Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 18:06   #1
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika

Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)


Witam, wszystkie wizażanki Trafiłam na to forum przypadkiem i od razu spodobała mi się zakładka '' Fotografia'' Jestem fotografem od 3 lat
Bardzo chętnie odpowiem na nurtujące was pytania dotyczące fotografii ludzi Dla wnikliwych wizażanek i chcących obejrzeć moje prace , podaję stronę :

http://www.facebook.com/pages/Art-Ph...56378767787839

Będzie mi miło, jeśli któraś z Was polubi
Komentarze oczywiście też mile widziane
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 18:17   #2
klaudunia1812
Raczkowanie
 
Avatar klaudunia1812
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 164
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Świetne zdjęcia
Kiedyś chciałam się kształcić w kierunku fotografii, ale warunki techniczne niestety nie pozwalają.

Edytowane przez klaudunia1812
Czas edycji: 2012-01-09 o 18:28
klaudunia1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 21:12   #3
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

świetne zdjęcia masz talent . Marze o fotografowaniu
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 11:25   #4
lalunaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez niweika Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie odpowiem na nurtujące was pytania dotyczące fotografii ludzi
No i świetnie nareszcie ktoś chętny niesienia pomocy początkującym Jak czytam wpisy na innych forach (fotograficznych) to aż ręce opadają "nie pamięta wół jak cielęciem był" Pozjadali tam wszystkie rozumy i już nie można im zadać pytania z podstaw Rozumiem że dla nich to pestka ale nie dla mnie
Będę miała pytanka tylko muszę się zastanowić od czego tu zacząć Także nie znikaj

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Ps. super zdjęcia
lalunaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 12:30   #5
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Bardzo chętnie pomogę o ile będę w stanie
Dziękuje za miłe słowa
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 09:58   #6
McCormick
Raczkowanie
 
Avatar McCormick
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 31
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

W razie czego też chętnie pomogę. Też trochę bawię się w fotografię. Nie zawodowo, ale z zamiłowania. Jeśli tylko będę w stanie postaram się wspierać początkujących
__________________
Filozofia życiowa? Zero Tabu i do przodu
McCormick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 11:49   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez niweika Pokaż wiadomość
Witam, wszystkie wizażanki Trafiłam na to forum przypadkiem i od razu spodobała mi się zakładka '' Fotografia'' Jestem fotografem od 3 lat
Bardzo chętnie odpowiem na nurtujące was pytania dotyczące fotografii ludzi Dla wnikliwych wizażanek i chcących obejrzeć moje prace , podaję stronę :

http://www.facebook.com/pages/Art-Ph...56378767787839

Będzie mi miło, jeśli któraś z Was polubi
Komentarze oczywiście też mile widziane
zyjesz z fotografii? uczylas sie gdzies robic zdjecia?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 18:52   #8
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Tak, żyję z fotografii
Skończyłam Studium Fotograficzne i jestem Fototechnikiem
Od strony technicznej na pewno czegoś nauczyło mnie to Studium, ale jestem samoukiem, wiele czytam i przeglądam, nie uważam swoich prac za profesjonalne, ale myślę, że zdobyłam już jakieś doświadczenie
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 04:38   #9
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Lubisz ciasne kadry
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:50   #10
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

zdjęcia całkiem ,całkiem ,chociaż bez pomysłu czy emocji ale Twój styl to nie moja bajka
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!



Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:43
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:22   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez niweika Pokaż wiadomość
Tak, żyję z fotografii
Skończyłam Studium Fotograficzne i jestem Fototechnikiem
Od strony technicznej na pewno czegoś nauczyło mnie to Studium, ale jestem samoukiem, wiele czytam i przeglądam, nie uważam swoich prac za profesjonalne, ale myślę, że zdobyłam już jakieś doświadczenie
coz moge powiedziec odnosnie zdjec... studium fotograficzne daje mozliwosc wypracowac technike. moze nie powinnam pisac tego, ale mam wrazenie, ze nie masz pomyslow na sesje. widac, ze podstawy znasz, masz sprzet. mam nadzieje, ze linku nie wykropkuje. to sa zdjecia mojego kumpla, AMATORA. bez wyksztalcenia fotograficznego, nie zyje z fotografii. http://personneours.digart.pl/
albo kolezanka, na tej samej zasadzie - http://bymess.digart.pl/
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 03:26   #12
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

To trochę nie tak-amator może bardziej eksperymentować, bo jeśli coś się nie uda, powie "nie udało się, jak chcesz powtórzymy". Zawodowiec musi zagwarantować jakiś minimalny poziom prac, i ten poziom jest w stanie osiągnąć zawsze, powtarzalnie, bo to jego praca. Często zdjęcia są lepsze, ale klient wie, że dostanie "nie gorsze", amator nie ma takiego ciśnienia i to może także wpływać na kreatywność. Jeśli coś robisz dla przyjemności, często nie liczysz kosztów np. swojego wkładu pracy - przygotowanie i realizacja sesji "amatorskiej" może spokojnie zająć 10 godzin (uzgodnienia przed sesją, np. organizowanie rekwizytów, dodatków, miejsca itp., czas zdjęć, obróbki). Gdyby wycenić taką sesję według realnych stawek mogłoby się okazać, że zawodowiec poświęcający tyle czasu nie zarobiłby na opłaty za studio.
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 06:16   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
To trochę nie tak-amator może bardziej eksperymentować, bo jeśli coś się nie uda, powie "nie udało się, jak chcesz powtórzymy". Zawodowiec musi zagwarantować jakiś minimalny poziom prac, i ten poziom jest w stanie osiągnąć zawsze, powtarzalnie, bo to jego praca. Często zdjęcia są lepsze, ale klient wie, że dostanie "nie gorsze", amator nie ma takiego ciśnienia i to może także wpływać na kreatywność. Jeśli coś robisz dla przyjemności, często nie liczysz kosztów np. swojego wkładu pracy - przygotowanie i realizacja sesji "amatorskiej" może spokojnie zająć 10 godzin (uzgodnienia przed sesją, np. organizowanie rekwizytów, dodatków, miejsca itp., czas zdjęć, obróbki). Gdyby wycenić taką sesję według realnych stawek mogłoby się okazać, że zawodowiec poświęcający tyle czasu nie zarobiłby na opłaty za studio.
powiem tak - amatorzy, ktorych znam, robia tez sesje komercyjne. i nigdy nie bylo tak, ze "nie udalo sie to powtorzymy". czesto maja osoby, ktore jada pol polski, zeby zrobic zdjecia, wiec nawet nie ma takiej opcji. nie trzeba poswiecac nie wiadomo ile czasu, zeby zrobic zdjecia z pomyslem. nie trzeba poswiecac czasu i kasy, zeby wymyslec jakies ciekawe pozycje modelek, zeby postawa ciala nie zrobic jej kuku albo zeby wygladalo to naturalnie.
zreszta, kolejni znajomi, ktorzy zajmuja sie typowa komercyjna fotografia - http://www.atelier3pietro.pl/portfolio
widac roznice?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:53   #14
lalunaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
powiem tak - amatorzy, ktorych znam, robia tez sesje komercyjne. i nigdy nie bylo tak, ze "nie udalo sie to powtorzymy". czesto maja osoby, ktore jada pol polski, zeby zrobic zdjecia, wiec nawet nie ma takiej opcji. nie trzeba poswiecac nie wiadomo ile czasu, zeby zrobic zdjecia z pomyslem. nie trzeba poswiecac czasu i kasy, zeby wymyslec jakies ciekawe pozycje modelek, zeby postawa ciala nie zrobic jej kuku albo zeby wygladalo to naturalnie.
zreszta, kolejni znajomi, ktorzy zajmuja sie typowa komercyjna fotografia - http://www.atelier3pietro.pl/portfolio
widac roznice?
Weź się ogarnij jak ci się coś nie podoba to nie wchodź na ten wątek. Autorka założyla watek żeby pomagac takim laikom i amatorom jak ja a nie po to żebyś oceniała jej zdjęcia i dawała porównania zdjęc "amatorów" Amatorem to jestem ja bo do tej pory robiłam zdjęcia na auto Każdy kto robi zdjęcia na innych programach amatorem już nie jest Co z tego że na tym nie zarabia???, chociaż patrząc na linki które podałaś szczerze w to wątpię Widać że przygotowywali się do takich sesji i na pewno nie po to żeby mieć te zdjęcia dla siebie na kompie czy na jakiejś stronie internetowej

Aktualnie nie mam czasu na pytanka do autorki wątku bo mi się dziecię rozchorowało i wisi na mnie od rana do wieczora ale jak czytam twoje wpisy to mi ręce opadają
lalunaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:14   #15
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
powiem tak - amatorzy, ktorych znam, robia tez sesje komercyjne. i nigdy nie bylo tak, ze "nie udalo sie to powtorzymy". czesto maja osoby, ktore jada pol polski, zeby zrobic zdjecia, wiec nawet nie ma takiej opcji. nie trzeba poswiecac nie wiadomo ile czasu, zeby zrobic zdjecia z pomyslem. nie trzeba poswiecac czasu i kasy, zeby wymyslec jakies ciekawe pozycje modelek, zeby postawa ciala nie zrobic jej kuku albo zeby wygladalo to naturalnie.
zreszta, kolejni znajomi, ktorzy zajmuja sie typowa komercyjna fotografia - http://www.atelier3pietro.pl/portfolio
widac roznice?
mam paru znajomych którzy robią zdjęcia komercyjne , do jakiś sklepów z biżu czy odzieżą itp i wcale nie poświęcają dużo czasu aby to wszystko przygotować .Prawda jest taka że w tym świecie papierek się nie liczy , liczy się talent , pomysł ,wykonanie i siła przebicia się Znam wiele osób które kończyły studia czy technikum fotograficzne i musiały wyjeżdżać za granicę w poszukiwaniu innej pracy bo okazało się że nie mogą z niej wyżyć

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lalunaaa Pokaż wiadomość
Weź się ogarnij jak ci się coś nie podoba to nie wchodź na ten wątek. Autorka założyla watek żeby pomagac takim laikom i amatorom jak ja a nie po to żebyś oceniała jej zdjęcia i dawała porównania zdjęc "amatorów" Amatorem to jestem ja bo do tej pory robiłam zdjęcia na auto Każdy kto robi zdjęcia na innych programach amatorem już nie jest Co z tego że na tym nie zarabia???, chociaż patrząc na linki które podałaś szczerze w to wątpię Widać że przygotowywali się do takich sesji i na pewno nie po to żeby mieć te zdjęcia dla siebie na kompie czy na jakiejś stronie internetowej

Aktualnie nie mam czasu na pytanka do autorki wątku bo mi się dziecię rozchorowało i wisi na mnie od rana do wieczora ale jak czytam twoje wpisy to mi ręce opadają
łap
Cytat:
Napisane przez niweika Pokaż wiadomość
Będzie mi miło, jeśli któraś z Was polubi
Komentarze oczywiście też mile widziane
Po to też podała stronę na facebooka żeby komentować więc nie pisz że tylko z pomocą ,po to podała aby ludzie też komentowali jej prace,luz
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:45   #16
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

hehe oczywiście napisałam, że komentarze mile widziane , nie że '' MUSICIE SKOMENTOWAĆ''. Napisałam również, że będzie mi miło, jeśli któraś polubi, nie że "TRZEBA POLUBIĆ". Dużo ironii w tym wszystkim widzę jest-nie wiem dlaczego. Nie zakładałam wątku po to, żeby pochwalić się swoimi osiągnięciami, czy wyłącznie po to, żeby się zareklamować. Zaoferowałam pomoc, bo tak jak wyżej było napisane :

''Jak czytam wpisy na innych forach (fotograficznych) to aż ręce opadają "nie pamięta wół jak cielęciem był" Pozjadali tam wszystkie rozumy i już nie można im zadać pytania z podstaw Rozumiem że dla nich to pestka ale nie dla mnie ''

wiem, bo sama przewertowałam nie jedno forum fotograficzne i nie jeden artykuł - i rzeczywiście mało kto potrafił odpowiedzieć na pytania ''laika''.
Nie mówię , że jestem ekspertem w dziedzinie fotografii - ale jeżeli ktoś ma pytania odnośnie fotografii portretowej to na ile będę w stanie to pomogę i odpowiem.

''Lubisz ciasne kadry ''

Tak lubię ciasnę kadry i co z tego ? Tak samo jak lubię en face i zdaję sobie sprawę z tego, że mam bardzo dużo takich prac. Nie jeden fotograf robi takie ujęcia, które są naprawdę piękne .

Jestem w stanie powiedzieć, że utrzymuję się z fotografii jestem dumna z tego, że studio zrobiłam sobie i wyposażyłam sama na ile to było możliwe.

'' Znam wiele osób które kończyły studia czy technikum fotograficzne i musiały wyjeżdżać za granicę w poszukiwaniu innej pracy bo okazało się że nie mogą z niej wyżyć''

To wyobraź sobie że co trzeci mój znajomy pracuje za granicą bo w Polsce zarobki i możliwości pracy są niewielkie. Nigdy nie wiadomo co będzie kiedyś, czasy się zmieniają i tutaj dotyczy to akurat każdej pracy, nie tylko fotografa, który w poszukiwaniu pracy po ''technikum'' musi wyjeżdzać za granicę. Więc dziwnie to napisałaś;/

Do skazana_na_bluesa:

Portfolio http://personneours.digart.pl/ które pokazałaś jest piękne i nie wiem czemu podkreślasz to tak bardzo, że jest to AMATOR Widać, że autor ma pomoc wizażystek, fryzjerów itd. Są to ładnie zaaranżowane portrety i to wszystko A to, że nie żyje z fotografii to jego sprawa Nie będe tutaj niczego negować. I nie zgodzę się z Tobą, że nie mam pomysłów na sesję, bo nie są to zwykłe sesje pozowane.Nie zawsze trafi mi się modelka która na sesji potrafi pokazać emocje, czego twojemu ''amatorowi'' nie brakuje i ma to szczęscie ze trafiają mu się takie modelki, które przyjeżdzają z drugiego konca Polski Nie pozostaje mi nic, tylko pogratulować

Liczę po prostu na to, że kiedyś będę miała tę możliwość aby robić zdjęcia komercyjne i w wiekszym mieście i będę miała szansę się przebić. Póki co mieszkam w małej miejscowości w ktorej i tak ludzie mnie znajdują i to mnie bardzo cieszy. To czy ktoś ocenia moje prace pozytywnie , czy negatywnie to kwestia gustu, nie liczę na same superlatywy bo każde ma oczywiscie swoje zdanie.

Ale nie potrzebuję złośliwości...

pozdrawiam
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:11   #17
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez niweika Pokaż wiadomość

'' Znam wiele osób które kończyły studia czy technikum fotograficzne i musiały wyjeżdżać za granicę w poszukiwaniu innej pracy bo okazało się że nie mogą z niej wyżyć''

To wyobraź sobie że co trzeci mój znajomy pracuje za granicą bo w Polsce zarobki i możliwości pracy są niewielkie. Nigdy nie wiadomo co będzie kiedyś, czasy się zmieniają i tutaj dotyczy to akurat każdej pracy, nie tylko fotografa, który w poszukiwaniu pracy po ''technikum'' musi wyjeżdzać za granicę. Więc dziwnie to napisałaś;/


Liczę po prostu na to, że kiedyś będę miała tę możliwość aby robić zdjęcia komercyjne i w wiekszym mieście i będę miała szansę się przebić. Póki co mieszkam w małej miejscowości w ktorej i tak ludzie mnie znajdują i to mnie bardzo cieszy. To czy ktoś ocenia moje prace pozytywnie , czy negatywnie to kwestia gustu, nie liczę na same superlatywy bo każde ma oczywiscie swoje zdanie.

Ale nie potrzebuję złośliwości...

pozdrawiam
kochana ,ja żadnej złośliwości nie piszę , po prostu moje odczucia odnośnie tego pisze . Bo niestety wiele osób myśli że po studium czy technikum będzie pracowało ( i to z niezłą kasą) w tym zawodzie ale niestety nieliczni tylko .
Wiadomo że nie tylko z fotografii ale z wielu innych dziedzin wyjeżdżają bo praca żadna , zarobki tak samo ale chodziło mi o to że musiał wyjechać na platformę wiertniczą bo nie był w stanie utrzymać rodziny z foto .
No niestety , możliwości faktycznie są niewielkie bo wiem z własnego doświadczenia i znam też kompleks małych miast -tu w sumie już całkiem 0 perspektyw .
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:54   #18
majczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 435
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Nie znam się na fotografii, ale podobają mi się Twoje prace
majczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:12   #19
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez lalunaaa Pokaż wiadomość
Amatorem to jestem ja bo do tej pory robiłam zdjęcia na auto Każdy kto robi zdjęcia na innych programach amatorem już nie jest
Wybacz, ale to po prostu bzdura. Amator to ktoś, kto traktuje fotografię jako hobby, często faktycznie chce się rozwijać. Po prostu dopiero się uczy. Profesjonalista to ktoś, kto robi świetne zdjęcia świetnym sprzętem, do których pomijając upodobania i gust trudno mieć zastrzeżenia.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 08:34   #20
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Śliczne zdjecia!
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:34   #21
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Dziękuje bardzo mi miło
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 21:13   #22
cchrupekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Niektóre zdjęcia są naprawdę udane Lecz większość nie zapadnie w mojej pamięci zbyt długo. Masz może portfolio? Czy zdjęcia z facebooka to wszystko?
cchrupekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 00:17   #23
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Ja od tych ciasnych kadrów. Jestem w szoku, że odebrałaś to jako zarzut. To było czyste stwierdzenie, obserwacja, w zamyśle miły dowód, że obejrzałam...
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 16:15   #24
niweika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
GG do niweika
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

''''Lubisz ciasne kadry ''

Tak lubię ciasnę kadry i co z tego ? Tak samo jak lubię en face i zdaję sobie sprawę z tego, że mam bardzo dużo takich prac. Nie jeden fotograf robi takie ujęcia, które są naprawdę piękne .''

Po czym stwierdziłaś, że odebrałam to jako zarzut ? Lepiej wiem co napisałam i nie uważam, żebyś mi tutaj coś zarzucała
niweika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:24   #25
Agnieszka Mandal
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka Mandal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 35
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Myślę, że skoro autorka żyje z fotografii i ma swoje grono odbiorców i klientów....to można uznać, że jest profesjonalistką...nie ma co porównywać zdjęć np rodzinnych dla prywatnych klientów z sesjami mody czy beauty...
Agnieszka Mandal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:58   #26
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

świetne zdjęcia gratuluje talentu.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:43   #27
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
To trochę nie tak-amator może bardziej eksperymentować, bo jeśli coś się nie uda, powie "nie udało się, jak chcesz powtórzymy". Zawodowiec musi zagwarantować jakiś minimalny poziom prac, i ten poziom jest w stanie osiągnąć zawsze, powtarzalnie, bo to jego praca. Często zdjęcia są lepsze, ale klient wie, że dostanie "nie gorsze", amator nie ma takiego ciśnienia i to może także wpływać na kreatywność. Jeśli coś robisz dla przyjemności, często nie liczysz kosztów np. swojego wkładu pracy - przygotowanie i realizacja sesji "amatorskiej" może spokojnie zająć 10 godzin (uzgodnienia przed sesją, np. organizowanie rekwizytów, dodatków, miejsca itp., czas zdjęć, obróbki). Gdyby wycenić taką sesję według realnych stawek mogłoby się okazać, że zawodowiec poświęcający tyle czasu nie zarobiłby na opłaty za studio.
Bzdura.

Jak dla mnie to retusz leży niestety (chyba że to fb tak marnnie zdjęcia przedstawia?)
I brakuje mi tu "Twoich pomysłów"
sesje dzieciaków już widziałam, dokładnie takie.
Fajnie, że się z tego utrzymujesz (gratuluję, zazdroszczę ), ale ja tego nie kupuje
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:14   #28
nikola_wo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Chciałabym się przedstawić...jestem fotografką:)

http://imageshack.us/photo/my-images/845/p1110732q.jpg/ siemanko moglabyś mi przerobić tą fotkę ? Chciałabym znalez się na niej sama (usunać dziewczyne po lewej )

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/845/p1110732q.jpg/ siemanko moglabyś mi przerobić tą fotkę ? Chciałabym znalez się na niej sama (usunać dziewczyne po lewej )

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/845/p1110732q.jpg/ siemanko moglabyś mi przerobić tą fotkę ? Chciałabym znalez się na niej sama (usunać dziewczyne po lewej )

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/845/p1110732q.jpg/ siemanko moglabyś mi przerobić tą fotkę ? Chciałabym znalez się na niej sama (usunać dziewczyne po lewej )
nikola_wo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.