Co ja robie zle ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 18:02   #1
NmN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8

Co ja robie zle ?


Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze
NmN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:07   #2
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Co ja robie zle ?

na forum nie uczy sie robienia paznokci. Mozna jedynie zaczerpnąć stąd porad by robic jeszcze lepiej. Dajesz za mało kleju. Radze kurs jezeli chcesz robic to lepiej. z Bogiem
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 18:45   #3
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Co ja robie zle ?

Nie masz zielonego pojecia o robieniu paznokci. Ja wiem że czytanie i nauka to męcząca czynność i najlepiej mieć podane na tacy. Dlatego weź siędo roboty poczytaj forum, poprzeglądaj blogi itp i najlepiej - Idź na K U R S ;]
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:13   #4
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez NmN Pokaż wiadomość
Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze
nokaut.


W Twoim opisie nie widzę takiej czynności jak przygotowanie płytki-i prawdopodobnie to jest źródło Twojego problemu.
I nie trzeba być po kursie żeby zorientować się, ze o paznokciach nie masz bladego pojęcia.
Przepraszam ale pofatyguj się do tego stopnia żeby przejrzeć to forum, bo znajdziesz odpowiedzi na wieeeeeeeele pytań.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 19:20   #5
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Co ja robie zle ?

to jest prowokacja!
jak w morde strzelil!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:11   #6
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Co ja robie zle ?

Ej, no ale jak to! Gdybyś kupiła zestaw allegrowy renomowanej firmy to by Ci nawet instrukcję krok po kroku dali! I tak ebz płyty za 4.99?! Ja bym reklamację zgłosiła!

wysiliłabyś się chociaż zeby na necie poszukać.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 20:39   #7
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Co ja robie zle ?

Przepraszam, ale zamarłam jak przeczytałam.
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:20   #8
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Co ja robie zle ?

dlaczego jestescie takie nie mile i nie powiecie dziewczynie ze ozdoby naklejamy super glue a pozniej nakladamy zel?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:43   #9
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Co ja robie zle ?

no tak...
ozdoby super glue na tips...
potem na to zel
a potem wszystko razem super glue do paznokcia!
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:47   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Co ja robie zle ?

tak, doprawdy, istny nokaut!
dziewczyno, schowaj ten swój zestaw głęboko do szuflady, zapisz się na jakiś kurs a w oczekiwaniu na niego pomódl się żeby Ci Bóg wybaczył takie brednie..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 21:49   #11
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Co ja robie zle ?

mocne bylica... to ja sie z łopat zaczne spowiadać;d
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 22:00   #12
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez NmN Pokaż wiadomość
Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze
1. Naklejanie tipsa może byc kropelka nie koniecznie super glue.
2. Nakładanie żelu w tym przypadku wedle uznania 1, 2, 3 fazy.
3. Kolor żelu od nastroju na ciepłe dni biały, ponure różowy, a używasz jak chcesz i kiedy chcesz
A tak ogólnie panna słuchaj się koleżanek wyżej i jak mądrze Byli rzekła- módl się i na kurs
Bo nawet nie wiesz z czym to się je, a krzywdę sobie możesz zrobic...
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:33   #13
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co ja robie zle ?

Co robisz żle? hmmmm zle robisz ,ze sie za "robienie" tipsów bierzesz bez kursu.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:42   #14
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: Co ja robie zle ?

Ale jesteście dla niej niemiłe ;|
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:58   #15
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez OneLoveOneHeart Pokaż wiadomość
Ale jesteście dla niej niemiłe ;|
Moja odpowiedz nie jest złosliwa - to wszystko dla jej dobra. Wiem co mówię bo zanim poszlam na kurs zmaltretowalam znajomej paznokcie a to nie wyglądalo za dobrze....więc uznałam,ze bez kursu ani rusz.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 00:48   #16
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez NmN Pokaż wiadomość
Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze
Jak zrobisz zakupy, żeby ugotować obiad, to też powiesz, że masz ZESTAW do robienia obiadu? Żeby ugotować dobry obiad, trzeba umieć jeszcze go ugotować, tak samo, żeby zrobić paznokcie trzeba umieć je prawidłowo wykonać. Nie wystarczy mieć "zestaw".

Forum nie jest kursem, więc odpowiem tylko na pytanie apropos żeli. Otóż biały i różowy żel używa do permanentnego frencha, a pink ma na celu uwydatnić kolor części różowej paznokcia lub zamaskować coś.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:14   #17
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez NmN Pokaż wiadomość
Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze

Umarłam chyba i trafiłam do piekła
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 10:20   #18
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Ale wredne Panie tutaj sa>>>>>KURS KURS-taka ich mantra
hehe smiechu warte jakby to bylo mega trudne odpowiedziec,ale coz lepiej sie naigrywac...
To i tak jej sprawa czy bedzie robic z kursem czy nie,uzyska odpowiedz od Was czy na kafe....Nie rozumiem Was

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Hmmm dokrorat z robienia paznokci!!!!! Hmm jakcys chetni????
gratis nauka mycia rak,bo bez kursu tez nie pojedzie))) heheehe
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 11:32   #19
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Co ja robie zle ?

Śmiechu warte żebyś wiedziała. Ja nie mam kursu ale napewno nie zaczynałam od "zestawu". Dziewczyna nie ma zielonego pojęcia, jedyne co wie to że tipsa się przykleja, a to dużo za mało. Niech chociaż wybierze się do stylistki na paznokcie to choc trochę podpatszy.
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-11, 11:56   #20
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Ale wredne Panie tutaj sa>>>>>KURS KURS-taka ich mantra
hehe smiechu warte jakby to bylo mega trudne odpowiedziec,ale coz lepiej sie naigrywac...
To i tak jej sprawa czy bedzie robic z kursem czy nie,uzyska odpowiedz od Was czy na kafe....Nie rozumiem Was

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Hmmm dokrorat z robienia paznokci!!!!! Hmm jakcys chetni????
gratis nauka mycia rak,bo bez kursu tez nie pojedzie))) heheehe
Nie no, oczywiście że należy zawsze okazywać szacunek wirtualnym koleżankom, które są tak zajęte zabawą zestawem za 99zł z Allegro, że nie mają już czasu na czytanie takich głupot jak istniejące wątki na forum, w których na każde z tu postawionych pytań odpowiedź padła minimum 3 razy. Po co dziewczę ma marnować swój czas, skoro może marnować nasz?

Dlaczego nie ma tu nauczania krok po kroku czynności, których wykonanie wymaga przeszkolenia było wyjaśniane wiele razy, zakładam więc że Tobie również szkoda czasu na czytanie istniejących wątków. Ale będę życzliwa i powiem raz jeszcze:

Zdobienie paznokci to żadna filozofia, zależy od zdolności manualnych i dobrych chęci, w tej sprawie każda Wizażanka z tego forum chętnie coś doradzi. Zupełnie czym innym jest wirtualne uczenie przedłużania paznokci, które ingeruje w ich strukturę i źle zrobione może sprawić ból przez kilka tygodni a nawet przyczynić się do powstania choroby lub trwałego uszkodzenia paznokcia.
Analogicznie - nie trzeba być fryzjerem żeby nałożyć szampon koloryzujący, czy przypiąć sztuczne pasemka. Ale jeśli ktoś bez wykształcenia zawodowego bierze się za robienie trwałej czy przedłużanie włosów - gratuluję radosnego i beztroskiego podejścia do życia i zdrowia, zwłaszcza cudzego...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:36   #21
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Dziewczyny nie o to chodzi,ale te wysmiewanie sie to troche przesada,a co do straty czasu to po co w ogole reagowac?
O to mi chodzi,bo niby'zawracanie glowy'ale napisac niemile slowa to zawsze kazdy znajdzie czas.
To wbrew pozorom jest zwykle forum,jak kazde inne,nie dla specjalistow itp.
Fakt faktem,ze ja zaczynajac wiedzialam duuuzo wiecej,chociazby dzieki wizytom u stylistki
Ale to jej sprawa,jej paznokcie....po to te zlosciwosci?
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 12:59   #22
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez NmN Pokaż wiadomość
Mam zestaw do robienia paznokci zelowych ,ale cos mi to chyba nei wychodzi ... robie na tipsach,ale mi sie odkleja wam tez

Wiec zawsze jak naklejam tipsa widac mi od spodu klej dlaczego tak jest?

Robie tipsy tak
1.Naklejam tipsa
2.Nakladam zel budujacy (2 min) przecieram,piluje znowu daje ten zel na 2 minuty.
3.Przecieram daje wyblyszczajacy na 4 min. no i tu zaczyna sie moj problem bo nie wiem co potem .. malowac lakierem ?zdobic ? jesli zdobic to na czym to sie przykleja ?
Do czego sa te zele (rozowy,bialu) jak i kiedy sie ich uzywa??

Pomozcie prosze
A nie lepiej poprostu zapisac sie na kursik niz robic sobie(i nie daj Boooze komus) w przyszlosci krzywde?
Lepiej sie nie brac za cos o czym sie nie ma bladego pojecia..
A nastepnym razem zachecam do uzycia wyszukiwarki

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie o to chodzi,ale te wysmiewanie sie to troche przesada,a co do straty czasu to po co w ogole reagowac?
O to mi chodzi,bo niby'zawracanie glowy'ale napisac niemile slowa to zawsze kazdy znajdzie czas.
To wbrew pozorom jest zwykle forum,jak kazde inne,nie dla specjalistow itp.
Fakt faktem,ze ja zaczynajac wiedzialam duuuzo wiecej,chociazby dzieki wizytom u stylistki
Ale to jej sprawa,jej paznokcie....po to te zlosciwosci?
Po to zeby dziewcze nie myslalo, ze wszystko mozna podac jak na tacy i po to zeby chociaz troszke wysilila sie (czyt. douczyla) jezeli chce umiec cos zrobic
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:16   #23
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Hmmm a on czego jest forum??? moze ta dziewczyna akurat w ogole nic a nic nie wiedziala,ale chodzi mi ogolnie jak tu jest milo na tym forum szooook
Dziewczyny wyluzujcie troche nikt profesury z paznokci jeszcze nie zrobil
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:35   #24
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Co ja robie zle ?

jofka, gdybyś wyszła od "stylistki" paznokci z maszkarami, które są uakzane w wątku "prace pseudostylistek" to nie wiem, zy byś też tak broniła dziewczyn. Każda z nas cięzko pracuje aby byc jak najlepszą, a tu wpadnie laik i chce isntrukcję krok po kroku...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:50   #25
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Hmmm a on czego jest forum??? moze ta dziewczyna akurat w ogole nic a nic nie wiedziala,ale chodzi mi ogolnie jak tu jest milo na tym forum szooook
Dziewczyny wyluzujcie troche nikt profesury z paznokci jeszcze nie zrobil
Forum jest od PORAD!! a nie od UCZENIA!! Autorka wątku nie potrzebuje PORADY. Ona musi się dopiero czegokolwiek NAUCZYĆ.
Bosz, ile razy trzeba pisać to samo, żeby do każdego to w końcu dotarło?

Wyluzować, mówisz? Ciekawa jestem, czy Ty byłabyś szczęśliwa i wyluzowana, gdyby dzięki setkom takich ignorantek i amatorek Twój zawód i sposób na życie był traktowany pogardliwie ("tipsy to te paskudne, grubaśne łopaty, nie wiem jak to się może komuś podobać!") i z nieufnością ("tipsy niszczą paznokcie! Sama widziałam jakie cienkie i bolące paznokcie miała po tym moja siostra/mama/kuzynka/koleżanka"). Doprawdy już widzę jak w takiej sytuacji radośnie odpowiadałbyś na pytania w stylu "Jak się robi tipsy?" laskom, które wkrótce po uzyskaniu odpowiedzi wezmą i pilniki w garść i ruszą masakrować paznokcie kolejnym zastępom niczego nieświadomych kobiet, głęboko przekonanych tak jak Ty, że przecież "nikt profesury z paznokci jeszcze nie zrobil", więc po co przepłacać wykwalifikowanym stylistkom w salonie?

Grr.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:59   #26
Wenus1988
Raczkowanie
 
Avatar Wenus1988
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: FrOm My SpaCe ;)
Wiadomości: 186
Dot.: Co ja robie zle ?

Szkoda tylko, ze uslugi prawdziwych stylistek coraz czesciej uwaza sie za nieprofesjonalne. A to dlatego, ze wiekszosc samoukow, pseudostylistek z "kursami" internetowymi, zaniza w szokujacy sposob ceny, a poprzez zenujaco niska jakosc uslug psuje ogolny wizerunek stylistek..
Wiec aby nie bylo wiecej "skrzywdzonych" klientek zapraszam do lektury i do tego aby porzadniej przylozyc sie do nauki, bo niestety zeby cos wiedziec trzeba takze dac cos od siebie.. przynajmniej checi

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Forum jest od PORAD!! a nie od UCZENIA!! Autorka wątku nie potrzebuje PORADY. Ona musi się dopiero czegokolwiek NAUCZYĆ.
Bosz, ile razy trzeba pisać to samo, żeby do każdego to w końcu dotarło?

Wyluzować, mówisz? Ciekawa jestem, czy Ty byłabyś szczęśliwa i wyluzowana, gdyby dzięki setkom takich ignorantek i amatorek Twój zawód i sposób na życie był traktowany pogardliwie ("tipsy to te paskudne, grubaśne łopaty, nie wiem jak to się może komuś podobać!") i z nieufnością ("tipsy niszczą paznokcie! Sama widziałam jakie cienkie i bolące paznokcie miała po tym moja siostra/mama/kuzynka/koleżanka"). Doprawdy już widzę jak w takiej sytuacji radośnie odpowiadałbyś na pytania w stylu "Jak się robi tipsy?" laskom, które wkrótce po uzyskaniu odpowiedzi wezmą i pilniki w garść i ruszą masakrować paznokcie kolejnym zastępom niczego nieświadomych kobiet, głęboko przekonanych tak jak Ty, że przecież "nikt profesury z paznokci jeszcze nie zrobil", więc po co przepłacać wykwalifikowanym stylistkom w salonie?

Grr.
Swieta prawda Mialam to samo na mysli..
Wenus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:25   #27
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Co ja robie zle ?

Rozumiem,ja wszystko rozumiem,tylko chodzi mi o to,że chyba lepiej ignorowac.
Bo jak ktos nowy wchodzi na takie forum,potencjalne klientki,to watpie czy by chcialy pojsc do takiej milej Pani stylistki
Rozumiem takze,ze sie bronicie,przed pseudostylistkami,tak jak ja,ale ja zawsze mam nadzieje,ze one sobie tylko robia
Najgorsze jest,ze panie stylistki z salonu po kursie robia takie barachlo,ze masakra.szok!!!!!
jofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:38   #28
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Co ja robie zle ?

Zgadzam się z przedmówczyniami. Ja od siebie dodam, że wiem z własnego doświadczenia jak bolą przepiłowane płytki. Paznokieć, owszem, jest martwy ale ciało pod nim bynajmniej. Ja miałam tylko trochę przepiłowane płytki, ale wspominam jako horror pierwsze dwa tygodnie, kiedy głupie umycie rąk doprowadzało mnie do łez.

Zgadzam się natomiast, że szkoda czasu na takie wątki, szkoda tylko że ze względów na politykę forum, moderatorki nie mogą zamykać ich po 1-2 odpowiedziach. Nie zliczę ile mamy tu wątków typu:
"Kochane,
Prześlijcie mi plissss na maila jak krok po kroku zrobić TIPSY..."

Optymalna byłaby możliwość wyrzucania ich, albo sklejania w jeden wątek, bo robią bałagan na forum i utrudniają wyszukiwanie.

Zarówno stylistkę, która się dokształca i jest zwyczajnie dobra w swoim zawodzie, jak i "zwykłą" osobę, która lubi to podforum wizażowe, dziesiątki takich wątków doprowadzają do szewskiej pasji. Nikt nie lubi tysiąc razy tłumaczyć tego samego, odpowiadać na te same argumenty. Uważam, że niejednokrotnie warto byłoby taki temat po prostu olać, ale jak już człowiek coś takiego przeczyta, trudno mu nie zareagować
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:48   #29
NmN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Co ja robie zle ?

Bo to jak robie napisalam w skrocie
Zawsze mialam b.dlugie paznokcie i malowalam french dopiero teraz zaczelam sie bawic tipsami..
Juz sobie poradzilam
Zestaw ten byl za 180 zł bez instrukcji
I dzieki ,ale nie pojde na kurs (ktorego nawet nie ma w moim miescie) bo jakis tips mi nie wyszedl

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

I forum jest po to zeby zapytac ,doradzic
to ze tu jest inaczej to szkoda
NmN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:54   #30
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Rozumiem,ja wszystko rozumiem,tylko chodzi mi o to,że chyba lepiej ignorowac.
Bo jak ktos nowy wchodzi na takie forum,potencjalne klientki,to watpie czy by chcialy pojsc do takiej milej Pani stylistki
Rozumiem takze,ze sie bronicie,przed pseudostylistkami,tak jak ja,ale ja zawsze mam nadzieje,ze one sobie tylko robia
Najgorsze jest,ze panie stylistki z salonu po kursie robia takie barachlo,ze masakra.szok!!!!!
Niestety co do speudstylistek to mogę tylko rzecz, ze nadziej matką głupich ;/ niestety


nMn - to rób te swoje tipsy dalej powodzenia

Edytowane przez Madzzzia92
Czas edycji: 2009-06-11 o 15:02
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.