Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 11:09   #3931
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

To były OC-35. Strasznie się martwię, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo teraz w dodatku dopadło mnie jakieś choróbsko i mam gorączkę...
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:43   #3932
EwelinQsia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 843
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam problem, biore regularnie tabletki atykoncepcyjne i zawsze dostawalam okres w piatek rano, dzis sobota i nadal nic, zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale nadal sie boje, dlaczego nie mam okresu? Brałam w tym miesiącu tabletki dopochwowe i jedne normalne na grzybice. Czy to moze miec jakis zwiazek ze nie mam okresu?
EwelinQsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:56   #3933
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
Mam problem, biore regularnie tabletki atykoncepcyjne i zawsze dostawalam okres w piatek rano, dzis sobota i nadal nic, zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale nadal sie boje, dlaczego nie mam okresu? Brałam w tym miesiącu tabletki dopochwowe i jedne normalne na grzybice. Czy to moze miec jakis zwiazek ze nie mam okresu?
Wydaje mi się,że może miec to wpływ, i grzybica i tabletki dopochwowe.
A poza tym organizm to nie zegarek.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:25   #3934
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

powiedzcie mi proszę - w środę mam dostać @, dziś mierzyłam temperaturę - 37,09, normalnie mam 36,6-36,8 - czy to może świadczyć o zbliżającej się @ czy może o ciąży?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:53   #3935
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
To były OC-35. Strasznie się martwię, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, bo teraz w dodatku dopadło mnie jakieś choróbsko i mam gorączkę...
nigdy nie słyszałam, żeby te tabletki mogły być stosowane do metody YUZPE (bo tak się nazywa)

tutaj opis tej metody:

METODA YUZPE

W sytuacji awaryjnej, gdy nie macie pod ręką Postinoru/Escapelle, lub po prostu nie stać Was na ten preparat, możecie zastosować równie skuteczną metodę. Wystarczy wykorzystać dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne z niżej wymienionych:
* Gravistat 125 (lub 250)
* Microgynon
* Minisiston
* Rigevidon
* Stediril 30

Zastosowanie:
Jak najwcześniej po pechowym stosunku należy przyjąć CZTERY z w/w tabletek (lub dwie Gravistatu 250). Po 12 godzinach kolejne cztery.


tak więc nie wiem czy cokolwiek by Ci to dało
ale i tak myślę, że spóźnienie okresu wynika z niedawnego odstawienia tabletek anty
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:10   #3936
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
nigdy nie słyszałam, żeby te tabletki mogły być stosowane do metody YUZPE (bo tak się nazywa)

tutaj opis tej metody:

METODA YUZPE

W sytuacji awaryjnej, gdy nie macie pod ręką Postinoru/Escapelle, lub po prostu nie stać Was na ten preparat, możecie zastosować równie skuteczną metodę. Wystarczy wykorzystać dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne z niżej wymienionych:
* Gravistat 125 (lub 250)
* Microgynon
* Minisiston
* Rigevidon
* Stediril 30
zgadzam się z wdową.
te leki mają w swoim składzie ten sam gestagen, co escapelle - levonorgestrelum (d-norgestrel to o ile mi wiadomo inna nazwa tegoż)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 13:17   #3937
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
Istniała taka możliwość, stąd moje obawy. Jak pisałam wyżej tabletki wzięłam tylko dwa dni po 2 ( wyczytałam na innych forach, że to utrudnia zagnieżdżenie zarodka, taka antykoncepcja po w ostateczności, gdy np nie ma jak dostać postinoru. mimo to nie wiem czy była to odpowiednia dawka itd ). Tabletki anty brałam wcześniej, 2 opakowania i lekarz zalecił mi przerwę... Tak więc zrobiłam, a na forum wyczytałam, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w pierwszym miesiącu po odstawieniu jest znacznie większe, co mnie jeszcze bardziej przestraszyło. Teoretycznie, gdyby nie te tabletki na dniach powinnam mieć okres, lecz teraz mi się przesunął... Mam nadzieje, że te bóle brzucha i jajników są spowodowane nadmiarem hormonów. Czy w moim przypadku prawdopodobieństwo zajścia było duże?
po kiego grzyba 2 cykle i przerwa ???
przeciez to typowe oglupianie organizmu z ktorego wynika jedynie rozregulowanie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 13:17   #3938
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
Mam problem, biore regularnie tabletki atykoncepcyjne i zawsze dostawalam okres w piatek rano, dzis sobota i nadal nic, zrobiłam test, wyszedł negatywny, ale nadal sie boje, dlaczego nie mam okresu? Brałam w tym miesiącu tabletki dopochwowe i jedne normalne na grzybice. Czy to moze miec jakis zwiazek ze nie mam okresu?
organizm to nie zegarek a okres moze sie pojawic w kazdym dniu 7 dniowej przerwy ,nawet dnia 7 .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:06   #3939
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
po kiego grzyba 2 cykle i przerwa ???
przeciez to typowe oglupianie organizmu z ktorego wynika jedynie rozregulowanie.

może to czas na zmianę gina... nie mam pojęcia, tak zalecił, więc się dostosowałam. a teraz chyba zrobię jeszcze jeden test za kilka dni dla spokoju, bo ten stres mnie wykończy i będę czekać na tą nieszczęsną @ - mam nadzieje, że się doczekam, a wszystkie bóle miną...
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:14   #3940
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zgadzam się z wdową.
te leki mają w swoim składzie ten sam gestagen, co escapelle - levonorgestrelum (d-norgestrel to o ile mi wiadomo inna nazwa tegoż)

zatem wzięcie tamtych tabletek nic nie dało? czytałam, że do tej metody można użyć każdych tabletek anty... no cóż, dobrze wiedzieć na przyszłość, choć mam nadzieję, że więcej mi się to nie przytrafi. dzięki za info.
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:22   #3941
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
zatem wzięcie tamtych tabletek nic nie dało? czytałam, że do tej metody można użyć każdych tabletek anty... no cóż, dobrze wiedzieć na przyszłość, choć mam nadzieję, że więcej mi się to nie przytrafi. dzięki za info.
nic oprócz dostarczenia organizmowi niepotrzebnej ilości hormonów, które również mogą wpłynąć na opóźnienie miesiączki
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 14:36   #3942
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
nic oprócz dostarczenia organizmowi niepotrzebnej ilości hormonów, które również mogą wpłynąć na opóźnienie miesiączki
więc to możliwe, że brzuch i jajniki mnie bolą przez to, że tak strasznie namieszałam i powinnam mieć teraz okres, a go nie mam? szkoda, że wcześniej nie trafiłam na to forum
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:42   #3943
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
więc to możliwe, że brzuch i jajniki mnie bolą przez to, że tak strasznie namieszałam i powinnam mieć teraz okres, a go nie mam? szkoda, że wcześniej nie trafiłam na to forum
pewnie, że możliwe
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 15:53   #3944
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proszę - w środę mam dostać @, dziś mierzyłam temperaturę - 37,09, normalnie mam 36,6-36,8 - czy to może świadczyć o zbliżającej się @ czy może o ciąży?
Smerfetko no niby przed miesiączką temperatura powinna się obniżyć, ale jestem tego przykladem ze niekoniecznie, bo w dzien spodziewanej @ (przedwczoraj) mialam 36,7 wczoraj 36,8 a dziś przed zrobieniem tesu mialam 36,6 tak więc sie obniżyla a jednak wyszły dwie kreseczki to chyba wszystko zalezy od organizmu.. tylko tez ja nie wiem jaką ja mam stalą temp bo nigdy wczesniej nie mierzyłam, żeby to kontrolowac...
I dziękuje za gratulacje!!!!! ;* Tobie również życze dwóch kreseczek w środe
P.S. A to już będzie dzień spodziewaniej @ czy jeszcze nie??
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:26   #3945
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam ponownie
Jak to jest z tym błonnikiem a tabletkami anty?
Dziś mam pierwszy dzień brania tabletek, a godzinę przed braniem tabletki do jogurtu dosypałam sobie łyżeczkę otrębów i łyżeczkę zarodków pszennych. I teraz panika...
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:37   #3946
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Jak to jest z tym błonnikiem a tabletkami anty?
Dziś mam pierwszy dzień brania tabletek, a godzinę przed braniem tabletki do jogurtu dosypałam sobie łyżeczkę otrębów i łyżeczkę zarodków pszennych. I teraz panika...
Skutecznosc tabletek obniza biegunka. Biegunka nie jest jednokrotne luzne wyproznienie, wiec dopoki nie zjesz tyle blonnika zeby miec ostra biegunke, mozesz byc spokojna.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 21:40   #3947
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Skutecznosc tabletek obniza biegunka. Biegunka nie jest jednokrotne luzne wyproznienie, wiec dopoki nie zjesz tyle blonnika zeby miec ostra biegunke, mozesz byc spokojna.
dzięki wielkie tak też myślałam ... ale brałam pod uwagę jeszcze możliwość, że nie biegunka a sama ilość błonnika powoduje złe wchłanianie się, ale to panika
__________________
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 08:23   #3948
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Smerfetko no niby przed miesiączką temperatura powinna się obniżyć, ale jestem tego przykladem ze niekoniecznie, bo w dzien spodziewanej @ (przedwczoraj) mialam 36,7 wczoraj 36,8 a dziś przed zrobieniem tesu mialam 36,6 tak więc sie obniżyla a jednak wyszły dwie kreseczki to chyba wszystko zalezy od organizmu.. tylko tez ja nie wiem jaką ja mam stalą temp bo nigdy wczesniej nie mierzyłam, żeby to kontrolowac...
I dziękuje za gratulacje!!!!! ;* Tobie również życze dwóch kreseczek w środe
P.S. A to już będzie dzień spodziewaniej @ czy jeszcze nie??
tak, środa to dzień spodziewanej @.
mierzyłam dziś znowu temp. - mam 36,9, normalnie jest to między 36,5-36,6 ( zazwyczaj mam niską tem,peraturę). Może z tego stresu się we mnie gotuje
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 09:37   #3949
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej.. mam pytanie, potrzebuje żeby mnie ktos uspokoił.. bo jakos słowa mojego faceta, ani najlepszej przyjaciółki mi nie pomagają... Kochałam się wczoraj z moim facetem.. on był w gumce, nie skonczył we mnie.. Nie było raczej żadnych sytuacji awaryjnych, gumka byla na swoim miejscu, nie powinna tez była pęknąć.. poza tym, co najwazniejsze - nie bylo wytrysku...
Ja wiem, ze zawsze jest troche tego płynu ejakujacyjnego itd., ale skoro on był w gumce przez caly czas?? Czy mam powód do obaw? Dodam, ze mam dość regularny cykl, nie minęło 4-5 dni od zakonczenia miesiączki to znaczy, ze chyba mam dni niepłodne???

kurcze, poradźcie mi co mam robić.. nie chce sie stresować, chce skonczyc ze schizami! :/
Jak powiedziałam o swoich obawach chłopakowi, to oczyiwscie pierwsza reakcja - śmiech i 'ojej ale ty jestes głupiutka' i 'oczywiscie, ze będzie dzidzius, ja bym bardzo chciał'
Tyle ze ja mam 21 lat dopiero, on 27.... :/// boje sie kurde tej ciąży
powiedzcie - czy mam powód do obaw? I kurcze muszę zacząć brać tabsy, muszę!!! ale to dopiero od okresu....... kurcze, a zawsze mówilam, ze nigdy seksu w samej gumce, nigdy!!! ale wtedy sobie pomyślałam, dobra, tylko na chwile, nie bedzie wytrysku, wiec nie bedzie sie czym martwić....
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 09:41   #3950
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
hej.. mam pytanie, potrzebuje żeby mnie ktos uspokoił.. bo jakos słowa mojego faceta, ani najlepszej przyjaciółki mi nie pomagają... Kochałam się wczoraj z moim facetem.. on był w gumce, nie skonczył we mnie.. Nie było raczej żadnych sytuacji awaryjnych, gumka byla na swoim miejscu, nie powinna tez była pęknąć.. poza tym, co najwazniejsze - nie bylo wytrysku...
Ja wiem, ze zawsze jest troche tego płynu ejakujacyjnego itd., ale skoro on był w gumce przez caly czas?? Czy mam powód do obaw? Dodam, ze mam dość regularny cykl, nie minęło 4-5 dni od zakonczenia miesiączki to znaczy, ze chyba mam dni niepłodne???

kurcze, poradźcie mi co mam robić.. nie chce sie stresować, chce skonczyc ze schizami! :/
Jak powiedziałam o swoich obawach chłopakowi, to oczyiwscie pierwsza reakcja - śmiech i 'ojej ale ty jestes głupiutka' i 'oczywiscie, ze będzie dzidzius, ja bym bardzo chciał'
Tyle ze ja mam 21 lat dopiero, on 27.... :/// boje sie kurde tej ciąży
powiedzcie - czy mam powód do obaw? I kurcze muszę zacząć brać tabsy, muszę!!! ale to dopiero od okresu....... kurcze, a zawsze mówilam, ze nigdy seksu w samej gumce, nigdy!!! ale wtedy sobie pomyślałam, dobra, tylko na chwile, nie bedzie wytrysku, wiec nie bedzie sie czym martwić....
nie rozumiem.. skoro z gumką nic się nie stało to jak Ty chcesz zajść w ciążę? wiatropylna chyba nie jesteś wyluzuj, bo naprawdę przesadzasz, nie dziwię się reakcji Twojego chłopaka no stress, tak się w ciążę nie zachodzi
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 11:11   #3951
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

nie ma co panikowac, nie doszedl nawet w tej gumce, a ten plyn ktory ejst podczas podniecenia zostal w gumce... tez mialam za pierwszym razem takie schizy ale w ciaze nie zaszlam x]
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:29   #3952
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
kurcze, poradźcie mi co mam robić.. nie chce sie stresować, chce skonczyc ze schizami! :/
to ja proponuję zmienić metodę antykoncepcji, bo do obecnej najwyraźniej nie masz za grosz zaufania.
do wyboru albo hormony, albo wspomagacze prezerwatyw - jakieś żele, kremy i inne dostępne bez recepty preparaty plemnikobójcze.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:56   #3953
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
to ja proponuję zmienić metodę antykoncepcji, bo do obecnej najwyraźniej nie masz za grosz zaufania.
do wyboru albo hormony, albo wspomagacze prezerwatyw - jakieś żele, kremy i inne dostępne bez recepty preparaty plemnikobójcze.
nie chcę myśleć, jaka panika byłaby na hormonach
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:58   #3954
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mmmadzia88 Pokaż wiadomość
hej.. mam pytanie, potrzebuje żeby mnie ktos uspokoił.. bo jakos słowa mojego faceta, ani najlepszej przyjaciółki mi nie pomagają... Kochałam się wczoraj z moim facetem.. on był w gumce, nie skonczył we mnie.. Nie było raczej żadnych sytuacji awaryjnych, gumka byla na swoim miejscu, nie powinna tez była pęknąć.. poza tym, co najwazniejsze - nie bylo wytrysku...
Ja wiem, ze zawsze jest troche tego płynu ejakujacyjnego itd., ale skoro on był w gumce przez caly czas?? Czy mam powód do obaw? Dodam, ze mam dość regularny cykl, nie minęło 4-5 dni od zakonczenia miesiączki to znaczy, ze chyba mam dni niepłodne???

kurcze, poradźcie mi co mam robić.. nie chce sie stresować, chce skonczyc ze schizami! :/
Jak powiedziałam o swoich obawach chłopakowi, to oczyiwscie pierwsza reakcja - śmiech i 'ojej ale ty jestes głupiutka' i 'oczywiscie, ze będzie dzidzius, ja bym bardzo chciał'
Tyle ze ja mam 21 lat dopiero, on 27.... :/// boje sie kurde tej ciąży
powiedzcie - czy mam powód do obaw? I kurcze muszę zacząć brać tabsy, muszę!!! ale to dopiero od okresu....... kurcze, a zawsze mówilam, ze nigdy seksu w samej gumce, nigdy!!! ale wtedy sobie pomyślałam, dobra, tylko na chwile, nie bedzie wytrysku, wiec nie bedzie sie czym martwić....

Madziu ja miałam podobne fazy Nie martw się bo tak naprawdę nie ma czym
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:50   #3955
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
nie chcę myśleć, jaka panika byłaby na hormonach
a wówczas to szklanka wody...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:25   #3956
theegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witam!
Czy to możliwe by moja dziewczyna była w ciąży, jeśli współżyliśmy 17 stycznia, zabezpieczeniem były tabletki antykoncepcyjne, które rzekomo bierze. Po tygodniu zrobiła test, wyszło że nie jest, po kolejnych dwóch dniach zrobiła kolejny, znów wyszło że nie jest. Więc czy to możliwe że do dnia dzisiejszego nie dostała okresu, bo jest w ciąży? Dlaczego go jeszcze nie dostała?
theegg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:28   #3957
mmmadzia88
Raczkowanie
 
Avatar mmmadzia88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 272
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no własnie! ja *******e..im jestem starsza, tym bardziej mi odpiernicza!!!
przecież ja wiem o tych wszystkich rzeczach... tym bardziej, ze moj chłopak ciągle mi mówi, ze on by się cieszył gdybym zaszła w ciąże, na pewno byśmy sobie poradzili, że jasne - nie ma co sie spieszyć, że trzeba żebym miała stałą pracę, skonczone studia itd. ale że w sumie nie byłby to koniec świata, że zawsze się wydaje, że nie jest odpowiedni czas na dziecko, więc nawet jeśli ggdyby coś tam.... to byśmy dali radę....

po pigułki już się wybieram od listopada... zawsze coś mi "nie pozwala" pójść do tego lekarza, mimo że z powodu choroby w wieku nastu lat chodziłam do niego co dwa tygodnie i nie było żadnego problemu.. Nie wiem... To wynika z mojego lenistwa chyba... Ech, ech, ech.. Ale dzięki za komentarze, podnoszą mnie na duchu... Wiem, ze muszę jakoś sie ogarnąć z tymi schizami, nie mogę ciągle sie zachowywać jak niedouczona siedemnastolatka..... Dzięki dziewczyny raz jeszcze, postaram się nie świrować i nie wynajdywać sobie powodów do zmartwień i w przyszłym tygodniu iść po receptę... )))
mmmadzia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:19   #3958
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez theegg Pokaż wiadomość
Witam!
Czy to możliwe by moja dziewczyna była w ciąży, jeśli współżyliśmy 17 stycznia, zabezpieczeniem były tabletki antykoncepcyjne, które rzekomo bierze. Po tygodniu zrobiła test, wyszło że nie jest, po kolejnych dwóch dniach zrobiła kolejny, znów wyszło że nie jest. Więc czy to możliwe że do dnia dzisiejszego nie dostała okresu, bo jest w ciąży? Dlaczego go jeszcze nie dostała?

po tygodniu od stosunku to mozna sobie wykryc tylko brak rozumu a nie ciaze .
ktory dzien cyklu wtedy miala ?

ludzie do ksiazek a nie do seksu !!!!
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 17:22   #3959
theegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
po tygodniu od stosunku to mozna sobie wykryc tylko brak rozumu a nie ciaze .
ktory dzien cyklu wtedy miala ?

ludzie do ksiazek a nie do seksu !!!!
no ale już miesiąc sie spóźnia prawie ?

Kochaliśmy się 4 dni przed okresem.
theegg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 19:31   #3960
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

krwawienia mogła nie dostać np. z powodu połączenia opakowań.
albo zmieniała pigułki niedawno i jej organizm tak na to reaguje.

proponuje przede wszystkim pogadać z dziewczyną.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.