Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 18:09   #91
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że to tylko historia o głupocie nastolatki a nie przepis na poprawę. Może jestem przewrażliwiona, ale mając w rodzinie przedstawicieli służby zdrowia wystarczająco się nasłuchałam o konsekwencjach różnych ludzkich pomysłów.
Avalonka jutro idę do lekarza
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:13   #92
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Nottie Pokaż wiadomość
kurcze Ty jak widze masz problem z ruszajaca sie powieką a ją z tą 2 :P także wiesz moim zdaniem jestes w gorszej sytuacji
hm.. no dzięki ale fakt. tylko już się nauczyłam z tym żyć. Poza tym chyba tego tak nie widać skoro ludzie po kilku latach mówią mi "ej tobie chyba opada trochę lewa powieka, widziałaś to?"
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:25   #93
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

aaaa nie pisz post pod postem tylko edytuj
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:52   #94
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez honey pie Pokaż wiadomość
hm.. no dzięki ale fakt. tylko już się nauczyłam z tym żyć. Poza tym chyba tego tak nie widać skoro ludzie po kilku latach mówią mi "ej tobie chyba opada trochę lewa powieka, widziałaś to?"
coś Ty nie wiadać tak bardzo zresztą na pewno nie widać tak jak u mnie
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 19:03   #95
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

no ale pisałaś chyba że już trochę lepiej? Miejmy nadzieję że jak łatwo przyszło, to i łatwo pójdzie. A poza tym asymetria teraz trendy
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:11   #96
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Nie martw się, da się naprawić.

Miałam porażenie nerwu twarzowego 3 lata temu. Tak jak Ty obudziłam się z opadniętą powieką. Innych objawów początkowo nie zauważyłam, może jeszcze ich nie było.

Wybrałam się do okulisty, który przepisał mi krople do oczu i jakiś żel, żeby oko nie wysychało, bo nie mogłam go ani całkiem otworzyć, ani do końca zamknąć. Stwierdził, że to problem neurologiczny i okazało się, że dotyczy całej prawej połowy twarzy (czego wcześniej nie zauważyłam). Kiedy próbowałam się uśmiechnąć, zmarszczyć czoło, podnieść brwi - robiła to tylko lewa strona twarzy, prawa była nieruchoma.

Edit:
Zapomniałam dodać, że mnie nic nie bolało.
OMG, a mnie tez nic nie boli, oczy w sumie moge otworzyc szerooooko.., ALE ( ) nie moge podniesc lewej brwi, wiecie, tak zmarszczyc.. no nie umiem.. moze to cos znaczy ? zlego oczywiscie.

Cytat:
Napisane przez Nottie Pokaż wiadomość
kurcze Ty jak widze masz problem z ruszajaca sie powieką a ją z tą 2 :P także wiesz moim zdaniem jestes w gorszej sytuacji
no to pocieszylas kolezanke..
swoja droga nie wyszukuj sobie wad (o nosie napisalas, gdzies wyzej) na sile .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:27   #97
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Nottie, a Twoja powieka, poza widocznym opadnięciem działa w 100%? zamykasz oko całkowicie i bez wysiłku? Poproś Mamę by ci się wtedy dokładnie przyjrzała.

A czy nie masz trochę sucho w buzi? zaburzeń smaku? albo dziedwa wcześniejbyłaś u stomatologa i bardzo długo trzymałaś buzie otwartą? albo masz problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym?
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-29 o 20:29
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 21:22   #98
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Nottie, a Twoja powieka, poza widocznym opadnięciem działa w 100%? zamykasz oko całkowicie i bez wysiłku? Poproś Mamę by ci się wtedy dokładnie przyjrzała.

A czy nie masz trochę sucho w buzi? zaburzeń smaku? albo dziedwa wcześniejbyłaś u stomatologa i bardzo długo trzymałaś buzie otwartą? albo masz problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym?
nie nie mam prblemów z zamknięciem i otwarciem jest wszystko wporzątku tylko jakoś tak sama oklapła i własnie nie mam zapalenia twarzy a nie wiem od czego to bo zatok tez teraz nie miałąm



wspaniala Ty musisz mieć zapalenie nerwu twarzowego bo to są własnie te objawy co teraz napiałas idz z tym szybko do lekarza bo bedziesz miałą gorzej i ztym ze pocieszyłam kolezankę to wiesz xD wolę powiedziec prawde niz mam udawac ze u niej nie widac jak widać ale serio malutko jest widoczna


Cytat:
Napisane przez honey pie
no ale pisałaś chyba że już trochę lepiej? Miejmy nadzieję że jak łatwo przyszło, to i łatwo pójdzie. A poza tym asymetria teraz trendy

no tak nie jestesmy same
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:23   #99
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
OMG, a mnie tez nic nie boli, oczy w sumie moge otworzyc szerooooko.., ALE ( ) nie moge podniesc lewej brwi, wiecie, tak zmarszczyc.. no nie umiem.. moze to cos znaczy ? zlego oczywiscie.
Tzn. próbujesz podnieść tylko lewą brew (bez prawej) i nie da rady? - tak zrozumiałam. To chyba nic złego.

Kiedy miałam porażenie nerwu twarzowego (jak pisałam już wcześniej), próbowałam podnosić obie brwii jednocześnie, a podnosiła się tylko lewa, bo prawa strona twarzy była całkowicie nieruchoma. Wyglądało to tak, jakbym specjalnie podnosiła tylko lewą brew, czego nigdy nie umiałam i nadal nie umiem.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:28   #100
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Tzn. próbujesz podnieść tylko lewą brew (bez prawej) i nie da rady? - tak zrozumiałam. To chyba nic złego.

Kiedy miałam porażenie nerwu twarzowego (jak pisałam już wcześniej), próbowałam podnosić obie brwii jednocześnie, a podnosiła się tylko lewa, bo prawa strona twarzy była całkowicie nieruchoma. Wyglądało to tak, jakbym specjalnie podnosiła tylko lewą brew, czego nigdy nie umiałam i nadal nie umiem.
o własnie słuchaj tu Kobitki ona Ci wszystko powie

ja dam rade podnies do góry prawą brew włansie tu gdzie mam opadnięte oko

kurde Kobitki byłam u lekarza z okiem dostałam jakies krople wczoraj sie cieszyłam ze mi już przejdzie ta powieka bo powili sie unormowała a Tu nic znów jest taka jak była a na dodatek mnei oko boli do okulisty mam isc ale on tez nic nie zaradzi pewnie
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka






Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2008-12-30 o 15:44 Powód: Łączę posty. Proszę używać opcji edycji i nie pisać jednego pod drugim.
Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 14:48   #101
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Kochana pierwsze koty za płoty. Stosuj kropelki i zapisuj się do okulisty. Wywalczyłaś neurologa? Co powiedział lekarz nt. przyczyny?
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 15:33   #102
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Kochana pierwsze koty za płoty. Stosuj kropelki i zapisuj się do okulisty. Wywalczyłaś neurologa? Co powiedział lekarz nt. przyczyny?
powiedział ze nie ma co najpierw iść do neurologa najpierw musze isc do okulisty i zobacze co on powie a jak nic nie powie to wtedy neurolog
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:43   #103
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Nottie, używaj opcji edycji posta jeśli chcesz coś dopisać i nie pisz jednego pod drugim.
teraz już wiem nauczyłam sie bo jestem tu od nie dawna a mam pytanie do Ciebie szukałam i nie znalazłąm konkretnej odp na mój problem i chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj moze taki watek; CO ZROBIĆ ABY NIE BYĆ BRZYDKIM?
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:58   #104
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Nottie Pokaż wiadomość
teraz już wiem nauczyłam sie bo jestem tu od nie dawna a mam pytanie do Ciebie szukałam i nie znalazłąm konkretnej odp na mój problem i chciałabym się dowiedzieć czy jest tutaj moze taki watek; CO ZROBIĆ ABY NIE BYĆ BRZYDKIM?
czy taki nie wiem ale moze byc co robic by byc piekna? musisz poszukac w wyszukiwarce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:04   #105
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Hmmm, wiesz co, nie lubię takich tekstów...każda z nas czy gruba czy chuda z opadającymi czy nie powiekami ma "coś". I tu na prawdę nie chodzi o klasyczne piękno. Wkleiłaś zdjęcia - mi się bardzo ta część twarzy podoba masz ładną cerę i ładne oczy.
Kluczem jest chyba to żeby znać swoje mocne strony i je eksponować i znać słabe strony i ich nie eksponować (co nie znaczy nienawidzić całym sercem).
Widać że jesteś pesymistką(fatalistką??), ale oby to tylko pozory były. Na prawdę uwierz mi...i mówi Ci to wcale nie ikona piękności!
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:44   #106
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Hmmm, wiesz co, nie lubię takich tekstów...każda z nas czy gruba czy chuda z opadającymi czy nie powiekami ma "coś". I tu na prawdę nie chodzi o klasyczne piękno. Wkleiłaś zdjęcia - mi się bardzo ta część twarzy podoba masz ładną cerę i ładne oczy.
Kluczem jest chyba to żeby znać swoje mocne strony i je eksponować i znać słabe strony i ich nie eksponować (co nie znaczy nienawidzić całym sercem).
Widać że jesteś pesymistką(fatalistką??), ale oby to tylko pozory były. Na prawdę uwierz mi...i mówi Ci to wcale nie ikona piękności!
no juz sie dziewczyna przyznala ze jest typowa pesymistka wiesz zima i moze to tez dobija ale fakt ze kazdy ma w sobie cos wyjatkowego a idealow nie ma
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:02   #107
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Tzn. próbujesz podnieść tylko lewą brew (bez prawej) i nie da rady? - tak zrozumiałam. To chyba nic złego.

Kiedy miałam porażenie nerwu twarzowego (jak pisałam już wcześniej), próbowałam podnosić obie brwii jednocześnie, a podnosiła się tylko lewa, bo prawa strona twarzy była całkowicie nieruchoma. Wyglądało to tak, jakbym specjalnie podnosiła tylko lewą brew, czego nigdy nie umiałam i nadal nie umiem.
tak, dobrze zrozumialas .

no wlasnie, ja tez nie umiem podnosic samej lewej brwi , dziekuje za odp. moge spac spokojnie .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:11   #108
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Twarz człowieka nigdy nie jest i nie będzie idealnie symetryczna. Powiem szczerze, że gdybyś pokazała te zdjęcia i nie skomentowała, że jedna powieka lekko opada, to bym tego nie zauważyła.

Głowa do góry Nottie

Edit:
Nie doczytałam, że to z dnia na dzień się stało. Zatem tak jak poprzedniczki zagnam Cię do lekarza
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-30 o 18:18
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:43   #109
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Hmmm, wiesz co, nie lubię takich tekstów...każda z nas czy gruba czy chuda z opadającymi czy nie powiekami ma "coś". I tu na prawdę nie chodzi o klasyczne piękno. Wkleiłaś zdjęcia - mi się bardzo ta część twarzy podoba masz ładną cerę i ładne oczy.
Kluczem jest chyba to żeby znać swoje mocne strony i je eksponować i znać słabe strony i ich nie eksponować (co nie znaczy nienawidzić całym sercem).
Widać że jesteś pesymistką(fatalistką??), ale oby to tylko pozory były. Na prawdę uwierz mi...i mówi Ci to wcale nie ikona piękności!
ehh kobietko nie widziałaś mnie całej może i nawet lepiej ale nie będę tutaj opowiadać wiesz jakoś na prawdę nie mogę tolerować swojej osoby moja mam sama stwierdziła że się nienawidzę ale co aj poradzę na to że jestem tak a nie inaczej ustawiona co do siebie wczesniej dziewczyny pisały że lustro jakoś pogrubia itp u mnei jest wręcz przeciwnie w lustrze widze w miare normalną osobę (moze to przez swiatło jakie tam jest)a na zdjęciach już nie widze te detale które lusto nie pokazuje a powinno czasami az strch zobaczyć tam xD i [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]DIMITI dobrze wspomniała jestem aż za dużą pesymistką heh ale co ja poradzę ze tak się do życia nastawiłam


WSPANIAŁA!!!! UCIEKAJ JUŻ DO LEKARZA xD u mnie wcześniej nieruchoma powieka opadła teraz troche jest wyżej ale za to ruchoma opadłą kurdę

Kira87 byłąm u lekarza i mi krople przepisał a co do twarzy to ja w ogóle mam całą niesymetryczną xD nie mowiąc już o ciele
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 23:09   #110
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Nottie Pokaż wiadomość
(...)a co do twarzy to ja w ogóle mam całą niesymetryczną xD nie mowiąc już o ciele
Będzie ok

BTW: czy mnie się wydaje, czy ty jesteś taka zakompleksiona pesymistka jak ja?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 00:20   #111
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

[quote=Kira87;10281193]Będzie ok

BTW: czy mnie się wydaje, czy ty jesteś taka zakompleksiona pesymistka jak ja? [/quote
kochana gorzej xd ja jakbym nie musiała to bym z domu nie wychodziła
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:29   #112
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Nottie Pokaż wiadomość
ehh kobietko nie widziałaś mnie całej może i nawet lepiej ale nie będę tutaj opowiadać wiesz jakoś na prawdę nie mogę tolerować swojej osoby moja mam sama stwierdziła że się nienawidzę ale co aj poradzę na to że jestem tak a nie inaczej ustawiona co do siebie wczesniej dziewczyny pisały że lustro jakoś pogrubia itp u mnei jest wręcz przeciwnie w lustrze widze w miare normalną osobę (moze to przez swiatło jakie tam jest)a na zdjęciach już nie widze te detale które lusto nie pokazuje a powinno czasami az strch zobaczyć tam xD i [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]DIMITI dobrze wspomniała jestem aż za dużą pesymistką heh ale co ja poradzę ze tak się do życia nastawiłam


WSPANIAŁA!!!! UCIEKAJ JUŻ DO LEKARZA xD u mnie wcześniej nieruchoma powieka opadła teraz troche jest wyżej ale za to ruchoma opadłą kurdę

Kira87 byłąm u lekarza i mi krople przepisał a co do twarzy to ja w ogóle mam całą niesymetryczną xD nie mowiąc już o ciele
moze cos te krople poradza w taki razie? dobrze ze chociaz Cie nie zbyl mowiac ze to nic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:19   #113
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze cos te krople poradza w taki razie? dobrze ze chociaz Cie nie zbyl mowiac ze to nic
kochana ale po nich mnei oczy bolą i w ogolle teraz mi ruchoma powieka opadła a nieruchoma jest an miejscu prawie
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:06   #114
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Nie chcę zakładać kolejnego takiego wątku, więc postanowilam wypowiedziec sie w tym. Otoz ostatnio zauwazylam, ze lekko opadla mi powieka prawego oka, a raczej ta skora nad, lekko powieke przykrywajac. Roznica pomiedzy oczami nie jest duza, i nie rzuca sie w oczy, ale zastanawiam sie co z tym moge zrobic , i czym jest to spowodowane. Czy powinnam to zignorować? Niestety MI to przeszkadza, zwłaszcza przy makijażu. Poprzednim dziewczynom doradzałyście żeby poszły do lekarza, jednak mnie moja rodzinka zbyje mówiąc, ze jak zwykle przesadzam, i za bardzo się wyglądem przejmuje. Mają rację, czy powinnam coś z tym zrobić?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-12-16 o 16:06
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:34   #115
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

coż.. na zdjęcu widać to"opadnięcie" ale na prawdę minimalnie. Założę się że w realu jeszcze mniej to widać, stąd reakcja Twojej rodziny.
Jeżeli chodzi o pomoc ze strony lekarzy czy coś, to moge Ci powiedzieć jak to ze mną było. Chodziłam kiedyś, będąc dzieckiem na jakieś seanse fizjoterapeutyczne. Nie pamiętam co tam dokładnie robili, ale to chyba się nazywa galwanoterapia i to krótko mówiąc wiąże się.. cóż, z prądem
..i tak nic nie pomogło
Ale jakoś z tym żyję

Mówię Ci, nikt na to nie zwraca większej uwagi. To się uwidacznia w jakiś nieznany mi sposób bardziej w lusterku i na fotografiach niż w rzeczywistości.
__________________
Co może przynieść związek Polki z Kurdem? Lepszy syn czy córka?
Z jakimi problemami borykają się kobiety? Dlaczego płaczą i co doprowadza je do śmiechu?
Co skrywam pod uśmiechem ja?

-----> http://usmiechpolskosyryjski.blogspot.com

Salma <3 26/40
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:47   #116
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Ech, ale przy malowaniu oczu to będzie jakaś masakra
No nic, dzięki, spróbuje się co najwyżej jeszcze coś podowiadywać.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:08   #117
Nottie
Raczkowanie
 
Avatar Nottie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śmietnisko ;)
Wiadomości: 77
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać kolejnego takiego wątku, więc postanowilam wypowiedziec sie w tym. Otoz ostatnio zauwazylam, ze lekko opadla mi powieka prawego oka, a raczej ta skora nad, lekko powieke przykrywajac. Roznica pomiedzy oczami nie jest duza, i nie rzuca sie w oczy, ale zastanawiam sie co z tym moge zrobic , i czym jest to spowodowane. Czy powinnam to zignorować? Niestety MI to przeszkadza, zwłaszcza przy makijażu. Poprzednim dziewczynom doradzałyście żeby poszły do lekarza, jednak mnie moja rodzinka zbyje mówiąc, ze jak zwykle przesadzam, i za bardzo się wyglądem przejmuje. Mają rację, czy powinnam coś z tym zrobić?

Dodaje zdjęcie.. [jeju, moje oczy wyglądają STRASZNIE ]


ja dopiero po tak długim czasi zajrzałam tu nie wchodzilam w ogole tu na forum ale powiem Ci teraz ze z czasem Ci przejdzie ja tak samo panikowalam i teraz juz jest ok. Czasami mi tylko opadnie ale po chwili wraca na miejsce, jak sie okazuje mialam wczesniej zapalenie. Takze sie nie pzejmuj bd dobrze przejdzie Ci... i idz do lekarza koniecznie
__________________
Impara dal passato, credi nel futuro e vivi nel presente
MatÓra

Matematyka





Nottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 18:28   #118
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

Mnie to najbardziej śmieszy, że jak coś się dzieje nastolatce z twarzą z dnia na dzień, jej rodzina mówi że to normalne. Od tego jest matka i ojciec, że jak mają pod opieką dziecko, idą z nim do lekarza kiedy mu się coś dzieje. Nie ważne czy to dziecko ma 5 ,15 czy 18 lat, jeśli jest pod opieką rodziców, powinni wszcząć alaarm.

Zapalenie nerwu, zaniedbywane, może się skończyć paraliżem mięśni twarzy, od klkumiesięcznego do trwałego.
A najczestszą przyczyną jest wychodzenie z mokrą głową na dwór chłodną porą roku. Co u nastolatek częste jest...
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 20:40   #119
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

No mi się to zdarza dość często, bo ja nie suszę włosów
Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:21   #120
zaralu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 337
Dot.: Co mogę zrobić gdzy z dnia na dzień opadłą mi powieka :(

ja się podłącze..
ja mam opadłe przez całe życie.. nie aż tak bardzo ale jednak... jak byłam mała to kpiły dzieci sobie ze mnie, że wyglądam jak chińczyk


ale od 2/3 lat zauważyłam ze z dnia na dzień zrobiła się taka pomarszczona lekko jak u starszych kobiet ;(
nie dość ze opada to pomarszczona,.. oczywiscie nie aż tak bardzo, ale jak się pomaluje cieniem to wygląda to strasznie;o
moja kosmetyczka mówiła żebym nawilżała, ale ja robię wszytko co mogę i nie działa! ;(
miała któraś z was coś takiego?
__________________
zaralu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.