PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 12:32   #151
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Melabn tak narazie robię - odżywiam, regeneruję... jednak się sporo przesuszyły (mam włosy proste bardzo gładkie i cienkie więc minimalna szorstkość odrazu jest na nich widoczna).
Masz jakieś dobre sposoby na zregenerowanie włosów po dekoaaloryzacji ?

Kanzaki - nooo Tobie to jasne wyszły po dekol.! to ja już nie wiem czemu mnie tak ściemniały.

Na drugi dzień dostałam okresu - może wredna @ jest tego winowajcą?

anavi - babydream chyba 5zł kosztuje w Rossmannie.
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:33
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 16:42   #152
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Melabn tak narazie robię - odżywiam, regeneruję... jednak się sporo przesuszyły (mam włosy proste bardzo gładkie i cienkie więc minimalna szorstkość odrazu jest na nich widoczna).
Masz jakieś dobre sposoby na zregenerowanie włosów po dekoaaloryzacji ?

Kanzaki - nooo Tobie to jasne wyszły po dekol.! to ja już nie wiem czemu mnie tak ściemniały.

Na drugi dzień dostałam okresu - może wredna @ jest tego winowajcą?

anavi - babydream chyba 5zł kosztuje w Rossmannie.
ja kupilam jakas maske w sklepie z artykulami fryzjerskimi, wczesniej bardzo mi pomogly ampulki z kadusa ale nie moglam ich dostac, no i troche kosztuja
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 15:02   #153
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Powiem wam,ze troche mi wlosy wysuszylo, wiec nie jest az tak bezpieczny, moze dla kogos kto ma w miare jasne wlosy,ale ja mialam ciemne wiec bylo z czego schodzic, mysle sobie,ze jakbym jeszcze raz nalozyla ten dekoloryzator to moze bym zeszla juz do blondu,ale nie mialam drugiego opakowania. Za to mam 2 opakowania Joanny,kiedys kupilam i tak stoja w szafce,dlatego tez myslalam,zeby je uzyc,ale to przed switami zrobie, najpierw do fryzjera skocze,zeby mi wlosy podciela ,bo potem to siara jak mi cos nie pojdzie. Na cebulki wlosow polecam tabletki VITAPIL kosztuja ok.26zl za 30 tabletek i sa naprawde rewelacyjne. Do tego uzywam maski miodowej ,kurde moze sie ożywia trochę - mam nadzieje oczywiscie.
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 19:56   #154
madziulka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam,
jestem na forum po raz pierwszy i od razu mam pytanie, mianowicie mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, ale od 3 lat farbuje włosy na czerń ( różne marki farb, czasem Palette, ale ostatnio farby w musie , albo Garniera ). Mam dość tych włosów, są straszne.... jutro kupuję dekoloryzator Chantal, a cały zabieg będzie robiła moja siostra-przyszła fryzjerka. Jednak bardzo martwi mnie to że nie wiem jaką wybrać farbę po dekolo. ( muszę zafarbować bo mam masę siwych włosów co będzie wyglądać dramatycznie) żeby otrzymać ładny brąz - może być jaśniejszy niż naturalny odcie brązu, i żeby włosy potem nie ściemniały ( na pewno będę myć szamponem Chantal głęboko oczyszczającym i Bambino od synka )??
Bardzo Was proszę o porady, co zrobić w tej sytuacji.
Pozdrawiam
madziulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:49   #155
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

madziulka, ja mam ten sam problem ,pełno siwych wlosow ,ja pofarbowalam garniera 7 ,taki ciemny blond,a wyszedl braz taki fajny ,niewiem teraz czy je rozjasniac jeszcze czy nie
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 13:24   #156
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Kakusia dzięki Kupiłam ten szampon za 2;49, bo teraz jest w promocji w Rossmanie

Czekam na dekoloryzator. Najbardziej boję się, że będzie nierównomiernie. Piszecie, że niby nie rusza naturalnego pigmentu... ale jednak opinie widzę są różne.

Ja mam końce czarne. W połowie mam jaśniejsze, bo widzę, że ostatnia farba się trochę sprała. No i będą jeszcze odrosty Także szał ciał, ale idziemy na żywioł
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 10:52   #157
evvelajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam wszystkich od paru lat farbowałam się na czarno, moje włosy naturalne to jasny brąz. Czy ktoś może mi doradzić który dekoloryzator jest lepszy? czy Renee Blanche czy Prosalon Chantal? Każdy z nich ma pochlebne oceny i dlatego trudno jest mi się zdecydować bardzo proszę o pomoc
evvelajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 21:48   #158
Salii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

czy po dekoloryzacji mogę użyć rozjaśniacza? jeśli tak to jakiego i ile go trzymać go na głowie żeby nie popaliło mi włosów?
Salii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:49   #159
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Salii chyba można bo niektóre dziewczyny po dekoloryzatorze robią kąpiel rozjaśniającą i dopiero farbę
anavi też mnie kusił ten szampon po takiej cenie

kanzaki też stwierdziłam, że dekoloryzator wcale taki bezpieczny nie jest mnie bardzo wysuszyło włosy!

A ja wkońcu zrobiłam 2 kąpiele rozjaśniające i dopiero teraz mam jaśniejsze włoski wkońcu jestem zadowolona!
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 08:20   #160
poluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Hej dziewczyny od kilku dni nie robie nic innego jak czytanie o dekoloryzatorach. Teraz po przeczytaniu tego wątku troche sie boje ze włosy mi sciemnieją. Mam włosy w kolorze SPRANY CZARNY, farbowałam na czarno tylko 2 razy i mam nadzieje, że wpłynie to jakoś pozytywnie na efekt dekoloryzacji. Dodam ze rok temu również mi coś odwaliło i na węglasto czarne włosy farbowane chyba ponad 2 lata na czerń, nałożyłam rozjaśniacz do pasemek Joanny. Włosy co prawda sie przesuszyły ale nie było tragedii. Walczyłam potem dość długo z pozbyciem sie pomarańczowych odcieni z głowy ale w końcu sie wkurzyłam i znów zaczełam przyciemniać na brązy, potem 2 razy nałożyłam czarny no i teraz od jakiegoś ponad miesiąca nie farbowałam już niczym. No i dziś postanowiłam zakupić jednak dekoloryzator Chantal, czekam tylko aż otworzą hurtownię fryzjerską na moim osiedlu. Jak już zakończe dekoloryzację, wrzucę fotki przed i po trzymajcie kciuki xD
poluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 11:23   #161
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

poluska a do jakiego koloru dążysz?

Ja już mam dekoloryzator, szampony i farbę (orzechowy blond palette 24 mycia - ciekawe co wyjdzie ;p), ale obiecałam sobie, że zacznę działać dopiero jak skończę pierwszy rozdział pracy magisterskiej - siwuchy mnie mobilizują
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 07:54   #162
poluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Użyłam dekoloryzatora i jestem zawiedziona efektem. Zrobilam wszystko jak pisze w instrukcji a nawet i wiecej poniewaz pani w hurtownii dała mi dodatkowe wskazówki apropo tego zeby kolor nie zaczal ciemniec. Niby plukanie gorącą wodą a na koniec zimną, dostalam nawet 2 maseczki zamykajace łuskę włosa. Kiedy po 30 minutach zmyłam specyfik z włosów było nawet fajnie, włosy miały nietypowy łądny jasny rudy brąz ale po 5 minutach płukania włosow z kazda minutą moje koncowki zaczely robic sie coraz ciemniejsze. Mialam ochote sie popłakac. Dodam ze na konce wlosow nalozylam dekoloryzator dwukrotnie -.-. Aktualnie mam wlosy od ucha za łopatki w kolorze ciemny braz z przeswitami rudosci a od czubka glowy do ucha bardzo ladny rudy jasny braz. Bede musiala chyba znow uzyc dekoloryzatora az do skutku.

anavi ja dążę do piaskowego blondu
poluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:21   #163
poluska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja dążę do upragnionego piaskowego blondu. Niestety dekoloryzator Chantal nie spelnil swojego zadania. Mija wlansie 3 dzien po mojej dekoloryzacji i wlosy z dnia na dzien sa coraz ciemniejsze. Po spłukaniu go z wlosow mialam dosyc ladny jasny rudy kolor. Wlosy plukalam chyba z 10 minut. Dostalam nawet w hurtownii gratis maseczke zamykajacą łuskę wlosa co mialo zapobiec ciemnieniu ale nic to nie dalo. Nie poelcam tego produktu osobom z czarnymi wlosami. Ewentualnie jesli ktos farbowal wlosy gora 1 raz na czarno to moze mu splucze caly barwnik. Ja jestem zawiedziona. Niesttey chyba bede musiala uzyc drastyczniejszych srodkow jakim sa rozjasniacze. Rok temu wlansie tez schodzilam z czarnego koloru i rozjasniacz Joanny swietnie sobie poradzil. Mialam co prawda przesuszone wlosy ale wystarcza dobre odzywki, maski i wlosy wracaja do stanu poprzedniego. Przynajmniej kolor jaki wteyd uzyskalam byl bardzo bliski blondowi, wyszeld mi bardzo jasny rudy a od niego juz niewiele do osiagniecia zamierzonego efektu.

anavi jak juz zdekoloryzujesz wlosy to napisz jak poszlo, jestem bardzo ciekawa
poluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:31   #164
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

anavi ,nie uzywaj palette wyjdzie ci bardzo ciemny !!!
Ja jeszcze nie rozjasnialam,ale wlosy na maxa mi sie zaczely rozdwajac,wiec niewiem czy warto to robic
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 12:00   #165
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

kanzaki26 nawet jak mam orzechowy blond? qrde sterczałam przy tych pułkach z farbami chyba 15minut i i tak źle wybrałam... eh.

Ale dzięki. To jaką polecasz? (nie chce blondu tylko brąz, żeby wyszedł)
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 17:27   #166
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez anavi Pokaż wiadomość
kanzaki26 nawet jak mam orzechowy blond? qrde sterczałam przy tych pułkach z farbami chyba 15minut i i tak źle wybrałam... eh.

Ale dzięki. To jaką polecasz? (nie chce blondu tylko brąz, żeby wyszedł)
Ja kupilam garniera 7 taki ciemny blond i wyszedl braz wlasni efajny, ja jestem zadowolona .Wogole palette zadnej nie kupuj , tu gdzies dziewczyny tez o tej firmie pisaly,ze jest zla .
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 01:16   #167
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

garnier jest gorszy od palette a juz zupełnie odcień 7 ktory wychodzi zawsze każdemu inaczej, zostań przy tej palette.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:20   #168
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ogólnie wiem, że palette mało kto poleca, ale wydawało mi się, że właśnie fryz5 o niej pisał gdzieś tam.... no zostanę już przy tym co kupiłam Ale dziękuję za rady!

Po weekendzie powinno być 'po wszystkim'
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 18:38   #169
Salii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

a jaki rozjaśniacz polecacie, tak żeby jak najmniej zniszczyl mi wlosy? I czy po tym rozjasnianiu bede mogla potraktowac wlosy normalna farba tzn nie tak 3 odcienie jasniejsza?
Salii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 19:02   #170
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

będziesz mogła.
vincent ledier zielony
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:18   #171
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja już jestem po eksperymentach.

Nakładałam rękami dekoloryzator, nie był aż tak rzadki. Dało się też spokojnie wytrzymać ten smród

Po umyciu włosów byłam dosyć jasno ruda, na końcach trochę ciemniejsze, wiadomo - farbowałam na b. ciemne kolory od lat w sumie. Także ładnie zeszło.

Ale niestety po farbie palette orzechowy blond dosyć mocno pociemniały.... ogólnie mam teraz taki brąz, dosyć ciemny nawet. Ale tego jeszcze mogłam się spodziewać. Wygląda naturalnie i nie jest tak ciemno -a o to mi chodziło. Bardziej zirytował mnie fakt, że ta palette nie chwyciła mi moich siwulców! Także szykuje się znów do farbowania.

fryz5 - to pytanie przede wszystkim do Ciebie, jakbyś był tak miły - rozumiem, że teraz mam również jakiś jaśniejszy kolor wybrać? Czy ta farba będzie się teraz wypłukiwać do jaśniejszej (do koloru po samej deko) czy już tak zostanie?
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:41   #172
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

ale chcesz pozostac przy obecnym kolorze czy jeszcze go rozjasnic?
juz nie musisz wybierac jasnego koloru jeżeli zostajesz przy tym odcieniu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 21:55   #173
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

jakby były ciutkę jaśniejsze, to bym sie nie obraziła ale jest OK.

dziękuję za pomoc
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:23   #174
Zinger
Raczkowanie
 
Avatar Zinger
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 95
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

hej, a jak to jest z wczesniej rozjaśnianymi włoskami? tzn jakiś rok temu rozjasniałam włoski z brazu do midowego blondu,po jakis 3 msc mi sie znudzily wiec zafarbowałam na braz , i tak od roku farbuje na brazy ale jakies 2 msc temu pofarbowalam brazem palette i wyszedl prawie czarny :/ teraz jaka farba bym nie pofarbowala to i tak wychodza czarne,ogolenie to mam na włosach moze z 10 farb w roznych odcieniach brazu, myslicie ze ten dekoloryzator poradzi sobie z tym?

a no i kolor który bym chciała uzyskac to jasny braz, i skoro trzeba uzyc 1-2 tony jesniejszej to mam kłaść ciemny blond? i czy casting creme gloss bede dobry czy uzyc trwałych farb?

Edytowane przez Zinger
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:45
Zinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:51   #175
Alicja95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Hej! Mam jedno pytanie. Troche juz siedze i czytam o tym dekoloryzowaniu wlosow no i oczywiscie tez bym chciala to zrobic. Piszecie, ze po tym zabiegu wlosy i tak ciemnieją. Ja mam bardzo ciemny brąz, wlosy farbowane, a moj naturalny kolor to sredni braz. Wiec jak wykonam dekoloryzacje, wyjda mi fajne rude wloski i wlosy zaczna ciemniec, to sciemnieja na ten kolor ktory mialam czyli bardzo ciemny braz czy tylko troche ciemnieja?
Alicja95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 09:50   #176
00Patrycja00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Podpinam się pod Twoje pytanie, jak bardzo ściemnieją włosy?

Ja farbowałam Palette Color Shampoo parę razy jasnym brązem, a później dwa razy orzechowym blondem, jednak teraz chciałabym wrócić do swojego koloru. Z tego co czytam wynika, że po dekoloryzacji używacie farby, a ja nie chciałabym już nic nakładać. Czy jest jakieś rozwiązanie aby zatrzymać kolor?

Z góry dziękuję
00Patrycja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 18:48   #177
Isly
Przyczajenie
 
Avatar Isly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja też ostatnio skusiłam się na dekoloryzacje tym dekoloryzatorem. Farbowałam włosy na brąz (moje intencje zawsze były inne, niż efekty, chciałam jasny brąz, a zazwyczaj kończyło się to na czekoladowym..), no i wkońcu zdecydowałam się na zmiane, znudziłam się już troche tym kolorem włosów, mój naturalny to blond, który mam wrażenie, że ściemniał.. w każdym razie farbowałam włosy na ciemniejsze przez 6 lat, użyłam tego dekoloryzatora i wyszły mi takie rudawe, jasny brąz. Ogólnie jestem zadowolona, bo kondycja włosów nie uległa zmianie, nie pogorszyła się. Jedyna wada to tak jak dziewczyny wcześniej pisały ciemnienie włosów. Moje też chyba troche ściemniały od dekoloryzacji.. tez robiłam wszystko według instrukcji. Teraz chciałabym mieć jasny blond, a mam takie rudawe brązowe.. w sumie zależy od światła dużo jak wyglądaja.. kolor jest w miare jednoloty (chociaż tyle!). Wolałabym uniknąc rozjaśniaczy, faktycznie strasznie niszczą (przekonałam się po ombre hair pare miesięcy temu, gdy skończyło się cięciem tych końcówek..), więc chętnie dowiem się, czy znacie jakieś delikatne sposoby na rozjaśnienie włosów? A może faktycznie jakiś rozjaśniacz, bądź inny dekoloryzator? Albo kupić poprostu znowu ten chantal i próbować, czy rozjaśni bardziej?
Przeszukałam już forum, ale będę szukać dalej, może mi coś umknęło
Powodzenia wszystkim dążącym do dużych zmian włosowych ) !
Isly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 16:45   #178
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cześć dziewczyny Stosowała może któraś ten dekoloryzator na któryś z brązów z khadi? (henny bez chemii jakiejkolwiek). Zależałoby mi na spłukaniu chociaż w części brązu chcę stopniowo przejść na ciemny rudy, albo kasztan w zależności od możliwości pozbycia się pigmentu z ziółek Obecnie mam dość ciemny brąz.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:46   #179
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Użyłam dzisiaj Color Peel'a na włosy farbowane czystą henną baq i "odbarwiane" przez tydzień maską z sody i miodu. Efekt kolorystyczny jest minimalnie jaśniejszy, jutro będę powtarzać dekoloryzację przy użyciu pozostałej połowy produktu.

Chciałabym żeby któraś z Was "doświadczonych" w stosowaniu Color Peel'a podpowiedziała mi po jakim czasie od dekoloryzacji włosy przestają tak mocno łapać farbę przy ponownym farbowaniu? Chciałabym za jakiś miesiąc-półtora zrobić pasemka w odcieniu zbliżonym do moich naturalek (poziom 9) i nie wiem czy po takim czasie będę musiała prosić fryzjera o farbę na poziomie 11 czy spokojnie mogę położyć poziom 9. (odnoszę się tu do informacji od producenta w ulotce, że po dekoloryzacji należy do ponownego farbowania użyć odcienia o 2 taony jaśniejszego)
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:02   #180
kinikax3
Przyczajenie
 
Avatar kinikax3
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

przed użyciem tego czegoś moje włosy były w świetnej kondycji piękne, błyszczące a po tym to kompletne siano, ktore od miesiąca próbuje regenerować czym tylko sie da (nawet kłade się co drugi dzień spać mając na głowie jajko, różne olejki, oliwe, witaminki i na to foliowy czepek i ręcznik blee) a nawet to prawie nic nie daje. nadal są maxymalnie przesuszone. jeden plus że pozbyłam się ciemnego brązu/czarnego z włosów i teraz są takie średnio brązowe, chociaż czasem myśle że o te 2-3 tony mogłam użyć rozjaśniacza i może aż tak by nie zniszczył..
kinikax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.