Prezent - praktyczny i miły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-02, 09:28   #1
Olciak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1

Prezent - praktyczny i miły


Witam, niedługo moja przyjaciółka, z którą przyjaźnię się już ponad 8 lat obchodzi swoje 16-naste urodziny. Tu pojawia się problem. Nie wiem co jej dać. Ona jest zwolenniczką prezentów, które są praktyczne, przydatne. Chciałabym coś takiego jej dać, ale jednocześnie dobrze by było żeby przypominało to o mnie. Myślałam o albumie ze zdjęciami (znamy się od przedszkola, trochę wspólnych zdjęć mamy), ale do tego coś praktycznego... co?
Olciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 22:55   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Cytat:
Napisane przez Olciak89 Pokaż wiadomość
Witam, niedługo moja przyjaciółka, z którą przyjaźnię się już ponad 8 lat obchodzi swoje 16-naste urodziny. Tu pojawia się problem. Nie wiem co jej dać. Ona jest zwolenniczką prezentów, które są praktyczne, przydatne. Chciałabym coś takiego jej dać, ale jednocześnie dobrze by było żeby przypominało to o mnie. Myślałam o albumie ze zdjęciami (znamy się od przedszkola, trochę wspólnych zdjęć mamy), ale do tego coś praktycznego... co?
Osobiście też lubię praktyczne prezenty - żadne albumy, ramki, antyramy czy fotoksiążki nie są praktycznym prezentem i przykro mi to cynicznie pisać, ale dla mnie zbierają tylko kurz, w przypadku ramek czy antyram jeszcze dochodzi problem, że gdzieś to trzeba ustawić, żeby nie urazić obdarowującego.
Jeśli koleżanka nie nosi żadnej biżuterii (może jednak jakieś Lilou czy coś w ten deseń?) to ja bym celowała w karty podarunkowe. Będzie chciała, to sobie kupi niepraktyczną kieckę, a jak nie, to zawsze kurtkę czy spodnie może kupić. Ja na 18stkę od najlepszych znajomych dostałam taką kartę, kupiłam sobie za nią żakiet, który mam do dzisiaj i o którym pamiętam, że to mój ,,18stkowy" :P
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 23:53   #3
PrincessFarah
Raczkowanie
 
Avatar PrincessFarah
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 49
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

A może coś czego nie ma a zawsze chciała mieć?
Często bliskie nam osoby mówią, co chciałby sobie kupić. Może gdzieś w pamięci utkwiło Ci coś fajnego ? Moja kumpela zawsze mi mówiła, że nie ma portfela. Nie miała okazji sobie kupić, więc ja na urodziny sprawiłam jej ładny, skórzany portfel.
Jeśli nie - przydać może się wiele rzeczy, począwszy od przedmiotów związanych z jej hobby po bardziej ogólne pomysły (tak jak wspomniano wcześniej np. karta podarunkowa).
Możesz też zrobić coś sama np. uszyć jakąś ładną poduszeczkę czy ozdobić album. Może brakuje jej czegoś w pokoju - budzika, słuchawek, stojaka na biżuterię? Często w Home&You można znaleźć modne i przydatne prezenty.
Jeśli wiesz jakie kosmetyki najczęściej kupuje (jakiej marki, jakie zapachy) możesz pomyśleć o flakoniku dobrych perfum czy zestawie kosmetyków.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam, pozdrawiam.
__________________
Na świecie jest wielu miłych ludzi, miliony ludzi, w których można się zakochać. Ale jest tylko jedna osoba, której usta idealnie pasują do twoich .
PrincessFarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:05   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Może jakaś fajna skórzana torebka? Teraz są wyprzedaże, można taką taniej kupić np. małą. A taka skórzana będzie na lata.
Album to chyba nie jest zbyt praktyczna rzecz.
A może np. jakiś karnet do kina albo kartę rabatową do sklepu? Empik, Intersport, Decathlon mają takie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 14:30   #5
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na prezent?
Jak dla mnie fajnym prezentem jest biżuteria - kolczyki, bransoletka (jak ktoś wspomniał wcześniej - może Lilou?), jeśli wiesz jakich kosmetyków używa, czy nie jest na nic uczulona to może jakiś balsam, szminka, płyn do kąpieli? Teraz zbliża się okres jesieni, więc może jakaś fajna chusta lub szal? Do tego można dorzucić antyramę z waszym zdjęciem jako element sentymentalny
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 18:59   #6
AgaChuch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

A może ręcznik z haftem ? Ja kupiłam coś takiego Mężowi (jeszcze wtedy Narzeczonemu) wymyśliłam fajny tekst i bardzo się podobał

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-08-20 o 22:28 Powód: reklama
AgaChuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:33   #7
Marcysia199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Ile możesz wydać pieniędzy? Jeżeli chcesz aby prezent przypominał jej o Tb to mam pomysł. Dziewczyny lubią sobie wyklejać ściany zdjęciami swoich znajomych, zamów przez internet takie ]zdjęcia na płótnie jako obraz na ścianę,, nie musi być duży a i nie wyjdzie Cię to wcale drogo.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-09-28 o 11:35 Powód: link, reklama
Marcysia199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 12:11   #8
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Piżama. Kiedyś ja dostałam od Przyjaciółki, ostatnio kupiłam właśnie piżamkę innej Przyjaciółce. To dobry prezent zawsze się przyda. Dobrym pomysłem jest też jakaś ładna filiżanka, puzderko/szkatułka na bizuterię lub bon prezentowy na zakupy do jakiegoś sklepu (ubrania, empik, Rossmann), ale to ostatnie już zależy od budżetu
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 12:44   #9
kosmomarta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 18
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

może jakiś fajny szal/chustkę?
kosmomarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 11:25   #10
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Może słuchawki? Muzyki każdy lubi słuchać, a jak gra w gry to możesz jej takie nauszne kupić:

Źródło: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-19 o 11:36 Powód: Link.
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 14:30   #11
MagadalenaBiedzinska
Perfumik
 
Avatar MagadalenaBiedzinska
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Ostatnio bardzo fajny prezent otrzymałam od mojej znajomej, był to bezprzewodowy głośnik bluetooth pod prysznic
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MagadalenaBiedzinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 12:36   #12
yokio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 28
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Prezent praktyczny i miły to może być np pióro z grawerem. Grawer sprawi, że będzie indywidualny, specjalny dla tej jednej osoby. Na xxx widziałam fajne i eleganckie pióra i nie tylko. Może coś takiego właśnie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-21 o 20:15 Powód: Reklama.
yokio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 16:17   #13
barbara_kzo
Raczkowanie
 
Avatar barbara_kzo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 53
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Może zestaw SPA? Jakieś fajne, pachnące, relaksujące kosmetyki, dobra płyta i zestaw ręczników.
__________________
Tańsze kosmetyki - Blog
barbara_kzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 09:19   #14
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

śliczny termofor! przyznać się, która nie potrzebuje przynajmniej raz w miesiącu albo w zimie?
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 09:05   #15
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Prezent - praktyczny i miły

Post z sierpnia, ale może ktoś w grudniu ma podobny dylemat

Moje propozycje:

- zimowe, ciepłe, miękkie papcie
- miękkie, ciepłe podkolanówki/zakolanówki
- szalik, rękawiczki
- oryginalny kubek (np. taki, na który można nałożyć czapeczkę; widziałam taki w Home & You - cuuudowny )
- paleta cieni (jeśli Twoja koleżanka maluje powieki) - fajne i niedrogie są palety Makeup Revolution/można je znaleźć w Internecie.
- bransoletka, delikatne, niebanalne kolczyki
- kosmetyki o zimowych zapachach: żel o mycia, krem do rąk, balsam/ np. Yves Rocher, Ziaja
- świeca zapachowa
- poszewka na poduszkę/np. ze wzorem Ciastka ze Shreka
- płyta (nie wiem, czego słucha twoja koleżanka, ale nadmienię, że choć z reguły słucham innych utworów, ostatnio przypadła mi do gustu nowa płyta Adele, uważam jest świetna i uniwersalna).
- książka (podobno Polacy uwielbiają dostawać książki...)
- portfel (skórzany albo tańszy/fajne, kobiece portfele ma Mohito)
- karnet na basen (jeśli Twoja znajoma lubi pływać)
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 10:05:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.