Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 19:58   #2941
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Jest na tym samym poziomie jasności co Rimmel?
Tak

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Z opisu wyglada fajnie, ale porownanie w ogole nic mi nie mowi. nie lubie swatchy na kartce, bo papier moknie/tlusci sie i ciemnieje i w efekcie imho nic nie widac.
Przecież napisałam, że aparat zjadł kolory i widać tylko jego kremową konsystencję
Przepraszam, następnym razem zanim coś wstawię to przeprowadzę kilkudniową ankietę i zamówię sesyjkę u fotografa
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:55   #2942
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Przecież napisałam, że aparat zjadł kolory i widać tylko jego kremową konsystencję
Przepraszam, następnym razem zanim coś wstawię to przeprowadzę kilkudniową ankietę i zamówię sesyjkę u fotografa
Naprawde nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie robie Ci wyrzutow, tylko napisalam, ze moim zdaniem swatche na kartce (nie Twoje, tylko ogolnie) nigdy nie przedstawiaja dobrze tego jak wyglada podklad. Tyle ile czasami moga dobrze oddac podtony, to jasnosc/ciemnosc raczej nie i to nie kwestia zjadania koloru przez aparat. Kartka wilgnie od podkladu, do tego chyba nierowno w zaleznosci od skladu, w efekcie wiec wszystko wyglada na ciemniejsze (a ze przyciemnienie bywa wieksze niz roznice miedzy podkladami, to w efekcie roznice sa minimalne).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 16:23   #2943
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Naprawde nie rozumiem o co Ci chodzi. Nie robie Ci wyrzutow, tylko napisalam, ze moim zdaniem swatche na kartce (nie Twoje, tylko ogolnie) nigdy nie przedstawiaja dobrze tego jak wyglada podklad. Tyle ile czasami moga dobrze oddac podtony, to jasnosc/ciemnosc raczej nie i to nie kwestia zjadania koloru przez aparat. Kartka wilgnie od podkladu, do tego chyba nierowno w zaleznosci od skladu, w efekcie wiec wszystko wyglada na ciemniejsze (a ze przyciemnienie bywa wieksze niz roznice miedzy podkladami, to w efekcie roznice sa minimalne).
RAZ DWA TRZY CZTERY u wujka google też są swatche, bezkartkowe


Wracając do specyfiki tego kremu po 4 dniu testów jestem na tyle zachwycona, że kliknęłam pełnowymiarowe opakowanie
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:26   #2944
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-11-16 o 17:27
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:32   #2945
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
RAZ DWA TRZY CZTERY u wujka google też są swatche, bezkartkowe

Dziekuje, blackberry, naprawde nie wiem jak bym sobie poradzila gdyby nie Twoja umiejetnosc wyszukiwania zdjec w Google.
O co w zasadzie Ci chodzi? Ja tylko zauwazylam, ze podklad wyglada fajnie, ale w moim odczuciu swatche na kartce sa bez sensu, nic wiecej. Ty to natomiast z jakiegos powodu potraktowalas personalnie. Sprobowalam Ci wyjasnic o co mi chodzilo, ale najwyrazniej niewiele wskuralam.

Zmieniajac temat - nastepnym razem kupie Siberie Narsa, jestem zawiedziona kolorem Armaniego. Niby ujdzie rozrobiony z bialym podkladem, ale przeciez nie o to chodzi, zeby musiec dodawac tyle bieli, zeby w zasadzie zmieniac wlasciwosci drugiego podkladu.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Werka, jesli 00 to Alabaster to juz jest out of stock. A BB wycofuje ten kolor, czy cos?
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2013-11-16 o 17:28
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:42   #2946
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:47   #2947
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj dałam radę zrobić tylko szybkie swatche na ręce. Jutro postaram się zrobić lepsze.
Na górze loreal w1, środek to właśnie max factor 33, na dole rimmel 010.:P
Właśnie mam zamiar kupić sobie tego Rimmela 010, na drugim zdjęciu widzę, że trochę jest różowy, ale to nic, na szczęście dobrze wyglądam w takich różowawych podtonach

Tak a'propos to cieszę się, że jest ten wątek, bo do szewskiej pasji doprowadza mnie pisanie i doradzanie mi podkładów przez dziewczyny, które się upierają, że one również mają bardzo jasną karnację, a wyglądają jakby wyszły z solarium po 15 min seansie.

Co do doboru podkładu przez pracownice Douglasa to parę lat temu wyszłam z autentyczną pomarańczą, czyli podkładem Deborah nr 0, który wg zapewnień miał być idealny dla mnie
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 18:51   #2948
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Właśnie mam zamiar kupić sobie tego Rimmela 010, na drugim zdjęciu widzę, że trochę jest różowy, ale to nic, na szczęście dobrze wyglądam w takich różowawych podtonach

Tak a'propos to cieszę się, że jest ten wątek, bo do szewskiej pasji doprowadza mnie pisanie i doradzanie mi podkładów przez dziewczyny, które się upierają, że one również mają bardzo jasną karnację, a wyglądają jakby wyszły z solarium po 15 min seansie.

Co do doboru podkładu przez pracownice Douglasa to parę lat temu wyszłam z autentyczną pomarańczą, czyli podkładem Deborah nr 0, który wg zapewnień miał być idealny dla mnie
...
mi ostatnio Pani z Dugiego wmawiała ,że 010 z Cliniqua jest trupio białe i dla nikog się nie nadaje praktycznie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:38   #2949
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Tak a'propos to cieszę się, że jest ten wątek, bo do szewskiej pasji doprowadza mnie pisanie i doradzanie mi podkładów przez dziewczyny, które się upierają, że one również mają bardzo jasną karnację, a wyglądają jakby wyszły z solarium po 15 min seansie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mi ostatnio Pani z Dugiego wmawiała ,że 010 z Cliniqua jest trupio białe i dla nikog się nie nadaje praktycznie
mnie jedna poradziła się opalić lub zastosować samoopalacz
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:40   #2950
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
śmiech na sali
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 16:26   #2951
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś szuka jasnego BB to polecam nowy Skin79 Green - nie ma różowych tonów, bardzo ładnie się dopasowuje Na pewno podpasuje komuś, kto szuka nieświnkującego zamiennika rimmel match perfection 010 z lepszym kryciem.
Chyba znalazłam swoje KWC - przy mojej tłustej cerze po 6 godzinach dalej trzyma mat, nawet na nosie. Nie podkreśla suchych skórek, krycie średnie.
Zrobiłam porównanie, niestety mój aparat zjadł kolory, nie bardzo jest co porównać Za to widać, jaki wodnisty jest oriflame very me, a BB kremowy.
Możesz coś więcej o nim napisać? Jest gęsty? Nie warzy się w strefie T? Trzyma się cały dzień, czy się ściera? A jak z wyrównaniem faktury skóry, tzn. czy podkreśla grudki i rozszerzone pory? I jeszcze gdzie go kupiłaś? Bo na allegro jest trochę drogi.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2013-11-17 o 16:27
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 16:59   #2952
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Polecicie coś do 50-60 złotych dla cery tłustej, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, o żółtej tonacji? Używałam kiedyś Inglota AMC 100, jakość straszna, kolor nawet ujdzie tylko nieco za jasny, ale tonacja w porządku. Szukam czegoś odrobinkę ciemniejszego, koleżanka poleciła mi Burżuja 123 i jest do niczego, pomarańczka :/ Mieszam go z Inglotem który mi jeszcze został i w tym czasie szukam czegoś nowego..
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 17:17   #2953
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Zamówiłam Max Factor Facefinity 33 Crystal Beige, przyszedł, użyłam kilka razy i nie jestem zadowolona Na mojej mieszanej cerze się nie sprawdza, kapryśny jest trochę, chyba nie lubi współpracować z kremem i pudrem, których nie zmienię Nie chce któraś z was przygarnąć w zamian za coś równie jasnego?
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 17:18   #2954
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Polecicie coś do 50-60 złotych dla cery tłustej, z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, o żółtej tonacji? Używałam kiedyś Inglota AMC 100, jakość straszna, kolor nawet ujdzie tylko nieco za jasny, ale tonacja w porządku. Szukam czegoś odrobinkę ciemniejszego, koleżanka poleciła mi Burżuja 123 i jest do niczego, pomarańczka :/ Mieszam go z Inglotem który mi jeszcze został i w tym czasie szukam czegoś nowego..
Może Revlon CS 150 Buff? Albo Bourjois Flower Perfection najjaśniejszy?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 20:33   #2955
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jest gęsty, kremowy, dość dziwnie mi się go nakłada beauty blenderem, a przy bardziej lejących podkładach nie mam tego problemu. Trzyma się cały dzień, z przyzwyczajenia dopudrowałam po 6h i było ok. Nie zauważyłam ścierania, chociaż ja w ogóle nie dotykam twarzy np. ręką i praktycznie to nie ma co go zetrzeć Porów nie podkreśla, przynajmniej u mnie.
Jeśli chodzi o cenę to ja nie ryzykowałam i najpierw zamówiłam na allegro miniaturę 5g, można też próbki kupić. Całe opakowanie to już 100zł, na ebay 110 w przeliczeniu na złotówki.
Ja już przeszłam przez wszystkie półki, od armaniego, clarins i różne guerlainy, przez bourjois, rimmel, mf i apteczne po oriflame - jak już znalazłam coś, co mi pasuje w 100% to nie będę narzekać na cenę
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:06   #2956
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Dla mnie nie na miejscu jest wybrzydzanie, jeśli ktoś poświęca swój czas i coś wstawia. EOT.



Jest gęsty, kremowy, dość dziwnie mi się go nakłada beauty blenderem, a przy bardziej lejących podkładach nie mam tego problemu. Trzyma się cały dzień, z przyzwyczajenia dopudrowałam po 6h i było ok. Nie zauważyłam ścierania, chociaż ja w ogóle nie dotykam twarzy np. ręką i praktycznie to nie ma co go zetrzeć Porów nie podkreśla, przynajmniej u mnie.
Jeśli chodzi o cenę to ja nie ryzykowałam i najpierw zamówiłam na allegro miniaturę 5g, można też próbki kupić. Całe opakowanie to już 100zł, na ebay 110 w przeliczeniu na złotówki.
Ja już przeszłam przez wszystkie półki, od armaniego, clarins i różne guerlainy, przez bourjois, rimmel, mf i apteczne po oriflame - jak już znalazłam coś, co mi pasuje w 100% to nie będę narzekać na cenę
Właśnie zastanawiam się czy go nie kliknąć. Niby mam parę fajnych podkładów, ale krem mnie kusi
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:46   #2957
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Może Revlon CS 150 Buff? Albo Bourjois Flower Perfection najjaśniejszy?
Próbowałam tego Burżuja, tzn. porównywałam na nadgarstku z tym 123 którego mam, bo myślałam już czy może inny podkład tej firmy byłby dobry, bo 123 jest dobry jeśli chodzi o jakość. Niestety, podobnie różowy Revlona muszę przetestować, znajdę go w Douglasie?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 23:04   #2958
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Próbowałam tego Burżuja, tzn. porównywałam na nadgarstku z tym 123 którego mam, bo myślałam już czy może inny podkład tej firmy byłby dobry, bo 123 jest dobry jeśli chodzi o jakość. Niestety, podobnie różowy Revlona muszę przetestować, znajdę go w Douglasie?
Revlon jest w Douglasie, ale drogo, można taniej kupić np. w Superpharmie (zwłaszcza że dość często są promocje) albo przez internet w Douglasie można co najwyżej poprosić o odlewkę na przetestowanie :P
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 23:25   #2959
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Revlon jest w Douglasie, ale drogo, można taniej kupić np. w Superpharmie (zwłaszcza że dość często są promocje) albo przez internet w Douglasie można co najwyżej poprosić o odlewkę na przetestowanie :P
No co Ty, do Douglasa tylko na testowanie A w mojej mieścinie panie w tym sklepie robią wielkie oczy i dziwne miny gdy pytam, czy mogę dostać, albo nawet kupić małą odlewkę perfum albo próbkę jakiegoś kosmetyku: "yyyy, no to do zakupów za 150 zł to można to i to dostać"

To jeszcze do listy życzeń wrzuciłabym dosyć jasny, żółtawy puder albo transparentny tylko porządnej jakości. Znowu do cery tłustej i łatwo zapychającej się, czyli bez talku :/ Miałam utrwalacz Artdeco, ale po godzinie znowu musiałam go nakładać bo się świeciłam. Później kupiłam jakiś matujący Astora, kolor nawet nawet chociaż znowu różowawy, matuje na długo, ale strasznie trzeba uważać żeby nie przesadzić, bo można wyglądać jakby się wysypało pół worka mąki na twarz :P Daje efekt płaskiego matu, a nie o to mi chodzi..

Edytowane przez 201705121341
Czas edycji: 2013-11-17 o 23:28
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 23:36   #2960
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Whiteglove, jaka polka cenowa?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 00:15   #2961
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Podkład dla jasnej oliwkowej cery...

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Whiteglove, jaka polka cenowa?
Do 40 zł
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 16:54   #2962
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
No co Ty, do Douglasa tylko na testowanie A w mojej mieścinie panie w tym sklepie robią wielkie oczy i dziwne miny gdy pytam, czy mogę dostać, albo nawet kupić małą odlewkę perfum albo próbkę jakiegoś kosmetyku: "yyyy, no to do zakupów za 150 zł to można to i to dostać"

To jeszcze do listy życzeń wrzuciłabym dosyć jasny, żółtawy puder albo transparentny tylko porządnej jakości. Znowu do cery tłustej i łatwo zapychającej się, czyli bez talku :/ Miałam utrwalacz Artdeco, ale po godzinie znowu musiałam go nakładać bo się świeciłam. Później kupiłam jakiś matujący Astora, kolor nawet nawet chociaż znowu różowawy, matuje na długo, ale strasznie trzeba uważać żeby nie przesadzić, bo można wyglądać jakby się wysypało pół worka mąki na twarz :P Daje efekt płaskiego matu, a nie o to mi chodzi..
...
no bo utrwalacz artdeco to utrwalacz a nie puder matujący
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 16:59   #2963
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ten Flower najjasniejszy z poczatku faktycznie jest jasniutki ale ciemnieje w ciagu dnia

tak w ogole to witam, jestem tu nowa ale od dawna bladolica no moze teraz nie az tak, ale za miesiac bede juz jasna.

Ja moge doradzic Revlon CS, kocham ten podklad
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 17:16   #2964
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Revlon jest w Douglasie, ale drogo, można taniej kupić np. w Superpharmie (zwłaszcza że dość często są promocje) albo przez internet w Douglasie można co najwyżej poprosić o odlewkę na przetestowanie :P
Colorstay jest właśnie w promocji w Hebe po 39,99 zł, a w Douglasie po 45 zł jakby co
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 17:24   #2965
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a jak z kryciem u Revlona? Rozsmarowałam sobie dzisiaj na łapce ten CS do cery tłustej i wygląda że krycie ma słabe... no i obawiam się czy nie będzie trochę za jasny, a inne odcienie jakie tam były znowu tylko różowe :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 17:34   #2966
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

moim zdaniem krycie ma calkiem niezle. a tam gdzie potrzebuje mega krycia to wklepuje osobno troche podkladu i nawet korektor nie jest mi pptrzebny.
kryje mocniej niz bourjois 123 i flower, max facfor facefinoty.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 21:59   #2967
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość

Zmieniajac temat - nastepnym razem kupie Siberie Narsa, jestem zawiedziona kolorem Armaniego. Niby ujdzie rozrobiony z bialym podkladem, ale przeciez nie o to chodzi, zeby musiec dodawac tyle bieli, zeby w zasadzie zmieniac wlasciwosci drugiego podkladu.
Będziesz stosować NARSa solo czy też robić mieszankę?
__________________
I'll show you...
... the dark side.

Edytowane przez Ingran
Czas edycji: 2013-11-18 o 22:02
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 22:39   #2968
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Będziesz stosować NARSa solo czy też robić mieszankę?
Nie wiem, jest dosc jasny, moze by dal rade sam? Chociaz chyba nie jest jasniejszy od Lasting Silk (tego wczesniejszego, ktory nie ciemnial), a LS jednak byl lepszy po rozbieleniu...
A czemu pytasz?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 22:54   #2969
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z czystej ciekawości musisz być bardzo blada skoro rozjaśniasz jaśniutkie podkłady
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 23:06   #2970
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Niby tak, ale np. wydaje mi sie, ze taka Illa RLF 115 (nie mowiac juz o 105) bylaby dla mnie za jasna, a jest calkiem sporo osob, ktorym ona pasuje.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.