jadę nad morze!!!) postaram się wkleić zdjątka pozostałych 3 błyszczyków (ukochana 200 poszła już pusta do śmieci a na I zabrakło, nie wiadomo, czy jeszcze będzie ten kolor) i postaram się dobrze obfotografować ten róż.
Ukrycior - łamiesz mi serce z tym wyjazdem bo ja jestem w domu choróbskiem uziemiona Generalnie spędzam czas przeglądając sobie różności w Inermisie i chyba poproszę ślubnego o odcięcie od netu bo wydam całą pencję jednym kliknięciem myszki No ale skoro możesz to życzę Ci dużo słońca i wypoczynku nad tym morzem ... W zamian czekam na zdjęcia pocieszenia Faktycznie błyszczyk 200 "wyszedł", ale już kiedyś tak było że go zabrakło a potem do oferty powrócił. Jak wrócisz to koniecznie zadzwoń do Inermisu i podpytaj co i jak. W najgorszym razie możemy przerzucić się na nowe Joko Shine&Color

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mat masz rację ale 120 zł + przesyłka to naprawdę nie na mnie. Za te pieniążki można kupić dobre buty albo jeansy... Póki co stosuję preparat krzemieniowy JOKO i póki co nie rozdwajają się, jeszcze je teraz spiłuję i zobaczymy
Susanna 120 ???? Ja kupowałam na allegro i płaciłam jakieś 48 zł + 8 przesyłka. Fakt, że minęło już trochę czasu, ale 120 to tyle się daje w salonach kosmetycznych i jest to całkowicie nieopłacalne. Muszę poszperać w historii moich zakupów i jak dorwę nazwę sprzedawcy to Ci wrzucę na forum. Towar miał oryginalny i bardzo szybką i bezpieczną przesyłkę, zresztą oni dystrybuują te kosmetyki więc mają ceny hurtowe (oj widać piękne narzuty mają co niektórzy).
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:57   #1090
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość



Susanna 120 ???? Ja kupowałam na allegro i płaciłam jakieś 48 zł + 8 przesyłka. Fakt, że minęło już trochę czasu, ale 120 to tyle się daje w salonach kosmetycznych i jest to całkowicie nieopłacalne. Muszę poszperać w historii moich zakupów i jak dorwę nazwę sprzedawcy to Ci wrzucę na forum. Towar miał oryginalny i bardzo szybką i bezpieczną przesyłkę, zresztą oni dystrybuują te kosmetyki więc mają ceny hurtowe (oj widać piękne narzuty mają co niektórzy).
aż muszę na alledrogo sprawdzić. Taką cenę można przełknąć!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 17:00   #1091
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

A do mnie to co nie przyjechało wczoraj - doszło dzisiaj.

P.S. Ten cień dostała w gratisie. To już chyba mój trzeci gratisowy cień od Inermisu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-27, 17:40   #1092
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Jaki numerek jest tej pomadki?
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:09   #1093
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Susanna 120 ???? Ja kupowałam na allegro i płaciłam jakieś 48 zł + 8 przesyłka. Fakt, że minęło już trochę czasu, ale 120 to tyle się daje w salonach kosmetycznych i jest to całkowicie nieopłacalne. Muszę poszperać w historii moich zakupów i jak dorwę nazwę sprzedawcy to Ci wrzucę na forum. Towar miał oryginalny i bardzo szybką i bezpieczną przesyłkę, zresztą oni dystrybuują te kosmetyki więc mają ceny hurtowe (oj widać piękne narzuty mają co niektórzy).
Dziewczyny, ja płaciłam na All coś koło 26 zł za buteleczkę...
I nawet jeśli była to podróba (w co bardzo wątpię) to działanie miała rewelacyje
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 19:59   #1094
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
Jaki numerek jest tej pomadki?
0106 - czysty, naturalny mat, bez odrobiny perły.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:10   #1095
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:18   #1096
Agusiek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
0106 stąd??
Nie mogę jej odnaleźć gapa jakaś ze mnie
Agusiek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 18:06   #1097
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kupiłam w końcu parę odżywek do paznokci oraz cienie Orient Poeme o nazwie Alhambra Night. Jestem zachwycona, wzięłam je nawet na weekendowy wyjazd na wies Cudownie rozswietlają, nie osypują się, nie rozłażą po całej twarzy
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 21:01   #1098
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Agusiek78 Pokaż wiadomość
http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
0106 stąd??
Nie mogę jej odnaleźć gapa jakaś ze mnie
Dokładnie tak. Na stronie jest podane 106, ale na pomadce jest numerek 0106, ale to ten sam. Przepraszam, czytałam z opakowania pomadki, jak podawałam numer.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 11:59   #1099
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny kupiłam NAIL TEK FOUNDATION II za 21 zł na allegro
czekam z niecierpliwością na pozytywne efekty stosowania
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 14:14   #1100
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam NAIL TEK FOUNDATION II za 21 zł na allegro
czekam z niecierpliwością na pozytywne efekty stosowania
O, ale tanio!
Efekty powinny pojawić się dość szybko, przynajmniej ja tak miałam. Tobie też życzę A dodatkowy atut Nail Teka jest taki, że będą sie na nim znacznie dłużej trzymać wszystkie lakiery Joko... (znaczy każde inne też, tylko chciałam mieć alibi do tego wątku )
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 15:21   #1101
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dzisiaj kupiłam sobie przyśpieszacz wzrostu paznokcia. Ciekawa jestem jego efektów. Używała może któraś, bo na KWC nie ma recenzji?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:49   #1102
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
O, ale tanio!
Efekty powinny pojawić się dość szybko, przynajmniej ja tak miałam. Tobie też życzę A dodatkowy atut Nail Teka jest taki, że będą sie na nim znacznie dłużej trzymać wszystkie lakiery Joko... (znaczy każde inne też, tylko chciałam mieć alibi do tego wątku )
haha z tymi lakierami to pojechałaś Ale wiesz co coś w tym jest bo np. lakier szybkoschnący Soraya na paznokciach u rąk wytrzymuje u mnie góra 2 dni - ten sam lakier na pazurkach w stopach wytrzymuje tydzień i dłużej. Wiadomo, że stopami nie sprzątam i nie zmywam naczyń ale to chyba zależy od kondycji płytki
Gosik więc muszę przez 4 tygodnie nakładać tę odżywkę i nie malować paznokci tak??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 17:23   #1103
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
haha z tymi lakierami to pojechałaś Ale wiesz co coś w tym jest bo np. lakier szybkoschnący Soraya na paznokciach u rąk wytrzymuje u mnie góra 2 dni - ten sam lakier na pazurkach w stopach wytrzymuje tydzień i dłużej. Wiadomo, że stopami nie sprzątam i nie zmywam naczyń ale to chyba zależy od kondycji płytki
Gosik więc muszę przez 4 tygodnie nakładać tę odżywkę i nie malować paznokci tak??
Faktycznie udało Ci się kupić Nail Teca po dobrej cenie Ja go używałam codziennie przez 5 tygodni, każdego dnia nowa warstwa, 7 dnia zmywałam i od nowa. Pod koniec to te warstwy same odchodziły z paznokcia - wówczas skończyłam terapię. Tylko pamiętaj - jak skończysz Ty terapię to nie używaj tej II jako podkład, tylko kup Hydratherapy I - to bardzo ważne, bo inaczej przedobrzysz i "przekarmisz" pazurki i efekt może być opłakany. To potwierdziła mi również moja kosmetyczka, która Nail Tec stosuje u siebie w gabinecie.

A teraz do rzeczy tego forum () miałyście z Joko ten płyn do zmiękczania skórek? Jak sobie dawał radę, jak szybko działał i czy ładnie je zmiękczał ? Generalnie chciałabym skórki odsuwać patyczkiem, ale nie wycinać (grozi to okaleczeniem i strumieniem krwi - mam 2 lewe ręce). Więc poszukuję i liczę na Was
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 17:54   #1104
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat, bosko było nad morzem. Ja chcę na dłużej!!! Żelu do skórek niestety nie posiadam. Tylko olejek.

Franticu, boska pomadka i lakiery. Bardzo mi się podobają kolory. A cień dostałaś bo jest promocja - 3 virtuale + cień gratis. Ja też mam kilka owocowych cudeniek.

Ja chcę lakier Hot Spooot. Chcę, ale na razie nie robię zamówienia, mały odwyk.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:36   #1105
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Faktycznie udało Ci się kupić Nail Teca po dobrej cenie Ja go używałam codziennie przez 5 tygodni, każdego dnia nowa warstwa, 7 dnia zmywałam i od nowa. Pod koniec to te warstwy same odchodziły z paznokcia - wówczas skończyłam terapię. Tylko pamiętaj - jak skończysz Ty terapię to nie używaj tej II jako podkład, tylko kup Hydratherapy I - to bardzo ważne, bo inaczej przedobrzysz i "przekarmisz" pazurki i efekt może być opłakany. To potwierdziła mi również moja kosmetyczka, która Nail Tec stosuje u siebie w gabinecie.
Taa teraz się tylko zastanawiam, czy dotrze do mnie ta odżywka - oby. I dziękuję za rzeczową odpowiedź na nurtujące mnie pytanie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:42   #1106
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, bosko było nad morzem. Ja chcę na dłużej!!! Żelu do skórek niestety nie posiadam. Tylko olejek.

Franticu, boska pomadka i lakiery. Bardzo mi się podobają kolory. A cień dostałaś bo jest promocja - 3 virtuale + cień gratis. Ja też mam kilka owocowych cudeniek.

Ja chcę lakier Hot Spooot. Chcę, ale na razie nie robię zamówienia, mały odwyk.
Ukrycior - pamiętaj proszę o opisaniu kolorystyki błyszczyków czekoladowych Joko Będę się niedługo zatowarowywała i chętnie po nie sięgnę.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Taa teraz się tylko zastanawiam, czy dotrze do mnie ta odżywka - oby. I dziękuję za rzeczową odpowiedź na nurtujące mnie pytanie
Dotrze, dlaczego miałby zaginąć po drodze. Daj Susanno znać jak się Tobie sprawuje.

I dziewczyny podtrzymuję pytanie o ten płyn do skórek Joko - kto go zna i może o nim opowiedzieć - niech to uczyni.
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:52   #1107
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - pamiętaj proszę o opisaniu kolorystyki błyszczyków czekoladowych Joko Będę się niedługo zatowarowywała i chętnie po nie sięgnę.



Dotrze, dlaczego miałby zaginąć po drodze. Daj Susanno znać jak się Tobie sprawuje.

I dziewczyny podtrzymuję pytanie o ten płyn do skórek Joko - kto go zna i może o nim opowiedzieć - niech to uczyni.
Maat, jutro zrobię foty na bank. I jeszcze raz pomolestuję róż.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:01   #1108
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Maat, bosko było nad morzem. Ja chcę na dłużej!!! Żelu do skórek niestety nie posiadam. Tylko olejek.

Franticu, boska pomadka i lakiery. Bardzo mi się podobają kolory. A cień dostałaś bo jest promocja - 3 virtuale + cień gratis. Ja też mam kilka owocowych cudeniek.

Ja chcę lakier Hot Spooot. Chcę, ale na razie nie robię zamówienia, mały odwyk.
Oooo ukrycior wrócił. A już miałam zapytać jak było... Popatrz o promocji to ja nawet nie wiedziałam, zastanawiałam się tylko czemu tyle tych gratisów dostaję.
A ja się zastanawiam co sobie tym razem kupić z Joko. Może jakieś sugestie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:02   #1109
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Oooo ukrycior wrócił. A już miałam zapytać jak było... Popatrz o promocji to ja nawet nie wiedziałam, zastanawiałam się tylko czemu tyle tych gratisów dostaję.
A ja się zastanawiam co sobie tym razem kupić z Joko. Może jakieś sugestie?
Bosko było. Ja chcę jeszcze!!!!!

http://inermis.pl/index.php?str=promocje Tu masz wszystkie promocje, Jokowych najwięcej. Ja też coś chcę...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:15   #1110
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Bosko było. Ja chcę jeszcze!!!!!

http://inermis.pl/index.php?str=promocje Tu masz wszystkie promocje, Jokowych najwięcej. Ja też coś chcę...
A no widzisz, nigdy nie zaszłam do tej zakładki.

Ja to chyba wezmę z Joko ten nowy błyszczyk (nie wiem tylko jaki kolor), błyszczyk Bell Milky Shake (wprawdzie to nie Joko, ale kusi mnie, bo podobno fajny), jeden lub dwa lakiery i chyba dwójeczkę nowych cieni (też jeszcze nie wiem jaki numer).

Ukrycior a nie kuszą Cię rozświetlające kulki Joko? Bo jestem ciekawa opinii.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.