Przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 21:35   #1
Panna MM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 5

Przebarwienia


Witam! Przez ostatnie 4 lata walczyłam z pryszczami na twarzy. Na początku stosowałam różne kremy, maseczki itd. Niestety, nie przynosiły żadnego efektu. Postanowiłam więc wypróbować inną metodę- wyciskanie. Wydawało mi się, że zagojenie takiej krostki będzie trwało krócej niż zostawienie jej samej sobie. I tak przez ponad 3 lata maltretowałam własną twarz. W ostatnim czasie wystawiłam swoją cierpliwość na próbę i zostawiłam pryszcze w spokoju. Okazało się, że prawie wszystkie zginęły . Wszystko zakończyłoby się szczęśliwie, gdyby nie fakt, że na czole pozostały mi przebarwienia. Są one wynikiem sposobu mojego wyciskania. A mianowicie przy "wydłubywaniu" krostek powstawały strupy. Tylko że ja zamiast je zostawić, to odrywałam je. I tak nawet po kilka razy do ostatecznego oderwania się strupka, bez jego ponownego postania w tym miejscu. Doprowadziło to do zrobienia się na moim czole takich różowych plamek. Mam wrażenie, że w tych miejscach skóra jest po prostu cieńsza. Bo jak tłumaczyć fakt, że podczas wykonywania peelingu drobnoziarnistego te plamki robią się bardziej różowe, wręcz czerwone niż pozostała powierzchnia skóry? Chciałabym w jakiś sposób pozbyć się tego dziadostwa z mojej twarzy, ale nie wiem jak. Po przeczytaniu kilku innych wątków doszłam do wniosku, że najlepszym sposobem będzie zastosowanie mikrodermabrazji, ale nie jestem pewna. Może znacie lepsze metody. Liczę na Waszą pomoc...
Panna MM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 23:12   #2
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Przebarwienia

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ight=tr%B1dzik
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.